Uitslagenlijst 53e Scorpiocross

Oosterhout - Zondag 18 november 2018

MPUPC, PUPC 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
4:15
2
Eline Pelkmans
Sprint
4:37
3
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
4:41
4
Evy van den Beemt
Sprint
4:57
5
Isa Stroucken
Taxandria Atletiek
5:00
6
Fleur Claessen
ACW '66
5:01
7
Yfke Froeling
Scorpio
5:06
8
Femke Broeders
Atledo
5:07
9
Carlijn IJpelaar
ACW '66
5:12
10
Julia van Duyvenvoorde
Scorpio
5:14
11
Bridget de Vries
Scorpio
9:56
JPUPC, PUPC 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:04
2
Ilian Strooper
Attila
4:14
3
Willem de Jong
Atledo
4:19
4
Siem Van Tetering
Scorpio
4:23
5
Sjoerd Potuit
Energie
4:27
6
Lander Jansens
Gloria
4:27
7
Xander Slootjes
Scorpio
4:30
8
Mike van der Galien
Atledo
4:34
9
Milo Dürr
Scorpio
4:39
10
Jelle Jansen
Atledo
4:45
11
Seth Wennekes
Scorpio
4:46
12
Brim Deveu
Gloria
4:49
13
Thijs Keetels
Scorpio
4:50
14
Jimi Carper
Scorpio
5:01
15
Fedde Simons
Sprint
5:05
16
Mats Nijeholt
Galder
5:08
17
Bram van Aert
Sprint
5:09
18
Thomas Niessen
Scorpio
5:46
19
Ole van Nispen
Sprint
5:48
MPUPB, PUPB 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
4:12
2
Elin de Koeijer
Attila
4:18
3
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:27
4
Daniëlle Vrijmoed
Scorpio
4:30
5
Floor Eelkema
Scorpio
4:37
6
Tessa van Drunen
Attila
4:41
7
Minke van der Heijden
Sprint
4:49
8
Zoë Otten
Atledo
4:51
9
Keisha Jansen
Scorpio
4:59
10
Lilly van Tienen
Scorpio
5:04
JPUPB, PUPB 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
3:45
2
Stan Struyfs
Gloria
3:53
3
Max Crutzen
Sprint
4:00
4
Siebe van der Lee
Atledo
4:07
5
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
4:12
6
Mick Soijer
Attila
4:16
7
Rens Gulickx
Gloria
4:17
8
Riemer van Son
Scorpio
4:19
9
Luuk van Gestel
DAK
4:25
10
Jop Nijeholt
Sprint
4:30
11
Milan den Dopper
Sprint
4:34
12
Tygo Van der Schoof
Scorpio
4:38
13
Ramon Derks
Atledo
4:39
14
Stan van Reenen
AAA
4:41
15
Jonas Mertens
Taxandria Atletiek
4:42
16
Marijn Niessen
Scorpio
4:43
17
Justin Jansen
Scorpio
4:44
18
Jasper Broeders
Atledo
4:54
19
Jort Griep
Scorpio
4:55
20
Goof Schoormans
Atledo
5:02
21
Jelle van den Beemt
Meerle
5:03
22
Ferre Florijn
Scorpio
5:06
23
Andrea Molinari
Sprint
5:10
24
Reinout Koopman
Taxandria Atletiek
5:13
25
Luca Kiladze
Sprint
5:14
26
Armin Ehrismann
Spiridon
5:17
MPUPA, MPA 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freke van Eil
Gloria
3:47
2
Juul Hoekstra
Sprint
3:54
3
Anne Bos
Scorpio
3:55
4
Noor Faas
Sprint
3:56
5
Nieke Westerveen
Atledo
3:57
6
Eva den Boer
Atledo
3:58
7
Amber Jansens
Gloria
4:05
8
Puck van Gils
Sprint
4:07
9
Nienke Mol
Sprint
4:11
10
Mila Pullens
ACW '66
4:12
11
Brenna van de Laar
Riel
4:12
12
Roos Marijnissen
Sprint
4:14
13
Faylinn Jansen
Scorpio
4:14
14
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
4:15
15
Aina De Jong
Scorpio
4:16
16
Anouk Rutjes
Atledo
4:18
17
Tessa van Tilburg
Sprint
4:21
18
Famke Maas
Scorpio
4:23
19
Meike Koeman
Scorpio
4:27
20
Mila Broekhuijsen
Scorpio
4:28
21
Amy van Gestel
Attila
4:32
22
Zoë Dudok
Scorpio
4:36
23
Tirza Heutink
Scorpio
4:39
24
Katja Houtepen
