Uitslagenlijst Molenvencross

Helmond - Zondag 11 november 2018

MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yorben Ruiter
PAC
29:55
2
Mohamed Benghir
Marokko
31:53
3
Christoph Verhalen
Xanten
32:55
4
Jos Elfring
Running Team Eindhoven
33:26
5
Rik van der Sterren
Reuver
33:51
6
Finn Jannis Freitag
Köln
35:03
7
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
35:19
8
Tim Somers
Geldrop
36:17
9
Marijn Emans
Venlo
36:36
10
Ralph Scherjon
Scopias
36:55
11
Frank v.d. Burgt
Eindhoven Atletiek
37:02
12
Jurjen Knarren
AVON
37:15
13
Peter Hoex
Venlo
37:28
14
Wesley Sleegers
GAC Gemert
37:34
15
Jeroen Dael
Scopias
39:27
16
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
39:34
17
Wiljo Ermers
GAC Gemert
40:44
18
Fabiaan Hendricks
Venlo
40:47
19
Jens Wijnants
Sittard
43:08
20
Ralph Thijssen
Bakel
43:14
21
Has van der Zanden
Eindhoven
44:06
22
Martijn Bakker
Weert
44:11
23
Sjon Seuren
Lottum
44:21
24
Tim Claassen
Helmond
44:54
25
Marek Philippen
Selfkant Süddern
48:06
26
Sietze de Jong
Eindhoven
49:26
27
Sander van Venrooij
Oss
52:15
28
Michael van Gemen
Velden
52:42
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Koster
Atletiek Helden
35:46
2
Raymond van Hall
Doesburg
35:54
3
Stevan Leppink
GAC Gemert
37:07
4
Roel Roubroeks
Atletiek Helden
38:33
5
Robert Reintjes
Helmond
39:32
6
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
40:19
7
Jules van Heusberg
Atletiek Leudal
40:22
8
Andrew Leenen
Roggel
42:54
9
Karl van Daal
Venray
43:41
10
Eddy Geboers
't Jasper Sport
44:53
11
Peter Maas
Helmond
44:59
12
Klaas Visscher
Nuenen
45:05
13
Roel Segers
GAC Gemert
47:13
14
Sander Dinghs
Venlo
48:38
15
Wouter de Bruin
HAC
48:55
16
Ronald Kolinger
Lopersgroep Deurne
49:21
17
Peter Stiphout
Venlo
54:25
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Achterberg
Nederlandse Triathlonbond
36:00
2
Erik de Laat
AV Weert
36:40
3
Edwin Kok
GAC Gemert
36:45
4
John thielen
Lopersgroep Deurne
36:49
5
Sadik el Mourabite
Eindhoven Atletiek
38:56
6
Christ Korsten
GAC Gemert
39:27
7
Arno Arts
Nuenen
39:31
8
Jack Boots
Venlo
40:14
9
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
40:56
10
Eric Dorpmans
41:56
11
Hans Steijart
HAC
42:26
12
Tonny vanCauteren
Helmond
44:54
13
Paul Derijck
Helmond
46:40
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Tramontina
Running Team Eindhoven
36:21
2
Frank Fonteyne
Lottum
37:37
3
Leon Stijnen
Atletiek Leudal
39:17
4
Jos de Groot
De Rips
39:22
5
Mario Arts
LOGO
42:33
6
Ronald Dielissen
Tegelen
42:37
7
Eri Bekkering
LOGO
42:49
8
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
43:28
9
Rob Wismans
Reuver
43:32
10
Maarten Manders
GAC Gemert
43:34
11
Hans van Aerle
LOGO
43:38
12
Maurice Zwart
Helmond
43:43
13
Jeroen Kouwenberg
Scopias
43:55
14
Eric Ebus
Venlo
43:59
15
Simon van Deelen
Mierlo
44:07
16
Jan Hermkes
Velden
44:32
17
Marcel van Berkum
Geldrop
45:15
18
Luud Martens
Helmond
45:28
19
Leon Schrijvers
Eindhoven Atletiek
45:49
20
Jhonny van Rhee
Scopias
46:07
21
Eric van Dijk
LOGO
46:14
22
Dick Eleveld
HAC
48:07
23
Jones ewalds
Venlo
52:23
24
Ignaas Bongers
Helmond
57:09
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans vd Mortel
Lopersgroep Deurne
36:30
2
Ton Grommen
Maasbree
