Uitslagenlijst 51e Mosselloop

Burgh-Haamstede - Zaterdag 10 november 2018

MSEN, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aggrey Agaba
Oost-Souburg
28:25
2
Tim Pleijte
Dynamica
29:01
3
Aimane Benchellal
PAC
30:12
4
Mojalefa Kloprogge
U-Track
30:14
5
Job de Feijter
RK HAV
30:19
6
Niek de Exter
Tilburg
30:35
7
Jort Benz
Energie
30:48
8
Yunis abu Stitan
Delta Sport
31:04
9
Patrick de Vos
AV '56
31:10
10
Ykalo Fsaha
Oost-Souburg
31:42
11
Bereken Petersen
Goes
32:19
12
Eric Wolfert
Sommelsdijk
32:24
13
Peter Pollemans
Oude Tonge
33:27
14
Luuk Balkenende
Delft
33:30
15
Marien van der Niet
PAC
34:02
16
Steef Rosmolen
Spirit Oud Beijerland
34:40
17
Sjors Visser
THOR
35:22
18
Robbert Meeuwse
Kwadendamme
35:24
19
Jon Kegge
Goedereede
35:28
20
Tom Fobbe
PAC
35:54
21
Mario Poldervaart
Zuidland
36:04
22
Freek Goedhart
Dirksland
36:12
23
Mark de Munter
PAC
36:38
24
arnaud Rijk
Hoedekenskerke
37:02
25
Mattheo Moerland
Delta Sport
37:05
26
Maurice Jacobse
Zoutelande
37:26
27
John Bout
Willemstad
37:31
28
Robin Jongeneel
Middelburg
37:58
29
Niels van Tuil
AV '56
38:37
30
Bas de Nooijer
Biggekerke
38:40
31
Michael Kerkhof
PAC
40:15
32
Kevin Veerhoek
Renesse
40:21
33
Joannathan Duinkerke
Kapelle
42:19
34
Jesse Wernsing
Delta Sport
44:52
35
Bart van de Velde
Sint Philipsland
46:53
36
Stefan van den dries
Heinkenszand
47:03
37
Hans Schopeck
serooskerke
48:13
38
Douwe vd Ende
Zierikzee
48:14
39
Lennard van Gilst
Yerseke
49:00
40
Arnold van den BergJeths
Delft
50:12
41
Bjorn Boot
Zierikzee
51:26
M35, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Harmes
González Running Team
29:30
2
Martijn de Kok
Heinkenszand
31:11
3
Michel vd Klein
Rotterdam
32:01
4
Sander Post
Scheldesport
32:22
5
michael Raaijmakers
Dordrecht
33:55
6
Bart Visser
Serooskerke
36:08
7
Henrik Westerweele
Vlissingen
36:10
8
Joop Helbers
Hellevoetsluis
36:17
9
Jacob Holwerda
Dreischor
36:49
10
Rinus Van de Woestijne
Dynamica
37:12
11
Ronald Geertse
serooskerke
37:21
12
Mark van Eijken
Flakkee
38:17
13
Robert Verwijs
Delta Sport
38:42
14
Leon vd ster
Klaaswaal
38:45
15
ron vd Graaf
Capelle ad ijssel
38:59
16
sander Peters
Hellevoetsluis
39:03
17
Jochem Bargeman
Middelburg
40:18
18
Jeroen van der Perk
Pallas '93
40:41
19
Léon Jacobse
Zoutelande
40:45
20
Maurice Steketee
Middelburg
41:02
21
Harry Boot
Zierikzee
41:10
22
Aart Simmelink
Kerkwerve
41:57
23
Arthur van Aartsen
Dynamica
42:05
24
Pieter de Munnik
Burgh Haamstede
42:14
25
Kempe M
Delta Sport
42:22
26
Marijn Traas
Heinkenszand
43:01
27
Mark Giljam
Bruinisse
43:39
28
Henry van Klinken
Delta Sport
43:57
29
Corne Den otter
Nieuwerkerk
44:26
30
Martijn van der Klooster
Scharendijke
45:37
31
Arjen Berrevoets
Kerkwerve
45:45
32
Jan Ijzelenberg
Oosterland
45:49
33
Martin Geluk
Kattendijke
45:55
34
Wilbert Koole
Oostkapelle
46:01
35
harm Boer
Goes
46:33
36
Erwin vd Bosch
Burgh-Haamstede
47:37
37
Richard de Vlaam
Delta Sport
47:50
38
Martin van den Bosch
Delta Sport
48:32
39
Marco Saarloos
Sint-Annaland
