Uitslagenlijst 51e Horaloop

Ede Gld - Zaterdag 24 november 2018

J-6, JEUGD 3 T/M 6 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Twan Smit
Climax
3:33
3:32
2
Joris Kruisselbrink
Ede Gld
3:55
3:51
3
Joël Driessen
Ede Gld
3:55
3:54
4
Fedde Brandsma
Ede Gld
3:57
3:55
5
Sikko Spriensma
Wageningen
4:04
4:02
6
Juda Borsje
Ede Gld
4:05
4:03
7
Thijs Plaggenmarsch
Wamel
4:06
4:05
8
Lukas Koelewijn
Climax
4:18
4:17
9
Thijs van der Jagt
Ede Gld
4:22
4:19
10
Jesper Franken
Ede Gld
4:23
4:19
11
Silvijn van Swieten
Oosterbeek
4:23
4:21
12
Lucas Laport
Climax
4:33
4:31
13
Dirk van Maanen
Ede Gld
4:43
4:39
14
Max Krijt
Ede Gld
5:27
5:24
15
Joris Spriensma
Wageningen
5:42
5:40
16
Luca Franken
Ede Gld
5:49
5:44
17
Jilles de Vries
Wageningen
5:52
5:49
18
Nathan Koelewijn
Bennekom
5:55
5:52
19
Arion Amoiralis
Arnhem
5:56
5:52
20
Jasper Plaggenmarsch
Wamel
6:03
6:01
21
Ralph Nouwen
Zeist
6:15
6:10
M-6, JEUGD 3 T/M 6 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Celine Struijvé
Doorwerth
3:08
3:08
2
Elynn Olthof
Climax
3:25
3:24
3
Emma Ansink
Climax
4:17
4:14
4
Hanna van Steijn
Bennekom
4:24
4:23
5
Milou Stunnenberg
Ede Gld
4:24
4:21
6
Manuela Groot-Alvarez
Wageningen
4:30
4:28
7
Shanna Jonkers
Ede Gld
4:33
4:31
8
Djenara van Eck
Veenendaal
5:28
5:28
9
Plien Driessen
Ede Gld
5:39
5:34
10
Ismay van der Graaff
Ede Gld
5:41
5:36
11
Mathilde Kruisselbrink
Ede Gld
5:47
5:44
12
Milot van Swieten
Oosterbeek
6:04
6:00
J7-9, JEUGD 7 T/M 9 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom de Vogel
Climax
4:27
4:26
2
Teun Westein
Phoenix
4:35
4:32
3
Finn Dekker
Climax
4:36
4:35
4
Jelle Brandsma
Climax
4:40
4:39
5
Bernt Smit
Climax
4:45
4:43
6
Samuel Groot-Alvarez
Pallas '67
4:48
4:47
7
Pepijn Vedder
Climax
4:50
4:49
8
Rens Vreugdenhil
Arnhem
4:51
4:50
9
Toine Hermans
Climax
4:55
4:53
10
Hidde Brandsma
Climax
4:58
4:57
11
Jefta Borsje
Climax
5:04
5:00
12
Koen van Hasselaar
Veenendaal
5:04
5:01
13
Luca Koops
Climax
5:11
5:10
14
Sem Smidt
Climax
5:15
5:13
15
Florian Runhaar
Climax
5:18
5:14
16
Milo Valk
Atverni
5:19
5:16
17
Silvijn Laarhoven
Climax
5:20
5:19
18
Damian Jonkers
Climax
5:21
5:19
19
Noah Meier
Climax
5:24
5:23
20
Marvin Rijsbergen
Climax
5:27
5:24
21
Jesse Laport
Climax
5:27
5:25
22
Jonathan Bekker
Climax
5:34
5:33
23
Marnix van Burgsteden
Climax
5:41
5:38
24
Aron van Breugel
Climax
5:46
5:44
25
Sem van Breugel
Ede Gld
5:46
5:44
26
Levi Beek
Ederveen
5:55
5:52
27
Nathan Weij
Climax
6:02
5:59
28
Jasper Metz
Climax
6:08
6:06
29
Noek Smith
Climax
6:28
6:27
30
Gerwin Immerzeel
Pallas '67
6:32
6:30
31
Joas Prins
Climax
6:54
6:52
32
Senna Hardeman
Ede Gld
7:05
7:02
33
Jake Figueiredo van Herp
Climax
8:59
8:56
34
Pim Poestkoke
Climax
11:20
11:17
M7-9, JEUGD 7 T/M 9 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lorena Jonkers
Climax
5:21
5:20
2
Sophie Ansink
Climax
5:24
5:23
3
Larissa Middelhoven
Climax
5:25
5:25
4
Sanne van der Jagt
Ede Gld
5:34
5:33
5
Amber Stunnenberg
Ede Gld
5:38
5:35
6
Thirza Gerritsen
Ede Gld
5:52
5:51
7
Nora Sterk
Climax
6:02
6:00
8
Marit van de Bospoort
Climax
6:19
6:18
9
Hailey Olthof
Climax
6:20
6:19
10
Signe Dekker
Ede Gld
6:23
6:21
11
Elin Steijlen
Climax
6:36
6:35
12
Carolijn Grzesiak
Climax
6:59
6:57
13
Eljada Van Dijk
Ede Gld
7:00
7:00
14
Sophie van de Craats
Ede Gld
7:03
7:01
15
Eva Erkelens
Ede Gld
7:06
7:03
16
Jazz Poot
Ede Gld
7:06
7:03
J1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Vreugdenhil
Arnhem
5:00
5:00
2
Ruben Schussler
Climax
5:16
5:16
3
Jesse van der Jagt
Ede Gld
5:30
5:30
4
Detmar Immerzeel
Pallas '67
5:32
5:31
5
Wim van As
Climax
5:38
5:37
6
Sven Jelier
Ede Gld
5:53
5:51
7
Stijn van der Spoel
Climax
5:53
5:51
8
Levi van de Poll
Climax
5:57
5:56
9
Joas Borsje
Climax
5:57
5:55
10
Corné Petter
Ede Gld
5:59
5:57
11
Daniel Luchies
Climax
6:05
6:03
12
Nick Adams
Climax
6:05
6:04
13
Nathan van Dijk
Climax
6:10
6:08
14
Floris Vedder
Climax
6:24
6:23
15
Edwin Vermeulen
Climax
6:35
6:34
16
Kalle Brinkhuis
Climax
6:36
6:35
17
Jurjen Petter
Climax
6:41
6:40
18
Mark van Voorst
Climax
6:47
6:45
19
Dim Bouter
Climax
6:55
6:52
20
Jonathan van Broekhoven
Climax
6:56
6:54
21
Lars van der Stege
Climax
6:59
6:57
M1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Gerritsen
Climax
5:21
5:21
2
Rebekka Kool
Arena Atletiek
5:33
5:32
3
Anne Maryse Fluit
Atverni
5:38
5:38
4
Lisa Navarro
Climax
5:48
5:48
5
Nienke de Jong
Climax
5:52
5:52
6
Sofie Verhoeven
Climax
6:05
6:05
7
Indy Weckx
Bennekom
6:28