38:48
3
John Kocken
HAC
41:07
4
Hans Peeters
Atletiek Helden
41:44
5
Perry Peeters
STB
43:16
6
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
45:45
7
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
46:30
8
Egon Triki
LOGO
46:35
9
Wout Verhagen
Nuenen
47:26
10
Jos Thielen
Wanssum
50:16
11
Laura Bouwmans
't Jasper Sport
50:52
12
Nol Geurts
Heythuysen
53:09
13
Jan Koot
Beek en Donk
53:39
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Oehlen
avVN
41:34
2
Wiel van Lier
Atletiek Helden
42:24
3
Hein Gilsing
Mierlo
43:57
4
Kees van der Put
Eindhoven Atletiek
44:46
5
Fred van Bakel
Nederland
45:39
6
Wim Ebisch
Atletiek Helden
46:59
7
Henk van Eck
GAC Gemert
46:59
8
Piet Jaspers
't Jasper Sport
47:16
9
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
47:20
10
Piet Aarts
Wanssum
50:18
11
Henny Lenkens
Sint Anthonis
52:29
12
Hans van Doorn
Geldrop Runners
55:35
13
Jos Sanders
avVN
56:09
14
Berry Bloemers
HAC
56:41
VROUW, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Wrede
Köln
35:49
2
Anna-Lina Dahlbeck
Xanten
39:32
3
Judith Haaren
Weeze
41:18
4
Sedef Ozcelik
Breukelen Ut
41:49
5
Karin Martens
Helmond
43:19
6
Eefje Melssen
GAC Gemert
44:36
7
Linda Janssen
Neerkant
44:59
8
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
45:12
9
Marion Kuiten
LOGO
46:08
10
Thea Ottens
Eindhoven Atletiek
46:19
11
Marleen Hommes
Helmond
46:55
12
Demi Boerekamp
Someren
47:09
13
Lily-Anne Smeets
Swift
47:10
14
M van Hooff
HAC
49:16
15
Anita Ophey
Eindhoven Atletiek
49:17
16
Simone Rademakers
Weert
49:39
17
Regina Faber
HAC
50:36
18
Karolina Saczyk
Helmond
51:01
19
Annette Philipsen - Linders
Broekhuizenvorst
51:11
20
Erna Berkers
Someren
51:34
21
Rian Dernis
LOGO
52:49
22
Willemien Gijsbers
Deurne
53:23
23
Tess Bekkering
Breda
53:29
24
Ria Korthuis
HAC
57:08
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohamed Bensghir
Marokko
15:28
2
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
15:28
3
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
16:19
4
Guy Maas
Atletiek Maastricht
16:30
5
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
16:43
6
Niels Jacobs
ATH
16:50
7
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
17:19
8
Alexvan Ginkel
Eindhoven
17:32
9
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
17:44
10
Joep van Oorschot
Prins Hendrik
17:56
11
Frank Hendriks
Deurne
19:10
12
Manfred Herzog
Dusseldorf
19:12
13
Tom Smetsers
Reuver
19:18
14
Roel Peters
GAC Gemert
19:21
15
Frans Hool
AVON
20:06
16
Breyten Kouwenberg
Scopias
20:06
17
Daan Relou
ATH
20:24
18
Dolf van de Voort
PAC
20:29
19
Vugts
Eindhoven
20:42
20
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
20:56
21
Jan Poels
ATV Venray
21:01
22
Stephan Theunissen
Stein Lb
21:16
23
M. Ibrahim Hassan
Geldrop Runners
21:24
24
Bas Mols
Kerkrade
21:45
25
Wiel van Lier
Atletiek Helden
21:59
26
Martijn Stigter
GAC Gemert
22:15
27
Mark De Vries
Helmond
22:28
28
Peter van Dijk
Lopersgroep Deurne
22:35
29
Ruud Langstraat
ATH
22:38
30
Bernie Nagel
't Jasper Sport
22:42
31
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
23:20
32
Michel Groffen
ATV Venray
23:27
33
Hendrik-Jan Hool
AVON
23:29
34
Harrie Bos
Helmond
24:10
35
Lucas Talsma
HAC
24:49
