Uitslagenlijst 2e cross GO crosscompetitie

Kraggenburg - Zaterdag 8 december 2018

MPC, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Veldkamp
Cialfo
4:59
2
Merel Geursen
Athlos
5:23
3
Isa Schoonhovenb
De Gemzen
5:26
4
Hinde van Riel
De Sprinter
5:32
5
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
5:35
6
Arinya Van 't Ende
Isala '96
5:46
7
Valerie de Vries
PEC 1910
5:54
8
Sennah de Vlaming
Athlos
5:55
9
Norah van Elst
Flevo Delta
6:01
10
Vere langeslag
Isala '96
6:06
11
Tess Schuttelaar
Athlos
6:08
12
Anni Vosselman
Cialfo
6:23
13
Renske de Groot
NOP
6:28
14
Sara keijzers
Flevo Delta
6:28
15
Bobbi Roos van Rossum
Cialfo
6:35
16
Julia Kaal
De Gemzen
7:18
JPC, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Koornstra
Athlos
4:55
2
Pepijn van Putten
Isala '96
4:58
3
Federico Talen
Flevo Delta
5:07
4
Julian Bouman
De Sprinter
5:15
5
Jesper Wieten
Isala '96
5:23
6
Robin de Vos
Athlos
5:26
7
Thomas van der Weerd
Isala '96
5:29
8
Timo Huijsmans
Athlos
5:30
9
Victor Duits
Athlos
5:39
10
Wout Kuis
NOP
5:46
11
Thijs Burgman
PEC 1910
5:47
12
Sem Eenkhoorn
Isala '96
5:52
13
Julian Stolte
NOP
5:56
14
Sem Rijlaarsdam
Athlos
6:07
15
Christiaan Pot
PEC 1910
6:09
16
Friso van Veldhuijsen
NOP
6:14
17
Sam Verhoeff
Isala '96
6:24
18
Hugo Hoekwater
Athlos
6:27
19
Trjan van Ommen
De Gemzen
6:32
20
Hugo Maes
De Sprinter
6:47
MPB, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Kwakkel
De Gemzen
4:47
2
Imke van Loon
PEC 1910
5:07
3
Demi Huijsmans
Athlos
5:20
4
Noor Boldewijn
De Sprinter
5:22
5
Lk Lk
Flevo Delta
5:24
6
Fenne Korstanje
Athlos
5:31
7
Suleen Penninkhof
Isala '96
5:45
8
Isabo Bleijenberg
Cialfo
5:58
9
Tessel van de Valk
Cialfo
6:07
10
Leonie Vonk
Athlos
6:21
11
Amy Heupink
NOP
6:49
JPB, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen de Vries
Isala '96
4:39
2
Tristan van der Weerd
Isala '96
4:44
3
Lars van Dalfsen
NOP
4:47
4
Joris Wever
Athlos
4:50
5
Thijs Metsemakers
PEC 1910
4:50
6
Fenn Steur
PEC 1910
5:10
7
Youday Heule
NOP
5:11
8
Gijs Bastiaan
Flevo Delta
5:14
9
JoŽl van den Dool
Isala '96
5:15
10
Sam Panman
PEC 1910
5:19
11
Mats Verweg
Flevo Delta
5:20
12
Ayoub Essabani
Athlos
5:54
13
Emiel de Zoeten
PEC 1910
5:57
14
Louran Veldhuis
Cialfo
6:04
15
Mats Brouwer
De Gemzen
6:11
16
Niels Timmer
Athlos
7:21
MPA1, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenneke Heere
Cialfo
4:40
2
Magali Kanis
De Gemzen
4:40
3
Susanne Muller
PEC 1910
4:47
4
Julynn Huijsmans
Isala '96
4:58
5
Anna van Elst
Flevo Delta
5:00
6
Mara Schreuder
Athlos
5:10
7
Eva ter Haar
NOP
5:31
8
Catrijn Heere
Cialfo
5:35
9
Marely Bijma
NOP
5:45
10
Amber Veldkamp
Cialfo
5:52
11
Marli Anne van Rossum
Cialfo
