Uitslagenlijst Voorronde Jeugdcrosscompetitie

Soest - Zaterdag 10 november 2018

JJA, START 1 11.30
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Timmerman
Clytoneus
10:23
2
Jelle van der Schoot
U-Track
10:44
3
Lennert Oosterbaan
Altis
11:08
4
Faas van der Ven
Triathlon
11:12
JJB, START 1 11.30
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Fokkenrood
U-Track
9:30
2
Tim de Wild
Hellas
9:38
3
Yordi Druijff
Triathlon
9:42
4
Viggo Parol
Triathlon
10:10
5
Daniël Vink
U-Track
10:15
6
Stijn Verheij
U-Track
10:34
7
Pepijn Oron
Hellas
10:38
8
Anton van Triest
Clytoneus
10:44
9
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
10:47
10
Sven Druijff
Triathlon
10:59
11
Djimon de Groot
Almere '81
11:03
12
Camiel Colen
Hellas
11:10
13
Jelle Swaanen
Altis
11:25
14
Roy van Meurs
Atverni
11:38
15
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
11:48
16
Justin Lagadeau
Altis
11:48
17
Jorg Bomas
Altis
11:58
18
Joppe Bakker
Clytoneus
12:08
19
Jasper Bertrand
Hellas
12:11
20
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
12:37
21
Luuk van Eden
Spirit Lelystad
12:41
22
Eric Glas
Spirit Lelystad
13:02
23
Jeroen Visser
Atverni
13:10
24
Tim IJsseldijk
Altis
13:25
25
Bart Huizinga
Altis
13:41
MJA, START 2 11.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madelief Kok
Triathlon
8:15
2
Sanne de Ruiter
Clytoneus
8:32
3
Anne Geytenbeek
U-Track
8:44
4
Lotte Jacobsen
Pijnenburg
8:47
5
Femke Brouwer
Phoenix
8:53
6
Nadine de Vries
Clytoneus
9:24
7
Liza van de Vooren
Hellas
9:27
8
Gabriela Riebeek
Almere '81
9:28
9
Tabitha Bruin
Hellas
9:35
10
Nathalie Leushuis
Triathlon
9:58
MJB, START 2 11.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Jager
Altis
8:53
2
Janneke van Hofslot
Triathlon
8:58
3
Lois Kok
Altis
9:12
4
Maud Kaarsgaren
Fit
9:18
5
Maureen van Solinge
U-Track
9:23
6
Hannah Garritsen
Clytoneus
9:42
7
Christine de Waal
Hellas
9:48
8
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
9:52
9
Jitske van Helden
Triathlon
9:53
10
Noor Schepers
Altis
9:55
11
Marit Jansons
Triathlon
10:01
12
Camiel Hitters
Fit
10:02
13
Yda de Jong
Fit
10:05
14
Amanda Buijtenhuis
Pijnenburg
10:14
15
Sanne Bakker Schut
Triathlon
10:36
16
Pien Kempe
Altis
10:37
17
Loes Vogelaar
Fit
10:41
JJC, START 3 12.05
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mauro Dieters
Almere '81
8:34
2
Pablo van Hoorn
Altis
8:35
3
Rick van der Meer
AV Zeewolde
9:00
4
Juan Zijderlaan
Atverni
9:04
5
William Knol
U-Track
9:05
6
Lars Molenkamp
Almere '81
9:08
7
Jarik van de Mast
Altis
9:10
8
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
9:28
9
Meije Bosma
Hellas
9:37
10
Jonah Broer
Triathlon
9:40
11
Jonas Kole
Altis
9:40
12
Nathan Houwaard
Triathlon
9:41
13
Iker Bruggink
Phoenix
9:42
14
Gies Oude Brunink
Fit
9:46
15
Levi Posthuma
Altis
9:48
16
Joris IJzinga
Altis
9:49
17
Dat de Kiefte
Phoenix
9:52
18
Marijn van der Harst
Altis
9:58
19
Finn van der Maas
Fit
10:01
20
Arvid Jansons
Altis
10:03
21
Pim Zeeman
Hellas
10:04
22
Yuri Stolk
Pijnenburg
10:05
23
Sven Kroon
Almere '81
10:11
24
Koen van Eden
Spirit Lelystad
10:12
25
Hugo van Westerneng
Triathlon
10:13
26
Pier van der Ploeg
Triathlon
10:14
27
Martijn Schoemaker
AV Zeewolde
10:20
28
Olaf Rijnbout
Hellas
10:25
29
Bas van Groenestein
Almere '81
10:27
30
Luc Nederpel
Atverni
10:28
31
