Uitslagenlijst 35e DSD Zandboscross

Deurne - Zondag 2 december 2018

MAN, TRIMLOOP KORTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn van Kessel
16:33
2
Erik Verboven
Cuijk
17:48
3
Koen van Kessel
Lopersgroep Deurne
18:34
4
Michiel Voncken
Nijmegen
18:45
5
Roy Lammers
Lopersgroep Deurne
19:19
6
Niels van den Eijnden
Lopersgroep Deurne
19:25
7
Hans Jaspers
Siebengewald
20:32
8
Walter kivits
Deurne
20:56
9
Jan van den Heuvel
21:59
10
Manolis Geldermans
22:01
11
Jeroen Janssen
22:25
12
Willem Nuijten
Eindhoven
22:29
13
Frans Ol
Tilburg
22:50
14
John Mansvelders
Lopersgroep Deurne
23:42
15
Bram Swinkels
23:55
16
Maykel van Nuland
24:52
17
Han Weijer
Loopgroep PK
24:54
18
Wim Driessen
Asten
25:03
19
Arno Sinjou
Eindhoven Atletiek
25:12
20
Mat Schatorje
Lopersgroep Deurne
25:19
21
Albert Struik
Lopersgroep Deurne
25:29
22
Wim Thijssen
Lopersgroep Deurne
26:14
23
Pieter Schobers
Lopersgroep Deurne
26:27
24
Joop Beijers
Lopersgroep Deurne
27:24
25
Hendrik Relou
Milheeze
28:10
26
Anton Sašmena
ATV Venray
29:06
27
Maarten Hoefnagels
29:16
28
Frank de Roij
Geldrop Runners
29:40
29
Jo van den Berkmortel
Lopersgroep Deurne
29:59
30
Hans van Bommel
30:11
31
Rob Heuts
Lopersgroep Deurne
32:00
32
Gerard Boudewijns
33:38
VROUW, TRIMLOOP KORTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica van den Bogaart
22:58
2
Hetty Bankers
23:15
3
Kim van den Boogaart
23:48
4
Heike Prinsen
Helmond
23:59
5
Patty Goossen
Apeldoorn
24:17
6
Wilma Tax
Lopersgroep Deurne
26:21
7
Anne Vink
Eindhoven
26:32
8
Andrea van den Hurk
Lopersgroep Deurne
26:44
9
Helma van den Heuvel
Deurne
26:54
10
Drien Hendrix
Lopersgroep Deurne
27:08
11
Heidy Meeuws
27:49
12
Malika van Dijk
27:57
13
Jacueline Wijnands
27:59
14
Eeef van den Broek
28:07
15
Lieke Fransen
28:08
16
Mirna Matheij
28:27
17
Sandra cuppen
Lopersgroep Deurne
28:30
18
Nahy Jacobs Lobo
Lopersgroep Deurne
28:31
19
Renate Boerenkamps
28:32
20
Nicole Brentjens
Lopersgroep Deurne
28:50
21
Marly krijnen
Lopersgroep Deurne
29:04
22
Wilma Maessen
Scopias
29:08
23
Rita Bukkems
29:23
24
Dorith van Delft
29:43
25
Helmie Manders
Lopersgroep Deurne
32:39
26
Tineke van Mullekom
Deurne
32:52
27
Lieke Boudewijns
33:37
MAN, TRIMLOOP LANGE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilco Goorts
27:38
2
Coen Hoogervorst
Schijndel
27:43
3
Jos de Groot
De Rips
29:13
4
Luc Krotwaar
29:30
5
Dennis vd Meulengraaf
Mariahout
29:38
6
Johan van Hal
De Keien
31:02
7
Wesley Vogels
31:10
8
Ralph Thijssen
31:46
9
Olivier Vos
Utrecht
31:52
10
Paul Kuijken
Geldrop
32:11
11
Rob Zwartjens
32:19
12
Stefan Voorham
32:48
13
Harry van de Sande
AV de Keien
33:04
14
Sam Rosen
Lopersgroep Deurne
33:13
15
Roel Dielissen
33:14
16
Karl van Daal
Venray
33:25
17
Lars Waumans
33:57
18
Jack de Vries
Geldrop Runners
34:31
19
Arjan Biemans
Lopersgroep Deurne
34:49
20
Roland Rovers
Bakel
35:12
21
Dennis Mansvelders
Deurne
35:18
22
Mark Honings
Lopersgroep Deurne
35:38
23
Rien Vriens
Lopersgroep Milheeze
35:40
24
Bert van de Sande
De Keien
35:43
25
Rob Streeder
Lieshout
35:44
26
Harm Aarts
Deurne
35:49
27
Bart van den Eijnden
Utrecht
35:59
28
Enzo Ragetlie
Kukert
36:04
29
Berry Simons
Eindhoven
36:18
30
Vincent Dumont
Eindhoven Atletiek
36:26
31
Erwin Boerenkamps
36:42
32
Riny Wismans
Lopersgroep Deurne
37:48
33
Mats Ragetlie
38:42
34
Hans van Doorn
Geldrop Runners
39:20
35
Ad de Laat
Geldrop Runners
39:44
36
Adrie van den Putte
Deurne
40:03
37
Ton Verhees
Jasper Sport
40:17
38
Cor Terheijden