6:04
12
Vera Maes
De Sprinter
6:05
MPA2, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Heere
Cialfo
4:27
2
Mente Kommer
De Gemzen
4:32
3
Noemi Blankvoort
De Gemzen
4:33
4
Jaydee Broersma
Athlos
4:49
5
Carlijn Scholte
Athlos
4:50
6
Ellen Smit
PEC 1910
4:57
7
Flore Kroes
De Gemzen
5:04
8
Chamena Hoekman
Isala '96
5:17
9
Esther Grunder
PEC 1910
5:23
10
Renee Blok
De Gemzen
5:24
11
Fenna Thijs
Athlos
5:26
12
Sannah de Vries
PEC 1910
5:28
13
Sanne Kobus
NOP
5:29
14
Brecht van der Haar
Isala '96
5:33
15
Brenda Wensink
De Gemzen
5:37
16
Eline Vonk
Athlos
5:38
17
Evi Vosselman
Cialfo
5:52
18
Carice van Arken
De Gemzen
5:54
19
LoÔs Schuurman
Isala '96
5:58
JPA1, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noud Kanis
Isala '96
4:23
2
Milan Jager
Athlos
4:25
3
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
4:29
4
Tieme Koornstra
Athlos
4:31
5
Milo ter Mors
Athlos
4:52
6
Levi Wielstra
NOP
4:56
7
Stan van Dalfsen
NOP
4:57
8
RobertJan Pot
PEC 1910
5:01
9
Tije Annema
Isala '96
5:04
10
Titus Leurink
Isala '96
5:07
11
Levi Wolters
Athlos
5:13
12
Tjalle Bruining
Athlos
5:15
13
Thijmen Hiemstra
Cialfo
5:16
14
Tim Schuttelaar
Athlos
5:22
15
Sjoerd van der Steege
Isala '96
5:27
16
Lucas Stolte
NOP
5:30
17
Timo Westerhof
NOP
5:35
18
Timo Goedhart
Athlos
5:39
19
Jelte Fidder
De Gemzen
5:43
20
Hugo Duits
Athlos
5:49
21
Tijn van de Belt
De Sprinter
5:54
JPA2, 1000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Hansman
Isala '96
4:26
2
Luuk Selhorst
PEC 1910
4:28
3
Giel Scholte
Athlos
4:29
4
Thomas Platje
NOP
4:41
5
Jelle van Loon
PEC 1910
4:43
6
Axel Konijnenberg
Cialfo
4:54
7
Kas Meuleman
Isala '96
4:54
8
Patrick Duiveman
Isala '96
4:54
9
Sijmen de Vos
Athlos
4:56
10
Kyan Meddour
PEC 1910
5:00
11
Anas Essabani
Athlos
5:03
12
Mika Hofman
Athlos
5:06
13
Jochem de Wilde
Athlos
5:11
14
Sven van der Weide
Athlos
5:21
15
Sander de Vries
Isala '96
5:22
16
Bas Bergman
PEC 1910
5:25
17
Levi Koers
Athlos
5:42
18
Nathan van der Weerd
PEC 1910
5:45
MJD1, 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
NaŽll Huijsmans
Isala '96
6:43
2
Michelle van Roemburg
Flevo Delta
7:09
3
Tynke Wielstra
NOP
7:38
4
Yvon Grimme
NOP
7:40
5
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
7:49
6
Fabienne Sinte Maartensdijk
Athlos
7:51
7
Maud Kuiper
NOP
8:03
8
Romy Klein Heerenbrink
Cialfo
8:15
9
Trynke Lourens
De Gemzen
8:27
10
Merel van der Haar
De Gemzen
8:27
MJD2, 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
6:05
2
Julia Fahner
Isala '96
6:49
3
Sara Meijer
PEC 1910
6:51
4
Vera Kruis
NOP
6:52
5
Kim Remijn
Flevo Delta
6:56
6
Elodie van Arken
De Gemzen
7:01
7
Amber van Manen
Athlos
7:09
8
Meike Schipper