Thomas Schols
Atverni
10:33
32
Mats Medema
Altis
10:42
33
Koen Bijlsma
AV Zeewolde
10:45
34
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
10:53
35
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
11:08
36
Finn van Wordragen
Altis
11:12
37
Tobias Favier
Altis
11:15
38
Ilja van Ekkendonk
Altis
11:15
39
Jorren de Valk
Fit
11:20
40
Floris van Schagen
Triathlon
11:21
41
Tiziano de Kruijf
Altis
11:25
42
Sem Kleijne
Fit
11:27
43
Gijs Broere
Triathlon
11:35
44
Jesse van der Veen
Triathlon
11:43
45
Boris van de Beek
Fit
11:45
46
Taran van Ess
Altis
11:49
47
Kenan van der Kooij
Altis
11:51
48
Kevin Weerdenburg
Altis
11:53
49
Tim Niezink
Pijnenburg
11:56
50
Ivo Rots
Altis
11:59
51
Robin Jovicic
Altis
11:59
52
Jan Spekman
Hellas
12:00
53
Remy Vink
Altis
12:04
54
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
12:52
55
Teun Bisschops
Altis
12:52
56
Daniyal Sofian Brandenburg
Triathlon
13:08
57
Marten Krikken
Pijnenburg
13:10
58
Lars Bögels
Altis
13:28
59
Mitchel van Dam
AV Zeewolde
13:47
60
Eric Nuijtemans
Hellas
16:24
MJC, START 4 12.25
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
8:02
2
Loes Kempe
Altis
8:22
3
Luna Zinnik
Clytoneus
8:35
4
Emma Landman
Triathlon
8:38
5
Karlijn Mesman
Atverni
8:43
6
Nynke Streppel
Fit
8:56
7
Eva Kroon
Altis
8:58
8
Norah van Kippersluis
Pijnenburg
8:59
9
Iza de Waal
AV Zeewolde
9:00
10
Anniek van Triest
Clytoneus
9:08
11
Marlot Groeneweg
Altis
9:13
12
Katya Stappers
Altis
9:15
13
Nora Stemerding
Triathlon
9:23
14
Jasmijn Post
Altis
9:24
15
Iris Turksema
Spirit Lelystad
9:25
16
Marinka Schuurman
Altis
9:27
17
Lidewij Boddeke
Hellas
9:30
18
Maartje Rinsema
Altis
9:36
19
Myrthe Vernooij
Altis
9:39
20
Berber Schaap
AV Zeewolde
9:39
21
Isa Vera van Sintemaartensdijk
Altis
9:45
22
Eva van Ieperen
Pijnenburg
9:48
23
Nora Kwakman
Triathlon
9:51
24
Lotte Stam
Altis
9:54
25
Janna de la Croix
Triathlon
9:54
26
Jolijn Stemerdink
Triathlon
9:56
27
Emma Swaanen
Altis
10:01
28
Senna Vroemen
Altis
10:05
29
Juul Embrechts
Fit
10:07
30
Elieke Kars
AV Zeewolde
10:10
31
Lena Broere
Triathlon
10:10
32
Myrthe Martens
Altis
10:11
33
Marloes Bosman
Hellas
10:13
34
Elin Kruizenga
Altis
10:19
35
Rilana Duynstee
Spirit Lelystad
10:24
36
Joyce Bakker Schut
Triathlon
10:25
37
Hanna Latour
Triathlon
10:28
38
Erica de Lange
Spirit Lelystad
10:43
39
Marit Kort
Pijnenburg
10:47
40
Emma Kamer
Hellas
10:49
41
Donna Schomaker
Altis
10:54
42
Anouk Wegerif
Pijnenburg
11:02
43
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
11:02
44
Anne van de Coterlet
Pijnenburg
11:06
45
Pip Verschuijten
Altis
11:07
46
Bente Booij
Altis
11:18
47
Noor Uyt den Bogaard
Altis
11:19
48
Eva Schrooten
Altis
11:20
49
Isabel Kerstholt
Altis
11:22
50
Anika van der Wolf
Altis
11:35
51
Dagmar Schepers
Altis
11:43
52
Lieke Bakker
Triathlon
11:51
53
Keziah Orie
Altis
12:29
54
Milou van Bekkum
Pijnenburg
12:39
JJD2, START 5 12.40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Enrico Cossuto
Almere '81
7:52
2
Benjamin Post
Altis
8:05
3
Harm Welleweerd
Hellas
8:14
4
Rhune van Doorn
Triathlon
8:15
5
Sam de Wild
Hellas
8:17
6
Niels Hulsman
Altis
8:19
7
Timo Straathof
Atverni
8:19
8
Thom van der Leest
Altis
8:21
9
Finn van Ek
Hellas
8:21
10
Bruno Stoon
U-Track
8:24
11
Gijs Bomer
Hellas
8:25
12
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
