Uitslagenlijst 30e MARESIA Cross

Kaatsheuvel - Zondag 11 november 2018

MPUPC, M/J PUP C/B 1.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn van Hest
Tilburg Road Runners
6:18
2
Isa Stroucken
Taxandria Atletiek
6:44
3
Eline Pelkmans
Sprint
6:46
4
Lenthe Lieveld
Taxandria Atletiek
7:03
5
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
7:12
6
Fleur Claessen
ACW '66
7:22
7
Evy van den Beemt
Sprint
7:37
8
Marit Brok
Elshout
9:16
JPUPC, M/J PUP C/B 1.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
5:31
2
Bram Groot
Tilburg Road Runners
5:34
3
Olav Jansen
Waalwijk
5:44
4
Ilian Strooper
Attila
5:46
5
Lander Jansens
Gloria
6:09
6
Mike van der Galien
Atledo
6:11
7
Hugo de Jong
Attila
6:15
8
Toon Zebregs
Attila
6:16
9
Raf JŲrissen
Gloria
6:25
10
Willem de Jong
Atledo
6:29
11
Jelle Jansen
Atledo
6:33
12
Sam van Falier
Haarsteeg
6:40
13
Patryk Baczkowski
Zevenbergen
6:42
14
Sjoerd Patuit
Energie
6:53
15
Brim Devue
Gloria
6:55
16
Mark Brok
Elshout
7:23
17
Mats Nijeholt
Galder
7:30
18
Daan Verschoor
Drunen
7:32
19
Bram van Aert
Sprint
7:50
20
Giel van den Mosselaar
Atledo
7:51
21
Thijs Vos
Tilburg
8:22
22
Bruce Rombouts
Waalwijk
8:52
MPUPB, M/J PUP C/B 1.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
5:48
2
Elin de Koeijer
Attila
6:00
3
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
6:13
4
Tessa van Drunen
Attila
6:21
5
Louise Pinxteren
Gloria
6:23
6
Stien Huijbrechts
Gloria
6:38
7
Floor Eelkema
Scorpio
6:48
8
Mirthe van den Broek
Gloria
6:51
9
Evy Vos
Tilburg Road Runners
6:54
10
Stine van den Berg
Rotterdam Atletiek
6:58
11
Tula Hermus
Fortius
6:59
12
Ise Roozen
Taxandria Atletiek
7:02
13
DaniŽlle Vrijmoed
Scorpio
7:08
14
Jill Hess
Taxandria Atletiek
7:14
15
Isa Laro
Attila
7:16
16
Lieke Verschoor
DAK
7:20
17
Jet Rodenburg
Attila
7:34
18
Keisha Jansen
Scorpio
7:44
19
Saar van Holland
Attila
7:47
20
Bregje ten Wolde
Sprint
7:56
JPUPB, M/J PUP C/B 1.2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
5:03
2
Daimy van Beek
Fortuna
5:12
3
Tycho Damen
Breda
5:18
4
Stan Struyfs
Gloria
5:22
5
Gijs Winnubst
Spiridon
5:24
6
Max Crutzen
Sprint
5:27
7
Gijs Versteden
Attila
5:37
8
Siebe van der Lee
Atledo
5:40
9
Sam Stroucken
Taxandria Atletiek
5:50
10
Mick Soijer
Attila
5:58
11
Milan Bavius
Atledo
6:02
12
Rens Gulickx
Gloria
6:05
13
Ramon Derks
Atledo
6:07
14
Jop Nijeholt
Sprint
6:27
15
Timme Weterings
Attila
6:36
16
Ferre Florijn
Scorpio
7:10
17
Jort Griep
Scorpio
7:18
18
Lucas Kam
Atledo
7:25
19
Jasper Broeders
Atledo
7:28
20
Luca Kiladze
Sprint
7:41
21
Goof Schoormans
Atledo
7:45
22
Jelle van den Beemt
Meerle
7:53
23
Jens de Bie
Atledo
8:25
JPUPA, J PUP A 1.2 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:32
2
Len Horvers
Tilburg Road Runners
4:35
3
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:37
4
Lucas Rutjes
Atledo
4:47
5
