Uitslagenlijst DEM Denneman Strand Cross

Wijk aan Zee - Zondag 18 november 2018

JONGE, PUPILLEN 1.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens Denneman
DEM
4:12
2
Taygel Bolsman
Phanos
4:37
3
Hugo Kuil
DEM
4:42
4
Mats Waal
DEM
4:54
5
Koen Zonneveld
DEM
4:55
6
Diego van der Vijver
IJmuiden
5:03
7
Thijs Koopman
DEM
5:06
8
Kas Commandeur
DEM
5:08
9
Tijs van Etten
DEM
5:14
10
Thijn van Scheijen
Rhenen
5:16
11
Paddy Reitsma
Beverwijk
5:17
12
Felix Kuil
DEM
5:23
13
Ruben-Jay Krumeich
Atos
5:24
14
Ynse Woudsma
DEM
5:24
15
Tjeerd Woudsma
DEM
5:24
16
Bink Liefting
DEM
5:30
17
Koen Heijne
DEM
5:36
18
Thomas de Boo
DEM
5:36
19
Roy Bakker
DEM
5:41
20
Valerio Brink
DEM
5:43
21
Rylan Stins
DEM
5:44
22
Jip Houtenbos
DEM
5:46
23
Yde Hannema
AV Haarlem
5:46
24
Stijn van Etten
DEM
5:53
25
Brendan Langelaan
Hoofddorp
6:21
26
Jim Borsje
DEM
6:33
27
Niek Cornet
DEM
6:36
MEISJ, PUPILLEN 1.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saartje Rewijk
Kudelstaart
4:48
2
Delilah Hilgerink
Hera
4:56
3
Aimée Rood
Uitgeest
4:59
4
Cassidy Hilgerink
Hera
5:02
5
Marije Poelman
DEM
5:07
6
Sofie Moerkerken
Haarlemmermeer
5:18
7
Maud van Susteren
Haarlemmermeer
5:27
8
Jennecy Prokop
Phanos
5:32
9
Emilie Neirijnck
DEM
5:37
10
Kyra de Ruijter
DEM
5:48
11
Liesbeth Hannema
AV Haarlem
6:09
12
Isabella van Scheijen
Rhenen
6:12
13
Lotte de Graaf
DEM
6:19
14
Anouk Zwagemaker
SAV
6:24
15
Samayra Sondorp
Heemskerk
6:53
JONGE, JUNIOREN C/D 2.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quint van der Riet
Haarlemmermeer
7:53
2
Toon van Vuuren
DEM
8:06
3
Joris Mens
KAV Holland
8:08
4
Rens Altorf
De Spartaan
8:14
5
Thijs van de Velde
DEM
8:25
6
Luciano van den Heuvel
Almere '81
8:29
7
Sjoerd Neiriynck
DEM
8:47
8
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
8:49
9
Ole de Jong
KAV Holland
8:52
10
Rink Rewijk
Kudelstaart
8:54
11
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
9:02
12
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
9:03
13
Manolo Scheers
AV '23
9:09
14
Mika
Alkmaar
10:27
15
Davante Scheers
Phanos
10:38
16
Mik Commandeur
DEM
10:57
17
Leon Thomasse
Limmen
11:10
18
Jos van de Velde
DEM
11:16
19
Gijs Klingeler
Heemskerk
12:24
20
Julius Heine
DEM
13:09
MEISJ, JUNIOREN C/D 2.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Bloemheuvel
De Spartaan
8:07
2
Sien van Vuuren
DEM
8:16
3
Suus Altorf
De Spartaan
8:21
4
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
8:56
5
Brit de Graaf
DEM
9:04
6
Maria Kuipers
Phanos
9:12
7
Jet Commandeur
DEM
10:10
8
Luna Blaauw
DEM
10:41
9
Niqui Mijnen
Beverwijk
11:01
10
Nina Poelman
DEM
12:01
11
Anoeska Markwat
DEM
12:40
12
Eline Zwagemaker
SAV
13:47
13
Nienke Klingeler
Heemskerk
15:10
M/V, G-ATLETEN 1.1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephen Otten
Hylas