8:41
13
Floris van der Vijgh
Hellas
8:42
14
Rogier Groeneweg
Altis
8:50
15
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
8:53
16
Rick Snijder
Triathlon
9:04
17
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
9:06
18
Wytze de Jong
Fit
9:06
19
Manuel Theebe
AV Nijkerk
9:06
20
Theun Blommers
Pijnenburg
9:08
21
Rick Scherrenburg
Pijnenburg
9:08
22
Teun Emond
U-Track
9:08
23
Aaron Grul
Phoenix
9:13
24
Finn van der Es
AV Zeewolde
9:17
25
Sjoerd van Solinge
U-Track
9:17
26
Philip Walraven
Altis
9:18
27
Mats van Dijk
U-Track
9:22
28
Sven Huijnen
Altis
9:24
29
Stijn Beverwijk
Triathlon
9:35
30
Timo Laseur
Altis
9:35
31
Ard de Jong
Altis
9:36
32
Kian Schouten
Fit
9:55
33
Giel Sportel
Altis
9:59
34
Tibbe Moro
Altis
10:04
35
Boris Hermsen
Atverni
10:06
36
Jenson de Groot
Almere '81
10:16
37
Marijn Keswiel
Pijnenburg
10:23
38
Lucas Pasker
Altis
10:34
39
Jarne van de Poll
Altis
10:43
40
Jan Pieter de Waal
Hellas
10:49
41
Julian Kriek
AV Zeewolde
11:09
42
Huub Olde Dubbelink
Altis
11:17
43
Joran Pijl
Altis
11:22
44
Jacob van Alstein
Fit
11:29
45
Edward Dijkstra
Fit
11:32
46
Anwar Allali
Altis
11:34
47
Merlijn van Urk
Altis
11:37
JJD1, START 6 12.55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William van Triest
Clytoneus
8:17
2
Nariño Renfurm
Almere '81
8:19
3
Jente van Geest
Altis
8:31
4
Noah Schoonhoven
Atverni
8:34
5
Teun Merckx
Almere '81
8:46
6
Koray Yandi
Almere '81
8:54
7
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
8:58
8
Martijn van Doorn
Altis
9:04
9
Thijs Kempe
Altis
9:05
10
Benjamin Götte
Triathlon
9:09
11
Noah Groen in 't Woud
Clytoneus
9:12
12
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
9:16
13
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
9:20
14
Roemer de Jong
Triathlon
9:24
15
Rens Kelder
Triathlon
9:25
16
Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse
Altis
9:29
17
Floris van Tuijl
Almere '81
9:35
18
Menno Hoornstra
ATHLOI
9:35
19
Teun Lip
Triathlon
9:39
20
Yuri Vink
Phoenix
9:46
21
Wessel Meskers
Almere '81
9:53
22
Mike Middelkoop
Triathlon
9:54
23
Idse van der Schoot
U-Track
9:58
24
Guus Boorsma
Altis
10:01
25
Jesse Cools
Altis
10:02
26
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
10:03
27
Nathaniel Dijkerman
Almere '81
10:05
28
Ruben Immerzeel
Phoenix
10:06
29
Levi Bras
Altis
10:07
30
Thomas Mooi
Phoenix
10:12
31
Siem van Tuyl
Altis
10:14
32
Quinn Jager
Pijnenburg
10:20
33
Lukas van der Linde
Fit
10:20
34
Maarten Arnoldus
Pijnenburg
10:22
35
Satria Jansen
Triathlon
10:23
36
Lucas Karelsen
Pijnenburg
10:33
37
Lars Bergmann
Triathlon
10:39
38
Timo Kieft
Pijnenburg
10:45
39
Mees Hirsch
Pijnenburg
10:46
40
Daen Bovenkerk
Altis
10:50
41
Ruben Middelaar
Altis
10:52
42
Teije Benschop
Pijnenburg
11:01
43
Navajo Nahumury
Altis
11:01
44
Chris Nuijtemans
Hellas
11:03
45
Diogo van den Berg
Atverni
11:17
46
Quinten Landman
Almere '81
11:42
47
Jens Werner
Triathlon
11:49
48
Kingston Schuld
Altis
12:06
49
Jochem van den Berg
AV Zeewolde
12:43
50
Arvin Bronder
Altis
19:52
51
Jochem Klein
Altis
21:58
MJD2, START 7 13.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke van der Ploeg
Triathlon
5:26
2
Laila Yahyaoui
Almere '81
5:37
3
Noor ter Rahe
Fit
5:37
4
Floor Bomer
Hellas
5:52
5
Lara van den Broek
Phoenix
6:06
6
Britt van Westerlaak
Altis