Athlos
7:12
9
Guusje Koning
Athlos
7:24
10
Eva Middelkamp
Athlos
8:10
11
Lisa van der Sluijs
Athlos
8:56
JJD1, 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan van der Weiden
Athlos
6:38
2
Merijn Sol
Flevo Delta
6:39
3
Josse Kampen
Isala '96
6:41
4
Hugo Visser
Isala '96
6:49
5
Nick Jacobs
Athlos
6:51
6
Tycho Vader
NOP
7:07
7
Jesper Pauw
PEC 1910
7:17
8
Dennis Alberts
Cialfo
7:21
9
Frank ter Haar
NOP
7:30
10
Menno van Riesen
Flevo Delta
7:45
11
Figo Mussche
PEC 1910
7:57
12
Nick Oosting
PEC 1910
7:57
13
Bram Slabbekoorn
PEC 1910
7:58
14
Sam Bolt
Isala '96
7:59
15
Gideon Blankespoor
Flevo Delta
8:06
16
Corne den Hollander
Athlos
8:09
17
Joost van de Belt
De Sprinter
8:09
18
Joey Faassen
Flevo Delta
8:12
19
Maurits Schrijver
Athlos
8:30
JJD2, 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Potkamp
De Gemzen
6:16
2
Matthijs Onink
NOP
6:18
3
Thijs ter Maat
PEC 1910
6:26
4
Floris Remijn
Athlos
6:30
5
Lukas Smit
PEC 1910
6:31
6
Boyd Steur
PEC 1910
6:35
7
Rens Konijnenberg
Cialfo
6:56
8
Ruben Jacobs
Athlos
7:14
9
Olaf langeslag
Isala '96
7:31
10
Ruben Scholte
Flevo Delta
7:52
11
Damian Wolters
Athlos
8:02
MJC, 2000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dione Schipper
Start '78
8:47
2
Nora Assink
Spurt '88
8:56
3
Tessa Harbrink
PEC 1910
9:00
4
Luena Spijkerboer
De Gemzen
9:03
5
Anniek Draaistra
NOP
9:12
6
Indy Broersma
Athlos
9:15
7
Fleur Pieters
Flevo Delta
9:19
8
Indy Faassen
Flevo Delta
9:20
9
Ella van den Bosch
De Gemzen
9:39
10
Esmee Vis
De Gemzen
9:42
11
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
10:01
12
Lynn Bunnik
Athlos
10:21
13
Carolien Remijn
Athlos
10:39
14
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
10:41
15
Miriam Felix
Flevo Delta
10:48
16
Veerle van den Berg
NOP
10:54
17
Lisa Zoon
Flevo Delta
11:14
18
Michelle Karenbeld
Athlos
11:49
19
Fien Molenberg
Athlos
11:59
20
Kaylin Wierda
NOP
13:01
21
Anna Karlijn Linsen
Athlos
13:34
22
Lotte Hofman
Athlos
13:34
JJC, 2500M JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Zoon
Flevo Delta
10:14
2
Ids Peenstra
PEC 1910
10:53
3
Thijmen Middelkamp
Athlos
11:03
4
Bram Nusmeier
Athlos
11:15
5
Thijs van der Maaten
Athlos
11:21
6
Cas Kanis
Isala '96
11:23
7
Jim van Emmerik
Cialfo
11:25
8
Sam van Emmerik
Cialfo
11:30
9
Daniel Kleermaker
Athlos
11:37
10
Koen Geerling
Athlos
11:50
11
Olivier van Benthum
PEC 1910
12:00
12
Stein Reinhard
De Gemzen
12:01
13
Joris van Dam
PEC 1910
12:06
14
Mohamed Bouzalmat
Athlos
12:12
15
Tom ter Haar
NOP
12:17
16
Maarten Sijbrandij
Flevo Delta
12:28
17
luuk van der Maaten
Athlos
12:39
18
Tygo Schuurkamp
Athlos
12:55
19
Isas Prinsen
NOP
13:20
20
Roel Wielstra
NOP
13:32
21