Lopersgroep Deurne
41:03
39
Theo van Berlo
Bakel
41:05
40
Evert-Jan Clijnk
Lopersgroep Deurne
41:36
41
Jasper Ragetlie
41:43
42
Martien Keizers
Lopersgroep Deurne
43:14
VROUW, TRIMLOOP LANGE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca Broumels
Eindhoven Atletiek
34:47
2
Karin Bessembinder
Eindhoven Atletiek
34:52
3
Maartje Rovers
Schijndel
35:41
4
Marietje van Hoof
HAC
37:27
5
Tonny Kersten
Lopersgroep Deurne
37:37
6
Melanie van de Ven
Lopersgroep Deurne
38:19
7
Lisette Cornelissen
38:27
8
Maartje Kersten
Eindhoven
38:40
9
Willemien Gijsbers
Deurne
38:49
10
Karin Steeder
Lieshout
41:11
11
Penny Van Dijk
Bakel
41:40
12
Maaike Niesten
41:46
13
Shelly van Els
Olympus Land van Cuijk
42:07
14
Tonia Swinkels
Liessel
43:23
MSEN, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohamed Bensqhir
32:14
2
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
34:02
3
Filimon Mart Veberslaesa
Nijmegen Atletiek
35:19
4
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
35:29
5
Marijn Emans
Grensrunners Reuver
36:34
6
Ralph Scherjon
Scopias
36:49
7
Bart Cooymans
Nederlandse Triathlonbond
36:51
8
Guus Heijnen
36:54
9
Wesley Sleegers
GAC Gemert
37:05
10
Peter Hoex
Venlo
37:07
11
Jeroen Janse
Eindhoven
37:11
12
Thijs Pauwels
Runn Team Loopcentrum
38:53
13
Wiljo Ermers
GAC Gemert
39:44
14
Stefan Verbeek
Deurne
40:42
15
Roy Mans
Weert
41:04
16
Fabiaan Hendricks
Venlo
41:19
17
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
41:35
18
Puck Huijs
Baarlo Lb
42:00
19
John Verdonschot
Asterix
42:09
20
Ramon de Nooijer
Asterix
43:10
21
Sjon Seuren
44:02
22
Rudy van Kempen
Beek en Donk
44:50
23
Arjan de Lauw
ATV Venray
44:59
24
Chris van Iperen
46:46
25
Adam kudrewicz
Helmond
48:08
26
Michael van Gemen
Velden
54:30
27
Sander van Venrooij
Oss
54:31
M40, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaen-Pierre Hoeboer
De Keien
36:07
2
Marco Gielen
Runn Team het Loopcentru
36:14
3
Edwin Achterberg
Nederlandse Triathlonbond
36:24
4
Ronald Langenhuizen
Roermond
36:28
5
Erik de Laat
AV Weert
36:36
6
Edwin Kok
GAC Gemert
37:20
7
John Thielen
Lopersgroep Deurne
37:37
8
Raymond van Hall
37:53
9
Nieuwenhuis Olav
Tegelen
38:35
10
Sadik el Mourabite
Eindhoven Atletiek
38:38
11
Roel Roubroeks
Atletiek Helden
39:16
12
Martijn Tuin
Lopersgroep Deurne
39:20
13
Jack Ernest
LOGO
40:07
14
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
40:16
15
Jack Boots
Schmitz Cazgoball
40:34
16
Jules van Hensberg
Atletiek Leudal
40:47
17
Robert Reintjes
Helmond
41:17
18
Jean-Pierre Gloudemans
Lopersgroep Deurne
41:25
19
Jos Adriaens
41:35
20
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
41:53
21
Hans Steijaert
HAC
42:03
22
Marc Thielen
42:06
23
Peter Verdonk
Eindhoven Atletiek
43:01
24
Dave peters
Maashees
43:09
25
Andrew Leenen
Roggel
43:18
26
Arian Adriaans
Cifla
43:39
27
Hans van Aerle
LOGO
44:16
28
Bjorn Koelink
Nuenen
44:43
29
Ronald Kollner
Lopersgroep Deurne
52:08
30
Sander Dinghs
Venlo
53:11
M50, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mijsberg
De Keien
36:02
2
Hans van de mortel
Lopersgroep Deurne
36:45
3
Hans van Delft
Eindhoven Atletiek
38:48
4
Willy Kanters
Lopersgroep Deurne
39:23
5
Leon Stijnen
Atletiek Leudal
40:29
6
Hans Peeters
Atletiek Helden
41:37
7
Maarten Manders
GAC Gemert
42:01
8
John Kocken
HAC
42:08
9
Mario Arts
LOGO
42:29
10
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
43:24
11
Ronald Dielissen
Tegelen
43:29
12
Jan Hermkes
44:19
13
Bert Schepers
LOGO
44:20