6:07
7
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
6:08
8
Olivie van der Linden
Hellas
6:09
9
Emily Verhoef
Pijnenburg
6:18
10
Ireen Stoter
Triathlon
6:19
11
Indy Kortman
Altis
6:22
12
Bo Engel
Spirit Lelystad
6:26
13
Aisha Meijer
Hellas
6:27
14
Jacobien Hoyng
Triathlon
6:29
15
Ereza Plochg
Triathlon
6:31
16
Sanne Geurtsen
Hellas
6:31
17
Sofie Klein Willink
Triathlon
6:33
18
Jelke Steenbeek
Altis
6:38
19
Elena Slagt
Altis
6:38
20
Elin Buitenhuis
AV Zeewolde
6:42
21
Janne van Tuyl
Altis
6:46
22
Robin van de Grijp
Altis
6:48
23
Sofie Morsch
Triathlon
6:51
24
Floor Embrechts
Fit
6:52
25
Noor Tewes
Fit
6:54
26
Karlijn Rinsema
Altis
6:55
27
Liva Hofste
Altis
6:56
28
Marlieke Castelein
Triathlon
7:00
29
Mya van Horsen
ATHLOI
7:03
30
Annemijn Kerstholt
Altis
7:06
31
Abigail Noruwa
Altis
7:06
32
Ilse Veenma
Altis
7:08
33
Aimy Landman
Altis
7:09
34
Imme Kleijne
Fit
7:09
35
Rosa Bus
Altis
7:11
36
Valerie Dorland
Altis
7:11
37
Janna Luijk
Fit
7:12
38
Famke Fonken
Pijnenburg
7:15
39
Anna Kompier
Phoenix
7:18
40
Noawende Kok
Altis
7:48
41
Anouk van Dalen
Altis
8:04
42
Fay Kuipers
Triathlon
8:20
43
Maureen Baartmans
Altis
8:41
44
Vera Pierik
U-Track
10:34
MJD1, START 8 13.25
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evie de Roos
Fit
5:38
2
Benita Beerse
Almere '81
5:49
3
Marit Elkerbout
Altis
5:54
4
Jackie Vissers
Hellas
6:05
5
Hannah Vos
Fit
6:17
6
Mara Schouw
Pijnenburg
6:18
7
Faisa Nicolaas
Altis
6:22
8
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
6:24
9
Denise Kliphuis
Fit
6:26
10
Anne-Ruth de Bruijne
Hellas
6:27
11
Lara van 't Klooster
Triathlon
6:34
12
Emma de Jong
OSM '75
6:35
13
Sophie Blom
Spirit Lelystad
6:35
14
Ella Haaksman
Hellas
6:39
15
Imke van der Spoel
Altis
6:40
16
Anna Braeken-Kristensen
Altis
6:41
17
Berrit Roex
Triathlon
6:42
18
Laurenne van den Berg
Almere '81
6:43
19
Noortje Biemond
Spirit Lelystad
6:44
20
Jolie Minnée
Triathlon
6:46
21
Madelief van Leur
Altis
6:51
22
Mandy Dorresteijn
Pijnenburg
6:51
23
Daphne Boersma
Altis
6:52
24
Nynke Glas
Spirit Lelystad
6:52
25
Rosalie Franken
Almere '81
6:54
26
Hanne Pinxterhuis
Hellas
6:56
27
Rebecca van Pagée
AV Zeewolde
6:58
28
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
7:04
29
Robin de Bruin
Altis
7:05
30
Carmen Schipper
Pijnenburg
7:06
31
Bente Rutten
Altis
7:14
32
Kim van der Wal
Altis
7:15
33
Jinte Jonker
Triathlon
7:21
34
Sasha Smink
Triathlon
7:24
35
Asanay Malik
Altis
7:25
36
Indy Broer
Triathlon
7:25
37
Eva van der Linden
Triathlon
7:27
38
Kyra van der Meer
Triathlon
7:27
39
Mariana Mak
Altis
7:29
40
Maud Ruitenberg
Altis
7:31
41
Ana van der Sande
Altis
7:33
42
Selene Janmaat
Spirit Lelystad
7:35
43
Dilara Oktay
Pijnenburg
7:35
44
Lotte van de Coterlet
Pijnenburg
7:35
45
Caya Mets
Pijnenburg
7:36
46
Ilana Akkerman
Pijnenburg
7:44
47
Esmee Kramer
Pijnenburg
7:46
48
Famke Willems
Altis
8:01
49
Carmen Lijzenga
Triathlon
8:25
50
Mette Storm
Pijnenburg
8:42
JPMIN, START 9 13.40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samme Mooi
Phoenix
3:15
2
Floris Smulders
AV Zeewolde
3:17
3
Daniel Verweij
AV Zeewolde
3:19
4
Mark Strang van Hees
Pijnenburg
3:27
5
Rein Tewes
Fit
3:27
6
Chris van Amerongen
BAV
3:28
7
Tiemen Ingram
Fit
3:29
8
Boyd Lankreijer
BAV
3:37
9
Bram Geurtsen
Hellas
3:46
10
Mees Klarenbeek
Phoenix
3:49