Boris Bastiaans
Sprint
4:59
6
Tijn Loderus
Sprint
5:02
7
Boris Griep
Scorpio
5:04
8
Loek Graafmans
Spiridon
5:07
9
Harrie Wijtmans
Astylos
5:12
10
Tom Verhoeven
Sprint
5:16
11
Rogier Gitz
Attila
5:18
12
Juul van Eil
Gloria
5:19
13
Yuri Derks
Atledo
5:22
14
Axel Jansen
Waalwijk
5:24
15
Finn Hoek
Scorpio
5:26
16
Sam Boelen
Fortuna
5:28
17
Iker Kuijs
DAK
5:29
18
Jur van der Heijden
Sprint
5:32
19
Jiri van Bokhoven
DAK
5:34
20
Julian Smulders
Attila
5:37
21
Jelle Kreeft
Spiridon
5:38
22
Niels Kunnen
Attila
5:39
23
Bram van Wagtendonk
Sprint
5:41
24
Wilbert van den Burg
Spiridon
5:45
25
Joep van Og
Sprint
5:46
26
Luuk Bosveld
Fortius
5:49
27
Mads Schellekens
Attila
5:52
28
Lucas van den Oetelaar
Oisterwijk
5:57
29
Max Verschoor
DAK
5:59
30
Bob ten Wolde
Sprint
6:02
31
Barney van den Broek
Gloria
6:10
32
Jurre Sjaardema
Sprint
6:14
33
Mark Franken
Sprint
6:15
34
Stijn Koek
ACW '66
6:17
35
Fynn Bermingham
Sprint
6:20
36
Maarten van Schaik
Prins Hendrik
6:21
37
Stanley van den Broek
Gloria
6:24
38
Kenyi Irokromo
Tilburg Road Runners
6:26
39
Thijs van Aert
Sprint
6:28
40
Wald Verkroost
Sprint
6:29
41
Tijmen Rotte
Sprint
6:31
42
Gijs van den Hurk
Sprint
6:33
43
Lukas Kegler
Sprint
6:35
44
Mick van Tetering
Waalwijk
7:04
45
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
7:06
46
Fenn Oerlemans
Atledo
7:10
47
Teun Jansen
Sprint
7:24
48
Stefan van Tilborg
Gloria
8:41
MJUND, M/J JUN D 2.3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lila van Nieuwkoop
Energie
9:09
2
Layana Chrafih
Rotterdam
9:17
3
Lieve Peters
Tilburg Road Runners
9:21
4
Gwen van Hest
Tilburg Road Runners
9:29
5
Lotte Griep
Scorpio
9:48
6
Roza Willemen
Sprint
9:53
7
Djayla Hoek
Sprint
10:12
8
Fenna Winkel
Sprint
10:15
9
Elin van den Berg
Rotterdam Atletiek
10:19
10
Angel-lynn van Vugt
Sprint
10:23
11
Meike van Ravenstein
ACW '66
10:28
12
Meike van den Broek
Gloria
10:30
13
Noelle Schalk
Spiridon
10:43
14
Valerie Bruurmijn
Gloria
10:52
15
Anne Smits
DAK
10:57
16
Jade Pullens
ACW '66
11:01
17
Novi Hermus
Fortius
11:13
18
Juul Lammers
Sprint
11:23
19
Yara van der Heijden
Sprint
11:27
20
Ghislaine Schalk
Spiridon
11:33
21
Lotte van Dessel
DJA
11:39
22
Mirre Stabel
Gloria
11:41
23
Imke Geenen
Gloria
11:42
24
Heleen de Bie
Atledo
11:44
25
Ziva Devue
Gloria
12:19
26
Renťe Kramer
Atledo
13:27
JJUND, M/J JUN D 2.3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Dessel
DJA
8:33
2
Vigo Maljaars
Scorpio
8:47
3
Lennart de Vries
Scorpio
8:49
4
Daan van Gils
Puttershoek
8:51
5
Luuk Pelkmans
Sprint
9:00
6
Sjoerd Bastiaans
Sprint
9:03
7
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
9:19
8
Dirk Lorkeers
Sprint
9:27
9
Stijn Maarschalk
Scorpio
9:36
10
Ryan Heeren
Spiridon
9:41
11
Kilan Goddijn
Sprint
9:46
12
Thijmen Kegler
Sprint
9:56
13
Ruben van Geenen
Waalwijk
10:06
14
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
