Uitslagenlijst Schoonhovencross

Hollandscheveld - Zaterdag 10 november 2018

M-6, JEUGD T/M 6 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Slomp
Hollandscheveld
3:42
2
Lindsey Koster
Hollandscheveld
4:12
3
Tess Koopman
Hollandscheveld
4:20
4
Flore van den Berg
Assen
4:24
5
Lieke Vredeveld
HAC '63
4:30
6
Nora Dolfing
Hoogeveen
4:58
7
Djoni Gritter
Hollandscheveld
5:16
8
Tibbe Schaap
Zuidwolde
5:22
9
Isabelle Spijksman
Eelderwolde
5:25
10
Elinn Pol
Hollandscheveld
5:27
11
Livia Spijksma
Eelderwolde
6:19
12
Lara Hamstra
Hollandscheveld
6:50
13
Jasmijn de Haan
Hoogeveen
9:35
J-6, JEUGD T/M 6 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Koopman
Hollandscheveld
3:27
2
Twan Stuiver
Zuidwolde
3:32
3
Matthias Kruger
Hoogeveen
4:05
4
Aron Hamstra
Hollandscheveld
4:21
5
Mika Stuiver
Zuidwolde
5:05
6
Benjamin Sybrandy
Meppel
5:29
7
Joris de Haan
Hoogeveen
7:37
8
Oscar de Haan
Hoogeveen
8:45
M7-8, JEUGD 7 T/M 8 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saline Waninge
De Sprinter
6:49
2
Daphne Veuger
Nieuweroord
7:36
3
Myrthe Mulder
Hoogeveen
8:18
J7-8, JEUGD 7 T/M 8 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gideon Koster
Hollandscheveld
6:01
2
Niels Eefting
HAC '63
6:06
3
Jurgen Eefting
HAC '63
6:15
4
Jorrit Riemeijer
Aquilo
6:16
5
Jasper Schaap
Zuidwolde
6:22
6
Jesse Leeuwerke
Aquilo
6:24
7
Kevin Sieben
HAC '63
7:58
8
William Kruger
Hoogeveen
8:00
9
Jorn Meijer
Winschoten
8:40
M9-11, JEUGD 9 T/M 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Kuhnen
HAC '63
5:09
2
Meike Boer
HAC '63
5:38
3
Floor Willems
ACO Van Elderen
5:52
4
Ingelise van den Berg
AAC '61
6:59
5
Myrthe Wolting
HAC '63
7:03
6
Yeelin Omlo
Hoogeveen
7:03
7
Ilse Mol
Hollandscheveld
7:26
8
Lotte Smith
Aquilo
7:43
9
Inke Meijer
Aquilo
7:51
10
Britt Vredeveld
HAC '63
7:57
J9-11, JEUGD 9 T/M 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Eefting
HAC '63
5:09
2
Mika Keizer
Ruinerwold
5:32
3
Alessandro Danes
Hollandscheveld
5:39
4
Robin Pol
Hollandscheveld
5:57
5
Paul Kruger
Hoogeveen
6:42
6
Justin Pol
Hollandscheveld
7:02
M1214, JEUGD 12 T/M 14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dione Schipper
Steenwijkerwold
13:56
2
Suze de Vries
Sneek
14:34
3
Milou Karssies
HAC '63
14:50
4
Marielle Lensen
HAC '63
16:04
J1214, JEUGD 12 T/M 14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van Es
HAC '63
13:26
2
Leander van den Berg
AAC '61
14:02
3
Maikel Potkamp
Heerde
14:13
4
Wout Plugge
Aquilo
16:47
VROUW, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera de Vries
Horror
13:23
2
Robin Prent
Ruinen
14:54
3
Janine Hofstra
Appelscha
15:50
4
Laura Prins
HAC '63
16:16
5
Ingrid Benjamins
Hollandscheveld
18:10
6
Alida Jansma
Hoogeveen
18:21
7
Annelies Schipper
Steenwijkerwold
19:19
8
Laura Rollen
Hoogeveen
21:31
9
Renate Jonkman
Hoogeveen
23:29
MAN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Vonk
HAC '63
11:10
2
Ephrem Been
HAC '63
11:41
3
Ingmar Kloek
Dedemsvaart
11:42
4
Jan Bouwknegt
HAC '63
11:47
5
Dave Hulzebos
HAC '63
12:16
6
Nick Kerkhof
HAC '63
12:29
7
Paulus Kruger
Hoogeveen
13:14
8
Wilbert Knol
HAC '63
13:58
9
Bart Koster
HAC '63
14:30
10
Marnix Prins
HAC '63
14:46
11
Marinus van den Berg
Assen
15:16
12
RobertJan Talen
15:36
13
Berry Klomp
Zuidwolde
18:05
14
Jan Vis
Steenwijk
19:14
15
Jorrit Schaap
Zuidwolde