14
Rob Wismans
Reuver
44:39
15
Henk Kerkers
Deurne
45:35
16
Maurice Zwart
Helmond
45:46
17
Marcel van Berkum
LOGO
45:54
18
Egon Triki
LOGO
46:37
19
Martien Dupont
Venray
46:42
20
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
47:21
21
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
47:57
22
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
48:32
23
Jones Ewalds
48:51
24
Eric van Dijk
LOGO
49:48
25
Ronald Simons
LOGO
49:49
26
Nol Geurts
Heythuysen
52:41
27
Gerard Joosten
Meerlo
55:19
28
Frits GŲsgens
Oostrum Lb
56:12
M60, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Oehlen
avVN
41:58
2
Geert Hertogs
AV Weert
42:38
3
Albert Warnders
LOGO
43:51
4
Wiel van Lier
Atletiek Helden
44:23
5
Kees van der Put
Eindhoven Atletiek
44:30
6
Ad Meeuws
't Jasper Sport
46:25
7
Piet Jaspers
't Jasper Sport
47:07
8
Wiel brouwers
Horst
48:15
9
Joop Slagboom
GVAC
48:45
10
Frans noijen
Lopersgroep Deurne
48:58
M70, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Aarts
Peelrunners
51:12
2
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
58:23
V, LANGE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lonneke Moonen
Weert
32:06
2
Magda Winiarska
Someren
32:39
3
Eefje Melssen
GAC Gemert
33:37
4
Arlette Peeters
Baarlo Lb
34:09
5
MAF Kuiten Verspaget
LOGO
34:51
6
Demi Boerekamp
Someren
35:43
7
Ingrid Verbeek
36:06
8
Audry Jacobs
36:09
9
Simone Rademakers
Weert
36:10
10
Esther Hendrickx
Scopias
36:25
11
Karolina Saczyk
Helmond
37:34
12
Annette Philipsen
Broekhuizenvorst
37:56
13
Marianne zwart
Helmond
38:05
14
Rian Gerris
LOGO
38:19
15
Erna Berkers
38:35
16
Lizette Klompen
Ospel
40:19
H, KORTE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
Asterix
15:27
2
Mohamed Bensqhir
15:54
3
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
16:04
4
Guy Maas
Atletiek Maastricht
16:17
5
Sjors Thielen
ATV Venray
16:31
6
Niels Jacobs
ATH
16:37
7
Finn Timmermans
Running Team Eindhoven
17:00
8
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
17:09
9
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
17:37
10
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
17:42
11
Daan Derks
Nijmegen Atletiek
17:52
12
Stan Zeegers
Deurne
18:19
13
Martijn Vergeer
Runn Team Loopcentrum
18:27
14
Roel Peters
GAC Gemert
18:57
15
Imre Dielis
West-Terschelling
19:15
16
Manfred Herzog
Duesseldorf
19:19
17
Tom Smetsers
Reuver
19:47
18
Daan Relou
ATH
20:12
19
Dolf van de Voort
PAC
20:25
20
Jan Poels
ATV Venray
21:02
21
Bas Mols
STB
21:32
22
Peter van Dijk
Deurne
21:40
23
Gerard van der Heijden
Lopersgroep Deurne
22:02
24
Martijn Stigter
GAC Gemert
22:06
25
Stan Arts
22:09
26
Bernie Nagel
't Jasper Sport
22:15
27
Ruud Langstraat
ATH
22:22
28
Wiel van Lier
Atletiek Helden
22:24
29
Michel Groffen
ATV Venray
23:09
30
Hendrik-Jan Hool
AVON
23:27
31
Harrie Bos
23:33
32
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
23:39
33
Attila Kovacs
ATH
24:27
34
Jan van Lesseh
NSV Neuss
25:38
35
Hans Bos
Atletiek Helden
26:22
VSEN, KORTE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Serana Tielbeek- Kemp
Running Team Eindhoven
18:31
2
Luzan Janssen
Running Team Eindhoven
18:41
3
Brechtje Kraan
Cifla
19:05
4
Jil Ney
Eindhoven Atletiek
20:29
5
Melissa Bevers
Asterix
20:44
6
NoŽl van Selow
Attila
21:11
7
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
21:13
8
Yvonne Jaspers
LOGO
28:12
9
Laura Gerding
Alkmaar
31:12
V35, KORTE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nieuwenhuis-Gielen Karin
