Uitslagenlijst St George Cross

Spierdijk - Zondag 9 december 2018

J-9, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zeb Tesselaar
Hera
5:31
2
Sven de Haas
SAV
6:02
3
Kyan Bremer
Feniks
6:20
4
Aaron Jong
SAV
6:25
5
Jan Steltenpool
Andijk
8:50
M-9, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliet Jonk
Volendam
5:54
2
Eva Boumans
Hera
6:13
3
Ilse Boumans
Hera
6:50
4
Moniek Preijer
Andijk
7:59
J-12, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs ten Bruggencate
Broek op Langedijk
5:22
2
Max Preijer
SAV
5:29
3
Rowan de Wit
NEA Volharding
5:38
4
Rick Schirrmann
Wognum
6:47
M-12, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liz Jonk
Volendam
5:40
2
Sterre Kuipers
AV Edam
5:41
3
Fiene Jonk
Volendam
5:48
4
Lynn van Vlaanderen
AV Edam
5:50
5
Ilse Tol
AV Edam
6:06
6
Kaitlyn van Dongeren
SAV
6:08
7
Lois Hooiveld
SAV
6:32
J-15, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rein Elings
Spanbroek
15:02
2
Aike v/d Lei
AV Edam
15:48
3
Sven Verduijn
Noordkop
16:06
4
Stef Beerepoot
Spanbroek
17:31
5
Wesley van Huijksloot
SAV
17:43
6
Sander Buikman
AV Edam
17:53
7
Ymme van Komen
Hollandia
18:05
8
Mika v/d Lei
AV Edam
18:21
9
Sicco Deurloo
Hollandia
19:29
10
Quint Kuijper
Zwaag
20:48
11
Jelle Schirrmann
Wognum
24:47
M-15, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vere Tavenier
SV Sportlust
18:45
2
Robine Hooiveld
SAV
19:44
3
Marit Schoenmaker
ARO '88
28:13
J-19, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Smilda
Hera
14:22
2
Angelo Visser
NEA Volharding
15:37
3
Quinten van Delft
Hollandia
16:11
4
Luuk Bruins
Hollandia
16:15
5
Aaike Bouma
AV Edam
16:49
6
Jesse Blom
Heerhugowaard
23:42
M-19, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Verdonck
AV Edam
18:23
2
Zola Assorgia
SV Sportlust
25:19
MTRIM, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Blom
Heerhugowaard
21:48
2
Jeroen Kat
Wromer
22:26
3
Wim van der poel
Zaanland
23:43
4
Axel Blom
Loosdrecht
23:56
5
Bart Blom
Callantsoog
23:57
6
Laurens Kat
Wormer
24:02
VTRIM, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Blom
Heerhugowaard
20:48
2
Anoek Steur
Avenhorn
21:20
3
Mariska Wesseling
Leuven
22:19
4
Marence
Spanbroek
22:41
5
Jacqueline Postma
Hoorn
23:07
VROUW, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hylas
30:23
2
Danielle van Dorth
Hylas
31:47
3
Maaike Vooren
Hylas
32:37
4
Nina van Diepen
Hylas
34:36
5
Regina Veerman
AV Edam
34:42
6
Heleen Wildoer
SAV
36:42
7
Suzanne Kuin
Wervershoof
36:52
8
Leonie de Gier
Amsterdam
38:39
9
Emma-Joy van Dorp
Zaanland
39:00
10
Leontien Porland
AV Edam
40:29
11
Floor Ter burg
Wieringerwaard
41:01
12
Deborah Wit
Hera
45:55
V35, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Schra- Metzelaar
Broek op Langedijk
32:57
2
Linda Reus-Bakker
SAV
33:47
3
Annemieke Bot
Hollandia
36:45
4
Esther Romein
Zwaag
38:22
5
Dorien Kuin
Hoogkarspel
41:05
6
Maaike Donker
Hem
43:59
7
Femke Vriend-Spaan
Venhuizen
48:50
V40, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca van Diepen
Hylas
35:18
2
Marleen Stroomer
Zwaag
38:21
3
Aletta Erich
Hera
49:25
V45, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Koenis
Spanbroek
43:56
2
Petra van Dijk
DOKEV
48:07
3
Tonny Schuit
Spanbroek
48:49
4
Anneke Joustra
Hera
49:26
V50, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Audrey Breur
SV Sportlust
35:12
2
Esther Veldhuis
SAV
35:38
3
Margret Koster
SAV
39:27
4
Margret Smal
Hollandia
39:35
5
Ingrethe Karsten
Loopgroep Hoorn
40:51
6
Christa Nijholt
Hera
41:29
7
Thea Pluister
Hera
44:49
V55, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Wouw
Hollandia
36:37
2
Winy Grent
Blokker
40:47
3
Karin Voogt
Hollandia
42:29
4
Loes Kunst
Hollandia
44:29
5
Annette Bleeker
SAV
44:54
6
Elma Boon
Den Helder
49:24
V60+, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
38:16
2
Marian Braas
Hollandia
41:55
3
Marja Mulder
SV Sportlust
44:20
4
Hankie Bijl
Hoorn
44:35
5
Pieternel Pot-Schutte
Noordkop
50:38
HEREN, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filmon Tesfu
SV Sportlust
26:09
2
Michiel de Ruiter
NOVA
26:25
3
Pim Molenaar
Trias
27:02
4
