Uitslagenlijst Kopjesloop + Bedrijvenloop_3

Delft - Zondag 11 november 2018

MEI-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeske Vellekoop
den haag
5:08
2
Roos Makkes
Delft
5:43
3
Anouk Steenks
Rijswijk
6:30
4
Sylke Vellekoop
Den Haag
9:58
JO-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle Slagt
Berkel en Rodenrijs
5:07
2
Roan Rozendal
Delft
6:24
3
Lou Metselaar
AV '40
6:26
MEI12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iske Slagt
Berkel en Rodenrijs
5:15
JO-12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Ligtenberg
Delfgauw
4:11
2
Bram Slagt
Berkel en Rodenrijs
4:13
3
Tim Makkes
Delft
4:31
V5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Sneekes
NFI Running Team 1
19:35
2
Judith van der Broek
Kees Olsthoorn A team
20:41
3
Anna Kurowska-Caly
DCMR Milieudienst
21:53
4
Corina Voorn
De Koplopers
22:32
5
Eeke Landman-Sinnema
Voorschoten '97
23:09
6
Nanda Blom
Budding Words
23:33
7
Hizkia Taal
Haag Atletiek
23:37
8
Dominic Slagt
Delft Support
24:23
9
Janneke Hulshof
NFI Running Team 3
24:31
10
Sonja Driessen
Gemeente Delft 1
25:50
11
Kirsten Post
Delft Support
25:51
12
Karin Schrederhof
Gemeente Delft 3
26:23
13
Ellen Melse
Sparta
26:37
14
Angela van de Merwe
Spijkenisse
26:45
15
Nicole Vermeij
Delft voor Elkaar
26:49
16
Tara Knegt
Rotterdam
26:56
17
Wilma Kikkert
the Hague Road Runners
26:57
18
Tanja Verbeeten
Provincie Zuid Holland
27:30
19
Joyce vd Kooi
Kees Olsthoorn B team
27:35
20
Patrica Groot
Gemeente Delft 1
27:38
21
Franciska Duijs
NFI Running Team 2
27:45
22
Carmen Bartman
AV '40
28:01
23
Marielle van de Helm
Pijnacker
28:11
24
Lisa Groot
Den Haag
28:25
25
Sonja Koelewijn
Delft voor Elkaar
28:39
26
Marianne Snijders
AV '40
29:16
27
Lydia Witte
NFI Running Team 3
29:17
28
Jiske Kiers
Werkse 1 / WSP
29:54
29
Hilda van der Veen
Delft Support
30:37
30
NFI team 2_3
NFI Running Team 2
30:37
31
Petra Lindenburg
Werkse 2
30:38
32
Sanora Teunisse
Capelle aan de IJssel
31:05
33
Hilde van Slooten
Gemeente Delft 3
31:49
34
Marjolein Koningstein
De Koplopers
32:05
35
Aleida van den Akker
Provincie Zuid Holland
32:54
36
Djeva Tupan
Gemeente Delft 2
34:03
37
Monique Rattink
Gemeente Delft 2
37:51
M5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René de Lange
De Koplopers
16:23
2
Marc Rotsaert
Kees Olsthoorn A team
17:05
3
Joost de Klerk
DCMR Milieudienst
17:13
4
Alejandro Olviera
Delft
17:53
5
Michel van Schie
Delft
18:13
6
Edwin Zuidgeest
Werkse 1 / WSP
18:30
7
Ali Vakili
De Koplopers
18:32
8
Wessel Teunisse
Delft
18:49
9
Thomas White
Groningen Atletiek
18:54
10
Stijn van Moorsel
Prime Vision
18:55
11
Stefan van der Sman
Prime Vision
18:56
12
Jurre Keizers
Budding Words
18:57
13
A.B. Snoey
Pallas '93
19:06
14
Alfred vd Voet
Kees Olsthoorn A team
19:09
15
NFI team 1_7
NFI Running Team 1
19:14
16
Marius Schwarz
Provincie Zuid Holland
19:32
17
Charles Timmermans
Pallas '93
19:35
18
Oleg Cristea
Prime Vision
19:40
19
Rob Nijhof
Den Haag
19:49
20
Hans van Schendel
Delft
19:57
21
Joeri Smit
Kees Olsthoorn A team
19:59
22
Pepijn van Hees
Budding Words
20:00
23
Marco Medendorp
Werkse 2
