Uitslagenlijst Berenloop Terschelling

Terschelling-West - Zondag 4 november 2018

MSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
AAC '61
1:10:00
1:10:00
2
Erwin Akkerman
HAC '63
1:12:43
1:12:43
3
Paul Geertsema
Lionitas
1:13:39
1:13:39
4
Jan sytze Jonker
AV Heerenveen
1:13:51
1:13:51
5
Gerard Vos
Fivelstreek
1:17:09
1:17:09
6
Gerko Floor
LSV Invictus
1:19:41
1:19:40
7
Hidde Bekhuis
Nijmegen Atletiek
1:20:31
1:20:29
8
Jan van den Bossche
Weesp
1:21:49
1:21:47
9
Rene Bremer
NOP
1:21:57
1:21:54
10
Pieter Prins
SV Friesland
1:22:08
1:22:00
11
Gido Groenenboom
Hellas
1:23:11
1:23:06
12
Peter Schultinga
Loopgroep Zuidhorn
1:23:21
1:23:16
13
Joost IJsselmuiden
Lionitas
1:23:24
1:23:20
14
Erik de Vries
De Sperwers
1:24:46
1:24:38
15
Jos Boomsma
BB lopers
1:25:00
1:24:54
16
Thys de Jong
Britsum
1:25:04
1:24:53
17
Niels van Hoorn
Haag Atletiek
1:25:49
1:25:44
18
Joost Hindriks
De Sperwers
1:27:01
1:27:01
19
Symen de Jong
Nederlandse Triathlonbond
1:27:03
1:26:52
20
Emiel Harder
Groningen
1:27:32
1:27:20
21
Kees Noppert
Lionitas
1:28:42
1:28:29
22
Jacob Visser
Nederlandse Triathlonbond
1:28:51
1:28:13
23
Sjoerd Haas
Weesp
1:28:54
1:28:41
24
Sjoerd Adema
Suomi
1:29:17
1:29:09
25
Vincent Harder
Maastricht
1:30:38
1:30:25
26
Onno Hiemstra
LSV Invictus
1:31:25
1:31:22
27
Sietze Huizenga
Impala
1:31:53
1:31:29
28
Dirk Slot
Horror
1:32:17
1:32:05
29
Dies de Dreu
Hellas
1:32:52
1:32:22
30
Anton Spinder
Impala
1:32:59
1:32:54
31
Sander van Hoorn
Leeuwarden
1:33:01
1:32:57
32
Izaak Quist
AV '23
1:34:14
1:33:58
33
Laurens Donkerbroek
Daventria
1:34:23
1:34:09
34
Folkert Attema
Horror
1:34:31
1:34:19
35
Jacco Joustra
LSV Invictus
1:34:57
1:34:56
36
Folkert Huisma
Impala
1:35:10
1:35:08
37
Robin Schouten
Loopgroep Run-Inn Utrecht
1:35:52
1:35:32
38
Merijn Vreugdenhil
Olympus '70
1:36:23
1:35:53
39
Reinier Hitzert
SV Friesland
1:36:44
1:36:30
40
Pieter de Jong
AV Heerenveen
1:39:43
1:39:42
41
Maurits Greving
GAC Hilversum
1:40:32
1:40:22
42
Sten Oostland
Athlos
1:42:41
1:42:08
43
Gerrit Betzema
SV Friesland
1:44:02
1:43:35
44
Steven van Vulpen
Loopgroep Bunnik
1:45:23
1:45:13
45
Erik Bouma
Lionitas
1:46:42
1:46:19
46
Ni Ck
AAA
1:49:55
1:49:23
47
Evert van den Burg
Noordkop
1:57:47
1:57:13
48
Gerald Van den Berg
Veluwe
2:03:12
1:53:23
M40, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
1:14:47
1:14:47
2
Rik Wolswinkel
Altis
1:17:54
1:17:53
3
Barry Bronsema
Groningen Atletiek
1:19:22
1:19:19
4
Martijn Toering
Lionitas
1:20:26
1:20:26
5
Jan Harm Schippers
Impala
1:23:32
1:23:30
6
Johannes van Raafte
SV Friesland
1:24:10
1:24:09
7
Chris Bakker
Petten
1:25:18
1:25:07
8
Imre van Hijum
AV Heerenveen
1:25:22
1:25:17
9
Stefan Dagelet
Loopgroep Bedum
1:26:01
1:25:58
10
Jeroen Lautenschutz
AV Edam
1:26:22
1:26:15
11
Erik Goossen
Scheldesport
1:26:37
1:26:15
12
Wiebe Borren
Loopgroep Bunnik
1:26:58
1:26:49
13
Jeron Boellaard
Suomi
1:27:04
1:26:59
14
Erik Jan Rodenhuis
AV Heerenveen
1:27:49
1:27:42
15
Arnold Vonk
Sparta
1:28:50
1:28:37
16
Klaasjan Holwerda
Loopgroep Bunnik
1:29:49
1:29:43
17
Marco Tekstra
Loopgroep Nienoord
1:31:05
1:30:41
18
Krijn Christiaansen
NSL
1:31:18
1:31:17
19
Erwin Kroeze
Nederlandse Triathlonbond
1:31:36
1:31:07
20
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
1:31:39
1:31:32
21
Richard Pootjes
Suomi
1:32:20
1:32:12
22
Harry Honebecke
ATC '75
1:32:22
1:32:03
23
Ate Bijlsma
Athleta
1:33:27
1:33:19
24
Alwin Kruijt Spanjer
Loopgroep Aart Stigter
1:34:51
1:34:51
25
Johann-Frederick te Peele
Phanos
1:36:01
1:35:59
26
Andre Ydema
Lionitas
1:37:01
1:36:38
27
Peter van Rij
Waterland
1:37:50
1:37:27
28
Sid Overdijk
Impala
1:38:05
1:37:42
29
Catrinus Vroom
Lionitas
1:38:28
1:38:14
30
Gregor Panovski
De Spartaan
1:39:37
1:39:30
31
Harry Petersen
Athlos
1:39:55
1:39:46
32
Egbert Greving
Wildervank
1:40:32
1:40:23
33
Atze Wiepke Merkus
Nederlandse Triathlonbond
1:40:41
1:40:03
34
Ronald van Doorn
Hellas
1:44:33
1:34:11
35
Hielke Nienhuis
SV Friesland
1:46:06
1:45:27
36
Jaco van Leeuwen
Phanos
1:46:49
1:46:13
37
Lars van Westerlaak
U-Track
1:46:53
1:46:25
38
William Elegeert
Weesp
1:48:12
1:47:56
39
Sjaak Nibbering
De Rijp
1:49:03
1:48:52
40
Erik Telman
AV Monnickendam
1:53:07
1:52:37
41
Odd Godijn
Fortuna
1:54:08
1:53:23
42
Bert Veen
ATC '75
1:58:57
1:56:46
43
Henk Pieffers
AV Rijssen
2:04:28
1:51:56
44
Hajo Jonker
Nederlandse Triathlonbond
2:08:54
2:08:20
45
Luitzen de Vries
SV Friesland
2:23:07
2:17:47
M50, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Lionitas
1:19:50
1:19:50
2
Herman Couperus
Athlos
1:20:08
1:20:05
3
Kees Vrolijk
AV Castricum
1:23:05
1:23:03
4
Cor Ton
LSV Invictus
1:23:44
1:23:43
5
Ignas Duemmer
AAC '61
1:25:15
1:25:15
6
Klaas Kroese
Loopgroep Triple-S
1:25:34
1:25:30
7
Bob Keuzekamp
Suomi
1:27:10
1:27:04
8
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:27:51
1:27:48
9
Remy Notten
Loopgroep De Drentsche Aa
1:27:52
1:27:48
10
Jappie Doller
SV Friesland
1:28:06
1:28:03
11
Wim Bakker
SV Friesland
1:28:13
1:28:10
12
Bart Haas
Weesp
1:28:58
1:28:46
13
Erwin Blaauw
Sparta
1:29:13
1:29:00
14
Erik Steijlen
Athlos
1:29:37
1:29:29
15
Bas de Bruijn
Leiderdorp
1:30:33
1:30:31
16
Anton Tuinstra
Impala
1:30:53
1:30:51
17
Erik Breems
Suomi
1:31:00
1:30:58
18
Arjen Schots
Pallas '67
1:31:41
1:31:26
19
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
1:32:29
1:32:24
20
Johan Pul
Running2000
1:33:24
1:33:15
21
Pieter Grandiek
Zaanland
1:34:06
1:33:50
22
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:34:11
1:34:07
23
Ruud Jansen
Athlos
1:34:18
1:34:09
24
Dick Gelderblom
Impala
1:34:20
1:33:57
25
Johan van der Plas
Suomi
1:34:28
1:34:22
26
Sander Rietveld
Atos
1:35:50
1:35:49
27
Berry Simons
Nijmegen Atletiek
1:36:04
1:35:52
28
Koert Velders
AV Gouda
1:36:40
1:36:24
29
Sierk Spits
Hanzesport
1:36:56
1:36:31
30
Bas de Best
Horror
1:36:57
1:34:41
31
Maarten van Alphen
Nederlandse Triathlonbond
1:37:13
1:36:46
32
Gerard van Rijn
Phanos
1:37:48
1:37:36
33
Johan van Rijn
Loopgroep Aart Stigter
1:37:48
1:37:36
34
Arend Hollebeek
Weesp
1:39:37
1:39:22
35
Koos Van de Wijngaard
Leiden Road Runners Club
1:39:52
1:38:06
36
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlonbond
1:39:53
1:39:28
37
Tjitte de Vries
Oranjewoud
1:40:24
1:40:20
38
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
1:40:40
1:40:34
39
Tjerk Bruinsma
SV Friesland
1:40:44
1:40:10
40
Harm Veenstra
Impala
1:41:02
1:40:37
41
Ludger Hüllen
Essen
1:41:09
1:40:52
42
Rob van Rooijen
NSL
1:42:02
1:41:47
43
Erik van der Knaap
Uelsen
1:42:53
1:42:49
44
Chris Israel
Pijnenburg
1:43:55
1:41:37
45
Willem de Gouw
Triathlon
1:44:12
1:44:04
46
Arjen Lakerveld
Atos
1:44:19
1:44:17
47
Arjen Visserman
SV Friesland
1:44:31
1:44:09
48
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
1:44:36
1:44:07
49
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:47:29
1:47:26
50
Erik Steenbeek
Astylos
1:47:58
1:47:43
51
Piet Kelder
Waterland
1:48:02
1:46:23
52
Andries van Dijk
Loopgroep Aart Stigter
1:48:34
1:48:30
53
Rob Daamen
Athlos
1:48:41
1:48:32
54
Gerald Hoogeveen
Horror
1:49:30
1:49:22
55
Albert van Duinen
LSV Invictus
1:49:30
1:48:52
56
Ab Slagter
Artemis
1:49:31
1:49:09
57
Tjalling Rekker
Atos
1:49:58
1:49:22
58
Kor Luttje
Loopgroep De Drentsche Aa
1:50:14
1:49:39
59
Jaap van der Sijs
U-Track
1:50:38
1:50:12
60
Albert Verduijn
Triathlon
1:50:39
1:50:32
61
Ramon de Haas
OSS-VOLO
1:50:47
1:50:16
62
Roelof Rekker
BB lopers
1:54:13
1:53:52
63
Martin Matse
Fortius
1:54:39
1:54:22
64
Jelle Outhuijse
SV Friesland
1:54:56
1:50:58
65
IJsbrand Reijneveld
BB lopers
1:55:31
1:55:10
66
Peter Mol
Suomi
1:57:08
1:56:19
67
Bert Wiendels
Groningen Atletiek
1:57:10
1:56:25
68
Joost van der Linden
AV Castricum
1:57:11
1:56:38
69
Frans van der Molen
Spartacus
2:02:19
2:01:31
70
Henk Lageweg
SV Friesland
2:03:59
2:03:36
71
Tjeerd Oppedijk
U-Track
2:06:03
1:59:46
72
Frank Brandsma
Statina
2:08:16
2:07:37
73
Bert Kruize
Runners Stadskanaal
2:11:29
2:02:07
74
Bas Keultjes
AV '23
2:17:00
2:04:17
M60, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manuel Jose
Phoenix
1:27:12
1:27:09
2
Jan Oehlen
avVN
1:31:55
1:31:50
3
Gerard van Lent
Suomi
1:32:37
1:32:35
4
Kees Voogt
De Kieviten
1:36:07
1:35:59
5
Auke Postma
Lionitas
1:37:18
1:37:18
6
Hans van Mossevelde
ATC '75
1:38:15
1:37:49
7
Hans de Graaf
Suomi
1:38:34
1:38:31
8
Pieter Maas
NOP
1:38:56
1:38:45
9
Geert De Langr
Athlos
1:38:58
1:38:48
10
Jan Willem Rijke
De Koplopers
1:40:16
1:39:51
11
Arie van der Ham
avVN
1:41:06
1:41:02
12
Arthur Verstraete
Hellas
1:41:59
1:41:37
13
Adrie van Dijk
ATC '75
1:42:39
1:42:13
14
Anne Stobbe
NOP
1:42:42
1:42:32
15
Hans van Megen
U-Track
1:43:59
1:43:34
16
Gerard Gerritsen
Daventria
1:45:42
1:45:30
17
Peter Verkaaik
Loopgroep PK
1:45:45
1:45:31
18
Otto de Boer
SV Friesland
1:46:20
1:46:17
19
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
1:50:47
1:50:22
20
Rik Wetser
OSS-VOLO
1:51:27
1:50:57
21
Jan Krans
Fivelstreek
1:51:36
1:51:17
22
Symen Van der Velde
Horror
1:51:39
1:51:15
23
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
1:51:40
1:51:05
24
Ad Peltenburg
Loopgroep Astrea
1:51:45
1:51:32
25
Piet Boelens
Kollumerzwaag
1:51:49
1:51:45
26
Tjalling Westra
SV Friesland
1:51:58
1:51:41
27
Frans van Haaster
RRZ
1:52:52
1:47:49
28
Jeroen van Dillen
OSS-VOLO
1:54:46
1:54:17
29
Ruud van Zon
RRZ
1:54:53
1:54:39
30
Bert Bolhuis
avVN
1:55:32
1:55:02
31
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsche Aa
1:56:02
1:55:31
32
Siebren Bosma
AV Heerenveen
1:56:13
1:56:03
33
Gerrit van Dam
Loopgroep De Drentsche Aa
1:56:15
1:55:24
34
Sjouke Touber
SV Friesland
1:57:24
1:57:15
35
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
1:57:42
1:55:42
36
Freark Kaspersma
Horror
1:57:42
1:54:13
37
Hans Groenewoud
Lionitas
1:58:21
1:51:45
38
Johny Röwer
TION
1:59:50
1:53:46
39
Piet Kerstholt
SV Friesland
2:00:12
2:00:01
40
Henk Bremer
NOP
2:01:00
1:50:07
41
Sietse van der Mei
AV Heerenveen
2:02:21
2:01:49
42
Gerrit Klaas Kramer
AV Heerenveen
2:02:40
2:01:57
43
Rob Ruijs
Triathlon
2:04:17
2:03:53
44
Joost Gijsbers
U-Track
2:04:41
2:04:14
45
Rob Schmidt
Spado
2:07:40
2:07:13
46
Frank Troelstra
Horror
2:08:46
2:06:18
47
Henk Fransen
Loopgroep Aart Stigter
2:12:31
2:03:29
48
Dirk Schipper
Loopgroep Zuidhorn
2:13:15
2:12:44
49
Ulrich Piel
D-33619 Bieleveld
2:24:07
2:23:25
50
Hans Kramer
AV Gouda
2:24:32
2:24:07
51
Marino Berghout
Loopgroep De Drentsche Aa
2:28:14
2:27:27
52
Nico Brabers
Venloop Running Team
2:32:42
2:30:23
53
Jan van der Hoek
SV Friesland
3:02:40
3:02:05
VSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
1:17:48
1:17:48
2
Lisanne Langerijs
Appingedam
1:29:10
1:29:10
3
Kim Linstra
Loopgroep Aart Stigter
1:30:42
1:30:40
4
Marit Schwantje
PEC 1910
1:32:56
1:32:23
5
Sariena Evertz
Fivelstreek
1:33:02
1:32:56
6
Ilse Rooks
LSV Invictus
1:33:42
1:33:34
7
Willemieke Mudde
Loopgroep Astrea
1:38:45
1:38:27
8
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
1:40:49
1:40:37
9
Evelien van Leeuwen
Horror
1:41:25
1:41:13
10
Wendy Albada
Vitalis
1:48:16
1:48:08
11
Charlotte Tsang
Horror
1:56:30
1:50:36
12
Lisa van Rijn
Atletiek Leudal
2:02:19
2:01:39
V35, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia van Vugt
Phoenix
1:19:46
1:19:46
2
Jacolien Ruizendaal
NOP
1:26:18
1:26:18
3
Sanne Heidinga
Leeuwarden
1:30:39
1:30:32
4
Lieke Beentjes
Phanos
1:34:20
1:34:19
5
Alisa vd Capelle-Wubs
Nederlandse Triathlonbond
1:36:55
1:36:48
6
Maureen Houtman
De Gemzen
1:38:11
1:37:52
7
Erna van Es-Keen
De Gemzen
1:38:11
1:37:53
8
Alienka Huft
LSV Invictus
1:41:50
1:41:47
9
Ytsje Talsma-Kingma
Horror
1:43:31
1:42:52
10
Suzanne Van Kleef
Haag Atletiek
1:44:03
1:43:32
11
Paula Fokkema
Triathlon
1:50:59
1:50:30
12
Wietske de Jong
Horror
1:52:29
1:49:09
13
Miranda Bruins
LAAC Twente
1:54:00
1:52:37
14
Maaike Kroeze
Triathlon
1:55:03
1:54:29
15
Thea van der Meulen
SV Friesland
1:56:40
1:55:57
16
Marye Rutten
Hellas
2:06:24
1:55:59
17
Karin van den Burg
Noordkop
2:30:00
2:29:26
V45, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erica Belandi
AV Aalsmeer
1:26:11
1:26:05
2
Judith van der Meer
Lionitas
1:27:46
1:27:34
3
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
1:34:26
1:34:26
4
Francien Mooijekind
Suomi
1:39:38
1:39:32
5
Tanja Rietveld-de Groot
Atos
1:40:10
1:40:09
6
Henny Brouwer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:42:58
1:42:36
7
Sjoukje Brouwer
Groningen Atletiek
1:44:15
1:43:47
8
Bea Koet
AV Heerenveen
1:44:29
1:44:15
9
Jetske Van der Vegt
Isala '96
1:44:34
1:44:22
10
Sandra Wormgoor
Statina
1:46:12
1:45:36
11
Edith Koelewijn
Suomi
1:46:40
1:46:15
12
Lieneke de Jong
Lionitas
1:47:08
1:46:57
13
Martinet Oosterhof
Groningen Atletiek
1:47:30
1:47:02
14
Winifred Broeder
PAC
1:47:47
1:47:09
15
José Stuivenvolt
NOP
1:48:26
1:48:07
16
Wybertha Brouwer
Horror
1:48:29
1:48:11
17
Lucia van der Bijl
Horror
1:49:30
1:49:23
18
Gea Hut
Loopgroep Nienoord
1:51:19
1:50:38
19
Karen Kops
OSS-VOLO
1:51:27
1:50:56
20
Idelette Schuurman
U-Track
1:53:40
1:53:13
21
IJda Terpstra
ASV
1:54:35
1:54:18
22
Jackelien Kuntz
Leiden Road Runners Club
1:55:07
1:54:34
23
Petra de Waard
Suomi
1:55:23
1:54:52
24
Marion Goossen
Scheldesport
1:57:13
1:56:43
25
Chintia Van Unen
PEC 1910
2:01:45
1:50:41
26
Monique Geerts
Leiden Road Runners Club
2:02:14
1:56:15
27
Geke Doornhof
Athlos
2:05:10
2:04:39
28
Jolanda Nieman
ATC '75
2:06:45
2:06:25
29
Heleen de Gouw
Triathlon
2:06:55
2:06:47
30
Joke Speelman
Runners Stadskanaal
2:11:06
2:00:24
31
Angelina den Harder
OSS-VOLO
2:17:35
2:17:07
32
Petra Kramer
Runners Stadskanaal
2:20:43
2:11:21
33
Wendy Bitter
PAC
2:28:07
2:23:55
34
Erna Koekoek
Loopgroep Aart Stigter
2:33:01
2:23:55
35
Dulce Xavier Catarrinho
Haarlemmermeer
2:53:32
2:42:52
V55, 21.1 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge van Schaick
Lionitas
1:39:23
1:39:01
2
Susan Hagevoort
Triathlon
1:43:20
1:43:12
3
Hilda Broekhuizen
Artemis
1:44:26
1:43:58
4
Bea Weijers
Avantri
1:48:48
1:48:22
5
Jantsje Lageveen
Impala
1:49:03
1:48:48
6
Janet Werkema
Horror
1:49:33
1:49:18
7
Loes Van Ginneken
Scorpio
1:51:04
1:50:49
8
Wilma van Galen
Start '78
1:51:55
1:51:49
9
Marianne Buikema
Triathlon
1:54:34
1:54:11
10
Ingrid Kuijpers
PAC
1:54:38
1:54:01
11
Angela Veld
Statina
1:58:04
1:57:28
12
Jannie Bijma
AV Heerenveen
1:58:19
1:54:57
13
Paulien Adamse
Pallas '67
2:01:11
2:00:40
14
Marja van der Werf- Zoer
AV Heerenveen
2:01:40
2:00:59
15
Inge Helder
AV Heerenveen
2:01:41
2:00:59
16
Gea Leenstra
Loopgroep De Drentsche Aa
2:02:43
2:02:12
17
Riet Van Mook van Ginneken
Spiridon
2:02:48
2:02:34
18
Tiny Wouda
SV Friesland
2:03:45
1:56:21
19
Ingrid Verhoeven
Sprint
2:03:56
2:03:36
20
Gabrielle Limonard
AV '23
2:06:18
2:05:48
21
Petra Kok
Statina
2:08:16
2:07:36
22
Jolanda Schouten
Leiden Atletiek
2:12:40
2:02:31
23
Karin Aarsman
AV '23
2:17:00
2:04:17
24
Lian Voesenek
Sprint
2:18:55
2:15:53
25
Matty de Beer
Hellas
2:21:06
2:20:29
MSEN, 21.1 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob de Bos
Midsland
1:18:45
1:18:44
2
Joey Hummel
Leek
1:25:24
1:22:38
3
Jurjen Boog
Utrecht
1:24:18
1:22:40
4
Dennis Koetsier
Eerbeek
1:24:12
1:23:05
5
Jorrit Waslander
Groningen
1:25:23
1:24:19
6
Steven Floor
Groningen
1:30:14
1:24:26
7
Jeroen Wattinge
Tollebeek
1:26:49
1:25:18
8
Thomas Schreuder
Purmerend
1:26:51
1:25:22
9
Chiel Veeke
PEC 1910