19:18
16
Andre Klomp
Hoogeveen
19:59
17
Remco Bos
HAC '63
21:58
VSEN, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Japke Sybesma
Groningen
35:04
2
Tamara de Vries
HAC '63
36:08
3
Marloes Everts
Eindhoven
36:15
4
Marissa Nijstad
Alteveer gem De Wolden
38:12
5
Sabine Nijstad
HAC '63
38:35
6
Irene Spijksma
Eelderwolde
39:24
V40, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia van Tellingen
Sleen
37:45
2
Bettie Agricola
Goingaryp
38:35
3
Tineke van de Vliert
Sneek
40:05
4
Anja Bennink
HAC '63
41:54
5
Truus Luten
Hoogeveen
43:22
6
Jacqueline t Brummelhuis
HAC '63
43:38
7
Jozina Ernst
Hollandscheveld
46:15
8
Janca de Vries
Hollandscheveld
47:19
9
Nienke Bouman
Meppel
48:38
10
Petra Mulderij
Goor
58:05
MSEN, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten van Dijk
HAC '63
26:56
2
Erwin Akkerman
Meppel
28:00
3
Harm-Jan Martens
HAC '63
28:25
4
Joost Hindriks
Schoonebeek
29:31
5
Frank Everts
HAC '63
30:45
6
Jeroen Thalen
HAC '63
31:34
7
Evert Jansen
HAC '63
32:09
8
Albert-Jan de Haan
Hoogeveen
32:53
9
Alex Zomer
Hollandscheveld
32:54
10
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
33:12
11
Jonatan Venema
Havelterberg
33:39
12
Albert Pieter Venema
Havelterberg
34:03
13
Arne ter Heide
HAC '63
34:27
14
Nick Oosterveen
Ruinen
36:48
15
Albert Wildeboer
Hollandscheveld
37:04
16
Anne Smelt
HAC '63
38:15
17
Jeroen Fleer
Zwolle
38:27
18
Sander Alberts
HAC '63
38:59
19
Bert Sieben
Hollandscheveld
39:13
20
Robert Groenink
Meppel
39:17
21
Mark Wildeboer
Hollandscheveld
39:37
22
Berry Westerbeek
Hollandscheveld
39:56
23
Eise van der Spoel
Schoonebeek
40:47
24
Herman Haverkort
Hoogeveen
43:08
M40, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimond van der Boom
Assen
29:01
2
Andre Plette
Oosterwolde
29:25
3
Richard Moesker
Emmercompascuum
29:53
4
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
30:19
5
Zeger Zeilemaker
Gieten
32:10
6
Tom van Tellingen
Sleen
32:53
7
Sipko Knol
Hardenberg
33:07
8
Erwin Kip
Hollandscheveld
33:34
9
Roelof Schra
Staphorst
34:05
10
Gerko de Roo
HAC '63
35:30
11
Freddy de Witte
Staphorst
37:09
12
Jan Kasper van Dijk
HAC '63
39:34
13
Jonny Talen
Hoogeveen
39:59
14
Robert Masselink
Groningen
43:55
15
Johan Buist
Hollandscheveld
46:42
16
Marc Bremer
HAC '63
51:58
M50, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Appingedam
29:29
2
Melchior van de Pol
Apeldoorn
30:53
3
Jannes Dolfing
Ruinen
31:31
4
Nanne Jagersma
Joure
32:49
5
Simon Hooijer
Noordscheschut
32:57
6
Jan Schra
Staphorst
34:55
7
Horst van den Berg
HAC '63
35:06
8
Henk Oldenhinkel
35:12
9
René Meijer
MarathonPlus
36:01
10
Riemer Bosma
Haulerwijk
36:52
11
Roelof Everts
Assen
37:36
12
Dick Metselaar
Meppel
38:08
13
Jan Stolker
Steenwijk
38:10
14
Harry Kruizinga
Hoogeveen
39:01
15
Jan van Wieren
Emmen
40:27
16
Bart ter Meulen
Roden
40:31
17
Jaco Schrauwen
Meppel
40:42
18
Sake Pol
Hoogeveen
43:40
19
Jan Lip
HAC '63
43:45
20
Arie Prins
HAC '63
44:05
21
Henk Daling
Hoogeveen
50:31
G-VRW, G-LOOP 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melanie Wibier
Dalen
8:29
2
Carolien Postma
Coevorden
8:50
3
Sandra Benjamins
Coevorden
10:37
4
Carla Wesseling
Coevorden
11:34
G-MAN, G-LOOP 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Marani
Coevorden
9:04
2
Mark Kleine
Dalerpeel
10:32
www.uitslagen.nl
10-11-2018 16:03