6:27
8
Vera Koeken
Bennekom
6:47
6:46
9
Merel Demmink
Climax
6:58
6:57
10
Sanne Budding
VAV
6:59
6:59
11
Christa Spriensma
Wageningen
7:11
7:08
12
Jenthe Prummel
Climax
7:12
7:11
13
Tess van Offeren
Ede Gld
7:12
7:11
14
Lina Schennink
Bennekom
7:13
7:10
15
Vera Pierik
U-Track
7:13
7:11
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mathias Meijer
Climax
16:20
16:19
2
Bram Koppenaal
Triathlon
16:50
16:50
3
Ronan Bruinekreeft
Voorthuizen
17:17
17:13
4
Thomas Hounjet
Triathlon
17:29
17:28
5
Arris van Deelen
Climax Mila team 1
17:32
17:31
6
Joost de Kleuver
Climax Mila team 1
17:59
17:58
7
Albert Meijer
Mooiweerlopers
18:18
18:18
8
Gideon van Heugten
VAV
18:35
18:31
9
Matthijs Horlings
Alphen aan den Rijn
18:44
18:43
10
Thon Dorresteijn
Dorresteijn
18:55
18:50
11
Jelle Hoek
Veenendaal
18:57
18:54
12
Ronald Prins
Veenendaal
19:02
18:59
13
Wijnand Jelier
VAV
19:29
19:25
14
Jaap Dorresteijn
Dorresteijn
19:30
19:22
15
Conrad Balzer
Climax Mila team 1
19:31
19:30
16
Steven Wagter
Ede Gld
19:35
19:26
17
Harmen Krijgsman
Trainen
19:38
19:30
18
Sam Rietveld
Pallas '67
19:46
19:45
19
Jonathan Karels
Veenendaal
19:50
19:47
20
Remco Bertelink
Sunday Runners
19:54
19:51
21
Jan Karel Dorresteijn
Dorresteijn
20:00
19:53
22
Christian Burgering
Climax Mila team 1
20:06
19:59
23
Michiel Steller
Waddinxveen
20:21
20:03
24
Sven Wildeboer
VAV
20:37
20:33
25
Mark Timmer
Sunday Runners
20:39
20:32
26
Kevin van de Wetering
Nederlandse Triathlonbond
20:59
20:56
27
Laurens Krijgsman
Trainen
20:59
20:51
28
Joost Heijboer
Trainen
21:08
21:02
29
Erik van Holland
Veenendaal
21:09
20:30
30
Peter Brandemann
Leusden
21:09
21:02
31
Joey Novak
Venray
21:11
21:06
32
Klaas Quak
Bennekom
21:14
21:11
33
Henri Ploeg
Ede Gld
21:18
21:15
34
Tjeerd Oosterbroek
Climax Mila team 1
21:32
21:28
35
Luc van der Sar
De Koplopers
21:33
21:27
36
Gerhard van der Knijff
Ede Gld
21:33
21:30
37
Marien Koenders
Opheusden
21:40
21:19
38
Martijn de Jong
Climax
22:00
21:58
39
Tije Kleijn
Zus, mama & de Kleijntjes
22:02
21:58
40
Bert van den Bosch
Climax Mila team 2
22:03
21:57
41
Samuël Dorresteijn
Dorresteijn
22:05
21:40
42
Roel Timmer
Sunday Runners
22:06
21:59
43
Bram Lekkerkerker
Ede Gld
22:13
22:10
44
Lars Huibers
Climax
22:27
22:21
45
Simeon Weeda
Ede Gld
22:30
22:25
46
Herman Willigenburg
Climax Mila team 2
22:50
22:25
47
Sven Huibers
Climax
23:17
23:10
48
Gertjan Annot
Ede Gld
23:28
22:45
49
Herwin Ploeg
Trainen
23:32
23:23
50
Davy van den Brink
Trainen
23:32
23:24
51
Niels van Hasselaar
Veenendaal
23:35
23:25
52
Marco Janssen
Ede Gld
23:46
23:39
53
Jesse Grul
Odijk
24:20
23:58
54
Julian Ariesen
Veenendaal
24:36
24:32
55
Arthur Hayen
Climax
24:39
24:21
56
Ad de Jong
's-Gravenhage
24:48
24:39
57
Samos van Hattum
Climax
24:55
24:54
58
Tygo Hulsebos
VAV
25:00
24:57
59
Justin Grotenhuis
Climax
25:01
24:37
60
Frank van Toor
Ede Gld
25:39
25:34
61
Gerbert Aalberts
IJsselmuiden
25:48
25:00
62
Stef Keesmaat
Utrecht
25:56
25:46
63
Sijtze Spriensma
Wageningen
26:00
25:16
64
Kevin Dekker
Ede Gld
27:07
26:58
65
Niels de Beer
Ede Gld
27:37
27:25
66
Simon de Lang
Ede Gld
27:42
27:06
67
Gerco Blankestijn
Barneveld
28:14
27:48
68
Davey Beuving
Climax Mila team 2
28:21
28:15
69
Aaron Grul
Odijk
28:50
28:30
70
Suphat Phuangngern
Arnhem
30:49
30:08
71
Maarten Jurgens
Climax
31:04
30:41
72
Adriano Pangat
Ede Gld
36:56
36:22
M35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinout van der Bok
Hellas
17:22
17:21
2
Bert Ruitenbeek
2BFit
17:30
17:28
3
Gideon Habtab
Hellas
17:50
17:50
4
Dirk Jan Demkes
Pallas '67
18:22
18:21
5
Gerben van der Jagt
Ede Gld
18:49
18:47
6
Pieter Dorresteijn
Dorresteijn
19:25
19:21
7
Hans Wildeboer
Rhenen
19:26
19:23
8
Frank van de Weerd
Ede Gld
19:36
19:34
9
Arjan Mulder
2BFit
20:52
20:51
10
Henk Demmer
2BFit
21:32
21:15
11
Johan Kaspers
De Dijkrunners
21:35
21:33
12
Henri Jansen
Arena Atletiek
21:47
21:29
13
Albert Ulfman
Heteren
22:24
22:22
14
Henk-jan van Hasselaar
Veenendaal
22:49
22:44
15
Etienne Bruinekreeft
Voorthuizen
23:01
22:38
16
Reijer Demoet
Veenendaal
23:28
23:25
17
Gerard van de Bovenkamp
avVN
23:40
23:37
18
Peter van der Steen
Climax
24:08
24:04
19
Jos van der Graaff
Ede Gld
24:19
23:56
20
Gert-Jan van den Broek
Ede Gld
24:20
24:08
21
Erik Ariesen
Veenendaal
24:36
24:31
22
Jan Huibers
Climax Mila team 2
24:44
24:37
23
Maurijn van den Berg
Climax
24:44
24:27
24
Ron Bertelink
Sunday Runners
25:22
25:02
25
Jan Luidens
Loopgroep Bunnik
25:25
25:14
26
