Uitslagenlijst ATB Run Haaksbergen

Haaksbergen - Zondag 25 november 2018

JONGE, JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niek Veenendaal
Losser
54:56
54:55
2
Vince van der Scheer
Haaksbergen
59:10
59:09
3
Jonathan van den Beukel
Hengelo Ov
59:17
59:16
4
Thorben Luchies
Lochem
1:04:59
1:04:58
5
Lev Schroer
Borculo
1:08:37
1:08:35
MEISJ, JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jil Otte
Ahaus
1:07:28
1:07:27
MAN, SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan Schouten
Almelo
1:26:05
1:26:03
2
Glenn Edelenbos
Enschede
1:28:22
1:28:20
3
Joost Somsen
Eibergen
1:28:53
1:28:51
4
Arie de Jong
Oosterwolde Fr
1:30:44
1:30:41
5
Jeroen Lute
Zuid-Scharwoude
1:30:58
1:30:56
6
Michael Krijnen
Spanbroek
1:31:28
1:31:25
7
Harald Derks
Denekamp
1:32:26
1:32:23
8
Rembert Noldes
Vreden
1:34:47
1:34:43
9
Lukas Kersting
Ahaus
1:34:47
1:34:40
10
Tom Driessen
Hengelo Ov
1:36:40
1:36:38
11
Bert van Veen
Enschede
1:36:42
1:36:38
12
Richard Evering
Enschede
1:37:26
1:37:24
13
Andreas Van Scherpenzeel
Almelo
1:38:38
1:38:34
14
Sander Hoogeveen
Hoogeveen
1:39:15
1:39:11
15
Boy Foks
Haaksbergen
1:40:00
1:39:58
16
Maarten Meijerink
Oldenzaal
1:40:22
1:40:19
17
Tim Bergboer
Oldenzaal
1:41:07
1:41:05
18
Joep Zanen
Enschede
1:41:10
1:41:06
19
Vincent Evering
Haaksbergen
1:41:51
1:41:48
20
Jeroen Lankheet
Zeist
1:42:57
1:42:51
21
Patrick Lansink
Haaksbergen
1:43:15
1:43:09
22
Robbin Elsinghorst
Lichtenvoorde
1:43:47
1:43:39
23
Joop Buter
Diepenheim
1:44:47
1:44:44
24
Danny Zandstra
Haaksbergen
1:45:46
1:45:38
25
Jens Goorhorst
Eibergen
1:46:35
1:46:32
26
Wouter de Jong
Haaksbergen
1:47:30
1:47:27
27
Bjorn Luchies
Lochem
1:47:49
1:47:46
28
Jasper Lohuis
Enschede
1:47:52
1:47:44
29
Andrť Landman
Drachten
1:48:25
1:48:11
30
Christian Westerveen
Assen
1:49:13
1:49:02
31
Bart Dijkman
Haaksbergen
1:50:05
1:50:00
32
Frank Maasdam
Enschede
1:50:45
1:50:30
33
Henk Bokhove
Nijverdal
1:50:55
1:50:44
34
Rene Kuijer
Enschede
1:52:23
1:52:17
35
Sander Leussink
Haaksbergen
1:53:47
1:53:36
36
Roger van Tongeren
Harderwijk
1:53:50
1:53:45
37
Emiel Bekke
Goor
1:54:49
1:54:39
38
Sem Heijdemann
Eibergen
1:54:52
1:54:48
39
Leon Boon
Assen
1:55:24
1:55:12
40
Sebastiaan Bruggink
Nijverdal
1:56:11
1:56:01
41
Erik Teunissen
Haaksbergen
1:56:30
1:56:27
42
Frank Borgman
Borne
1:56:31
1:56:24
43
Stefan Ormel
Eibergen
1:56:40
1:56:31
44
Wubbo Hoen
Haaksbergen
1:56:44
1:56:38
45
Bram de Groot
Zeist
1:57:35
1:57:29
46
Martijn Lieverstro
Eibergen
1:59:14
1:59:06
47
Jeroen Reinderink
Goor
1:59:25
1:59:12
48
Ramon Holkenborg
Lichtenvoorde
1:59:38
1:59:26
49
Robert Meuleman
Eibergen
1:59:53
1:59:35
50
Remco Zwiers
Enschede
2:00:19
2:00:10
51
Dennis Lentfert
Enschede
2:00:56
2:00:39
52
Ramon Veneboer
Haaksbergen
2:01:15
2:01:11
53
Niels te Brake
Eibergen
2:06:20
2:06:09
54
Jacob Grijpma
Warfstermolen
2:07:24
2:07:11
55
Bert Kromkamp
Vorden
2:12:33
2:12:24
56
Joost Snabel
Amersfoort
2:16:34
2:16:20
57
Raymond Buil
Heelweg
2:20:20
2:20:03
58
Coen Snabel
Amersfoort
2:20:24
2:20:10
59
Ed Kamping
Heelweg
2:29:42
2:29:25
VROUW, SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simone Hakenberg
Rossum Ov
1:46:56
1:46:52
2
Ellie van Houten
Enschede
1:49:36
1:49:31
3
Ingrid Tempert