36
Attila Kovacs
ATH
24:54
37
Jan van Lessen
Neuss
25:09
38
Hanco van Brenk
HAC
26:31
39
Hans Bos
Atletiek Helden
26:46
40
Peter van Raaij
HAC
27:28
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marina Wrede
Köln
18:51
2
Carmen Blameuser
Köln
18:55
3
Serana Tielbeek-Kemp
Running Team Eindhoven
19:05
4
Melissa Bevers
Asterix
21:33
5
Maaike Kompier
Eindhoven
23:13
6
Johanna Josten
Tegelen
23:54
7
Yvonne Jaspers
LOGO
28:26
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lydia ten Houten
HAC
25:46
2
Marieke van Turnhout
Aarle-Rixtel
32:15
V40, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
19:37
2
Birgit Bertrand
Kerkrade
22:39
3
Chantal Janssen
Tegelen
24:11
4
Heike Prinsen
HAC
24:28
5
Germana Travaglini
Atletiek Leudal
28:01
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
HAC
21:52
2
Helen de Laat
Loopgroep Cranendonck
22:05
3
Jolanda Beeren
Geldrop
22:13
4
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
22:16
5
Marie-Jeanne Vandormael
Maasmechelen
23:43
6
Marjan van den Tillaar
Loopgroep PK
25:02
7
Maaike Donders
Eindhoven
25:26
8
Natasja Marcellis
Overloon
25:40
9
Elise Swinkels
Geldrop
25:54
10
Nicole Megens
HAC
26:00
11
Myrna Belflor
HAC
28:59
12
Liesbeth Janssen
Aarle-Rixtel
29:02
13
Wilma Maessen
Scopias
29:05
14
Toos v/d Zanden
HAC
29:42
15
Dorette de Haas
HAC
30:03
16
Monique Ottenheim
Baarlo
32:56
17
Marielle Jansen
HAC
33:02
JJUNA, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
17:08
2
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
18:22
3
Thijs Vermeulen
Venray
19:08
4
Davy Schoeber
HAC
20:06
5
Romarie de Ghellinde
Roermond
21:33
JJUNB, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Winkelman
Running Team Eindhoven
17:29
2
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
18:35
3
Teun Nagel
't Jasper Sport
19:03
4
Stijn van Dommelen
GAC Gemert
19:27
5
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
20:17
6
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
20:27
7
Jordy Dols
Stein
20:43
8
Mike van Wouwe
ATH
20:47
9
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
21:41
10
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
22:11
11
Bart Manders
GAC Gemert
23:13
MJUNA, MEISJES JA+JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jette Winkelman
't Jasper Sport
14:45
2
Hannah Clercx
Asterix
15:56
3
Channelyn Ambrosiussen
Running Team Eindhoven
17:11
4
Femke Manders
GAC Gemert
17:56
5
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
18:45
MJUNB, MEISJES JA+JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
14:55
2
Kirsten Maes
Unitas
15:26
3
Benne Caubergh
Atletiek Maastricht
16:00
4
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
18:15
5
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
21:35
JJUNC, JONGENS JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Klomp
ATH
9:30
2
Jeroen van Lith
Running Team Eindhoven
9:53
3
Gijs Buist
AV Weert
10:05
4
Tjeerd Buist
AV Weert
10:19
5
Kars Reijnen
HAC
10:20
6
Guus van Riel
Atletiek Helden
10:30
7
Gijs van Lieshout
HAC
10:38
8
John Linders
Lopersgroep Deurne
10:46
9
Gijs van de Ven
GAC Gemert
10:56
10
Joep ten Houten
HAC
11:02
11
Stijn Hithorst
't Jasper Sport
11:08
12
Stef Langendonk
HAC