Tegelen
20:34
2
Birgit Bertrand
Kerkrade
22:23
3
Johanna Josten
Tegelen
23:26
4
Germana Travaglini
Atletiek Leudal
27:30
V45, KORTE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Baartse
Runn Team Loopcentrum
20:07
2
Nicole Loeve
HAC
21:29
3
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
21:58
4
Helen de Laat
22:17
5
Judith de Bruin
Atletiek Helden
23:06
6
Marjan van den Tillaar
Loopgroep PK
23:49
7
Anneke van de Vorst
avVN
24:13
8
Natasja Marcellis
Overloon
25:26
9
Petra Kocken
Atletiek Leudal
26:55
JJUNA, JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
16:07
2
Michael Woldemesekel
ATV Venray
16:27
3
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
17:24
4
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
18:05
5
Pieter Loeffen
Oss '78
18:17
6
Thijs Vermeulen
Venray
18:18
7
Davy Schoeber
HAC
19:54
8
Sjoerd Waterschoot
HAC
21:01
9
DaniŽl van Oorschot
GAC Gemert
23:11
MJUNA, MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jette Winkelman
't Jasper Sport
12:50
2
Hannah Clercx
Asterix
13:25
3
Channelyn Ambrosiussen
Running Team Eindhoven
14:58
4
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
16:09
JJUNB, JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Lith
Running Team Eindhoven
10:48
2
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
11:19
3
Jeroen Paymans
Cifla
11:38
4
Teun Nagel
't Jasper Sport
11:58
5
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
12:19
6
Jordy Dols
Stein Lb
12:20
7
Mike van Wouwe
ATH
12:33
8
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
12:44
9
Bart Manders
GAC Gemert
13:06
10
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
13:15
11
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
13:20
MJUNB, MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Spoor
Running Team Eindhoven
13:37
2
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
14:11
3
Nina van der Weele
Running Team Eindhoven
14:24
4
Anne van Mill
Eindhoven Atletiek
14:36
5
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
14:48
6
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
16:24
JJUNC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rafael Tromp
Cifla
11:41
2
Timo Klomp
ATH
11:42
3
Jeroen van Lith
Running Team Eindhoven
12:33
4
Harm vd Berkmortel
Lopersgroep Deurne
12:53
5
Gijs van de Ven
GAC Gemert
13:03
6
John Linders
Lopersgroep Deurne
13:15
7
Kars Reijnen
HAC
13:41
8
Gijs van Lieshout
HAC
13:42
9
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
13:45
10
Stef Langendonk
HAC
14:30
11
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
14:49
12
Guus van Riel
Atletiek Helden
15:15
13
Dennis de Jager
HAC
16:02
14
Jesper Pluijm
GAC Gemert
16:07
15
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
17:41
16
Roel van Engeland
HAC
17:57
MJUNC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Bijnen
HAC
9:44
2
Laurie Santegoeds
GAC Gemert
10:00
3
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
10:03
4
Fenne Claassens
Helmond
10:15
5
Lieke Rijt
Swift
10:28
6
Floor Vulders-Jochems
GAC Gemert
10:36
7
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
10:41
8
Valerie Chu
AV Weert
10:45
9
Maureen Mols
Achilles-Top
10:55
10
Eva van der Putten
HAC
11:07
11
Meike Janssen
AV Weert
11:21
12
Demi De Vries
HAC
12:08
13
Nienke Gloudemans
Lopersgroep Deurne
12:30
14
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
12:50
15
Maud Seuren
AV Weert
15:23
JJUND, JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian van Rens
