Uitslagenlijst Zwarte Dennen Cross

Punthorst - Zaterdag 17 november 2018

J-9, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs van der Stouw
Hasselt
7:47
7:44
2
Gerron Hokse
Punthorst
8:10
8:07
3
Niels Eefting
HAC '63
8:31
8:28
4
Thies Koekkoek
ACO Van Elderen
8:34
8:31
5
Matthias Lourenco
Hasselt
8:49
8:46
6
Thijmen Lamberink
Spurt '88
9:35
9:32
7
Tiemen Hofstede
Hasselt
10:16
10:12
M-9, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Claudette Ritsema
AV Heerenveen
7:42
7:40
2
Carmen Bruinsma
Atletics Nijverdal
7:47
7:44
3
Emma Duval
ACO Van Elderen
8:11
8:09
4
Yinthe Buitenkamp
ACO Van Elderen
8:17
8:14
5
Wiep Seinen
ACO Van Elderen
8:32
8:29
6
Deborah Wessels
AV Rijssen
8:33
8:30
7
Noor Boldewijn
Staphorst
8:59
8:55
8
Sannah de Vries
PEC 1910
9:15
9:13
9
Lindy Kramer
ACO Van Elderen
9:41
9:38
10
Liza Smalbrugge
Hasselt
10:00
9:56
11
Amber Rodenburg
Meppel
10:02
9:57
12
Linde Prins
Punthorst
12:32
12:29
J1012, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Eefting
HAC '63
6:49
6:48
2
Mika Keizer
De Sprinter
7:03
7:03
3
Lukas Smit
PEC 1910
7:08
7:07
4
Mikel Berenst
Vroomshoop
7:09
7:08
5
Silvan ter Bruggen
Hasselt
7:10
7:09
6
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
7:11
7:10
7
Wessel Koekkoek
ACO Van Elderen
7:18
7:16
8
Hendrik Olthuis
De Gemzen
7:24
7:23
9
Nout Meijer
ACO Van Elderen
7:34
7:32
10
Jorn Smalbrugge
Hasselt
7:40
7:39
11
Bo Woortmeijer
ACO Van Elderen
7:45
7:43
12
Ruben Volkerink
Hasselt
7:48
7:46
13
Jefta Pierik
Hasselt
8:09
8:07
14
Stijn Veerman
Hasselt
8:16
8:14
15
Jarico Hokse
Punthorst
8:16
8:15
16
Levi Würsten
Hasselt
8:25
8:23
17
Storm Mekking
De Gemzen
8:37
8:36
18
Jason Compagner
Meppel
8:46
8:43
19
Joël Würsten
Hasselt
8:56
8:54
M1012, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
Vriezenveen
6:36
6:35
2
Esmee Vis
De Gemzen
6:47
6:47
3
Milou Karssies
HAC '63
6:49
6:49
4
Esmée Mulder
Ruinerwold
7:09
7:08
5
Floor Willems
ACO Van Elderen
7:27
7:26
6
Jill Horné
De Sprinter
7:32
7:31
7
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
7:35
7:34
8
Janneke Meinen
ACO Van Elderen
7:39
7:37
9
Solène Ritsema
AV Heerenveen
8:02
8:01
10
Ellen Smit
PEC 1910
8:26
8:24
11
Resa Keizer
Ruinerwold
9:02
9:01
12
Ilse Makkinga
ACO Van Elderen
9:31
9:29
13
Kera Vogel
Zwolle
10:17
10:15
J1315, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Swabedissen
AV Rijssen
6:02
6:02
2
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
6:17
6:16
3
Rik Michiel Meinen
ACO Van Elderen
6:59
6:57
4
Stein Reinhard
Epe
7:00
7:00
M1315, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luena Spijkerboer
De Gemzen
6:47
6:47
2
Nora Assink
Spurt '88
6:50
6:49
3
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
7:28
7:27
4
Rixt Hofenk
De Sprinter
7:34
7:32
5
Lynette Hokse
Punthorst
7:40
7:38
6
Fleur Gerrits
De Gemzen
7:59
7:57
7
Lena Nijhof
Marathon Pim Mulier
8:50
8:50
8
Rilana Lamberink
Gramsbergen
8:51
8:49
9
Amy Willems
Hardenberg
9:25
