Uitslagenlijst Coop Dorpsloop

De Krim - Zaterdag 15 december 2018

J-8, 1 KILOMETER -8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Eefting
Hollandscheveld
4:12
2
Jurgen Eefting
Hollandscheveld
4:24
3
Daymion ter Horst
De Krim
4:44
4
Thijs Hagedoorn
v.v. DKB
4:47
5
Collin Alfring
v.v. DKB
4:49
6
Ruben Pol
Coevorden
4:51
7
Jelt van der Veen
Coevorden
4:59
8
Robbin woudstra
Coevorden
5:02
9
Joey Koster
De Krim
5:17
10
Tobias Pol
Coevorden
5:20
11
Thijs Kreuze
v.v. DKB
5:20
12
Jur Bosman
Coevorden
5:55
13
Jordy Weigert
Hardenberg
6:02
14
Ivar Spijkerman
v.v. DKB
6:21
15
Yari Spijker
De Krim
6:56
16
Dean Mol
v.v. DKB
7:05
17
Nathan Pol
Coevorden
7:40
18
Quinn Santing
De Krim
8:18
19
Koen Langenberg
v.v. DKB
10:57
M-8, 1 KILOMETER -8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yinthe Boelhouwer
Coevorden
5:33
2
Elise Hulter
Coevorden
5:44
3
Lieke Vredeveld
Tiendeveen
5:50
4
Megan van Dijk
v.v. DKB
6:09
5
Liv Huygen
De Krim
6:11
6
Noor Kroezen
De Krim
6:22
7
Lobke Smit
De Krim
6:25
8
Evi Lenters
De Krim
6:32
9
Lieke Kosse
De Krim
6:38
10
Mieke Mol
De Krim
6:58
J-12, 1 KILOMETER -12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika Keizer
Ruinerwold
3:50
2
Vince Egberts
De Krim
4:03
3
Yannick Groen
v.v. DKB
4:19
4
Jordan Kenney
Ommen
4:27
5
Jesse meinders
Coevorden
4:28
6
Thijs van der Felz
De Krim
4:31
7
Thijmen Lamberink
Gramsbergen
4:51
8
Thyn Bosman
Coevorden
4:53
9
Maikel Smit
v.v. DKB
5:03
10
Logan Wolf
Coevorden
6:04
11
Justin Spijkerman
De Krim
6:54
M-12, 1 KILOMETER -12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Kuhnen
Hollandscheveld
3:46
2
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
4:04
3
Laura Boers
Vriezenveen
4:20
4
Kiyana Steghuis
Coevorden
4:26
5
Emma Duval
Ommen
4:34
6
Iftu Abadinsa
Coevorden
4:40
7
Noa-Lynn Vrielink
Coevorden
5:16
8
Britt Vredeveld
Tiendeveen
5:22
9
Julia meinders
Coevorden
5:37
10
Iris Reinsma
Coevorden
5:44
11
Urjii Abadinsa
Coevorden
5:45
12
Maud Hagedoorn
De Krim
6:06
13
Esmee Kosse
De Krim
6:11
14
Britt Spijker
De Krim
6:25
15
Blessing Mendes
Coevorden
7:07
MAN, 1 KILOMETER - G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harron Dekker
Zweeloo
5:13
2
Harnold vd Scheur
De Krim
6:05
3
Mark Kleine
Dalerpeel
6:59
VROUW, 1 KILOMETER - G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolien Postma
Coevorden
5:17
2
Melanie Wibier
Dalen
5:49
3
Cherique Stoel
Coevorden
5:51
4
Sandra Benjamins
Coevorden
6:52
5
Carla Wesseling
Coevorden
7:30
6
Saskia
8:22
J-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim van Es
Hoogeveen
8:37
8:36
2
Ruben Eefting
Hollandscheveld
9:52
9:51
3
Aron van Dijk
v.v. DKB
11:41
11:41
4
Laura Boers
Vriezenveen
11:51
11:50
5
Dyon Kijk in de Vegte
De Krim
12:21
12:20
M-15, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Kuhnen
Hollandscheveld
10:16
10:15
2
Marielle Lensen
Tiendeveen
10:18
10:17
3
Wieteke Terlouw
Hardenberg
10:22
10:20
4
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
11:08
11:07
5
Rilana Lamberink
Gramsbergen
12:09
12:08
6
Amy Willems
Hardenberg
12:19
12:18
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William van Eeken
