Uitslagenlijst Maasduinenloop

Afferden Lb - Zondag 4 november 2018

J7-10, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mats Ernst
KLeve
2:06
2:06
2
Jesse Ernst
Kleve
2:08
2:08
3
Jochem Reintjes
Ottersum
2:13
2:13
4
Marijn Bögels
Gennep
2:20
2:20
5
Teun Smits
Gennep
2:24
2:24
6
Koen Gooren
Bergen Lb
2:27
2:26
7
Matti Flinterhoff
S.V. Goch
2:27
2:26
8
Jort Claassen
Gennep
2:33
2:32
9
Hugo Reintjes
Ottersum
2:34
2:32
10
Tom Thijssen
Broekhuizen Lb
2:39
2:37
11
Tim van Raay
Haps
2:47
2:46
12
Anton Moll
S.V. Goch
2:47
2:45
13
Sebastian Morrin
Ottersum
2:50
2:49
14
Raf Hendriks
Haps
3:00
3:00
M7-10, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elin Keus
Well Lb
2:47
2:46
2
Liv Keus
Well Lb
2:48
2:47
3
Lieke Thijssen
Broekhuizen Lb
2:55
2:54
MAN, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn van Kessel
Team Jan Linders 1
17:16
17:16
2
Tom van Deurzen
Heijen
18:02
18:01
3
Erik Verboven
Cuijk
18:41
18:40
4
Jarno Albers
Velden
18:47
18:47
5
Armin Gero Beus
Emmerich (D)
18:50
18:48
6
Crifven Frenken
TaxiFrenken.nl Team
19:07
19:06
7
Rob Claassen
Gennep
19:50
19:49
8
Tijn van den Hoogen
Extra Welzijn en Zorgdiensten
19:55
19:54
9
Roy Lammers
Team Jan Linders 1
19:57
19:56
10
Sander Giezen
Liebesgrun Runningteam 1
20:16
20:15
11
Hans Jaspers
Team Jan Linders 1
20:21
20:21
12
Hubert Hageman
Liebesgrun Runningteam 1
20:34
20:31
13
Peter Beumers
Siebengewald
20:45
20:44
14
Auke Visser
Liebesgrun Runningteam 1
20:53
20:50
15
Job Elbers
Katwijk Nb
21:30
21:27
16
Lennart Beltjens
Bergen Lb
21:41
21:40
17
Daan van den Hoogen
Extra Welzijn en Zorgdiensten
21:48
21:45
18
Manolis Geldermans
Team Jan Linders 1
21:57
21:56
19
Andre Mathijssen
Team Jan Linders 1
22:20
22:19
20
Deafvon Frenken
TaxiFrenken.nl Team
22:25
22:24
21
Guido Albers
Velden
22:29
22:27
22
Erik Lukassen
Liebesgrun Runningteam 1
22:44
22:38
23
Willem Toonen
Nieuw Bergen
23:42
23:39
24
Raith Manfred
Bedborg-Hau
24:15
24:09
25
Volker Wein
KPP Steuerberatungsgesellschaft
24:25
24:21
26
Marianne Spronk
Weeze
24:31
24:28
27
Rald Blumer
Liebesgrun Runningteam 1
25:29
25:25
28
Heinrich Willems
Weeze
25:50
25:46
29
Jan Jansen
Extra Welzijn en Zorgdiensten
26:08
26:06
30
Henk Stolk
Liebesgrun Runningteam 2
26:08
26:04
31
Peter Brückner
Kleve
26:18
26:14
32
Han Frenken
TaxiFrenken.nl Team
26:34
26:33
33
Jasper ter Heerdt
Liebesgrun Runningteam 2
26:43
26:35
34
Rick Martens
Team N+P Group 1
26:46
26:43
35
Uwe Fransen
KPP Steuerberatungsgesellschaft
27:42
27:37
36
Frank Bexkens
Team N+P Group 1
29:09
29:06
37
Frans Beltjens
Bergen Lb
29:10
29:03
38
Stefan Thijssen
Liebesgrun Runningteam 2
29:23
29:14
39
Manfred Beus
Emmerich (D)
29:27
29:22
40
Dirk-Jan Vink
Landgoed Bleijenbeek
29:34
29:27
41
Ingo Prang
KPP Steuerberatungsgesellschaft
31:38
31:32
42
Nico Rolff
Gennep
33:53
33:48
43
Pieter van Els
Meerlo
35:55
35:48
VROUW, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Denise Jennissen
Team N+P Group 1
22:53
22:51
2
Jessica Gerritsen
Liebesgrun Runningteam 1
23:22
23:20
3
Marijke Litjens-Frenken
Bergen Lb
23:31
23:26
4
Petra Frenken
Bergen Lb
23:32
23:28
5
Kirsten ter Horst
Venlo
27:19
27:15
6
Marloe Brouwers