49:11
40
Jan vd Velde
Delta Sport
57:43
M45, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Berendsen
Heenvliet
33:51
2
Peter Balkenende
AV '56
33:59
3
Andre Melissant
Flakkee
35:31
4
Johan karelse
AV '56
35:52
5
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
36:23
6
Sebastiaan Heikoop
Delta Sport
36:25
7
Berry Simonse
AV '56
36:27
8
Wolter Vos
Middelburg
36:51
9
Henk Kerkhof
avVN
36:53
10
Bas Groothedde
Delta Sport
36:59
11
Rahul Ravesteijn
Rotterdam
37:35
12
Steef Berrevoets
Delta Sport
37:45
13
Martin Pruijsers
Middelburg
37:47
14
Gijsbert Elstgeest
sHeerenhoek
37:54
15
Ludolf Reijntjes
Delta Sport
38:02
16
Sjaak Brouwer
Dynamica
38:32
17
Bastian Mathijssen
Zonnemaire
38:43
18
p van iersel
Goes
39:01
19
François van de Broecke
De Wielingen
39:13
20
Dick Saarloos
Kapelle
39:27
21
Danmar Dees
Goes
40:13
22
Chris Tunders
Burgh Haamstede
40:30
23
Jan Heshof
Steenbergen Nb
41:15
24
Ad Straub
AV '40
42:37
25
Kees van den Berk
Roosendaal
42:42
26
Gert Zweedijk
Zierikzee
42:56
27
Nick Paulusse
oost Souburg
42:58
28
René Goetheer
Wolphaartsdijk
43:28
29
Hans Tramper
AV '56
44:33
30
Rob Jongeneel
Middelburg
44:37
31
Gertjan van de Sluis
Delta Sport
44:50
32
Chris Knape
Rotterdam
45:00
33
Rini Verwijs
Delta Sport
45:16
34
Kees den Hollande
Dreischor
46:13
35
Leo de Rijke
Vlissingen
46:23
36
Martin van der Heiden
Zonnemaire
46:31
37
Martin van Nieulande
Nieuw- en Sint Joosland
47:07
38
Jos Put
Vlissingen
47:08
39
James
Ouwerkerk
47:34
40
Ron van Domburg
Driebruggen
47:53
41
Arwin Schot
Zierikzee
47:56
42
Caio de Graaf
Burgh haamstede
48:03
43
Gerard Kraaijenbrink
Abbenbroek
48:11
44
Rene Korstanje
Renesse
53:28
45
Jaap Kievit
Burgh Haamstede
57:16
M55, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Havinga
AV '40
34:34
2
Marius Besuijen
AV '56
36:47
3
Piet van Mourik
Delta Sport
38:05
4
Ron Huizer
Spijkenisse
38:07
5
Rob Schaap
Vlissingen
38:10
6
Jan Guiljam
Loopgroep Aart Stigter
39:38
7
Rien van Vossen
Olympia Halsteren
39:47
8
Ruud de Vette
Ouddorp
40:07
9
Co de Feijter
Delta Sport
41:55
10
Peter Noordijke
Goes
42:40
11
Ronnie Krocké
Oost-Souburg
43:19
12
Eric v Remortel
Goes
43:51
13
Jan van Hassent
Flakkee
45:13
14
Marc Couwenbergh
Gouda
46:14
15
Frits Burger
Zierikzee
46:37
16
Ron Dellebeke
Dynamica
46:45
17
Leon de munnik
Delta Sport
46:56
18
Leo Goedegebure
sHeer Arendskerke
47:23
19
Jos Torremans
Vosselaar
47:45
20
Hans Minnaard
Yerseke
48:09
21
Paul Menten
Retie
48:29
22
Adrie Van Bavel
Delta Sport
48:35
23
Jon van Caspel
Dynamica
48:45
24
Bram v Eenennaam
Nieuw en st Joostland
50:49
25
Arie t Hart
Brielle
52:13
26
Theo Simons
Dynamica
54:06
27
Nico Vriend
Dynamica
55:06
28
Ron Zoeteweij
Voorne Atletiek
55:44
29
Leo Francke
Oostkapelle
57:12
30
Aad Kattemolle
Delta Sport
58:02
M65, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Kloet
Delta Sport
40:33
2
Leo van Leeuwen
AV '40
41:59
3
Arie van Dijk
Flakkee
42:08
4
Adri Koole
Dynamica
43:06
5
Gerrit Spaans
Goes
44:14
6
Fred Bastemeijer