10:09
15
Ryan Vos
Tilburg Road Runners
10:13
16
Michel Gulickx
Gloria
10:24
17
Jules van Kan
Sprint
10:33
18
Stan van Gestel
DAK
10:36
19
Mik Strooper
Tilburg Road Runners
10:37
20
Joran Kant
Scorpio
10:40
21
Quinten Bressers
Atledo
10:45
22
Koen van Weerden
DAK
10:48
23
Pelle Verschure
ACW '66
10:55
24
Jesse Boomaars
Sprint
10:56
25
Matthijs Koek
ACW '66
10:59
26
Tom van Es
Sprint
11:04
27
Mats Alferink
Atledo
11:07
28
Huub Kuyvenhoven
Sprint
11:08
29
Bas Guikink
Sprint
11:09
30
Merlijn Pellis
Sprint
11:20
31
Luca Uitenbroek
Scorpio
11:21
32
Jesse van Gestel
Attila
11:22
33
Simon van Falier
Haarsteeg
11:29
34
Joep van Falier
Haarsteeg
11:30
35
Sander ten Have
Tilburg Road Runners
11:31
36
Ties Mutsaers
Atledo
11:36
37
Daan van der Made
Scorpio
11:37
38
Joris Baalmans
Atledo
12:56
39
Noah Baars
Sprint
13:07
40
Matz Hoven
Attila
13:36
MJUNC, M/J JUN C 2.3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
8:28
2
Anne de Jong
Atledo
8:47
3
Amber Bosman
Energie
9:01
4
Roos de Jong
Atledo
9:15
5
Anouk Boomaerts
DJA
9:36
6
Silkie Graafmans
Spiridon
9:50
7
Anlia van den Bos
THOR
9:55
8
Nienke Blom
Sprint
10:00
9
Iris Verheij
Prins Hendrik
10:05
10
Anouk Andeweg
Spiridon
10:17
11
Vera van den Burg
Spiridon
10:28
12
Luna Faas
Sprint
10:49
13
Femke Gijzen
Sprint
10:54
14
Hasse Horvers
Tilburg Road Runners
13:45
15
Hiske Koudenburg
Oisterwijk
13:57
JJUNC, M/J JUN C 2.3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Watzeels
Attila
8:25
2
Jelle van Geel
THOR
8:30
3
Mees Schneider
Fortius
8:30
4
Steyn Potuit
Energie
8:39
5
Pepijn Roels
Sprint
8:41
6
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
8:53
7
Rick Smits
DAK
8:55
8
Joost Winkel
Sprint
8:59
9
Mathijs Goris
Gloria
9:04
10
Remko van den Hout
Attila
9:10
11
Vic Struyfs
Gloria
9:13
12
Thomas van Orsouw
Oss '78
9:20
13
Kamiel Watzeels
Attila
9:23
14
Freek Bosveld
Fortius
9:33
15
Timo Timmermans
Gloria
9:38
16
Tristan van de Loop
ACW '66
9:43
17
Pepijn Wijnen
Atledo
9:48
18
Arne Dierckx
Gloria
9:58
19
Luuk Strooper
Tilburg Road Runners
10:24
20
Michon Goddijn
Sprint
10:37
21
Jules Karremans
Attila
10:45
22
Kwinten Rotte
Sprint
10:52
23
Jip Suijkerbuijk
Tilburg Road Runners
10:58
24
Kasper Baalmans
Atledo
13:21
MJUNB, M/J JUN B 3.3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara Schoenmakers
Running Team Eindhoven
13:00
2
Willemijn Fuite
Attila
13:34
3
Elke Wijkmans
Astylos
14:02
4
Lotte van Orsouw
Oss '78
14:33
5
Lotte van Lieshout
Energie
14:46
6
Parel van Nieuwkoop
Energie
15:18
7
Nikki van Gool
Gloria
16:39
8
Gitte Wilmsen
Gloria
17:17
9
Jeske van de Laar
Attila
19:15
JJUNB, M/J JUN B 3.3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Laros
Scorpio
10:59
2
Ernson van den Bos
Scorpio
11:14
3
Brik van Dusseldorp
Gorinchem
11:19
4
Jasper van Laarhoven
Atledo
11:50
5
Syb de Jong