Team N+P Group 1
27:43
27:40
7
Liselotte Gasseling
Extra Welzijn en Zorgdiensten
28:20
28:17
8
Elise Versteegen
Team N+P Group 1
29:09
29:05
9
Rian Alders
Well Lb
29:32
29:25
10
Yvonne Derksen
Landgoed Bleijenbeek
29:34
29:27
11
Corinna Lagarden
KPP Steuerberatungsgesellschaft
29:53
29:47
12
Ines Kuypers
KPP Steuerberatungsgesellschaft
29:55
29:49
13
Uschi Frenken
TaxiFrenken.nl Team
30:01
29:55
14
Dorette Veenhuis
Liebesgrun Runningteam 2
30:52
30:44
15
Debbie Puts
Bergen Lb
30:57
30:49
16
Anne Boskamp
Afferden
31:03
31:01
17
Lysan ter Heerdt
Liebesgrun Runningteam 2
33:39
33:31
18
Renate van de Pol
Team Jan Linders 1
34:44
34:40
19
Anne van Els
Amsterdam
35:56
35:49
20
Nel Aarts
Tegelen
38:29
38:20
21
Anja Jansen
39:38
39:29
22
Ine Mijnders
Team Jan Linders 1
40:17
40:12
MAN, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark van Kessel
Team Jan Linders 2
33:30
33:30
2
Ralph Steegh
Team Trimaxx 1
36:26
36:26
3
Marcel Martens
Team Trimaxx 1
38:30
38:29
4
Frank van Haren
Heumen
38:52
38:50
5
Martijn Tuin
Team Jan Linders 2
39:26
39:25
6
Bennie Leenders
Bergen Lb
39:53
39:52
7
John de Rooy
Team Trimaxx 1
39:56
39:55
8
Theo Sijberts
Nijmegen
40:42
40:29
9
Peter van Hensbergen
Milsbeek
40:45
40:43
10
Michiel Voet
Ewijk
40:55
40:53
11
Koen van Kessel
Team Jan Linders 2
40:55
40:55
12
Peter Thijssen
Broekhuizen Lb
41:13
41:11
13
Stefan Foreman
Weeze
42:39
42:36
14
Niels van de Eijnden
Team Jan Linders 2
43:21
43:20
15
Theo Toonen
Siebengewald
43:38
43:35
16
Lars Jennissen
Team N+P Group 2
43:53
43:40
17
Wesley Vogels
Team Jan Linders 2
43:54
43:54
18
Michael Mattheij
Team Jan Linders 2
44:28
44:27
19
Frank Cornelissen
Team Jan Linders 2
44:30
44:29
20
Rob Vervoort
Bergen Lb
44:30
44:23
21
Geert Rutten
Team Redsun
44:39
44:34
22
Emiel Wijnhoven
Wellerlooi
45:16
45:05
23
Rolf Cox
Team Jan Linders 2
45:19
45:16
24
Michiel van Veen
Wijhe
45:40
45:28
25
Nico van Knippenberg
Team Trimaxx 2
46:22
46:17
26
Simon Schilinsky
Weeze
46:27
46:24
27
Jasper Wattjes
Gemeente Bergen
46:32
46:31
28
Tom Peeters
Team Bol Adviseurs 1
47:00
46:51
29
Andres Wormland
Kevelaer (D)
47:02
47:00
30
Oliver Tonit
Kranenburg (D)
47:06
46:56
31
Dominique Dello
Team Trimaxx 2
47:08
47:04
32
Maarten Stammen
Well Lb
47:46
47:35
33
Ton de Bruin
Team Redsun
47:56
47:52
34
Reinhard Krebbers
Weeze
48:01
47:57
35
Lars Ruhl
Team N+P Group 2
48:09
47:56
36
Richard Harmsen
Afferden Lb
48:30
48:18
37
Erik Wellens
Team Redsun
48:58
48:53
38
Vincent van Maanen
Afferden Lb
49:02
48:49
39
Maurice Clabbers
Venray
49:06
49:00
40
Mark Rijniers
Gemeente Bergen
49:10
49:05
41
Frans Steegh
Wellerlooi
49:14
49:08
42
Sjoerd Buurman
Team N+P Group 2
49:17
49:03
43
Mart Boksem
Bergen Lb
49:19
49:09
44
Piet Peeters
Bergen Lb
49:48
49:39
45
Dominiek Mijnders
Team Jan Linders 2
49:55
49:54
46
Noud Verstraten
Siebengewald
50:04
50:01
47
Stefan Hesen
Team Bol Adviseurs 2
50:15
50:08
48
Pim Stultiens
Venray
50:16
50:05
49
Sascha Derks
Wellerlooi
50:21
50:09
50
Hans de Caluwe
Haps
50:23
50:07
51
Michael Kolijn
Team N+P Group 2
50:25
50:11
52
Geert Boksem
Bergen Lb
50:34
50:24
53
Danny Jacobs
Hegelsom
50:35
50:26
54
Laurens van Daal
Team Bol Adviseurs 1