Delta Sport
44:59
7
Wim de Jonge
s Heer Abtskerke
45:33
8
Jan Bostelaar
Dynamica
46:20
9
Piet Beijer
Dynamica
46:29
10
Gerard van Wissen
Nieuw-Beijerland
47:40
11
Dave Louws
Dynamica
48:58
12
Kobus Botman
Dynamica
49:26
13
Joop Lasseur
Delta Sport
50:17
14
Arthur Stijns
Dynamica
50:23
15
Pieter Verweij
Dordrecht
51:57
16
Jan Geluk
Delta Sport
52:10
17
John Guequierre
Dynamica
54:13
VSEN, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
PAC
33:11
2
Laurey van den Berge
Flakkee
34:56
3
Anouk van Gils
Spado
39:23
4
Eva van Damme
Goedereede
42:53
5
Elianne Touw
Oostkapelle
46:03
6
Emma van Mourik
Delta Sport
46:16
7
Javanne vd Veer
Zierikzee
50:32
8
Laura Schreutelkamp
Delta Sport
51:31
9
Stacey Kouwijzer
Terneuzen
52:05
V35, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monica Sanderse
Dynamica
36:44
2
Durby Meijboom
Vlissingen
41:20
3
Monique Raaijmakers
Dordrecht
41:29
4
Ilonka de Vlaam-Klink
Delta Sport
49:31
5
Annelies van der Ploeg
Voorne Atletiek
50:14
6
Sharon Landman
Burgh-Haamstede
50:19
7
Esther v Sluijs- kole
Kloetinge
50:30
8
Laurette van Ham
Breda
56:06
9
Marjan Boon
Goes
56:27
10
Renata vd palm
Renesse
57:01
V45, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Sloots
Brielle
39:53
2
Paola van Gilst
AV '56
40:37
3
Christel Ravesteijn
PAC
40:40
4
Hilly Panjer
Apeldoorn
41:46
5
Petra Bruijs
Hoogerheide
42:02
6
Krista Voorham
Delta Sport
48:01
7
Marjanne van de Sluis
Delta Sport
48:18
8
Christl Rozendaal
Kapelle
49:08
9
Jeannette Poldervaart
Spark
49:48
10
Belinda van der Hoogt
Voorne Atletiek
50:09
11
Ilonka Hesseling
Delft
50:52
12
Sonja Poppe
Kamperland
51:05
13
Corine Berrevoets
Renesse
51:36
14
Ivonne Kassels
Voorne Atletiek
52:08
15
Corine Purperhart
Hoogvliet
53:07
16
Esther Oldenburger
Voorne Atletiek
53:56
17
Petra van den Doel
Delta Sport
54:52
18
Panda vd Holst
Renesse
57:00
19
Marleen van Sighem
Renesse
57:02
20
Evelien van der Kooij
Voorne Atletiek
57:30
21
Caroline Couwenbergh
Rotterdam
58:24
22
Sylvia Duinhouwer
Delta Sport
1:01:19
23
Cynthia janse
Delta Sport
1:01:20
V55, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Koene
AV '56
45:18
2
Els Gelok
Dynamica
45:25
3
Digna de Boer
Delta Sport
45:59
4
Rian Flikweert
Dynamica
47:58
5
Ingrid de Kok
Kapelle
48:16
6
Jeanine van Overveld
THOR
48:51
7
Nellie Blom
Burgh-Haamstede
48:55
8
Veronica Vriend
Dynamica
49:29
9
ellie Spaans
Goes
49:56
10
Annemarie Malschaert
Fortius
50:06
11
Marjorie Zuidema
Rhoon
50:10
12
Pim Couwenbergh
Zierikzee
50:27
13
Lena Kleingeld
avVN
52:18
14
Tea Tazelaar
Dynamica
55:54
15
Sita Hoogenboom
Voorne Atletiek
1:02:44
MAN, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Friso Lyppens
Den Haag
22:17
2
Gjalt Panjer
Veluwe
22:21
3
Jim Ruter
PAC
23:02
4
David Hoek
Avantri
24:17
5
Jan Willem Rietberg
Oost-Souburg
25:37
6
Bert
Oostvoorne
26:09
7
Pascal van de Voorde
Middelburg
27:07
8
Klaas Leijnders
Utrecht
28:45
9
Huub Beelen
Goes
29:03
10
Werner Helmich
Kapelle
29:48
11
Floris Hoogenboom
Burgh haamstede