20:06
24
Hans Bartman
Rotterdam Atletiek
20:08
25
Arthur Somers
Budding Words
20:14
26
Willem Hommes
De Koplopers
20:15
27
Arjan Joon
Delfgauw
20:20
28
Paul Dekkers
Kees Olsthoorn A team
20:28
29
Marco Steijn
Provincie Zuid Holland
20:29
30
Cyril van Schijndel
Budding Words
20:37
31
Christiaan Smit
Den Haag
20:37
32
Erik van 't Schip
Kees Olsthoorn A team
20:37
33
NFI team 1_4
NFI Running Team 1
20:39
34
Kees Olsthoorn
Kees Olsthoorn A team
20:42
35
Wouter Homan
Prime Vision
20:45
36
Fred van Berkum
Delft voor Elkaar
20:47
37
Kees Koudenburg
DCMR Milieudienst
21:01
38
Han van den Boogaard
Delft voor Elkaar
21:01
39
Odair Inocencio
Delft Support
21:10
40
Gijs van Oevelen
Delft Support
21:11
41
Fred Raaijmakers
Diomedon
21:14
42
Ronald Ligtenberg
Delfgauw
21:15
43
Marc Groenenboom
DCMR Milieudienst
21:25
44
Ernst Bovenkamp
Kees Olsthoorn B team
21:27
45
Jacques Lems
Capelle aan de IJssel
21:32
46
Adri Straathof
Delft
21:34
47
Sander van Geene
Werkse 1 / WSP
21:50
48
Casper van der Marel
Gemeente Delft 3
21:53
49
Berend van Oevelen
Delft Support
22:07
50
Jesse Budding
Budding Words
22:07
51
Leo van Marrewijk
Budding Words
22:08
52
Jean Michel Stoorvogel
Vlaardingen
22:12
53
Senton Dijkgraaf
Gemeente Delft 1
22:18
54
NFI team 2_2
NFI Running Team 2
22:23
55
Nielsen Vermij
Prime Vision
22:28
56
Peter van der Valk
Gemeente Delft 1
22:29
57
Frank Dorel
Provincie Zuid Holland
22:35
58
Leo Peschier
NFI Running Team 1
22:37
59
Huub Keizers
Budding Words
22:48
60
Jos Toth
NFI Running Team 1
22:50
61
Jacob Schoones
Delfgauw
23:01
62
Wim Smit
Den Haag
23:02
63
Marco Steekelenburg
Provincie Zuid Holland
23:05
64
Pim Struik
Prime Vision
23:16
65
Frank v.d. Ber
's-Gravenzande
23:18
66
Cristopher Taal
Gemeente Delft 2
23:34
67
Ron Bruyns
Leidschendam
23:35
68
Berend Boten
Delft Support
23:45
69
Eddy Thans
Prime Vision
23:48
70
Jan Massar
Kees Olsthoorn B team
23:49
71
Mark Steenks
Gemeente Delft 1
24:08
72
Jorrit van den Berg
NFI Running Team 1
24:17
73
Bart Marcus
De Koplopers
24:21
74
Bruun van der Steuijt
Gemeente Delft 1
24:27
75
Eric Kok
NFI Running Team 2
24:32
76
Richard Slingerland
Delft
24:39
77
Mart van Blitterswijk
Delft
24:52
78
Erick Melse
Sparta
24:58
79
Dick Epema
AV '40
25:20
80
Ed Schenk
DCMR Milieudienst
25:30
81
Glenn Roepnarain
NFI Running Team 2
25:43
82
Mathieu Kramer
Werkse 2
26:08
83
Wilbert Hoondert
Gemeente Delft 2
26:18
84
Theun de Boer
Spijkenisse
26:36
85
Richard van Haagen
DCMR Milieudienst
27:01
86
Hans de Groot
De Koplopers
27:14
87
Hans van Belle
Zoetermeer
27:27
88
Brian van Belle
Zoetermeer
27:30
89
Harry Mulder
Wassenaar
27:32
90
Rogier de Vries
Delft voor Elkaar
27:44
91
Dico van Meerten
NFI Running Team 3
27:46
92
Ted Verhulst
Wateringen
27:56
93
Beer van der Zijde
Werkse 2
28:07
94
Ron Budding
Vlaardingen
28:14
95
Cees van Velzen
De Koplopers
28:24
96
Aad Versteeg
Delft
28:31
97
Theo van Mierle
Wassenaar
28:33
98
Dirk Pakker
Rotterdam Atletiek
28:36
99
Erik Leeuwaarden
28:42
100
Kees de Wijs
Nieuwekerk aan de IJssel
28:47
101
Theo Herman
Delft
28:52
102
Hans van Zeijl
Werkse 2
29:32
103
