Uitslagenlijst Reeuwijksehout Cross

Reeuwijk - Zaterdag 17 november 2018

MINI, MINI PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Flore van Keulen
Clytoneus
3:59
2
Bodien Donkersloot
Ilion
4:01
3
Livio Pet
AAV '36
4:26
4
Ronja Klaver
Ilion
4:37
5
Femke Braamhaar
AV Gouda
4:43
6
Anna de Vreugd
Rijnsoever
4:48
7
Fenne Hensbroek
Clytoneus
6:40
MPC, MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenna Thelen
Leiden Atletiek
6:10
2
Hannah Bos
AV '47
6:21
3
Noor van den Heuvel
SC Reeuwijk
6:27
4
Aafke Simons
Clytoneus
6:52
5
Romy van der Heiden
AAV '36
7:02
6
Emma Husslage
AV '47
7:02
7
Isabelle Kurvers
AV Gouda
8:42
JPC, JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noud Glasbergen
AAV '36
5:23
2
Hugo Poutsma
AAV '36
5:37
3
Stef de Heij
AAV '36
5:45
4
Liam Ong
Leiden Atletiek
5:53
5
Leandro van Vliet
AV '47
5:53
6
Timo de Pater
SC Reeuwijk
6:03
7
Luuk-ian Zuijderduijn
Rijnsoever
6:07
8
Levi de Vries
Ilion
6:07
9
Justin van Leeuwen
AV '47
6:21
10
Kyano de Wind
Ilion
6:34
11
Lars Vermeij
AAV '36
6:56
12
Gijs Teeuw
AAV '36
7:20
13
Kyan Schamper
SC Reeuwijk
7:29
MPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
4:50
2
Fleur Favre
Leiden Atletiek
5:15
3
Britt van den Berg
Leiden Atletiek
5:27
4
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
5:32
5
Linde Zuijdendorp
AAV '36
5:34
6
Julia Hoogendoorn
Clytoneus
5:35
7
Olivia Alblas
Antilope
5:45
8
Nora van Aalst
Clytoneus
5:50
9
Vienne Pet
AAV '36
5:57
10
Julia van den Boom
AAV '36
5:59
11
Tess de Kooter
Ilion
6:02
12
Marre de Vette
AV '47
6:24
13
Tess van Vliet
AV '47
6:29
14
Dianne van Winden
Antilope
6:29
15
Esmeé Molenkamp
Clytoneus
7:08
16
Indy Schouten
SC Reeuwijk
7:14
17
Dewi Idzerda
AAV '36
7:27
18
Isa de Vreugd
Rijnsoever
7:34
JPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijmen Immerzeel
AAV '36
4:50
2
Pim Ouwehand
AAV '36
4:52
3
Loets Kortleever
Leiden Atletiek
4:56
4
Rick Kuijper
SC Reeuwijk
4:57
5
Sydney Epping
SC Reeuwijk
5:08
6
Jari Goudena
Clytoneus
5:22
7
Rens de Zwart
Ilion
5:29
8
Tigo Mooiman
Leiden Atletiek
5:34
9
Rubin Michiels
Clytoneus
5:44
10
Cedric Hopman
Ilion
5:45
11
Bas Nobel
Clytoneus
5:47
12
Roel Brouwers
AV Gouda
5:49
13
Ryan Galewicz
AAV '36
5:50
14
Koen Kemper
Ilion
5:51
15
Joaquim van der Born
AAV '36
5:52
16
Niels Rüpp
AAV '36
5:54
17
Luuk van Harskamp
AV '47
5:56
18
Tim van Eckardstein
Ilion
5:57
19
Mees Otto
Clytoneus
6:01
20
Rens van den Berg
Leiden Atletiek
6:10
21
Stijn Timmermans
AV '47
6:11
22
Rik de Vette
AV '47
6:13
23
Simon Esveld
Antilope
6:14
24
Jay Ly
Ilion
6:17
25
Levi van der Ham
AV Gouda
6:19
26
Quint van Hasselt
Ilion
6:31
27
Olivier de Jager
Ilion
6:44
28
Rik Burgel
Clytoneus
6:44
29
Jules van den Berg
Ilion
7:07
30
Sydney Beurloo
Ilion
7:22
MPA1, MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fayah Bosman