4:11
2
Vince Bleeker
DEM
5:19
3
Ruben Hussaarts
Haarlemmermeer
5:47
4
Jamilla Lamur
Ouderkerk aan de Amstel
8:49
5
Ruben vd Zijl
DEM
9:20
6
Margriet Schoorl
DEM
9:28
7
Dave Maurice
DEM
9:34
8
Martijn Zeger
DEM
9:41
9
Jos Dam
DEM
11:18
MAN, SPRINTCROSS 3.3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Remijn
DEM
12:49
2
Martijn Dijkstra
DEM
12:50
3
Piet van Vuuren
DEM
13:16
4
Hidde Mollee
KAV Holland
13:33
5
Stephen Otten
Hylas
13:51
6
Thomas Weijers
Haarlemmermeer
14:22
7
Ties Beentjes
DEM
14:31
8
Pascal Bloemheuvel
Hoofddorp
14:41
9
Twan Denneman
DEM
15:50
10
Polle Höngens
Haarlemmermeer
16:16
11
Jelle de Moes
Haarlemmermeer
19:38
VROUW, SPRINTCROSS 3.3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luna de Bruin
Loopgroep Aart Stigter
13:56
2
Fleur van Leeuwen
Zaanland
17:07
3
Kara Zwagemaker
SAV
19:33
4
Evelien Massink
Heemskerk
20:15
5
Erna Denneman
Heemskerk
23:36
VSEN, WEDCROSS6.6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessie Geel
DEM
32:48
2
Machteld de Vries
Phanos
34:35
3
Eline Eelkema
Phanos
35:05
4
Hester Sotera
DEM
36:53
5
Britt Denneman
Heemskerk
38:01
6
Lilian van der Ent
De Spartaan
40:44
7
Jet Commandeur
DEM
41:44
8
Eline van der Raad
Haarlem
44:25
9
Daphne Kuijper
Nederland
45:08
10
Jenny Klinkhamer
45:44
11
Magda Karkosza
Amsterdam
45:49
12
Lotte van der Raad
Hillegom
48:43
13
Merel van der Raad
Haarlem
48:43
V35, WEDCROSS6.6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lineke Kroon
KAV Holland
30:29
2
Danielle Krijgsman
Rhenen
32:20
3
Sabine Hannema
AV Haarlem
33:53
4
Lorna Wilson
Nederlandse Triathlonbond
35:33
5
Susanne Grootes
Lycurgus
37:44
6
Fong-Ping Chu
Amsterdam
40:32
7
Ellen Stoevelaar
Zaandijk
40:50
8
Ayse Dur
43:41
9
Anita Neidhöfer
Lycurgus
44:32
10
Astrid Commandeur
Beverwijk
44:43
11
Carolien Kruijver
Lycurgus
47:26
12
Sandra van den Brink
50:08
13
Linda Klingeler
Heemskerk
51:34
V45, WEDCROSS6.6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erica Belandi
AV Aalsmeer
29:58
2
Ilonka Betjes - Langeberg
Lycurgus
31:44
3
Nicolet Zwaan
Suomi
34:33
4
Cinta Groos
35:01
5
Ineke Kosse
Phanos
35:24
6
Judith van Hesselingen
DEM
36:28
7
Michelle
KAV Holland
36:51
8
Julia Hagoort
Velserbroek
36:59
9
Eva Patyna
Beverwijk
37:00
10
Berkhout
Lycurgus
38:41
11
Mieke Welp-Rijs
DEM
39:35
12
Marjanne de Keijser
Lycurgus
40:32
13
Corine Rotteveel
De Spartaan
40:51
14
Marjolein Mulder
40:56
15
Sharon Boyle
Amsterdam
41:00
16
Alice Muller
Lycurgus
41:16
17
Simone Prins
Zaandam
42:17
18
Magda van Gennep
Beverwijk
43:36
19
Annemarie Duin
Lycurgus
43:57
20
Ageeth Klaassen
Lycurgus
44:24
21
Perucha van Walstijn
Lycurgus
44:46
22
Annemarie van Rookhuizen
DEM
45:45
23
Ellen van Hoorn
Lycurgus
47:13
24
Annemiek Jansen
Beverwijk
47:37
25
Carla van Rijsbergen
Amsterdam
48:03
26
