Uitslagenlijst 1e Cross GO Crosscompetitie

Kampen - Zaterdag 10 november 2018

JJD1, 1500M JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josse Kampen
Isala '96
6:33
2
Merijn Sol
Flevo Delta
6:39
3
Twan van der Weiden
Athlos
6:55
4
Nick Jacobs
Athlos
6:59
5
Luuk Verkerk
Athlos
7:05
6
Frank ter Haar
NOP
7:09
7
Dennis Alberts
Cialfo
7:10
8
Marnix de Heer
PEC 1910
7:19
9
Tycho Vader
NOP
7:19
10
Jesper Pauw
PEC 1910
7:21
11
Bram Slabbekoorn
PEC 1910
7:28
12
Sam Bolt
Isala '96
7:38
13
Nick Oosting
PEC 1910
7:50
14
Joost van de Belt
De Sprinter
7:56
15
Thymo Michelsen
Athlos
7:57
16
Joey Faassen
Flevo Delta
8:05
17
Corne den Hollander
Athlos
8:44
JJD2, 1500M JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yaasir Albojaddaine
Flevo Delta
6:11
2
Boyd Steur
PEC 1910
6:18
3
Lukas Smit
PEC 1910
6:36
4
Thijs ter Maat
PEC 1910
6:37
5
Floris Remijn
Athlos
6:38
6
Matthijs Onink
NOP
6:39
7
Rens Konijnenberg
Cialfo
6:40
8
Daan Beute
Isala '96
6:50
9
Ruben Jacobs
Athlos
7:03
10
Coen Bloemberg
Flevo Delta
7:04
11
Ruben Scholte
Flevo Delta
7:45
12
Rowan Tiemes
Flevo Delta
7:54
13
Kiran Rorije
De Gemzen
7:58
14
Storm Mekking
De Gemzen
8:45
MJC, 2000M MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Pieters
Flevo Delta
8:57
2
Tessa Harbrink
PEC 1910
8:59
3
Anniek Draaistra
NOP
9:07
4
Indy Broersma
Athlos
9:09
5
Nora Assink
Spurt '88
9:14
6
Fien Molenberg
Athlos
9:27
7
Ella van den Bosch
De Gemzen
9:28
8
Esmee Vis
De Gemzen
9:39
9
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
10:07
10
Indy Faassen
Flevo Delta
10:13
11
Lynn Bunnik
Athlos
10:29
12
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
10:32
13
Carolien Remijn
Athlos
11:02
14
Irene Doeze Jager
Flevo Delta
11:11
15
Lisa Zoon
Flevo Delta
11:18
JJC, 2500M JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Reining
PEC 1910
9:57
2
Jaap Zoon
Flevo Delta
10:43
3
Ids Peenstra
PEC 1910
10:54
4
Sam van Emmerik
Cialfo
10:59
5
Thijmen Middelkamp
Athlos
11:02
6
Cas Kanis
Isala '96
11:20
7
Thijs van der Maaten
Athlos
11:24
8
Kimani Sankon
PEC 1910
11:25
9
Jim van Emmerik
Cialfo
11:25
10
Koen Geerling
Athlos
11:26
11
Stein Reinhard
De Gemzen
11:29
12
Daniel Kleermaker
Athlos
11:47
13
Olivier van Benthem
PEC 1910
11:50
14
Daan Scholte
Athlos
11:51
15
Mohamed Bouzalmat
Athlos
11:58
16
Tom ter Haar
NOP
12:03
17
Joris van Dam
PEC 1910
12:10
18
Tygo Schuurkamp
Athlos
12:22
19
Maarten Sijbrandij
Flevo Delta
12:25
20
Bruce Boon
Flevo Delta
12:44
21
Roel Wielstra
NOP
13:09
22
Bram Eleveld
Athlos
13:48
23
Mike Keizer
Athlos
14:40
24
Maarten Scholte
Flevo Delta
15:26
25
Sibbe Dijkstra
NOP
15:45
SKORT, 2500M KORTE CRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimo Westerhof
Athlos
9:29
2
Sander Kloosterziel
PEC 1910
9:37
3
Rob Stuber
Athlos
9:39
4
Lars van Surksum
PEC 1910
9:47
5
Kevin van de Wassenberg
Athlos
10:12
6
Stan Ruessink