Bram Eleveld
Athlos
13:40
22
Mike Keizer
Athlos
14:38
23
Maarten Scholte
Flevo Delta
14:51
MKRT, 2500M KRT CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
8:23
2
Dave Hulzebos
HAC '63
9:21
3
Sander Kloosterziel
PEC 1910
9:23
4
William van Eeken
ACO Van Elderen
9:27
5
Lars van Surksum
PEC 1910
9:29
6
Him de Looper
AV Zeewolde
9:32
7
Ben van Boven
PEC 1910
9:51
8
Stan Ruessink
PEC 1910
9:52
9
Jeen den Boer
PEC 1910
10:03
10
Sander Klaassen
De Gemzen
10:26
11
Stefan Breet
Flevo Delta
10:34
12
Kjell Raaijmakers
Athlos
11:00
13
Robert de Jong
Athlos
11:09
14
Timo Hacquebord
Isala '96
11:12
15
Wilco Jonker
De Gemzen
11:13
16
Jarno de Groot
Flevo Delta
11:21
MMKRT, 2500M KRT CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeen Nauta
Start '78
9:48
2
Marcel van den Bosch
De Gemzen
10:23
3
Gerard Kroes
De Gemzen
10:43
4
Berend Schotanus
NOP
10:49
5
Remco de Vries
PEC 1910
11:44
6
Harry Veldkamp
Cialfo
13:23
7
Ronald Harbrink
PEC 1910
13:41
VKRT, 2500M KRT CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
10:29
2
Irene Bijman
Isala '96
11:14
3
Gerber Loman
Cialfo
11:16
4
Tiny de vries
NOP
11:22
5
Do Krol
AV '34
11:39
6
Marleen loman
NOP
11:45
7
Maartje VanReedt Dortland
PEC 1910
11:55
8
Linda Pielman
ACO Van Elderen
12:04
9
Jamie Jongman
Urk
12:07
10
Karen Willemsma
Vollenhove
12:22
11
Jantina Loosman
NOP
12:54
12
Angelique van Ommen
De Gemzen
13:24
13
Lisanne Brouwer
Flevo Delta
14:30
14
Laura Kolster
Cialfo
18:15
VMKRT, 2500M KRT CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Olgers
NOP
11:56
2
Esther Zoon
Flevo Delta
14:07
3
Marieke Sol
Flevo Delta
14:21
4
Stephanie Falkena
Flevo Delta
16:37
MJB, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Breugem
Athlos
13:14
2
Mandy Hansma
PEC 1910
13:59
3
Lieke Geerling
Athlos
14:12
4
Desi van Emmerik
Cialfo
14:13
5
Iris Bredewolt
De Gemzen
14:56
6
Rosa Molenberg
Athlos
16:01
7
Joanne Lehr
PEC 1910
16:20
8
Sara Lankhaar
Athlos
16:33
9
Emma van Emmerik
Cialfo
16:40
10
Natalja Duiveman
Isala '96
16:40
11
Eeke Flink
Athlos
17:25
12
Kirsten Wierda
NOP
17:30
13
Maureen Wind
Isala '96
20:51
MJA, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Heidema
ACO Van Elderen
13:24
2
Anna Molenberg
Athlos
13:56
3
Eveline Houtman
De Gemzen
14:08
4
Suzan Ruitenberg
ACO Van Elderen
15:03
5
Sofie Stroo
De Gemzen
16:27
6
Femke Reitsema
Isala '96
16:30
JJB, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hakim Riadi
SISU
14:41
2
Kjell de Groot
Flevo Delta
14:53
3
David Koning
Athlos
15:18
4
Thijs Zoon
Flevo Delta
16:03
5
Jarno Jansen
PEC 1910
16:13
6
Karsten van Ommen
Isala '96
16:19
7
Gijs van de Wetering
De Gemzen
16:39
8
Duncan Mulder
PEC 1910