11
Ole Kloppenburg
Triathlon
3:51
12
Lennard Smedema
Triathlon
3:57
13
Bram Wunderink
BAV
4:15
14
Sirius Bouwens
Triathlon
4:20
15
Surya Jansen
Triathlon
4:22
16
Maurits Meeuwsen
Hellas
4:30
MPMIN, START 9 13.40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Smit
BAV
3:06
2
Flore van Keulen
Clytoneus
3:15
3
Kari Cranenbroek
Pijnenburg
3:25
4
Eola Verbakel
Pijnenburg
3:41
5
Jeslyn de Graaf
Atverni
3:45
6
Pippa Dijkman
Altis
3:49
7
Esmée Schwarts
Spirit Lelystad
4:09
8
Eva Knoop
Hellas
4:33
JPC, START 10 13.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eneas Verbakel
Pijnenburg
4:29
2
Florian Jellesma
Pijnenburg
4:43
3
Kai van Zijtveld
Altis
4:53
4
Siem Sweep
Spirit Lelystad
4:53
5
Dhedde van Doorn
Triathlon
5:00
6
Jelger Boorsma
Altis
5:05
7
Lars Epema
Altis
5:06
8
Timo van Lien
AV Zeewolde
5:07
9
Floris Otto
Clytoneus
5:08
10
Nick van den Berg
Triathlon
5:09
11
Alex van 't Woud
Altis
5:10
12
Robin Koopman
AV Nijkerk
5:11
13
Emiel Breuls
Hellas
5:14
14
Gijs Wagemakers
Altis
5:17
15
Tygo Spendel
Altis
5:26
16
Menno Walgemoed
Altis
5:33
17
Daniël van Veldhuizen
Pijnenburg
5:36
18
Auke Binnekamp
Altis
5:38
19
Joep Hofman
Altis
5:39
20
Noah van Ramshorst
Triathlon
5:39
21
Thibault Pothof
Spirit Lelystad
5:42
22
Tymen Wouterse
BAV
5:44
23
Lasse Faber
Altis
5:46
24
Dex Berghuis
Triathlon
5:49
25
Dito Jansen
Triathlon
5:49
26
Maas van Bree
Atverni
5:50
27
Niels Bakker
Triathlon
5:52
28
Marijn Berfelo
Altis
5:52
29
Renzo Schouw
Pijnenburg
5:53
MPC, START 11 14.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pueblita Renfurm
Almere '81
4:52
2
Noortje Boswinkel
Triathlon
4:57
3
Meike Rothuizen
Altis
4:57
4
Rinke Scholten
Triathlon
5:06
5
Esmëe van Lammeren
Almere '81
5:09
6
June van Hooijdonk
Hellas
5:16
7
Catolijne van den Berg
Almere '81
5:21
8
Zee de Kiefte
Phoenix
5:24
9
Benthe van Veen
Pijnenburg
5:33
10
Iva Wijnberger
Pijnenburg
5:34
11
Evi Visser
Triathlon
5:41
12
Luna Meinten
AV Zeewolde
5:47
13
Ellemijn Visscher
Altis
5:51
14
Merel de Wee
Triathlon
5:52
15
Jinthe van Hamersveld
OSM '75
5:53
16
Maegan Pool
Clytoneus
5:56
17
Cato Kaljee
Altis
5:57
18
Wende Geurtsen
Pijnenburg
5:57
19
Maud Langendijk
AV Zeewolde
5:58
20
Doutze Visser
Altis
6:01
21
Fien Braber
Altis
6:01
22
Floor van Geest
Altis
6:04
23
Elise Singels
Hellas
6:05
24
Sarah Hoogewoud
AV Nijkerk
6:06
25
Irene Riesenkamp
Altis
6:06
26
Annabel van Schagen
Pijnenburg
6:09
27
Roos Verhagen
Altis
6:15
28
Anouk Kuijer
Pijnenburg
6:53
29
Eva Mout
BAV
7:07
30
Sara Wunderink
BAV
7:10
JPB, START 12 14.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van den Heuvel
Atverni
4:22
2
Ole van der Grinten
Altis
4:27
3
Juuso van der Ende
Almere '81
4:35
4
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
4:38
5
Casper Holterhues
Altis
4:44
6
Friso Leunk
Fit
4:47
7
Guus van de Burgwal
Altis
4:47
8
Lucas Hendrickx
Triathlon
4:48
9
Luuk van Meerveld
Altis
4:48
10
Thijs van Amerongen
BAV
4:49
11
Simon Broek
Triathlon
4:52
12
Gijs Brands
OSM '75
4:55
13
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
4:56
14
Teun Hompes
BAV
4:59
15
Jari Goudena
Clytoneus
5:01
16
Jonas Cressent
Altis
5:01
17
Thijs van der Wal
Altis
5:07
18
Siem van den Akker
Pijnenburg
5:07
19
Xavi van der Vliet
Pijnenburg
5:08
20
Akram Pinard
Altis
5:09
21
Olivier Zwaal
Altis
5:10