PEC 1910
10:15
7
Jeen den Boer
PEC 1910
10:24
8
Jurian Onderdijk
De Gemzen
10:45
9
Sander Klaassen
De Gemzen
10:46
10
Stefan Breet
Flevo Delta
10:48
11
Irene Bijman
Isala '96
11:19
12
Jarno de Groot
Flevo Delta
11:32
13
Do Krol
AV '34
11:33
14
Gerber Loman
Cialfo
11:36
15
Kjell Raaijmakers
Athlos
11:39
16
Marleen Loman
NOP
11:40
17
Robert de Jong
Athlos
11:48
18
Jantina Loosman
NOP
12:50
19
Angelique van Ommen
De Gemzen
13:44
M40, 2500M KORTE CRO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel van den Bosch
De Gemzen
10:28
2
Aalt Wensink
De Gemzen
11:19
3
Remco de Vries
Zwolle
12:28
4
Harry Veldkamp
Cialfo
13:08
5
Esther Zoon
Flevo Delta
13:58
6
Marieke Sol
Flevo Delta
14:01
7
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
14:44
8
Stephanie Falkena
Flevo Delta
16:18
9
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
16:35
10
Ilse van Arken
De Gemzen
17:07
MJUNB, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Breugem
Athlos
12:29
2
Mandy Hansma
PEC 1910
12:50
3
Desi van Emmerik
Cialfo
12:54
4
Lieke Geerling
Athlos
13:00
5
Rosa Molenberg
Athlos
13:11
6
Iris Bredewolt
De Gemzen
13:26
7
Enma Meijer
Flevo Delta
14:21
8
Joanne Lehr
PEC 1910
14:26
9
Emma van Emmerik
Cialfo
15:08
10
Eeke Flink
Athlos
15:18
11
Natalja Duiveman
Isala '96
15:30
12
Maureen Wind
Isala '96
18:34
MJUNA, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Molenberg
Athlos
12:54
2
Eveline Houtman
De Gemzen
13:38
3
Suzan Ruitenberg
ACO Van Elderen
13:57
4
Eva van der Hulst
Vitalis
14:08
5
Sofie Stroo
De Gemzen
15:18
6
Femke Reitsema
Isala '96
15:28
JJUNB, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hakim Riadi
SISU
15:32
2
Kjell de Groot
Flevo Delta
15:54
3
David Koning
Athlos
16:03
4
Jarno Jansen
PEC 1910
16:29
5
Thijs Zoon
Flevo Delta
16:57
6
Lex Hther
Athlos
17:32
7
Gijs van de Wetering
De Gemzen
17:33
8
Duncan Mulder
PEC 1910
18:07
9
Bastiaan Jong
Cialfo
18:12
10
Niek ter Haar
NOP
18:39
11
Lucas Karenbeld
Athlos
20:03
12
Bram van Maare
Athlos
20:39
13
Tom Bloemberg
Flevo Delta
20:56
14
Job Doornhof
Athlos
22:42
JJUNA, 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
PEC 1910
15:33
2
Daan Veenhuizen
PEC 1910
16:34
3
Michiel Schouten
PEC 1910
16:58
4
Olav Koning
Athlos
16:59
5
David Prins
PEC 1910
17:21
M50, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Reitsema
Isala '96
34:21
2
Paul de Brie
Spirit Lelystad
34:21
3
Doede Terluin
NOP
35:42
4
Marten Bolt
BB lopers
39:14
V40, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
37:43
2
Erna van Es-Keen
De Gemzen
40:17
3
Hannelore van der Spek
De Sprinter
41:40
4
Miranda Witte
Dronten
47:03
5
Marjon Fidder
De Gemzen
49:09
V50, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greet Vrijbloed
Isala '96
43:55
2
Annet Buitenhuis
De Gemzen
47:15
VSEN, 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Fibbe
De Gemzen