Jos van Damme
Bennekom
25:28
25:24
27
Willem van den Brink
Climax
25:29
25:26
28
Roel Kuipers
Ede Gld
25:38
25:26
29
Anton Snellen
VAV
25:58
25:53
30
Gerhard Lagerweij
VAV
25:58
25:53
31
Jouke Spriensma
Wageningen
26:04
25:20
32
Erik Polderdijk
Ede Gld
26:15
26:10
33
David Gerrits
Ede Gld
26:32
26:04
34
Willem Niesing
Ede Gld
26:33
26:04
35
Henk van Oossanen
Climax
26:45
26:09
36
Jeroen Jonkers
Ede Gld
26:51
26:24
37
Theo-Jan van de Pol
Ichthus College
26:59
26:10
38
Ab van der Roest
Ichthus College
27:04
26:15
39
Edmund Boering
Arnhem
27:08
26:54
40
Jan Gerrit
yeah let's go
27:22
27:09
41
Hans Homans
Bennekom
27:25
26:44
42
Klaas-Jan Rozema
Ede Gld
27:32
26:55
43
Jelmer de Laat
Sunday Runners
27:37
27:17
44
Frank Bakker
Climax
27:52
27:03
45
Wieger Wamelink
Wageningen
27:54
27:13
46
Maarten van Toor
Amersfoort
27:56
27:50
47
Bertus van Holland
Veenendaal
27:59
27:20
48
Jos Koeken
Pallas '67
28:13
27:33
49
Rob Waversveld
Ede Gld
28:31
28:02
50
Gerard van der Laan
Bennekom
28:48
28:07
51
Servaas Grul
Odijk
28:51
28:30
52
Herman Drenth
Highfive
28:51
28:07
53
Job de Kleuver
Highfive
29:43
29:24
54
Bart Henzen
Veenendaal
30:09
29:33
55
Hans Krijt
Ede Gld
30:30
30:10
56
Glenn Blaney Davidson
Ede Gld
30:48
30:08
57
Tijmen Keesmaat
Utrecht
30:52
30:42
58
Johan van Lagen
Ede Gld
31:05
30:16
59
Leo Missler
Bennekom
31:08
30:58
60
Edwin Speijers
Climax
31:21
30:50
61
Jan van 't Wout
Climax
32:10
31:17
62
Xander Haalboom
Ede Gld
32:22
31:44
63
Marinus van Ruler
Ede Gld
32:36
32:17
64
Roland Boonzaaijer
Ede Gld
32:55
32:16
65
Jaap Wisserhof
Randwijk
33:03
32:46
66
Giovanni Balzer
Clytoneus
33:07
32:38
67
Erik Keij
Ede Gld
33:16
32:29
68
Leo Kok
Ede Gld
33:30
32:52
69
André van Offeren
Climax
33:35
33:05
70
Herman van Roekel
Lunteren
34:51
34:00
71
Jack van Dijk
Bennekom
34:54
34:00
72
Adrie Dekker
Climax
35:07
34:15
73
Achir Pangat
Ede Gld
37:00
36:26
74
Johan van Santen
avVN
37:08
36:54
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne Slomp
Ichthus College
20:52
20:50
2
Josefine Ulfman
Pallas '67
20:54
20:51
3
Anniek Hylkema
LOOPGROEPBENNEKOM5
20:58
20:55
4
Maud van Lent
Arnhem
21:40
21:37
5
Saskia Prins-Uittenbosch
Veenendaal
22:59
22:50
6
Nicolette Callaars
Veenendaal
23:00
22:50
7
Meike Leenders
VAV
24:30
24:21
8
Lara van den Broek
Phoenix
24:32
24:11
9
Margreet Pel
's-Gravenhage
24:47
24:38
10
Sabine Thissen
Barneveld
25:10
24:56
11
Everdien Horlings
Alphen aan den Rijn
26:08
26:02
12
Iris Koevoets
Climax
26:16
26:14
13
Liesbeth Florentie
LOOPGROEPBENNEKOM5
26:20
26:15
14
Davita Duinkerken
yeah let's go
27:01
26:48
15
Roechama Boering
Arnhem
27:09
26:56
16
Klaartje Nijssen
Amerongen
27:23
26:30
17
Anouk van Starrenburg
Climax
27:30
27:28
18
Janneke Dorresteijn
Ederveen
27:40
27:33
19
Roos Willigenburg
Barneveld
28:03
27:36
20
Marieke van der Heide
Ede Gld
28:29
28:06
21
Silvia Zaaijer
Climax
28:46
27:53
22
Evianne Duinkerken
yeah let's go
29:30
29:18
23
Mariette van Dipten
Climax
30:02
29:54
24
Nelie Zijnstra
Ede Gld
30:14
29:26
25
Pauline Brorens
LOOPGROEPBENNEKOM5
30:19
30:08
26
Sien Keesmaat
Utrecht
30:52
30:42
27
Carin van der Kolk
More Ways to Move
32:01
31:36
28
Lisette Kamps
Arnhem
32:05
31:13
29
Angela van Roekel
Lunteren
34:52
34:00
30
Mariëtte Pol
Bennekom
37:43
36:52
31
Renee Plattel
Ede Gld
37:45
36:50
32
Hennette Boon
Start tot fun
38:28
37:52
33
Mieke de Rover
Ede Gld
39:20
39:09
34
Hanne-Ruth Brand
Ede Gld
39:21
39:09
V35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corien van der Bijl
Veluwe
20:40
20:39
2
Marieke van den Brink
Barneveld
21:26
21:19
3
Natasja van Heusen
Doorn
22:38
22:34
4
Ellen Oosting
Bennekom
24:09
24:02
5
Keete Voerman
RZC Renkum 5km
24:11
24:04
6
Wendy Leenders
Veenendaal
25:20
24:58
7
Marjolein Masclee
Phoenix
27:06
26:45
8
Laura Jonkers - Morren
Ede Gld
27:17
26:51
9
Nadine Ploeger
Ede Gld
27:26
26:47
10
Nelly Beerepoot-Commandeur
Climax Mila team 2
27:34
27:25
11
Berris van Kessel
Loopgroep Bunnik
27:36
27:21
12
Ninette Klooster
Ede Gld
27:56
27:46
13
Nicole de Jong
Bennekom
28:17
27:50
14
Henrieke Brandsma
Ede Gld
28:30
28:08
15
Trudie de Leest
B.o.d. De Sprinters
28:33
28:19
16
Gerda van der Neut
Highfive
28:34
28:19
17
Ans Schweigmann
Bennekom
28:37
28:06
18
Heleen Meuleman
Doorwerth
28:40
27:58
19
Nicole Janssen
Highfive
28:40
28:09
20
Christa van der Hijden
Zus, mama & de Kleijntjes
28:51
28:36
21
Geerdien van der Hijden
Zus, mama & de Kleijntjes
28:51
28:37
22
Saskia Moolhuijzen