22
Floris van den Berg
Altis
5:11
23
Lucas Hoek
BAV
5:12
24
Giel Hompes
BAV
5:19
25
Tijn Klarenbeek
Phoenix
5:23
26
Rubin Michiels
Clytoneus
5:25
27
Vriend Allom
Triathlon
5:25
28
Martijn Kok
BAV
5:26
29
Roan Nieuwenhuizen
Altis
5:28
30
Julian Dierdorp
Pijnenburg
5:30
31
Sebastian Redel
Altis
5:33
32
Nout Kroeze
Altis
5:34
33
Mees Otto
Clytoneus
5:34
34
Sven van de Breemer
Pijnenburg
5:34
35
Thorsten Bouwens
Triathlon
5:36
36
Nanne Langemeijer
Altis
5:46
37
Rik Burgel
Clytoneus
5:53
38
Abe van Stralen
Altis
5:54
39
Mick Lablans
Triathlon
5:56
40
Jachi Nwanne
BAV
6:01
41
Samuel Sengal
BAV
6:03
42
Collin Hooijer
BAV
6:05
43
Roan Alvares
ATHLOI
6:08
44
Finn Tebbens
Altis
6:10
45
Jakob van Dijk
Triathlon
6:12
MPB, START 13 14.20
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alana Dijkman
Altis
4:31
2
Elske Dunnink
Altis
4:41
3
Stella Paulusma
Triathlon
4:46
4
Marije Kars
AV Zeewolde
4:52
5
Nunne Olde Dubbelink
Altis
4:53
6
Livia Damhuis
Phoenix
4:59
7
Jet van Oostenbrugge
Fit
5:03
8
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
5:05
9
Darlene Krijtenburg
Altis
5:07
10
Emely Bronder
Altis
5:14
11
Hanne van der Meer
Altis
5:15
12
Carina Pastoor
AV Zeewolde
5:17
13
Luce van der Lee
Pijnenburg
5:18
14
Moyra Tissingh
Pijnenburg
5:20
15
Puck van Bladel
Triathlon
5:20
16
Hinde Wunderink
BAV
5:21
17
Eva Buitenkamp
Altis
5:24
18
Jasmijn van der Heijden
Altis
5:25
19
Eline van Duinen
BAV
5:25
20
Neva Kapelle
Triathlon
5:26
21
Melissa van Duijn
Altis
5:26
22
Itske van der Ploeg
Triathlon
5:29
23
Noor Pillen
Pijnenburg
5:30
24
Linde de Rooy
Triathlon
5:36
25
Jayda Verhaar
Pijnenburg
5:37
26
Hiske Eshuis
Triathlon
5:38
27
Evi van den Broek
Fit
5:39
28
Defne Keskin
Triathlon
5:41
29
Isabella Nieuwkoop
OSM '75
5:41
30
Milou van Bruxvoort
Triathlon
5:42
31
Fenna van der Laan
BAV
5:42
32
Eleanore Joosse
Altis
5:46
33
Tessa van den Berg
AV Zeewolde
5:58
34
Isabelle Snijder
Triathlon
5:59
35
Iris Kooistra
Altis
6:03
36
Lisa Verblauw
Altis
6:10
37
Nathalie Dijkhuis
Spirit Lelystad
6:25
38
Daphne Hogervorst
BAV
6:26
39
Sofie van Drie
BAV
6:31
40
Divya Kanhai
U-Track
7:00
JPA1, START 14 14.30
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Nicolaas
Altis
4:02
2
Luuk Emond
U-Track
4:18
3
Guus Lemmens
OSM '75
4:19
4
Zeki Mihci
BAV
4:25
5
Pelle de Raad
Altis
4:28
6
Daan Beeks
Altis
4:31
7
Gijs Merckx
Almere '81
4:33
8
Teun Westein
Phoenix
4:33
9
Matthias Maasse
AV Zeewolde
4:36
10
Pepijn Keppel
Phoenix
4:37
11
Taeke Doevendans
Triathlon
4:41
12
Pieter Huneker
U-Track
4:42
13
Joek Boonstra
BAV
4:42
14
Melle Pietersma
Fit
4:43
15
Janowa Weide
U-Track
4:45
16
Yuri Ris
ATHLOI
4:45
17
Matías Fontes Wentink
Triathlon
4:46
18
Lucas van Lien
AV Zeewolde
4:47
19
Tim Pieneman
Pijnenburg
4:47
20
Mels van Stratum
Triathlon
4:48
21
Samuel Post
Altis
4:49
22
Rolan Iking
Altis
4:51
23
Floris Meeuwsen
Hellas
4:53
24
Hugo van Rens
BAV
4:53
25
Jens van de Wetering
Triathlon
4:54
26
Kyano Lankreijer
BAV
4:54
27
Damian Verweij
AV Zeewolde
4:56
28
Lode Sanders
Phoenix
4:56
29
Jasper van Eck
Atverni
4:57
30
Kjell Berends
BAV
5:01
31
Mees Ruitenbeek
Altis
5:01
32
Tygo Pothoven
Pijnenburg
5:02
33
Alek Baggerman
Hellas
5:03
34
Liu Spijker
Triathlon
5:04
35
Sven Dekker
Clytoneus
5:04
36
Wessel Siezen
Fit
5:08
37
Daniel van Schayik
Fit
5:09
38
Ivar Vink