Antilope
4:58
2
Bibi de Geest
Antilope
5:05
3
Soraya el Bouazzaoui
AV Gouda
5:08
4
Rosalie Verhoef
Avantri
5:12
5
Inge de Heij
AAV '36
5:17
6
Indy van Tol
AAV '36
5:22
7
Emma Wissing
AV Gouda
5:29
8
Noor van de Meent
AAV '36
5:40
9
Alyshia Flamand
Avantri
5:41
10
Britt Mourits
Antilope
5:43
11
Evy Eising
Ilion
5:49
12
Lieke Bakker
AV Gouda
5:55
13
Eva Stelling
AAV '36
5:56
14
Pien van der Veen
AV Gouda
5:57
15
Valerie Wong
AAV '36
6:08
16
Sara Bos
Antilope
6:11
17
Sabine Visser
AV '47
6:11
18
Lieke Dekker
AV Gouda
6:11
19
Jasmijn Hoornweg
AAV '36
6:11
20
Karlijn Griffioen
Ilion
6:13
21
Anouk Bakker
AV Gouda
6:15
22
Cynthia Grundmann
AV '47
6:30
23
Aelin Smits
SC Reeuwijk
6:32
24
Manouk Snaterse
SC Reeuwijk
6:34
25
Renée Veeningen
AV '47
6:45
26
Esther Groenewoud
AV Gouda
6:46
27
Donna van Dijk
AV Gouda
6:50
28
Charlotte van der Meulen
AV Gouda
6:57
29
Isa Oostwouder
AAV '36
7:20
30
Alyssia Hoornweg
AV Gouda
9:26
JPA1, JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon Vaandrager
Energie
4:39
2
Yuko Paulzen
AV Gouda
4:45
3
Peter de Bruin
Avantri
4:47
4
Swen van Schaik
Avantri
4:49
5
Janno de Pater
SC Reeuwijk
4:54
6
Raigen Kool
AV Gouda
5:05
7
Finn Donkersloot
Ilion
5:07
8
Gijs de Bruijn
AV '47
5:09
9
Harm Timmer
AV '47
5:11
10
Mees Boom
SC Reeuwijk
5:12
11
Boris Klaver
Ilion
5:20
12
Luca Bal
AV '47
5:20
13
Jens Huisman
AV '47
5:22
14
Kai Pet
AAV '36
5:22
15
Peter Spruyt
Ilion
5:26
16
Antoni Boekestijn
Zoetermeer
5:28
17
Senna Hendriks
AAV '36
5:30
18
Sven Dekker
Clytoneus
5:33
19
Olav de Best
AAV '36
5:34
20
Jurre Vreeburg
AV '47
5:34
21
Marcel Schoonderwoerd
AV Gouda
5:34
22
Niels Rietveld
Ilion
5:49
23
Kyan van Wetten
AV Gouda
5:50
24
Nure Spijkers
AAV '36
5:52
25
Tim van der Wal
AAV '36
5:53
26
Roald Buurman
Antilope
5:58
27
Max Leijnse
AAV '36
6:03
28
Luuk van der Bas
SC Reeuwijk
6:04
29
Maxim 't Hart
AAV '36
6:35
30
Dante Kooij
AV Gouda
7:00
MPA2, MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edith van den Berg
Ilion
4:48
2
Juna Kortleever
Leiden Atletiek
4:49
3
Dominique van Beusekom
AAV '36
4:52
4
Jara de Heij
AAV '36
5:12
5
Maud van Zuilen
AV '47
5:14
6
Elisabeth Boekestijn
Ilion
5:19
7
Lois van der Zanden
AV Gouda
5:28
8
Sara Liebrechts
AV Gouda
5:29
9
Linn Uithol
AAV '36
5:33
10
Pam van Nieuwenhuizen
AV '47
5:36
11
Daria Martina
AAV '36
5:40
12
Mouna Jansen
SC Reeuwijk
5:42
13
Tessa Jansen
Ilion
5:43
14
Floor Mank
AAV '36
5:44
15
Sophie Leenheer
AAV '36
5:46
16
Sarah Aret
AV Gouda
5:50
17
Safae Barboucha
AV Gouda
6:21
JPA2, JPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Barendse
Ilion
4:36
2
Twan Goudena
Clytoneus
4:36
3
Martijn Leih
Clytoneus
4:39
4
Tijn van Harten
AAV '36
4:50
5
Jop Gründmann
AAV '36
4:50
6
Ruben Koert
AV '47
4:59
7
Marijn Husslage
AV '47
5:09
8
Max van Schagen
SC Reeuwijk
5:10