1:31:14
1:25:24
10
Alrik Bijkerk
Amsterdam
1:26:15
1:26:10
11
Joost Tober
West-Terschelling
1:26:34
1:26:16
12
Bram Jochemsen
Groningen
1:27:26
1:26:21
13
Aram Boekestijn
Rotterdam
1:29:09
1:26:47
14
Tom Pietersma
Goutum
1:28:12
1:26:47
15
Jaap Stiggelbout
Kloosterhaar
1:28:40
1:27:01
16
Gossen Smit
Formerum
1:27:45
1:27:43
17
Jeroen BROEKEMA
Driebergen-Rijsenburg
1:29:08
1:27:47
18
Jitze Landman
West-Terschelling
1:27:54
1:27:51
19
Joost Tijsen
Horror
1:31:43
1:28:56
20
Peter Sibma
Garyp
1:30:14
1:28:58
21
Michiel Hornstra
Luxwoude
1:30:55
1:29:10
22
Siard Jongsma
Zwolle
1:36:03
1:29:28
23
Tonny Verdoes
Rijnsburg
1:40:11
1:29:56
24
Berend Mortier
Amsterdam
1:37:11
1:30:11
25
Jilke Folmer
Balk
1:34:43
1:30:11
26
Reinier van der Stap
Harlingen
1:31:15
1:30:16
27
Daan Peeters
Groningen
1:37:06
1:30:36
28
Mark Smit
IJlst
1:32:16
1:30:45
29
Jeroen Meuleman
Isala '96
1:34:26
1:30:57
30
Daan Boonman
Zutphen
1:33:21
1:31:25
31
Thomas Frohn
Maastricht
1:32:58
1:31:48
32
Andre de Boer
Garrelsweer
1:41:17
1:31:51
33
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
1:39:26
1:31:56
34
Tom Kuijpers
Santpoort-Noord
1:36:29
1:31:59
35
Kevin de Jong
Santpoort-Noord
1:36:34
1:32:04
36
Gerwin Grootoonk
Eelde
1:42:25
1:32:53
37
Janco Nolles
Zuidhorn
1:37:59
1:32:55
38
Richard Franken
Rotterdam
1:42:29
1:32:55
39
Erik Kok
Aquilo
1:34:44
1:33:06
40
Joost Hulleman
Amsterdam
1:42:31
1:33:15
41
Mathijs Bouma
Groningen Atletiek
1:40:55
1:33:15
42
Sjoerd Wester
Zwolle
1:42:47
1:33:21
43
Jan Symon van Reijen
Landerum
1:33:35
1:33:31
44
Yne Age Terpstra
Hallum
1:37:34
1:33:49
45
Casper Westendorp
Amsterdam
1:38:12
1:33:56
46
Gerald Kweri
Malden
1:36:00
1:33:58
47
Jasper van den Brink
Lies
1:34:48
1:34:09
48
Casper Kranenborg
Annen
1:35:56
1:34:14
49
Gerrit-Paul Verdoes
Amsterdam
1:38:50
1:34:35
50
Carlo Bos
Hazerswoude-Rijndijk
1:36:06
1:34:35
51
Sjoerd Hoekstra
Groningen
1:41:20
1:34:39
52
Matthijs Niemeijer
Amsterdam
1:38:06
1:35:16
53
Michel van Overbeek
Amsterdam
1:38:06
1:35:16
54
Wilco Van Eijk
Leeuwarden
1:36:59
1:35:20
55
Bart Nonkes
Groningen
1:37:46
1:35:22
56
Job Wille
Zwolle
1:42:56
1:35:24
57
Remko Bruinsma
Amsterdam
1:41:47
1:35:32
58
Erwin Cazemier
Groningen
1:38:24
1:35:36
59
Henk Jan Siersema
Utrecht
1:37:29
1:35:41
60
Michael De Beer
Landsmeer
1:48:41
1:35:53
61
Hugo Huiszoon
Bussum
1:42:23
1:35:56
62
Hung Pham
Leeuwarden
1:45:03
1:35:56
63
Wiebe Palstra
Bolsward
1:37:33
1:35:56
64
Sander Brugman
Leiden
1:47:52
1:36:00
65
Martin van Heteren
Kapel-Avezaath Buren
1:37:55
1:36:04
66
Robin Verdoes
Katwijk Zh
1:46:26
1:36:12
67
Niels Zijlstra
Leeuwarden
1:46:50
1:36:13
68
Sipke Moes
Phanos
1:38:09
1:36:27
69
Jasper Theunissen
Nijmegen
1:44:06
1:36:31
70
Michael de Beer
Amsterdam
1:38:01
1:36:32
71
Jelle Talsma
Warten
1:40:59
1:36:37
72
Matthijs Nijenhuis
Zwolle
1:46:43
1:36:37
73
Arjan de Jonge
Dordrecht
1:41:19
1:36:43
74
Stefan Wendel
Roden
1:40:38
1:37:00
75
Dennis Smit
Loopgroep Sneek
1:38:47
1:37:14
76
Nik Siemensma
Harlingen
1:38:40
1:37:18
77
Oene Spanjer
West-Terschelling
1:37:34
1:37:22
78
Coen Speelman
Nijeveen
1:39:29
1:37:24
79
Jannick Mudde
Zwolle
1:40:14
1:37:37
80
Rodion Talman
Jonkerslan
1:39:19
1:37:51
81
Pim Bloemendaal
Weesp
1:45:34
1:37:51
82
Robbert Hoddenbach
Muiderberg
1:39:20
1:37:54
83
JJC Mosselman
's-Hertogenbosch
1:40:01
1:38:02
84
Hielke Bos
Driebergen-Rijsenburg
1:40:46
1:38:07
85
Björn van Rooij
Woerden
1:46:22
1:38:14
86
Wout Huisman
Rotterdam
1:42:24
1:38:14
87
Martijn Meuleman
Isala '96
1:41:46
1:38:17
88
Marc Bakker
Groningen
1:45:22
1:38:22
89
Kenneth Graventein
Groningen
1:40:13
1:38:25
90
Erik Kramer
's-Gravenhage
1:42:00
1:38:26
91
Dennis Dekker
PEC 1910
1:47:06
1:38:27
92
Bertram Steringa
Meppel
1:41:30
1:38:29
93
Tim Graafsma
Groningen
1:42:52
1:38:36
94
Wouter Wubben
's-Gravenzande
1:44:20
1:38:44
95
Jaap de Vos
Houten
1:48:51
1:38:46
96
Gijs Wasseveld
Zutphen
1:40:51
1:39:00
97
Marcel Oosterhuis
Wanneperveen
1:45:05
1:39:00
98
Rene van den Brink
Amstelveen
1:46:17
1:39:19
99
Rutger Oostra
Mantgum
1:43:31
1:39:19
100
Daan Schagen
Huisduinen
1:44:33
1:39:22
101
Jeroen Wildeman
Meerstad
1:45:52
1:39:26
102
Jasper Sierdsma
Bolsward
1:46:31
1:39:26
103
Leander De Graaf
Loopgroep Leeuwarden
1:44:37
1:39:39
104
Chris Draijer
Blauwhuis
1:41:38
1:39:50
105
Gijs Verschoor
Voorburg
1:52:44
1:39:53
106
Jeroen Van der Meer
Dronten
1:42:27
1:39:53
107
Niels Rozemeijer
Velserbroek
1:51:02
1:40:08
108
Paul Hamelinck
Eindhoven
1:46:22
1:40:15
109
Han van Lambalgen
's-Gravenhage
1:50:11
1:40:16
110
Joost van Kordelaar
Amsterdam
1:48:03
1:40:17
111
Eward de Vries
West-Terschelling
1:46:46
1:40:19
112
Willem Greving
Monster
1:40:32
1:40:22
113
Daan van Schaik
Purmerend
1:42:02
1:40:32
114
Willem-Jan ten Berg
Winterswijk Woold
1:47:15
1:40:33
115
Sjouke Brandsma
Marum
1:50:50
1:40:41
116
Edwin Kok
Middelstum
1:42:30
1:40:49
117
Maurice Kruse
LAAC Twente
1:54:00
1:40:50
118
Tjalling de Jong
Weidum
1:42:52
1:40:54
119
Mark Sniegowicz
Zwolle
1:48:15
1:41:10
120
Roel de Jong
Leiden Road Runners Club
1:45:03
1:41:14
121
Mike van Iersel
Delft
1:46:58
1:41:26
122
Sander Gordijn
Meppel
1:48:32
1:41:28
123
Jeroen IJsselmuiden
Oentsjerk
1:43:08
1:41:28
124
Giel van Sisseren
Amsterdam
1:52:06
1:41:29
125
Nick de Glee
Joure
1:48:09
1:41:33
126
Martijn Oosterhof
1:52:47
1:41:42
127
Tim Rijnhout
Tilburg
1:43:26
1:41:49
128
Joris Popken
Stiens
1:45:51
1:42:03
129
Jesse Kooistra
West-Terschelling
1:54:13
1:42:18
130
Berthil Van Lenthe
Ommen
1:55:14
1:42:23
131
Wilbert Veltman
's-Gravenhage
1:48:50
1:42:24
132
Gerard Cupido
Lies
1:42:56
1:42:35
133
Andre Westra
Utrecht
1:50:46
1:42:36
134
Arnold Koekman
Nieuwegein
1:45:10
1:42:36
135
Michiel Mepschen
Erm
1:47:27
1:42:50
136
Ewoud Reilman
Groningen
1:45:27
1:42:51
137
Hendrik van der Zee
Balk
1:47:35
1:43:02
138
Marcel Hamstra
Kollum
1:50:21
1:43:04
139
Durk Gardenier
Snakkerburen
1:47:28
1:43:11
140
Vincent Bockstael
Hoofddorp
1:47:17
1:43:12
141
Jelger Dijkstra
Harderwijk
1:51:30
1:43:14
142
Leonard Vischer
Rotterdam
1:47:15
1:43:21
143
Matthew Veenema
Oudehorne
1:56:37
1:43:21
144
Niels Plinck
IJsselstein Ut
1:45:10
1:43:21
145
Nico Grasman
Sneek
1:46:26
1:43:34
146
Geert Heerschop
Sneek
1:46:36
1:43:42
147
Jan Siep van den Bos
Loopgroep Sneek
1:52:23
1:43:45
148
Joey Tiago De Waard
Leiden
1:49:24
1:43:48
149
Geert-Jan Hahné
IJsselmuiden
1:48:20
1:43:57
150
Geert Klaas Martijn
Utrecht
1:49:10
1:43:59
151
Tim Van Lierop
Hillegom
1:45:05
1:44:00
152
Roland Rook
Oppenhuizen
1:48:30
1:44:00
153
Pieter Heestermans
Hilversum
1:45:38
1:44:11
154
Gert-Jan van den Brink
Zwolle
1:54:34
1:44:11
155
Egon Huijnen
Amsterdam
1:50:40
1:44:13
156
Pjotr de Boer
Groningen
1:55:40
1:44:17
157
Rudolf-Jan Raven
Peize
1:53:05
1:44:17
158
Pieter de Jong
West-Terschelling
1:44:50
1:44:23
159
Koos De Bruijn
Doorn
1:53:52
1:44:28
160
Floriaan Troost
Zutphen
1:53:29
1:44:31
161
Mark Hospers
Hoogeveen
1:48:31
1:44:34
162
Kevin Huing
Enkhuizen
1:51:40
1:44:36
163
Steven van Bunnik
Zwolle
1:47:52
1:44:46
164
Jeroen de Jong
Gorredijk
1:54:57
1:44:47
165
Olaf Smit
Utrecht
1:56:21
1:44:55
166
Matthijs Bekkers
Utrecht
1:48:51
1:44:59
167
Tim van den Berg
Rotterdam
1:49:15
1:45:03
168
Hoeke Baarsma
Zevenhuizen Gn
1:50:54
1:45:05
169
Paul Rijk
Amsterdam
1:55:41
1:45:10
170
Erwin Tuithof
Leeuwarden
1:46:24
1:45:13
171
Frank Sinnema
Wageningen
1:49:22
1:45:13
172
Reinder Van der Veen
Kollumerzwaag
1:52:08
1:45:15
173
Sytse Jansma
Harlingen
1:53:44
1:45:16
174
Mick Maassen
Utrecht
1:47:40
1:45:18
175
Wessel Sluis
's-Gravenhage
1:48:06
1:45:19
176
Coen van van Beekhuizen
Hitzum
1:51:16
1:45:20
177
Frank van Well
1:56:33
1:45:23
178
Doeke Bakker
West-Terschelling
1:45:57
1:45:36
179
Lars Grootjans
Utrecht
1:50:12
1:45:39
180
Jasper van der van der Heijden
Tzummarum
1:56:24
1:45:46
181
Bart Vermeulen
Amsterdam
1:52:22
1:45:48
182
Jacob van Ginkel
Ede Gld
1:51:18
1:45:48
183
Bert Willemsen
Hoogezand
1:58:36
1:46:06
184
Teade Hoekstra
Koudum
1:51:56
1:46:14
185
Wouter Dalmeijer
Amsterdam
1:55:44
1:46:16
186
Kaj van Diemen
Houten
1:56:33
1:46:28
187
Sander de Boer
Haarlem
1:57:44
1:46:28
188
Jack Glasbergen
Katwijk Zh
1:57:06
1:46:36
189
Rick Naaktgeboren
Nijmegen
1:48:18
1:46:39
190
Arthur Haringa
Oud-Beijerland
1:51:16
1:46:44
191
Sander Slikkerveer
Naaldwijk
1:53:02
1:46:51
192
Jan Oege Goslings
1:58:39
1:46:52
193
Gebrand Nijman
1:58:39
1:46:52
194
Robert Trovato
Capelle aan den IJssel
1:53:04
1:46:53
195
Rein Riemersma
Arnhem
1:49:51
1:46:53
196
Alex de Groot
PAC
1:53:02
1:46:55
197
Frank Speerstra
Sneek
1:48:53
1:46:56
198
Johan van Paassen
Naaldwijk
1:53:08
1:47:00
199
Epke Pieter Folmer
Sloten Fr
1:51:35
1:47:02
200
Ruben Beeksma
Joure
1:53:44
1:47:04
201
Mark Steenbergen
Groningen
1:59:22
1:47:11
202
Mark Coenen
Utrecht
1:51:42
1:47:16
203
Glenn da Graca
Zaandam
1:54:14
1:47:20
204
Mark Folbert
Ternaard
1:48:27
1:47:22
205
Wouter de Groot
Groningen
1:52:29
1:47:24
206
Thomas Besselink
Teteringen
1:49:23
1:47:25
207
Tim Bosvelt
1:58:35
1:47:29
208
Daan Fraanje
Utrecht
1:49:38
1:47:29
209
Bram Wittendorp
Emmen
1:52:24
1:47:29
210
Arjen van den Bosch
Groningen
1:52:55
1:47:34
211
Robert Louwes
Leek
1:55:45
1:47:35
212
Eduard Prophitius
Arnhem
1:53:59
1:47:39
213
Jasper de Noord
Leeuwarden
1:53:10
1:47:42
214
Niels Tuit
Assen
1:53:36
1:47:48
215
Bo Wiesman
's-Gravenhage
1:50:36
1:47:49
216
Arno van Breukelen
PEC 1910
1:53:31
1:47:54
217
Mark Dijkhuizen
Midsland
1:48:06
1:47:55
218
Mees ter Stege
Leeuwarden
1:55:30
1:47:59
219
Henk Godschalk
Utrecht
2:00:35
1:48:01
220
Ruben Jacobi
West-Terschelling
1:48:23
1:48:03
221
Erwin Vd Wal
West-Terschelling
1:48:23
1:48:04
222
Martijn Veenhoven
Oostzaan
1:53:27
1:48:14
223
Frens Keen
Sleen
1:52:33
1:48:21
224
Wouter Hoogland
Hattem
1:50:55
1:48:23
225
Jochem van Leeuwen
Kampen
1:51:52
1:48:25
226
Jeffrey Timmer
Leeuwarden
1:50:07
1:48:39
227
Armand Rohrbock
Amsterdam
1:55:41
1:48:41
228
Niels Oosterbaan
Purmerend
1:50:14
1:48:44
229
Leo Zandbergen
Purmerend
1:52:48
1:48:44
230
Mark Stasse
Zeist
1:54:29
1:48:47
231
Bas Habets
Den Helder
1:57:19
1:48:48
232
Freek van Loon
Bergen op Zoom
2:02:12
1:48:56
233
Erwin Laanstra
Groningen
2:01:12
1:49:02
234
Frank Geertsma
Groningen
1:52:43
1:49:02
235
Corné Zorgdrager
Formerum
1:49:30
1:49:09
236
Bram de Drew
Arnhem
1:50:41
1:49:14
237
Reitse Beeksma
Groningen
1:55:55
1:49:15
238
Robert Poolman
Apeldoorn
1:55:04
1:49:17
239
Thijs Van der Snee
Twello
1:53:12
1:49:21
240
Anton Griep
Zandvoort
1:51:38
1:49:21
241
Matthijs van Akker
Franeker
2:02:03
1:49:23
242
David de Later
Koudekerke
1:56:54
1:49:24
243
Rudy Dupree
Utrecht
1:57:55
1:49:27
244
Frank Schols
Spaubeek
1:50:49
1:49:34
245
Pieter Zeeman
Arnhem
1:53:28
1:49:36
246
Thijmen van Heerde
Ede Gld
1:55:11
1:49:37
247
Chris Bakker
Utrecht
2:00:52
1:49:49
248
Rienk Greidanus
Sneek
2:01:21
1:49:51
249
Rafael Mendez
Amsterdam
1:51:22
1:49:53
250
Willem Ridderbos
Doezum
2:00:36
1:49:57
251
Erik Veenstra
Drachten
1:53:24
1:50:04
252
Sjef van Oostrom
IJsselstein Ut
2:03:11
1:50:10
253
Guido Radix
Zoetermeer
1:54:14
1:50:11
254
Kees Knol
Purmerend
1:54:19
1:50:12
255
Herre Zonderland
Groningen
1:59:48
1:50:15
256
Herman de Vries
Gytsjerk
1:54:39
1:50:17
257
Daan Luikens
West-Terschelling
1:50:36
1:50:17
258
Reinder Huisman
Pingjum
2:02:22
1:50:23
259
Mark van Rekum
Utrecht
1:52:40
1:50:38
260
Erik Scholing
Meppel
1:53:16
1:50:43
261
Pieter Siem Wijnja
Joure
1:52:46
1:50:44
262
Jeroen van Alphen
Breda
2:04:04
1:50:47
263
Ron Bult
Wagenborgen
2:03:09
1:50:48
264
Pieter Hoekstra
Blije
1:54:58
1:50:58
265
Frederik van Duuren
Amsterdam
2:02:53
1:51:00
266
Steven Wester
Groningen
2:00:33
1:51:01
267
Koen Francken
Enschede
1:54:43
1:51:06
268
Jurgen De Boer
Groningen Atletiek
1:59:08
1:51:10
269
Arne Jan de Boer
Kollum
1:52:43
1:51:11
270
Wietze Nauta
Hengelo Ov
2:03:44
1:51:14
271
Roy Van Aalst
Surhuisterveen
1:56:04
1:51:17
272
Ancko van Randen
West-Terschelling
1:51:52
1:51:18
273
Robbert Mos
Groningen
1:53:13
1:51:18
274
Eelke Arjen Bouma
Drachten
1:58:11
1:51:18
275
Johan Bekema
Bolsward
1:55:54
1:51:21
276
Franke Hogeterp
Sneek
1:56:40
1:51:25
277
Berend Mulderije
Heino
1:55:57
1:51:33
278
Josha van Leeuwen
Kampen
1:55:02
1:51:35
279
Melle Tilma
Wiuwert
1:54:17
1:51:39
280
Bart Ebink
Sneek
2:01:02
1:51:47
281
Gert Vogelsang
Wolvega
1:55:31
1:51:51
282
Warten Siemelink
Utrecht
1:54:31
1:51:52
283
Christiaan Verkerk
's-Gravenhage
1:58:22
1:51:53
284
Jelle Grunstra
Groningen
2:04:04
1:51:55
285
Geart van der Pol
Amsterdam
2:05:38
1:52:10
286
Johan Adema
Loopgroep Sneek
1:56:56
1:52:10
287
Tom Oostveen
Amsterdam
2:01:43
1:52:15
288
Jan van der Hagen
Rotterdam
2:00:09
1:52:17
289
Wijtse Hiemstra
Goutum
1:58:08
1:52:17
290
Klaas Schippers
Jubbega
2:04:53
1:52:17
291
Michiel Herder
2:03:23
1:52:18
292
Arnold van der Woude
Makkinga
2:04:55
1:52:18
293
Mark Ipema
Drachten
1:56:40
1:52:24
294
Sjirk de Jong
Wagenborgen
2:04:54
1:52:34
295
Jasper Been
Groningen
2:02:06
1:52:39
296
Wouter Canter Visscher
Drachten
2:03:38
1:52:46
297
Dirk-Jan Pasma
Utrecht
1:55:19
1:52:46
298
Jeroen Geurts
Beuningen Gld
2:00:22
1:52:46
299
Bart Harkema
Harkstede
2:01:07
1:52:48
300
Henk Popken
LSV Invictus
1:59:31
1:52:53
301
Matthijs Klok
Utrecht
2:04:25
1:52:56
302
Sil Spanjer
Annen
2:00:30
1:52:58
303
Niels Prosé
Leeuwarden
1:57:33
1:52:58
304
Wouter Lijnberg
Nieuwegein
1:54:32
1:53:00
305
Han van Kammen
Huizen
1:54:34
1:53:03
306
Nick Derks
Hoogvliet Rotterdam
1:58:40
1:53:08
307
Casper Vrij
Bemelen
2:04:52
1:53:08
308
Heinstra Luinstra
GVAC
1:55:49
1:53:08
309
Bas Kin
Meppel
1:58:04
1:53:10
310
Edgar Suselbeek
Meppel
1:58:04
1:53:10
311
Mark Toxopeus
Amsterdam
1:55:04
1:53:12
312
Sjoerd Berendsen
Vught
2:06:36
1:53:23
313
Wiljan van der Meulen
Echtenerbrug
2:01:29
1:53:28
314
Gerben Bosma
Oudehorne
1:55:26
1:53:32
315
Jacco van der Hoeven
Maasland
2:01:26
1:53:32
316
Wouter van der Veen
Leeuwarden
2:02:52
1:53:35
317
Kris Posthumus
Zuidhorn
2:05:52
1:53:40
318
Jeroen van Diemen
Zoeterwoude
2:05:15
1:53:45
319
Michel Dorrestein
Hilversum
2:01:53
1:53:54
320
Thijs Hofman
Vlaardingen
2:06:38
1:53:56
321
Erik Verdoes
Noordwijk Zh
2:04:21
1:53:59
322
Antoon Huntelerslag
PEC 1910
1:58:53
1:54:06
323
Matthijs Schakenbos
Harlingen
1:59:57
1:54:09
324
Bjorn Willems
2:05:11
1:54:09
325
Rinze Scholte
Tytsjerk
1:55:55
1:54:11
326
Matthijs Sijbring
Zuidbroek
1:59:37
1:54:12
327
Rene Meems
Alteveer Gn
2:03:52
1:54:16
328
Radboud Geenen
Utrecht
1:56:27
1:54:23
329
Niels Gerlsma
Groningen
2:01:04
1:54:23
330
Hessel Roos
Vijfhuizen
2:03:33
1:54:28
331
Wander Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
1:56:59
1:54:29
332
Bart Kranenborg
Annen
1:56:24
1:54:42
333
Wilco Krikke
Leeuwarden
2:07:10
1:54:48
334
Mark Gerlsma
Groningen
2:03:51
1:54:51
335
Xander Jacobs
Amsterdam
2:00:14
1:55:03
336
Gerjan Gosselink
Dronten
1:57:53
1:55:19
337
Thijs Schepman
Hilversum
2:03:23
1:55:25
338
Hugo De Wit
's-Hertogenbosch
2:01:49
1:55:28
339
Arjen Douma
Sneek
1:59:39
1:55:30
340
Daniel Nelles
Berlin
1:56:34
1:55:35
341
Folkert Visser
AV Holten
2:03:55
1:55:46
342
Thierry Piets
Groningen
1:57:50
1:55:50
343
Martijn Prak
Fivelstreek
2:04:39
1:55:52
344
Moiik Ben Boelu
Groningen
2:00:11
1:55:56
345
Jeroen van der Plas
Katwijk Zh
2:03:28
1:55:58
346
Dennis Bakker
Meppel
1:59:13
1:56:16
347
