Uitslagenlijst Mardenkro Enclavecross

Baarle-Nassau - Zondag 2 december 2018

MPUPC, MPC 780M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
3:16
2
Lynn van Hest
Tilburg Road Runners
3:30
3
Eline Pelkmans
Sprint
3:36
4
Femke Broeders
Atledo
3:40
5
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
3:43
6
Emma Kradolfer
Haag Atletiek
3:44
7
Isa stroucken
Taxandria Atletiek
3:45
8
Kaat Proost
Gloria
3:48
9
Elfi Kradolfer
Haag Atletiek
3:51
10
Evy van den Beemt
Sprint
3:58
JPUPC, JPC 780M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
3:06
2
Willem de Jong
Atledo
3:19
3
Lander Jansens
Gloria
3:21
4
Lars Crutzen
Prinsenbeek
3:22
5
Hugo de Jong
Attila
3:32
6
Toon Zebregs
Attila
3:37
7
Brim Devue
Gloria
3:41
8
Raf Jorissen
Gloria
3:42
9
Kik Hendrix
Gloria
3:42
10
Bram van Aert
Sprint
3:56
11
Juul Goorman
Zondereigen
4:08
MPUPB, MPB 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
5:03
2
Elin de Koeijer
Attila
5:08
3
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:12
4
Tessa van Drunen
Attila
5:13
5
Lenthe Oomen
Gloria
5:32
6
Tula Hermus
Fortius
5:34
7
Louise Pinxteren
Gloria
5:45
8
Stien Huybregts
Gloria
5:51
9
Isa Laro
Attila
6:08
10
Lies Hoffmann
ACW '66
6:13
11
Novelle van Laar
Gloria
6:18
JPUPB, JPB 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
4:30
2
Stan Struyfs
Gloria
4:44
3
Max Crutzen
Sprint
4:46
4
Gijs Winnubst
Spiridon
4:47
5
Sep Hendrix
Gloria
5:02
6
Sam stroucken
Taxandria Atletiek
5:09
7
Siebe van der Lee
Atledo
5:10
8
Riemer van son
Scorpio
5:22
9
Mick Soijer
Attila
5:29
10
Ramon Derks
Atledo
5:30
11
Rens Gulickx
Gloria
5:31
12
Jort Griep
Scorpio
5:38
13
Timme Weterings
Attila
5:40
14
Jasper Broeders
Atledo
5:52
15
Lucas Kam
Atledo
6:00
16
Jelle van den Beemt
Meerle
6:02
MPUPA, MPA 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freke van Eil
Gloria
4:44
2
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
4:48
3
Eva Den Boer
Atledo
4:49
4
Amber Jansens
Gloria
4:59
5
Mila Pullens
ACW '66
5:01
6
Anouk Rutjes
Atledo
5:15
7
Tessa van Tilburg
Sprint
5:22
8
Florien Pinxteren
Gloria
5:23
9
Lore Proost
Gloria
5:27
10
Amy van Gestel
Attila
5:28
11
Inge Winnubst
Spiridon
5:35
12
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
5:40
13
Lotte simon
ACW '66
5:43
14
Aaliyah Yap
ACW '66
5:45
15
Veerle de Jong
Attila
5:46
16
Jitte Stabel
Gloria
5:47
17
Lizzy Meijer
ACW '66
6:22
JPUPA, JPA 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Rutjes
Atledo
4:25
2
Loek Graafmans
Spiridon
4:31
3
Rogier Gitz
Attila
4:34
4
Bram Van Wagtendonk
Sprint
4:43
5
Boris Griep
Scorpio
4:44
6
Juul van Eil
Gloria
4:49
7
Barney van den Broek
Gloria
4:57
8
Solar Neguse
Gloria
5:01
9
Stanley van den Broek
Gloria
5:03
10
Niels Kunnen
Attila
5:06
11
Lucas van den Oetelaar
Oisterwijk
5:19
12
Duncan van Laar
Gloria
5:21
13
Bob ten Wolde
Sprint
5:23
14
Thijs van Aert
Sprint
5:24
15
Stefan van Tilborg
Gloria
5:36
16
Fenn Oerlemans
Atledo
5:40
17
Jurre Verschure
Atledo
5:45
18
Tim van Sas
Gloria
5:54
19
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
6:02
20
Teun Jansen
Sprint
6:24
MJUND, MD 1420M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roza Willemen
Sprint
5:24
2
Lotte Griep
Scorpio
5:26
3
Lila van Nieuwkoop
Energie
5:28
4
Jill Paulus
Scorpio
5:36
5
Gwen van Hest
Tilburg Road Runners