9
Marijn de Vries
Clytoneus
5:12
10
Luca Vergé
Ilion
5:12
11
Maurits 't Hart
AAV '36
5:14
12
Levi Nieuwenhuis
AAV '36
5:15
13
Luuk Ouwehand
AAV '36
5:16
14
Tijn den Duijn
Ilion
5:16
15
Olaf van Leeuwen
AV '47
5:26
16
Thomas van Hest
AV Gouda
5:29
17
Noam Michiels
Clytoneus
5:34
18
Romijn van der Bijl
AAV '36
5:38
19
Julius van Schagen
SC Reeuwijk
5:43
20
Roy van Rijn
SC Reeuwijk
5:46
21
Cristian Maliepaard
SC Reeuwijk
5:46
22
Koen Bontekoe
AV '47
5:48
23
Niels van Schoonhoven
Antilope
5:48
24
Olger van Husen
AV Gouda
5:49
25
Timo Groenleer
AV '47
5:50
26
Mark Bode
Avantri
5:51
27
Teije Hekkema
AAV '36
6:06
28
Fedde Kölker
AAV '36
6:15
29
Bram Tanghe
AV Gouda
6:31
30
Zidane Khan
AV Gouda
6:58
31
Dion Blom
Trackstars Nesselande
7:45
MJD, MJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jana Nagtegaal
AAV '36
4:20
2
Cecila Lima
Energie
4:27
3
Yzara van der Born
AAV '36
4:29
4
Marijn Kieft
AAV '36
4:30
5
Renske de Wilde
AV Gouda
4:46
6
Kiira van Dijk
Rijnsoever
4:52
7
Marissa van Tol
AV '47
4:56
8
Emma Vreijling
AAV '36
4:57
9
Isa Ong
Leiden Atletiek
4:58
10
Nerena Brunt
AAV '36
5:00
11
Karlijn Jansz
Leiden Atletiek
5:02
12
Loes van den Berg
SC Reeuwijk
5:03
13
Sienna Toussaint
AAV '36
5:06
14
Jasmijn van Tol
Leiden Atletiek
5:08
15
Mae van den Berg
Leiden Atletiek
5:08
16
Lieke van Tol
AAV '36
5:11
17
Merel Kuijf
Avantri
5:12
18
Fleur Rietveld
Avantri
5:13
19
Sam Lopes Galina Fortes
AV Gouda
5:13
20
Shamilla Martina
AV Gouda
5:15
21
Jolie Heemskerk
AAV '36
5:15
22
Silke Lamberst
AAV '36
5:18
23
Quinty Westerink
AAV '36
5:18
24
Puck van der Wolf
AV Gouda
5:18
25
Puck Vos
AAV '36
5:21
26
Elianne Hopman
Ilion
5:24
27
Indy Stor
AV Gouda
5:25
28
Joyce Rijsdam
AAV '36
5:27
29
Amber Spek
Antilope
5:28
30
Lynn Theuns
AAV '36
5:28
31
Merel van Reen
AAV '36
5:30
32
Daphne Roozendaal
Ilion
5:30
33
Rosanne Boer
Ilion
5:32
34
Isa van Haaren
Antilope
5:34
35
Romy Mourits
Antilope
5:36
36
Sanne Werkman
AV '47
5:38
37
Marloes Timmer
AV '47
5:42
38
Anne Favre
Leiden Atletiek
5:43
39
Elise Bouthoorn
AAV '36
5:44
40
Lisa Zoet
AV '47
5:49
41
Tessel Arts
Avantri
5:50
42
Lizette de Jong
AAV '36
5:53
43
Demily van Lent
AV '47
5:58
44
Kyra van Klink
AAV '36
6:00
45
Benthe Arts
Avantri
6:13
46
Lynn Stolk
Avantri
6:48
JJD, JJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan de Mooij
Rijnsoever
6:17
2
Bram de Bruijn
AV '47
6:18
3
Tim van Tilburg
AV Gouda
6:18
4
William van Triest
Clytoneus
6:18
5
Davey Ouwehand
Rijnsoever
6:23
6
Leonard van Eer
Rijnsoever
6:30
7
Joep den Dulk
Leiden Atletiek
6:32
8
Noa Pet
AAV '36
6:33
9
Noah Bosman
Antilope
6:35
10
Manne Baan
Leiden Atletiek
6:43
11
Noah Groen in 't Wout
Clytoneus
6:44
12
Lars Zuijderduijn
Rijnsoever
6:49
13
Nick van Leeuwen
AAV '36
6:58
14
Lars Post
AAV '36
7:01
15
Jente Husslage
AV '47
7:02
16
Lucas Huisman