Ede Gld
29:09
28:45
23
Marian Hazeleger
Highfive
29:24
29:09
24
Elsbeth Nouwen
Zeist
29:25
28:39
25
Saskia Wolters
Ede Gld
29:28
29:22
26
Carola Duinkerken
yeah let's go
29:37
29:24
27
Maike Kersten
Ede Gld
29:51
28:57
28
Inge Wouters
Bennekom
29:56
29:24
29
Linda Steller
Waddinxveen
30:11
29:49
30
Linda Luidens
Utrecht
30:15
30:03
31
Marloes Stotteler
Ede Gld
30:57
30:03
32
Marieke Groot
Ede Gld
30:58
30:43
33
Gretha Bouma
Pallas '67
31:01
30:17
34
Teunie ten Hage
Apeldoorn
31:19
31:04
35
Lia Pagen
Bennekom
31:30
31:19
36
Lisette Hartgerink
Climax
31:44
31:08
37
Marlies Guiljam
Kesteren
32:00
31:43
38
Mirella de Jager
Wageningen
32:07
31:56
39
Ellen Buzing
LOOPGROEPBENNEKOM5
32:07
31:55
40
Eliza Erkelens
Climax
32:10
31:34
41
Alice Pieplenbosch
Doorwerth
32:11
31:28
42
Elizabeth Hartgers
Bennekom
32:37
32:09
43
Saskia Lokman-Maas
Ede Gld
33:10
32:37
44
Mignon van Wijk
Climax
33:10
32:37
45
Nancy van den Horn
Climax
34:28
33:58
46
Ester Buzing
Woudenberg
34:28
33:58
47
Jeaneth Alvarez
Wageningen
35:08
34:22
48
Brigitte Broekman
Vierpolders
35:11
34:17
49
Marike Moolhuijzen
Climax
35:31
35:06
50
Lia Overeem
Veenendaal
35:31
34:52
51
Anne Marie Pierik
Den Dolder
36:02
35:19
52
Bertine van Roest
Bennekom
36:17
35:33
53
Saskia Eimers
Ede Gld
36:31
35:44
54
Janine Verhaaff
Arnhem
37:26
36:44
55
Heleen Buurman
Wageningen
37:58
37:12
56
Marian de Kleuver
Climax
38:04
37:36
57
Ingrid Donkervliet
Climax
38:15
37:28
58
Marieke Haalstra-Rop
Start tot fun
38:28
37:56
59
Sylvia Peters
Climax
38:43
38:07
60
Anke Meissner
Start tot fun
38:49
38:17
61
Margreet van Veldhuizen
Start tot fun
38:50
38:24
62
Corry Huffels
Amersfoort
39:18
38:32
63
Anneloes van Ark
Start tot fun
40:04
39:37
64
Annemarie Santifort
Renswoude
42:26
41:29
65
Evelien van Rinsum
Climax
48:13
47:38
66
Gertine van den Brink
Climax
48:13
47:38
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorik van Egdom
VAV
32:02
32:02
2
Wilbert van Vliet
Venloop Running Team
32:45
32:45
3
Joep Staps
Nederlandse Triathlonbond
33:14
33:14
4
Marijn Hulsegge
Climax Mila team 3
34:27
34:27
5
Alex Kling
Climax Mila team 3
34:40
34:40
6
Evert Dirksen
VAV
35:21
35:19
7
Laurens Kersten
Ede Gld
37:43
37:42
8
Vincent Hardeman
Ede Gld
37:49
37:44
9
Paul Riezebos
Barneveld
38:21
38:15
10
Joost Fledderus
Arnhem
38:25
38:23
11
Antoine van Brummelen
Eibergen
38:28
38:24
12
Gerjob Aalbers
Fluim
38:36
38:24
13
Kevin Timmerman
AV '34
38:53
38:49
14
Wiebe Westerterp
Veenendaal
39:18
39:16
15
Peter Guiljam
2BFit
40:32
40:29
16
Eric Wubs
Ede Gld
40:42
40:31
17
Stijn Könning
Utrecht
41:09
41:09
18
Jeroen van Kesteren
Veenendaal
42:05
42:00
19
Maikel van Maanen
Ede Gld
42:27
42:19
20
Patrick Witte
Climax Mila team 4
42:32
42:20
21
Gert-Jan van de Haar
Fitboys 2.0
42:46
42:40
22
Folkert Attema
Utrecht
43:07
43:03
23
Menno Kersten
Ede Gld
43:11
43:09
24
Arwin Kok
Veenendaal
43:17
43:01
25
Robert Scholte
Utrecht
43:41
43:29
26
Martijn Jongejan
Utrecht
43:49
42:30
27
Fabian van de Wetering
Nederlandse Triathlonbond
44:19
44:17
28
Lennert de Heer
Fast&Furious 2
44:39
44:26
29
Wilco van de Bovenkamp
AV Nijkerk
44:41
44:26
30
Frans van Leeuwen
Utrecht
45:06
44:53
31
Daniel Beeuwkes
Ede Gld
45:09
44:29
32
Anton Beek
Ederveen
45:09
44:45
33
Robbin Lankhuijzen
Ede Gld
45:31
45:23
34
Martijn Geluk
Hightien1
45:32
45:22
35
Peter Joosten
Amersfoort
45:33
45:07
36
Jurgen Jansen
Wageningen
45:34
45:14
37
Rody van de Pavert
Veenendaal
45:36
45:21
38
Rick Folsche
Ede Gld
45:36
45:28
39
Tom van den Berg
Fluim
45:40
45:26
40
Edwin van Holland
Nijmegen
45:40
44:39
41
Tom van Steijn
MéRonners 2
45:49
45:19
42
Erik Jansen
Fitboys 2.0
45:53
45:22
43
Rene Vink
Fitboys 2.0
45:58
45:27
44
Karel Mooiweer
Climax Mila team 4
46:05
45:37
45
Danny Mulder
2BFit
46:11
45:55
46
Maarten Kommer
Fluim
46:23
46:12
47
Martin den Hengst
Veenendaal
46:26
45:49
48
Nick Arends
Utrecht
47:00
47:00
49
Willem Genuit
Kampen
47:01
46:28
50
Bart Goris
Ede Gld
47:37
47:33
51
Filippos Amoiralis
Green Trust
48:03
47:03
52
Roy Brouwer
Fortes
48:08
47:11
53
Tomas Grootendorst
Boskoop
48:09
46:59
54
Wilfred van Tuil
Veenendaal
48:10
47:54
55
Gerlof Smelt
Veenendaal
48:14
47:39
56
Michel vd Lagemaat
Veenendaal
48:25
47:52
57
Thomas den Hengst
Veenendaal
48:30
47:52
58
Wouter de Vries
Wageningen
48:35
47:53
59
Erik Aalbersberg
Fortes
48:36
47:38
60
Kevin Tanis
Veenendaal
48:50
48:15
61
Arjen Attema
Ede Gld
50:31
50:02
62
Bastiaan van der Meij
Hightien2
50:57
50:47