Phoenix
5:12
39
Timme Bussemaker
Pijnenburg
5:13
40
Thomas Pronk
Atverni
5:13
41
Nils Medema
Altis
5:17
42
David Louwe Kooijmans
Altis
5:18
43
Damian Scholten
Triathlon
5:19
44
Hielke van Gelder
Altis
5:20
45
Oscar Overbeek
Fit
5:21
46
Sebastiaan Boonstra
Triathlon
5:21
47
Gijs Langendijk
AV Zeewolde
5:22
48
Sep van Diepen
Triathlon
5:24
49
Bouke Streefland
Pijnenburg
5:24
50
Jasper van Logtenstein
Pijnenburg
5:25
51
Ruben Sondervan
ATHLOI
5:25
52
Kevin Schwarts
Spirit Lelystad
5:26
53
Lars van der Spek
Fit
5:29
54
Lars Rijksen
Pijnenburg
5:32
55
Floris Valkonet
Triathlon
5:32
56
Maarten Koop
Altis
5:33
57
Stijn van Zijst
Fit
5:35
58
Sjoerd van Schaick
Hellas
5:37
59
Mees Blijenberg
Triathlon
5:38
60
Tygo Pureveen
Pijnenburg
5:38
61
Ruben Baartmans
Altis
5:52
62
Beer Goense
Altis
5:54
63
Mats Beverwijk
Triathlon
5:56
64
Roan Versteegen
Altis
5:58
65
Freek Arnoldus
Pijnenburg
6:00
66
Bas van der Schriek
Altis
6:02
67
Onno Hoekstra
Triathlon
6:13
68
Niek Lippinkhof
AV Zeewolde
6:26
69
Aron Caspers
Altis
6:28
70
Tobias Hilhorst
Triathlon
6:47
MPA1, START 15 14.40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyara Lankheet
Altis
4:26
2
Laura Duits
Pijnenburg
4:30
3
Dot Pouw
BAV
4:35
4
Alexandra Koenis
Almere '81
4:36
5
Anniek Mateman
Triathlon
4:44
6
Mirthe Petra
Pijnenburg
4:50
7
Cato Hompes
BAV
4:53
8
Wies Schmitz
Almere '81
4:53
9
Anna Strang van Hees
Pijnenburg
4:55
10
Liz Schoonhoven
Atverni
4:55
11
Bodine Roza
Altis
4:55
12
Indy Besse
OSM '75
4:59
13
Zahra de Vries
Spirit Lelystad
5:01
14
Noena van den Berg
Almere '81
5:02
15
Neva van der Woude
Hellas
5:02
16
Jette de Jonge
BAV
5:03
17
Fé Legall Melendez
Pijnenburg
5:04
18
Nola van der Loos
Hellas
5:05
19
Solene de Haan
Atverni
5:07
20
Eva van Lammeren
Almere '81
5:07
21
Britte Wijnberger
Pijnenburg
5:09
22
Fiene van Maanen
Pijnenburg
5:09
23
Kathelijne ter Huurne
U-Track
5:09
24
Thiebe van Doorn
Triathlon
5:11
25
Caithlyn van der Wiel
Altis
5:11
26
Ella Cools
Altis
5:12
27
Julia Clayton
Triathlon
5:14
28
Roos Kempe
Altis
5:14
29
Annet Kamp
Fit
5:14
30
Lenne Meijer
Spirit Lelystad
5:15
31
Isabelle Lankreijer
BAV
5:16
32
Floor van Drumpt
Altis
5:17
33
Gwen Dassen
Altis
5:18
34
Ninthe Geurtsen
Hellas
5:19
35
Lucia van der Linden
Almere '81
5:20
36
Anna Lisa Mak
Altis
5:21
37
Sanne Linckens
Hellas
5:23
38
Lies Vogelzang
Triathlon
5:25
39
Lina el Bennay
Phoenix
5:25
40
Roos de Groot
Hellas
5:28
41
Cato Klein Willink
Triathlon
5:29
42
Joss Dammers
Pijnenburg
5:32
43
Lotte Winter
BAV
5:35
44
Lynn Smit Sibinga
Pijnenburg
5:45
45
Anouk van Nifterik
AV Nijkerk
5:49
46
Marie-Claire van Oosterhout
Fit
5:50
47
Senne Doeland
Pijnenburg
5:51
48
Merlin Veldhuis
Altis
5:53
49
Kate van Heusden
Altis
6:19
JPA2, START 16 14.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arend Wijnalda
Hellas
4:05
2
Berend van de Beek
BAV
4:08
3
Dim Petrusma
Altis
4:13
4
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
4:18
5
Tim van de Burgwal
Altis
4:19
6
Mike van de Vooren
Hellas
4:21
7
Hidde de Jong
Fit
4:23
8
Jitte Ydema
Pijnenburg
4:23
9
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
4:25
10
Twan Goudena
Clytoneus
4:25
11
Floris van de Ven
Hellas
4:27
12
Loek Scholten
Triathlon
4:28
13
Sami Benali
Atverni
4:29
14
Jeroen Mak
Hellas
4:30
15
Mike Kragten
Altis
4:30
16