Bent Heeger
West-Terschelling
1:56:49
1:56:16
348
Jorrit Bijker
Gorredijk
2:08:30
1:56:17
349
Sander Maij
Houten
2:07:09
1:56:26
350
Maurits Karstkarel
's-Gravenhage
2:01:31
1:56:28
351
Remco Schuil
Leeuwarden
2:03:53
1:56:30
352
Pieter van Swieten
Zoeterwoude
2:06:35
1:56:40
353
Hielke de Boer
Haaksbergen
1:59:20
1:56:41
354
Arjen Attema
Ede Gld
1:58:34
1:56:45
355
Wichard Cuperus
Surhuisterveen
2:06:12
1:56:49
356
Rouke van der Meer
Sibrandabuorren
2:08:21
1:56:51
357
Rick van Leeuwen
Groningen
2:03:23
1:57:02
358
Erwin Heeger
Amsterdam
1:57:55
1:57:09
359
Simon Bangma
Ommen
2:10:02
1:57:11
360
Camiel van der Laan
Amsterdam
2:06:12
1:57:15
361
Marcel Meeling
Beek Lb
2:04:01
1:57:22
362
Edwin Bark
De Goorn
2:01:46
1:57:40
363
Erwin vd Berg
Hilversum
1:59:11
1:57:41
364
Gijs van Couwelaar
Lochem
2:03:07
1:57:51
365
Gerben Ebink
Sneek
2:07:13
1:57:58
366
Hilbert van Krieken
's-Gravenhage
2:02:00
1:58:01
367
Daan van der Wal
Leiden
2:10:55
1:58:06
368
Bart Koekman
Utrecht
2:00:18
1:58:06
369
Alwin Bakema
Zuidhorn
2:04:52
1:58:12
370
Alexander Stillebroer
Utrecht
2:00:30
1:58:18
371
Rein-Sipke Baarsma
Groningen Atletiek
2:04:19
1:58:30
372
Dylan JONGBLOED
Utrecht
2:02:18
1:58:41
373
Stephan Veldhuizen
Amsterdam
2:06:16
1:58:49
374
Wiljan Nooren
Ruinerwold
2:01:36
1:59:11
375
Jeroen Stouthart
Sneek
2:04:58
1:59:20
376
Marcel Meeldijk
Hillegom
2:07:32
1:59:31
377
Joost van der Meer
Arnhem
2:03:22
1:59:32
378
Bruno Montauban
West-Terschelling
2:06:38
1:59:35
379
Rutger Schuil
Voorburg
2:07:05
1:59:42
380
Alwin de Greeff
Geneve
2:12:49
1:59:55
381
Joachim de Greeff
Amsterdam
2:12:50
1:59:57
382
Joeri Bakker
Amsterdam
2:10:54
2:00:00
383
Mike van Es
Ter Aar
2:07:19
2:00:10
384
Mattijs ter Veen
Harderwijk
2:05:54
2:00:23
385
Lars Gillebaard
Harlingen
2:11:25
2:00:30
386
David Ayal
Hippolytushoef
2:13:28
2:00:47
387
Stijn De Ruiter
Goutum
2:03:18
2:00:49
388
Piet Hein van der Voet
Tilburg
2:06:13
2:01:02
389
Jurjen van den Hengel
Utrecht
2:04:52
2:01:14
390
Mathijs Vrenken
Utrecht
2:04:52
2:01:15
391
Ramon Bokhorst
Gasselte
2:10:43
2:01:17
392
Dion van van Lingen
Huizen
2:14:45
2:01:25
393
Jesper Stuyling de Lange
's-Gravenhage
2:05:28
2:01:28
394
Michel Kamstra
PEC 1910
2:14:16
2:01:35
395
Niek Fransen
Atletics Nijverdal
2:09:13
2:01:37
396
Giso Boelens
Drachten
2:14:51
2:01:39
397
Rob Ert
AAA
2:11:43
2:01:42
398
Johan Nieuwenhuis
Dokkum
2:05:52
2:01:47
399
Maikel van Wiggen
Huizen
2:06:16
2:01:58
400
Matthijs De Lange
Ommen
2:15:09
2:02:18
401
Daan Kouwenhoven
Utrecht
2:10:28
2:02:22
402
Coen Verver
Nieuwegein
2:09:52
2:02:26
403
Sjoerd Ydema
Sneek
2:06:04
2:02:36
404
Theo Ydema
Sneek
2:06:04
2:02:37
405
Frits Meijer
Vlieland
2:14:18
2:02:38
406
Robert Nooitgedagt
Sneek
2:06:04
2:02:38
407
Gerben Boersma
Blije
2:12:11
2:02:58
408
Sander Paternotte
Hoevelaken
2:08:51
2:03:02
409
Sjors Peeters Weem
Utrecht
2:06:42
2:03:04
410
Peter Immerzeel
Sneek
2:04:28
2:03:05
411
Martijn Keizer
Zevenaar
2:08:02
2:03:14
412
Leo Leekstra
2:14:29
2:03:21
413
Sven Van Essen
Soest
2:12:22
2:03:30
414
Friso Tiesinga
Baarn
2:14:27
2:03:40
415
Cornee de Haas
West-Terschelling
2:04:20
2:03:44
416
Ewoud van Zwam
Hoofddorp
2:11:51
2:03:52
417
Martijn van den Berg
Vlaardingen
2:11:44
2:03:59
418
Gijs Burghgraef
Midsland
2:04:33
2:04:01
419
Skelte Anema
Mantgum
2:14:05
2:04:08
420
Vincent Bakker
Bunnik
2:06:24
2:04:12
421
Jorn Cnossen
Sneek
2:08:10
2:04:21
422
Niek Klooster
2:16:19
2:04:28
423
Jesse Niemeijer
Yde
2:15:28
2:04:31
424
Luuk Gordeijns
Nijmegen
2:12:30
2:04:53
425
Sil Folkerts
Amsterdam
2:10:33
2:05:19
426
Kees-Jan Van de Werfhorst
Utrecht
2:16:46
2:05:20
427
Jurriaan van Dam
Oud-Beijerland
2:10:13
2:05:39
428
Ingmar Wilke
Hoogeveen
2:09:47
2:05:49
429
Ying Mellema
2:17:58
2:06:10
430
Janko Tuintjer
Sebaldeburen
2:15:05
2:06:15
431
Reinout Troelstra
Amsterdam
2:08:46
2:06:16
432
Mathijs Suierveld
Easterwierrum
2:17:49
2:06:19
433
Kees van Tongeren
Groningen
2:11:29
2:06:25
434
Michael Iding
Zwolle
2:19:34
2:06:42
435
Gert Gatsma
Aldeboarn
2:15:15
2:06:45
436
Gert-Jan Bosch
Brantgum
2:10:56
2:06:48
437
Erwin Geugien
Nagele
2:13:45
2:06:52
438
Jasper Oussoren
De Lier
2:18:19
2:06:58
439
Aron Post
Barendrecht
2:14:50
2:07:05
440
Bart Fransen
Atletics Nijverdal
2:15:07
2:07:31
441
Brent Kievits
Midsland
2:07:41
2:07:36
442
Michel Velting
Sneek
2:14:34
2:07:47
443
Gerben Snijder
Hoorn Terschelling
2:08:24
2:07:48
444
Tim van Houten
2:19:03
2:07:53
445
Niels Mangnus
Paterswolde
2:17:50
2:08:06
446
Lucas de Boer
Kollumerzwaag
2:20:52
2:08:19
447
Chris van der Wal
West-Terschelling
2:09:03
2:08:42
448
Koen Fransen
Nijverdal
2:16:37
2:09:02
449
Alex Janssen
Dordrecht
2:19:05
2:09:18
450
Ron Hoogsteder
Nijverdal
2:17:02
2:09:27
451
Rob Kranenborg
Groningen
2:11:28
2:09:46
452
Ronald Leemeijer
Leeuwarden
2:18:22
2:10:21
453
Ton van Maarseveen
Zeewolde
2:18:16
2:10:41
454
Timon Boersma
Utrecht
2:15:54
2:10:53
455
Jeffrey de Leeuw
Purmerend
2:22:56
2:11:33
456
Justus Mac George
Dordrecht
2:13:34
2:11:40
457
Jason Smit
Harderwijk
2:24:52
2:11:45
458
Jurre Nauta
Amersfoort
2:24:15
2:11:46
459
Frans de Vos
IJsselmuiden
2:22:40
2:12:07
460
Peter Krootjes
Amersfoort
2:21:36
2:12:10
461
Vincent Noordam
Apeldoorn
2:25:32
2:12:25
462
Ceder Koopman
Leiden
2:24:45
2:12:53
463
Jan De Muinck
Amersfoort
2:26:32
2:13:29
464
Theo Stockmann
Utrecht
2:24:19
2:14:26
465
Tom Spierings
Groningen
2:20:54
2:14:27
466
Philip Dilling
Loopsport Groningen
2:23:33
2:14:36
467
Sebastiaan Hoogsteder
Nijverdal
2:22:36
2:14:59
468
Janko Tuintjer
Lucaswolde
2:23:51
2:14:59
469
Mart Geijtenbeek
Amersfoort
2:21:45
2:15:13
470
Rens Kalter
Zuidoostbeemster
2:19:20
2:15:17
471
Dennis De Bruijn
Vught
2:26:53
2:15:57
472
Rikjan De Groot
Ommen
2:28:57
2:16:06
473
Rutger Pieko
Bilthoven
2:25:57
2:16:39
474
Simon de Vries
Dolichos
2:23:38
2:17:09
475
C H Hartman
Heemstede
2:30:46
2:17:58
476
Arjan Sebel
Bolsward
2:22:48
2:18:37
477
Bas Kramer
West-Terschelling
2:19:46
2:19:09
478
Iwe EC Muiser
Groningen
2:28:07
2:19:40
479
Robin Roos
Amstelveen
2:31:41
2:20:42
480
Tymen Vaartstra
Sebaldeburen
2:29:55
2:20:59
481
Sjoerd Vleugel
Leeuwarden
2:23:22
2:21:03
482
Jeffrey Talsma
Loopclub Burgum
2:26:13
2:22:01
483
Cees Nobel
Oud-Beijerland
2:32:29
2:22:11
484
Butch Eissens
Nieuwegein
2:24:37
2:22:16
485
Mark Hensbergen
U-Track
2:30:53
2:22:28
486
Lennart Romeijn
Hoogblokland
2:33:00
2:22:38
487
Matthieu Welbergen
Zuidlaren
2:35:33
2:23:01
488
Jeroen de Vlaam
Groningen
2:33:03
2:23:38
489
Antonios Rekatsinas
Hilversum
2:31:42
2:24:19
490
Johan Altena
Oudega Sudwest-Fryslan
2:28:45
2:24:28
491
Martijn Haarsma
Kollum
2:33:56
2:25:52
492
Sidney Butter
Edam
2:37:44
2:26:22
493
Thomas Genee
Delft
2:38:07
2:26:29
494
Yannick Schreurs
Groningen
2:35:19
2:27:07
495
Tim Van de Vegt
De Wilp Gn
2:40:36
2:27:43
496
Thomas Noordzij
Haarlem
2:40:33
2:28:31
497
Jelmer Sangers
Utrecht
2:35:49
2:29:09
498
Tim Verheij
Edam
2:42:11
2:30:47
499
Bjorn Plooij
Nieuw-Vennep
2:38:43
2:31:00
500
Lorenzo De Boer
Purmerend
2:42:48
2:31:26
501
David van Mechelen
IJsselstein Ut
2:45:09
2:34:09
502
Matthijs ten Hoedt
Nieuwegein
3:03:40
2:58:56
M40, 21.1 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn Rombouts
Loopgroep Groningen
1:25:10
1:22:47
2
Tijs van Gemert
Zevenhuizen Zh
1:25:12
1:24:01
3
Remco van der Molen
Utrecht
1:27:28
1:24:53
4
Niek Dijkstra
Nijverdal
1:26:42
1:25:14
5
René Meekma
Witmarsum
1:26:46
1:25:41
6
Klaas Kooistra
Drachten
1:29:28
1:28:27
7
Herke Kranenborg
Overijse
1:32:13
1:28:44
8
Pieter de Jong
SV Friesland
1:34:46
1:29:06
9
Klaas Draaijer
Heerde
1:35:28
1:29:08
10
Gian Lelieveld
Zoeterwoude
1:31:51
1:29:24
11
Lambertus Moes
Leeuwarden
1:39:36
1:29:35
12
Hessel Ruijgh
Waalre
1:30:46
1:29:47
13
Ramon Visser
Zevenhuizen Zh
1:32:05
1:30:52
14
Arnout Boer
Deventer
1:32:15
1:31:05
15
Rene vd Geest
Distance Runners Voorhout
1:32:42
1:31:23
16
Hans-Jan Jasper
Loopgroep Sneek
1:33:25
1:31:39
17
Ernst Zwijnenberg
Heino
1:33:22
1:31:52
18
Robin Hooghiemstra
Maastricht
1:33:59
1:32:18
19
Mels Kroon
Driebergen-Rijsenburg
1:35:02
1:32:27
20
Melle van Laar
Vlieland
1:33:49
1:33:12
21
Marcel Craenmehr
Horst
1:34:21
1:33:21
22
Wobbe van der Meulen
Driebergen-Rijsenburg
1:36:17
1:33:38
23
Arjan Siersma
Hemelum
1:35:56
1:33:40
24
Daan Kerklaan
Oosterhout Nb
1:35:02
1:33:42
25
Jaap Zeeders
West-Terschelling
1:34:01
1:33:43
26
Werner Hovius
Voorthuizen
1:36:32
1:33:45
27
Tjisse Schaap
Ingelum
1:35:07
1:33:47
28
Kees Zondag
Tiel
1:35:52
1:34:03
29
Tijn van den Hazel
Zwolle
1:40:25
1:34:34
30
Rimmert De Jong
Menaam
1:42:33
1:34:46
31
Fred Schoon
Assen
1:36:02
1:34:52
32
Paulus Folmer
Workum
1:37:26
1:34:57
33
Marc Crone
Groningen
1:37:32
1:35:13
34
Harry Van der Schoot
Goutum
1:40:33
1:35:22
35
Jochem Marcus
Wieringermeer
1:38:14
1:35:22
36
Patrik Kleinegris
Pijnenburg
1:36:34
1:35:27
37
Martijn Bannink
Mantgum
1:41:47
1:35:32
38
Ronald Ouwerkerk
Phoenix
1:45:18
1:35:33
39
Frederik Huyskamp
Hattem
1:37:31
1:35:34
40
Peter Fennema
Burgerbrug
1:41:52
1:35:44
41
Thierry Platteel
Leiderdorp
1:47:52
1:35:59
42
Ben van der Mark
Berkel en Rodenrijs
1:49:44
1:36:00
43
Sandy Dekker
Loopgroep PK
1:38:23
1:36:14
44
Martin Terpstra
Stiens
1:38:48
1:36:31
45
Maarten Alders
Alphen aan den Rijn
1:45:37
1:36:35
46
Peter Budding
Leiden
1:46:27
1:37:26
47
Jacob Rienstra
Mantgum
1:39:53
1:37:32
48
Bob Sas
Bovenkarspel
1:44:11
1:37:33
49
Minguel Foendoe
RRZ
1:45:49
1:37:33
50
Jos Custers
Zwolle
1:39:15
1:37:36
51
Emiel Donker
Sneek
1:41:13
1:37:42
52
Raymond Reekers
Horror
1:41:14
1:37:42
53
Jan Hooghiemstra
Noardburgum
1:41:14
1:37:56
54
Gerrit Van Oene
Isala '96
1:41:29
1:38:00
55
Gjalt Wijma
Gorredijk
1:40:03
1:38:02
56
Harry de Graaf
Steenwijk
1:42:09
1:38:02
57
Wilco Tijmes
Bolsward
1:39:51
1:38:14
58
Sander Postma
Groningen
1:52:35
1:38:30
59
David Vinkers
's-Gravenhage
1:44:27
1:38:35
60
Wim Hoekstra
Stiens
1:41:00
1:38:43
61
Robert Timmer
Utrecht
1:44:19
1:38:45
62
Stijn Fien
Weesp
1:40:03
1:38:46
63
Johan de Witte
Makkum Fr
1:39:56
1:38:53
64
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:43:47
1:39:02
65
Erwin Krikke
Leeuwarden
1:51:33
1:39:11
66
Marcel Landman
Amersfoort
1:43:00
1:39:27
67
Anne Vermeulen
Vijfhuizen
1:40:47
1:39:33
68
Haske van Veenendaal
Wijk bij Duurstede
1:41:06
1:39:37
69
Ricco de Kroon
Amstelveen
1:40:45
1:39:41
70
John Lenten
Barendrecht
1:53:26
1:39:41
71
Jaap Bosma
Loopclub Burgum
1:40:55
1:39:44
72
Eric Mullink
Haarlem
1:48:05
1:39:55
73
Willem Biemolt
SV Friesland
1:53:14
1:39:56
74
Evert Jan Hanssen
Utrecht
1:47:30
1:40:01
75
Jeroen Grootveld
Pijnenburg
1:48:53
1:40:16
76
Gerben Bredewold
De Gemzen
1:42:24
1:40:31
77
Martijn Schulte
Zuidhorn
1:50:34
1:40:36
78
Frank Seinen
Harlingen
1:44:19
1:40:36
79
Sander in ‘t Veld
Berkel en Rodenrijs
1:43:24
1:40:37
80
Gert-Jan Braunstahl
Rotterdam
1:43:41
1:40:37
81
Arjen Keers
PEC 1910
1:49:24
1:40:45
82
Michael Goedhart
Amstelveen
1:47:14
1:40:59
83
Huub Kottink
Borne
1:44:00
1:41:16
84
Mark Horsthuis
Borne
1:44:00
1:41:19
85
René Bruinsma
SV Friesland
1:43:18
1:41:40
86
Alfred Zuidema
Hoogezand
1:54:54
1:41:51
87
Irmo Vreeburg
Amsterdam
1:44:34
1:41:53
88
William Groothand
Zwolle
1:54:37
1:41:58
89
Bas Spliet
Havelte
1:43:53
1:42:01
90
Mark van der Vlier
Leiden
1:49:13
1:42:05
91
Robbert Voogdgeert
Overveen
1:49:50
1:42:09
92
Catharinus de Schiffart
Nijmegen
1:45:13
1:42:15
93
Adriaan Mout
Eelderwolde
1:52:15
1:42:28
94
Bas Glasbergen
Meppel
1:49:57
1:42:35
95
Martijn van Cromvoirt
Zoeterwoude
1:44:48
1:42:41
96
Bart Vos
Groningen
1:49:30
1:42:47
97
Jeroen Stuivenberg
Houten
1:53:15
1:42:49
98
Sander Gorter
Hellas
1:50:43
1:42:49
99
Gerhard van Vilsteren
Isala '96
1:46:15
1:42:53
100
Jaap van der Vijver
Soest
1:51:14
1:42:56
101
Michael Voet
Pijnenburg
1:45:19
1:43:02
102
Marten Hellinga
Loopclub Burgum
1:50:24
1:43:03
103
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:45:01
1:43:07
104
Marco de Boer
PEC 1910
1:45:07
1:43:07
105
Theo Terpstra
Stiens
1:46:57
1:43:08
106
Wietse Hek
West-Terschelling
1:43:31
1:43:10
107
Jan Jelle Kuipers
Wommels
1:46:04
1:43:11
108
Arjen de Jong
Heeg
1:50:16
1:43:16
109
Anne Tanja
Donderen
1:50:17
1:43:19
110
Vincent Kleijweg
RRZ
1:48:25
1:43:21
111
Klaas Dijkstra
Twijzelerheide
1:44:32
1:43:30
112
Bart Groetelaers
RRZ
1:48:34
1:43:30
113
Erik Straathof
Zoeterwoude
1:56:34
1:43:38
114
Ewald Dudok
Groningen
1:44:56
1:43:58
115
Hein Drost
Buitenpost
1:48:26
1:43:59
116
Klaas Miedema
Franeker
1:58:24
1:44:05
117
Erik van Klaveren
Rijnsburg
1:47:49
1:44:06
118
Serge ter Hall
Koog aan de Zaan
1:48:16
1:44:10
119
Richard Heemskerk
Emmeloord
1:55:58
1:44:17
120
Rikus van Wijk
Lionitas
1:49:46
1:44:18
121
Maarten de Vet
Enkhuizen
1:45:23
1:44:18
122
Albert Rijpma
Sneek
1:50:20
1:44:23
123
Erwin Van der Schoot
Zaltbommel
1:55:16
1:44:23
124
Hugo van Rijn
Zaltbommel
1:55:19
1:44:25
125
Melis de Vries
Oosterend Terschelling
1:45:18
1:44:37
126
Allard Tip
Bant
1:46:33
1:44:39
127
Boyd Gerrits
Zwolle
1:47:50
1:44:45
128
Ton van Schooten
Heiloo
1:47:33
1:44:49
129
Johannes Post
Rijnsburg
1:55:36
1:44:51
130
Siebe-Geert de Boer
Driebergen-Rijsenburg
1:52:32
1:44:51
131
Michiel Balkema
West-Terschelling
1:45:12
1:44:55
132
Bob Boersema
Zuidhorn
1:49:22
1:45:02
133
Frank Heinen
Loopgroep Houten
1:46:28
1:45:09
134
Gerbrand Schutten
Ede Gld
1:54:45
1:45:15
135
Marcel Snijders
Zierikzee
1:50:11
1:45:16
136
Dennis Schuurman
Phoenix
1:56:08
1:45:21
137
Martijn Homminga
Haarlem
1:55:42
1:45:22
138
Pieter Diepeveen
Haarlem
1:55:58
1:45:24
139
Pim Jannink
Uithoorn
1:57:29
1:45:25
140
Henk Heddema
Wolvega
1:50:52
1:45:30
141
Freek Wilkens
Groningen
1:55:32
1:45:44
142
Jaron Blazer
Bussum
1:49:08
1:45:59
143
Jaap-Albert Pol
Utrecht
1:54:10
1:46:01
144
Germ Steensma
St.-Jacobiparochie
1:54:13
1:46:01
145
Joep Teunissen
Zeist
1:50:33
1:46:03
146
Meindert Lippits
Leiden
1:57:00
1:46:17
147
Arjan Visch
Harderwijk
1:48:46
1:46:17
148
Reinder Meekma
Tytsjerk
1:51:16
1:46:20
149
Willem Stienstra
Grootegast
1:56:29
1:46:20
150
Dirk Haaksma
Leeuwarden
1:54:59
1:46:31
151
Maurice Alberts
Houten
1:57:47
1:46:32
152
Marten van der Kamp
Nij Beets
1:48:27
1:46:45
153
Peter Berg
Leiden
1:54:30
1:46:53
154
Berend Rinsma
Franeker
1:56:22
1:46:59
155
Willem Bakhuys Roozeboom
Amsterdam
1:57:39
1:47:05
156
Frank Visser
Oppenhuizen
1:52:30
1:47:07
157
Hilbert-Jan Schreur
Assen
1:50:38
1:47:07
158
André Siesling
Bolsward
1:49:04
1:47:17
159
Bauke Siderius
Drachten
1:50:38
1:47:22
160
Hillart Corstiaensen
Almere
1:55:38
1:47:24
161
Ben Fluit
IJsselstein Ut
1:58:41
1:47:25
162
Rutger Kluiver
Borger
1:53:05
1:47:30
163
Jörg Biermann
Bocholt
1:57:33
1:47:34
164
Jeroen van der Schoot
Drachten
1:54:39
1:47:35
165
Ortwin Linders
Arnhem
1:57:42
1:47:42
166
Remco Van Daal
's-Gravenhage
1:57:42
1:47:42
167
Lukas Uittenbogaard
Driebergen-Rijsenburg
1:52:58
1:47:45
168
Martijn Wirtz
Daventria
1:58:16
1:47:49
169
René Bakker
Badhoevedorp
1:53:45
1:47:50
170
Vincent Muijskens
Uitgeest
1:52:13
1:47:50
171
Arjan Vrieling
Winschoten
1:48:52
1:47:51
172
Johannes van der Schaaf
Lionitas
1:58:16
1:47:55
173
REGINALD Verschoor
Voorburg
2:00:49
1:47:55
174
Roelof Koelewijn
Diepenveen
2:00:30
1:47:56
175
Erik Boutkan
Zeist
1:56:53
1:47:58
176
Jurjen Wijma
LSV Invictus
1:50:51
1:48:09
177
Dedde de Vries
Hempens
1:50:42
1:48:13
178