51:04
50:57
55
Jeroen Geelen
Bergen
51:27
51:11
56
Pierre van Dijck
Bergen Lb
52:09
51:59
57
Mark Fransman
Wellerlooi
53:35
53:23
58
Peter Hendriks
Team Trimaxx 2
54:22
54:17
59
Geert Cornelissen
Venray
54:34
54:23
60
Wim van Maaren
Well Lb
57:19
57:02
61
Arjan van Ommeren
Team Redsun
57:20
57:20
62
Toon Hurkens
Haps
57:22
57:07
63
Jeu Elbers
Wellerlooi
57:29
57:22
64
Maikel van Uden
Team N+P Group 2
57:39
57:25
65
Patrick Lambrechts
Team Bol Adviseurs 2
58:14
58:06
66
Benjamin Taag
Team Redsun
59:00
58:55
67
Jurgen Winterberg
Duitsland
59:45
59:38
68
Frans van Dijck
Bergen Lb
59:55
59:45
69
Marcel Peusens
Team Bol Adviseurs 2
1:00:06
59:58
70
Niek Hettinga
Bergen
1:00:49
1:00:32
71
Jan-Willem Lely
Bergen
1:02:35
1:02:20
72
Rob Kersten
Bergen Lb
1:02:59
1:02:43
73
Marc Driessen
Bergen
1:03:45
1:03:29
74
Marcel Witjes
Nieuw Bergen
1:05:22
1:05:19
75
Sjaak van 't Hof
Gemeente Bergen
1:13:09
1:13:03
VROUW, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sedef Ozcelik
Breukelen Ut
43:36
43:34
2
Hanneke van Haren-Meijer
Heumen
45:11
45:08
3
Yvonne Steegh
Venray
45:38
45:36
4
Marjan Kerkhof
Mill
49:27
49:24
5
Jessica van de Boogaart
Team Jan Linders 2
50:39
50:35
6
Ilse Verblakt
Team Bol Adviseurs 1
51:22
51:14
7
Rianne Beumers
Bureau Vet
51:41
51:33
8
Lonneke Mulder
Bureau Vet
52:31
52:23
9
Marieke van Dinther
Vianen
52:46
52:37
10
Monika Giemsa
Kevelaer (D)
53:08
53:05
11
Wilke Schut
Afferden Lb
53:19
53:06
12
Lianne Hermsen
Afferden Lb
53:25
53:11
13
Ingrid van Mil
Bergen
56:22
56:08
14
Britt Raben
Well Lb
56:56
56:46
15
Mandy van Moorsel
Team Bol Adviseurs 2
57:01
56:54
16
Ellis Erren
Bureau Vet
58:06
57:56
17
Manuela Winterberg Altenburg
59:00
58:53
18
Manon Aben
Afferden
59:35
59:23
19
Desiré Jetten
Bergen Lb
1:00:37
1:00:23
20
Judith Heykers
Gemeente Bergen
1:00:42
1:00:37
21
Joy Joosten
Venray
1:00:46
1:00:35
22
Britte Stultiens
Venray
1:01:14
1:01:03
23
Mia Schuit
Bergen
1:01:26
1:01:12
24
Jelka Verschuren
Team Jan Linders 2
1:03:01
1:03:00
J-6, KIDSRUN6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
CAS Smits
Gennep
1:12
1:12
2
Matz van Halst
Haps
1:16
1:16
3
Siem Lambrechts
1:17
1:16
4
Linus Hagen
S.V. Goch
1:19
1:18
5
Oskar Kerstjens
S.V. Goch
1:22
1:21
6
Max Jonietz
S.V. Goch
1:23
1:21
7
Malte Seltmann
S.V. Goch
1:23
1:22
8
Erik Kerstjens
S.V. Goch
1:23
1:23
9
Daphne Reintjes
Ottersum
1:24
1:23
10
Paul van den Heuvel
S.V. Goch
1:26
1:24
11
Ties Litjens
Bergen Lb
1:26
1:25
12
Cas Lambrechts
1:29
1:27
13
Joep Stammen
Siebengewald
1:31
1:29
14
Jackson van Moorsel
1:43
1:41
15
Ben van Haren
Heumen
1:48
1:45
16
Scott van Moorsel
2:14
2:11
17
Matti Blumer
Schmallenberg (D)
3:53
3:46
M-6, KIDSRUN6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maja Czogalla
S.V. Goch
1:12
1:11
2
Roos Gooren
Bergen Lb
1:13
1:12
3
Josi Lurwer
S.V. Goch
1:15
1:14
4
Lisa Lamers
Haps
1:17
1:17
5
Fabienne Claassen
Gennep
1:22
1:21
6
Fiete Niemann
S.V. Goch
1:25
1:24
7
Hanna Lange
S.V. Goch
1:25
1:24
8
Anni Flinterhoff
SV Goch
1:27
1:26
9
Ida Moll
S.V. Goch
1:36
1:34
10
Malu Blumer
Schmallenberg (D)
3:23
2:52
Organisatie: Kiwanis Maasduinen
www.uitslagen.nl
04-11-2018 12:57