5:53
6
Jade Pullens
ACW '66
6:00
7
Fenna Winkel
Sprint
6:01
8
Novi Hermus
Fortius
6:12
9
Valerie Bruurmijn
Gloria
6:14
10
Meike van den Broek
Gloria
6:19
11
Ziva Devue
Gloria
6:28
12
Imke Geenen
Gloria
6:32
13
Heleen de Bie
Atledo
6:34
14
Femke Sprangers
Gloria
6:38
15
Cateau van Gelder
Scorpio
6:39
16
Yara Buijckx
Gloria
6:40
17
Mirre Stabel
Gloria
6:41
18
Renée Kramer
Atledo
6:48
19
Lobke Voskens
Gloria
7:00
20
Heleen van Tilburg
Sprint
7:01
21
Sanne Sprangers
Gloria
7:26
JJUND, JD 1810M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Dessel
DJA
6:33
2
Vigo Maljaars
Scorpio
6:45
3
Lennart de Vries
Scorpio
6:47
4
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
6:52
5
Thijmen Kegler
Sprint
7:24
6
Stijn Maarschalk
Scorpio
7:25
7
Aiden Dictus
DJA
7:27
8
Jamie van steek
THOR
7:44
9
Bram van Dongen
DJA
7:45
10
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
7:51
11
Jesse van Gestel
Attila
7:52
12
Pelle Verschure
ACW '66
7:57
13
Michiel Gulickx
Gloria
8:04
14
Lars Bloemers
Sprint
8:06
15
Huub Kuyvenhoven
Sprint
8:12
16
Koen van Weerden
DAK
8:17
17
Quinten Bressers
Atledo
8:20
18
Rik Tuijtelaars
Gloria
8:39
19
Thomas van Alphen
Gloria
10:44
MJUNC, MC 1810M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
6:29
2
Anne de Jong
Atledo
6:41
3
Froukje Mons
Energie
6:54
4
Roos de Jong
Atledo
6:57
5
Ancia van den Bos
THOR
7:10
6
Silkie Graafmans
Spiridon
7:22
7
Nienke Blom
Sprint
7:23
8
Anouk Andeweg
Spiridon
7:47
9
Vera van den Burg
Spiridon
8:00
10
Femke Gijzen
Sprint
8:12
11
Dewi Groffen
Gloria
9:07
12
Gina Clemens
Gloria
9:13
13
Lana Jansens
Gloria
10:25
JJUNC, JC 2840M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Watzeels
Attila
10:32
2
Steyn Potuit
Energie
10:34
3
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
10:35
4
Pepijn Roels
Sprint
10:36
5
Tim Pelkmans
Sprint
10:52
6
Vic Struyfs
Gloria
10:58
7
Remko van den Hout
Attila
11:01
8
Joost Winkel
Sprint
11:02
9
Martijn Gulickx
Gloria
11:13
10
Kamiel Watzeels
Attila
11:20
11
Mathijs Goris
Gloria
11:28
12
Arne Dierckx
Gloria
11:48
13
Pepijn Wijnen
Atledo
12:03
14
Tristan van der Loop
ACW '66
12:23
15
Kasper Baalmans
Atledo
12:43
16
Cas Seegers
Baarle-Nassau
12:47
17
Jules Karremans
Attila
12:49
18
Timo Timmermans
Gloria
13:13
19
Olivier van Gelder
Scorpio
13:39
MJUNB, MB 2840M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Lieshout
Energie
11:56
2
Parel van Nieuwkoop
Energie
12:24
3
Nikki van Gool
Gloria
12:51
4
Janiek Leijtens
ACW '66
12:59
5
Anouk Verheyen
Gloria
13:07
6
Gitte Wilmsen
Gloria
13:21
7
Jeske van de Laar
Attila
15:00
JJUNB, JB 3870M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ernson van den Bos
Scorpio
13:20
2
Jasper van Laarhoven
Atledo
13:56
3
Fabio Dudink
Spado
14:20
4
Tijn Blom
Sprint
16:03
5
Mario Clemens
Gloria
18:47
MJUNA, MA 3800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
15:45
2
Janneke Mengerink
Atledo
17:34
JJUNA, JA 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Maas
Attila
19:26
2
Sander Verweij
Attila
21:20
3
Ian de Juncker
Attila
22:09
4
Max van Helmond
Rijen
22:35
5
Jason Smits
ACW '66
25:12
VSEN, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lysanne Wilkens
Prins Hendrik
20:52
2
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
22:13
3
Dyanne Verpaalen
Spiridon