63
Arjan de Nooijer
Amersfoort
51:35
51:05
64
Dempsey de Koning
Ede Gld
51:46
50:49
65
Pieter Polder
Ochten
51:58
51:01
66
Sander Visser
Ede Gld
53:00
51:57
67
Haiko Marges
Bennekom
53:19
51:56
68
Rob van der Nagel
Alphen aan den Rijn
53:29
53:07
69
Bert de Pater
Ede Gld
53:46
52:22
70
Rob de Vries
Ede Gld
55:03
53:47
71
Hans de Vries
Ede Gld
55:04
53:47
72
Arjan Zuidhof
's-Gravenhage
55:11
54:01
73
Berto van Egdom
Veenendaal
55:19
54:43
74
Kevin Van de Koevering
Hoofddorp
55:29
54:19
75
Martin Faes
Ede Gld
56:03
55:10
76
Jeremy Prost
Ede Gld
56:08
55:09
77
Carlo van Egdom
Veenendaal
56:32
55:56
78
Stijn Vet
Ede Gld
59:57
59:12
M35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arthur van Dijk
Olympus '70
34:33
34:32
2
Alex Mulders
Arnhem
34:44
34:42
3
Erwan Piriou
Tartlétos
35:09
35:07
4
Anne Wiersma
Climax Mila team 3
35:32
35:31
5
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
36:36
36:35
6
Pepijn Schipper
LOOPGROEPBENNEKOM10
38:40
38:36
7
Emiel van Loon
Fast&Furious 1
39:00
38:57
8
Herman Prangsma
Bert’s Toppers 1
39:51
39:48
9
Mart Meijboom
Fast&Furious 1
39:56
39:55
10
Jan Schouten
LOOPGROEPBENNEKOM10
40:08
40:02
11
Remco Mur
Bert’s Toppers 1
40:10
40:07
12
Edwin Davelaar
VAV
40:25
40:22
13
Bendiks Westerink
R.Z.C Renkum 10 km
40:29
40:26
14
Peter van Ginkel
Woudenberg
40:30
40:27
15
Emiel Krijt
Ede Gld
40:37
40:32
16
Geert-Jan Vogel
Fast&Furious 2
40:45
40:43
17
Henk Faas
Fast&Furious 1
40:48
40:45
18
Roelof Kleis
Bennekom
41:10
41:08
19
Bartel Korevaar
Bert’s Toppers 1
41:11
41:08
20
Maarten Smulders
Fast&Furious 1
41:21
41:19
21
Maarten Weij
Climax Mila team 3
41:48
41:45
22
Erwin Falter
Rheden
42:13
41:59
23
René Vergouwe
Bert’s Toppers 1
42:16
42:12
24
Bart van der Wal
R.Z.C Renkum 10 km
42:41
42:34
25
Jascha Leenhouwers
Bennekom
43:16
43:12
26
Rein van Hasselaar
Veenendaal
44:23
44:02
27
Jaap Vermeulen
VAV
44:33
44:08
28
Kees van de Wetering
Loopgroep Aart Stigter
44:46
44:45
29
Roel van de Wiel
Deventer
44:53
44:27
30
Marcel de Zwart
Deventer
45:02
44:37
31
Wolter Buijs
Veenendaal
45:10
45:05
32
Marcel Zwietering
Pallas '67
45:13
45:07
33
Feite van der Veen
Randwijk
45:37
45:12
34
Rob van Gameren
Lunteren
45:39
45:26
35
Hans de Vries
Bennekom
45:41
45:37
36
Jan-Peter Kelderman
Veenendaal
45:46
45:36
37
Bert van Ravenswaaij
Bert’s Toppers 2
46:04
45:21
38
Cor van Kessel
Ede Gld
46:23
44:59
39
Arjan Alkema
Utrecht
46:43
46:17
40
Elbert Schrier
Bennekom
46:51
46:36
41
Kees de Wit
Fast&Furious 2
47:01
46:28
42
Drikus Haalboom
avVN
47:05
46:29
43
Lars-Erik Gruben
Climax Mila team 4
47:06
46:32
44
John Schaap
Bennekom
47:26
47:01
45
Martijn Sijmons
Dieren
47:40
46:45
46
Hans Rietveld
Veenendaal
47:52
47:33
47
Leon Verberkt
Ede Gld
48:00
47:25
48
Leks van der Horst
avVN
48:00
47:58
49
Tim Steenbergh
Bert's Toppers 3
48:12
47:25
50
Leo de Jong
Veenendaal
48:15
47:03
51
John-Pierre Cornelissen
Bert’s Toppers 2
48:22
47:36
52
Jeroen Dekker
Ede Gld
48:27
47:54
53
Jan van Heugten
LOOPGROEPBENNEKOM10
48:39
48:31
54
Johan Enters
Fast&Furious 2
48:49
48:32
55
Eddy van Bemmel
Climax Mila team 4
48:49
48:20
56
Stef van Holstein
Sparta
48:59
46:41
57
Wim van den Brink
Ede Gld
49:17
47:49
58
Maas Folsche
Ede Gld
49:20
49:12
59
Berend Cornel
Bert's Toppers 3
49:36
48:49
60
Henk Kerbof
Veenendaal
49:41
49:30
61
Jakob Hartman
Veenendaal
49:46
49:25
62
Peter van Westering
Climax
49:52
48:46
63
Eelco van der Toorn
Nijmegen
49:54
48:34
64
Andy Mourik
Ede Gld
49:58
49:52
65
Ümit Arikdogan
Voorschoten
50:00
48:49
66
Dennis Bos
Amstelveen
50:01
48:52
67
Marco Nieuwenhuis
Ede Gld
50:04
48:33
68
Gerrit den Hartog
Renswoude
50:04
49:55
69
Frans Verkerk
LOOPGROEPBENNEKOM10
50:22
50:02
70
Johan van Schoonhoven
Elst Ut
50:26
50:07
71
Erik Westerlaken
Pallas '67
50:32
50:25
72
Robin Viester
Amersfoort
50:38
49:58
73
Arjen Barten
Hightien1
50:49
50:31
74
Bert Scholten
Ede Gld
50:53
50:34
75
Henny de Vries
Veenendaal
51:05
50:55
76
Jan van den Enden
Ede Gld
51:16
50:38
77
Robbert Schneidet
Amsterdam
51:20
50:14
78
Marnix Rosman
Bennekom
51:21
49:49
79
Johan de Jong
Ede Gld
51:27
50:40
80
Wilbert van den Beld
Musketiers
51:28
50:24
81
Erik Lokhorst
Woudenberg
51:29
50:40
82
Mark Overeem
Woudenberg
51:50
51:01
83
Bert van Egdom
Ederveen
51:59
51:17
84
Johan Jansen
Ede Gld
52:10
51:16
85
Nico Cornelisse
Lienden
52:34
52:02
86
Abdeslem Elhassnaoui
Ede Gld
52:37
52:02
87
Jos Beentjes
Veenendaal
52:42
51:17
88
Johan Voorhorst
Veluwe
52:46
52:44