9:24
10
Elisa Pieters
De Sprinter
9:36
9:33
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
15:52
15:52
2
Erik Leusink
Punthorst
16:55
16:54
3
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
17:16
17:15
4
Gerben Tiekstra
Dalen
17:51
17:50
5
Casper van Leeningen
Rotterdam Atletiek
18:29
18:29
6
Harald Derks
LAAC Twente
18:44
18:44
7
Gerwin in 't Veld
Groningen
18:48
18:47
8
Reinier de Boer
Dalen
18:53
18:52
9
Niko van der Sluis
Staphorst
19:33
19:31
10
Juan Oldehinkel
Spurt '88
19:35
19:32
11
Marnix Wieringa
Zwolle
19:39
19:31
12
Harold Engels
Staphorst
19:50
19:50
13
Dennis Brandenburg
Steenwijk
19:52
19:51
14
Thijs Terlouw
Spurt '88
19:56
19:55
15
Sonny Marsman
Daarlerveen
20:09
20:04
16
Jacko van Dijk
Nieuwleusen
20:19
20:10
17
William Dubbink
Daarle
20:36
20:34
18
Matthieu Huisman
Rouveen
20:45
20:36
19
Rudie Troost
Rouveen
21:10
21:08
20
Thomas Wieringa
Zwolle
21:13
21:05
21
Wilbert Russcher
Rouveen
21:19
21:15
22
Ruben Lier
Staphorst
21:20
21:06
23
Milco Winters
Meppel
21:34
21:25
24
Gesbert Douma
Nieuwleusen
21:38
21:34
25
Matthijs Talen
Nieuwleusen
21:46
21:42
26
Derniek Vogelzang
Staphorst
21:54
21:45
27
Henk Hokse
Staphorst
22:01
21:56
28
Hugo Bouwmeester
Rouveen
22:05
21:45
29
Diederick Smit
Staphorst
22:19
22:09
30
Jeffrey Gerrits
Nieuwleusen
22:27
22:22
31
DirkJan Minkjan
Westerhaar-Vriezenv Wijk
22:30
22:25
32
Jan Willems
Bergentheim
22:33
22:23
33
Johan Visscher
Staphorst
22:34
22:27
34
Andre Faber
Beilen
22:37
22:29
35
Arjen Brand
Staphorst
22:47
22:33
36
Michiel Bosman
Hasselt
23:10
23:07
37
Johan Kooiker
Rouveen
23:18
23:13
38
Peter Galenkamp
Hasselt
23:21
23:15
39
Jos Veldhuis
Vroomshoop
23:30
23:25
40
André Mulder
Staphorst
24:24
24:20
41
Arnold Timmerman
Rouveen
24:50
24:44
42
Frank Overweg
Nijeveen
25:27
25:23
43
Wouter Knol
Nieuwleusen
25:36
25:24
44
Carlo Vogelzang
Staphorst
25:43
25:24
45
Harm Jan Dunnink
Rouveen
28:08
27:45
46
Quinten Engels
Staphorst
28:24
28:10
47
Tom van Krimpen
Zwolle
28:42
28:28
48
Alard Stulp
Zwolle
28:43
28:29
49
Denny van der Kolk
Zwolle
29:35
29:24
50
Kilian Horstede
Rouveen
31:17
31:05
51
Bernd Palland
Meppel
32:02
31:52
M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Veendam
17:46
17:43
2
Bennie Thunker
Isala '96
18:55
18:55
3
Igor van Elburg
Ommen
19:21
19:18
4
Edwin Van Laar
Loopgroep PK
19:43
19:41
5
Henry Toerse
Balkbrug
20:10
20:09
6
Roelof Schra
Staphorst
20:26
20:24
7
Arjan de Haan
Rouveen
20:29
20:20
8
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:34
20:33
9
Benny Hulst
Staphorst
21:11
21:09
10
Freddy de Witte
Staphorst
21:27
21:24
11
Hermen Klomp
Meppel
21:59
21:44
12
Bert Krale
Punthorst
22:01
21:58
13
Marcel Heuver
Hardenberg
22:09
22:01
14
Hans Huisman
Staphorst
22:51
22:43
15
Remco de Vries
PEC 1910
22:54
22:48
16
Gerard Hokse
Punthorst
23:03
22:52
17
René Hemstede
Hardenberg
23:06
22:59
18
Marc Wekamp
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
24:22
24:15
19
Gerhard Winters