Sprint
4:39
25
Julia de Vink
Scorpio
4:42
26
Emma van Kan
Sprint
4:42
27
Jip de Wijs
Sprint
4:43
28
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
4:43
29
Loïs Martens
Sprint
4:55
30
Milou Heutink
Scorpio
4:57
31
Michelle de Vries
Scorpio
6:07
JPUPA, JPA 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Rutjes
Atledo
3:26
2
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
3:27
3
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
3:28
4
Boris Bastiaans
Sprint
3:41
5
Loek Graafmans
Spiridon
3:45
6
Ian Baatjes
Scorpio
3:45
7
Rogier Gitz
Attila
3:48
8
Boris Griep
Scorpio
3:49
9
Floris den Boer
Dongen
3:49
10
Finn Hoek
Scorpio
3:54
11
Juul van Eil
Gloria
3:55
12
Jasper Heijblom
Breda
3:56
13
Yuri Derks
Atledo
3:56
14
Julian Smulders
Attila
3:57
15
Ludovic Grimmelikhuizen
Scorpio
3:59
16
Jur van der Heijden
Sprint
4:01
17
Jelle Kreeft
Spiridon
4:03
18
Jens van Tetering
Scorpio
4:05
19
Jurre Florijn
Oosterhout Nb
4:07
20
Jasper Scheffers
Scorpio
4:12
21
Nathan Kant
Scorpio
4:13
22
Tom Weevers
Scorpio
4:14
23
Bas van der Made
Scorpio
4:15
24
Bob ten Wolde
Sprint
4:15
25
Daan Donker
Scorpio
4:16
26
Joep Warnaar
Sprint
4:17
27
Thijs van Aert
Sprint
4:21
28
Merijn van Dongen
Scorpio
4:24
29
Tom Kula
Scorpio
4:25
30
Dielan Kleisen
Scorpio
4:29
31
Mark Franken
Sprint
4:30
32
Tim Rombouts
Scorpio
4:30
33
Fynn Bermingham
Sprint
4:30
34
Stijn Koek
ACW '66
4:34
35
Koen van Gestel
DAK
4:35
36
Fenn Oerlemans
Atledo
4:38
37
Lukas Kegler
Sprint
4:39
38
Tim van Sas
Gloria
4:40
39
Enrique de Bruijn
Scorpio
4:40
40
Teun Jansen
Sprint
4:54
41
Kenyi Irokromo
Tilburg Road Runners
4:54
42
Alex Kroos
Scorpio
5:12
MVB, VB 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Sweep
Sprint
4:49
2
Minke Geraerts
Sprint
6:01
3
Sira Lambregts
Sprint
6:25
4
Cynthia Riel
Sprint
8:27
5
Eline van de Westen
Scorpio
8:35
6
Amber van Oosterhout
Scorpio
9:38
JVB, VB 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
3:08
2
Tjalle Vink
ACW '66
3:31
3
Rick Standaert
ACW '66
3:36
4
Lodewijk Raaijmakers
Sprint
3:46
5
Jordan Beute
Sprint
3:58
6
Lars van Ravenstein
ACW '66
3:58
7
Jesse Vink
ACW '66
4:02
8
Jesse Delissen
Scorpio
4:44
9
Joèl Delissen
Scorpio
4:47
10
Arie van Maastricht
Sprint
4:55
11
Tom Schoeters
Gloria
5:18
12
Lars van Leeuwen
Sprint
5:24
13
Tim Schellekens
Scorpio
5:32
14
Jeffrey Pellicaan
Sprint
5:33
15
Youri Stoop
Sprint
6:32
16
Jaron van de Watering
Scorpio
7:12
MJUND, MJD 1550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:11
2
Lila van Nieuwkoop
Energie
6:13
3
Lotte Griep
Scorpio
6:14
4
Elien Smits
DAK
6:24
5
Roza Willemen
Sprint
6:35
6
Jill Paulus
Scorpio
6:37
7
Djayla Hoek
Sprint
6:38
8
Angel-lynn van Vugt
Sprint
6:41
9
Meike van Ravenstein
ACW '66
6:51
10
Meike van den Broek
Gloria
6:56
11
Noelle Schalk
Spiridon
6:57
12
Fenna Winkel
Sprint
6:58
13
Valerie Bruurmijn
Gloria
7:00
14
Yara van der Heijden
Sprint
7:08
15
Jade Pullens
ACW '66
7:13
16
Maud van Del
AAA
7:14
17
Cyri Brethouwer
Scorpio
7:19
18
Ziva Devue
Gloria
7:24
19
Tess Koenen
Scorpio
7:27
20
Cateau van Gelder
Scorpio
7:30
21
Imke Geenen
Gloria
7:35
22
Ghislaine Schalk
Spiridon
7:41
23