30:27
12
Johan Dekker
Middelburg
32:21
13
Joost Sanderse
s Heer hendrikskinderen
33:06
14
Acronius Kramer
Goes
34:26
15
Michel Siep
Rotterdam
34:28
16
Bart van den Heuvel
Kapelle
34:38
17
Maarten Kievit
Burgh Haamstede
35:57
18
Hans van der Welle
Middelburg
36:00
19
Eric haest
Kasterlee
38:28
20
E vd Maas
Spijkenisse
47:32
VROUW, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hijman
PAC
24:00
2
Silke Brakkee
PAC
27:41
3
Femke Panjer
AV '34
27:56
4
Lotte Bakx
THOR
28:10
5
Sanne van Beek
PAC
28:51
6
Annick beckers
Kasterlee
29:31
7
Kim de Nooijer
Brussel
29:43
8
Angela Buijck
Middelburg
29:55
9
Julia Wisse
Aagtekerke
30:17
10
Roely Leijnse-Prenger
Dynamica
31:40
11
Laura v Nijnatten
Biggekerke
33:04
12
Sanne Stitan
Delta Sport
33:08
13
Rozemarijn Kievit
Burgh Haamstede
34:18
14
Jolanda van der laan
Delta Sport
34:36
15
Liza Mariska Marner
Zaandam
36:02
16
Marieke Dam
Heerle
36:06
17
Mare van den Heuvel
Kapelle
36:14
18
Mieke van den Bos
Delta Sport
36:19
19
Jolanda Steenbakker
AV '56
36:32
20
danielle vd Klein
Rotterdam
36:55
21
Carlijn Hoogma
Utrecht
37:07
22
Hendrien van der Mark
Nieuwerkerk ad IJssel
37:09
23
Marielle Simonse
AV '56
37:16
24
Shelina Bandhoe
Rotterdam
37:42
25
Louisa Miechielsen
Vosselaar
38:25
26
Anita Louters
Zeewolde
40:04
27
Ineke Paulus
Zeewolde
40:05
28
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
40:24
29
Jacqueline de Kleer
Zeewolde
40:32
30
Arianne Jansen
sHeer Arendskerke
41:28
31
Ingrid Dijkstra
Zeewolde
42:01
32
Renske te Broeke
Zeewolde
42:29
33
Bettina Berrevoets
Bruinisse
42:34
34
Janet Grootkarzijn
Zeewolde
42:46
35
Irma Vermue
Zeewolde
43:45
36
Dian Lindhout
Middelharnis
44:35
MAN, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs de Haan
PAC
10:45
2
Natnael Meij
Avantri
11:16
3
Stef Kapteijn
Kapelle
11:57
4
Tom Dees
Goes
13:40
5
Michel Christen
Brielle
13:47
6
Ivar Noordhoek
Zierikzee
14:03
7
Pelle Gelderblom
Ilion
14:18
8
Mart Kapteijn
Kapelle
15:22
9
Nino vd Berg
Goes
15:51
10
Jonathan den Boer
Burgh-Haamstede
16:36
11
Boris Odinot
Zierikzee
16:51
12
Maurice van dam
Burgh-Haamstede
16:59
13
Rody Dees
Goes
18:16
14
Lasse Vellema
Zierikzee
20:59
VROUW, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle Frowijn
Rotterdam
11:49
2
Hebe Chadwick
AV '40
12:25
3
Anna Gommer
capelle ad Ijssel
13:02
4
Phileine Kipping
AV '40
13:02
5
Maud van Sintmaartensdijk
Voorne Atletiek
13:12
6
Marit Uilhoorn
Fortius
13:14
7
Eefke Leeuwis
Spado
13:27
8
Maud van Beest
AAV '36
13:52
9
Ilse Goudswaard
Delta Sport
13:53
10
Ruchama Houtzager
Delta Sport
14:34
11
Lisa Kapteijn
Kapelle
14:36
12
Fleur Leenheer
Delta Sport
14:37
13
Lotte Muller
Bruinisse
15:58
14
Jolanda t Jong
Delta Sport
18:02
15
Ingrid Rasenberg
Delta Sport
18:07
16
Maud van Liere
Delta Sport
18:08
17
Valerie van Opijnen
Bruinisse
18:34
18
Mia van Belle
Dynamica
20:47
19
Maritz Oosterkamp
Zeewolde
20:52
20
Jessica Wattel
Kloosterzande
21:06
21
Susan Kloet
Delta Sport
21:13
www.uitslagen.nl
11-11-2018 20:21