23:26
4
Bente Smagge
Attila
24:14
5
Kim Lahaije
Tilburg
24:24
6
Nikki Bagchus
DAK
24:41
7
Roos Staps
De Langstraat
25:43
8
Indy Nebbeling
Spiridon
26:50
9
Marieke Couwenberg
Gloria
27:01
10
Samantha van Aert
Sprint
29:50
11
Sanne van Breda
Gloria
30:08
12
Lieke van Hees
Gloria
42:06
13
Iris van Laarhoven
Gloria
46:16
14
Annemarie Moonen
Gloria
46:17
V35, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Hereijgers
DJA
22:15
2
Chantal de Lange
Tilburg Road Runners
24:05
3
Chantal van Oudheusden
Sprint
25:18
4
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
26:02
5
Kim Hendrix
Gloria
26:38
6
Yvette van Dulmen
Atledo
26:41
7
Linda Hazenberg
Atledo
27:10
8
Myriam Janssen
Atledo
29:05
9
Carine Couwenberg
Gloria
29:15
10
Judith van Heems
Breda
30:10
11
Neeltje Olieslagers
Gloria
33:00
12
Marly Staes
Gloria
35:17
V45, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
22:53
2
Sandra Laros-hofmans
Scorpio
23:36
3
Marionne Kat
Spiridon
24:40
4
Ingrid Spapens
Achil '87
24:56
5
Inge Schipperen-Verhagen
Scorpio
25:30
6
Loes Vingerhoets
Achil '87
26:43
7
Marie Louise Smagge
Attila
27:00
8
Jacqueline Stouten
Atledo
29:06
9
Marlies Bastiaansen
Gloria
30:16
10
Lucia Verschueren
Gloria
30:17
11
Karen Eldred
ACW '66
32:10
12
Paula Oomen
Gloria
33:01
13
Kathleen Gillis
Gloria
34:07
14
Marianne van der Velden
Atledo
34:33
15
Margriet ter Horst
Atledo
35:11
16
Lidy Swolfs-de Jong
Gloria
35:24
17
Margriet Verschueren
Gloria
35:25
18
Jorinda van der Velden
Gloria
40:59
19
Ellen van de Wiel
Gloria
42:08
20
Marleen van Meer
Gloria
42:09
21
Margot Smit
Gloria
44:59
22
Almera Knippen
Gloria
45:00
23
Suzanne Meuwes
Gloria
45:01
24
Sandra van Gool
Gloria
45:15
25
Petra Heinsbroek
Gloria
45:16
MRECR, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Michielsen
Gloria
21:10
2
Berry Blankers
Geertruidenberg
24:17
3
Niels de Beer
24:36
4
Gerry van Helmond
24:50
5
Michel Jehae
Attila
26:47
6
David Eldred
ACW '66
27:21
7
Tonny Baalmans
Atledo
27:54
8
Jack Vissers
Loopvereniging TOF
28:35
9
Harry Verkuil
29:38
10
Loek Eijkelenboom
Rotterdam
29:51
11
Bertus van Eekelen
Achilles
30:44
12
Louis de Koning
Rijsbergen
41:57
13
Marco Boogaers
Gloria
42:07
14
Ronald de Hoon
Gloria
45:06
M55, 7600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
28:58
2
Jan van Loenhout
Scorpio
31:05
3
Eddy van Steenbergen
Gloria
31:19
4
Hans van Wegen
Spiridon
31:42
5
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
32:28
6
Joop Matkom
Scorpio
32:31
7
Johan Flipsen
Atledo
32:39
8
Herman van Haaren
Achil '87
33:04
9
Hans Brouwers
33:11
10
Jacques de Groot
Spado
33:54
11
Hens Koreman
Atledo
34:08
12
Cees van Gageldonk
Spiridon
34:19
13
Jan Moeskops
Baarle-Nassau
34:24
14
Ad Bernaerts
Baarle Nassau
34:32
15
Johan Jacobs
Atledo
34:42
16
Ad Kieboom
Scorpio
35:14
17
Paul de Kort
Alphen Nb
35:20
18
Léon Mahieu
Sprint
35:28
19
Jan Vermeer
Spiridon
36:52
20
Johan van Wanrooij
Atledo
37:25
21
Frank Faes
Tilburg Road Runners
38:17
22
luc Billen
Gloria
38:52
23
Chris Sprengers
De Langstraat
39:31
24
Gerrit Heij
Attila
42:00
25
Frits van der Velden
Atledo
42:45
26
Ad van Alphen
Gloria
50:32
M65, 7600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
31:27
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
35:41
MSEN, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Polak