Carla Jansen
Beverwijk
49:04
27
Liesbeth Kramer
Lycurgus
51:34
28
Jacqueline v.d. Velde
Lycurgus
51:55
29
Marjon Oussoren
Assendelft
54:16
30
Anita Timmers-Kok
Lycurgus
54:17
31
Marjolein de Heer
Zaandam
54:38
32
A.M. Duin-Schweitzer
DEM
54:59
33
Ellen Klooster
Lycurgus
58:49
M, WEDCROSS6.6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harrie Verduin
DEM
35:53
2
Paul Kramer
Lycurgus
42:48
3
Bouke van der Hem
Castricum
42:49
4
Maarte Jimmink
Lycurgus
42:57
5
Rene Meijer
42:57
6
Remko Poth
Lycurgus
43:53
7
Jeroen Klein
44:31
8
Gerrit den Brave
Krommenie
44:33
9
Jan B Bakker
45:19
10
Yvo Muthert
AV Castricum
48:49
MSEN, WEDCROSS9.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Prins
NSL
38:06
2
Steven Greveling
Zaanland
39:16
3
Frank van der Sluis
Lycurgus
40:13
4
Maaikel Koenis
DEM
40:20
5
Thijs van Putten
Sassenheim
40:20
6
Awet Haille
DEM
40:43
7
Ruud Weijer
Phanos
41:22
8
Daan Oppenhuis
AV Haarlem
41:23
9
Johan Prins
NSL
41:39
10
Koen van Haaster
Heerhugowaard
41:59
11
Wycher van Vliet
Heiloo
42:06
12
Remco Kramer
Lycurgus
42:07
13
Vincent Docter
AV Castricum
42:10
14
Björn Denissen
Haarlem
42:46
15
Herman Brouwer
KAV Holland
42:51
16
Daan Glorie
DEM
42:59
17
Guido Klaassen
Lycurgus
43:55
18
G. Pascaer
Zaanland
45:23
19
Thijs Vollenbroek
Beverwijk
45:53
20
Erik Beudeker
AV Edam
46:06
21
Tim Frijters
Running Holland vereniging
46:18
22
Bennie Bijwaard
Beverwijk
46:51
23
Andries Toutenhoofd
Heemskerk
46:54
24
Wahed Hosseini
48:29
25
Viktor Beelen
AV Haarlem
48:57
26
Sander Groenendijk
Alkmaar
52:02
27
Michel Jochems
Utrecht
52:45
28
Harry Kroon
53:30
29
Toer van den Berg
AV '23
54:27
30
Sander van der Velde
Heerhugowaard
54:41
31
Ghassan Seif
Amsterdam
54:42
32
Daniel Andriessen
Castricum
56:33
M35, WEDCROSS9.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norbert Vis
Phanos
40:19
2
Erik Scheers
Phanos
40:43
3
Ramon Holtus
Phanos
40:59
4
Matthijs van Scheijen
Arena Atletiek
41:09
5
Oscar Wokke
Hylas
41:42
6
Alexey Peskov
KAV Holland
42:21
7
Rens de Bok
Running Holland
42:34
8
Martijn de Groote
Haarlem
42:54
9
Niek van Veen
Phanos
42:56
10
Daniel Rewijk
Kudelstaart
44:17
11
Matthew Walker
Castricum
44:30
12
Jeroen Kalf
Lycurgus
44:42
13
G.H. Aartsen
Bloemendaal
45:32
14
Andre Diemeer
Heemskerk
45:35
15
Paul Oudendijk
Heemskerk
45:46
16
Patrick Stastra
Running Holland vereniging
46:00
17
Bas Ranzijn
Nederlandse Triathlonbond
46:15
18
Thijs Eijking
Beverwijk
46:18
19
Rob Martens
DEM
47:25
20
Mark Hattink
48:53
21
Arnold Brinkman
Oostzaan
49:24
22
Hans Keller
49:27
23
Chris Visser
Haarlem
49:29
24
Joost Mulder
Nederlandse Triathlonbond
49:31
25
Remco de Goed
Beverwijk
49:35
26
Jeroen Abbink
Wormer
50:40
27
Dennis Rutten
Arnhem
51:12
28
Leon van der Riet
Hoofddorp
51:28
29
Dennis de Beer
Heemskerk
52:47
30
