Uitslagenlijst Cees Clement Cross

Sneek - Zondag 9 december 2018

JPUP, PUPILLEN 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thygo de Vries
Heerenveen
4:40
2
Daan Jaarsma
Horror
4:46
3
Corneel Algra
Heeg
4:56
4
Jari Heppener
Bolsward
5:02
5
Thijmen Groenendaal
St Nicolaasga
5:11
6
Jurre Muller
Leeuwarden
5:13
7
Jelmer Ludeman
IJlst
5:16
8
Tim Jeeninga
De Knipe
5:18
9
Olav Clobus
Assen
5:33
10
Jordy Ruis
Sneek
5:38
11
Tiemme Muller
Leeuwarden
5:45
12
Feije Pot
Sneek
5:58
MPUP, PUPILLEN 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vienne vd Knaap
IJlst
5:03
2
Jara Heppener
Bolsward
5:14
3
Rixt Wobma
Bolsward
5:20
4
Sterre Ruis
Sneek
5:45
5
Ilse Clobus
Assen
5:49
JJUND, JUNIOREN D 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ate Clobus
Assen
8:19
2
Ilya Nauta
St.Nicolaasga
8:48
3
Jiri Heppener
Bolsward
8:58
4
Timo vd Knaap
IJlst
9:48
MJUND, JUNIOREN D 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Pultrum
Luxwoude
10:26
JJUNC, JUNIOREN C 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter de Roo
Hoogeveen
7:45
2
Sam Van der Werf
Horror
7:51
3
Leroy Oostman
Groningen
7:55
4
Sietse Ketalaar
Heeg
7:59
5
Tim van Es
Hoogeveen
8:04
6
Luuk Knossen
Heiligerlee
8:36
7
Sven Pultrum
Luxwoude
9:45
MJUNC, JUNIOREN C 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Nijland
8:28
2
Tess Jaarsma
Horror
8:33
3
Hannah Talstra
Drachten
8:39
4
Meike Regeling
Stiens
8:46
5
Sarah de Vries
Drachten
9:31
6
Thialda Rinzema
Sneek
10:51
JJUNB, JUNIOREN B JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacob van der Galien
Dokkum
16:08
2
Jing Olthoff
Leeuwarden
16:16
3
Matthijs Pultrum
Luxwoude
20:27
4
Laurens Pietersma
Winschoten
20:48
MJUNB, JUNIOREN B MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brecht Fensel
8:19
2
Sanne Niestijl
Assen
9:03
3
Ylse Barkmeijer
10:36
4
Elle Veltman
Mildam
11:43
JJUNA, JUNIOREN A JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Glen de Vries
Leeuwarden
30:10
MAN, SPRINTCROSS2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Kielman
Grou
7:07
2
Klaas Douwe Yska
Nijland
7:44
3
Kalieb Redda
Leeuwarden
8:01
4
Jordi dommerholt
AV Heerenveen
8:16
5
Wim Foekema
Sneek
9:01
6
Arjan Pot
10:01
VROUW, SPRINTCROSS2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Rooks
Groningen
8:49
2
Mandy Zijlstra
Sneek
10:05
MAN, 10 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janco Rijpstra
Oentsjerk
36:55
2
Rob Vijver
Leeuwarden
37:32
3
Peter-Jan de Jong
Joure
37:51
4
Siep Nota
Horror
38:29
5
Wilko Bakker
Horror
38:58
6
Tsjerk Dijksma
Damwald
39:06
7
Tijmen vd Loop
Groningen
39:16
8
Jetze Genee
Makkum
40:16
9
Nick Wobbes
Feanwalden
40:42
10
Erik Bouma
IJlst
40:51
11
Thomas Wobma
Bolsward
41:43
12
Marten jan Elst
Damwald
41:53
13
Johannes van Raalte
Dearsum
42:06
14
Jelmer vd Veen
Goutum
43:31
15
Ruben Muller
Leeuwarden
44:35
16
Hendrik Falkena
Ysbrechtum
46:32
17
Harold Brouwer
Heerenveen
47:19
18
Mark van Houten
Boksum
47:27
19
Martijn Ettema
Bolsward
47:46
20
Sietse Rozema
IJlst
48:02
21
Wiebe Terwischa
Reahus
48:23
22
Gerko de Roo
Hoogeveen
48:57
23
Jesper Keidel
Wirdum
49:43
24
Leo van der Meulen
Sneek
1:00:10
MA40+, 10 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yke Zoetendal
Joure
38:04
2
Merwin Dollison
Veendam
40:03
3
Marten Conradie
Scharnegoutum
43:33
4
Freek Jaarsma
43:41
5
Carlos Fidolga
Langezwaag
46:44
6
Eddy Elsinga
Heerenveen
47:22
7
Martin Bruining
Sneek
48:27
8
Johannes vd Veen
Goutum
48:52
9
Marcel Kamstra
Sneek
53:37
10
Walter Falkena
IJsbrechtum
54:11
11
Marco Vijver
Franeker
57:37
VROUW, 6 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Baljet
Oosthem
25:33
2
Lisanne Jager
Leeuwarden
27:44
3
Renske de Vries
Sneek
28:45
