Uitslagenlijst Driedorpencross

Sint-Oedenrode - Zondag 25 november 2018

MRECR, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Breugel
Sint-Oedenrode
18:31
2
Matthijs Herpen
Ede
19:57
3
Lars van Galen
Wageningen
21:29
4
Calvin Craens
Waalre
23:41
5
Sem van der Heijden
Eersel
25:03
6
Rob Zwartjens
Den Bosch
26:25
7
Ad van Limpt
DES
27:56
8
Leon Liebregts
Waalre
28:10
9
Ralf Bollen
Fortuna '67
28:12
10
Roland van Galen
Sint-Oedenrode
29:24
11
Jimmy Cox
Eindhoven
31:06
12
Richard Dekker
Geldrop
31:43
13
Cristian Kelders
Eersel
32:15
14
Bas Pluyms
Eersel
32:34
15
Thijs Dekkers
Fortuna '67
32:48
16
Andrew Staal
DES
33:04
17
Joost Tibosch
DES
33:06
18
Nathan Goossens
Geldrop
33:11
19
Jeroen Stam
Eindhoven
33:46
20
Milan Maca
Veldhoven
34:04
21
Martijn Martens
Fortuna '67
34:07
22
Dirk van Hunsel
Eindhoven Atletiek
34:31
23
Jan School
Heteren
34:49
24
Frank Abbink
Generaal Michaelis
35:00
25
Pim van Grinsven
Fortuna '67
35:07
26
Jan Smetsers
Eindhoven Atletiek
35:15
27
Etienne Vissers
Eindhoven Atletiek
35:33
28
Kees Timmermans
DES
35:39
29
Twan van der Heijden
DES
35:53
30
Eric van de Oetelaar
Fortuna '67
35:57
31
Gijs Lavrijsen
DES
36:15
32
Jeroen Rijkers
Fortuna '67
36:21
33
Jeroen Leermakers
Eindhoven
36:54
34
Vincent Dumont
Eindhoven Atletiek
37:09
35
Thom Schiltmans
DES
37:45
36
Paul Kanters
Veldhoven
37:50
37
Robin Voerman
DES
37:52
38
Simon Lavrijssen
Sint-Oedenrode
38:02
39
Frank van den Bosch
Liempde
38:15
40
Stefan van Bogget
Eindhoven
38:28
41
Hugo Sparidans
Eindhoven
38:51
42
Marco van de Kam
DES
38:55
43
Niels de Greef
Veldhoven
39:04
44
Bart van de Sande
Fortuna '67
39:11
45
Toine Seuntjens
AVR '69
39:32
46
Francis-Paul Janssen
Eindhoven
39:34
47
Aus Grijpma
Helmond
39:38
48
Hans Van Eindhoven
AVR '69
39:42
49
Giel Bouten
GVAC
39:54
50
Martin Struijk
Veldhoven
40:00
51
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
40:11
52
Wesley Hommes
Helmond
40:27
53
Frank Bartelen
Eindhoven
40:35
54
Wim van de Pas
Veldhoven
40:48
55
Ronald de Vries
GVAC
40:53
56
William Beukenkamp
Veldhoven
40:53
57
Jos van Schijndel
Fortuna '67
40:54
58
Roy Peijenburg
Liempde
40:57
59
Diederik Brouwers
DES
41:21
60
Leo Walker
GVAC
41:55
61
Ton van Alphen
Loopgroep Wijbosch
42:55
62
Peter van Rooij
Fortuna '67
43:23
63
Giel Nutsaarts
Sint-Oedenrode
45:54
VRECR, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lana Selhorst
Asterix
22:13
2
Diana de Bont
Eindhoven
25:06
3
Inge Bollen
Sint-Oedenrode
25:34
4
Marijke de Jong
Eindhoven
25:56
5
Inge klep
Schijndel
29:15
6
Marloes Menting
DES
32:18
7
Ingrid Aarts
Fortuna '67
33:21
8
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
37:17
9
Evonne van der Pol
Fortuna '67
37:46
10
Els van de Kam-van Gerwen
DES
39:59
11
Mirella van Kooten
DES
40:01
12
Marleen Hommes
Helmond
40:28
13
Saskia de Hoog
Veldhoven
40:47
14
Lisette van der Kallen
Fortuna '67
40:55
15
Gonny van Zutven
Fortuna '67
41:47
16
Ingrid Jansen
Fortuna '67
41:57
17
Tineke Mous
Fortuna '67
44:23
18
Lotte ten Hove
Eindhoven
44:40
19
Maaike de Vries
Eindhoven Atletiek
46:18
20
Francis Mutsaarts
Sint-Oedenrode
50:17