Eefde
24:58
24:43
20
Jan van der Molen
Rheezerveen
25:52
25:41
21
Harold Meerveld
Wezep
26:11
26:11
22
Ton Schipper
Zwartsluis
27:37
27:22
23
Arjan ten Oever
Ruinen
28:28
28:11
24
Richard List
Steenwijk
30:41
30:18
25
Arnold Brinkman
Nieuwleusen
30:47
30:34
26
Ben Kok
Kampen
34:59
34:40
M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
AV '34
18:47
18:47
2
Fred Sluijs
Wierden
18:58
18:57
3
Nanne Jagersma
Lichtlopen
19:30
19:29
4
André Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
19:56
19:55
5
Harm Kooiker
Rouveen
20:39
20:37
6
Gerard Hesselmans
Vollenhove
20:45
20:43
7
Arendjan van de Hoek
Nieuwleusen
20:51
20:48
8
Horst van den Berg
HAC '63
20:56
20:55
9
Jan Schra
Staphorst
20:59
20:55
10
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
21:02
21:00
11
Jos Ruijter
Ens
21:03
21:01
12
Pieter Jan Vlaming
Nagele
21:04
21:03
13
Henk Jan Meier
Hardenberg
22:12
22:11
14
Roelof van der Velde
ACO Van Elderen
22:14
22:12
15
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
22:19
22:16
16
Henk Kruidhof
Zwartsluis
23:03
22:58
17
Anne Marsman
ACO Van Elderen
23:29
23:24
18
Erik Botter
Spurt '88
23:43
23:36
19
Theo Oldehinkel
Spurt '88
23:59
23:52
20
Roel Otten
Spurt '88
24:14
24:11
21
Rudie Bloemert
Staphorst
24:53
24:47
22
Henk Akkerman
Staphorst
25:16
25:07
23
Harry Van Ogtrop
Zwolle
25:25
25:11
24
Roelof Pepping
avVN
25:29
25:26
25
Kees de Jonge
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:32
25:25
26
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
25:53
25:34
27
Jan Kees Winters
Zuidlaren
25:56
25:40
28
Henk Bremer
NOP
26:10
25:56
29
Riekus Dolsma
Veeningen
26:53
26:46
30
Cor van den Berg
Hattem
26:55
26:38
31
Klaas Vos
Staphorst
27:00
26:48
32
Dick Sellis
Nieuwleusen
27:07
27:01
33
Henny Berends
Spurt '88
27:19
27:10
34
Gert Stroeve
Zwolle
28:19
28:04
35
Jan Witte
Meppel
28:59
28:37
36
Cor vd Berg
Kraggenburg
30:01
29:49
37
Martin Kalle
IJsselmuiden
30:32
30:24
38
Evert Evertsen
Nieuwleusen
31:04
30:43
39
Jan Kemper
Meppel
31:04
30:46
40
Henny Biemans
Slagharen
31:37
31:27
41
Mans Veldsink
Dedemsvaart
32:25
32:09
42
Gerrit Schuitema
Emmen
33:16
33:01
43
Nico Swart
PEC 1910
33:47
33:33
44
Herman Hogenbirk
Luttelgeest
34:52
34:31
45
Jan Snijder
Spurt '88
34:59
34:40
46
Joop Prins
Blokzijl
41:06
40:46
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
19:07
19:06
2
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
19:20
19:18
3
Stefanie Bouma-Dolsma
Linde Dr
20:16
20:15
4
Naomi Heidema
ACO Van Elderen
20:19
20:18
5
Jolanda van Dam - Dijk
ACO Van Elderen
20:58
20:56
6
Robin Prent
Ruinen
22:06
22:04
7
Linda Pielman
ACO Van Elderen
22:46
22:43
8
Gerlinda Marsman-Kuilder
Daarlerveen
23:09
23:04
9
Vera Paarhuis
Hasselt
23:20
23:13
10
Gerline Crediet
Nieuwleusen
23:34
23:30
11
Eva Heidema
Dedemsvaart
24:26
24:23
12
Jolanda Regout
PEC 1910
24:34
24:30
13
Marielle Timmerman
Staphorst
25:01
24:57
14
Sabine Mulder
Staphorst
25:37
25:33
15
