Uitslagenlijst Bosloopcompetitie

Harderwijk - Zondag 25 november 2018

J-12, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan van der Weiden
Athlos
3:24
2
Nick Jacobs
Harderwijk
3:30
3
Giel Scholte
Athlos
3:37
4
Lars Bloem
Nunspeet
3:50
5
Tim van Plateringa
Harderwijk
4:23
6
Maro Fokke
Vroomshoop
6:01
M-12, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fiene Noordermeer
Abcoude
3:51
2
Carlijn Scholte
Athlos
3:54
3
Jasmijn Knoop
Amersfoort
7:55
H-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Koning
Harderwijk
19:04
2
Mathijs van den Top
Hulshorst
20:00
3
Stanley Boldewijn
Harderwijk
20:08
4
Marco Bloem
Nunspeet
20:45
5
Raymond Hébuterne
Baarn
20:46
6
Jean Benek
Harderwijk
20:59
7
Olav Koning
Harderwijk
21:20
8
Erik Frens
Nunspeet
21:29
9
Johann de Jong
Apeldoorn
21:38
10
Cees Kraaijenveld
Apeldoorn
21:45
11
Maurice Bulsing
Hulshorst
22:01
12
Gert Groeneveld
Elspeet
22:02
13
Atze de Groot
Delft
22:17
14
Geert de Lange
Harderwijk
22:18
15
Daan Scholte
Athlos
22:44
16
Erwin Middelkamp
Harderwijk
22:48
17
Martijn Noordermeer
Abcoude
22:51
18
Alwin Richter
Lelystad
22:58
19
Rochus Kingmans
Nunspeet
23:00
20
Erik Bezema
Lelystad
23:03
21
Nico van Leeuwen
Ermelo
23:05
22
Henk-Jan Wieberdink
Ermelo
23:14
23
Dick van Engelen
Nunspeet
23:42
24
Hein Frens
Nunspeet
23:43
25
Gian Dorsthorst
Epe
23:49
26
Harry Veldkamp
Nunspeet
23:51
27
Erik Fokke
Vroomshoop
23:51
28
Robert Brussee
Nunspeet
23:52
29
Erik Jesterhoudt
Biddinghuizen
24:09
30
Gerrit Mulder
Harderwijk
24:17
31
Stefan Scholte
Harderwijk
24:44
32
Rik Kamphuis
Harderwijk
25:04
33
Martin Olofsen
Harderwijk
25:05
34
Bram van Maare
Harderwijk
25:11
35
Anton Besselsen
Athlos
25:27
36
Jan-Peter Poolen
Harderwijk
25:33
37
Dingeman de Groot
Ermelo
25:39
38
Joeri Feijen
Barneveld
26:05
39
Arnold Zoet
Nunspeet
26:28
40
Gerrit Juffer
Harderwijk
27:06
41
Anton de With
Nunspeet
27:42
42
Marcel van Ommen
Lunteren
27:46
43
Bart Feijen
Barneveld
27:49
44
Thomas Schreuder
Ermelo
28:13
45
Johan Schreuder
Ermelo
28:14
46
Bart-hein Samplonius
Harderwijk
28:47
47
Nico Heeman
Harderwijk
30:22
48
Gaston Hébuterne
BAV
31:12
49
Jeroen Rotvis
Dronten
31:18
50
Theo Bakker
Harderwijk
32:44
51
Jurrie Teeuwen
Elburg
33:50
52
Karel Kok
Harderwijk
37:19
53
Reijer Timmer
Hierden
38:06
D-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Lankhaar
Harderwijk
22:59
2
Marieke Kettelerij
Hoevelaken
23:04
3
Puck Verhoef
Harderwijk
23:50
4
Sara Lankhaar
Harderwijk
24:19
5
Marieke Stuiver
Harderwijk
24:24
6
Vida Poortinga
Ermelo
25:04
7
Heleen de Groot
amsterdam
25:56
8
Eeke Flink
Athlos
26:20
9
Saskia Roest
Nijkerk
26:22
10
Natalie Verlinden
Athlos
26:41
11
Joke Sels
Athlos
27:14
12
Yvonne Klein Rouweler
Harderwijk
27:36
13
Anita van Panhuis
Harderwijk
29:34
14
Eline de Jong
Apeldoorn
32:01
15
Natalie Mulder
Amersfoort
32:28
16
Sanne de Jong
Harderwijk
32:49
17
Erica Jansen
Athlos
33:20