AV '47
7:06
17
Roy Gijsen
AV '47
7:07
18
Thijs van Bruggen
AV '47
7:13
19
Jaro van der Lugt
Sparta
7:13
20
Joris Zuidema
AAV '36
7:14
21
Bram van der Wel
AV '47
7:17
22
Iven Kooij
AV Gouda
7:20
23
Wytze Konijn
AV '47
7:21
24
Luuk de Haan
AV Gouda
7:21
25
Jelle Hoogeveen
AAV '36
7:22
26
Luuk Schoonman
AV Gouda
7:24
27
Tobias Henze
AV Gouda
7:26
28
Stan van Rijn
Ilion
7:27
29
Siemen Visser
AAV '36
7:28
30
Maurice Moons
Antilope
7:31
31
Chico Hoogervorst
AAV '36
7:33
32
Linus van Arkel
AAV '36
7:33
33
Rick van Duijn
SC Reeuwijk
7:43
34
Thomas Kik
AV Gouda
7:46
35
Sem van den Boom
AAV '36
7:48
36
Hugo Brunt
Clytoneus
7:49
37
Sander Niemans
AAV '36
7:50
38
Bao Gabry
AV Gouda
7:51
39
David Tamminga
AV Gouda
7:51
40
Max Tesser
Clytoneus
7:52
41
Julian Plompen
AAV '36
7:57
42
Ivar Martens
Ilion
7:57
43
Xander Turkstra
Ilion
8:06
44
Matt Ter Steege
Antilope
8:09
45
Nathanael Helder
AAV '36
8:12
46
Dave Harkes
AV '47
8:19
47
Stijn Rietveld
Ilion
8:19
48
Twan Siegers
AV '47
8:26
49
Lucas van Leeuwen
AV '47
8:46
MJC, MJC-MJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud van Beest
AAV '36
6:11
2
Anniek Triest
Clytoneus
6:40
3
Nila Knoester
Sparta
6:43
4
Kato van Wilgen
AV '47
6:47
5
Rianne Buijs
AV Gouda
6:58
6
Roshwita Holstein
Sparta
7:02
7
Lot van Nieuwenhuizen
AV '47
7:04
8
Anouk Werkman
AV '47
7:09
9
Femke Moelker
AV Gouda
7:34
10
Suzanne Moons
AV Gouda
7:37
11
Britt van Haaren
Antilope
7:51
12
Julie van Driel
Antilope
7:55
13
Elise Spijkers
AAV '36
7:55
14
Marit Slingerland
AV Gouda
8:09
15
Noor Verduin
AAV '36
8:14
16
Caithlyn Keijzer
AAV '36
8:21
17
Aimee Verheijen
Leiden Atletiek
8:30
MJB, MJC-MJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fabienne Buijs
AV Gouda
6:10
2
Meline Crolla
AV '47
6:56
3
Annika van Luijken
AV '47
6:59
4
Demi van Mourik
PAC
7:00
5
Lisa van der Willik
AV '47
7:01
6
Hannah Garritsen
Clytoneus
7:06
7
Florieke van Ek
Leiden Atletiek
7:08
8
Esmee van der Hulst
Ilion
7:27
9
Judith van Vugt
AV Gouda
7:46
10
Rebecca Spiering
Trackstars Nesselande
9:06
JJC, JJC-KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Oppenhuizen
Leiden Atletiek
7:31
2
Carl Martens
Ilion
7:43
3
Siwar Kool
AV Gouda
7:53
4
Max van Leeuwen
AAV '36
7:56
5
Raúl Brandhorst
AAV '36
7:57
6
Jop van Harten
AAV '36
8:12
7
Robin Schols
Nederlandse Triathlonbond
8:13
8
Twan Hogerbrugge
AV '47
8:14
9
Marnix de Kunder
Energie
8:19
10
Felix van Eer
Rijnsoever
8:24
11
Wessel Baas
SC Reeuwijk
8:26
12
Robin de Haan
SC Reeuwijk
8:32
13
Stefan de Groot
AV '47
8:38
14
Luca Menken
AV Gouda
8:39
15
Luuk de Graaf
Leiden Atletiek
8:51
16
Mauro van Vliet
AV '47
8:55
17
Jorn Eerland
AV Gouda
8:57
18
Maurits Blinkhof
AV '47
9:04
19
Sven Blok
AV Gouda
9:09
20
Ronald Bolhuis
Ilion
9:11
21
Siep van Amsterdam
AAV '36
9:12
22
Tijmen Hooijer
AAV '36
9:18
23