Heleen de Bie
Atledo
7:49
24
Marlijn Huigen
Scorpio
7:49
25
Jelske Schets
Scorpio
7:55
26
Renée Kramer
Atledo
8:09
27
Floortje Maas
Scorpio
8:48
JJUND, JJD 1550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Dessel
DJA
5:46
2
Lennart de Vries
Scorpio
6:07
3
Vigo Maljaars
Scorpio
6:10
4
Sjoerd Bastiaans
Sprint
6:13
5
Luuk Pelkmans
Sprint
6:14
6
Dirk Lorkeers
Sprint
6:19
7
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
6:30
8
Stijn Maarschalk
Scorpio
6:37
9
Rick van Dongen
Scorpio
6:41
10
Ryan Heeren
Spiridon
6:43
11
Thijmen Kegler
Sprint
6:44
12
Bram van Dongen
DJA
6:47
13
Kilan Goddijn
Sprint
6:48
14
Yvar De Jong
Scorpio
6:52
15
Lars Bloemers
Sprint
6:52
16
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
6:53
17
Aiden Dictus
DJA
6:54
18
Dario Ehrismann
Spiridon
6:58
19
Jonas Vos
DAK
6:59
20
Stan van Gestel
DAK
7:02
21
Moos Ligtvoet
Scorpio
7:05
22
Joran Kant
Scorpio
7:06
23
Michiel Gulickx
Gloria
7:19
24
Jesper Hurkmans
Fortius
7:20
25
Luca Uitenbroek
Scorpio
7:22
26
Jules van Kan
Sprint
7:25
27
Quinten Bressers
Atledo
7:28
28
Jesse van Gestel
Attila
7:29
29
Tom van Es
Sprint
7:30
30
Pelle Verschure
ACW '66
7:33
31
Daan van der Made
Scorpio
7:38
32
Matthijs Koek
ACW '66
7:44
33
Huub Kuyvenhoven
Sprint
7:45
34
Bas Guikink
Sprint
7:46
35
Rik Tuijtelaars
Gloria
7:50
36
Stijn Groeneveld
Scorpio
7:58
37
Finn Mertens
Scorpio
8:02
38
Joris Baalmans
Atledo
8:49
MJUNC, MJC 1550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
5:48
2
Anne de Jong
Atledo
5:51
3
Bieke Schipperen
Scorpio
5:51
4
Amber Bosman
Energie
6:06
5
Froukje Mons
Energie
6:09
6
Roos de Jong
Atledo
6:11
7
Silkie Graafmans
Spiridon
6:36
8
Nienke Blom
Sprint
6:37
9
Anouk Andeweg
Spiridon
6:51
10
Tess de Jong
Atledo
7:02
11
Nynke van der Geest
Energie
7:09
12
Femke Gijzen
Sprint
7:14
13
Fenna Dudok
Scorpio
7:16
JJUNC, JJC 2950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
10:35
2
Pieter Fallaux
Energie
11:21
3
Milan Watzeels
Attila
11:33
4
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
11:43
5
Steyn Potuit
Energie
11:45
6
Robin Schols
Nederlandse Triathlonbond
11:58
7
Rick Smits
DAK
12:09
8
Joost Winkel
Sprint
12:16
9
Kamiel Watzeels
Attila
12:17
10
Remko van den Hout
Attila
12:27
11
Vic Struyfs
Gloria
12:44
12
Arne Dierckx
Gloria
13:29
13
Martijn Gulickx
Gloria
13:43
14
Guus Guikink
Sprint
13:52
15
Pepijn Wijnen
Atledo
13:57
16
Michon Goddijn
Sprint
14:22
17
Maarten Rooseboom
Scorpio
14:54
18
Roan van Vessem
Scorpio
14:57
MJUNB, MJB 2950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
Attila
11:59
2
Eva Kok
Lopersgroep Deurne
12:16
3
Neeltje Lodiers
THOR
13:16
4
Parel van Nieuwkoop
Energie
13:48
5
Nikki van Gool
Gloria
14:59
6
Jeske van de Laar
Attila
16:41
JJUNB, JJB 4350
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Laros
Scorpio
15:59
2
Daniel van Noordenne
Energie
16:37
3
Jasper van Laarhoven
Atledo
16:58
4
Jasper Mol
Sprint
17:34
5
Ditchano Suijkerbuijk
Scorpio
18:01
6
Niels van der Haven
Scorpio
18:20
7
Koen Tilman
Sprint
18:36
8
Tijn Blom
Sprint
18:53
MJUNA, MJA 4350
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
20:06
2
Laura Hanning