Johan van der Kolk
Isala '96
1:51:44
1:48:15
179
Otto van 't Loo
Hilversum
1:50:27
1:48:19
180
Rene de Vries
Culemborg
1:50:11
1:48:23
181
Allard Teekens
Zwartsluis
1:50:17
1:48:23
182
Johan Wolthuizen
Sneek
1:56:06
1:48:33
183
Matthijs Bramer
Amersfoort
1:57:32
1:48:33
184
Jaap Knot
Meppel
1:50:13
1:48:35
185
Jan Barkmeijer
Akkrum
2:00:18
1:48:52
186
Jakob Kuiper
Wezep
1:50:17
1:48:54
187
Coen Verhage
Sparta
1:52:43
1:48:56
188
Pascal Bertens
Cifla
1:53:08
1:49:00
189
Rienk Wortel
Lies
1:49:28
1:49:02
190
Peter Boots
Bussum
1:55:27
1:49:04
191
Eric Brouwer
Leeuwarden
1:58:19
1:49:06
192
Vincent Dijs
Oosterbeek
1:49:46
1:49:07
193
Jan Arjen Kraak
Wolvega
1:52:47
1:49:07
194
Michael Lutje Wooldrik
Austerlitz
1:55:44
1:49:07
195
Govert Versluis
Utrecht
1:52:51
1:49:16
196
Theo Meijering
Meppel
1:51:10
1:49:17
197
Gerrit Dijkstra
Loopgroep Sneek
1:51:46
1:49:18
198
Werner de Jong
Heerenveen
1:54:54
1:49:29
199
Jac Sandberg
Wijk bij Duurstede
1:54:22
1:49:32
200
Jerry Wolda
Loopgroep Astrea
1:56:14
1:49:32
201
Hayo van Donsel Bootsma
Goutum
1:54:23
1:49:32
202
Maurice Leenstra
West-Terschelling
1:50:18
1:49:35
203
Pieter Visser
Loopgroep Dokkum
1:51:46
1:49:36
204
Bart de Rijk
Bunnik
1:55:59
1:49:40
205
Jan van der Schouw
Hengelo Ov
1:56:49
1:49:43
206
Raimond Serra
Sneek
1:53:01
1:49:49
207
Marco de Vries
Sneek
1:53:00
1:49:50
208
Erik Berkhoff
De Goorn
1:52:20
1:49:54
209
Peter Drijver
Dronryp
1:52:09
1:49:54
210
Edward Paarhuis
Zwolle
1:56:13
1:49:59
211
Martijn van der Velden
Oud-Beijerland
1:54:43
1:50:02
212
Henk Kortman
Dalen
1:51:48
1:50:15
213
Marco Arnold
Winsum Gn
1:51:34
1:50:19
214
Robert Lodder
Amersfoort
1:53:56
1:50:22
215
Alex Kramer
Stiens
2:00:14
1:50:27
216
Robert Walinga
Zwolle
2:02:54
1:50:31
217
Geert Blomsma
Assen
1:55:04
1:50:31
218
Jouke Hoekstra
IJlst
1:51:39
1:50:33
219
Erwin Bijvoet
Veenendaal
2:00:07
1:50:37
220
Pieter de Bruijn
Capelle aan den IJssel
1:55:03
1:50:44
221
Eldert Teijema
Heerenveen
2:01:13
1:50:45
222
Hans Boorsma
Groningen
2:03:56
1:50:45
223
Erik Olijerhoek
Leiden
1:58:05
1:50:50
224
Gerard Vaas
Franeker
1:56:46
1:50:52
225
Steven Tieleman
's-Gravenhage
2:01:30
1:50:55
226
Feike Zuidema
Loopgroep Nienoord
2:03:11
1:50:58
227
Jeroen Jonker
2:02:03
1:50:58
228
Michel Heerschop
Heerenveen
1:54:56
1:50:59
229
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:56:29
1:51:05
230
Edwin Bruinsma
SV Friesland
2:00:26
1:51:05
231
Hessel Fries
Leeuwarden
1:52:27
1:51:08
232
Henno van Randwijk
2:02:29
1:51:14
233
Lennert Pol
Amersfoort
1:59:14
1:51:20
234
Klaas Vredenborg
Groningen
1:56:37
1:51:20
235
Camille Cammaert
Molenhoek Lb
2:00:46
1:51:21
236
Jan-Iemke van van Zwol
Molenhoek Lb
2:00:46
1:51:21
237
Bas van Rennes
Amersfoort
1:57:46
1:51:22
238
Lukas Drenth
LSV Invictus
1:56:34
1:51:24
239
Jarik van der Velde
Eelderwolde
2:01:18
1:51:29
240
Johan Simon
Soest
1:59:37
1:51:33
241
Roland Versteeg
Cothen
1:57:56
1:51:34
242
Guido Delhaes
Rotterdam
1:52:45
1:51:38
243
Erik Willekus
SV Friesland
2:01:08
1:51:44
244
Johan Jong
Jirnsum
2:03:55
1:51:44
245
Erwin van Wieringen
Utrecht
1:56:41
1:51:48
246
Jermaine Lapar
Dokkum
2:03:58
1:51:48
247
Siart Smit
Leeuwarden
1:59:12
1:51:49
248
Jeroen Nijhuis
Zwolle
2:04:37
1:52:03
249
Jan van Geelen
Tiel
1:55:17
1:52:04
250
Govert Steyn
Utrecht
1:55:17
1:52:04
251
Ciaran McCann
Enkhuizen
1:59:29
1:52:07
252
Hendrik van der Zee
IJlst
2:00:46
1:52:09
253
Dirk Nijmeijer
Archeus
2:00:09
1:52:18
254
HenkJan Holwerda
Anjum
1:55:14
1:52:19
255
Guido van Olffen
Borne
1:55:07
1:52:22
256
Rolf Kurble
Brummen
1:57:10
1:52:26
257
Eric Maarsingh
Haren Gn
2:05:01
1:52:26
258
Tjitze Rienstra
Nijland
2:05:36
1:52:27
259
Michel van Lunteren
Leeuwarden
1:54:58
1:52:32
260
Ard Brons
Harkstede
2:04:59
1:52:38
261
Pieter de Vries
Sneek
1:55:55
1:52:40
262
Eelco Draaisma
Loopgroep Leeuwarden
1:57:40
1:52:41
263
Erik Canter Visscher
Beetsterzwaag
2:03:34
1:52:42
264
Jeroen Wijker
Abcoude
2:06:01
1:52:45
265
Kor Gillebaard
Assen
2:00:07
1:52:48
266
Sander Bakker
Amsterdam
1:55:02
1:52:49
267
John Adema
Goutum
1:55:06
1:52:50
268
Patrick Le Net
Deventer
1:54:03
1:52:52
269
Rene Ouwehand
Katwijk Zh
2:00:23
1:52:52
270
Wigle Anema
Weidum
1:56:16
1:52:56
271
Jan Albert Penninkhof
Kampen
2:01:09
1:52:57
272
Frank Schouw
Haarlem
1:55:39
1:53:01
273
Geert Postma
Tzummarum
1:56:24
1:53:03
274
Trienus De Jong
Lollum
2:06:08
1:53:07
275
Gert Jan Joena
Bolsward
1:54:47
1:53:08
276
Jelger Tuit
Assen
1:59:05
1:53:17
277
Ben Berendsen
Zevenaar
2:06:36
1:53:22
278
Bas Dölle
Groningen
2:02:02
1:53:25
279
Patrick De Bruin
Leusden
1:56:43
1:53:26
280
Gert-Jan Boermans
Warten
1:58:13
1:53:26
281
Mike Roos
Haarlem
2:02:37
1:53:32
282
Erin Riedstra
De Meern
2:02:13
1:53:40
283
Jorgen de Vries
Enschede
2:05:10
1:53:41
284
Jord Ruijgh
Bilthoven
2:00:57
1:53:41
285
Willem Sikkema
Leeuwarden
1:56:34
1:53:44
286
Robert Riedstra
Eelderwolde
2:02:14
1:53:47
287
Job Oostveen
Haren Gn
2:01:42
1:53:50
288
Sander de Bruin
De Meern
2:02:31
1:53:53
289
Gerard van Eerden
Annen
2:06:21
1:53:56
290
Peter Imbos
Sappemeer
2:01:23
1:54:02
291
Arnoud Boom
Monnickendam
2:06:47
1:54:11
292
Joris Kroesen
Breukelen Ut
2:04:49
1:54:14
293
Wibe Wissink
Brummen
1:58:58
1:54:15
294
Alexsander Van der Veen
Witmarsum
1:56:22
1:54:16
295
Dirk Smit
Hoorn Terschelling
1:55:28
1:54:18
296
Robert Noppers
Borger
2:07:34
1:54:22
297
Luitzen Smit
Ten Post
2:03:41
1:54:23
298
Jeroen Nijland
Borger
2:07:35
1:54:23
299
Hugo van der Meer
Sneek
2:02:53
1:54:27
300
Jeffrey de Boer
Laren Nh
2:07:47
1:54:27
301
Sytse Kroes
Akkrum
2:00:11
1:54:28
302
Stefan Van Ruiten
Scharnegoutum
2:04:18
1:54:28
303
Rienk Bernhard
NOP
2:05:25
1:54:32
304
Pieter Hogenhout
Tilburg Road Runners
2:07:36
1:54:36
305
Jan Paap
Rijnsburg
1:57:22
1:54:36
306
Hendrik Meskers
Oegstgeest
2:03:57
1:54:37
307
Bram Hagemeier
Haarlem
2:03:43
1:54:40
308
Hans Wortelboer
Diever
1:58:00
1:54:44
309
Arno Eisma
Bolsward
2:00:01
1:54:45
310
Jilco Tigchelaar
Bitgum
2:07:12
1:54:48
311
Sjoerd Ebink
Sneek
2:04:06
1:54:51
312
Jan van de Beek
Voorthuizen
1:58:57
1:55:01
313
Peter de Haas
IJlst
1:58:29
1:55:02
314
Joost Koopmans
Woudenberg
2:01:13
1:55:02
315
Joost Hamstra
Loopclub Burgum
1:58:38
1:55:09
316
Hein Idzenga
Groningen
2:09:16
1:55:12
317
Emile Hendriksze
Badhoevedorp
2:01:12
1:55:17
318
Yke Atsma
Horror
1:58:41
1:55:19
319
Olivier Oskamp
Amsterdam
2:01:29
1:55:20
320
Hendrik Linnewiel
Groningen
2:05:57
1:55:27
321
Wietze Blaauw
Leeuwarden
2:06:07
1:55:28
322
Sander van Zwienen
Rotterdam
2:01:41
1:55:28
323
Gerard Numan
Groningen
2:00:58
1:55:35
324
Jilles de Jong
Haarlem
2:06:26
1:55:51
325
André De Jong
Surhuisterveen
2:02:46
1:55:57
326
Peter Kroek
Zwolle
2:08:31
1:55:57
327
Jan Schengenga
Joure
1:57:16
1:55:59
328
Jan Oud
Joure
1:57:15
1:56:01
329
Albert Jan Holtrust
Zuidhorn
2:00:23
1:56:02
330
Jaap Piek
Heerenveen
2:07:17
1:56:06
331
Jasper Schreuder
Vlieland
2:02:33
1:56:16
332
Bauke Schat
Kollum
2:03:45
1:56:20
333
André van IJperen
Bleiswijk
2:06:10
1:56:24
334
Erik Krikke
Leeuwarden
2:06:56
1:56:27
335
Niels Broekhoff
Heemstede
2:01:44
1:56:27
336
Wybo Nauta
Goutum
2:00:48
1:56:29
337
Roel Fidder
De Gemzen
2:01:10
1:56:31
338
Arno Roest
Voorschoten
2:08:36
1:56:46
339
Gerrit Jan Kramer
Beetsterzwaag
2:00:22
1:56:47
340
Jeroen de Mol
Katwijk Zh
2:07:17
1:56:56
341
Gert Jan van Sierenberg de Boer
Ede Gld
2:06:28
1:56:59
342
Bauke Wierda
Joure
2:02:40
1:57:01
343
Harold Zwiers
Noordscheschut
2:09:46
1:57:01
344
Rogier de Jonge
Utrecht
2:09:49
1:57:01
345
Arjen Schmaal
Groningen
2:05:32
1:57:08
346
Johan de Wagt
Loopgroep Zuidhorn
2:02:50
1:57:08
347
Roland Louwsma
Nijland
2:04:11
1:57:11
348
Frano Bebseler
Oosterbeek
2:04:03
1:57:24
349
Jelle Terpstra
Driebergen-Rijsenburg
2:07:59
1:57:28
350
Hessel Dijkstra
IJlst
2:04:30
1:57:34
351
Jeroen Huitema
Maastricht
2:08:19
1:57:37
352
Dirk Groß-Heynck
Bocholt
2:07:44
1:57:37
353
Edward Van Belle
Groningen
2:00:43
1:57:40
354
Geert Veenstra
Meppel
2:00:04
1:57:46
355
Henk Goldberg
Doorn
2:07:17
1:57:47
356
Prashant Komdeur
Malden
2:04:07
1:57:50
357
Saméo van Londen
2:08:56
1:57:53
358
Martijn Arendsen
Haarlem
2:07:15
1:57:55
359
Mario Idsinga
Wolvega
2:10:53
1:57:56
360
Fokke Rosier
AV Heerenveen
2:01:14
1:58:00
361
Bas Lambers
Dalen
1:59:39
1:58:00
362
Bert Veenstra
Snikzwaag
2:05:15
1:58:08
363
Martijn Hassefras
Alphen aan den Rijn
2:11:00
1:58:11
364
Peter Kas
Almere
2:09:54
1:58:12
365
Marcel Kok
Soest
2:06:35
1:58:16
366
Evert Homan
Noardburgum
2:09:20
1:58:21
367
Rintje Joustra
Lollum
2:11:21
1:58:21
368
Klaas van Tricht
Loopgroep Sneek
2:01:49
1:58:22
369
Robert Dokter
Groningen
2:10:43
1:58:24
370
Geert Abbink
Hoorn Terschelling
1:59:10
1:58:27
371
Johan Reefman
De Krim
2:08:45
1:58:58
372
Martijn van der Werf
Groningen
2:07:16
1:58:58
373
Gert-Jan Bruinsma
Oegstgeest
2:04:46
1:59:02
374
Maarten Goezinnen
Rotterdam
2:12:19
1:59:10
375
Sip Oegema
Utrecht
2:06:47
1:59:12
376
Martijn Grootscholten
Nieuwegein
2:04:27
1:59:12
377
Coert Eijgendaal
De Koplopers
2:06:10
1:59:15
378
Marco Stoute
Zwolle
2:05:30
1:59:16
379
Maarten Schellingerhout
Amsterdam
2:05:55
1:59:18
380
Nico van Papenrecht
Zuid-Beijerland
2:13:03
1:59:18
381
Rene Pot
Siddeburen
2:03:06
1:59:20
382
Erik Drent
Groningen
2:11:40
1:59:22
383
Vincent de Groot
Leeuwarden
2:08:31
1:59:25
384
Arnold Bloem
Marum
2:08:07
1:59:30
385
Roeland Reijers
KAV Holland
2:12:12
1:59:32
386
Marcel Veldhuis
Heemskerk
2:04:49
1:59:52
387
Sjoerd Mulder
Eelderwolde
2:08:19
1:59:53
388
Floris Vos
Amsterdam
2:08:12
1:59:53
389
Leo van der Meer
Harkema
2:06:44
1:59:57
390
Erik Hoorweg
Zoeterwoude
2:02:29
1:59:58
391
Feico Eppinge
Naarden
2:06:53
2:00:13
392
Marco Veldman
Stiens
2:08:41
2:00:18
393
Arnoud Van der Zijden
Rotterdam
2:10:20
2:00:29
394
Arnold Raspe
Wagenborgen
2:10:51
2:00:31
395
Marc Koster
2:11:22
2:00:31
396
Jeroen Dorreboom
Harkstede
2:04:06
2:00:35
397
Marcel Wierstra
Zwolle
2:07:36
2:00:39
398
Wouter Hoekman
Bunnik
2:04:49
2:00:45
399
Harald de Haan
West-Terschelling
2:01:00
2:00:46
400
Ruurd Hans de Boer
SV Friesland
2:10:19
2:00:48
401
Robbert Tiemens
Hilversum
2:10:34
2:01:04
402
Leonard Jelsma
Eelderwolde
2:06:05
2:01:06
403
Sander Roege
Zwolle
2:07:07
2:01:16
404
Fred de Vos
Zevenaar
2:13:20
2:01:19
405
Peter van Daal
Zoetermeer
2:13:25
2:01:32
406
Bob Hoogstra
Heino
2:14:16
2:01:34
407
Bas Otto
Zaandam
2:09:39
2:01:42
408
Mark Van Ooijen
Zwolle
2:08:03
2:01:48
409
Bert Blom
Zierikzee
2:04:48
2:01:49
410
Gertjan van den Drift
Culemborg
2:12:15
2:01:50
411
Arjan Goedendorp
Hoogvliet Rotterdam
2:11:15
2:01:53
412
Rodney van der Kooij
Hoogvliet Rotterdam
2:11:23
2:02:00
413
Arend Jan Buren
Hoorn Terschelling
2:03:26
2:02:11
414
Niek Niebuur
Zevenaar
2:14:16
2:02:15
415
Johan Capelle
Gytsjerk
2:13:45
2:02:18
416
John Smak Gregoor
Voorhout
2:10:18
2:02:35
417
Dennis Witte
Zoeterwoude
2:05:16
2:02:44
418
Bram Jansen
LOGO
2:16:14
2:03:04
419
Peter Kommers
Oosterhout Nb
2:14:23
2:03:07
420
Pieter Nijhof
Amsterdam
2:11:52
2:03:18
421
Gerald Springer
Haren Gn
2:13:17
2:03:28
422
Christan van Mook
Oss
2:07:30
2:03:28
423
Hans Arling
Siddeburen
2:05:01
2:03:32
424
Harry Kooyenga
Burdaard
2:14:28
2:03:38
425
Chris De Jong
Enkhuizen
2:07:29
2:03:40
426
Minko Folkertsma
Folsgare
2:08:52
2:03:44
427
Wiebren Wind
Zwolle
2:16:10
2:03:48
428
Wolter van Houwelingen
Fortuna
2:07:53
2:03:49
429
Gerard van der Velde
Groningen
2:04:52
2:03:50
430
Siegfried Huijgen
Purmerend
2:12:27
2:03:54
431
Leo Slings
West-Terschelling
2:04:46
2:03:59
432
Auke Rienstra
Drachten
2:13:29
2:04:08
433
Sjak Sybrandy
IJlst
2:08:47
2:04:13
434
Mick de Reuver
Houten
2:11:41
2:04:16
435
Edward Postma
Drachten
2:13:08
2:04:17
436
John Spelt
Vleuten
2:14:08
2:04:20
437
Cees Zielman
Gendt
2:10:42
2:04:24
438
Yke Nagel
Akkrum
2:06:37
2:04:31
439
Mathieu van Echtelt
Berlin
2:13:48
2:04:49
440
Erik Bakker
Uithuizermeeden
2:15:05
2:04:49
441
Sander Giesen
Middenmeer
2:12:02
2:04:53
442
Niels Wieffer
Almere
2:17:11
2:05:05
443
Martijn Winnen
Hoorn Terschelling
2:05:49
2:05:08
444
Robert Koet
Oegstgeest
2:15:57
2:05:11
445
Floris Wubbena
Breda
2:06:44
2:05:21
446
Ronald Dahne
Delft
2:13:13
2:05:25
447
Patrick de Koning
Loopsport Groningen
2:14:38
2:05:30
448
Chris Berghmans
Driebergen-Rijsenburg
2:09:46
2:05:43
449
Gerard Gerard de Gerard de Palm
Wolvega
2:12:43
2:05:53
450
Halbe Bosgraaf
Kollum
2:13:16
2:05:59
451
Marcel van Oostrom
IJsselstein Ut
2:19:04
2:06:02
452
Ronald Theuns
Etten-Leur
2:17:07
2:06:13
453
Eugene van der Pijll
Leidschendam
2:14:44
2:06:14
454
Werner Klitsie
Zaandam
2:19:39
2:06:23
455
Erol Kahya
's-Gravenhage
2:19:18
2:06:32
456
Gert Schrivenwever
Etten-Leur
2:09:46
2:06:47
457
Rob Van Blokland
Nieuwegein
2:13:00
2:06:54
458
Richard van Bommel
Zevenhuizen Zh
2:18:19
2:06:59
459
Mark Hamstra
Hardlopen.nl
2:11:55
2:07:03
460
Peter Meijer
Zevenhuizen Zh
2:18:32
2:07:10
461
Paul Verlaan
Maarn
2:19:39
2:07:36
462
Marco van den Berg
Wolvega
2:13:21
2:07:44
463
Mathieu Boomsma
2:18:56
2:07:46
464
Mark Lammers
2:19:02
2:07:53
465
Edwin Korving
Voorburg
2:21:07
2:08:14
466
Rob van Houten
Leiden
2:17:42
2:08:27
467
Jeroen Waanders
PEC 1910
2:13:59
2:08:31
468
Mathijs Praas
Huissen
2:21:18
2:08:46
469
Sep Berch
Meppel
2:13:49
2:08:54
470
Hajo van Vulpen
Zwolle
2:15:05
2:09:06
471
Sander Verberkt
IJsselstein Ut
2:10:46
2:09:13
472
Romano Adely
Tzum
2:13:53
2:09:14
473
Johan Rispens
Delfzijl
2:13:50
2:09:24
474
Martin Nagtegaal
Wijk bij Duurstede
2:11:35
2:09:29
475
Arnoud van Rietschote
Houten
2:21:01
2:09:46
476
Reinoud Monsma
Spartacus
2:13:08
2:09:47
477
Jan-Dirk Boomsma
Heerenveen
2:13:54
2:09:47
478
Jeroen Mulder
Zwolle
2:19:29
2:09:48
479
Richard Bos
Assen
2:22:14
2:09:59
480
Daniel Polling
Hoogezand
2:22:30
2:10:00
481
Andy Janssen
Rotterdam
2:21:49
2:10:27
482
Huib Schilp
Laren Nh
2:21:02
2:10:31
483
René Alink
Drachten
2:18:50
2:10:35
484
Hero Haak
Nieuw-Buinen
2:21:29
2:10:47
485
Theo Toering
Groningen
2:12:23
2:11:04
486
Dirk Snitker
Leeuwarden
2:23:22
2:11:14
487
Ronald Naastepad
Hoorn Nh
2:22:05
2:11:28
488
Jan Verhaag
's-Gravenhage
2:21:24
2:11:39
489
Maurice Mulder
Utrecht
2:19:34
2:11:46
490
Tom Boersma
Heerenveen
2:18:10
2:11:54
491
Richard de Mooij
Spado
2:16:50
2:12:08
492
Louw de Vries
Winsum Gn
2:23:09
2:12:11
493
Jan Van der Wal
Leeuwarden
2:21:26
2:12:15
494
Siemon Bierma
Wagenborgen
2:22:36
2:12:16
495
Hein Nap
Haren Gn
2:25:06
2:12:30
496
Tom Geurts
Diepenveen
2:21:26
2:12:47
497
Jeroen Groen
Drachten
2:21:14
2:12:58
498
Maurijn Ode
Lelystad
2:21:10
2:13:42
499
Arnold van der Holst
Hardlopen.nl
2:23:09
2:13:43
500
Mindert Aardema
Assen
2:20:30
2:13:51
501
Willem de Vries
Loopclub Burgum
2:18:00
2:14:01
502
Marnix Breedijk
Bodegraven
2:25:42
2:14:02
503
Jasper Verburgh
Amersfoort
2:26:30
2:14:44
504
Jos Verburgh
Amersfoort
2:26:30
2:14:44
505
Peter Tap
Nieuwegein
2:24:46
2:14:59
506
Jeroen Heikens
Sappemeer
2:22:30
2:15:09
507
Jan Vreeling
Oudehaske
2:25:18
2:15:17
508
Giel Van de Kuil
Wijk bij Duurstede
2:21:57
2:15:34
509
Martin Van Zuylen
Wijk bij Duurstede
2:21:57
2:15:34
510
Hielke van der Zee
Kollum
2:28:12
2:15:45
511
Fedde de Boer
Loopgroep Zuidhorn
2:24:47
2:16:03
512
Arjan Berkhuysen
Midsland
2:17:20
2:16:39
513
Gerald Plein
Groningen
2:23:08
2:17:03
514
Rene La Crois
Uithuizermeeden
2:28:13
2:17:57
515