MSEN, MANNEN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Vriends
Eindhoven Atletiek
32:03
2
Tesfay Mesgina
Eindhoven Atletiek
32:14
3
Ben Souwen
Eindhoven Atletiek
32:52
4
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
33:36
5
Michael Beuwer
Eindhoven Atletiek
33:41
6
Robin Spijkerboer
Nederlandse Triathlonbond
34:50
7
Joep van Oorschot
Prins Hendrik
38:00
8
Frans Giebels
Prins Hendrik
38:54
9
Maik van de Pas
AVR '69
38:58
10
Paul Roest
AVR '69
39:54
11
Ruud van den Borne
AVR '69
42:22
12
Rob Maas
AVR '69
43:22
13
Coen Lauwers
AVR '69
47:26
14
Ruud Lauwers
AVR '69
55:02
M35, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joan School
GVAC
27:24
2
Peter Eshuis
Generaal Michaelis
29:27
3
Jur Pauw
Eindhoven Atletiek
29:48
4
Ron dielhof
Generaal Michaelis
31:11
5
Bart Govers
Eindhoven Atletiek
32:39
6
Joris Korbeeck
GVAC
32:49
M45, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter mijsberg
De Keien
28:55
2
Hans van Delft
Eindhoven Atletiek
30:32
3
Roland van Loon
Atletiek Oirschot
30:37
4
Stefan van Happen
Eindhoven Atletiek
30:49
5
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
31:12
6
John Welvaarts
Fortuna '67
31:23
7
Angelo Jansen
GVAC
31:38
8
Perry van Vught
Generaal Michaelis
31:40
9
Sjakko Sandee
Eindhoven Atletiek
32:17
10
Hans Loos
GVAC
32:28
11
Mark Schaap
Prins Hendrik
32:44
12
Mark Moeskops
AVR '69
33:52
13
Rob Eisenkolb
GVAC
35:11
14
Art Vissers
Fortuna '67
35:18
M55, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renť van de Weijenberg
Eindhoven Atletiek
30:40
2
Wil Boudewijns
avVN
33:06
3
Carlo Buijs
GVAC
33:22
4
Geert alofs
Prins Hendrik
33:33
5
Robert Sanchez
Eindhoven Atletiek
33:49
6
Sjef van Beers
AVR '69
35:06
7
Jos Bergervoet
Eindhoven Atletiek
35:12
8
Dis Kusters
Eindhoven Atletiek
35:43
9
Paul Peeters
avVN
36:31
10
Ton Jacquot
Eindhoven Atletiek
36:49
11
Pieter Grootes
Generaal Michaelis
36:56
12
Jos Heurman
Loopgroep Wijbosch
37:10
M65, MANNEN MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert van Kooij
DES
39:41
2
Wim Hermans
Eindhoven Atletiek
40:11
3
Joop Slagboom
GVAC
42:02
4
Peter Hellings
Fortuna '67
56:20
VSEN, VROUWEN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Dillen
Eindhoven Atletiek
30:15
2
Heleen Boes
Asterix
32:07
3
Kathelijn Lemmens
Eindhoven Atletiek
32:11
4
Anne Castelijns
Eindhoven Atletiek
34:21
5
Jolien Bruininx
AVR '69
35:47
6
Tamara Renders
GVAC
36:04
7
Nicky de Jonge
Eindhoven Atletiek
37:06
8
Maureen de Bresser
Generaal Michaelis
37:19
9
Evelien Lauwers
AVR '69
37:31
10
Yvonne Vosters
AVR '69
37:59
11
Tessa Mom
Eindhoven Atletiek
39:18
V35, VROUWEN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Ottevanger
Eindhoven Atletiek
31:41
2
Rian van der Burgt
GVAC
33:08
3
Annelies van der Zwart
Eindhoven Atletiek
34:53
4
Maryll Koenraadt
Eindhoven Atletiek
35:03
5
Marian Crombag-Otter
GVAC
36:21
6
Karin Dekkers
GVAC
39:10
V45, VROUWEN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Sophie Schamp
DES
36:21
2
Loes van Wershoven
Fortuna '67
41:37
3
Wally van Laarhoven
GVAC
42:57
V55, VROUWEN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nellie van Beers
Atletiek Oirschot
37:39
2