89
Herry van de Vlierd
Altis
52:58
52:40
90
Jan Maarten Persyn
Ede Gld
53:00
52:36
91
Matth Ebing
Oosterbeek
53:01
51:37
92
Kees van Heerikhuize
Veenendaal
53:13
52:52
93
Maas van den Hul
Bennekom
53:19
51:56
94
Gijs van der Meijden
VAV
53:35
53:30
95
Bert Koopmans
Arnhem
54:08
53:53
96
Pieter Bakhuizen vd Brink
Climax
54:09
53:03
97
Marcel Loef
Amersfoort
54:22
53:16
98
Hans Wortel
avVN
54:29
54:22
99
Michel Bilstra
Hightien1
54:58
54:40
100
Rene Verhulst
Fast&Furious 2
55:07
54:52
101
Dick Vlaming
Lienden
55:10
54:51
102
Jan van Donkelaar
Ederveen
55:21
54:09
103
Arjan van Mierle
Ede Gld
55:30
54:15
104
Martin Wierink
avVN
55:37
55:06
105
Gert Evers
Veenendaal
55:54
54:58
106
Nico van de Wetering
Spirit Oud Beijerland
56:18
55:11
107
Aalt Smit
Leusden
56:55
55:38
108
Rinie Groeneveld
Veenendaal
57:08
56:40
109
Bert Meertens
Ede Gld
57:15
56:07
110
Peter Brouwer
Climax
57:19
56:53
111
Ivo Bieleveldt
Wageningen
57:25
57:07
112
Wiete Mesman
Ede Gld
57:26
56:55
113
Jaap Wilbrink
Ede Gld
57:27
56:24
114
Henk ten Hage
Apeldoorn
57:27
56:23
115
René Tolsma
Bennekom
57:40
56:34
116
Frans Tijssen
Ede Gld
57:54
57:48
117
Reinoud van den Heuvel
Climax5tot8
58:02
57:21
118
Gordon Abraham
Ciko '66
58:03
57:18
119
Martin Karssen
Ermelo
59:48
59:18
120
Leo Vogels
Ede Gld
1:00:02
59:56
121
Tijmen Roseboom
Wageningen
1:00:23
59:49
122
JanWillem Muilerman
Daventria
1:00:33
59:25
123
Robert Nauta
Ede Gld
1:01:06
59:50
124
Chris den Boer
Ede Gld
1:01:11
1:00:19
125
Patrick de Ruig
Climax
1:01:24
1:00:21
126
Gertjan van Holland
Ede Gld
1:01:31
1:00:37
127
Jaap Jongeneel
Ede Gld
1:01:44
1:00:44
128
Jos Woudenberg
Climax
1:01:46
1:00:55
129
Bertus Dekker
Climax
1:02:16
1:01:10
130
Christiaan de Lange
De Dijkrunners
1:02:41
1:02:20
131
Frank Koole
Rotterdam
1:02:44
1:02:16
132
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigter
1:03:17
1:02:54
133
Dik Top
Hightien2
1:03:57
1:03:19
134
Vincent de Koeijer
Ede Gld
1:04:05
1:02:52
135
Brand-Jan Pak
Lunteren
1:04:23
1:03:28
136
John van Willigen
Ede Gld
1:06:21
1:05:27
137
Tom Smit
Ede Gld
1:06:40
1:05:41
138
Frank Hofman
MéRonners 2
1:08:25
1:07:39
139
Arie van Binsbergen
Astylos
1:09:44
1:08:50
140
Ronald Schut
Haarlem
1:10:20
1:09:17
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Samantha De Bruin
Veenendaal
38:41
38:39
2
Marjan Doppen
Zieuwent
39:06
39:03
3
Esther Meijer
Nederlandse Triathlonbond
39:21
39:18
4
Annemerel de Jongh
Olympus '70
42:43
42:42
5
Evelien van Leeuwen
Utrecht
43:34
43:32
6
Linda Klein
Wageningen
44:10
43:47
7
Michelle van Hooft
Tartlétos
44:32
44:26
8
Malou te Molder
Zieuwent
45:43
45:35
9
Cynthia Koning
Climax Mila team 3
46:18
46:04
10
Marianne Novak
Climax Mila team 4
46:22
46:16
11
Willine van den Berg
Veenendaal
47:29
47:24
12
Janine de Zeeuw
Ede Gld
48:44
48:36
13
Vera Scholten
Wageningen
48:58
48:39
14
Joukeline Toonen
Blaricum
49:48
49:42
15
Marjolijn Vonhof
Lunteren
55:57
54:55
16
Nienke Hulshof
Zieuwent
56:06
55:57
17
Marianne van Leeuwen
Culemborg
56:27
55:05
18
Henrieke Prost
Ede Gld
56:31
55:33
19
Alyanne Westerveen
Woudenberg
56:38
55:50
20
Laura de Kubber
Renkum
56:53
56:47
21
Evy den Hengst
Veenendaal
57:31
56:54
22
Elseniek Van der Weide
Utrecht
57:35
56:16
23
Mila Ml Luleva
Bennekom
57:52
57:25
24
Hilde de Jong
Amsterdam
58:26
57:36
25
Janneke de Jong
Amsterdam
58:26
57:35
26
Laura de Jong
Veenendaal
58:37
57:21
27
Sabine Winkel
Culemborg
59:43
58:24
28
Anniek Hylkema
LOOPGROEPBENNEKOM10-2
1:00:32
59:52
29
Elize Kleijbeuker
Enkhuizen
1:03:16
1:02:37
30
Annick Hoogendam
Ede Gld
1:03:17
1:02:53
31
Priscilla van Nieuwaal
Utrecht
1:05:31
1:04:09
32
Rachel Krauweel
Utrecht
1:05:31
1:04:09
33
Camilla Uijterwaal
Athleta
1:06:44
1:05:31
V35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willeke den Dikken
2BFit
46:12
45:55
2
Isabella van Schothorst
Bert’s Toppers 2
46:25
46:23
3
Marieke Wolterbeek
Zeist
48:05
47:59
4
Adrie Polack
Bert’s Toppers 2
48:06
47:20
5
Annemieke Tijsseling
Bert's Toppers 3
48:25
47:40
6
Claudia Hoekx
Nijmegen
48:54
48:17
7
Renate Degen
Bert's Toppers 3
48:58
48:11
8
Caroline Smit
Bennekom
49:07
48:54
9
Monieke de Greef
2BFit
49:24
49:07
10
Irene Ruis
Fast&Furious 1
49:51
49:35
11
Ellen Kranenbarg
Ede Gld
49:59
49:51
12
Renate Baanstra
Zetten
50:13
49:31
13
Ria Harmens
Climax
50:27
50:21
14
Eva Pont
Ede Gld
52:16
51:26
15
Maria Peters
Ciko '66
52:25
52:16
16
Titia de Wit
Veluwe
52:25
51:34
17
Karin Somer
Hoevelaken
52:54
52:32