Thijs Mossel
AV Edam
27:29
5
Bouke Bouma
AV Edam
27:55
6
Luca van Diepen
Hylas
28:08
7
Tobias Pennekamp
De Goorn
28:15
8
Gijs Molenaar
Nieuwe Niedorp
29:11
9
Remco Bruin
Hylas
29:12
10
Ferdy v/d Heide
Hylas
29:52
11
Nico Zwarthoed
AV Edam
30:08
12
Yordi Verkroost
Hylas
31:15
13
Erik Beudeker
AV Edam
31:44
14
Chris Schopen
Hoogkarspel
32:05
15
Jeffrey van Diepen
Hollandia
32:19
16
Jorrit Zulker
Hollandia
32:28
17
Friso Dekker
Hoorn
33:08
18
Niels Vertelman
Hoogkarspel
33:33
19
Bart Stavenuiter
Andijk
33:42
20
Erik Witte
Amsterdam
34:06
21
Luke Blauw
West-Terschelling
34:17
22
David Pennekamp
De Goorn
36:20
23
Chris Eykelenboom
DOKEV
38:42
24
Joey Alders
DOKEV
40:56
25
Frank de Rijk
Hoorn Nh
43:55
H35, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaak Bakker
Wervershoof
29:11
2
Kevin Hanff
SAV
29:32
3
Ruben Alba
Hylas
30:43
4
Ronald Marees
Oudesluis
31:30
5
Erik Koenis
Hollandia
32:13
6
Dennis Curvers
Noordkop
34:57
H40, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eelco van der Wind
Hollandia
27:58
2
Sander Collet
AV Edam
29:01
3
Tom ten Bruggencate
Hera
29:22
4
Pieter Jelle Jonggans
Zaanland
29:24
5
Sander Groot
Hollandia
29:26
6
Toine Groot
SAV
29:59
7
Bart Klaver
Hera
30:01
8
Sander Steltenpool
Andijk
30:53
9
Marco Collet
AV Edam
30:55
10
Jos Jacobsen
Zaanland
31:05
11
Edwin Marcus
ARO '88
32:40
12
Rob Stavenuiter
Andijk
33:06
13
Rens de Groot
Schagen
33:14
14
Rob Sinnige
Westwoud
34:25
15
Mark Bregman
Loopgroep Hoorn
35:20
16
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
36:07
17
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
37:55
18
Richard Hes
Heerhugowaard
38:58
19
Ernst Jonker
Hera
40:58
H45, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Diepen
Hylas
27:12
2
Richard Kramer
SAV
28:26
3
Pip Tesselaar
Hera
28:36
4
Rob Schilder
SAV
29:36
5
Walter Klanker
Hylas
29:40
6
Rober Stroet
SAV
30:38
7
Dennis Lambalk
AV Edam
31:07
8
Danny Pormes
DOKEV
32:43
9
Lourens Kalverdijk
Hylas
33:02
10
Sjaak Schuitemaker
SAV
35:09
11
Edwin Bruin
Wieringermeer
36:28
12
Rob Donker
SV Sportlust
37:15
13
Abel Smilda
Hera
37:20
14
Arnold Kop
Avenhorn
37:47
15
Ronald Koppes
Zwaag
44:16
H50, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
27:36
2
Cees Kersten
TAS '82
28:48
3
Joost van Galen
Zaanland
29:17
4
Ton Bosgoed
SAV
30:15
5
Gerard Warnaar
Hera
31:36
6
John Gombault
Trias
31:39
7
John Buikman
AV Edam
32:17
8
Kees Bot
Hollandia
33:14
9
Richard de Wit
NEA Volharding
38:01
10
Gert van Dorth
Hylas
38:02
11
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
38:49
12
René Steur
ARO '88
39:20
13
Marcel Laan
Blokker
39:48
14
Mike Coffeng
Zwaag
40:05
15
Gerard Beerepoot
Wognum
41:06
16
Jan Willem Bijl
Hoorn
45:40
H55, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Pater
Hera
31:00
2
Jaap Broers
Hera
32:32
3
Louis Dam
Zaanland
32:35
4
Robbert Jak
SV Sportlust
32:45
5
Ruud van Breukelen
Hollandia
32:47
6
Frank Boon
SAV
33:52
7
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
35:04
8
Willem Mulder
SV Sportlust
35:11
9
Henk Meester
NEA Volharding
37:06
10
Frank Ettes
Hollandia
37:19
11
Marcel Beentjes
Hollandia
37:33
12
Dick Waiboer
ARO '88
37:57
13
Alexander Vlieger
Alkmaar
38:51
14
Sjaak Pronk
Spanbroek
43:51
H60, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Sjerps
SAV
32:25
2
Piet Jonker
Trias
32:42
3
Nico Wagenaar
Hera
34:33
4
Jan Smit
Hollandia
36:38
5
Ron Cadenau
Zaanland
37:10
6
Carol Peperkamp
Hylas
39:14
7
Simon Laan
Hollandia
40:00
8
Harry Kraak
Noordkop
40:37
9
Antoon van der Jagt
Heerhugowaard
41:03
10
Ton Koppes
Hera
42:45
H65+, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
34:52
2
Ton van der Meché
SV Sportlust
35:05
3
Cees Meijer
SAV
35:32
4
Anton Knijn
Hollandia
36:03
5
Koos v.d. Jagt
avVN
36:53
6
Mat Pronk
Hera
38:18
7
Kik Huisman
Onderdijk
41:33
8
Gerrit Valenteijn
Zaanland
41:57
9
Herman Bos
Hera
43:34
10
Jan Dorland
AV Edam
44:19
11
Piet Baardse
Hollandia
44:35
12
Wim Edam
AV Edam
46:15
13
Martin Pool
AV Edam
47:30
14
Jan van Oers
Wieringerwerf
51:45
15
Peter Hoedjes
Loopgroep Hoorn
52:31
www.uitslagen.nl
09-12-2018 16:30