Rikie huyberts
Fortuna '67
39:22
JJAB, JONGENS JUN A+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
13:36
2
William Webster
GVAC
14:15
3
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
14:50
4
Guus van Kessel
Fortuna '67
15:57
5
Arend Eijk
Eindhoven Atletiek
16:06
6
Lucas van der Leij
Eindhoven Atletiek
16:09
7
Jarmo de Vries
GVAC
17:30
8
Joris Jungblut
GVAC
17:31
MKORT, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aron Koning
De Keien
8:55
2
William Webster
GVAC
9:20
3
Jeffrey Smetsers
Oss '78
9:37
4
Cornelis de Stigter
Loopgroep Aart Stigter
9:50
5
Joran de Bie
Tartlťtos
9:51
6
Marvin Arts
Asterix
9:59
7
Roel Peters
GAC Gemert
10:17
8
Rob Schelle
AVR '69
10:38
9
Jos van Vliet
AVV
11:03
10
Danick Imholz
Energie
11:20
11
Michiel Ruland
Asterix
12:36
VKORT, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hoogers
NSAV 't Haasje
10:00
2
Margo Heurman
NSAV 't Haasje
10:40
3
Yosta de Stigter
Energie
10:40
4
Rianne van Slooten
AVV
11:43
5
Joyce Puts
Eindhoven Atletiek
12:57
6
Inge van Oijen
Fortuna '67
13:17
JJUNC, JUNIOREN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vic Cant
Lier
10:09
2
Stan Sierdsema
Fortuna '67
10:09
3
Quinn Peeters
DES
11:20
4
Justin Steenkamp
Running Team Eindhoven
11:37
5
DaniŽl Wijnholds
GVAC
13:53
6
Tijn van Alphen
Fortuna '67
14:08
MJUNC, JUNIOREN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
Lopersgroep Deurne
10:36
2
Ilse van de Wiel
Generaal Michaelis
11:21
3
Mieke de Vos
Fortuna '67
11:40
4
Anna Bijl
AVR '69
11:47
5
Hannah Dijkman
GVAC
12:24
6
Floor Jonkers
AVV
12:43
7
Sanne van der Blij
AVV
14:00
MJAB, MEISJES JUN A+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saar van den Nieuwenhof
Eindhoven Atletiek
13:29
2
Naomi van Opstal
Eindhoven Atletiek
13:55
3
Vera Vereijken
Eindhoven Atletiek
14:01
4
Emma van Oijen
Fortuna '67
14:39
JJUND, JUNIOREN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wout Harmsen
Eindhoven Atletiek
5:50
2
Orlando Louwers
Generaal Michaelis
5:59
3
Zeb van den Hurk
GVAC
5:59
4
Niels Engelen
AVV
6:14
5
Bram van Stiphout
Generaal Michaelis
6:15
6
Emiel van de Vijver
GVAC
6:18
7
Luuk van der Zanden
AVR '69
6:19
8
Brecht Wijnholds
GVAC
6:24
9
Vidar van Haren
AVV
6:26
10
Sjoerd Rikkers
GVAC
6:27
11
Broos Hendriks
6:29
12
Robin Hendriks
Eindhoven Atletiek
6:32
13
Sven van der Schoot
Atletiek Oirschot
6:48
14
Niek Brands
Atletiek Oirschot
7:15
15
Jilles van Rijen
Atletiek Oirschot
7:22
16
Timo Kremers
DES
7:23
17
Hidde Holshuijsen
Eindhoven Atletiek
7:27
18
Dries Smulders
Atletiek Oirschot
7:28
19
Rick van der Schoot
Atletiek Oirschot
7:33
20
Chris de Kort
AVR '69
7:40
MJUND, JUNIOREN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
6:06
2
Sanne van de Wiel
Generaal Michaelis
6:22
3
Iris Vugts
AVR '69
6:26
4
Femme Cant
Lier
6:56
5
Isa Kloks
AVV
6:59
6
DaniŽlle Vis
Generaal Michaelis
7:29
7
Elza Dijkman
GVAC
7:48
8
Alissa van der Sloot
Atletiek Oirschot
7:49
JPUPC, PUP C EN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam van de wijdeven
Eindhoven Atletiek
3:16
2
Thijmen Mol
GVAC
3:17
3
Tim de Kok
GVAC
3:34
4
Wouter Kabel
Eindhoven Atletiek
3:47
5
Jari Kelders