Lemele
1:51:05
1:51:01
4
Suzanne Roesthuis
Borne
1:51:59
1:51:56
5
Fien Stijn
Weesp
1:52:53
1:52:44
6
Dagmar Krijnen
Spanbroek
1:54:57
1:54:48
7
Annemarie Grolleman
Deventer
1:58:39
1:58:31
8
Inge Bijvank
Haaksbergen
2:07:04
2:06:49
9
Esther van der Scheer
Haaksbergen
2:12:04
2:11:48
10
Anouk Tragter
Geesteren Gld
2:13:59
2:13:53
11
MariŽl Brefeld
Haaksbergen
2:28:46
2:28:36
12
Carla Hubers
Haaksbergen
2:28:50
2:28:40
TEAMS, TEAMS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Team Berg & Bosman
Nijverdal
1:26:19
1:26:17
2
Coslo Team
Haaksbergen
1:26:28
1:26:27
3
EB-MK
Enschede
1:28:36
1:28:34
4
Illuminati
Enschede
1:29:32
1:29:29
5
Total Outdoor
Hardenberg
1:29:48
1:29:46
6
Prutser 3.0
Haaksbergen
1:32:15
1:32:11
7
Hardon/TerHarmsel
Almelo
1:35:03
1:35:00
8
Tuine Gr.Team2 Hans & Mark
Hengelvelde
1:37:17
1:37:11
9
Lucien van Veen & Jeroen Ruijter
Enschede
1:38:22
1:38:17
10
van Rhee en Bokdam
Nijverdal
1:38:56
1:38:52
11
Voor Altijd Jong
Enschede
1:40:59
1:40:54
12
Polletjes
Tubbergen
1:41:47
1:41:45
13
Taketime 2662
Rekken
1:43:08
1:43:06
14
MaCha
Haaksbergen
1:43:27
1:43:22
15
Warfriet
Haaksbergen
1:44:12
1:44:10
16
Wendy & Bart
Saasveld
1:44:27
1:44:21
17
Lamba
Haaksbergen
1:45:56
1:45:44
18
Chemical Brothers
Enschede
1:46:39
1:46:35
19
Energie Control NL
Wierden
1:46:55
1:46:45
20
No Stress
Haaksbergen
1:47:11
1:47:09
21
Schoemaker\Verwer
Haaksbergen
1:47:54
1:47:49
22
1ste Plaats Harink Duo
Oele
1:47:54
1:47:47
23
De Zwoagers
Haaksbergen
1:48:00
1:47:50
24
De Zere Nek
Oele
1:48:04
1:47:54
25
Tuint Gr. Team1 Wilco & Bart
Hengelvelde
1:48:06
1:47:59
26
De Blotjes
Haaksbergen
1:49:24
1:49:14
27
Kamphuiz
Eibergen
1:49:32
1:49:26
28
Veenendaaltjes
Losser
1:49:42
1:49:39
29
Lostrappen
Haaksbergen
1:50:29
1:50:12
30
Run ATB Run Bazen
Capelle a/d IJssel
1:50:37
1:50:31
31
Meyer & Meyer
Enschede
1:52:22
1:52:13
32
WilgMans
Haaksbergen
1:52:33
1:52:23
33
Eijsink
Haaksbergen
1:52:40
1:52:33
34
De bozels
Haaksbergen
1:52:42
1:52:38
35
Lans-Geerdink
Haaksbergen
1:52:48
1:52:42
36
Eijsink Brothers
Haaksbergen
1:53:27
1:53:21
37
Team Prinsenhof
Haaksbergen
1:54:44
1:54:29
38
Colmer
Enschede
1:55:24
1:55:22
39
Werfheegde Fysio 1
Haaaksbergen
1:55:32
1:55:21
40
Electro Breukers
Haaksbergen
1:55:41
1:55:28
41
Mointain Goats
Haaksbergen
1:55:45
1:55:31
42
Mark en Leoni
Haaksbergen
1:55:55
1:55:48
43
Tuinte Gr. Team3 Laura & Iwan
Hengelvelde
1:56:30
1:56:15
44
Team Bodi
Haaksbergen
1:58:11
1:57:56
45
Ron en Mieke
Haaksbergen
1:58:49
1:58:34
46
Team Koppelman
Haaksbergen
1:59:03
1:58:53
47
Werfheegde Fysio 2
Haaksbergen
1:59:15
1:58:58
48
Team Volledig Onverschilling
Haaksbergen
1:59:36
1:59:33
49
Werfheegde Fysio 3
Haaksbergen
1:59:52
1:59:40
50
Sanne en Karin
Haaksbergen
2:00:03
1:59:48
51
Buurman & Buurman
Haaksbergen
2:02:10
2:02:01
52
Baan
Almelo
2:02:35
2:02:23
53
Stefan & Mandy
Haaksbergen
2:03:44
2:03:30
54
Boonkies
Haaksbergen
2:04:09
2:03:56
55
Wolthuis
Haaksbergen
2:06:18
2:06:10
JTEAM, JEUGDTEAMS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Team Milan & Jesse (jeugd)
Enschede
53:27
53:26
2
Team Idske & Dani (jeugd)
Eibergen
1:00:52
1:00:51
3
Team Lucas en Tijn (jeugd)
Haaksbergen
1:03:23
1:03:22
www.uitslagen.nl
25-11-2018 17:31