36:50
2
Iris Bakker-Strieker
De Gemzen
41:58
3
Gerja Kouffeld
De Gemzen
45:46
MSEN, 10.000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Postma
Athlos
41:22
2
Tim den Besten
Isala '96
41:23
3
Sander van den Belt
Athlos
47:00
4
Richard Kroon
Isala '96
48:06
5
Jasper Stege
Emmeloord
52:22
6
Yuri Wieten
Kampen
53:55
7
Edwin Boone
Isala '96
54:07
M40, 10.000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
44:42
2
Roel van der Steege
Isala '96
45:07
3
Murk Falkena
Flevo Delta
46:07
4
Roel Fidder
De Gemzen
59:32
MPC, 1000M MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel Geursen
Athlos
4:34
2
Lisette Veldkamp
Cialfo
4:39
3
Arinya Van 't Ende
Isala '96
4:51
4
Isa Schoonhoven
De Gemzen
4:57
5
Valerie de Vries
PEC 1910
5:07
6
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
5:09
7
Hinde van Riel
De Sprinter
5:11
8
Nona Smit
Flevo Delta
5:15
9
Suze de Groot
PEC 1910
5:16
10
Sara Keijzers
Flevo Delta
5:17
11
Tess Schuttelaar
Athlos
5:18
12
Sanne Maat
De Gemzen
5:26
13
Norah van Elst
Flevo Delta
5:27
14
Fenne Schippers
Flevo Delta
5:29
15
Floortje Lont
Flevo Delta
5:38
16
Durieux Carma
PEC 1910
5:39
17
Anni Vosselman
Cialfo
5:42
18
Bobbi Roos van Rossum
Cialfo
5:53
19
Julia Kaal
De Gemzen
5:59
JPC, 1000M JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Koornstra
Athlos
4:30
2
Pepijn van Putten
Isala '96
4:30
3
Timo Huijsmans
Athlos
4:33
4
Jesper Wieten
Isala '96
4:39
5
Julian Bouman
De Sprinter
4:45
6
Robin de Vos
Athlos
4:53
7
Sem Eenkhoorn
Isala '96
4:55
8
Thomas van der Weerd
Isala '96
5:02
9
Alain Luxembourg
Athlos
5:06
10
Victor Duits
Athlos
5:09
11
Sem Rijlaarsdam
Athlos
5:18
12
Sam Verhoeff
Isala '96
5:25
13
Brenn Doorneweerd
Isala '96
5:25
14
Julian Stolte
NOP
5:31
15
Hugo Maes
De Sprinter
5:45
16
Irjan van Ommen
De Gemzen
6:07
MPB, 1000M MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Kwakkel
De Gemzen
4:19
2
Mare Holtrop
Isala '96
4:33
3
Demi Huijsmans
Athlos
4:44
4
Suleen Penninkhof
Isala '96
4:49
5
Fenne Korstanje
Athlos
5:06
6
Leonie Vonk
Athlos
5:17
7
Mare Huisman
De Gemzen
5:25
8
Tessel van der Valk
Cialfo
5:35
9
Amy Heupink
NOP
5:59
JPB, 1000M JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen de Vries
Isala '96
4:09
2
Tristan van der Weerd
Isala '96
4:13
3
Joshua Gooijer
PEC 1910
4:14
4
Joel van den Dool
Isala '96
4:14
5
Joris Wever
Athlos
4:21
6
Lars van Dalfsen
NOP
4:21
7
Job Keppel
De Gemzen
4:22
8
Gijs Bastiaan
Flevo Delta
4:29
9
Fenn Steur
PEC 1910
4:31
10
Mats Verweg
Flevo Delta
4:42
11
Stan Overeem
Cialfo
4:53
12
Emiel de Zoeten
PEC 1910
5:07
13
Louran Veldhuis
Cialfo
5:11
14
Niels Timmer
Athlos
5:30
MPA1, 1000M MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenneke Heere
Cialfo
4:13
2
Magali Kanis
De Gemzen
4:16
3
Julynn Huijsmans
Isala '96
4:39
4
Catrijn Heere
Cialfo
4:44
5
Eva ter Haar
NOP
5:01
6
Marli-Anne van Rossum