Nederlandse Triathlonbond
12:01
6
Jeroen Van der Zee
Nederlandse Triathlonbond
12:14
7
Rick Verhagen
Energie
13:12
8
Casper Suijkerbuijk
Tilburg Road Runners
13:17
9
Tijn Blom
Sprint
13:20
10
Jim van Esch
Taxandria Atletiek
13:24
11
Danick Imholz
Energie
13:55
12
Reijer Koudenburg
Taxandria Atletiek
14:01
13
Stan van Tilburg
Sprint
15:39
MJUNA, M/J JUN A 3.3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frouke Benz
Energie
16:54
JJUNA, M/J JUN A 3.3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Schellekens
Attila
11:28
2
Stan de Deugd
Spado
11:58
3
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
12:21
4
Ian de Juncker
Attila
12:56
5
Jason Smits
ACW '66
13:22
6
Julian Buckmann
ACW '66
14:43
7
Geert van Krevelen
Atledo
19:34
8
Jock van Bragt *
Nederlandse Triathlonbond
M-VB, M/J VB SERIE 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
6:33
2
Lieke Sweep
Sprint
6:36
3
Minke Geraerts
Sprint
9:06
J-VB, M/J VB SERIE 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
4:21
2
Tjalle Vink
ACW '66
5:02
3
Lars van Ravenstein
Waalwijk
5:34
4
Jesse Vink
ACW '66
6:10
5
Brydon Dammers
Sprint
6:28
6
Tom Schoeters
Gloria
8:26
VSEN, DAMES (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
30:12
2
Jeannette Smelt
De Langstraat
30:47
3
Lindsey Faken
Energie
30:56
4
Eva Cornelisse
Nederlandse Triathlonbond
31:12
5
Bente Smagge
Attila
33:24
6
Lotte Veldhoen
Energie
34:36
7
Emy Theunissen
Nederlandse Triathlonbond
35:39
8
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
36:50
9
Indy Nebbeling
Spiridon
36:57
10
Marieke Couwenberg
Gloria
37:41
11
Esmay van de Laar
Attila
38:33
12
Judi Becx
Attila
38:52
13
Rosanne van Kerkhoven
Tilburg Road Runners
39:45
14
Bregje Schellens
Valkenswaard
40:18
15
Patricia Hendriks
Gloria
41:52
16
Carlijn van Gompel
Valkenswaard
44:29
17
Debora Bertens
Goirle
44:32
18
Iris van Laarhoven
Gloria
48:26
V35, DAMES (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
32:58
2
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
35:51
3
Yvette van Dulmen
Atledo
35:55
4
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
36:01
5
Linda Hazenberg
Atledo
37:21
6
Carina van der Kolk
Sprang-Capelle
42:59
7
Peggy Biemans
Raamsdonk
44:01
8
Marleen van Dooren
Attila
46:04
V45, DAMES (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
31:19
2
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
33:38
3
Marionne Kat
Spiridon
33:59
4
Ingrid Spapens
Achil '87
34:27
5
Lianne Ivens
DAK
35:29
6
Ingrid van Asselt
Achil '87
36:14
7
Marie-Louise Smagge
Attila
37:09
8
Petra van Gorcum
De Langstraat
39:11
9
Suzanne Kok
Heusden gem Heusden
40:49
10
Hanneke Bakkum
Sprint
41:10
11
Marianne van der Velden
Atledo
46:52
12
Margriet ter Horst
Atledo
47:56
13
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
48:29