Txiku Snijders
Ilion
9:28
24
Sven Breedeveld
AV '47
9:31
25
Henrik Drost
AAV '36
9:31
26
Thomas de Kort
Antilope
9:32
27
Willem Schoo
Leiden Atletiek
9:34
28
Malte Köster
AAV '36
9:47
29
Fabian Ruijter
Ilion
9:47
30
Thijs van Schoonhoven
Antilope
10:00
31
Boas van Vemde
AV '47
10:29
32
Lennart Prein
AAV '36
11:12
33
Christiaan Stuut
AV Gouda
11:26
34
Casper Knijnenburg
AAV '36
13:16
KORTC, JJC-KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Harting
AV '47
7:05
2
Marien van der Niet
PAC
7:07
3
Jimmy Ruter
PAC
7:21
4
Hugo van der Ploeg
Clytoneus
7:26
5
Tjeerd Bruijn
AAV '36
7:28
6
Gerrit Jan de Kleuver
AAV '36
7:30
7
Tim van Enk
Phoenix
7:47
8
Liam Rietbroek
AV Gouda
7:50
9
Joeri van Egmond
AAV '36
8:00
10
Thijs Folkers
AV '47
8:01
11
Michel Ruijter
Ilion
8:02
12
Richard Holstege
AV '40
8:04
13
Stephan van der Jagt
AV '47
8:08
14
Andre de Vries
Clytoneus
8:09
15
Menno van der Jagt
AV '47
8:12
16
Sep Mans
Leiden Atletiek
8:15
17
Wesley van Dalen
Ilion
8:26
18
Nick Cancrinus
AAV '36
8:33
19
Jochem de Kruijff
Clytoneus
8:33
20
Andy Smit
Rijnsoever
8:33
21
Rick Schreuder
AAV '36
8:36
22
Max van den Broek
AV '47
8:47
23
Heiko Rotteveel
AAV '36
8:50
24
Bart van Zijp
AAV '36
8:55
25
Rik Walterkens
AAV '36
8:59
26
Brian Smit
Rijnsoever
9:06
27
Matthijs de Waal
AV '47
9:08
28
Floris Boer
Ilion
9:15
29
Max Koning
AV '47
9:22
30
Kyan Krol
AAV '36
9:38
31
Ron van der Veer
AAV '36
9:58
32
Jack Bollaart
AV '47
12:30
KORTC, JJC-KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva van Ee
AV Aalsmeer
9:00
2
Joyce Kraaijenbrink
AV '47
9:36
3
Sandra van der Geer
Ilion
11:41
JJB, JJB EN MJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs de Haan
PAC
10:34
2
Tijmen van Arkel
AAV '36
10:56
3
Marc Dullemond
AAV '36
11:00
4
Salle Wieringa
Leiden Atletiek
11:41
5
THom van Nieuwenhuizen
AV '47
11:43
6
Jesse Lamberst
AAV '36
11:45
7
Anton van Triest
Clytoneus
11:49
8
Sander van Vliet
AV '47
12:06
9
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
12:22
10
Meindert Hurkmans
AV '47
12:23
11
Douwe Konijn
AV '47
12:39
12
Joppe Bakker
Clytoneus
12:42
13
Stan van Tilburg
AV Gouda
12:52
14
Dion Ruijter
Ilion
13:06
15
Lars Beukenkamp
AV '47
14:26
16
Loek Dijkstra
AV Gouda
16:56
MJA, JJB EN MJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne de Ruiter
Clytoneus
12:11
2
Nadine de Vries
Clytoneus
13:50
DSEN, VSEN EN V35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Lamboo
AV Gouda
19:10
2
Cathelijn Waaijer
Leiden Atletiek
20:38
3
Lisett Verleun
SC Reeuwijk
21:41
4
Anne Visser
Avantri
26:18
VMA, VSEN EN V35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathalie Klaassen
AAV '36
18:03
2
Maria Pardueles
AV Gouda
20:25
3
Gonny Verschoor
RRZ
20:57
4
Janet Rietveld-Noomen
Avantri
21:54
5
Annemarie Dekker
AV Gouda
22:29
6
Joke van Schaaik
Avantri