Cialfo
5:03
7
Amber Veldkamp
Cialfo
5:11
8
Vera Maes
De Sprinter
5:21
9
Marely Bijma
NOP
5:23
MPA2, 1000M MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mente Kommer
De Gemzen
4:01
2
Anouk Heere
Cialfo
4:07
3
Nomi Blankvoort
De Gemzen
4:11
4
Carlijn Scholte
Athlos
4:12
5
Flore Kroes
De Gemzen
4:30
6
Ellen Smit
PEC 1910
4:38
7
Brenda Wensink
De Gemzen
4:44
8
Eline Vonk
Athlos
4:48
9
Chamena Hoekman
Isala '96
4:49
10
Sannah de Vries
PEC 1910
4:50
11
Brecht van der Haar
Isala '96
4:50
12
Los Schuurman
Isala '96
4:55
13
Renee Blok
De Gemzen
4:58
14
Fenna Thijs
Athlos
4:59
15
Carice van Arken
De Gemzen
5:09
16
Evi Vosselman
Cialfo
5:13
JPA1, 1000M JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tieme Koornstra
Athlos
3:56
2
Noud Kanis
Isala '96
3:58
3
Milan Jager
Athlos
3:59
4
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
4:07
5
Levi Wielstra
NOP
4:14
6
Stan van Dalfsen
NOP
4:20
7
Tije Annema
Isala '96
4:21
8
Tjalle Bruining
Athlos
4:27
9
Jarle Timmerman
PEC 1910
4:32
10
Jamie Smit
4:36
11
Thijmen Hiemstra
Cialfo
4:37
12
Timo Westerhof
NOP
4:40
13
Timo Goedhart
Athlos
4:42
14
Tim Schuttelaar
Athlos
4:45
15
Cas Sanders
PEC 1910
4:47
16
Sjoerd van de Steege
Isala '96
4:50
17
Aviv van Loo
Isala '96
4:57
18
Davy van den Berg
Isala '96
5:01
19
Hugo Duits
Athlos
5:03
20
Lucas Stolte
NOP
5:05
21
Gerrit Wensink
De Gemzen
5:10
22
Tijn van de Belt
De Sprinter
5:20
23
Jamairo Sijbesma
Isala '96
5:20
JPA2, 1000M JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon van den Pol
PEC 1910
3:53
2
Lars Hansman
Isala '96
3:55
3
Giel Scholte
Athlos
4:00
4
Luuk Selhorst
PEC 1910
4:01
5
Tomas Platje
NOP
4:04
6
Axel Konijnenberg
Cialfo
4:17
7
Luuk Labots
PEC 1910
4:18
8
Patrick Duiveman
Isala '96
4:24
9
Anas Essabani
Athlos
4:25
10
Sijmen de Vos
Athlos
4:28
11
Joshua Broeksema
Athlos
4:31
12
Jochem de Wilde
Athlos
4:41
13
Kyan Meddour
PEC 1910
4:41
14
Kas Meuleman
Isala '96
4:43
15
Levi Koers
Athlos
4:54
16
Bas Bergman
PEC 1910
4:55
17
Danny Gerrits
Cialfo
5:00
18
Nathan van der Weerd
PEC 1910
5:07
19
Joep de Vos
PEC 1910
5:40
MJD1, 1500M MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nall Huijsmans
Isala '96
6:39
2
Michelle van Roemburg
Flevo Delta
7:16
3
Jara Gooijer
PEC 1910
7:31
4
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
7:32
5
Fabienne Sinte Maartensdijk
Athlos
7:43
6
Merel van der Haar
De Gemzen
8:26
7
Diane Wensink
De Gemzen
9:56
MJD2, 1500M MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
6:04
2
Julia Fahner
Isala '96
6:35
3
Nami Gooijer
PEC 1910
6:47
4
Sara Meijer
PEC 1910
6:47
5
Elodie van Arken
De Gemzen
6:49
6
Guusje Koning
Athlos
6:53
7
Vera Kruis
NOP
7:06
8
Kim Remijn
Flevo Delta
7:14
9
Meike Schipper
Athlos
7:17
10
Amber van Manen
Athlos
7:53
11
Eva Middelkamp
Athlos
8:13
12
Lisa van der Sluijs
Athlos
8:47
www.uitslagen.nl
10-11-2018 14:49