Ronald Uittenbogaard
Boskoop
2:30:47
2:17:59
516
Stan van den Wildenberg
Leusden
2:20:48
2:18:34
517
Erik Koenz
Uithuizen
2:26:16
2:19:38
518
Hans Houtkooper
Stompetoren
2:23:14
2:20:10
519
Willem Reitsma
Tzummarum
2:24:21
2:20:25
520
Pjotr Kinders
Zevenaar
2:29:09
2:20:47
521
Henk De Haan
Burgum
2:26:14
2:22:15
522
Xander van den Berg
Almere
2:34:33
2:22:28
523
John Nijburg
Delfzijl
2:27:59
2:23:31
524
Jens van de Water
Overijse
2:27:15
2:23:40
525
Matthijs VAn Ankeren
NEA Volharding
2:35:25
2:24:02
526
Herman Brinkman
Emmeloord
2:33:52
2:24:06
527
David Tamminga
Leeuwarden
2:36:10
2:24:17
528
Arend Braams
Gasselte
2:33:42
2:24:24
529
Gerard Ariesen
Deventer
2:27:03
2:24:25
530
Wout Jonker
Heerenveen
2:38:46
2:25:10
531
Manon Bouwsema
Wenum Wiesel
2:36:46
2:25:18
532
Steven Goudberg
Leiderdorp
2:36:03
2:25:50
533
Jon Lammers
Leeuwarden
2:37:35
2:28:29
534
Mark Verschoor
Oldenzaal
2:37:38
2:29:34
535
Paulo Rosa
Kudelstaart
2:40:25
2:29:46
536
Henk van Hattum
2:41:12
2:30:03
537
Marko Koers
2:41:14
2:30:25
538
Rob van den Brink
Assen
2:43:17
2:31:39
539
Ruud Kessels
Utrecht
2:44:41
2:33:13
540
Pim Gores
Houten
2:44:30
2:33:18
541
Paul Smid
Emmeloord
2:43:44
2:34:00
542
Gilmar Catarrinho
Nieuw-Vennep
2:44:53
2:34:13
543
Nic Stienstra
Ysbrechtum
2:47:02
2:34:34
544
Ronald van den Bos
Leusden
2:43:40
2:36:52
M50, 21.1 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Wiechers
Groningen
1:16:26
1:15:29
2
Jaco de Kraker
Amsterdam
1:31:12
1:26:21
3
Bert Lentink
Hilversum
1:28:09
1:26:32
4
Theo van Velzen
Houten
1:29:01
1:28:30
5
Wietze de Vries
Fivelstreek
1:28:36
1:28:33
6
Andries Damstra
Loopgroep Dokkum
1:31:54
1:29:52
7
Diemer Top
Groningen
1:31:41
1:30:40
8
Bareld Kootstra
Loopclub Burgum
1:32:33
1:31:30
9
John van der Werf
Boskoop
1:33:30
1:31:52
10
Jan Kees Wieringa
Isala '96
1:33:54
1:32:45
11
A Veerman
Zeewolde
1:33:10
1:33:08
12
Theo Nijmeijer
Koekange
1:41:45
1:33:23
13
Gerard Versteeg
Hardloop Club Amsterdamse Bos
1:42:45
1:33:33
14
Eric Minjon
Nieuwegein
1:35:13
1:33:59
15
Schelte Brom
Gasselternijveenschemond
1:44:49
1:34:07
16
Fred Inklaar
Phoenix
1:46:09
1:34:45
17
Jetze Visser
Horror
1:37:27
1:35:11
18
Peter Spaans
Uitgeest
1:39:43
1:35:20
19
Bastiaan Visser
Bergen Nh
1:37:31
1:35:29
20
Fred Boelens
Velp Gld
1:49:22
1:36:11
21
Peter Sels
Athlos
1:42:37
1:36:14
22
Hubert Bögemann
De Gemzen
1:42:45
1:36:24
23
Ronald Van Etten
SV Friesland
1:42:40
1:36:24
24
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:38:03
1:36:31
25
Hans Wildeboer
Rhenen
1:45:46
1:37:14
26
Keimpe de Vries
SV Friesland
1:43:08
1:37:21
27
Bart Vossen
Midsland
1:37:39
1:37:23
28
Harm Prins
Isala '96
1:40:57
1:37:29
29
Aldert Cuperus
Lionitas
1:47:25
1:38:17
30
Dik Top
Climax
1:40:22
1:38:33
31
Mark Gruijters
Pijnenburg
1:40:56
1:39:12
32
Jeroen Kuipers
AV Castricum
1:40:46
1:39:13
33
Olof King
Delfgauw
1:51:00
1:39:16
34
Paul Valk
Castricum
1:40:45
1:39:28
35
Joost Heizenberg
Loopgroep Nienoord
1:47:00
1:39:44
36
Peter van van Tilburg
Raamsdonksveer
1:43:11
1:39:45
37
John van Marrewijk
De Lier
1:47:42
1:39:45
38
Johan Derriks
Ede Gld
1:44:20
1:39:46
39
Floris Birnie
Hilversum
1:42:27
1:40:04
40
Oscar Minjon
Winkel
1:52:03
1:40:05
41
Hans Coomans
's-Hertogenbosch
1:47:23
1:40:10
42
Paul Bosma
ATC '75
1:50:48
1:40:11
43
Peter Theuwissen
AAC '61
1:44:24
1:40:11
44
Arjo van Hardeveld
Rhenen
1:48:48
1:40:17
45
Johan Reumer
Kampen
1:41:16
1:40:18
46
Pieter Thoes
Trias
1:47:10
1:40:20
47
Ronald Van Egmond
De Spartaan
1:41:13
1:40:25
48
Folkert Faber
Haren Gn
1:42:37
1:40:28
49
Nathan Lootsma
Leeuwarden
1:50:39
1:40:30
50
Bauke Jansen
Marum
1:49:19
1:40:38
51
Gert-Han Konijn
Amsterdam
1:51:35
1:40:54
52
Erik Tol
Graft
1:44:36
1:41:08
53
Léon Holster
Nijmegen
1:46:23
1:41:11
54
Jan Bos
Hilversum
1:43:37
1:41:15
55
Pieter Veenstra
Groningen
1:51:41
1:41:18
56
Douwe de Jong
Hardlopen.nl
1:43:07
1:41:19
57
Rick Veringmeier
Schiedam
1:43:51
1:41:20
58
Erik Velthof
Hemelum
1:43:43
1:41:27
59
Gerben Feenstra
Zandeweer
1:45:51
1:41:36
60
Hein Stolle
Amsterdam
1:44:16
1:41:41
61
P L H Zijlstra
Bornwird
1:43:51
1:41:41
62
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum
1:43:51
1:41:43
63
Jeroen Cenijn
Woerden
1:43:37
1:42:16
64
Jan Willem Schlotter
Zeewolde
1:42:35
1:42:23
65
Gerco Pon
Amersfoort
1:43:52
1:42:28
66
Kees Alberts
Groningen
1:44:22
1:42:41
67
Hessel de Jong
Tirns
1:44:04
1:42:42
68
Rob de Klein
Houten
1:53:13
1:42:45
69
Jaap de Lange
Boskoop
1:44:26
1:42:47
70
Johan van Herk
Veldhoven
1:53:15
1:42:48
71
Tally Ho
Sneek
1:45:18
1:42:48
72
Walter Kraan
IJsselstein Ut
1:47:04
1:42:56
73
Bart-Jan Jonquiere
Zandvoort
1:47:35
1:43:11
74
Marcel Van Dorp
's-Gravenhage
1:49:10
1:43:19
75
Willem van der Molen
Een
1:45:36
1:43:23
76
Otto Dijkstra
Scharnegoutum
1:47:55
1:43:24
77
Lammert van der Meij
SV Friesland
1:52:07
1:43:30
78
Loek Smid
Hindeloopen
1:45:15
1:43:31
79
Wim Alta
Velserbroek
1:56:22
1:43:32
80
Gertjan Nijman
Doorn
1:48:04
1:43:33
81
Peter De Wit
Zeist
1:48:03
1:43:34
82
Willem de Vries
Minnertsga
1:46:33
1:43:38
83
Marcel van Es
Nieuwegein
1:50:53
1:43:41
84
Cor Henk Kuipers
West-Terschelling
1:43:50
1:43:42
85
Eddy Beverwijk
Zuidbroek
1:49:01
1:43:46
86
Theo Veninga
Goirle
1:57:11
1:44:12
87
John Heijkoop
Zevenhuizen Zh
1:51:23
1:44:12
88
Jaap de Groot
Dubai
1:45:41
1:44:13
89
Fred Van Lambalgen
Amersfoort
1:45:37
1:44:14
90
Teo Mulder
Zevenhuizen Gn
1:49:05
1:44:15
91
Hugo Kranenburg
Leiden
1:54:10
1:44:16
92
Hans Kraaijevanger
Distance Runners Voorhout
1:52:00
1:44:21
93
Aris Leijendekker
Tjalleberd
1:48:37
1:44:26
94
Paul Geurds
Sassenheim
1:58:19
1:44:26
95
Peter Biesheuvel
Rockanje
1:54:24
1:44:36
96
Gerard Eising
Groningen
1:55:07
1:44:37
97
Johan Claassen
Hilversum
1:46:54
1:44:38
98
Edwin van den Nieuwendijk
Voorhout
1:54:43
1:44:39
99
Peter van Tiel
Trias
1:49:00
1:44:42
100
Erik Klaassens
Wijk bij Duurstede
1:51:28
1:44:46
101
Winfred Knibbeler
Hilversum
1:46:54
1:44:46
102
Bart Aten
's-Hertogenbosch
1:46:21
1:44:47
103
Wouter de Blocq van Scheltinga
Pijnenburg
1:50:23
1:44:50
104
Erik van Onzen
's-Gravenhage
1:56:38
1:44:55
105
Ruud Sluijs
Woerden
1:49:06
1:44:56
106
Jeroen Mertens
1:56:25
1:45:05
107
Henk Willemsen
Groningen
1:51:47
1:45:05
108
Just Ritsema van Eck
Oegstgeest
1:52:15
1:45:06
109
Johannes Meijer
De Knipe
1:54:05
1:45:11
110
Jeroen Feringa
Garrelsweer
1:51:03
1:45:14
111
Jan Speelman
Runners Stadskanaal
1:55:58
1:45:17
112
Hans Metz
Phoenix
1:56:08
1:45:20
113
Marten Groen
Munein
1:47:10
1:45:22
114
Kees Heemskerk
Distance Runners Voorhout
1:46:44
1:45:26
115
Eduard Van Mook
Zuidwal
1:57:06
1:45:28
116
Jelle Nauta
Roden
1:48:20
1:45:36
117
Pieter Spits
Noordhorn
1:47:26
1:45:38
118
Gerrit Buitenhuis
IJsselmuiden
1:51:33
1:45:39
119
Bert Geertsma
Groningen
1:49:20
1:45:39
120
Cor Bouma
Ferwert
1:48:48
1:45:40
121
Jakob Hut
Siddeburen
1:47:08
1:45:41
122
Peter de Ruiter
Goutum
1:48:22
1:45:45
123
Jan Strijker
Gouda
1:58:58
1:45:48
124
Wiebe de Vries
LSV Invictus
1:53:09
1:45:49
125
John de Jongh
NOP
1:47:55
1:45:50
126
Onno Ebbes
Fochteloo
1:47:34
1:45:59
127
Ad Warmerdam
Almere
1:51:49
1:46:17
128
Doeije van der Weerd
Zwolle
1:48:19
1:46:23
129
Peter van Diemen
Zoeterwoude
1:56:08
1:46:26
130
Edwin Fopma
Kimswerd
1:48:10
1:46:31
131
Gertjan van Meurs
Cothen
1:53:31
1:46:47
132
Andries J Hooijsma
Ureterp
1:48:04
1:46:51
133
Harrit Winia
Sint Nicolaasga
1:50:36
1:46:51
134
Jaap Van der Wal
Gieten
1:51:30
1:46:55
135
Ids Bouma
LSV Invictus
1:49:50
1:46:56
136
John Grotenboer
Harlingen
1:49:50
1:46:57
137
Ger van Mossel
Leiden
1:54:45
1:47:02
138
Anton Popma
Blauwhuis
1:50:59
1:47:05
139
Sami Morra
Harmelen
1:49:53
1:47:09
140
Lammert van der Molen
Norg
1:49:24
1:47:11
141
Vincent Geenen
Hilversum
1:49:18
1:47:11
142
Flang Cupido
Hoorn Terschelling
1:47:13
1:47:13
143
Arjen De Ruiter
Goutum
1:49:57
1:47:25
144
Bert-Jan Bussemaker
ATC '75
1:53:01
1:47:26
145
Jan Baljeu
Drachten
1:59:49
1:47:31
146
Jan Buining
Aalden
2:00:17
1:47:32
147
Jan Rommert de Jong
Oosterbierum
1:59:30
1:47:33
148
Berend Jan van der Kolk
Ede Gld
1:57:04
1:47:34
149
Hans-Erik Kuypers
Wijhe
2:00:27
1:47:36
150
Teake Dijkstra
Athlos
2:00:08
1:47:40
151
Hans Koops
Groningen Atletiek
1:59:12
1:47:48
152
Jan Kappers
Schalkhaar
1:55:46
1:47:53
153
Hans Bonnema
Lionitas
1:58:15
1:47:55
154
Hans Top
Groningen
1:49:01
1:48:02
155
Arno Jans
Coevorden
1:49:40
1:48:08
156
Paul Kerkhoffs
Climax
1:52:37
1:48:08
157
Frans van der Werff
Nieuw-Vennep
1:56:32
1:48:23
158
Robert Lieuwes
Weesp
1:58:23
1:48:28
159
Addy Peters
NOP
1:50:40
1:48:30
160
Frank Brouwers
Eindhoven
1:53:59
1:48:32
161
Elko Knoop
Tolbert
1:49:35
1:48:33
162
Cees Masteling
NOP
1:50:45
1:48:34
163
Marc de Graaf
West-Terschelling
1:49:14
1:48:42
164
Jan Feskens
Den Helder
1:57:19
1:48:48
165
Frank van Liempd
ATC '75
1:56:04
1:48:50
166
Ron Bunschoten
De Meern
1:50:21
1:48:51
167
Frans van Wieren
De Westereen
1:51:50
1:48:52
168
Werner Baars
Keeken
1:57:00
1:48:55
169
Wieger van den Bos
Weesp
1:50:11
1:49:00
170
Tom Terpstra
Hoorn Terschelling
1:49:28
1:49:02
171
Menno vd Meer
Garrelsweer
1:50:56
1:49:22
172
Hans Beumers
Enschede
1:58:05
1:49:32
173
Peter van der Heijden
Delft
2:02:15
1:49:35
174
Watze Schaafsma
NOP
1:55:05
1:49:43
175
Tiem Landsman
Kampen
1:55:35
1:49:46
176
Pieter Waardenburg
Hanzesport
1:53:10
1:49:47
177
Joost Verweij
Leiden Road Runners Club
2:02:08
1:49:47
178
Harry Kuijper
West-Terschelling
1:50:30
1:49:49
179
Fred Verschoor
Voorburg
2:02:47
1:49:55
180
Titus Olthof
Enschede
1:55:33
1:49:57
181
Sikke Witteveen
Blauwhuis
1:51:50
1:49:58
182
Pummy Müller
West-Terschelling
1:50:27
1:50:04
183
Johan Hukema
Zwolle
2:00:15
1:50:06
184
John Massaar
Delfgauw
2:01:50
1:50:10
185
Gert Jan Verbeek
Peize
2:01:57
1:50:11
186
Wilco Kleefsman
Almere
1:56:05
1:50:21
187
Anton Drost
Groningen
1:58:24
1:50:22
188
Gosse van der Ende
Britswert
1:54:38
1:50:24
189
Wilfred Lokhorst Roebersen
De Gemzen
1:59:32
1:50:34
190
Frank Kielema
Almere
2:02:22
1:50:37
191
Hans Krijnsen
AV Heerenveen
1:52:26
1:50:44
192
Robert Stein
Leiden Atletiek
2:03:43
1:50:44
193
Marco Waterlander
Heerenveen
1:56:30
1:50:45
194
Hans Witte
Delfgauw
2:02:30
1:50:47
195
Anne Zijlstra
Leeuwarden
1:56:26
1:50:49
196
Berend Jan Luchtenberg
Barneveld
1:55:42
1:50:53
197
John Vermeule
Zoetermeer
1:54:19
1:50:59
198
Frank van Kempen
Sparta
1:54:50
1:51:03
199
Rinke de Jong
Leeuwarden
2:00:25
1:51:04
200
Martin Gerritsen
Zaanland
1:53:21
1:51:08
201
Henno de Jong
Loopgroep Aart Stigter
1:58:02
1:51:13
202
Sjack Jansma
Horror
1:58:36
1:51:15
203
Theo Maassen
Valburg
1:53:35
1:51:16
204
Edo Eikenaar
Zwolle
1:52:55
1:51:21
205
Tjipke Joustra
Ryptsjerk
1:53:07
1:51:22
206
Arjen Schutte
Pijnenburg
1:57:00
1:51:23
207
Gerard Halsema
Groningen Atletiek
1:54:29
1:51:33
208
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
1:53:09
1:51:41
209
Jan Willem de Bos
Groningen
1:59:45
1:51:43
210
Peter Tetteroo
Goor
1:53:18
1:51:47
211
Engel Valkhof
Ugchelen
1:54:19
1:51:54
212
Klaas Regts
AAV '36
1:58:32
1:51:54
213
Gerben van Beek
PEC 1910
1:53:54
1:51:55
214
Robert Jacobs
Rosmalen
1:56:11
1:51:56
215
Erik Roos
Loenga
1:54:46
1:51:56
216
Gerard Nijmeijer
Tjalleberd
2:00:45
1:52:05
217
Auke Ho
Sneek
1:54:27
1:52:05
218
Bert Leppers
VAV
2:01:52
1:52:09
219
Jan Hoogers
Zwolle
1:54:06
1:52:10
220
Paul Baas
Heemstede
2:02:56
1:52:11
221
Alco de Jong
SV Friesland
1:53:40
1:52:16
222
Henk Loonstra
Zwolle
2:00:09
1:52:19
223
Rudy Douma
Leeuwarden
1:56:31
1:52:27
224
Oscar Dros
Veluwe
1:55:20
1:52:28
225
Henk van der Kolk
ACO Van Elderen
1:56:41
1:52:29
226
Gerrit Kalvenhaar
Rijssen
1:57:18
1:52:34
227
Peter van Polen
Zwolle
1:58:10
1:52:38
228
Tjibbe Jan de Vries
Zwolle
2:00:33
1:52:47
229
Kees van Rijn
Atletiek Leudal
1:53:34
1:52:54
230
Huib Van Mossel
Zoeterwoude
2:00:38
1:52:54
231
Wouter Hoogland
Dokkum
2:04:51
1:52:56
232
Theo Rijpstra
Stiens
1:57:16
1:52:58
233
Roelf Luikens
Musselkanaal
1:54:30
1:52:59
234
Ed Geerlings
U-Track
2:01:24
1:53:00
235
Jan Boon
Loopgroep Dokkum
2:01:06
1:53:00
236
Robin Gerrits
Hilversum
1:59:08
1:53:04
237
Robbert Polak
AV Castricum
2:05:00
1:53:07
238
Wiebe Jongsma
AV Heerenveen
1:59:05
1:53:10
239
Donald Gase
Warns
1:55:30
1:53:11
240
Goffe Walsweer
Oranjewoud
1:57:03
1:53:13
241
Gosse Folkertsma
Annen
1:58:29
1:53:13
242
Jasper de Rijke
Deinum
2:03:02
1:53:14
243
Richard Gregoire
Sparta
1:57:39
1:53:22
244
Gerbrand van Zandbrink
Achterveld
1:56:22
1:53:22
245
Ronald Vegter
Winschoten
1:59:23
1:53:23
246
Hans Harding
Zaandam
1:59:04
1:53:23
247
Bert Offringa
Gouda
1:55:00
1:53:23
248
Harry Klaver
Waterland
1:55:02
1:53:24
249
Henk Ruigrok
Zwolle
2:00:24
1:53:29
250
Bart van Wermeskerken
Sneek
2:05:47
1:53:29
251
Meinte Buwalda
Schettens
2:00:48
1:53:35
252
Menno Jansma
Loosdrecht
1:59:21
1:53:35
253
Koen Jaasma
Hoorn Nh
2:05:08
1:53:36
254
Peter Rutten
Breda
1:56:35
1:53:38
255
Jan Faber
Loopgroep Dokkum
1:55:54
1:53:38
256
Bert Jelsma
Aalsum
1:55:59
1:53:43
257
Alfred Knobbe
Lionitas
2:03:08
1:53:44
258
Rene van der Linden
Staphorst
2:01:16
1:53:46
259
Marten Polet
Hurdegaryp
2:05:55
1:53:46
260
Peter Boersen
SV Friesland
1:55:06
1:53:47
261
Ben Potma
Hommerts
2:06:38
1:53:48
262
John van Hamersveld
Loopgroep Aart Stigter
2:02:37
1:53:52
263
Berend van der Meijden
Veenendaal
2:02:37
1:54:01
264
Richard Mostard
Soest
2:04:01
1:54:05
265
Hans Jakobs
De Wilp Gn
1:58:51
1:54:06
266
Marcel Gierveld
Bunnik
2:02:19
1:54:13
267
Koos van Koldam
Siddeburen
1:59:20
1:54:14
268
Bas Veerman
Borger
1:58:22
1:54:17
269
Hans Zwart
Zoetermeer
2:02:58
1:54:24
270
Stefan van den Brink
Lies
1:55:12
1:54:27
271
Ron Kuipers
Leeuwarden
2:02:06
1:54:28
272
Harm Jan Kruizenga
Emmen
2:00:11
1:54:28
273
Ruud Van der Steeg
Bussum
2:03:01
1:54:28
274
Kees Kraamer
Alphen aan den Rijn
2:07:35
1:54:33
275
Arno Pouw
Leiderdorp
2:03:57
1:54:36
276
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners Club
2:07:00
1:54:39
277
Marco van Vessem
Driebergen-Rijsenburg
2:04:40
1:54:41
278
Goos Tuinstra
Drachten
1:57:25
1:54:45
279
Bernard Elting
Groningen
2:03:51
1:54:51
280
Martin Gerding
Daventria
1:56:03
1:54:54
281
Diederik de Klerk
Phoenix
2:04:38
1:55:02
282
Gerrit de Vries
AV Heerenveen
1:58:19
1:55:04
283
Wim Renes
VAV
2:04:52
1:55:09
284
Peter van Dijk
Nijverdal
2:07:12
1:55:10
285
Maurice Funcke
Prins Hendrik
2:07:39
1:55:15
286
Maurits Sietsma
Haren Gn
2:07:53
1:55:18
287
Menne Drolenga
Dronten
1:57:54
1:55:20
288
Michael Schmergal
Bergisch Gladbach
2:02:28
1:55:22
289
Reinder Tel
SV Friesland
2:00:27
1:55:25
290
Marcel Duindam
Leiden
1:56:58
1:55:27
291
Eise Lanting
Groningen
2:03:16
1:55:29
292
Fokko Bosker
SV Friesland
1:57:15
1:55:34
293
Joost Kerkhoff
Loppersum
1:58:06
1:55:34
294
Marco van Eijk
Haarlem
2:07:39
1:55:35
295
Michiel Thierry
Hilversum
2:00:44
1:55:39
296
Rick Bruijn
Hoorn Nh
2:08:28
1:55:39
297
Wilbert Kok
Amsterdam
1:58:26
1:55:40
298
Ger Onink
Heerlen
2:00:13
1:55:43
299
Jan Willem Doeksen
2:07:37
1:55:48
300
Dick Haan
Linschoten
1:59:02
1:55:48
301
Ronald van Dijk
Arnhem
2:09:14
1:55:52
302
Rob Franken
Laren Nh
2:01:18
1:55:53
303
Frits de Kam
Pijnenburg
1:57:27
1:55:55
304
Jaap Bruijnzeel
Lionitas
2:00:45
1:55:55
305
Jannes Huisman
Zwolle
2:08:42
1:55:56
306
Wijnand Scholten
Eerbeek
2:01:56
1:55:57
307
Dolf Straathof
Wageningen
2:00:39
1:56:07
308