DES
4:01
6
Falco School
GVAC
4:31
MPUPC, PUP C EN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila van Dijk
AVV
3:40
2
Tess Roks
Eindhoven Atletiek
3:43
3
Elise Grosfeld
AVV
3:54
4
Fieke Kwinten
AVR '69
4:24
JPUPM, PUP C EN MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elias Maca
GVAC
3:42
2
Kes van Dijk
AVV
4:02
3
Josh Hover
Atletiek Oirschot
4:03
4
Rik Janssen
AVV
4:16
5
Toon Capel
Atletiek Oirschot
4:21
6
Jason Wichman
Atletiek Oirschot
4:26
7
Jelle van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
4:28
MPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa van Helvoort
GVAC
4:37
2
Bente Brands
Atletiek Oirschot
4:47
3
Nina Stam
Eindhoven Atletiek
4:52
4
Saar Brands
Atletiek Oirschot
5:07
5
Mare Bogers
Atletiek Oirschot
5:08
6
Mae Paulissen
Atletiek Oirschot
5:11
7
Anne van der Schoot
Atletiek Oirschot
5:14
8
ZoŽ den Holder
AVV
5:29
9
Yara van den boomen
GVAC
5:31
10
Annemijn Janssen
AVV
5:36
JPUPB, PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Maca
GVAC
4:10
2
Gijs Baselmans
AVR '69
4:13
3
Timo Bloemen
Schijndel
4:15
4
Jimi Coolen
GVAC
4:23
5
Ties van der Zanden
AVR '69
4:24
6
Harm van de Wouw
Fortuna '67
4:28
7
Sam van den Borne
AVR '69
4:31
8
Kjell Liebregts
AVV
4:34
9
Luuk Kwinten
AVR '69
4:40
10
Guus van de Wouw
Fortuna '67
4:41
11
Pim Niezen
Eindhoven Atletiek
4:46
12
Axel Dijkman
GVAC
4:46
13
Luuk Geurden
AVV
5:02
14
Aaron van der Sloot
Atletiek Oirschot
5:45
MPUPA, PUPILLEN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
5:24
2
Valerie Savelsberg
Eindhoven Atletiek
5:28
3
Sanne van Dongen
AVV
5:39
4
Saskia Grosfeld
AVV
5:46
5
Avalon Sanders
Generaal Michaelis
5:48
6
Lisa van de Wal
Atletiek Oirschot
6:13
7
Renske te Paske
GVAC
6:15
8
Doortje Hoeks
DES
6:16
9
Janne Brands
Atletiek Oirschot
6:17
10
Janneke van der Zanden
AVR '69
6:18
11
Iris Kamphuis
Atletiek Oirschot
6:19
12
Eefke van Kasteren
Atletiek Oirschot
6:19
13
Lisa van de Wiel
Generaal Michaelis
6:23
14
Lexi Verhoeven
AVV
6:32
15
Nova van Dijk
AVV
6:42
16
Laticha van der Sloot
Atletiek Oirschot
6:50
17
Faye Donkers
AVV
6:53
18
Floor Vermeulen
Atletiek Oirschot
7:06
19
Dinte Wilting
Eindhoven Atletiek
7:40
20
Sara van Beers
Generaal Michaelis
7:47
JPUPA, PUPILLEN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Roubroeks
GVAC
5:08
2
Jasper Klok
AVV
5:12
3
Ramon Vaandrager
Energie
5:14
4
Jakub Maca
GVAC
5:16
5
Wessel Eijsermans
Eindhoven Atletiek
5:18
6
Sam Boender
Eindhoven Atletiek
5:20
7
Joep Caljouw
Eindhoven Atletiek
5:23
8
Timon Bijvoet
Eindhoven Atletiek
5:25
9
Lars van Stiphout
Generaal Michaelis
5:28
10
Tuur Sterrenburg
DES
5:36
11
Ezra Born
Eindhoven Atletiek
5:36
12
Tygo Janssens
Marvel
5:44
13
Justin Floris
AVV
5:44
14
Arvo van Haren
AVV
5:53
15
Willem Hoeks
Bergeijk
5:55
16
Bo van de wijdeven
Eindhoven Atletiek
5:56
17
Joep Geerts
GVAC
5:59
18
Tim van Luijtelaar
Atletiek Oirschot
6:05
19
Marinus Hofman
Eindhoven Atletiek
6:15
20
Tibbe School
GVAC
6:18
21
Tijn de Kort
AVR '69
6:21
22
Koen Stam
Eindhoven Atletiek
6:29
23
Rob van de Wiel
Generaal Michaelis
6:30
24
Dylan Wichman
Atletiek Oirschot
6:56
www.uitslagen.nl
25-11-2018 21:36