Steffen de Groot
Heemskerk
52:57
31
Peter Schram
Velsen-Noord
57:14
32
Guido Heijn
58:03
33
Roel Dijkstra
Heemskerk
58:09
34
Neil Smith
Amsterdam
1:08:41
M45, WEDCROSS9.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Dijkhuizen
AV Castricum
44:05
2
Bert Krom
Lycurgus
44:41
3
Dennis van de Lans
NSL
45:30
4
Jean-luc Grogniet
Castricum
45:40
5
Dirk Klaassen
Lycurgus
46:41
6
Richard de Boer
DEM
46:45
7
Sjaak Betjes
47:05
8
Cor Vonk
Phanos
47:32
9
Bas van Aken
AV Haarlem
47:45
10
Martin Geerders
Atos
47:56
11
Eddy van der Geest
48:56
12
Johan Denneman
DEM
49:02
13
Gerard Niesten
Beverwijk
49:05
14
Mark de Graaf
DEM
49:41
15
John Braham
Phanos
50:14
16
Sandee Overdevest
AV Haarlem
50:18
17
Olof Glorie
Trias
50:25
18
Micheal Dirkzwager
Assendelft
50:42
19
Richard Warmerdam
Haarlem
51:20
20
Richard Zwagemaker
SAV
52:08
21
Jaco van Leeuwen
Phanos
52:51
22
Remco Zwart
53:27
23
Edwin van den Haak
53:50
24
Oosterveld
Lycurgus
54:24
25
Han Stiekema
Heemskerk
55:01
26
Chris Freijser
Krommenie
55:25
27
Norbert Veringmeier
Waterweg
56:08
28
Artie Niesten
Beverwijk
57:16
29
Guido Rijs
57:53
30
Michel van Oordt
Beverwijk
58:43
31
Jaco van Rixel
59:20
32
Frans Timmers
Lycurgus
1:02:22
33
Danny Emanuels
Haarlem
1:03:07
34
Jaap Hordijk
Haarlem
1:03:40
35
Aard Raap
1:03:48
36
Henk Hoek
Haarlem
1:05:46
37
Mark Garrelts
Haarlem
1:08:07
38
Arno Belien
Hardlopen.nl
1:08:50
M55, WEDCROSS9.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neve
KAV Holland
44:21
2
Fred Smit
KAV Holland
44:53
3
Ben Bijwaard
Beverwijk
46:51
4
Voorberg Jan
Wormer
50:05
5
Frank Homburg
Haarlem
50:11
6
John Doodeman
Heemskerk
50:16
7
Robbert Thollen
Haarlem
50:43
8
Jaap Tol
KAV Holland
50:58
9
Joop van Tiel
DEM
52:57
10
Guillaume Hoskens
Amstelveen
52:59
11
Henri Numan
DEM
53:01
12
Rene Kops
Suomi
53:05
13
Frans Freijser
Suomi
53:23
14
Ruud Riksman
54:36
15
Chris Best
Suomi
54:43
16
Frank de Groot
Zaandam
54:49
17
Cor Grabijn
Lycurgus
56:03
18
Menno van Stralen
DEM
56:20
19
Ton Plug
57:37
20
Rene Cornet
Lycurgus
58:34
21
Martin Gerritsen
Zaandijk
58:58
22
Paul Hijstek
Haarlemmermeer
1:00:03
23
Arthur Weeber
Suomi
1:00:19
24
Jan Kuijs
Castricum
1:01:27
25
Rob Bruin
1:01:28
26
Ferry van der Ent
Hoofddorp
1:02:09
27
Johan Wullink
1:02:24
28
Klaas Barten
Lycurgus
1:03:52
29
Martie Huisman
IJmuiden
1:04:20
30
G. Rutte
Velserbroek
1:05:10
31
Cees J de Lange
DEM
1:07:46
32
Alfons Knijn
avVN
1:13:00
V, WEDCROSS9.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marrjolein Bijwaard-Reitsma
Beverwijk
49:16
2
Marja van 't Klooster
Heemskerk
56:15
3
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
57:07
4
Sonja Jansen
Waterweg
1:03:56
5
Tracy Andringa
DEM
1:05:16
6
Esther Schelvis
1:08:43
Sponsors: Denneman BV, RunX Haarlem, GATO Sports
www.uitslagen.nl
20-11-2018 20:21