Nienke van der Woude
Hasselt
26:13
26:04
16
Coralien Wemmenhove
Hoogeveen
26:18
26:07
17
Laura Russcher
Rouveen
27:11
26:58
18
Kristyna Lexova
Hardenberg
27:19
26:59
19
Ineke Witte
Staphorst
27:23
27:07
20
Chantal van der Molen
Rheezerveen
27:32
27:21
21
Myrna Harink
Staphorst
28:16
28:02
22
Chantal Winters - Witte
Meppel
28:48
28:26
23
Annemieke Würsten
Hasselt
29:10
28:48
24
Lubertha Hofstede
Hasselt
29:32
29:10
25
Susan Otter
Hardenberg
30:01
29:40
26
Maira Visscher
Groningen
30:40
30:24
27
Ingrid Harink
Rouveen
30:48
30:36
28
Jannie Hoeve
Staphorst
30:52
30:34
29
Marleen Hegeman
Hasselt
30:59
30:48
30
Dian Ester
Gramsbergen
32:00
31:59
31
Anke Rumpf
Nieuwleusen
32:17
32:04
32
Klarine de Haan
Rouveen
33:06
32:43
33
Jolanda Prins
Nieuwleusen
33:06
32:51
34
Esther de Boer
Vroomshoop
33:23
33:03
35
Trijntje Veijer
Staphorst
33:29
33:17
36
Ryanne van der Kolk
Nieuwleusen
33:48
33:25
37
Astrid Vogelzang
Staphorst
34:53
34:33
V40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alien Flik
Ruinen
23:07
23:03
2
Jolanda Assink
Bergentheim
24:42
24:39
3
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
26:27
26:23
4
Daniëlle Slomp
Ruinerwold
27:02
26:55
5
Margriet Korterink
Rouveen
28:20
28:07
6
Ineke Willemstein
PEC 1910
28:25
28:08
7
Annemiek Benning
Koekange
28:42
28:25
8
Annet Zoer
Ruinerwold
28:42
28:25
9
Klazien Veerman
Hasselt
29:33
29:20
10
Ria Smalbrugge
Hasselt
29:57
29:36
11
Sandra Berenst
Vroomshoop
30:01
29:55
12
Gerjanne Journee
Dalfsen
30:03
29:46
13
Colinda Veldhuizen
Vledder
30:33
30:09
14
Rianne de Vlieger
Meppel
30:35
30:24
15
Claire Compagner
Meppel
30:35
30:25
16
Dianne Hankamp
Vroomshoop
30:58
30:37
17
Herma Brinkhuis
Ommen
31:29
31:16
18
Coby van Lune
Meppel
31:51
31:33
19
Tiny Jonker
Meppel
31:53
31:35
V50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
De Sprinter
20:54
20:52
2
Marian Fuselier
Heino
22:53
22:50
3
Agnes Doedens
Schalkhaar
23:35
23:29
4
Gerda Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
24:51
24:45
5
Rona Meijer
Lutten
27:15
27:00
6
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
27:41
27:35
7
Brigitte van der Veen
Ommen
28:35
28:23
8
Ina Koops
Elim
29:01
28:53
9
Aaf Luning-Kraan
Ruinen
29:51
29:41
10
Rommie de Witte
Vollenhove
30:03
29:54
11
Gerda van der Vegt
Dalfsen
31:18
31:01
12
Marry vd Berg-Timmerman
Staphorst
31:48
31:30
13
Ankelien Mepschen
Spurt '88
32:05
31:53
14
Anja Hengeveld
Zwolle
32:14
32:05
15
Grietje Klomp
De Wijk
33:14
32:52
16
Lies van Zanten
De Wijk
36:04
35:43
17
Janneke Post
Meppel
36:27
36:10
18
Gerrie Bonkestoter
Vroomshoop
36:30
36:23
19
Saskia Gerrits
Balkbrug
50:04
49:40
20
Joyce Meier
Balkbrug
50:05
49:41
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Akkerman
HAC '63
34:19
34:18
2
Joep Emmen
BB lopers
35:34
35:34
3
Kasper Bisschop
BB lopers
36:32
36:31
4
Remco Akse
BB lopers
37:07
37:06
5
Pascal Dankelman
ACO Van Elderen
37:20
37:20
6
André Brakke
Staphorst
37:29
37:27
7
Rob Goutbeek