Kok Louwen
Fortuna
29:41
104
NFI team3
NFI Running Team 3
29:54
105
Gerard Rijgersberg
Werkse 2
30:38
106
Carlo van der Stoep
De Koplopers
30:46
107
Omi Malik
Gemeente Delft 3
31:14
108
Ton Konincks
De Koplopers
31:18
109
Chiel Overduin
the Hague Road Runners
31:27
110
Henk Wiggemansen
Ter aar
32:12
111
Remie Autar
Gemeente Delft 3
32:37
112
Johan Lieffering
Delft
33:50
113
Albert Kerklaan
De Koplopers
34:13
114
Wim Suiker
Delft
34:54
115
Cor van den Berg
Haag Atletiek
35:06
116
Aad van der Maat
Haag Atletiek
35:19
117
Gé IJzendoorn
De Koplopers
35:36
118
Theo Heukels
Krimpen aan de IJssel
35:52
119
Henk Lansbergen
avVN
35:53
120
Mike Rattink
Gemeente Delft 2
36:47
121
Cor van Wingerden
Maassluis
42:23
V10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi van de Loosdrecht
Hellevoetsluis
49:34
2
Pieter Breedveld
Delft
54:10
3
Saskia Plomp
De Koplopers
55:59
4
Jolanda Salemans
Fortuna
56:16
5
Karen van des Spek
Rotterdam Atletiek
58:37
6
Lissette van den Broek
Rotterdam Atletiek
58:40
7
Esther van Hoorn
De Koplopers
59:15
8
Ria Lenskens-Hoogland
Rotterdam
1:07:09
9
Sylvia Vermeulen
Rotterdam Atletiek
1:07:51
10
Miranda Klootwijk
Rotterdam
1:07:53
11
Marit van der Ent
Rotterdam Atletiek
1:07:55
M10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Pieterson
Leiderdorp
38:55
2
Richard Deen
De Koplopers
39:55
3
Peter Reedijk
Vlaardingen
41:03
4
Cees den Dunnen
Vlaardingen
41:29
5
Jan Hofmeester
De Koplopers
42:11
6
Daniel Hamerslag
De Koplopers
42:52
7
Arjan Winters
Delft
43:07
8
René Ambrus
Den Haag
44:23
9
Kevin Boelhouwer
Delft
44:46
10
Marcel Teunisse
Capelle aan de IJssel
45:31
11
Michel Out
Haag Atletiek
47:21
12
Gerjan van Elleswijk
De Koplopers
47:26
13
Thijs van Berkel
Delft
48:59
14
John van Zweeden
Haag Atletiek
49:08
15
Petram Schelhage
Delft
49:36
16
Corné Verhoeven
Delft
50:05
17
Anthony Patterson
Delft
50:12
18
Martin Appel
Rijswijk
50:25
19
Kerim Arat
Delft
52:06
20
Paul Zaadnoordijk
AV '40
52:08
21
Tom Couvée
Rotterdam Atletiek
53:29
22
B. Groot
De Koplopers
53:32
23
Robin Kuiper
Sparta
53:48
24
Jan van de Wal
Delft
54:58
25
Ingo Hansen
De Koplopers
56:54
26
Aad Overdevest
Pijnacker
58:14
27
Edwin Meertens
Rotterdam
58:43
28
Theo
Sparta
1:01:52
29
Arnold Brabander
Delft
1:06:03
30
Niek van Adrichem
De Lier
1:09:53
31
Otto de Weerdt
Rotterdam
1:22:15
V15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quirine v.d. Salm
AV '40
1:29:46
M15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthew Harvey
Rotterdam Atletiek
59:13
2
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
1:00:35
3
Guido Breedveld
Den Hoorn
1:08:02
4
Richard van het Klooster
Delft
1:08:26
5
Hans Valstar
Olympus '70
1:12:07
6
Harry Buijs
Berkel en Rodenrijs
1:12:09
7
Ashwin du Clou
Berkel en Rodenrijs
1:13:02
8
Iwan Meynaar
Delft
1:17:03
9
Stefan Wigman
De Koplopers
1:19:02
10
Ismail Yetim
Delft
1:19:41
11
Jeroen Baars
Delft
1:20:26
12
M. v. Veen
Krimpen aaan de Lek
1:27:15
13
Martin de Koning
Delft
1:29:48
14
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:34:10
15
Erik Biermans
1:34:33
www.uitslagen.nl
11-11-2018 13:20