Spiridon
20:21
JJUNA, JJA 7150
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jort Benz
Energie
25:18
2
Lars Schellekens
Attila
27:13
3
Jesper Fortuin
Eindhoven Atletiek
28:22
4
Tom Fobbe
PAC
29:00
5
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
29:10
6
Rik van der Haven
Scorpio
29:52
VSEN, VSEN_35_45 7150
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
29:36
2
Nikki Bagchus
DAK
33:37
3
Indy Nebbeling
Spiridon
35:40
4
Esmay van de Laar
Attila
36:50
5
Veronique van der Hijden
Spiridon
37:09
6
Marieke Couwenberg
Gloria
37:11
7
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
52:08
V35, VSEN_35_45 7150
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miriam van Reijen
Phanos
28:16
2
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
32:05
3
Marijke van Schil
Spado
32:46
4
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
34:20
5
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
34:34
6
Anoek Adank-Heij
Sprint
35:16
7
Yvette van Dulmen
Atledo
35:25
8
Helen Schalk
Spiridon
46:15
V45, VSEN_35_45 7150
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
30:36
2
Sandra Laros
Scorpio
31:33
3
Marionne Kat
Spiridon
32:59
4
Inge Schipperen-Verhagen
Scorpio
33:09
5
Lianne Ivens
DAK
33:43
6
Jolanda van Wegen
Spiridon
34:53
7
Monique van Beurden
Spiridon
35:10
8
Karen Kelderman
Spiridon
39:20
9
Petra Oome
Scorpio
42:41
10
Margriet ter Horst
Atledo
46:09
11
Lidy Swolfs-de Jong
Gloria
46:11
12
Marleen van Meer
Gloria
48:38
M55, M55_65 7150
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
28:15
2
Eddy van Steenbergen
Gloria
29:16
3
Jan van Loenhout
Scorpio
30:32
4
Frans Fobbe
PAC
31:12
5
Johan Flipsen
Atledo
31:22
6
Kees van Dongen
Sprint
31:28
7
Hans van Wegen
Spiridon
31:32
8
Joop Mathon
Scorpio
31:47
9
Bas van den Bosch
avVN
31:57
10
Johan Jacobs
Atledo
32:43
11
Hens Koreman
Atledo
32:47
12
Cees van Gageldonk
Spiridon
32:54
13
Ad Kieboom
Scorpio
33:55
14
Peter Pelsma
THOR
34:20
15
Kees Pijnenburg
Atledo
37:57
16
Johan van Wanrooij
Atledo
38:30
M65, M55_65 7150
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Rijckevorsel
Scorpio
33:19
2
Tom Hessels
avVN
40:00
MSEN, MSEN_35_45 8550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
29:17
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
29:25
3
Ahmed Abubakar
DAK
31:03
4
Arjen van der Logt
Phoenix
31:27
5
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
31:37
6
Leon Graumans
Phoenix
31:56
7
Niels de Jong
Scorpio
32:31
8
Sjors Visser
THOR
33:08
9
Jeroen Verhees
Spiridon
33:23
10
Roel Spierings
DAK
33:34
11
Nick Jansen
DJA
33:52
12
Marc Janssen
Scorpio
33:56
13
Jorg Schellekens
Attila
34:03
14
Sander Demmers
ACW '66
34:27
15
Jeffrey Hazendonk
DAK
35:15
16
Rufano Siberie
Scorpio
35:51
17
Antoine van der Sanden
DAK
36:21
18
Rick Soeters
Oosterhout Nb
37:36
19
Koen Voermans
Scorpio
38:16
20
Sjoerd Diepstraten
Gilze
40:32
21
Jelle Soeters
Breda
42:24
M35, MSEN_35_45 8550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Scorpio
29:16
2
Michiel van Nispen
Sprint
30:15
3
Jeroen Maas
Spiridon
31:12
4
Henk van der Stelt
Scorpio
32:11
5
Evert van Nigtevecht
Sprint
33:12