Zwolle
37:52
37:50
8
Machiel Haasjes
Staphorst
38:20
38:17
9
Henk Bloemert
Rouveen
38:53
38:52
10
Lambert Russcher
Staphorst
39:10
39:08
11
Evert Teunis
Vriezenveen
39:33
39:31
12
Mark de Leeuw
Ruinerwold
39:39
39:35
13
Dries Douma
Utrecht
39:59
39:56
14
Maarten Oosterhuis
Triathlon
40:07
40:04
15
Karlo Hoeve
Staphorst
40:42
40:40
16
Jochem Ronner
Rouveen
41:10
41:08
17
Rolf van der Graaf
Hasselt
42:08
42:00
18
Johan De Gooijer
Hardenberg
42:23
42:20
19
Erik Moes
Meppel
43:03
42:58
20
Klaas Brakke
Staphorst
43:16
43:06
21
Mark Ekkel
Vroomshoop
43:49
43:38
22
Robin Brands
Brucht
44:11
44:07
23
Jesse Oosterhuis
Hasselt
45:00
44:54
24
Ferry van Laar
Meppel
45:29
45:27
25
Martin Grootoonk
Hardenberg
45:32
45:23
26
Wouter Dirk de Jong
Ommen
45:35
45:24
27
Gerrit Pruim
Rouveen
46:58
46:49
28
Pieter Lassche
Rouveen
47:33
47:24
29
Johan de Lange
Meppel
47:54
47:45
30
Robert Groenink
Meppel
48:20
48:12
31
Jarno Nijboer
Rouveen
48:42
48:31
32
Robert van der Wielen
Nijkerk Gld
48:58
48:47
33
Simon Kosse
Geerdijk
49:40
49:27
34
Bas Jansen
Zwolle
50:35
50:27
35
Lucas Snijder
Nieuwleusen
51:58
51:46
36
Charbel Kanaan
Hasselt
52:54
52:46
37
Peter Kosse
Geerdijk
53:38
53:24
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
ACO Van Elderen
34:32
34:31
2
Erik Driesen
Vollenhove
36:44
36:43
3
Bert Karssies
HAC '63
38:13
38:11
4
Rudolf Martens
Hardenberg
38:48
38:47
5
Michiel Huzen
Nieuwleusen
39:16
39:14
6
Klaas van Pijkeren
Dronten
39:22
39:20
7
Tom van Tellingen
HAC '63
40:47
40:45
8
Harold Hofenk
De Sprinter
41:28
41:25
9
Bennie Akkerman
Rouveen
41:41
41:39
10
Michel Wierbos
Nieuwleusen
42:46
42:44
11
Ben Smith
Spurt '88
43:20
43:17
12
Karel Prins
Veeningen
43:57
43:50
13
Harro Veerman
Hasselt
44:32
44:25
14
Klaas Brand
Staphorst
45:19
45:15
15
Barry Poolman
Rouveen
45:31
45:24
16
Alfred Beens
Genemuiden
46:09
46:06
17
Gerrit van Oene
Isala '96
46:18
46:14
18
Benny Compagner
Rouveen
46:59
46:53
19
Marco Dominé
Staphorst
47:05
47:00
20
Arjen-Jan Hummelen
Zwolle
48:17
48:07
21
Dinand Getkate
ACO Van Elderen
48:28
48:18
22
Henry de Roo
Klazienaveen
48:47
48:37
23
Bort Hartog
Nijeveen
48:54
48:41
24
Michel Wenting
Meppel
50:11
50:05
25
Pieter Fransen
Spurt '88
50:27
50:18
26
Jan ten Hove
Isala '96
52:21
52:14
27
Jaap Oosterhuis
Hasselt
56:38
56:28
28
Bauke Bakker
Meppel
57:11
56:59
29
Fred Grimm
Meppel
58:52
58:37
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cor Ton
LSV Invictus
38:57
38:56
2
Wilco Mars
ACO Van Elderen
40:20
40:18
3
Roel Westert
Ruinerwold
41:12
41:10
4
Gerrit van 't Ende
Zwolle
42:24
42:21
5
Olaf Prins
Hasselt
42:57
42:50
6
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
43:30
43:28
7
Wim Matel
Spurt '88
44:00
43:57
8
Bernhard Kootstra
Dalfsen
44:16
44:13
9
Tonnie Schokker
Friesland
44:20
44:12
10
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
44:41
44:38
11
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlonbond
45:16
45:10
12
Eize Wind
Radewijk