24:27
7
Petra Maurits
AV '47
24:42
8
Marian Dijkstra
26:41
9
Karin Koster-Heij
AV '47
27:32
10
Margreet Kloeze
Hellas
28:35
JJA, JJA EN M60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filimon Melescheba
Avantri
22:50
MSEN, MSEN-M40-M50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen de Leeuw
Leiden Atletiek
30:59
2
Maarten Blokland
Antilope
32:46
3
Cornelis Verboom
Loopgroep Aart Stigter
34:19
4
Richard Holstege
AV '40
35:28
5
Vincent Uilenberg
Avantri
37:28
6
Dennis van Hof
Antilope
37:41
7
Thijs van Leeuwen
Waddinxveen
38:03
8
Jorne van Ginkel
38:33
M40, MSEN-M40-M50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Lelieveld
De Kieviten
27:33
2
Pascal van Norden
Gouda
34:01
3
Shane ter Hennepe
AV Gouda
35:12
4
Alex Olieman
Rotterdam Atletiek
35:49
5
Patrick van Leeuwen
AV '47
36:05
6
Raoul Smit Sibinga
AV Gouda
36:41
7
Geert Moelker
AV Gouda
37:15
8
R. Kientz
RRZ
39:19
9
Derk Roest
Avantri
39:45
M50, MSEN-M40-M50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
34:07
2
Visser
Avantri
37:42
3
Albert de Kluijver
Avantri
38:00
4
Ron Aret
Loopgroep Aart Stigter
38:42
5
Ko Heij
SC Reeuwijk
40:50
6
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
43:12
7
Mart van der Kamp
AV Gouda
44:49
8
Pieter van Rossum
Avantri
45:15
9
Jeroen Sanders
AAV '36
46:16
10
Arjan van Dam
Loopgroep Aart Stigter
50:40
PRES, PRESTATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria de Jong
Boskoop
12:40
2
Astrid Wierks
Gouda
12:41
3
Karin Huisman
Reeuwijk
12:42
4
Laura van Klaveren
Alphen a.d. Rijn
14:33
5
Thomas van Klaveren
Ilion
18:48
6
Alfred van Klaveren
SC Reeuwijk
19:01
7
Niels Steijn
Alphen aan den Rijn
19:58
8
Ronald van der Meer
Bodergraven
21:17
9
Thymen van der Loo (JA)
AV '47
23:50
10
Maarten van Erkel (M60)
Loopgroep Aart Stigter
25:14
11
Oliver Silk (JA)
Leiden Atletiek
25:17
12
Jaap van Mannekes (M60)
AV Gouda
26:24
13
Piet van Wijngaarden (M60)
Avantri
27:02
14
Aad van der Poel (M60)
Avantri
28:13
15
Nico van den Heuvel (M60)
Avantri
28:16
16
Freek Groenewoud
Gouda
29:00
17
Rob Belsgraaf (M60)
Arnhem
30:35
18
Josje Blesgraaf
Arnhem
30:46
19
Kees van der Heul (M60)
Avantri
31:13
20
Jasper Veldman
Gouda
34:44
21
Matthijs Timmer
Boskoop
34:44
22
Niels Spek
Krimpen a.d. IJssel
34:50
23
Wouter de Bonte
Kuderkerk a.d. Rijn
35:41
24
Bastiaan Blokland
Oegstgeest
35:52
25
Jeffrey Snoeck
Waddinxveen
36:41
26
Rick Huisman
Reeuwijk
39:25
27
Erik Huisman
SC Reeuwijk
40:36
28
Richard Oerlemans
Reeuwijk
42:00
29
Gert-Jan Kempers
Nieuwerburg
43:02
30
Jacques van Male
RRZ
43:26
31
Annelies van Dorp
Gouda
43:30
32
Werner Heij
Reeuwijk
43:32
33
Wim van Beuzekom
Avantri
45:39
34
Edwin van Os
Gouda
46:42
35
Carl Schiebroek
Moordrecht
46:48
36
Theo Schiebroek
Moordrecht
47:19
37
Mireille Wolfers
Gouda
50:21
www.uitslagen.nl
17-11-2018 14:43