18
Masja van Ingen
teamrun1
53:19
52:56
19
Conny Huizinga
MéRonners 2
54:09
53:43
20
Henriette Vlastuin
Ederveen
54:25
53:52
21
Danielle Huizinga
LOOPGROEPBENNEKOM10-2
55:14
54:33
22
Yolanda van Baardwijk
Ede Gld
55:29
54:28
23
Rosalinde van Kralingen
Wageningen
55:33
55:26
24
Ingrid Oomes
LOOPGROEPBENNEKOM10-2
55:36
54:54
25
Marja Klein
Dorst
55:37
55:14
26
Gerda Meijer
Climax
55:59
55:31
27
Gerda van Voorst
Bennekom
56:28
56:02
28
Sigrid van Manen
Ede Gld
56:54
56:04
29
Simone Hardeman
Ede Gld
57:02
56:13
30
Ninca Wentzel
Ede Gld
57:10
56:38
31
Astrid van Teeffelen
Hightien2
57:12
56:32
32
Ada Groeneveld
Climax
58:01
56:59
33
Eva Boerboom-Schuurmans
Loopgroep Bunnik
58:04
56:46
34
Laura Van Hoeflaken
Wageningen
58:14
56:59
35
Diana de Rooij
Hellas
58:27
57:09
36
Heike Axmann
Ede Gld
58:30
57:41
37
Anouk de Jong Tinnemeier
Climax
58:38
57:45
38
Renate Lagerweij
Renswoude
58:40
58:06
39
Anne-Marie de Jong
Ede Gld
58:42
57:52
40
Arina van Hasselaar
Bennekom
58:56
57:57
41
Yvonne Martens
R.Z.C Renkum 10 km
59:13
58:33
42
Annemarie Ebing
Oosterbeek
59:31
58:07
43
Janette Kroesen
Ede Gld
59:51
59:02
44
Marcelle van Ginkel
Veenendaal
1:00:25
59:11
45
Miranda Fuijkschot
VAV
1:00:25
59:11
46
Monique Schouten
LOOPGROEPBENNEKOM10-2
1:00:33
59:52
47
Linda Van den Top
Ede Gld
1:00:37
59:24
48
Doetie Uhl
Climax
1:00:40
59:26
49
Natalie Rodenburg
Ede Gld
1:01:10
1:00:18
50
Monica van den Engel
Musketiers
1:01:34
1:00:30
51
Jolanda van Zalinge
Ede Gld
1:01:54
1:00:58
52
Ingrid van Os
Pallas '67
1:01:57
1:00:57
53
Renate Tijsseling
Voorne Atletiek
1:02:00
1:00:40
54
Judith van Schaik
Ede Gld
1:02:14
1:01:16
55
Leonora Lagerweij
Renswoude
1:02:37
1:02:04
56
Petra Schram
Ede Gld
1:02:37
1:01:28
57
Wies van Ravenswaaij
VAV
1:02:49
1:01:41
58
Ellen van Dijk-vd Meulen
Loopgroep Aart Stigter
1:02:53
1:02:31
59
Dieuwke Nutma-Dijkstra
MéRonners 2
1:03:23
1:02:38
60
Fräncis Toorenburgh
MéRonners 2
1:03:39
1:02:53
61
Helene Weerheijm
Hightien2
1:03:56
1:03:17
62
Ingrid van Peursem
Hightien2
1:03:57
1:03:18
63
Moniek Vesseur
Pallas '67
1:05:40
1:04:40
64
Wilma van den Brandhof
Ede Gld
1:07:23
1:06:10
65
Tineke van der Veen
Climax
1:11:07
1:10:17
MAN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben van Oeveren
Climax Mila team 5
56:28
56:27
2
Hugo Hilgersom
Barneveld
1:00:31
1:00:28
3
Noud Roelen
Arnhem
1:03:54
1:03:47
4
Peter Sijbrandij
Friesland
1:04:48
1:04:47
5
Gert Nooteboom
Stroe
1:06:39
1:06:36
6
Rick van Voorst
Climax Mila team 5
1:08:21
1:08:19
7
Corné van Maren
Ede Gld
1:09:33
1:09:31
8
Maarten Engberts
Arnhem
1:09:35
1:09:29
9
Bram Inkenhaag
Veenendaal
1:11:17
1:11:02
10
Christiaan van Capelleveen
Veenendaal
1:13:44
1:13:30
11
Johan Wisgerhof
Ede Gld
1:19:06
1:18:50
12
Wilmer 't Hart
Veenendaal
1:20:15
1:19:59
13
Daan van Hollaand
Veenendaal
1:21:06
1:20:55
14
Maarten Bruna
Amsterdam
1:21:22
1:20:41
15
Bas Bussink
Amsterdam
1:21:40
1:20:59
16
Jelte Lautenbach
Rotterdam
1:21:49
1:21:45
17
Arie van den Bergh
Vuren
1:25:40
1:25:15
M35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Schoch
Wageningen
57:27
57:26
2
Wilfred Bruil
VAV
59:02
59:01
3
Arjan van Binsbergen
Astylos
1:03:41
1:03:39
4
Laurens Beerepoot
Lamkampioenen
1:05:31
1:05:28
5
Jelrik Geurtz
Run1
1:05:52
1:05:43
6
Jasper van der Linden
Wageningen
1:07:33
1:07:01
7
Gie Liem
Wageningen
1:08:00
1:07:54
8
Arjen Schots
Pallas '67
1:08:08
1:08:05
9
Erik van den Dikkenberg
VAV
1:08:24
1:08:21
10
Hans Visser
Gouda
1:08:53
1:08:50
11
Daniël Bakker
Doorwerth
1:09:05
1:09:01
12
Karel Weijkamp
OSS-VOLO
1:09:10
1:09:06
13
Jeroen Oudenhoven
Pallas '67
1:09:25
1:09:22
14
Philip de Bruijn
avVN
1:09:30
1:09:17
15
Paul Brink
Ede Gld
1:09:38
1:09:31
16
Kees van Rijswijk
Barneveld
1:10:05
1:09:35
17
Ruuth Verhoeff
Loopgroep Athletic Point
1:10:20
1:10:17
18
Kees van Dooren
Ederveen
1:10:40
1:10:31
19
Martijn van Westerneng
Barneveld
1:10:57
1:10:51
20
Jan Hendrik Codée
Climax
1:11:14
1:10:51
21
Tom van de Groep
Bunschoten-Spakenburg
1:11:29
1:11:23
22
Hans-Paul Visser
Renkum
1:11:31
1:11:26
23
Joost Ale
Lamkampioenen
1:13:07
1:12:38
24
Frederik Geerink
Ede Gld
1:13:15
1:13:13
25
Bas van Vliet
Pallas '67
1:13:18
1:13:10
26
Cees Pierik
U-Track
1:13:22
1:13:18
27
Rutger Beumer
Ede Gld
1:13:34
1:12:59
28
Johan Derriks
Lamkampioenen
1:13:37
1:13:06
29
Albert Blotenburg
Ede Gld
1:13:42
1:13:10
30
Eric Schussler
Climax Mila team 5
1:14:02
1:13:43
31
Pieter de Jong
Bennekom
1:14:10
1:14:06
32
Maarten Houtriet