Marc Lips
Leusden
2:07:23
1:56:10
309
Roy van Sijes
2:07:09
1:56:18
310
Arno den Hollander
Kampen
1:58:20
1:56:22
311
Machiel Wetselaar
Laag-Soeren
2:06:06
1:56:22
312
Jan Harte
Weesp
1:57:46
1:56:22
313
Gertjan de Graaf
Kampen
1:58:20
1:56:23
314
Robert Haakman
Heemskerk
1:58:56
1:56:23
315
Hans Bodlaender
Houten
1:57:51
1:56:25
316
Wilko Melenhorst
Ciko '66
2:09:45
1:56:27
317
Harke Cleveringa
Heveadorp
2:09:19
1:56:27
318
Nico Verkerk
Amstelveen
2:02:56
1:56:28
319
Jan Schuiling
Gasselte
2:05:22
1:56:29
320
Eppe zeilstra Scholtens
Oosternieland
2:04:01
1:56:31
321
Hans de Boer
Haaksbergen
1:59:11
1:56:32
322
Niels Smit
Hallum
2:03:33
1:56:35
323
Joost Uittenbogaard
Bilthoven
2:08:36
1:56:46
324
Rob Jansen
Amsterdam Zuidoost
1:58:48
1:56:52
325
Diederik Wieman
Pijnenburg
2:01:38
1:56:52
326
Martin van Mierlo
Deventer
2:02:26
1:56:55
327
Peter P Nijland
Blijham
2:04:38
1:56:58
328
Wim Zwaan
Medemblik
2:01:34
1:56:58
329
Wim den Otter
Barendrecht
2:07:43
1:56:58
330
Peter Zwiers
PEC 1910
2:09:46
1:57:02
331
Arjan Brands
Argo
2:05:24
1:57:07
332
Robert Nawijn
De Knipe
2:01:23
1:57:08
333
Frank van den Booren
Loopgroep PK
1:59:27
1:57:17
334
Jan Palma Palma
Oentsjerk
2:01:16
1:57:24
335
Durk Douma
Horror
2:06:03
1:57:25
336
Klaas Houter
Vlieland
1:58:09
1:57:28
337
L Mulder
Voorthuizen
2:00:29
1:57:35
338
Oscar The
PAC
2:04:37
1:57:37
339
Wolter Jan Fonk
Bontebok
2:08:21
1:57:41
340
Bessel Feenstra
Harderwijk
2:04:23
1:57:41
341
Dirk van der Wal
Burgum
2:09:57
1:57:41
342
Bert Harlaar
2:08:47
1:57:42
343
Rob Klok
Weesp
1:59:09
1:57:53
344
Ronald Schipper
Eelderwolde
2:00:56
1:57:54
345
Mark Wijdenes
Zwolle
2:04:25
1:57:55
346
Watze Nijdam
Luxwoude
2:05:34
1:57:55
347
Jan Volbers
Enschede
2:08:30
1:57:57
348
Dennis Middel
Rotterdam
2:04:57
1:57:57
349
Rob Bottenberg
Isala '96
2:09:03
1:58:02
350
Cees van der Hek
's-Gravenhage
2:03:54
1:58:04
351
Luuk Veurink
Glimmen
2:08:42
1:58:05
352
Anjo Rust
Groningen
2:06:17
1:58:06
353
Enno Aerts
avVN
2:04:35
1:58:06
354
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners Club
2:10:56
1:58:06
355
Robert van der Jagt
Ter Aar
2:08:54
1:58:08
356
Wiro Westerwoudt
Bilthoven
2:04:31
1:58:18
357
Ruud Alers
Gieten
2:00:02
1:58:18
358
Dick Swijgman
's-Gravenhage
2:03:13
1:58:21
359
Erik Ekkel
Nuenen
2:09:59
1:58:25
360
Jaap Halma
Leeuwarden
2:08:40
1:58:29
361
Han Boxem
Gasselternijveen
2:07:24
1:58:30
362
Eef Walgaard
Utrecht
2:06:20
1:58:32
363
Arjan Leeuwenburgh
Lelystad
2:09:26
1:58:34
364
John Brinker
Groningen Atletiek
2:10:16
1:58:42
365
Marius den Otter
Bolsward
2:09:27
1:58:43
366
Hans Helder
Wageningen
2:04:57
1:58:43
367
Ytzen Borger
Opende
2:05:35
1:58:45
368
René Vos
ChiTA
2:01:44
1:58:48
369
Hans Noorman
Zuidlaren
2:06:06
1:58:57
370
Johan Voskuil
Driebruggen
2:07:13
1:58:58
371
Jurjen Veerman
Vries
2:03:10
1:59:00
372
Marcel Companjen
Harderwijk
2:04:57
1:59:02
373
Kalman Petro
Driebergen-Rijsenburg
2:02:07
1:59:08
374
Patrick van der Haring
Tollebeek
2:11:33
1:59:09
375
Bonne Post
Joure
2:04:35
1:59:10
376
Harry van Dalen
Achterveld
2:02:39
1:59:13
377
Jan Peter Willemsen
RRZ
2:11:04
1:59:15
378
Nicky Konings
Groenlo
2:09:44
1:59:18
379
Maarten Brinkhof
Doetinchem
2:12:30
1:59:21
380
Jaap Bakker
Doetinchem
2:12:30
1:59:21
381
Johan Oosterhoff
Bedum
2:03:02
1:59:30
382
Jan wijnand Wouda
Kollum
2:06:55
1:59:30
383
William Teinsma
Stiens
2:03:53
1:59:31
384
Peter Vlaanderen
Enschede
2:11:06
1:59:34
385
Ruud Van Munster
Heemstede
2:00:46
1:59:36
386
Bart Bakker
Sneek
2:12:02
1:59:44
387
Gert Hofstede
Groningen
2:06:42
1:59:46
388
Martin Waslander
Groningen
2:01:23
1:59:47
389
Tjeerd Zijlstra
's-Hertogenbosch
2:01:27
1:59:52
390
Mattijs van den Hoed
Groningen
2:12:42
1:59:56
391
Henk Jan Dodde
Haren Gn
2:07:07
1:59:58
392
Harry Went
Leiden Road Runners Club
2:04:04
2:00:01
393
Jan Hoenderdaal
Pijnenburg
2:10:36
2:00:09
394
Berend Snijder
Hoorn Terschelling
2:00:47
2:00:11
395
Edgar Zonneveldt
Castricum
2:01:32
2:00:13
396
Wim van Vliet
's-Gravenhage
2:01:56
2:00:13
397
Aat Wartena
Groningen
2:09:08
2:00:13
398
Kees Mijnders
Purmerend
2:01:58
2:00:13
399
Gerard Donker
Tjalleberd
2:07:49
2:00:14
400
Frank Donders
Lelystad
2:01:24
2:00:20
401
Jan Dirk Pruimboom
Horror
2:06:19
2:00:23
402
Martin ter Veen
Harderwijk
2:05:54
2:00:23
403
Douwe de Boer
Dronryp
2:13:36
2:00:24
404
Roel Bakker
Moergestel
2:02:57
2:00:30
405
Rene Swagerman
Bovenkarspel
2:12:48
2:00:32
406
Bert Schilder
Kampen
2:07:57
2:00:46
407
Wijnand Tjepkema
Stiens
2:05:04
2:00:46
408
Joseph Castro
Amsterdam
2:08:08
2:00:46
409
Edward Petersen
West-Terschelling
2:01:23
2:00:47
410
Kaj Untersalmberger
Pijnenburg
2:06:36
2:00:56
411
Tijmen Velsma
Dronryp
2:10:22
2:01:05
412
Edwin van Oosterom
AAV '36
2:10:49
2:01:13
413
Assuerus Jorna
Deinum
2:08:35
2:01:17
414
Kest Haanstra
Mildam
2:07:15
2:01:30
415
Frits de Jager
Loopgroep Dokkum
2:09:45
2:01:38
416
Huib Elleters
IJlst
2:14:24
2:01:43
417
Willem Buren
Hoorn Terschelling
2:02:22
2:01:44
418
Patrick Lokhorst
Hanzesport
2:10:24
2:01:44
419
Mark van Doeveren
Bovenkarspel
2:05:50
2:02:04
420
Paul Bultink
Sassenheim
2:07:49
2:02:07
421
Alberto Wessel
Losser
2:10:41
2:02:11
422
Robert Bult
Enschede
2:10:41
2:02:11
423
Fred Spoel
Amersfoort
2:07:25
2:02:11
424
Arthur Appelo
Katwijk Zh
2:12:45
2:02:15
425
Deen Sonneveldt
Zoetermeer
2:05:49
2:02:17
426
Hendrik Ipema
Tilburg
2:06:34
2:02:18
427
Kees van Tienhoven
Spijkenisse
2:14:42
2:02:23
428
Jan Schuurman
Pijnenburg
2:08:08
2:02:31
429
Pieter Van der Kwaak
Rijnsburg
2:13:27
2:02:44
430
William Hoedjes
AV Castricum
2:10:23
2:02:44
431
Onno Uringa
Erlecom
2:08:01
2:02:48
432
Louis Sibma
Mantgum
2:09:26
2:02:54
433
Karsten Blomvik
Maarn
2:12:49
2:02:55
434
Onno Thooft
Sneek
2:04:08
2:03:01
435
Pieter Runia
Loopgroep Berlikum
2:07:59
2:03:01
436
Gert Vermeer
De Meern
2:04:39
2:03:09
437
Eppie Wuestman
Holten
2:15:45
2:03:14
438
Hans Leeuwen
Utrecht
2:13:02
2:03:22
439
Evert Mulder
Delfzijl
2:16:08
2:03:29
440
Hans Berg
Zoeterwoude
2:16:32
2:03:37
441
Albert Noppert
Burdaard
2:14:28
2:03:38
442
Nic Grandiek
Zaandam
2:15:25
2:03:42
443
BERT de Vos
Horror
2:06:02
2:03:42
444
Wim de Jongh
Leeuwarden
2:14:05
2:03:43
445
Hendrik Jan de Jong
Voorschoten
2:05:53
2:03:45
446
Erik Verhaar Pleij
Zwammerdam
2:14:56
2:03:56
447
Edwin Goedhart
Haarlem
2:15:55
2:04:00
448
Peter Bos
Wagenborgen
2:16:27
2:04:06
449
Marc Mulders
Wageningen
2:07:57
2:04:16
450
Hans ter Voorde
Meppel
2:16:36
2:04:23
451
Arjen Salemink
Soest
2:13:49
2:04:29
452
Gauke Broekens
Akkrum
2:06:37
2:04:30
453
Willem Vlam
Almere
2:12:43
2:04:35
454
Rinke Booi
Loopgroep Hugo Veenker
2:12:23
2:04:38
455
Ramon Hillegers
Zaanland
2:13:40
2:04:44
456
Jaap Segaar
Amersfoort
2:09:17
2:04:54
457
Johan Jorritsma
Horror
2:16:28
2:04:56
458
Dick Wielenga
Leeuwarden
2:11:37
2:04:59
459
Rob Vis
LVA Plantaris
2:15:21
2:05:03
460
Minne Wiersma
Burgwerd
2:13:56
2:05:07
461
Alexander Beets
Leusden
2:07:26
2:05:12
462
Eelco van der Werff
It Heidenskip
2:10:42
2:05:18
463
Theo de Goede
Enschede
2:13:59
2:05:19
464
Hommo Folkerts
Amsterdam
2:10:33
2:05:20
465
Richard Stillebroer
SV Friesland
2:15:31
2:05:20
466
Jan Schaafsma
Bolsward
2:07:05
2:05:20
467
Durk Haagsma
SV Friesland
2:18:40
2:05:31
468
Gerard Jager
Groningen Atletiek
2:10:47
2:05:39
469
Robert Jansen
Franeker
2:12:26
2:05:39
470
Mark Pijlman
Franeker
2:12:26
2:05:39
471
Peter Rekers
Enschede
2:12:45
2:05:39
472
Ronald Hager
Groningen Atletiek
2:12:44
2:05:40
473
Berend Golterman
Rotterdam
2:07:50
2:05:42
474
Aant van der Veen
Minnertsga
2:16:39
2:05:50
475
Martin Dijkstra
Almere
2:13:58
2:05:51
476
Marcel Boel
Gersloot
2:08:07
2:06:06
477
Roeland Loomans
Capelle aan den IJssel
2:11:03
2:06:10
478
Harrie Roossien
Lionitas
2:09:30
2:06:13
479
Fokke Kooistra
Lippenhuizen
2:08:10
2:06:18
480
Leo Kleijburg
Voorne Atletiek
2:12:51
2:06:19
481
Peter de Wilde
Isala '96
2:17:22
2:06:20
482
Nico Louwerse
Tollebeek
2:18:48
2:06:23
483
Pieter Bas Opheij
Landsmeer
2:08:16
2:06:36
484
Bob Straub
Rotterdam
2:14:29
2:06:50
485
Jelle de Haan
Haskerhorne
2:16:44
2:06:55
486
Roel Kooijker
Tijnje
2:12:15
2:06:58
487
Niek Wijnen
Steenwijk
2:15:57
2:07:01
488
Francisco Oosterbaan
Goenga
2:13:00
2:07:03
489
Arie Post
Barendrecht
2:14:50
2:07:05
490
René Lont
HUGO Hardloopgroep
2:14:52
2:07:06
491
Hans van Arum
Hoorn Nh
2:18:39
2:07:06
492
Eelco van Orden
Zevenhuizen Zh
2:18:28
2:07:06
493
Sieds Brouwer
Leeuwarden
2:10:11
2:07:06
494
Piet Smittenberg
Annen
2:17:20
2:07:13
495
Henk Hilderink
NOP
2:20:55
2:07:23
496
Ton Smink
Amersfoort
2:09:26
2:07:25
497
Ger van Witzenburg
Maassluis
2:13:26
2:07:28
498
Remko van Russen Groen
Heiloo
2:21:37
2:07:31
499
Derk Boschman
Jistrum
2:13:06
2:08:14
500
Jeroen de Bruijn
Utrecht
2:20:52
2:08:23
501
Bart Kessels
Goirle
2:21:39
2:08:40
502
Jaco van den Bosch
Groningen Atletiek
2:14:06
2:08:45
503
Sjoerd Hiemstra
Ferwoude
2:10:41
2:08:54
504
Roelof Dijkstra
Stiens
2:13:18
2:08:58
505
René Maas
Utrecht
2:15:06
2:09:00
506
Harry Kwast
Utrecht
2:11:47
2:09:01
507
Wim Oosting
Loopgroep Beilen
2:11:49
2:09:05
508
Onno Praalder
2:20:02
2:09:10
509
Peter Roorda
Oentsjerk
2:16:18
2:09:14
510
Lou Maas
Rotterdam
2:22:17
2:09:18
511
Gert Terink
Oegstgeest
2:19:30
2:09:20
512
Henk De Vries
Surhuisterveen
2:16:17
2:09:25
513
Gerard Bovee
Marknesse
2:12:01
2:09:50
514
Ferdi Veenstra
Weesp
2:11:15
2:09:57
515
Rudi Drenth
Holten
2:22:36
2:10:04
516
Sjirk Bijma
Wageningen
2:19:57
2:10:07
517
Heine de Vries
Boornbergum
2:12:49
2:10:11
518
Peter Rekers
Enschede
2:17:35
2:10:27
519
Oskar Verkamman
Warmenhuizen
2:18:43
2:10:48
520
Camille Schellevis
Argo
2:16:57
2:10:52
521
Wilfred Rodenhuis
Loopgroep Beilen
2:19:14
2:10:55
522
Sietse Hager
Stiens
2:15:19
2:11:10
523
Mark Rietkerk
Utrecht
2:15:21
2:11:27
524
Paco Anaya
Nieuwegein
2:18:54
2:11:28
525
Peter-Paul Coene
Rotterdam
2:17:41
2:11:29
526
Michiel Kochen
Driebergen-Rijsenburg
2:23:57
2:11:29
527
Reinier van der Steege
Loopgroep De Drentsche Aa
2:21:53
2:11:35
528
Maarten Stultjens
Wormer
2:22:17
2:11:49
529
Marc Brosschot
Naarden
2:17:21
2:11:54
530
Rolf Landman
Midwolda
2:18:44
2:12:27
531
Karel Welten
West-Terschelling
2:23:00
2:12:42
532
Iwan van Aken
Apeldoorn
2:22:51
2:13:01
533
Albert Elsman
Coevorden
2:21:30
2:13:14
534
Steve Shaw
Distance Runners Voorhout
2:20:55
2:13:17
535
Marc Steur
2:24:27
2:13:18
536
Patrick d'Hooghe
Dronten
2:26:46
2:13:34
537
Menno Swier
Landerum
2:14:19
2:13:37
538
Nico Weel
Westerlee Gn
2:22:52
2:13:51
539
Wilbert de Haan
Ciko '66
2:23:44
2:14:00
540
Richard Kroese
LVA Plantaris
2:24:39
2:14:03
541
Henkjan Roeten
Ommen
2:16:00
2:14:10
542
Eric Anbergen
Slagharen
2:16:00
2:14:10
543
Willem Jaap Zwart
Hardlopen.nl
2:25:01
2:14:17
544
Paul Tuuk
Weesp
2:15:48
2:14:22
545
John Vlottes
Apeldoorn
2:22:53
2:14:26
546
Rutger Fopma
Bears Fr
2:18:47
2:14:34
547
Hans Schuttenbeld
's-Gravenhage
2:25:37
2:14:37
548
Cor De Groot
SV Friesland
2:15:50
2:14:42
549
Arie van Erk
Eindhoven
2:28:13
2:14:48
550
Auke Bijlsma
Lemmer
2:16:34
2:14:50
551
Han Schuchhard
Voorschoten
2:27:26
2:15:01
552
Martel Berends
Altis
2:23:07
2:15:04
553
Max Christern
Rotterdam
2:27:05
2:15:19
554
Yko Buursma
Groningen
2:28:20
2:15:34
555
Peter Veltman
avVN
2:18:40
2:15:37
556
Mark Wijne
Trimclub Clingendael
2:20:07
2:15:54
557
Harold Roeloffzen
Oldenzaal
2:17:53
2:16:12
558
Bas Baan
Leusden
2:25:50
2:16:13
559
Richard Jonkman
Voorhout
2:20:22
2:16:35
560
Pieter van Dongen
Zwolle
2:28:03
2:16:37
561
Herman Derks
Poortugaal
2:22:10
2:16:38
562
Mick Bronsema
Haren Gn
2:27:37
2:16:40
563
Wim ten Harkel
Goor
2:24:25
2:16:40
564
Casper Evers
Haarlem
2:26:04
2:16:51
565
Jos Bonke
Enschede
2:24:23
2:17:14
566
Peter de Zeeuw
Borne
2:23:05
2:17:20
567
Charlie von Pickartz
Burdaard
2:29:58
2:18:17
568
Pieter Meijberg
Isala '96
2:29:54
2:18:17
569
Robert Neeleman
Groede
2:27:06
2:18:23
570
Rolf van Aalderen
Ermelo
2:30:15
2:18:34
571
Herman Wijting
Passaat
2:21:24
2:18:42
572
Wiebe Rooze
Leeuwarden
2:26:34
2:19:14
573
Jelle Wijbenga
Groningen
2:31:55
2:19:24
574
Marcel Kracht
Apeldoorn
2:30:39
2:19:24
575
Evert de Vries
Heerenveen
2:32:26
2:19:38
576
Rob de Kleyn
Enschede
2:26:46
2:20:37
577
Hugo Schouwink
Losser
2:27:08
2:21:01
578
René den Boer
PAC
2:34:14
2:21:19
579
Peter Gidding
Westernieland
2:27:58
2:21:44
580
Cees Visser
Sneek
2:33:21
2:21:45
581
Klaas Nieuwhof
Loopgroep Berlikum
2:26:48
2:21:48
582
Matthijs Vleugel
Lionitas
2:24:07
2:21:48
583
Sjoerd Nauta
Triathlon
2:34:34
2:22:03
584
Koen Steen
Loopclub Burgum
2:26:14
2:22:13
585
Henry Ouwens
Vlaardingen
2:30:21
2:22:50
586
Chris Winter
Uitgeest
2:32:59
2:23:16
587
Koen Twilt
Veenendaal
2:25:39
2:23:55
588
Arthur van der Meer
Arnhem
2:34:02
2:24:19
589
Etienne Van den Engel
Schiedam
2:32:00
2:24:26
590
Peter van Drunen
Burgum
2:34:02
2:25:18
591
Peter Bouwsema
Wenum Wiesel
2:36:47
2:25:20
592
André van Dalsen
Groningen
2:28:55
2:25:22
593
Arnoud Kal
VanDrielRunners
2:36:03
2:25:49
594
Ron Rath
2:37:28
2:26:09
595
Johan Mous
Jirnsum
2:32:21
2:27:09
596
Ruud Nieuwpoort
Delft
2:28:51
2:27:17
597
Erik Gerrits
Almere
2:36:07
2:27:54
598
Andries Boneschansker
Dordrecht
2:42:19
2:29:11
599
Robert Vis
Monster
2:36:11
2:30:06
600
Marco van Leeuwen
2:41:13
2:30:10
601
Paul van der Hijden
SV Friesland
2:45:17
2:31:37
602
Ron Dekker
Hoofddorp
2:44:32
2:34:13
603
Johan Fonk
Hurdegaryp
2:41:38
2:34:37
604
Gerrit Nagel
Beverwijk
2:43:11
2:34:58
605
Renee van der Spoel
Dordrecht
2:37:36
2:35:37
606
Dick Sloots
Meppel
2:48:01
2:35:46
607
Robert van de Velde
WZK Tri Team Wassenaar
2:41:21
2:36:26
608
Johan Groenia
Winsum Gn
2:47:44
2:36:45
609
Hartmut Huhsmann
Bocholt
2:47:17
2:37:12
610
Achim Vöcking
Bocholt
2:47:17
2:37:15
611
Paul Nicolaij
Stompetoren
2:43:06
2:38:40
612
Johan Akker
Leek
2:49:49
2:39:10
613
Fons Ris
Heerenveen
2:54:50
2:41:14
614
Ed van der Meer
LVA Plantaris
2:51:43
2:41:15
615
Jort Bakker
Heemstede
2:56:48
2:44:45
616
Stefan Funnekotter
Utrecht
2:56:37
2:51:08
617
Klaas de Haan
Makkinga
3:16:44
3:05:03
618
Jochem Müller-Martens
Didam
3:42:46
3:34:34
619
Paul van de Brink
Driebergen-Rijsenburg
4:43:50
4:32:43
M60, 21.1 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Barendsen
Rolde
1:41:36
1:29:03
2
Harrie BRILS
Amsterdam
1:38:17
1:36:33
3
Gert Admiraal
Weesp
1:38:43
1:36:58
4
Piet Streefkerk
SV Friesland
1:42:04
1:37:49
5
Sytze Braaksma
Loopgroep Leeuwarden
1:39:34
1:39:08
6
Dirk Koning
Ruinerwold
1:42:20
1:39:55
7
Wim de Moor
LVA Plantaris
1:50:57
1:40:10
8
Cees Tetteroo
Gieten
1:42:49
1:40:59
9
Jan Bilterijst
TION
1:48:47
1:42:08
10
Jan Visser
Emmeloord
1:53:24
1:44:33
11
Steven Kuijl
Utrecht
1:46:03
1:45:01
12
Theo de Groot
Witmarsum
1:46:27
1:45:07
13
Nico Oostra
Weidum
1:55:24
1:45:23
14
Klaas Vermeer
Veenendaal
1:54:54
1:46:09
15
Roelof Kedde
AV Heerenveen
1:50:37
1:47:22
16
At Smit Duyzentkunst
Groningen
1:54:00
1:47:26
17
Auke Bos
Ede Gld
1:55:44
1:47:32
18
Klaas Halma
Gaast
1:54:32
1:47:49
19
Niek de Koning
Gouda
1:54:26
1:47:51
20
Peter Melman
Distance Runners Voorhout
1:49:43
1:48:06
21
Oeli Reitsma
Horror
1:53:18
1:48:12
22
Paul Kocken
Zuidhorn
1:56:10
1:48:22
23
Eric Groenwold
Hanzesport
1:58:10
1:48:38
24
Jaap de Vries
Triathlon
1:55:50
1:49:28
25
Ulbe Keegstra
Loopgroep Dokkum
1:55:01
1:49:29
26
Cor Kuiper
TION
1:56:25
1:49:53
27
Geert vd Veen
Tolbert
1:51:15