M55, HEREN (55/65+)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
29:16
2
Johan Flipsen
Atledo
32:08
3
Kees van Dongen
Sprint
32:40
4
Hans Brouwers
Gilze
32:52
5
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
32:54
6
Cees van Gageldonk
Spiridon
33:13
7
Marcel Cools
Sprint
33:29
8
Johan Jacobs
Atledo
34:29
9
Ad Kieboom
Scorpio
34:48
10
Fred van Tilborg
DAK
35:13
11
Peter Pelsma
THOR
36:05
12
Frank Faes
Tilburg Road Runners
37:25
13
Kees Pijnenburg
Atledo
37:50
14
Johan van Wanrooij
Atledo
38:18
15
Bert Lemmens
De Langstraat
38:48
16
Chris Sprengers
De Langstraat
38:54
17
Jos den Hollander
's-Hertogenbosch
40:42
18
Frits van der Velden
Atledo
43:47
M65, HEREN (55/65+)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
32:02
2
Ad van Rooij
De Langstraat
34:15
3
Marlie Snijders
DAK
35:16
4
Walter van Gurp
DAK
37:35
5
Kees van den Brand
ACW '66
39:36
6
Louis Biemans
Raamsdonk
43:25
7
Fokke Ypma
Sprint
44:41
MTR6, TRIMMERS 6.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Jehae
Attila
26:25
2
Bram Sperber
Waalwijk
26:27
3
Cees den Boer
Raamsdonksveer
29:46
4
Bart van Loon
Eindhoven
32:16
5
Jan van Sligt
Giessen
32:18
6
Martijn de Koek
Breda
32:49
7
Berry Bouwers
Raamsdonk
33:07
8
Johan van Herpen
Altena Road Runners
34:04
9
Koen Stroucken
Udenhout
34:20
10
Dave Wijdemans
Tilburg
35:11
11
Ronald Sperber
Waalwijk
36:11
12
Huberto van der Schuit
De Langstraat
36:30
13
Jan Nieuwkoop
Waspik
37:14
14
Tonny Baalmans
's Gravenmoer
38:00
15
Ruud Leijtens
De Langstraat
38:38
16
Paul de Ruijg
Breda
39:29
17
Eric Jongmans
Drunen
39:40
18
Michel van de Ven
Kaatsheuvel
39:42
19
Raf Bisschop
Tilburg
40:07
20
Dilan van Son
Vlijmen
40:45
21
Robert Kuijs
Vlijmen
41:01
22
Kees van Dongen
Waspik
41:02
23
Ingmar Bisschop
Attila
41:24
24
Johan Traa
Haarsteeg
41:44
25
Ton Roland
Herten
42:48
26
Robin de Roode
Krimpen aan de Lek
44:11
27
Patrick Damen
Dussen
46:48
VTR6, TRIMMERS 6.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patricia Peter
Tilburg Road Runners
37:11
2
Rinette Kamp
Sprang-Capelle
39:59
3
Evelyne de Bruin
's-Hertogenbosch
40:11
4
Angelique Ligtvoet
Moergestel
40:56
5
Femke van de Pas
Tilburg
41:54
6
Elke Berger
Rotterdam Atletiek
41:57
7
Cindy Beinaert
Baarle-Nassau
44:09
8
Bianca Smulders
Tilburg
45:35
9
Wendy Klerx
Tilburg
46:32
10
Kirsten Don
Raamsdonk
46:46
MVTR4, TRIMMERS 4.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benno Snepvangers
Atledo
20:07
2
Robert van Orsouw
Schaijk
22:48
3
Gys Nijeholt
Galder
26:19
4
Frank van den Burg
Dorst
27:20
5
Theo van Baardwijk
DAK
27:40
6
Marijke Dijkstra
Amersfoort
28:50
7
Michelle Klein
Teteringen
30:17
8
Wijnand Klein
Teteringen
31:05
9
Mendy den Boer- van Seeters
Raamsdonksveer
33:26
10
Saskia Klein
Teteringen
35:19
MSEN, HEREN (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
32:55
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