45:34
45:25
13
Fred Koningstein
Dalfsen
46:04
46:01
14
Eddy Geesink
Hardenberg
46:47
46:41
15
Dick Metselaar
De Sprinter
47:11
47:00
16
Wil Derks
Ommen
47:36
47:29
17
Theo Salomons
Spurt '88
47:52
47:47
18
Jan Stolker
Start '78
48:11
48:04
19
Jebbe Westerbeek
Steenwijk
49:10
49:08
20
Peter Rooseboom
Hardenberg
49:25
49:15
21
Henk Korterink
Hasselt
50:20
50:14
22
Jaco Schrauwen
Meppel
50:25
50:22
23
Herman Schroer
Collendoorn
52:10
52:06
24
Klaas Jansen
Hasselt
52:47
52:40
25
Dick van Voorst
Hasselt
53:22
53:09
26
Bert van Duuren
Zwolle
53:36
53:27
27
Jan Boschman
Hasselt
53:59
53:45
28
Riekelt Brouwer
Urk
56:02
55:48
29
Wietze Jonker
AV Heerenveen
56:41
56:26
30
Frits Lautenbag
De Gemzen
57:16
57:03
31
Sybo Hofstra
Lemmer
57:41
57:37
32
Albert Slager
Rouveen
58:24
58:09
33
Henk Visscher
Rouveen
1:00:05
59:55
34
Dick Aalderink
ACO Van Elderen
1:02:08
1:01:57
35
Harry Siegersma
Zwolle
1:02:57
1:02:45
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corien Jansen
De Sprinter
41:52
41:49
2
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
46:30
46:26
3
Sabine Nijstad
HAC '63
46:54
46:48
4
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
48:24
48:19
5
Edith Rooseboom
Zwolle
49:45
49:36
6
Nikki Geesink
Hardenberg
51:18
51:13
7
Flore Logtenberg
Balkbrug
54:53
54:45
8
Riëtte Smit
Nijeveen
56:36
56:24
9
Judith Vogelzang
Ommen
58:23
58:15
10
Marloes Snel
Genemuiden
59:47
59:36
11
Irene Smit
Isala '96
1:04:33
1:04:25
V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke Molenhuis
De Sprinter
43:25
43:21
2
Claudia van Tellingen
HAC '63
46:22
46:18
3
Geke Tempelman
Vechtdallopers
50:25
50:20
4
Carla Geesink
Hardenberg
52:10
52:05
5
Annemarie Wessels
ACO Van Elderen
52:11
52:03
6
Audrey Eijsberg
Makkum Fr
57:32
57:23
V50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Van Schuppen
Cialfo
42:52
42:51
2
Hilda Paarhuis
Hasselt
52:42
52:38
3
Jacqueline t Brummelhuis
HAC '63
53:41
53:34
4
Anneke Mooy
De Sprinter
59:43
59:33
5
Lize Bokkers
Nieuwleusen
1:15:21
1:15:06
J-7, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hidde de Jonge
Hardenberg
3:55
3:55
2
Delano Thielman
PEC 1910
4:02
4:01
3
Jurgen Eefting
HAC '63
4:02
4:01
4
Jesse Compagner
Nieuwleusen
4:31
4:31
5
Naud Kuijers
Staphorst
4:33
4:33
6
Frank Bloemhof
Punthorst
5:51
5:50
7
Steijn Hoeve
Punthorst
6:39
6:38
M-7, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saline Waninge
De Sprinter
4:09
4:08
2
Bernice Ritsema
AV Heerenveen
4:15
4:14
3
Lizette Douma
Nieuwleusen
4:20
4:19
4
Puck Seinen
ACO Van Elderen
4:34
4:34
5
Liz Meijer
ACO Van Elderen
4:53
4:53
6
Ninthe Spijkerboer
Elburg
5:12
5:11
7
Jenske Hokse
Punthorst
5:18
5:17
8
Sarah Bloemhof
Punthorst
5:19
5:19
9
Valerie de Vries
PEC 1910
5:34
5:33
10
Laura Prins
Nieuwleusen
7:03
7:01
11
Vera Hoeve
Punthorst
7:03
7:02
12
Jildou Prins
Nieuwleusen
7:03
7:01
Met dank aan de sponsors en de vele vrijwilligers
www.tegelhome.nl
www.uitslagen.nl
17-11-2018 22:09