ATV Venray
8:06
2
Loek Moons
Budel-Schoot
8:16
3
Abel Kovacs-Borbas
ATH
8:29
4
Fergus Tabor
HAC
8:37
5
Bas Verheijen
AV Weert
8:42
6
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
8:46
7
Lasse Reijnen
HAC
8:51
8
Luuk Verhoeven
HAC
8:52
9
Tijn Bruins
ATV Venray
9:05
10
Jesse van Doren
Geldrop
9:24
11
Joris Besselink
GAC Gemert
9:33
12
Kick van Vliet
HAC
9:45
13
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
9:46
14
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
9:47
15
Guus lammers
't Jasper Sport
9:48
16
Stan Buurman
HAC
9:51
17
Merijn Bond
Achilles-Top
9:55
18
Timo Flipsen
Lopersgroep Deurne
10:17
19
Lennard Besselink
GAC Gemert
10:25
20
Nate Sillekens
Atletiek Helden
10:51
21
Willem Klomp
ATV Venray
11:09
22
Hielke Waterschoot
HAC
11:16
23
Luc Sanders
ATV Venray
11:32
24
Daan venner
Lopersgroep Deurne
11:33
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Thijs
't Jasper Sport
5:22
2
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
5:22
3
Chayel Bletterman
ATV Venray
5:40
4
Claire van den Hurk
ATH
6:07
5
Mahalet Woldemesekel
ATV Venray
6:09
6
Vera van Erp
Atletiek Leudal
6:10
7
Layla van Berkel
HAC
6:27
8
Sanne Michiels
ATH
6:30
9
Anne de Vries
Lopersgroep Deurne
6:33
10
Isa Krebbers
ATV Venray
6:33
11
Nora Ceresa
ATV Venray
6:41
12
Mirthe Reijnen
HAC
6:50
13
Loes neutenboom
Atletiek Leudal
6:54
14
Brechje Arts
ATV Venray
7:02
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
5:33
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
5:34
3
Tijn de Koning
5:42
4
Jorg Klomp
ATH
5:46
5
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
5:52
6
Ivar Colijn
AV Weert
5:54
7
Jop slaats
Lopersgroep Deurne
6:04
8
Mads Verhofstadt
HAC
6:05
9
Ravi classen
Scopias
6:24
10
Mike van Tilburg
HAC
6:27
11
Rens Heygele
HAC
6:28
12
Gilles Hermans
Atletiek Helden
6:30
13
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
6:31
14
Finn Jans-Beken
ATV Venray
6:32
15
Joep van Casteren
ATH
6:32
16
Adam Kovacs-Borbas
ATH
6:33
17
Bram van Heugten
HAC
6:37
18
Dani Koetsier
Lopersgroep Deurne
6:40
19
Tim Michiels
ATH
6:41
20
Koen Donkers
HAC
6:42
21
Ties van de Werken
AV Weert
6:48
22
Pim Reinders
Bakel
6:50
23
Linus van Hout
Lopersgroep Deurne
6:50
24
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
6:52
25
Pepijn van den Hurk
ATH
6:54
26
Raf Wolters
Swift
6:55
27
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
6:57
28
Remco Adriaans
GAC Gemert
6:58
29
Luuk Rooseboom
Lopersgroep Deurne
7:01
30
Thijs de Vre
HAC
7:14
31
Casper Rekmans
AV Weert
7:15
32
Fabian Kessels
AV Weert
7:18
33
Kevin van Gerwen
't Jasper Sport
7:28
34
Yon Peeters
Atletiek Helden
7:32
35
Lieven van den Broek
ATV Venray
7:36
36
Jop Gubbels
Scopias
7:43
37
Kane Vijgenboom
Scopias
7:56
38
Dion Neijgh- van Lier
AV Weert
8:15
39
Kyan Jansen
GAC Gemert
8:51
40
Thijs Bukkems
't Jasper Sport
9:46
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
5:41
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:47
3
Lot van Veghel
ATV Venray
5:50
4
Amina dillmann
Achilles-Top
5:52
5
Lieke Jans
Achilles-Top
6:15
6
Sofie van Wouwe
ATH
6:24
7
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:28
8
Lieve Derks
ATH
6:30
9
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:31
10
Hedwig Tabor
HAC
6:35
11
Jaydee Leenders
ATV Venray
6:38
12
Eline bartels
Lopersgroep Deurne
6:44
13
Danique Adriaans
GAC Gemert
6:45
14
Lieke van Rengs
ATV Venray
6:45
15
Dagmar Oosting
ATV Venray