11:30
13
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
11:40
14
Luke Smit
HAC
12:26
15
Jesper Pluijm
GAC Gemert
12:55
16
Dennis de Jager
HAC
13:00
17
Owen Badur
HAC
13:04
18
Roel van Engeland
HAC
13:35
19
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
13:46
20
Ramón Setz
Geldrop
15:59
MJUNC, MEISJES JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Spoor
Running Team Eindhoven
10:40
2
Lynn van Ham
Achilles-Top
10:52
3
Fenne Claassens
Helmond
10:52
4
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
11:13
5
Lieko Rijk
Swift
11:17
6
Laurie Santegoeds
GAC Gemert
11:17
7
Carlijn Mols
Kerkrade
11:21
8
Floor Vulders-Jochems
GAC Gemert
11:31
9
Eva van der Putten
HAC
11:37
10
Maureen Mols
Achilles-Top
11:41
11
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
11:42
12
Valerie Chu
AV Weert
11:52
13
Meike Janssen
AV Weert
11:57
14
Mirre Vissers
Atletiek Helden
12:11
15
Demi De Vries
HAC
12:13
16
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
13:04
17
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
15:06
18
Maud Seuren
AV Weert
15:37
JJUND, JONGENS JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dani Meisen
Caesar
6:57
2
Julian Rens
ATV Venray
7:04
3
Abel Kovacs-Borbas
ATH
7:11
4
Lasse Reijnen
HAC
7:28
5
Fergus Tabor
HAC
7:36
6
Luuk Verhoeven
HAC
7:37
7
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
7:38
8
Tijn Bruins
ATV Venray
7:38
9
Ramses ten Houten
HAC
7:56
10
Jesse van Doren
Geldrop
7:57
11
Joris Besselink
GAC Gemert
8:03
12
Simon Goossens
Atletiek Helden
8:04
13
Splinter Ikkink
Geldrop
8:14
14
Aiden Dictus
DJA
8:22
15
Kick van Vliet
HAC
8:28
16
Stan Buurman
HAC
8:31
17
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
8:35
18
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
8:40
19
Merijn Bond
Achilles-Top
8:41
20
Jake Janssen
HAC
8:53
21
Cas van den Broek
ATH
8:57
22
Nate Sillekens
Atletiek Helden
9:04
23
Luuk Pleunis
HAC
9:05
24
Florian Scholte
HAC
9:14
25
Willem Klomp
ATV Venray
9:24
26
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
9:36
27
Tim Brugmans
HAC
9:38
28
Lennard Besselink
GAC Gemert
9:47
29
Luc Sanders
ATV Venray
10:02
30
Daan Venner
Lopersgroep Deurne
10:23
31
Ian Waals
AV Weert
10:45
MJUND, MEISJES JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Thijs
't Jasper Sport
5:21
2
Chayel Bletterman
ATV Venray
5:29
3
Mahalet Wolidemesekel
Deurne
5:45
4
Claire van den Hurk
ATH
5:49
5
Vera van Erp
Atletiek Leudal
5:54
6
Sanne Michiels
ATH
6:07
7
Sarah Smit
HAC
6:11
8
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
6:12
9
Mirthe Reijnen
HAC
6:24
10
Isa Krebbers
ATV Venray
6:35
11
Marta Sampers
ATH
6:36
12
Brechje Arts
ATV Venray
6:53
13
Layla van Berkel
HAC
6:54
JPUPA, JONGENS PA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karsten Debets
Caesar
5:31
2
Tijn de Koning
Bakel
5:35
3
Jorg Klomp
ATH
5:36
4
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
5:36
5
Ivar Colijn
AV Weert
5:48
6
Stijn Pelzer
Achilles-Top
5:50
7
Gijs Deckers
Swift
5:52
8
Jop slaats
Lopersgroep Deurne
5:52
9
Mads Verhofstadt
HAC
5:56
10
Cas Hendriks
ATV Venray
6:04
11
Alain Ritten
Achilles-Top
6:05
12
Gilles Hermans
Atletiek Helden
6:07
13
Casper Smink
ATH
6:08
14