33:15
3
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
33:33
4
Rick Lambregts
Achilles
34:29
5
Mark Buits
DJA
35:17
6
Boris le Feber
Prins Hendrik
35:47
7
Jaimy Voogt
Energie
35:52
8
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
36:13
9
Niels Damen
DJA
36:15
10
Joey van 't Verlaat
Nederlandse Triathlonbond
37:06
11
Erik van der Heijden
De Langstraat
37:12
12
Marc Janssen
Scorpio
37:29
13
Jeroen Verhees
Spiridon
37:44
14
Nick Jansen
DJA
37:55
15
Jelle Kemper
Prins Hendrik
38:20
16
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
38:27
17
Mike Rasenberg
Attila
39:23
18
Jorg Schellekens
Attila
39:40
19
Antoine van der Sanden
DAK
40:09
20
Thomas Crul
Breda
40:11
21
Martijn Nooren
DJA
42:38
22
Niels Buijs
Parcival
43:17
23
Christian le Sage
Atledo
44:34
24
Jesse Buckmann
ACW '66
45:34
25
Sjoerd Diepstraten
Spiridon
45:42
26
Joris Sauvť
Tilburg Road Runners
51:09
M35, HEREN (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Scorpio
32:32
2
Henk van der Stelt
Scorpio
36:00
3
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
37:43
4
Patrick Cromsigt
Marvel
38:06
5
Bram van Hoek
Spiridon
38:11
6
JoŽl Geurts
Sprint
38:17
7
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
38:22
8
Patrick Verbunt
Tilburg Road Runners
39:27
9
Paul Visser
Tilburg Road Runners
39:37
10
Ruerd Naula
Sprint
39:47
11
Dennis Van den Bemt
Road Runners Etten-Leur
39:48
12
Steven van Bunningen
Sprint
40:43
13
Marcel Schenenburg
Attila
41:39
14
Stefan Jorissen
Road Runners Etten-Leur
42:36
15
Jurgen Lootens
DAK
43:50
16
Thijs van Houten
DAK
44:15
17
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
44:29
18
Patriek Bruurs
Spiridon
45:13
19
Frank Sjaardema
Sprint
45:26
20
Rob Heeren
Spiridon
47:19
21
Erwin Gulickx
Gloria
47:26
22
Erik van de Lee
DAK
47:45
23
Gijs Paaimans
Atledo
48:11
24
Jorg van der Geer
Drunen
48:21
25
Albert-Jan Krijthe
Vught
53:27
M45, HEREN (20/35/45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
33:46
2
Huub Maas
De Langstraat
35:02
3
Christ Donders
Tilburg Road Runners
35:11
4
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
38:35
5
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
40:38
6
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
41:07
7
Cocky de Brouwer
Achil '87
41:21
8
Jos Botermans
Spiridon
41:31
9
Anton Bogers
Atledo
41:55
10
Harry Beekmans
DAK
42:57
11
Johan Verweij
Achil '87
43:07
12
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
43:36
13
Henk Gallť
Attila
44:19
14
Ed van der Jagt
Scorpio
45:58
15
Peter Kramer
Atledo
46:00
16
Joep van Gorp
Taxandria Atletiek
46:15
17
Tonnie Scheuijens
Loopgroep GoRun
46:34
18
Michel Boon
Spiridon
46:43
19
Eddy van de Heyninc
Gloria
46:57
20
Erik van Roovert
Attila
47:12
21
Thomas Bernard
Atledo
48:07
22
Gerwin Witlox
ACW '66
48:17
23
Ron Breij