6:46
16
Thalyz Wau
GAC Gemert
6:58
17
Evi Jongen
Scopias
7:00
18
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
7:01
19
Sofie Soer
AV Weert
7:01
20
Nina Flipsen
Lopersgroep Deurne
7:08
21
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
7:19
22
Senna franssen
Achilles-Top
7:29
23
Pip Mezenberg
GAC Gemert
7:30
24
Kaat Plomp
AV Weert
7:35
25
Alicia van Leeuwen
Atletiek Leudal
7:44
26
Luna Jacobs
Lopersgroep Deurne
7:52
27
Chiara Toller
ATH
8:16
28
Imke Wijnen
AV Weert
8:35
JPUPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan ten Have
Scopias
5:04
2
Jarne Reijnen
HAC
5:15
3
Lars Custers
HAC
5:20
4
Demy Cupido
Helmond
5:25
5
Justen de Vries
GAC Gemert
5:31
6
Jente wekenborg
Scopias
5:33
7
Luuk Donkers
HAC
5:40
8
Timo Broekmans
Unitas
5:44
9
Justin Smirk
HAC
5:48
10
Jens Pasmans
Geldrop
5:54
11
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
5:55
12
Sem Vissers
Scopias
5:59
13
Casper Van de Weert
't Jasper Sport
6:00
14
Noud Kessels
Scopias
6:01
15
Matteo v Leeuwen
Atletiek Leudal
6:05
16
Dennis Verbeek
Lopersgroep Deurne
6:20
17
Thijn Mennen
Deurne
6:25
18
Tobias de smit
't Jasper Sport
6:28
19
Eef Kirkels
AV Weert
6:30
20
Stan Willemsen
Atletiek Helden
6:31
21
Flip van Oorschot
AV Weert
6:52
22
Martijn Raadschelders
ATV Venray
7:06
23
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
8:05
MPUPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud Heygele
HAC
5:33
2
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
5:34
3
Laura Verhallen
Deurne
5:37
4
Marijke Schraets
Scopias
5:47
5
Nienke den Engelsman
5:47
6
Sien van Veghel
ATV Venray
5:48
7
Roos van Houts
't Jasper Sport
6:00
8
Maud Helmink
Scopias
6:29
9
Zaya Classen
Venlo
6:31
10
Lara Peeters
Atletiek Helden
6:41
11
Daniaya van der Heijden
GAC Gemert
6:45
12
Nienke Roesink
HAC
9:04
JPUPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Mol
GVAC
5:28
2
Lins Kiggen
AV Weert
5:35
3
Bram Rekmans
AV Weert
5:52
4
Koen Verheijen
AV Weert
5:53
5
Aron Kovacs-Borbas
ATH
5:58
6
Sem Kusters
Scopias
6:14
7
Siem Bakels
HAC
6:24
8
Michiel Klomp
ATV Venray
6:39
9
Owen Neijgh van Lier
6:47
10
Yura Gundag
6:52
11
Jort van den Hoef
ATV Venray
8:24
MPUPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Klomp
Scopias
5:55
2
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
6:06
3
Maud Jansen
GAC Gemert
6:11
4
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
6:16
5
Dineo van Laarhoven
HAC
6:17
6
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
6:19
7
Lorijn Rutten-Wijenberg
ATV Venray
6:23
8
Eden Kessels
AV Weert
6:29
9
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
6:30
10
Ise jans
Achilles-Top
6:35
11
Jans Plomp
AV Weert
6:41
12
NoŽlle Martens
Lopersgroep Deurne
6:43
13
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
6:51
14
Lune Verhofstadt
HAC
6:54
15
Tessa Donkers
HAC
6:58
16
Sam Staadegaard
GAC Gemert
7:06
MINIJ, MINI-PUPILLEN J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
6:07
2
Job de Wit
GAC Gemert
6:08
3
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
6:16
4
Ryan Cupido
Helmond
7:04
5
Enne Dinghs
Venlo
7:41
6
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
7:50
MINIM, MINI-PUPILLEN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nouk Helmink
Scopias
6:20
2
Jitske wekenborg
Venlo
6:27
3
Anna Dinghs
Venlo
6:29
4
Lisa van Deursen
GAC Gemert
6:47
5
Dide van Hout
GAC Gemert
6:47
6
Merel Maas
Bakel
6:57
7
Sofia Toller
ATH
8:03
www.uitslagen.nl
05-12-2018 13:21