Ravi Classen
Scopias
6:10
15
Mike van Tilburg
HAC
6:15
16
Joël Mabija
ATH
6:15
17
Ivo Bierman
AV Weert
6:16
18
Finn Jans-Beken
ATV Venray
6:19
19
Bram van Heugten
HAC
6:23
20
Robbert van Rooyen
Atletiek Leudal
6:24
21
Rens Heygele
HAC
6:25
22
Dani Koetsier
Lopersgroep Deurne
6:25
23
Adam Kovacs-Borbas
ATH
6:29
24
Ties van de Werken
AV Weert
6:30
25
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
6:33
26
Sem Elzinga
Atletiek Helden
6:34
27
Tim Michiels
ATH
6:35
28
Jordy Keijsers
Budel
6:36
29
Linus van Hout
Lopersgroep Deurne
6:36
30
Pepijn van den Hurk
ATH
6:37
31
Remco Adriaans
GAC Gemert
6:37
32
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
6:39
33
Sven Theunissen
AV Weert
6:41
34
Koen Donkers
HAC
6:42
35
Casper Rekmans
AV Weert
6:46
36
Gijs op 't Root
AV Weert
6:48
37
Fabian Kessels
AV Weert
6:54
38
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
7:05
39
Kevin van Gerwen
't Jasper Sport
7:25
40
Vin van Bogget
't Jasper Sport
7:26
41
Loek van Leeuwen
't Jasper Sport
7:27
42
Lieven van den Broek
ATV Venray
7:30
43
Jop Gubbels
Scopias
7:31
44
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
8:06
45
Kyan Jansen
GAC Gemert
8:19
46
Levi Franssen
ATV Venray
8:25
47
Thijs Bukkems
't Jasper Sport
10:02
MPUPA, MEISJES PA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
5:28
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
5:33
3
Amina dillmann
Achilles-Top
5:45
4
Sofie van Wouwe
ATH
5:54
5
Lot van Veghel
ATV Venray
5:58
6
Lieke Jans
Achilles-Top
6:09
7
Lieve Derks
ATH
6:11
8
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:15
9
Sara van Ham
Achilles-Top
6:21
10
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
6:25
11
Jaydee Leenders
ATV Venray
6:27
12
Eline bartels
Lopersgroep Deurne
6:28
13
Hedwig Tabor
HAC
6:29
14
Danique Adriaans
GAC Gemert
6:35
15
Els Neutenboom
Atletiek Leudal
6:42
16
Pip Mezenberg
GAC Gemert
6:47
17
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
6:51
18
Evi Jongen
Scopias
6:51
19
Thalyz Wau
GAC Gemert
6:52
20
Sofie Soer
AV Weert
6:52
21
Dagmar Oosting
ATV Venray
7:02
22
Lieke van Rengs
ATV Venray
7:02
23
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
7:10
24
Quinty Bukkems
HAC
7:32
25
Kaat Plomp
AV Weert
7:32
26
Imke Wijnen
AV Weert
7:39
27
Alicia van Leeuwen
Atletiek Leudal
7:47
28
Luna Badur
HAC
7:48
29
Luna van Lier
HAC
7:49
30
Maudy Vaes
AV Weert
7:52
31
Kato Boom
ATV Venray
8:05
32
Chiara Toller
ATH
8:09
33
Eline Prinsen
HAC
8:12
JPUPB, JONGENS PB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo wassenberg
Unitas
3:34
2
Lars Custers
HAC
3:36
3
Jan Aardenburg
Unitas
3:39
4
Twan ten Have
Scopias
3:42
5
Jente wekenborg
Scopias
3:52
6
Jarne Reijnen
HAC
4:00
7
Kevin Kersten
ATH
4:01
8
Noud Kessels
Scopias
4:02
9
Jens Pasmans
Geldrop
4:03
10
Luuk Donkers
HAC
4:04
11
Timo Broekmans
Unitas
4:05
12
Sjoerd Janssen
Scopias
4:18
13
Matteo van Leeuwen
Atletiek Leudal
4:18
14
Benjamin Smink
ATH
4:19
15
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
4:22
16
Thijn Mennen
Deurne
4:26
17
Jasper Brugmans
HAC
4:27
18
Sven Broekmans
Geleen
4:28
19
Matthijs Pleunis
HAC
4:30
20
Stan Willemsen
Atletiek Helden
4:31
21
Casper Van de Weert
't Jasper Sport
4:40
22