Achil '87
49:04
24
J. Lodewijks
Atledo
50:13
25
Richard de Jong
Atledo
50:55
26
Ben Barendse
Atledo
52:01
27
Menno Alberts
Almkerk
52:18
28
Kees van meer
Gloria
55:07
MTR9, TRIMMERS 9.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten de Vugt
Berkel-Enschot
40:16
2
Jos Pols
De Langstraat
41:02
3
Patrick van Falier
Haarsteeg
43:10
4
Paul van de Wouw
Oosterhout Nb
43:30
5
Joop Mathon
Oosterhout Nb
43:43
6
Martien van Kaam
Made
44:08
7
Simon Koolwijk
Tilburg
44:27
8
Niels den Dekker
Veen
45:18
9
Rik Veenboer
's-Hertogenbosch
45:45
10
Kees de Kort
ACW '66
45:47
11
Maikel Rombouts
Waalwijk
45:53
12
Jonas Freund
Tilburg Road Runners
45:55
13
Stephan Timmermans
Waalwijk
46:08
14
Heinz Zanders
Moergestel
46:10
15
Willem Sikkers
DAK
46:22
16
Mark van Aert
Sprint
47:06
17
Francois van Zon
Drunen
47:23
18
Pie Bauer
Made
47:25
19
Gerard Timmermans
De Langstraat
47:31
20
Gilbert Schalk
Rijen
47:55
21
Marcel van Andel
Tilburg
48:25
22
Corne Beekers
Breda
48:27
23
Peter Marcelis
Taxandria Atletiek
48:30
24
Joep Liebregts
Loopschool Wim Akkermans
49:27
25
Mike Vugts
Drunen
49:55
26
Hans van den Bersselaar
Oisterwijk
50:18
27
Jan de Groot
Waalwijk
50:45
28
Stephan Van Berkel
Tilburg
51:39
29
Jan van der Laak
Goirle
52:27
30
Mervijn Alvares
Berkel-Enschot
52:29
31
Jip de Groot
Waalwijk
52:46
32
Jan de Jong
Taxandria Atletiek
52:57
33
Karel de Hooge
Dordrecht
55:37
34
Ton van der Borg
Tilburg
55:58
MPUPA, M PUP A 1.2 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ZoŽ van Gils
Rotterdam Atletiek
4:54
2
Freke van Eil
Gloria
5:20
3
Juul Hoekstra
Sprint
5:29
4
Amber Jansens
Gloria
5:32
5
Nieke Westerveen
Atledo
5:35
6
Welmoed van Schaik
Prins Hendrik
5:37
7
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
5:41
8
Roos Marijnissen
Sprint
5:43
9
Sil van Opstal
Sprint
5:48
10
Noor Faas
Sprint
5:50
11
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
5:51
12
Puck van Gils
Sprint
5:54
13
Demi de Vaan
Taxandria Atletiek
5:57
14
Mila Pullens
ACW '66
5:58
15
Ellen Smits
Drunen
6:02
16
Nienke Mol
Sprint
6:04
17
Katja Houtepen
Sprint
6:06
18
Anne Bos
Scorpio
6:08
19
Florien Pinxteren
Gloria
6:09
20
Anouk Rutjes
Atledo
6:12
21
Amy van Gestel
Attila
6:13
22
Elise Schoenmakers
Haaren
6:14
23
Tessa van Tilburg
Sprint
6:16
24
Inge Winnubst
Spiridon
6:18
25
Jitte Stabel
Gloria
6:27
26
Janna Kappen
Sprint
6:28
27
Veerle de Jong
Attila
6:30
28
Milou van Nigtevegt
Attila
6:31
29
Laura Schuurmans
Tilburg
6:34
30
Jip de Wijs
Sprint
6:35
31
Babette Dumoulin
ACW '66
6:38
32
Sanna Becx
Tilburg Road Runners
6:40
33
Emma van Kan
Sprint
6:43
34
Fiene Schout
Sprint
6:45
35
Benthe Leermakers
Taxandria Atletiek
6:47
36
Lotte Damen
Sprint
6:50
37
LoÔs Martens
Sprint
6:54
38
Lotte Simon
ACW '66
6:58
39
Milou van den Broek
Attila
7:20
40
Roos Mutsaers
Tilburg
7:23
www.uitslagen.nl
12-11-2018 21:06