Bennekom
1:14:16
1:14:11
33
Arjo van Hardeveld
Nederlandse Triathlonbond
1:14:38
1:14:27
34
Leo Nauta
Pallas '67
1:14:52
1:14:43
35
Mart van de Kamp
AV Gouda
1:15:01
1:14:56
36
Theo Schennink
Bennekom
1:15:07
1:15:04
37
Jacco van Haveren
Climax
1:15:16
1:14:58
38
Frans van Heerdt
Ederveen
1:15:38
1:15:30
39
Arie van der Ham
avVN
1:16:06
1:16:04
40
Thijs de Gouw
Utrecht
1:16:11
1:15:50
41
Niek van Hees
Culemborg
1:16:47
1:16:34
42
Harold Velten
Wierden
1:17:15
1:17:12
43
Edward Anthonijs
Almelo
1:18:00
1:17:56
44
Frans van Eck
Ede Gld
1:18:05
1:17:28
45
Hans Robben
Lamkampioenen
1:18:43
1:18:11
46
Johann van der Kamp
De Liemers
1:18:49
1:18:41
47
Erwald Boer
Arnhem
1:20:03
1:19:39
48
Karel Heij
Pallas '67
1:20:15
1:19:50
49
Christian van Ginkel
Ugchelen
1:20:45
1:20:22
50
Jef vd Brink
Wageningen
1:20:50
1:20:23
51
Leo de Hartog
Leersum
1:20:54
1:20:43
52
Geert van Duinhoven
RZC Renkum 10 EM
1:21:11
1:21:03
53
Alfred Gaasbeek
Climax
1:21:17
1:21:00
54
Ton Rückert
Scopias
1:21:20
1:21:05
55
Jan Helwig
Pijnenburg
1:21:22
1:20:58
56
Arjan Roelofs
Ede Gld
1:21:54
1:21:37
57
Huig Bouter
Climax
1:22:05
1:21:37
58
Herry van Holland
Veenendaal
1:22:39
1:22:28
59
Dick van Hilten
Climax
1:22:58
1:22:29
60
John-Paul van Berkel
Veenendaal
1:23:18
1:22:40
61
Jos van der Stege
Climax
1:23:35
1:23:06
62
Henk Lagerweij
Oss '78
1:23:36
1:23:02
63
Gerald van Dijk
Ederveen
1:24:09
1:23:49
64
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
1:24:14
1:24:00
65
Willem Zweerink
VAV
1:24:24
1:24:10
66
Aalt Boonen
Veenendaal
1:24:31
1:24:08
67
Pjotr van der Himst
Nijmegen Atletiek
1:24:41
1:24:29
68
Luuk Schenk
Velp Gld
1:24:45
1:24:19
69
Jos Siereveld
Bennekom
1:25:06
1:24:27
70
Henk Wernsen
Barneveld
1:25:24
1:24:50
71
Geert-Jan van Berkel
Veenendaal
1:25:48
1:25:11
72
Henk Blom
Bunnik
1:25:53
1:25:38
73
Marco Pellegrom
Ede Gld
1:25:59
1:25:24
74
Gert Groenevelt
Stroe
1:27:34
1:27:05
75
Wilco van Oostveen
Bennekom
1:28:18
1:27:45
76
Lex Raaijmaakers
Oosteind
1:28:46
1:28:28
77
Edward Beumer
Otterlo
1:28:49
1:28:13
78
Kees van Geel
Roosendaal
1:28:57
1:28:51
79
Ab van der Roest
Veenendaal
1:30:36
1:30:13
80
Marcel Biesterveld
Ede Gld
1:31:02
1:30:58
81
Tjeerd-Harm van den Hoek
Climax
1:31:26
1:30:47
82
Theo Dijkstra
Climax
1:31:26
1:30:47
83
Arend Minkman
De Liemers
1:33:03
1:32:54
84
René Vrösch
Triathlon
1:33:40
1:33:31
85
Simon Maasland
Bennekom
1:34:05
1:33:26
86
André van van Bochove
Bennekom
1:34:09
1:33:47
87
Hans Bakker
the Hague Road Runners
1:35:16
1:34:51
88
Johan Jaspers
Scorpio
1:36:32
1:36:13
89
Frank Niessen
Scorpio
1:36:32
1:36:15
90
Piet Leegwater
Renkum
1:38:46
1:38:08
91
Gosse Douma
Bennekom
1:52:06
1:51:26
92
Ad Vermeulen
Hellas
1:53:06
1:52:35
VROUW, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilde van Nieuw Amerongen
Breukelen Ut
1:15:46
1:15:44
2
Karin Inkenhaag
Veenendaal
1:20:11
1:19:56
3
Marieke van Hunen
Climax Mila team 5
1:20:52
1:20:35
4
Annelieke Kropman
Rotterdam
1:24:27
1:24:24
5
Gabrielle Groenevelt
Heerhugowaard
1:25:53
1:25:23
6
Sanne Klomp
Amersfoort
1:26:19
1:26:08
7
Marleen van Wijnen
Ede Gld
1:27:48
1:27:27
8
Cindy Harteveld
Ede Gld
1:30:34
1:30:29
V35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda van Ginkel
Lamkampioenen
1:20:24
1:19:56
2
Anita Neutel
Voorthuizen
1:21:28
1:21:05
3
Marijke van Andel
Renkum
1:23:06
1:22:54
4
Bettine Kieft
Barneveld
1:25:24
1:24:50
5
Christa Schenk
Velp Gld
1:27:33
1:27:07
6
Marion van den Wittenboer
Hellas
1:29:53
1:29:26
7
Rita van Heerdt
Ederveen
1:30:50
1:30:29
8
Alice van Holland Elbers
Veenendaal
1:31:35
1:31:25
9
Julia Hilgersom
Barneveld
1:31:42
1:31:42
10
Coby van den Heuvel
Veenendaal
1:32:24
1:32:09
11
Magreet Wind
Ede Gld
1:34:19
1:34:12
12
Dicky Hols
Harskamp
1:38:30
1:37:57
13
Erika Dijksma
VAV
1:40:01
1:39:22
14
Caroline Claerbout
Scorpio
1:43:36
1:43:16
15
Matty de Beer
Hellas
1:43:46
1:43:16
16
Gre de Kloet
Alphen aan den Rijn
1:47:19
1:47:00
MAN, RACERUNNERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander van Tuinen
Zuidwal
5:19
5:18
2
Lars Elfrink
De Liemers
7:00
7:00
3
Marten Kauffman
Climax
7:06
7:04
4
Thomas Hendriksen
Climax
16:45
16:38
VROUW, RACERUNNERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aimy van Holland
Climax
6:58
6:56
2
Wilma Lieftink
Climax
24:09
24:03
Fouten in de uitslag, mail dit naar info@horaloop.nl
Wij zien u graag weer bij de 22e Groot Ginkelseloop 15 juni 2019
www.uitslagen.nl
25-11-2018 10:39