18
Gabriëlle Weeren
't Harde
33:30
19
Wilma Jager
Harderwijk
33:43
20
Dagmar Vermaazen
Lelystad
33:51
21
Hetty Vrolijk
Harderwijk
33:53
22
Jet van der Weiden
Athlos
34:38
23
Jackeline Overhoff
Harderwijk
36:23
24
Bettina Kok
Harderwijk
36:36
25
Rita Hoving
Harderwijk
38:05
26
Melike van Zweeden
Lelystad
49:47
27
Gerie Versluis
Harderwijk
1:04:33
H-10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Sels
Athlos
21:53
2
Ruben Postma
Ermelo
36:44
3
Bert Ruitenbeek
hooglanderveen
36:59
4
Jeroen Celie
Harderwijk
39:19
5
Peter van Essen
Pijnenburg
40:43
6
Egbert Dokter
Hoevelaken
40:51
7
Arjan Duits
Barneveld
42:49
8
Martin Goedhart
Ermelo
42:57
9
Tjeerd Westerhof
Harderwijk
43:28
10
Rutger Bruinink
Elburg
44:20
11
Ron Dooijenweerd
Harderwijk
44:49
12
Peter van Panhuis
Harderwijk
45:32
13
Hans vd Wassenberg
Athlos
45:39
14
Aram van der Velden
Lelystad
46:10
15
Jelte Bakker
Harderwijk
46:44
16
Ronald Weeren
't Harde
48:42
17
Cees van der Weiden
Athlos
50:03
18
Hans van den Linden
Leusden
50:15
19
Henk Oosterhof
Amersfoort
50:19
20
Jan Sanders
Lelystad
51:13
21
Rob Muntingh
Harderwijk
51:34
22
Eric van Schalm
Harderwijk
51:36
23
Fred Blom
Ermelo
51:40
24
Bartho van Maare
Harderwijk
52:32
25
Michal Moskal
Harderwijk
52:36
26
Tomasz Stanulewicz
Oldebroek
53:20
27
Arjen Munnik
Harderwijk
53:24
28
Cezary Strzelecki
Nunspeet
53:46
29
Charles van den Reek
Helmond
55:13
30
Johan van Ginkel
Ermelo
57:30
31
Riny Kostermans
Ermelo
57:51
32
Johan Boonstra
Harderwijk
58:24
33
Melle Veenstra
Lelystad
58:35
34
Jans Folkersma
Amersfoort
1:06:39
D-10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annette den Broeder
Athlos
33:51
2
Renalda Heemskerk
Harderwijk
46:18
3
Dineke Bos
Harderwijk
48:55
4
Anita de Jong van Heerde
Harderwijk
51:53
5
Sonja Grouwstra
Schiedam
55:29
6
Daveny de Groot
Putten
55:35
7
Erika van Heerde
merksplas belgie
56:44
8
Kirsten Hartog
Dronten
57:21
9
Karin Gouw-Bijleveld
Zeewolde
59:00
10
Marleen houwen van Meer
Harderwijk
1:04:36
11
Carolien Dijkmans
Harderwijk
1:06:30
12
Astrid Speets-Schor
Athlos
1:12:25
H-15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herbert Jansen
Putten
56:26
2
Marcel Doornekamp
Harderwijk
57:00
3
Ralph Schepers
Dalfsen
58:03
4
Robert van Maanen
Zwartebroek
1:01:38
5
William de Wilde
Ermelo
1:01:57
6
Charlie van Galen
Nijkerk
1:04:22
7
Marco Scholten
Ermelo
1:05:26
8
Siebren de Jong
Harderwijk
1:05:52
9
Jeroen de Lange
Athlos
1:06:12
10
Martijn van Eck
Apeldoorn
1:08:29
11
Jan Willem Hagen
Nunspeet
1:10:08
12
Ronald Ederveen
Ermelo
1:10:39
13
René Woutersen
Hierden
1:11:56
14
Stefan van Beek
Harderwijk
1:13:36
15
Peter de Vries
Zeewolde
1:17:51
16
Giorgo Thymgio
Hattem
1:17:52
17
Volkert Bakker
Ermelo
1:21:51
D-15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joke Admiraal
harderwijk
1:21:30
Brasserie de Bank
Runnersworld Apeldoorn
www.uitslagen.nl
26-11-2018 07:31