6
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
34:21
7
Patrick Verbunt
Tilburg Road Runners
34:28
8
Paul Visser
Tilburg Road Runners
34:35
9
Ricaro Daman
AVV
34:48
10
Robin Robart
Passaat
34:56
11
Martijn Potappel
Spado
35:05
12
Christophe Veuskens
AAC
38:44
13
Rob Heeren
Spiridon
41:03
14
Erwin Gulickx
Gloria
42:21
M45, MSEN_35_45 8550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
30:25
2
Stefan van Marrewijk
Scorpio
34:00
3
Gerard Lensvelt
Spiridon
34:46
4
Kees van Helmond
Scorpio
34:52
5
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
34:59
6
Toine van Beckhoven
Attila
35:05
7
Jos Botermans
Spiridon
35:49
8
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
36:16
9
Anton Bogers
Atledo
36:17
10
Mar-hein van der Wiel
DAK
36:22
11
Arno Hulshof
Sprint
36:38
12
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
36:55
13
Johan Verweij
Achil '87
37:37
14
Harry Beekmans
Drunen
37:40
15
Gijs Kloek
Sprint
39:14
16
Toine van Gils
Atledo
39:58
17
Tonnie Scheutjens
Loopgroep GoRun
40:00
18
Frank van der Made
Groene Ster
40:17
19
Peter Kramer
Atledo
40:51
20
Richard de Jong
Atledo
46:33
21
Alex van Krevelen
Atledo
46:33
22
Harry Gerritse
Fortius
47:02
23
Kees van Meer
Gloria
47:42
VTRIM, PRESTATIE 1550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Broos
11:21
MTRIM, PRESTATIE 1550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Lucas
Lage Zwaluwe
6:54
VTRIM, PRESTATIE 2950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Marieke Knol
Scorpio
19:27
2
Sophia Visser
Nieuwegein
19:58
VTRIM, PRESTATIE 4350
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Geelen
Sprint
24:51
2
Monica van der Lans
Breda
29:31
MTRIM, PRESTATIE 4350
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Verkuil
Gorinchem
23:43
2
Peter Oosterhout
Scorpio
26:38
VTRIM, PRESTATIE 5750
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margretha Geleijns
Oosterhout Nb
33:54
2
Ilse Schreurs
Oosterhout
39:26
3
Tessa van Vliet
Scorpio
39:27
MTRIM, PRESTATIE 5750
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Han Weijer
Loopgroep PK
24:10
2
Francois Nooten
Scorpio
24:54
3
Kees Kragten
Oosterhout
33:41
MTRIM, PRESTATIE 7150
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaimy van Groesen
Made
28:44
VTRIM, PRESTATIE 8550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lian Kuijten
Scorpio
48:09
MTRIM, PRESTATIE 8550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Stasse
Oosterhout Nb
34:17
2
Paul v.d. Wouw
Oosterhout
37:42
3
Danny Leenaerts
Oosterhout
37:59
4
Gerard van Eijnatten
Scorpio
39:24
5
Peter Jacobs
Oosterhout
39:50
6
Gilbert Schalk
Rijen
40:22
7
Robert Luttikholt
Scorpio
40:46
8
Berry Blankers
Geertruidenberg
40:53
9
Corné Fijneman
Oosterhout Nb
42:04
10
Arjan van Alphen
Oosterhout
42:16
11
Jeroen Schepers
Roosendaal
43:09
12
Maikel Kokx
GVAC
43:38
13
Gerrit Visser
Nieuwegein
44:16
14
Tonny Baalmans
Atledo
44:22
15
Rob Berg
Scorpio
44:41
16
Jack Curvers
Scorpio
45:28
17
Niels de Vries
Oosterhout Nb
46:19
18
Arjan Naaijen
Scorpio
46:50
19
Wim Burgers
Scorpio
47:38
20
Ruud Lammers
Scorpio
47:56
www.uitslagen.nl
25-11-2018 21:02