Wielen
15:26
2
Jan Pullen
Zwolle
16:18
3
Rick Bennink
Lutten
17:17
4
Thijs Terlouw
Hardenberg
17:43
5
Finn van Pijkeren
Middelstum
18:42
6
Dennis Brandenburg
Steenwijk
18:51
7
Christian Varweg
Hardenberg
19:06
8
Kevin Brakels
Coevorden
19:41
9
Roy Grotentraast
Hoogeveen
20:11
10
Christian baarslag
Hardenberg
20:42
11
Ramon Pekkeriet
Vroomshoop
21:15
12
Mark Doldersum
v.v. DKB
22:11
13
Gert Rink
Hardenberg
22:17
14
Tristan Reefman
De Krim
22:47
15
Simon Biesterbosch
Lutten
22:51
16
Thijs Fraterman
v.v. DKB
23:06
17
Hendry Snijder
Vriezenveen
23:18
18
Julian Frikken
Coevorden
23:26
19
Jorren Snippe
v.v. DKB
23:31
20
Jurgen van der Felz
v.v. DKB
24:04
21
Lucas Bruggink
v.v. DKB
24:05
22
Lars Vandongen
Hardenberg
24:38
23
Sander Kreuze
De Krim
24:38
24
Ties van der Veen
v.v. DKB
25:40
25
Stefan van der Felz
v.v. DKB
27:09
26
Robin van der Felz
v.v. DKB
29:06
27
Jarick Schuldink
v.v. DKB
29:06
28
Eelko Helmich
Slagharen
29:30
29
Mike de Lang
v.v. DKB
29:44
30
Ruben Heitbrink
v.v. DKB
30:14
31
Antonie Bouwhuis
Slagharen
31:48
32
Harron Dekker
Zweeloo
34:20
33
Arjen Nieuwenhuis
Diever
34:48
H40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Rutgers
Noordscheschut
15:32
2
Merwin Dollison
Veendam
16:47
3
Thomas van der Wal
Klazienaveen
17:52
4
Harrie Pot
Stadskanaal
18:12
5
Gerard Kroes
Oldebroek
18:19
6
Edwin van Laar
Balkbrug
18:45
7
Michel Wierbos
Nieuwleusen
19:16
8
Erwin Plasman
Hardenberg
20:04
9
Gerko de Roo
Hoogeveen
20:09
10
Matthijs van Dokkum
Diphoorn
20:28
11
Dick Kampjes
Hardenberg
20:36
12
Freddy de Witte
Staphorst
20:42
13
Jirtsin Beenhakker
Ruinen
21:08
14
Emiel Willemsen
Almelo
21:49
15
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:32
16
Jeroen Ramaker
Coevorden
26:34
17
Philip Rasink
Coevorden
26:45
18
Rald Bruggink
De Krim
26:51
19
Dennis Kroezen
De Krim
31:27
20
Ben Kok
Kampen
31:43
21
Eric Grendelman
Slagharen
31:48
H50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
17:54
2
Gert van de Belt
Hardenberg
19:48
3
Hendri Schipper
Sibculo
20:13
4
Henk Meppelink
Gramsbergen
20:40
5
Henkjan Meier
Hardenberg
20:52
6
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
21:07
7
Anno Brandsema
Beilen
21:16
8
Anne Marsman
Ommen
21:34
9
Jan Schutte
Sibculo
21:57
10
Martin van Riesen
Hoogeveen
22:22
11
Rob Somsen
De Krim
22:39
12
Gert-Jan Tuller
Hardenberg
23:03
13
Herman Wennink
Hardenberg
23:13
14
Jasper Klein
Dedemsvaart
23:15
15
Henk Biesterbos
Lutten
23:18
16
Theo Baks
Coevorden
23:25
17
Henri Wanschers
Almelo
24:14
18
Lukas Hulzentop
Hoogeveen
25:11
19
Henny Berends
Balkbrug
25:32
20
Egbert Geertsma
Groningen
25:54
21
Jans Jagt
Klazienaveen
26:48
22
Henk Daling
Hoogeveen
27:56
23
Jan van der Wetering
v.v. DKB
28:14
24
Henny Biemans
Slagharen
29:07
25
Derk Hendriks
Sibculo
31:18
26
Johan Biemans
Almelo
31:25
27
Wim Kerssies
v.v. DKB
31:29
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Prent
Ruinen
20:38
2
Anja Leusink
Genemuiden
21:08
3
Joyce Kats
Hoogeveen
21:35
4
Ilona Stille
Zuidwolde Dr
22:15
5
Shanon Boerrigter
Wierden
22:23
6
Marianne Akkerman
Klazienaveen
23:11
7
Sharon Dekker
Hardenberg