1:50:15
28
Bob Haddenback
Oude Wetering
2:02:12
1:50:19
29
Gerrit Verhoeven
Raamsdonksveer
1:53:00
1:50:26
30
Fred Frankenhout
Haag Atletiek
1:55:36
1:50:39
31
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
1:52:07
1:50:44
32
Frans Witteveen
Pijnenburg
1:51:53
1:50:45
33
Klaas van der Zee
Loopgroep Dokkum
1:53:12
1:50:56
34
Cor Zijlstra
Marrum
2:00:06
1:51:05
35
Klaas Doornbos
Startenhuizen Lopp
1:51:37
1:51:18
36
Yde de Boer
Bolsward
1:52:59
1:51:23
37
Seerp Leistra
Groningen
1:57:47
1:51:32
38
Wijnand Bok
Emmeloord
1:53:43
1:51:33
39
Evert Brink
Athlos
1:55:21
1:51:41
40
Geert Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
1:58:21
1:51:44
41
Rene Goddijn
LVA Plantaris
2:02:34
1:51:48
42
Bart Krechting
Westervoort
2:00:00
1:51:48
43
Rien Van der Velde
NOP
2:03:13
1:52:17
44
Ben van Laake
Hoorn Terschelling
1:53:02
1:52:21
45
Maarten Jung
Olympus '70
1:57:18
1:52:22
46
Jan Ubels
ATC '75
1:55:43
1:52:26
47
Wim Dannenburg
Annen
2:00:26
1:52:53
48
André Overmars
NOP
2:03:55
1:53:01
49
Phocas Schoenmakers
Groningen
1:55:46
1:53:11
50
Theo de Vries
Leeuwarden
1:55:53
1:53:12
51
Jaap Bakker
Wageningen
1:54:28
1:53:19
52
Willy Ewes
Doetinchem
2:01:50
1:53:20
53
Jan Meijer
Haaksbergen
2:04:49
1:53:33
54
Herman Klaassen
Schoonebeek
1:56:08
1:53:47
55
Fred Flohil
NOP
2:07:35
1:54:02
56
Gerard Miltenburg
Nederhorst den Berg
1:56:36
1:54:03
57
Benny Bijlsma
SV Friesland
2:00:05
1:54:11
58
Mart van de Leur
Ciko '66
2:07:34
1:54:16
59
Marc Vorage
Balloo
2:08:42
1:54:31
60
Wim Bouwsema
Scharmer
2:06:17
1:54:49
61
Herman Hofman
Holten
1:57:25
1:55:08
62
Peter Klaver
Lionitas
1:56:36
1:55:08
63
Hans Bosker
Oosterbeek
2:01:08
1:55:16
64
Ruud van Basten
Triathlon
1:55:56
1:55:32
65
Hans Siefers
Kampen
2:03:09
1:56:12
66
Rob Broer
Leiden Road Runners Club
2:02:33
1:56:35
67
Jan Knol
Nijeveen
2:06:45
1:56:47
68
Jan Keurs
GAC Hilversum
2:04:54
1:56:56
69
Flip Baars
Heeze
1:58:36
1:57:25
70
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
2:06:56
1:57:30
71
Carel van Leeuwen
TION
2:06:51
1:57:30
72
Hans van Veelen
Amsterdam
2:03:32
1:57:33
73
Arie de Groot
Wageningen
2:07:26
1:57:35
74
Douwe Attema
Heeg
1:59:32
1:57:37
75
Paul van Goor
Horror
2:09:21
1:57:48
76
Maarten Witteveen
Enschede
2:08:30
1:57:57
77
Maas Folsche
Ede Gld
2:02:55
1:58:04
78
Hans Segers
Rotterdam
2:05:09
1:58:07
79
Bertus Zwerver
SV Friesland
2:03:40
1:58:07
80
Taeke van der Wal
LSV Invictus
2:05:29
1:58:10
81
Gerke Gerritsma
Loopgroep Sneek
2:01:25
1:58:11
82
Jack Goedegebuure
's-Hertogenbosch
2:05:35
1:58:21
83
Henk Meijer
Groningen Atletiek
2:02:23
1:58:33
84
Freek Riegman
AV '34
2:04:30
1:58:44
85
Oebel Hadderingh
Klazienaveen
2:01:43
1:58:47
86
Nico Dontje
Nieuwegein
2:10:42
1:58:50
87
Gerard Nijhof
Enschede
2:07:37
1:59:03
88
Koos Boorsma
Britsum
2:03:42
1:59:15
89
Puk Wensveen
De Spartaan
2:01:24
1:59:20
90
Bor de Jong
Heerenveen
2:00:42
1:59:23
91
Paul Scheltinga
Enschede
2:08:05
1:59:31
92
Nico Kramer
Oudehaske
2:10:28
1:59:33
93
Johan de Lange
Munein
2:05:43
1:59:58
94
Theo Berendsen
Soest
2:05:31
2:00:02
95
Will Modderkolk
Bennekom
2:01:56
2:00:04
96
Rob Hulleman
Lochem
2:09:22
2:00:05
97
Kor Weender
Emmen
2:02:51
2:00:12
98
Hans van Egmond
Impala
2:09:32
2:00:16
99
Michael Bonté
West-Terschelling
2:01:50
2:00:19
100
Jappie van Dijk
Stiens
2:07:27
2:00:26
101
Jacob Wijngaard
Assen
2:10:39
2:00:37
102
Willem Dantuma
Gytsjerk
2:08:38
2:00:38
103
Bert van der Kooi
Zwolle
2:02:17
2:00:40
104
Rik van der Schalie
Amersfoort
2:04:44
2:00:48
105
Sjoerd Koelmans
De Sprinter
2:09:19
2:00:54
106
Klaas Flens
Zaanland
2:03:32
2:01:22
107
Co Kwant
Brummen
2:06:23
2:01:28
108
Roland Commandeur
Pijnenburg
2:12:15
2:01:29
109
Vinus Bok
Veldhoven
2:15:07
2:01:33
110
Huib van der Zee
Haastrecht
2:10:01
2:01:33
111
Teun Jager
Haastrecht
2:10:02
2:01:35
112
Geert Fransen
Nijverdal
2:09:13
2:01:37
113
Andre Polm
Wageningen
2:11:46
2:01:50
114
Otto Kuhn
Mainhausen
2:11:01
2:01:51
115
Arthur Kessens
Beverwijk
2:08:41
2:01:53
116
Kees van der Spek
Ermelo
2:11:36
2:02:03
117
Anne Zijlstra
Leeuwarden
2:12:59
2:02:12
118
Quirinus van der Kloot Meijburg
Wassenaar
2:06:51
2:02:12
119
Simon Maasland
Bennekom
2:15:48
2:02:35
120
Gert Meijer
Haarlem
2:14:18
2:02:38
121
Sietze van Scherpenseel
Santpoort-Noord
2:09:18
2:02:47
122
Geert Geerts
ATC '75
2:07:56
2:02:50
123
Klaas van der Kooij
Loopgroep Dokkum
2:12:42
2:03:18
124
Michael van Knippenberg
Isala '96
2:10:47
2:03:35
125
Johan Zwerver
SV Friesland
2:15:33
2:03:54
126
Joan Boelens
De Wilgen
2:17:05
2:03:54
127
Jos Roosendaal
ATC '75
2:07:16
2:03:58
128
Hendry Westerhof
Impala
2:05:20
2:04:02
129
Ton grooteman APM
Alkmaar
2:06:14
2:04:05
130
Bert Loef
Groningen
2:09:56
2:04:06
131
Piet Vos
Dordrecht
2:10:32
2:04:24
132
Bram Van Veen
Noordwolde Fr
2:14:36
2:04:35
133
Edwin Toxopeus
Nietap
2:06:34
2:04:37
134
Theewis de Jong
Jonkerslan
2:08:30
2:04:50
135
Arnold Schuil
Leeuwarden
2:07:27
2:04:51
136
Rienk Wiersma
Wommels
2:07:07
2:04:57
137
Koos Jacobsen
Horror
2:14:28
2:05:07
138
Klaas Norel
Midsland
2:11:50
2:05:16
139
Jan De Jong
Harlingen
2:17:54
2:05:16
140
Aant Zuidema
Grootegast
2:14:47
2:05:25
141
Henk van Haaster
Castricum
2:07:02
2:05:26
142
Fred van Geest
Alkmaar
2:17:23
2:05:28
143
Kerst Jonkman
Oudehorne
2:17:44
2:05:32
144
Dries de Visser
Pijnenburg
2:11:59
2:05:36
145
Jaap Sikkema
Jubbega
2:18:14
2:06:03
146
Rob Perfors
Elst Ut
2:14:52
2:06:03
147
Fre Pepping
Wageningen
2:15:57
2:06:08
148
Jan Kees Sorgdrager
Heerenveen
2:13:53
2:06:15
149
Henk Momberg
Argo
2:14:28
2:06:15
150
Aljen Veenstra
Gorredijk
2:08:28
2:06:27
151
Johan Walsweer
Ede Gld
2:18:16
2:06:34
152
Herman Roosenboom
RRZ
2:17:14
2:06:37
153
Jan Wim ten Kate
Schipborg
2:18:38
2:06:56
154
Jord Ruijgh
Bilthoven
2:14:35
2:07:19
155
Henk Ten Kate
Groningen
2:16:00
2:07:39
156
Hans Kamstra
Midsland
2:08:06
2:07:40
157
Leen Ooms
Leiden Road Runners Club
2:13:42
2:07:43
158
Willem Smit
PEC 1910
2:13:07
2:07:58
159
Erik Luters
De Wilp Gn
2:13:44
2:08:05
160
Sytze Grijpma
Heerenveen
2:19:14
2:08:16
161
Jo Bokken
Weert
2:19:23
2:08:21
162
Roger Caubo
Wijk bij Duurstede
2:18:25
2:08:25
163
Roelof Moes
Nijeveen
2:10:15
2:08:31
164
Anne Bloem
Briltil
2:20:45
2:08:38
165
Frank Baarveld
Peize
2:20:50
2:08:56
166
Luuk Jaarsma
Leusden
2:22:37
2:09:13
167
Riekele Heida
AV Heerenveen
2:21:32
2:09:30
168
Jos Bouma
De Blesse
2:16:25
2:09:35
169
Gerrit Wolffer op Veldmeijer
Enschede
2:16:23
2:10:03
170
Bert Verhoef
Argo
2:18:32
2:10:06
171
Rense Pettinga
NOP
2:18:19
2:10:09
172
Ron Martens
Triathlon
2:16:43
2:10:22
173
Joost Berends
Daventria
2:13:49
2:10:25
174
Kees Post
PAC
2:17:25
2:10:34
175
Sip Boelens
Nes Ameland
2:12:19
2:10:55
176
Harm Postma
SV Friesland
2:19:10
2:11:11
177
Jan Miedema
SV Friesland
2:24:00
2:11:25
178
Jacques Groen
Diemen
2:24:49
2:11:53
179
Kees van der Graaf
LSV Invictus
2:22:27
2:12:44
180
Peter Ruiter
Ens
2:15:48
2:13:18
181
Harm Brinkman
Zuidwolde Dr
2:15:08
2:13:46
182
Ton van van Lambalgen
AV '34
2:24:02
2:14:00
183
Ruud Breedijk
Bodegraven
2:25:42
2:14:02
184
Peter Bos
Bussum
2:14:07
2:14:03
185
Jaap Vaandrager
Emmeloord
2:27:44
2:14:11
186
Nol Jansen
Haarlem
2:26:35
2:14:53
187
Alberto Boon
Meppel
2:27:17
2:15:03
188
Albert Jan Flik
Groningen
2:17:00
2:15:16
189
Clemens Koemans
Hellas
2:27:30
2:15:21
190
Jan Ketellapper
Brielle
2:21:52
2:15:22
191
Theo Ingenhoven
Utrecht
2:20:18
2:15:55
192
Maarten Van der Gaag
Argo
2:26:47
2:15:57
193
H W Klarenbeek
Leeuwarden
2:26:53
2:16:06
194
Jan Luursema
Loopgroep Nienoord
2:23:39
2:16:12
195
Joost Van Gent
Leiden Road Runners Club
2:25:09
2:16:17
196
Chris Larrewijn
Loopgroep Leiderdorp
2:25:09
2:16:17
197
Wim Veldhuis
Enschede
2:27:06
2:16:22
198
DH Brouwer
Ferwert
2:17:35
2:16:26
199
Hans Hiemstra
Rolde
2:29:04
2:16:46
200
Geert Helder
Groningen Atletiek
2:30:12
2:17:08
201
Frans Pols
De Wijk
2:19:13
2:17:12
202
Carel van Montfoort
Rotterdam
2:24:16
2:17:24
203
Sjoerd Homminga
Heemstede
2:28:06
2:17:46
204
Leendert Baris
Ochten
2:20:28
2:17:54
205
Gerdinand Piksen
Nijverdal
2:29:00
2:17:59
206
Freek ten Herkel
's-Gravenhage
2:25:19
2:18:00
207
Ronald Molenberg
Pesse
2:26:18
2:18:27
208
Cor Viëtor
Gytsjerk
2:20:49
2:18:41
209
Minne Dijkstra
AV Heerenveen
2:24:46
2:19:02
210
Kees Glas
Enschede
2:25:41
2:19:21
211
Rob van Heijster
Leiden Road Runners Club
2:25:24
2:19:25
212
Nico Ruiter
AV '23
2:28:30
2:19:30
213
Berend Negerman
Joure
2:29:00
2:19:49
214
Paul Halkes
Fortuna
2:24:12
2:20:08
215
Dinant Bruiss
Haaksbergen
2:26:45
2:20:31
216
Sible van der Meer
Wytgaard
2:22:10
2:20:33
217
Ruud Vogelzang
Breda
2:31:32
2:20:57
218
Egbert Smit
Stiens
2:28:45
2:21:43
219
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
2:31:11
2:21:59
220
Tjibbe Boringa
Amstelveen
2:30:36
2:22:18
221
Bert Wassink
West-Terschelling
2:22:57
2:22:42
222
Jan van den Belt
Hanzesport
2:35:16
2:23:07
223
Kees Vrijburg
Zwolle
2:36:11
2:23:45
224
Teun de Jong
De Lier
2:34:42
2:23:49
225
Kiek Rem
Hemrik
2:36:18
2:24:07
226
Ed Laar
Argo
2:32:51
2:24:07
227
Gert Krijgsman
Nieuwegein
2:36:49
2:25:13
228
Jan Lubbers
Joure
2:35:13
2:26:02
229
Jan Sas
Hoorn Nh
2:31:02
2:26:02
230
Theo Engelen
Nijmegen
2:36:48
2:26:04
231
Hessel Katsma
Burdaard
2:36:56
2:26:06
232
Rink Post
LSV Invictus
2:31:09
2:26:08
233
Martin Malina
Gent
2:39:12
2:26:59
234
Ad Vermeulen
Hellas
2:37:12
2:27:36
235
Freddy de Vos
LSV Invictus
2:30:36
2:27:39
236
Ab de Greeff
Appelscha
2:40:37
2:27:43
237
Jan van der Hoorn
Boskoop
2:29:50
2:27:44
238
Douwe Wiegersma
Hunzerunners Loopgroep
2:35:59
2:28:29
239
Jan van der Kooi
Ryptsjerk
2:34:35
2:28:44
240
Piet Mulder
SV Friesland
2:41:30
2:29:01
241
Jippe Bokma
SV Friesland
2:37:07
2:29:05
242
Sjon van Dijk
Woudenberg
2:41:20
2:29:18
243
Lukas Kruidhof
Stedum
2:31:38
2:29:59
244
Jan Bosch
Almere
2:36:09
2:30:06
245
Eric Betsman
Almere
2:36:11
2:30:07
246
Hans van den Brink
Midsland
2:31:09
2:30:32
247
Jan Panhuis
SV Friesland
2:33:59
2:31:10
248
Cor Rameau
Sneek
2:43:46
2:32:08
249
Hemmo Sander
Almere
2:46:24
2:33:18
250
Wybrand de Groot
SV Friesland
2:36:48
2:34:00
251
Aad van der Burg
SV Friesland
2:53:54
2:40:42
252
Hans Helder
AV Heerenveen
2:56:37
2:50:04
253
Lieuwe de Vries
Heerenveen
2:53:21
2:52:16
254
Albert Rameau
Loopgroep Sneek
3:10:06
2:58:27
255
John Peter Oosterom
Maassluis
3:04:27
2:58:29
256
Theo Veerman
's-Hertogenbosch
3:03:08
2:58:34
257
Wilko Braam
Enschede
3:03:14
3:00:30
258
Reinder Sinnema
Lionitas
3:08:41
3:07:32
259
Herman Hoekstra
SV Friesland
3:12:13
3:11:01
260
GHMMJ Posma
Driebergen-Rijsenburg
4:43:28
4:32:21
VSEN, 21.1 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijn van Bel
Zwolle
1:40:02
1:29:57
2
Isabel Wasseveld-Sticker
De Liemers
1:36:47
1:34:57
3
Daphne Kootwijk
Amsterdam
1:36:46
1:35:14
4
Liv Geurts
Uden
1:39:00
1:37:39
5
Janneke Wikkerink
Vlijmen
1:39:01
1:37:39
6
Aniek Honsbeek
Zoeterwoude
1:39:51
1:38:06
7
Nienke De Kleuver
Groningen
1:40:49
1:38:57
8
Lisa van Dijk
Hattem
1:41:17
1:39:45
9
Hester van Marwijk Kooy
1:53:33
1:41:46
10
Marlou Bijlsma
Hellas
1:44:30
1:42:30
11
Judith Bijlsma
Utrecht
1:44:30
1:42:30
12
Alja Bijlsma
Deventer
1:44:30
1:42:30
13
Anouk van de Grooteveen
Achterveld
1:44:32
1:42:39
14
Stephanie De Linde
Leeuwarden
1:44:09
1:42:58
15
Sanne Hesselink
PEC 1910
1:54:40
1:43:37
16
Nynke Nijboer
Gorredijk
1:56:40
1:44:27
17
Margreet Hehamahua
Hooglanderveen
1:46:28
1:44:36
18
Melanie de Jong
West-Terschelling
1:46:51
1:44:44
19
Evelien Aerts
Hilversum
1:51:15
1:44:45
20
Caroline Vink
Bitgum
1:45:22
1:45:05
21
Madelon Jongsma
Zwolle
1:49:22
1:45:15
22
Joyce Buiten - Pots
Rijssen
1:50:52
1:45:26
23
Noa Wijnen
Steenwijk
1:54:34
1:45:38
24
Judith Sander
Amsterdam
2:00:02
1:46:56
25
Marjan Looijenga
Groningen
1:59:24
1:47:15
26
Claire van der Riet
Heiloo
1:53:45
1:48:20
27
Liza Karman
Isala '96
1:55:57
1:48:29
28
Linda Haesenbos
Utrecht
1:51:12
1:48:44
29
Jannie Schaap
Sneek
1:52:30
1:49:11
30
Suzanne van Gessel
Kapel-Avezaath Buren
1:50:41
1:49:16
31
Monique vd Meer
Garrelsweer
1:50:56
1:49:23
32
Sigrid Leeuwerik
Groningen
1:54:13
1:50:00
33
Britt Wilbrink
Amsterdam
1:51:51
1:50:06
34
Leonie Verwer
Amsterdam
1:51:51
1:50:07
35
Maayke Scherpenhuijzen
Workum
1:53:53
1:50:38
36
Angelique Dijk
West-Terschelling
1:51:02
1:50:42
37
Froukje Mijnen
Joure
1:55:52
1:50:50
38
Christa Kompier
Utrecht
1:58:32
1:51:29
39
Maaike Leistra
Groningen
1:57:47
1:51:32
40
Wilja Nanninga
Groningen
2:03:15
1:51:36
41
Corien Weersink
Amsterdam
1:57:41
1:51:49
42
Nikki Jepkema
Lekkum
1:53:29
1:52:03
43
Sanne Klomp
Amersfoort
2:04:39
1:52:30
44
Frederiek Bosscher
Enschede
1:55:14
1:52:32
45
Annika Heijnen
Athlos
1:56:04
1:52:33
46
Monica Kamphuis
Delfzijl
2:04:53
1:52:33
47
Marleen Stiekema
Kropswolde
2:04:54
1:52:34
48
Judith Stein
Utrecht
2:05:40
1:52:40
49
Lotte Poolen
Ermelo
2:02:15
1:52:44
50
Marjolein Leemkuil
Groningen
1:55:35
1:52:52
51
Hilde Jansen
Heerenveen
1:56:15
1:52:54
52
Minke Berghuis
Enschede
2:00:30
1:52:58
53
Amaya Alvarez Hensen
Utrecht
1:55:40
1:53:00
54
Ana Wenzler
Heerenveen
1:57:36
1:53:05
55
Jennifer Andringa
2:04:24
1:53:14
56
Veerle de Vries
Groningen Atletiek
1:55:48
1:53:15
57
Bregje Huisman-Rutten
Pingjum
2:05:32
1:53:32
58
Danique Couprie
PEC 1910
1:57:56
1:53:38
59
Carmen Vermeer
Oud-Beijerland
1:54:57
1:53:47
60
Sara Nijmeijer
Zwolle
2:01:42
1:53:50
61
Myrthe Luitjens
Odoorn
2:02:51
1:54:09
62
Kyra Meijer
Hoorn Terschelling
1:54:35
1:54:09
63
Jolanda van de Meerendonk
Statina
2:04:54
1:54:09
64
Laura Meijer
West-Terschelling
1:54:36
1:54:11
65
Manon Eising
Groningen
1:59:37
1:54:13
66
Lindy Feddema
Leeuwarden
1:55:45
1:54:18
67
Justine Doeksen
2:06:09
1:54:21
68
Ayla de Vette
AAA
1:57:30
1:54:26
69
Elsa Nienhuis
Snakkerburen
1:58:40
1:54:34
70
Elise Cornelius
Utrecht
1:56:48
1:54:47
71
Rosa Peetsold
Oldeholtpade
1:57:28
1:55:04
72
Ella Brugman
Eindhoven
2:01:14
1:55:06
73
Sophie Reddering
Amsterdam
2:04:57
1:55:16
74
Truke Zeinstra
Utrecht
2:01:43
1:55:18
75
Claudine Wijsmuller
2:07:32
1:55:44
76
Sandra Knop
West-Terschelling
1:56:28
1:55:49
77
Vreneli Boerlage
Eindhoven
2:01:58
1:55:50
78
Anke Jeensma
Frieschepalen
2:06:34
1:55:52
79
Margriet Feenstra
Leeuwarden
2:05:33
1:55:54
80
Wytske Valkema
Joure
1:57:16
1:56:01
81
Nicky Terink
Oegstgeest
2:06:16
1:56:08
82
Diede Bakkers
IJsselstein Ut
2:07:46
1:56:15
83
Dorien de Leeuw
West-Terschelling
1:56:28
1:56:23
84
Angelique van Dijk
Amstelveen
2:03:27
1:56:29
85
Welmoed Wester
Groningen
2:06:03
1:56:36
86
Marieke Fries
Leeuwarden
1:57:57
1:56:38
87
Maaike van der Meulen
Utrecht
2:02:07
1:56:47
88
Ilse Hoekstra
IJlst
2:07:17
1:56:48
89
Jolien De Boer
Zwolle
2:07:01
1:56:52
90
Anouk Haaijema
Vries
2:09:06
1:56:56
91
Maaike Visser
AV Heerenveen
1:59:01
1:57:01
92
Nynke de Jong
Wytgaard
2:06:45
1:57:04
93
Nina Kelbling
Midsland
1:57:55
1:57:08
94
Dianne Scholte
Groningen
2:04:35
1:57:14
95
Tess Verschuuren
Utrecht
2:02:46
1:57:25
96
Janna Otter
Stiens
2:00:52
1:57:35
97
Lynn Vleugels
West-Terschelling
1:58:24
1:57:41
98
Wenda Stoffel
Groningen
2:04:31
1:57:55
99
Bettie de Graaf
Mantgum
2:03:38
1:57:57
100
Lizzy Rombout Folsche
Veenendaal
2:02:55
1:58:04
101
Merel Eelink
West-Terschelling
1:58:23
1:58:05
102
Julia Duijvekam
Leiden
2:10:55
1:58:06
103
Ilse Russcher
Groningen
2:04:03
1:58:11
104
Lot Bakker
2:10:00
1:58:11
105
Agnes Van Emaus
Harderwijk