PAC
30:52
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
31:38
3
Yoram Polah
PAC
31:43
4
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
32:23
5
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
32:34
6
Ahmed Abubakar
DAK
32:50
7
Alwin Groen
Sprint
33:24
8
Leon Graumans
Phoenix
33:57
9
Nick Jansen
34:48
10
Tijke Wentink
Attila
34:56
11
Marc Janssen
Scorpio
35:26
12
Roel Spierings
DAK
35:39
13
Jeroen Verhees
Spiridon
35:48
14
Koen Voermans
Scorpio
37:11
15
Martijn Flipsen
Atledo
37:56
16
Kevin Reuvers
41:52
17
Christian Le Sage
Atledo
42:34
18
Alwin Groen
Sprint
43:20
19
Ivar Pulleman
Breda
52:16
20
Nick van Alphen
Baarle Nassau
52:54
M35, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Maas
Spiridon
33:14
2
Henk van der Stelt
Scorpio
35:06
3
Patrick Verbunt
Tilburg Road Runners
35:36
4
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
36:14
5
Paul Visser
Tilburg Road Runners
36:15
6
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
36:56
7
Mark van Aert
Sprint
42:53
8
Erwin Gulickx
Gloria
43:57
9
Rob Seegers
Gloria
44:38
10
Timo Schuurbiers
Breda
45:18
11
Maikel Kokx
GVAC
46:03
12
Oskar Baijens
Gloria
46:27
13
Thijs Verheijen
Alphen
46:32
M45, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
32:12
2
Huub Maas
THOR
32:59
3
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:03
4
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
35:55
5
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
37:31
6
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
37:36
7
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
38:06
8
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
38:51
9
Arno Hulshof
Sprint
39:27
10
Cocky de Brouwer
Achil '87
39:30
11
Anton Bogers
Atledo
39:37
12
Jan van Stigt
Altena Road Runners
40:19
13
Johan Verweij
Achil '87
40:32
14
Hans Beekmans
DAK
40:37
15
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
41:03
16
Toine Van Gils
Atledo
41:29
17
Ed van den Jagt
Scorpio
42:30
18
Walther van Asten
Gloria
43:12
19
Tonnie Scheutjens
Loopgroep GoRun
43:23
20
Joost Oomen
Gloria
43:36
21
Eddy van de Heyning
Gloria
43:44
22
Peter Kramer
Atledo
44:59
23
Ron Brey
Achil '87
45:15
24
Hans Lodewijks
Atledo
48:01
25
Pieter Pulleman
Breda
48:50
26
Frank van Ginneken
Atledo
50:28
27
Kees van Meer
Gloria
50:36
28
Alex van Krevelen
Atledo
50:38
VRECR, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elmy Adriaansen
Baarle Nassau
51:53
SPE-M, SPECIALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
4:47
2
Rick Standaert
ACW '66
5:25
3
Lars van Ravenstein
ACW '66
5:29
4
Jordan Beute
Sprint
5:34
5
Sander Graumans
Sprint
6:30
6
Tom Schoeters
Gloria
7:34
SPE-V, SPECIALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
6:18
2
Lieke Sweep
Sprint
6:39
3
Denise Verheijen
Gloria
7:25
4
Melissa Verheijen
Gloria
9:10
KL-M, KLEUTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mia Goorman
Baarle-Hertog
2:21
2
Pepa Hermus
Fortius
2:34
3
Fenne van de Klundert
Gloria
4:18
KL-J, KLEUTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen van de Klundert
Baarle-Nassau
1:49
2
Mels le Sage
Atledo
1:57
3
Pepijn Michielsen
Gloria
2:15
4
Bram Huijbrechts
Merksplas
2:20
5
Jamie Martens
Gloria
2:21
6
Onno van Wagtendonk
Sprint
2:40
www.uitslagen.nl
04-12-2018 09:35