23:59
8
Kristyna Lexova
Hardenberg
24:10
9
Doreen Mulder
v.v. DKB
26:01
10
Elleke Lugies
De Krim
26:22
11
Kim Snijder
v.v. DKB
28:00
12
Christien Palant
Coevorden
28:24
13
Susan Otter
Hardenberg
28:34
14
Jolien Tubben
Coevorden
34:48
15
Sandra Jansen
Hoogeveen
42:45
16
Wietske Bouwhuis
Slagharen
55:14
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henriette Pepels
Beilen
21:06
2
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
21:36
3
Fiona Grootoonk
Hardenberg
22:32
4
Geke Tempelman
Beerzerveld
22:34
5
Corina Wierbos
Nieuwleusen
22:55
6
Renate Kroes
Oldebroek
23:37
7
Helga Bunskoek
v.v. DKB
24:11
8
Ingrid Korblet
Hardenberg
24:31
9
Ester van Dijk
Slagharen
24:52
10
Jeanette Langius
Coevorden
25:14
11
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
25:16
12
Rona Meijer
Lutten
25:17
13
Marietje van der Fels
Coevorden
31:35
14
Monique Wanschers
Almelo
33:50
15
Niesje Meijerink
Coevorden
36:30
16
Renate Zomer
Slagharen
42:45
17
Jannie Schutterop
Slagharen
55:14
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Leusink
Punthorst
32:18
2
Sebastiaan Pol
Coevorden
34:17
3
Gerben Tiekstra
Dalen
35:10
4
Jeroen Thalen
Hoogeveen
37:26
5
Mark de Leeuw
Ruinerwold
37:41
6
Jeroen Rutgers
Nieuwlande
37:42
7
Evert Jansen
Hoogeveen
37:50
8
Bram Veenboer
Hoogeveen
38:01
9
Arne ter Heidd
Fluitenberg
39:18
10
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
39:19
11
Jeroen Brader
v.v. DKB
42:19
12
Hermann Ranters
Laar (Dui)
43:21
13
Ruben Draaijer
Assen
44:56
14
Erwin van Zandvliet
Slagharen
45:11
15
Berry Westerbeek
Hollandscheveld
46:23
16
Kevin de Bruijn
v.v. DKB
47:59
17
Jorren Snippe
v.v. DKB
49:09
18
Jaap Sterken
Nieuwleusen
51:27
19
Shegbert van Uytrecht
52:38
20
Valentijn van der Scheen
De Krim
53:21
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Croon
Coevorden
35:39
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
36:31
3
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
36:51
4
Erwin Kip
Hollandscheveld
39:13
5
Albert Mussche
Nieuwleusen
39:41
6
Jan van der Laan
Exloo
39:52
7
Eric Grendelman
Slagharen
46:27
8
Gert Westerhof
Emmen
48:25
9
René Meier
Slagharen
49:11
10
Gerold Ranters
Laar (Dui)
51:48
11
Johan Reefman
v.v. DKB
54:48
12
Arjan Potgieter
v.v. DKB
54:48
13
Erwin Scheve
Zwolle
55:18
H50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannes Dolfing
Ruinen
37:24
2
Simon Hooijer
Noordscheschut
39:31
3
Tjibbe de Vries
Kampen
39:38
4
Erik Anbeek
Hoogland
39:42
5
Heinz Stroeve
Emlicheim (Dui)
43:00
6
Herman Weening
Emmen
48:24
7
Riekus Kroesen
Dalerpeel
50:06
8
Freddy Bril
Holtheme
52:38
9
Wilco Kroon
Erica
54:11
10
Henk Fraterman
v.v. DKB
54:48
11
Sjerp Meijerink
v.v. DKB
54:48
12
Co van der Sluis
Dedemsvaart
1:01:31
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wineke Holtrop
Emmen
51:40
2
Gerda Oosting
Emmen
56:57
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Heidinga
Leeuwarden
41:38
2
Jacqueline ten Brummelhuis
Stuifzand
49:16
3
Britt Veenstra
Hoogland
50:57
4
Jacqueline Westerhof
Emmer-Compascuum
51:53
https://vv-dkb.nl/dorpsloop/
Organisatie: v.v. D.K.B.
www.uitslagen.nl
22-12-2018 08:01