Luc Breton
Fit
4:32
17
Tijn van der Grijp
Altis
4:34
18
Bjorn Klein
AV Zeewolde
4:36
19
Tristan Pothof
Spirit Lelystad
4:37
20
Niels Karel
Altis
4:38
21
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
4:39
22
Viktor van der Molen
Phoenix
4:39
23
Pieter van der Zee
Hellas
4:40
24
Luuk van Burgsteden
Triathlon
4:41
25
Chris de Jong
Pijnenburg
4:43
26
Hielke van den Kieboom
Fit
4:45
27
Biko Pot
ATHLOI
4:48
28
Bilal Bounjoum
BAV
4:51
29
Jeppe Meesters
Altis
4:52
30
Ilian van Schaik
Phoenix
4:57
31
Quintin Landskroon
Altis
4:59
32
Daniel Kuipers
Atverni
4:59
33
Sijmen van der Harst
Altis
5:00
34
Thijmen Hatzmann
BAV
5:01
35
David Knuth
Altis
5:01
36
Jonathan Bokhorst
Altis
5:02
37
Floris Kamer
Hellas
5:03
38
Ties van Asch
Pijnenburg
5:04
39
Stijn Kroeze
Altis
5:05
40
Noam Michiels
Clytoneus
5:05
41
Floris van Baar
Atverni
5:08
42
Tom Westdijk
Altis
5:10
43
Danilo Roest
Pijnenburg
5:11
44
Gijs van Dalen
Atverni
5:11
45
Romer de Wit
Pijnenburg
5:12
46
Ronan Moquette
Fit
5:14
47
Daniël van der Leest
Altis
5:15
48
Lucas Otto
Clytoneus
5:15
49
Aron Taanman
BAV
5:16
50
Tycho van Hussel
AV Nijkerk
5:19
51
Ties Kok
Pijnenburg
5:19
52
Jurre Schoenmakers
Altis
5:24
53
Justin van Dam
AV Zeewolde
5:26
54
Thijs Berkhof
Triathlon
5:28
55
Luca Krijger
AV Zeewolde
5:31
56
Vinesh Kanhai
U-Track
5:40
57
Luc Roelofs
Pijnenburg
5:40
58
Alain Tourne
Triathlon
5:41
59
Jason Hofstede
Pijnenburg
6:04
60
Jonathan Dijkhuis
Spirit Lelystad
6:15
61
Luuk Harmsen
Altis
6:20
MPA2, START 17 15.00
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Rietvelt
Pijnenburg
4:24
2
Jelincy Nijlhof
Almere '81
4:25
3
Romy Bendanon
Triathlon
4:28
4
Renske van der Maas
Fit
4:30
5
Noortje Zwaal
Altis
4:31
6
Roos Verblauw
Altis
4:34
7
Linde Zijlstra
Altis
4:36
8
Donna Lokhorst
Altis
4:37
9
Jade Broer
Triathlon
4:40
10
Ronja van Oostenbrugge
Fit
4:41
11
Marit Kleijnen
Pijnenburg
4:43
12
Eva Wagemakers
Altis
4:44
13
Yfke van der Meer
Altis
4:51
14
Fe van der Weij
Altis
4:52
15
Epy Beerse
Almere '81
4:53
16
Noa Schut
Altis
4:56
17
Yara Keers
Fit
4:57
18
Mette Wiggers
Triathlon
4:58
19
Lotte van Dongen
AV Nijkerk
4:59
20
Vere Ingram
Fit
5:00
21
Meinou de Jong
Triathlon
5:00
22
Femi van Buuren
Phoenix
5:01
23
Ella Marie Kurzmann
Spirit Lelystad
5:03
24
Majken Berends
BAV
5:03
25
June Besuyen
Altis
5:06
26
Aimee Pillen
Pijnenburg
5:06
27
Iris van Eerde
AV Zeewolde
5:09
28
Mette van der Veen
Pijnenburg
5:09
29
Nikki Vroemen
Altis
5:11
30
Nika Wendelaar
Hellas
5:14
31
Anne van Blokland
Pijnenburg
5:17
32
Mila Zwartjes
Almere '81
5:18
33
Renske Versteeg
Pijnenburg
5:20
34
Karlijn Mossink
Altis
5:20
35
Laura van de Beek
Hellas
5:21
36
Roos van Oostveen
Altis
5:22
37
Rosalie Kriek
AV Zeewolde
5:22
38
Marlou Pronk
BAV
5:24
39
Dominique Poelhekke
AV Zeewolde
5:24
40
Salomé Thevenard
Altis
5:26
41
Juno Kapelle
Triathlon
5:26
42
Marrit Jelgerhuis
Triathlon
5:28
43
Fenna Miedema
Altis
5:30
44
Mila Schaap
Triathlon
5:33
45
Lois Rijnders
Altis
5:33
46
Mayke van Lieshout
Triathlon
5:36
47
Fenne Boudewijns
Pijnenburg
5:40
48
Julia de Keijzer
BAV
5:44
49
Neala Don
Altis
5:49
50
Anouk Bakker
Triathlon
5:50
51
Sofie Kruiswijk
BAV
5:54
52
Clarice van der Zanden
Altis
6:04
53
Esmee Staal
Altis
6:06
54
Jorieke van Duinen
BAV
6:26
Uitslagen
AV Pijnenburg
www.uitslagen.nl
04-12-2018 16:50