17:18
9
Geert van der Hulst
Cialfo
17:21
10
Jip Voshol
Flevo Delta
18:17
11
Lucas Karenbeld
Athlos
18:57
12
Bastiaan Jong
Cialfo
19:01
13
Niek ter Haar
NOP
19:02
14
Bram van Maare
Athlos
20:40
15
Job Doornhof
Athlos
23:44
JJA, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
PEC 1910
14:48
2
Jonathan Venema
NOP
15:17
3
Stefan de Vries
Start '78
15:50
4
Daan Veenhuizen
PEC 1910
16:07
5
Olav Koning
Athlos
16:46
6
David Prins
PEC 1910
17:12
M50, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Reitsema
Isala '96
35:21
2
Hans Hendrickx
NOP
35:39
3
Doede Terluin
NOP
36:03
4
Nanne Jagersma
Lichtlopen
36:18
5
Jan Jongman
Urk
37:37
6
Jos Ruijter
NOP
38:57
7
Jaap Vlaming
NOP
39:03
8
Pieter jan vlaming
NOP
39:38
9
Kees van de Wetering
Loopgroep Aart Stigter
39:49
10
Albert Posthumus
NOP
42:34
V40, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Molenhuis
De Sprinter
38:39
2
Maureen Houtman
De Gemzen
39:20
3
Erna van Es-Keen
De Gemzen
41:00
4
Hannelore van der Spek
De Sprinter
41:40
5
Jolanda de Vries
Lichtlopen
42:02
6
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
43:11
7
Marjon Fidder
De Gemzen
50:48
V50, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
De Sprinter
37:35
2
Lianne van de Guchte
NOP
42:57
3
Greet Vrijbloed
Isala '96
45:59
4
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
48:07
5
Annet Buitenhuis
De Gemzen
50:11
VSEN, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
31:21
2
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
35:22
3
Dinie Ras
NOP
35:25
4
Monique Fibbe
De Gemzen
38:51
5
Laurie Ras
NOP
41:13
6
Marja Kramer
NOP
49:39
MSEN, 10.000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert-Jan Wassink
Argo
35:24
2
Bas Hollegien
NOP
35:51
3
Erik Leusink
HAC '63
37:17
4
Erik Bolding
Start '78
38:11
5
Luc Beuckens
NOP
38:34
6
Harm Jan Martens
HAC '63
39:27
7
Erwin Akkerman
HAC '63
39:48
8
Tim den Besten
Elburg
41:20
9
Henk Slager
BB lopers
41:43
10
Jan Sinke
NOP
41:55
11
Jacob Snoek
Triathlon
43:58
12
Matthieu van den Broeke
Zwolle
44:32
13
Jens Tybout
Isala '96
45:20
14
Richard Kroon
Isala '96
46:25
15
Albert Pieter Venema
NOP
47:39
16
Wiebe Ypinga
NOP
50:45
M40, 10.000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Rutgers
HAC '63
38:26
2
Erik Driesen
NOP
40:34
3
Bas Mekking
De Gemzen
40:47
4
Tjeerd Popkema
NOP
42:06
5
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
42:30
6
Murk Falkena
Flevo Delta
43:16
7
Arjen Driesen
NOP
43:25
8
Jan loosman
NOP
44:22
9
Roel van der Steege
Isala '96
44:50
10
Gertjan Lahuis
Twello
47:04
11
Tjerk Dijkstra
NOP
47:11
12
Maurice mulder
NOP
47:41
13
Roel Fidder
De Gemzen
59:42
www.uitslagen.nl
10-12-2018 10:34