4
Nancy Loth
Heerenveen
30:46
5
Marijke Abma
Goenga
32:10
MAN, TRAILRUN 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven van Gorssel
Makkum
21:18
2
Kevin Visser
Leeuwarden
22:07
3
Andries Bosscha
Lemmer
22:07
4
Bas Visser
Leeuwarden
22:08
5
Martin de Haan
Sneek
22:15
6
Mart Talman
De Knipe
22:43
7
Quinten Feenstra
Sneek
23:21
8
Lars van Veen
Heeg
25:36
9
Hans Stallinga
Scharsterbrug
28:21
10
Frans Landskroon
Bolsward
29:08
VROUW, TRAILRUN 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Leeuwen
Pingjum
21:39
2
Silvia Kramer
De Knipe
22:44
3
Marrit Van der Kort
Joure
24:58
4
Klazien Bijlsma
Makkum
25:42
5
Marjanne Heeres
Schraard
27:37
6
Elly Bosscha
Lemmer
27:54
7
Karin Severs
Leeuwarden
28:00
8
Aagje Raukema
Scharsterbrug
28:21
9
Kim Landskroon
Bolsward
29:08
10
Roelena Bonthuis
Joure
29:45
MAN, TRAILRUN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hindrik Jagersma
Groningen
30:58
2
Dennis Brandenburg
Steenwijk
32:27
3
Peter Hoekstra
IJlst
34:40
4
Durk Bouma
Oppenhuizen
34:59
5
Jouke Hoekstra
IJlst
35:02
6
Sander Phoelich
Harlingen
35:06
7
Pieter Wijnja
Joure
40:21
8
Gielt Algra
Heeg
42:03
9
Joost Bijlsma
Makkum
42:38
10
W Adema
Makkum
42:39
11
Johan Feenstra
Sneek
42:54
12
Cor van Wieren
Scharnegoutum
44:10
13
Feike
Sneek
44:54
14
Rutger Minnesma
IJlst
45:27
15
Jan Willem Kram
IJlst
48:25
16
Klaas J van de Ploeg
Lemmer
51:43
17
Jan Feenstra
Workum
1:01:54
VROUW, TRAILRUN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jitske Cats
Burgwerd
36:32
2
Corine Visser
Leeuwarden
37:40
3
Jannette Schumacher
Noordwijk
40:40
4
Joke van Houten
Boksum
42:40
5
Nynke de Graaf
Sneek
42:58
6
Kim Dekker
St.-Annaparochie
43:05
7
Yvonne Hiemstra
Sneek
44:51
8
Esther Van Bergen
Sneek
44:59
9
Petra Wieringa
Sneek
44:59
10
Sandra v/d Linden
Sneek
45:11
11
Marloes Flapper
Workum
45:54
12
Sue-Yin Hofstee
Sneek
47:07
13
Geertje Nijholt
Joure
47:09
14
Marian Janssen
Joure
47:09
15
Hilda Meijerhof
Appingedam
54:46
16
Martine Sijtsma
Mantgum
1:05:59
MAN, TRAILRUN 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thierry van Riesen
Oberraden
44:59
2
Jan Albert Veenema
Sneek
45:28
3
Auke Veldman
IJlst
45:48
4
Marco Leeverink
Bolsward
46:23
5
Lieuwe Palstra
Bolsward
47:55
6
Hein Dijkstra
Oosterbierum
49:28
7
Durk Tigchelaar
Harlingen
49:58
8
Erik Schumacher
Noordwijk
50:51
9
Albert van Ramshorst
Scharnegoutum
51:08
10
Rintje Zijlstra
Berltsum
51:22
11
Jeroen Tiesma
Bolsward
51:27
12
Bert Hogeterp
Joure
52:23
13
Bas de Best
Sneek
53:23
14
Jelmer Schagt
Nederland
54:04
15
Chris Draijer
Oudega (sm)
54:32
16
Ortwin Dijkstra
Oosterwierum
54:32
17
Floris Kuntz
Sneek
54:46
18
Jetze Visser
Sneek
55:09
19
Paul van der Zwan
Sneek
55:37
20
Herman Geritz
Midlum
57:20
21
Reinder Sinnema
St. Annaparochie
58:46
22
Jan schengenga
Joure
59:20
23
Klaas Halma
Gaast
59:56
24
John van der Wiel
Sneek
1:00:23
25
Luuk Naarding
Oosthem
1:00:36
26
Age Groenendal
Sint Nicolaasga
1:00:55
27
Andre de Vries
Joure
1:00:58
28
Hylke Riemersma
Leeuwarden
1:01:03
29
Lieuwe de Wit
Sneek
1:01:33
30
Peter Rijpma
Sneek
1:02:06
31
Leon Priest
IJlst
1:02:32
32
Anton Langeberg
Reduzum
1:02:56
33
Meinte Buwalda
Schettens
1:03:17
34
Anco Visser
Woudsend
1:03:33
35
Floris van der Linden
Sneek
1:04:52
36
Peter Visser
Leeuwarden
1:06:20
37
Frank de Vries
Joure
1:08:30
VROUW, TRAILRUN 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van Buren
Sneek
53:17
2
Yke Schouwstra
Oosterzee
55:57
3
Ingrid Deinum
Joure
1:00:09
4
Nynke Sybrandy
Leeuwarden
1:01:01
5
Wendelin Wielinga
IJlst
1:02:07
6
Judit de Vries
Nijland
1:06:19
7
Yvonne Sieswerda
Pingjum
1:10:50
Opmerkingen: uilke@avhorror.nl
Dank aan alle sponsoren en vrijwiligers
www.uitslagen.nl
12-12-2018 09:19