Uitslagenlijst Spelderholtloop

Beekbergen - Zondag 25 november 2018

M/V, 500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monika van Oostrum
Neede
2:40
2
Niels Stegeman
Zwolle
2:41
3
Janwillem Garretsen
Hattem
2:41
M/V, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Kleine
Apeldoorn
7:30
2
Lotte Bonhof
AV '34
9:15
3
Krystian van Oostrum
Neede
9:32
4
Lotte van Lohuizen
AV '34
9:55
5
Feline Kuiper
AV '34
11:47
6
Jorrik Kuiper
Apeldoorn
12:51
7
Renée Combé
Arnhem
12:53
8
Fiona Grana Bosgoed
Apeldoorn
13:18
9
Peter van der Horst
Wenum Wiesel
13:25
10
Kate de Vries
Arnhem
13:36
11
Wiktoria van Oostrum
Neede
14:28
12
Niels Stegeman
Zwolle
14:28
13
Lee Dorland
Apeldoorn
14:50
14
Barbara Bosgoed
Apeldoorn
14:50
15
Jeanine Oostendorp
Wenum Wiesel
15:54
16
Manon Jansen
Arnhem
19:28
17
Anouk Jansen
Arnhem
19:40
M/V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin van Heiningen
AV '34
18:54
2
Roland Besselink
Veluwe
20:18
3
Cees Weeda
Veluwe
20:33
4
Clasina Jansen
the Hague Road Runners
21:37
5
Ron Eijkenboom
AV '34
22:26
6
Simone Pelgrim
Beekbergen
22:32
7
Lieske Drost
AV '34
23:25
8
Marlou Mulder
AV '34
23:25
9
Hans de Wit
AV '34
23:28
10
Roel Hilderink
Arnhem
24:01
11
Anne van den Brink
Apeldoorn
24:11
12
Ad van Hooff
AV '34
24:14
13
Martien de Haas
AV '34
24:26
14
Luuk Jansen
AV '34
24:28
15
Jan Mark Hazekamp
AV '34
24:50
16
Henry Terwel
Ugchelen
24:50
17
Frans Schokkenbroek
Leusden
25:17
18
Andreas Verwaal
Apeldoorn
25:28
19
Frank Mosterd
Apeldoorn
26:32
20
Maurice van der Linden
Arnhem
27:27
21
Mans Bergman
Arnhem
27:46
22
Sjoerd Bruinsma
Apeldoorn
27:46
23
Jop Anton van der Veeken
AV '34
28:30
24
Gert Oorspronk
AV '34
28:34
25
Robert Porskamp
Groenlo
29:04
26
Resi Mulders-Disveld
Lieren
29:08
27
Niels Stegeman
Zwolle
30:48
28
Felix Beekers
Beekbergen
30:48
29
Edwin Jansen
Arnhem
31:00
30
Tosca Ardaseer
Apeldoorn
31:00
31
Derk Jan Konijnenberg
Apeldoorn
31:02
32
Maarten Roseboom
Artnhem
31:54
33
Wim van 't Einde
Apeldoorn
32:00
34
Bernice Bronsema
Amersfoort
32:09
35
René Treur
Amersfoort
32:09
36
Erik Hendriks
Apeldoorn
32:15
37
Suzanne van Aggelen
Arnhem
32:24
38
Mariannen Kaus
Nijmegen
32:26
39
Thomas van den Berg
Arnhem
32:37
40
Jan Reuvekamp
AV '34
32:45
41
Colette van Aggelen
Arnhem
33:33
42
Daniella Altink
Veluwe
34:20
43
René Jansen
Apeldoorn
34:34
44
Malika Luczak
Baarn
34:40
45
Satya Zsoter
AV '34
34:59
46
Frank Luczak
Baarn
34:59
47
Janwillem Garretsen
Hattem
36:02
48
Herma Oosterveld
Hattem
36:02
49
Hans Dekker
Zwolle
39:33
50
Lianne Manenschijn
Apeldoorn
39:41
51
Marthino Anindjola
Apeldoorn
40:08
52
Marenne Jansen
Hollandsche Rading
42:15
53
Wouter Jansen
Hollandsche Rading
42:15
54
Muriël Gijzen
Beekbergen
42:27
55
Carla Gijzen
Epe
42:27
56
Ben Gijzen
Epe
42:28
57
Anniek Konijnenberg
AV '34
46:59
58
Michelle de Haan
Ugchelen
50:00
59
Annemieke Jansen
Hollandsche Rading
50:00
60
Marlot Jansen
Hollandsche Rading
50:00
61
Robert Rietveld
Zutphen
50:00
62
Suzan Merkus-Blumers
Herveld
50:00
63
Fiona Markus
Apeldoorn
50:00
64
Daniella Altink
Veluwe
50:00
65
Ans Jansen
Arnhem
50:00
66
Jitske van der Werf
Apeldoorn
50:00
M/V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Busser
Amersfoort
39:41
2
Ronald Derksen
Veluwe
40:08
3
Herman Drost
Apeldoorn
43:01
4
Klaas Kremer
Groningen
43:02
5
Tim Huisintveld
Apeldoorn
43:25
6
Sikko Roorda
AV '34
44:22
7
Dolf van de Grift
Putten
45:17
8
Jan Steegink
Deventer
45:30
9
Joost van Oostrum
Ruurlo
46:02
10
René Zegers
AV '34
46:55
11
Elbert Voogt
Veluwe
47:20
12
Cees-Jan Smit
Heiloo
48:42
13
Ilse Huurdeman
Putten
51:02
14
Wim Altink
AV '34
51:48
15
Maikel Mardjan
AV '34
52:50
16
Roel Wolters
Ermelo
52:56
17
Mile Pajic
'S Heerenberg
53:23
18
Ton Altink
AV '34
53:23
19
Marjon Drost
Apeldoorn
53:23
20
Peter W van Duin
Dordrecht
55:27
21
Marloes Elzebroek
Deventer
56:36
22
Hans van der Meulen
AV '34
57:22
23
Michel Hulsman
Dieren
57:24
24
Evelien Steenland
AV '34
1:00:52
25
Fred Hesterman
Soest
1:02:37
26
Marc Koller
Apeldoorn
1:02:40
27
Rob Spaans
Monster
1:04:14
28
Leo van Zeist
AV '34
1:04:36
29
Bert Hovingh
AV '34
1:04:36
30
André de Boer
Apeldoorn
1:04:52
31
Maurice Wanders
Zevenaar
1:05:04
32
Guy van der Horst
AV '34
1:07:03
33
Monique Hogervorst
Wateringen
1:07:05
34
Gerda Proper
AV '34
1:07:15
35
Sylvia Diekema
AV '34
1:07:33
36
Francis Hesterman
Soest
1:08:48
37
Auke Wijnterp
Apeldoorn
1:14:00
3 graden vochtig weer . Zwaar bewollkt. Met dank
aan Parc Spelderholt, de Apeldoornse Atletiek
vereniging AV '34 en Runnersworld Apeldoorn.
www.uitslagen.nl
26-11-2018 12:06