Tobias de smit
't Jasper Sport
4:40
23
Roan van der Meulen
AV Weert
5:05
24
Eef Kirkels
AV Weert
5:09
25
Flip van Oorschot
AV Weert
5:15
26
Luuk van der Meulen
AV Weert
5:16
27
Kyle Sllekens
Atletiek Helden
5:48
MPUPB, MEISJES PB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
3:38
2
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
3:55
3
Maud Heygele
HAC
3:57
4
Aila Colijn
AV Weert
3:59
5
Kieke Keijdener
Achilles-Top
4:11
6
Sien van Veghel
ATV Venray
4:17
7
Senna franssen
Achilles-Top
4:30
8
Maud Helmink
Scopias
4:44
9
Lara Houben
Atletiek Helden
4:51
10
Lizzy van Lier
HAC
4:56
11
Nienke Roesink
HAC
6:09
JPUPC, JONGENS PC + MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Rekmans
AV Weert
4:10
2
Lins Kiggen
AV Weert
4:11
3
Koen Verheijen
AV Weert
4:13
4
Aron Kovacs-Borbas
ATH
4:17
5
Sem Kusters
Scopias
4:22
6
Siem Bakels
HAC
4:43
7
Michiel Klomp
ATV Venray
4:44
8
Hidde Scholte
HAC
4:44
9
Stijn Goossen
HAC
4:45
10
Finn Theunissen
AV Weert
5:01
11
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
5:12
12
Jort van den Hoef
ATV Venray
5:40
JMP, JONGENS PC + MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
4:32
2
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
4:41
3
Timo van den Eijnde
GAC Gemert
5:07
4
Pim Slaats
Bakel
5:15
5
Ryan Elzinga
Kerkrade
5:32
6
Yavan Arts
ATV Venray
5:39
7
Enne Dinghs
Venlo
5:41
MPUPC, MEISJES PC + MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anniek Verhappen
HAC
3:59
2
Arden Veldman
Achilles-Top
4:02
3
Anne Aardenburg
Unitas
4:03
4
Ise Jans
Achilles-Top
4:15
5
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
4:17
6
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
4:27
7
Fenne Hurkens
GAC Gemert
4:28
8
Maud Jansen
GAC Gemert
4:31
9
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
4:33
10
Saar de Koning
Bakel
4:37
11
Dineo van Laarhoven
Nuenen
4:39
12
Lorijn Rutten-Wijenberg
ATV Venray
4:41
13
Tessa Donkers
HAC
4:43
14
Jans Plomp
AV Weert
4:44
15
Isa Verkuylen
HAC
4:45
16
Anna Wilms
HAC
4:46
17
Eden Kessels
AV Weert
4:52
18
Lune Verhofstadt
HAC
5:06
19
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
5:06
20
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
5:09
21
Pleun Erkens
AV Weert
5:10
22
Sam Staadegaard
GAC Gemert
5:13
23
Sofia Toller
ATH
6:03
24
Madelief Segers
Helmond
6:05
MMP, MEISJES PC + MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nouk Helmink
Scopias
4:33
2
Anna Dinghs
Venlo
4:40
3
Amber Bevers
GAC Gemert
4:51
4
Merel Maas
Bakel
4:52
5
Jitske wekenborg
Venlo
4:53
6
Lisa van Deursen
GAC Gemert
4:57
7
Tess wassenberg
Unitas
5:00
8
Amber Verhappen
HAC
5:00
9
Dide van Hout
GAC Gemert
5:07
10
Nina Kersten
ATH
5:18
11
Fien Houben
Atletiek Helden
5:20
12
Liz Pasmans
Geldrop
5:59
GATL, G ATLETEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Swinkels
Nederland
4:35
2
Rick van Aerle
Nederland
4:37
3
Jeroen Donkers
ATH
4:50
4
Xander van Beek
Nederland
4:51
5
Michiel Hendrikx
Nederland
5:38
6
Collin van Eerd
ATH
6:26
7
Thomas Follmer
Nederland
9:03
KIDS, KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elijza Leenders
Nieuw Bergen
5:22
2
Janske Mennen
Deurne
6:41
3
Floor Verheijen
Nederweert
7:12
www.uitslagen.nl
14-11-2018 19:34