2:07:35
1:58:14
106
Maura Hiemstra
Assen
2:09:28
1:58:17
107
Frederique Glazener
2:10:11
1:58:22
108
Sanne Hermsen
Arnhem
2:07:41
1:58:27
109
Esther Smeenk
Utrecht
2:02:58
1:58:30
110
Leonie Meijer
Groningen Atletiek
2:02:23
1:58:33
111
Iris van Hulsenbeek
Amsterdam
2:00:37
1:58:51
112
Jenny Fokkema
Ingelum
2:04:03
1:59:06
113
Bo de Schepper
2:10:38
1:59:25
114
Lydia Van der Meulen
Drachten
2:11:54
1:59:36
115
Lianne Maerman
Zuidhorn
2:11:46
1:59:39
116
Annemieke Nienhuis
Gytsjerk
2:03:50
1:59:43
117
Mariëlle Palstra
Bolsward
2:01:52
2:00:11
118
Harmke Klunder
Doorn
2:10:09
2:00:12
119
Maartje van Es van Gent
Ter Aar
2:07:19
2:00:13
120
Ans Ruyten
Groningen Atletiek
2:11:48
2:00:14
121
Djoke De Boer
It Heidenskip
2:05:02
2:00:22
122
Pip Passchier
Rotterdam
2:10:20
2:00:29
123
Eline van Bel
Zwolle
2:10:53
2:00:44
124
Loes Hudepohl
Groningen
2:02:44
2:00:48
125
Lyan Simon
Amsterdam
2:02:44
2:00:49
126
Priscille Mbockis
Arnhem
2:07:03
2:01:02
127
Feikje Elzinga
Zwolle
2:03:45
2:01:13
128
Charlotte De Haan
Groningen
2:06:28
2:01:17
129
Jorijn van den Boogaard
2:13:10
2:01:22
130
Daphne De Winter
Wassenaar
2:08:58
2:01:27
131
Christa van Roessel
Leiden
2:11:44
2:01:36
132
Rianne Slootweg
Pijnenburg
2:12:06
2:01:39
133
Britt van Akker
Groningen
2:14:30
2:01:50
134
Aileen de Vries
Groningen
2:11:34
2:01:51
135
Romy Ossel
Gasselte
2:11:56
2:02:31
136
Lisa Pieters
PEC 1910
2:10:23
2:02:31
137
Tessa Maassen
Nijmegen
2:04:57
2:02:38
138
Merel Sas
Hoorn Nh
2:07:26
2:02:38
139
Bente Sas
Hoorn Nh
2:07:27
2:02:38
140
Anna Heemskerk
Groningen
2:14:20
2:02:43
141
Lizzy Posch
Oostzaan
2:05:41
2:03:02
142
Emmy Jongsma
Utrecht
2:13:14
2:03:19
143
Flo Pahud
2:15:14
2:03:26
144
Sanne Rutten
Zevenhuizen Zh
2:14:46
2:03:27
145
Janinka Zilverschoon
Rotterdam
2:11:26
2:03:27
146
Janneke Algera
Utrecht
2:09:21
2:03:29
147
Marrit Heida
Groningen
2:15:07
2:03:29
148
Kelly Sandys
Groningen
2:05:59
2:03:30
149
Vera de Vries
Groningen
2:13:02
2:03:34
150
Renée van der Ven
Zoeterwoude
2:04:40
2:03:37
151
Yma Jongsma
West-Terschelling
2:03:56
2:03:37
152
Anja Van den Hengel
Groningen
2:16:00
2:03:49
153
Gina van den Bogaard
Haarlem
2:11:51
2:03:52
154
Chrissie Koning
Groningen
2:06:21
2:03:54
155
Ineke Visser
De Knipe
2:12:54
2:04:00
156
Jessica Oosterhuis
Wanneperveen
2:06:27
2:04:03
157
Tieske Konings
Groenlo
2:14:35
2:04:10
158
Mirjam de Leeuw
Leiden
2:14:18
2:04:16
159
Aline Bouma
Tynaarlo
2:16:12
2:04:16
160
Geertje Jacobs
Utrecht
2:08:49
2:04:22
161
Miriam Noppert
Utrecht
2:16:36
2:04:28
162
Moniek Steijaert
Emmeloord
2:09:45
2:04:38
163
Celina Robberegt
PEC 1910
2:08:28
2:05:06
164
Marin De Vries
Rotterdam
2:18:40
2:05:23
165
Annemiek Val Loon
Bergen op Zoom
2:18:41
2:05:23
166
Lindsay Otten
PEC 1910
2:08:48
2:05:26
167
Frouke Bakker
Midsland
2:05:51
2:05:32
168
Hilde Kiers
Joure
2:14:09
2:05:38
169
Victoria Kamp
Zwolle
2:14:49
2:05:43
170
Anke van der Veen
Minnertsga
2:16:39
2:05:49
171
Karin den Hartog
Amsterdam
2:09:15
2:06:08
172
Mariska Blazer - den Hartog
Bussum
2:09:15
2:06:08
173
Puk Maaskant
Foudgum
2:06:27
2:06:10
174
Lotte Turkstra
Heerenveen
2:08:10
2:06:13
175
Else Kiers
Leeuwarden
2:09:07
2:06:14
176
Geertje Hoekstra
Brantgum
2:10:44
2:06:36
177
Donner Buursma
Groningen
2:19:27
2:06:42
178
Lisa van de Streek
Groningen
2:16:38
2:06:57
179
Sanne van den Burg-de Jong
Leeuwarden
2:16:37
2:06:58
180
Evelien Marinussen
Utrecht
2:14:38
2:07:16
181
Leandra Schaapman
Zwolle
2:11:27
2:07:17
182
Iris Reidsma
Utrecht
2:17:18
2:07:25
183
Geerte Piening
Amsterdam
2:20:00
2:07:47
184
Femke Lensink
Groningen
2:18:00
2:08:01
185
Lianne Niewold
Paterswolde
2:17:50
2:08:05
186
Esther Blom
Amsterdam
2:17:06
2:08:13
187
Jeltje Boschman
Gytsjerk
2:13:06
2:08:14
188
Linda Rooijakkers
Zuidhorn
2:20:45
2:08:38
189
Antje de Bruin
Groningen Atletiek
2:16:36
2:08:44
190
Leonieke Blaauwgeers
Utrecht
2:16:19
2:09:15
191
Denise Smit
Andijk
2:22:58
2:10:00
192
Fedda Koot
Nijmegen
2:22:24
2:10:08
193
Carlijn van Uum
Nijmegen
2:22:24
2:10:08
194
Esmee van Mierlo
Nijmegen
2:17:45
2:10:17
195
Inge Brouwer
Amersfoort
2:17:42
2:10:19
196
Hilda Lubben
Noordwijk Zh
2:10:54
2:10:25
197
Sylke van der Heide
Balkbrug
2:23:31
2:10:27
198
Femke de Jager
Noordwijkerhout
2:18:10
2:10:28
199
Myriam de Boer
Groningen
2:19:50
2:10:44
200
Nathalie Phillipp
Leeuwarden
2:11:28
2:11:12
201
Bo Steehouwer
Utrecht
2:16:14
2:11:47
202
Susanne Kroon
Zwolle
2:14:55
2:11:49
203
Marit Van Deemter
Driebergen-Rijsenburg
2:14:05
2:11:51
204
Wieleke Clercx
Sint Odilienberg
2:17:37
2:12:28
205
Mirjam Ubels
PEC 1910
2:15:53
2:12:30
206
Lisette Kunst
Hilversum
2:14:07
2:12:37
207
Denise Schreurs
Amersfoort
2:17:37
2:12:45
208
Britt de Beer
West-Terschelling
2:13:23
2:13:01
209
Nynke Velds
Reduzum
2:25:08
2:13:08
210
Katja Hoekstra
Leeuwarden
2:15:22
2:14:02
211
Karen Citroen
Utrecht
2:19:29
2:14:27
212
Sterre van der Ziel
Groningen
2:24:04
2:14:36
213
Annefleur IJzerman
Leusden
2:25:50
2:14:46
214
Miloeska Fennema
Leeuwarden
2:24:43
2:14:49
215
Noor Velthuizen
Leusden
2:26:30
2:15:27
216
Leonie Besselink
Breda
2:17:34
2:15:36
217
Nienke Klein
Peize
2:28:56
2:15:41
218
Chantal Meeldijk
Amersfoort
2:23:18
2:16:32
219
Celine van der Hijden
Almere
2:30:17
2:16:37
220
Patricia Kloostra
Spartacus
2:24:03
2:16:38
221
Rachel de Vries
Drachten
2:27:08
2:16:40
222
Femke Faber
Ingelum
2:21:51
2:16:53
223
Katelijne Hoogendoorn
Wageningen
2:28:32
2:16:56
224
Tanja Doup
Ootmarsum
2:30:07
2:17:11
225
Liselot Dijkstra
Leusden
2:25:03
2:17:17
226
Lise-Anne Meijer
Kollum
2:29:57
2:17:24
227
Jennifer van Klaveren
2:29:21
2:18:10
228
Julia van Drunen
Schalkhaar
2:26:57
2:18:13
229
Elseline Kalb
Valkenswaard
2:27:10
2:18:49
230
L Poppinga
Groningen
2:31:27
2:19:09
231
Cindy Isaak
Borne
2:24:42
2:19:16
232
Annemiek Groenia
Groningen
2:30:23
2:19:25
233
Anne-Greet Flach
Haren Gn
2:22:04
2:19:34
234
Liesbeth van Berg
Ee
2:28:25
2:19:42
235
Lieske Zonderland
Nijmegen
2:29:56
2:20:24
236
Linda Jutten
Tilburg
2:25:42
2:20:32
237
Marije van der Meulen
Echtenerbrug
2:28:35
2:20:34
238
Aniek Wortel
AKU
2:33:47
2:20:34
239
Tirza Ricker
West-Terschelling
2:31:40
2:20:41
240
Femke Blom
Doetinchem
2:31:40
2:20:41
241
Hedwig de Haan
Makkinga
2:34:13
2:21:35
242
Tamara van Wijk
Utrecht
2:27:21
2:22:02
243
Romy Nobel
Oud-Beijerland
2:32:29
2:22:10
244
Marjolein Toxopeus
Groningen
2:24:15
2:22:18
245
Maartje Smid
Hippolytushoef
2:35:37
2:22:54
246
Laura Dijk
Groningen
2:25:48
2:22:59
247
Danielle Vermaas
Woudenberg
2:35:06
2:23:02
248
Indra Oosting
Groningen
2:26:09
2:23:28
249
Babette Carré
Utrecht
2:30:38
2:25:36
250
Petra van Dijk
Woerden
2:33:57
2:25:49
251
Marjolein Dunhof
Enschede
2:29:30
2:25:56
252
Anouk van der Meer
2:38:08
2:27:01
253
Chiara Verheij
West-Terschelling
2:27:27
2:27:09
254
Kim Visser
Zwolle
2:36:38
2:27:35
255
Femke Van den Brink
Gorredijk
2:35:51
2:28:01
256
Rachel Engelen
Arnhem
2:40:30
2:28:28
257
Fanni Nemeth
Gent
2:42:19
2:29:11
258
Milou van der Wal
Oosterwolde Fr
2:41:58
2:29:19
259
Fleur Stein
Deventer
2:43:26
2:30:25
260
Marleen Lina
Amsterdam
2:38:43
2:31:00
261
Marije van der Meer
Groningen
2:43:26
2:32:02
262
Jennifer Tolhuis
Amersfoort
2:44:19
2:32:19
263
Gerike Mulder
Emmen
2:37:37
2:33:33
264
Jojanneke Kuhlmann
West-Terschelling
2:34:23
2:33:54
265
Fleur van Dijk
Oldenzaal
2:52:43
2:39:46
266
Veronique Brondeel
Schiedam
2:54:06
2:41:09
267
Stephanie de Geus
Leeuwarden
2:51:55
2:44:29
268
Dinah Stenkamp
Bocholt
2:58:05
2:48:01
V35, 21.1 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aafke Laumans
Amsterdam
1:36:45
1:36:28
2
Marjuka Oudt
Maarn
1:39:52
1:38:13
3
Monique Fibbe
De Gemzen
1:44:48
1:38:27
4
Iris Bakker-Strieker
Hattem
1:44:48
1:38:27
5
Daniella Bastiaan
PEC 1910
1:47:33
1:38:54
6
Marit Smit
West-Terschelling
1:40:48
1:40:44
7
Daphne Schinkel
Utrecht
1:43:34
1:41:58
8
Susanne Meijer-Schutte
PEC 1910
1:50:53
1:42:13
9
Mathilde Kruize
PEC 1910
1:51:01
1:42:21
10
Kirsten Breeuwsma
Bolsward
1:44:01
1:42:26
11
Hetty Vossen
Impala
1:44:42
1:42:40
12
Sophie Wierenga-Heintz
Utrecht
1:56:04
1:42:49
13
Elisa Paron
Zaanland
1:50:18
1:43:23
14
Nienke van den Esschert
Nereus
1:44:46
1:43:40
15
Eefje Swinkels
Haarlem
1:45:24
1:44:10
16
Frederieke Voswijk
Hasselt
1:45:46
1:44:14
17
Fleur Pernet
Breda
1:46:18
1:44:15
18
Bianca Menderink-Harink
LAAC Twente
1:46:34
1:45:13
19
Maartje den Besten
's-Hertogenbosch
1:50:36
1:45:26
20
Rianne vd Wal
West-Terschelling
1:46:10
1:45:51
21
Lisette Van Kesteren
Houten
1:56:00
1:45:55
22
Bri van Dalen
Dordrecht
1:55:59
1:46:17
23
Marrit Van der Kort
Joure
1:56:42
1:46:18
24
Simone Goossens
's-Hertogenbosch
1:51:38
1:46:36
25
Annemiek Popma
Blauwhuis
1:50:34
1:46:40
26
Dora Mohr
Essen
1:48:42
1:46:52
27
Tialda Otter
Meppel
1:49:19
1:46:55
28
Manon Donkelaar
Bloemendaal
1:57:22
1:46:56
29
Anneke Boiten
West-Terschelling
1:47:24
1:47:04
30
Rijnvis Cranenbroek
Pijnenburg
1:48:18
1:47:09
31
Liesbeth Andreae
Parrega
1:53:01
1:47:14
32
Monique Schippers
Harkema
1:59:36
1:47:19
33
Anita Talman
Langezwaag
1:51:16
1:47:33
34
Geertje de Schiffart
Eesveen
1:50:53
1:47:54
35
Lonneke Sinnema
Zwolle
1:54:44
1:47:55
36
Miranda Pruntel Vrieling
De Sprinter
1:59:26
1:47:59
37
Jolijn Mulders
Pijnenburg
1:49:54
1:48:00
38
AnneRixt Epema
Groningen
1:54:46
1:48:05
39
Alice De Mooij
Rijnsoever
1:55:38
1:48:54
40
Yvonne Hiemstra
Loopgroep Sneek
1:52:23
1:49:11
41
Marrit Hoekstra
Horror
1:53:14
1:49:21
42
Nelie Jasper
Loopgroep Sneek
1:52:48
1:49:38
43
Jorieke Diepenmaat
Rossum Ov
1:51:34
1:50:12
44
Nicolette van der Hoek
Haarlem
2:00:25
1:50:13
45
Carolien Meloni
LSV Invictus
1:51:50
1:50:26
46
Roelina Adema
Horror
1:51:39
1:50:32
47
Mathilde de Vries
Scharnegoutum
1:53:48
1:50:32
48
Eveliene van den Hazel
PEC 1910
2:01:45
1:50:41
49
Angelique De Jong
NOP
1:52:07
1:50:58
50
Sietske Boersma
Blije
2:00:17
1:51:04
51
Mirjam Marinus
Drachten
2:03:42
1:51:25
52
Suzanne Wartenbergh
Haarlem
1:58:32
1:51:29
53
Sofia Houwer
Joure
1:54:14
1:51:38
54
Denise Snel
Alkmaar
1:55:33
1:51:49
55
Coby de Jong
Langezwaag
1:55:42
1:51:59
56
Sabrina Coopman
Haarlem
2:04:41
1:52:02
57
Annelies Friezema
Annen
2:03:54
1:52:03
58
Rachaêlle van der Wal - Lelieveld
Bant
1:57:25
1:52:07
59
Anouk Vos
Phoenix
2:02:07
1:52:12
60
Linda Duimering
SV Veendam
1:57:38
1:52:15
61
Sietske Zagers
Utrecht
1:59:00
1:52:23
62
Suzanne Lansbergen
PEC 1910
1:58:11
1:52:38
63
Miranda van Gelderen
GAC Hilversum
1:56:00
1:52:42
64
Yvonne van Wamelen
Groningen
1:56:01
1:52:42
65
Sigrid Epema
Oentsjerk
1:56:35
1:52:48
66
Pauliena Harkema-Kastelijn
Spannum
1:55:36
1:52:58
67
Elvira van Bolhuis
Groningen
1:54:29
1:53:00
68
Marleen Pijpelink
Leiden Road Runners Club
1:57:04
1:53:03
69
Anita Koers
Loopgroep Zuidhorn
1:58:51
1:53:09
70
Mariske van der Wall
Heino
1:58:22
1:53:13
71
Mireille van Ee
Barneveld
2:01:56
1:53:34
72
Sanne Winkler
Hasselt
1:55:08
1:53:36
73
Frouke Stronkhorst
Slijk-Ewijk
1:57:30
1:53:38
74
Joslyn Dresen
2:05:09
1:53:49
75
Floor Goes
De Gemzen
2:06:35
1:53:52
76
Marjo Blok
Loopgroep Astrea
2:00:44
1:54:03
77
Marloes Kramer
Oldeholtpade
1:56:55
1:54:04
78
Berber Akkerman
Wommels
1:59:48
1:54:29
79
Tineke van de Veen
Harlingen
2:00:40
1:54:54
80
Deborah Springer-Lelieveld
LSV Invictus
2:00:13
1:54:55
81
Floor Koopmans
Amersfoort
2:01:06
1:54:55
82
Maaike Rodenhuis
Oranjewoud
1:56:52
1:54:58
83
Liesbeth Raymakers
Austerlitz
1:57:38
1:55:10
84
Gea Boersema
Zuidhorn
1:58:48
1:55:12
85
Anita Agricola
Sint Nicolaasga
1:57:20
1:55:17
86
Tina Tijsma
Overijse
2:02:37
1:55:18
87
Jelma Wassenaar
Loopgroep Berlikum
2:00:17
1:55:19
88
Yvet Mijnheer
Meppel
1:57:34
1:55:31
89
Elsbeth van der Meulen
Meppel
1:57:36
1:55:33
90
Sanne Verkade
Maasland
2:03:27
1:55:33
91
Tanja Lange
Bremen
2:06:50
1:55:39
92
Sylvia A J van Dijk
Culemborg
2:06:26
1:55:41
93
Linda de Graaf
RRZ
2:07:30
1:55:43
94
Iris Janssen Lok
Athlos
2:05:01
1:55:55
95
Audrey Diepeveen
Scherpenzeel Gld
2:02:52
1:55:55
96
Yvonne Kaandorp
Heiloo
2:01:30
1:56:00
97
Hannah van Leuven
Voorthuizen
1:59:59
1:56:02
98
Evelien Bouwman
Loopgroep Zuidhorn
2:01:49
1:56:07
99
Tess van der Kooij
Hoorn Terschelling
1:56:55
1:56:11
100
Maaike Riedijk
Utrecht
2:09:01
1:56:14
101
Marielle Hengeveld
Warnsveld
2:02:16
1:56:16
102
Maartje Dol
Sparta
2:00:42
1:56:21
103
Anja van Essen
Achterveld
1:59:27
1:56:26
104
Kim te Kulve
Barneveld
2:05:04
1:56:42
105
Suzan Bonekamp
Arnhem
2:09:36
1:56:45
106
Sanne Poesse
Hanzesport
1:58:42
1:56:45
107
Sjoukje De Boer
AV Heerenveen
2:02:04
1:56:47
108
Femke Stekelenburg
IJsselstein Ut
1:58:37
1:56:50
109
Rinyanne Dirksma
SV Friesland
2:05:11
1:56:53
110
Ewa Janknegt
ATC '75
1:59:34
1:56:59
111
Yvette Metselaar
Zevenhuizen Zh
2:08:21
1:57:01
112
Jolanda Kremer
Kwintsheul
2:01:26
1:57:21
113
Suzan Tuinier
Haarlem
2:07:20
1:57:37
114
Jeannet Kommer
De Gemzen
2:10:28
1:57:44
115
Marije Veenstra
Meppel
2:00:04
1:57:46
116
Nanette Dijkman
De Gemzen
2:04:16
1:57:55
117
Christel Zijlstra
Sint Nicolaasga
2:02:41
1:58:09
118
Marjolijn van Tol
Zevenhuizen Zh
2:09:30
1:58:11
119
Marije Evers
Utrecht
2:08:52
1:58:11
120
Patricia Oostra
Mantgum
2:04:02
1:58:21
121
Bieke Herijgers
Sassenheim
2:01:05
1:58:21
122
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
2:02:12
1:58:28
123
Monique Dijkinga
Groningen
2:01:27
1:58:33
124
Wille Brouwer
PEC 1910
2:03:25
1:58:38
125
Lianne Woning-Penninkhof
Isala '96
2:04:33
1:58:39
126
Vronie Pirovano
Oostzaan
2:07:14
1:58:44
127
Tanja Zwiers - Veldhuis
Westerbork
2:06:51
1:58:46
128
Catherine Steenks
Heemstede
2:08:43
1:58:46
129
Mirjam van der Eijk
Wieringermeer
2:01:55
1:59:02
130
Elise Akkermans
Nieuwegein
2:04:27
1:59:12
131
Marieke Kamphuis
Erm
2:08:02
1:59:17
132
Esther Nat
Stompetoren
2:02:31
1:59:22
133
Ebelien Nieboer
Middelstum
2:05:50
1:59:45
134
Anouk Kruijff
Amsterdam
2:08:12
1:59:53
135
Corine Visser
Houten
2:04:53
1:59:57
136
Renée Ringelberg
Alkmaar
2:03:33
1:59:58
137
Lieke Hilhorst
Arnhem
2:02:06
2:00:02
138
Marianne Slimmen
Vollenhove
2:03:02
2:00:03
139
Grietje Palstra
Bolsward
2:01:45
2:00:03
140
Marieke Wiendels
Arnhem
2:09:39
2:00:09
141
Marjan de Greef
Zutphen
2:11:22
2:00:10
142
Pauline de Bakker
Midsland
2:10:46
2:00:14
143
Ilse van Asperdt
Kootwijkerbroek
2:08:31
2:00:28
144
Leonie Kortleve
Soest
2:06:41
2:00:29
145
Femke de Groot
Loopgroep Dokkum
2:05:59
2:00:29
146
Selena Ypma
Easterwierrum
2:05:52
2:00:32
147
Mirjam Bakker
Meerstad
2:07:34
2:00:33
148
Suus Verkoren
Utrecht
2:11:15
2:00:34
149
Karen Swierstra
Doetinchem
2:08:53
2:00:37
150
Dine De Boer
Drachten
2:10:08
2:00:56
151
Anneke Hoek-Kuijt
Houten
2:11:08
2:01:03
152
Harmke van der Merk
De Blesse
2:08:04
2:01:14
153
Charlotte Wunderink
Haren Gn
2:10:25
2:01:15
154
Mathilde Vogel
Harlingen
2:14:27
2:01:21
155
Jenny Fledderus
Groningen
2:17:37
2:01:23
156
Karin De De Wilde
Eerbeek
2:10:42
2:01:28
157
Marjan De Groot
Sneek
2:08:18
2:01:43
158
Gemma De Haan
Jubbega
2:03:47
2:01:46
159
Manja Zuiderveld
Leeuwarden
2:05:52
2:01:47
160
Tina Hoep
Statina
2:12:15
2:01:50
161
Swanny Van Der Scheer
Veelerveen
2:09:28
2:01:58
162
Ans Boersma
Winsum Fr
2:07:16
2:02:06
163
Nieske Van Kesteren
Tzum
2:06:47
2:02:08
164
Vera van der Zee
Groningen
2:14:08
2:02:10
165
Wendy Drent
Groningen
2:14:08
2:02:10
166
Boudina Rijpma
Blauwhuis
2:06:14
2:02:13
167
Leonie Watermulder
Zuidlaren
2:07:07
2:02:18
168
Hanna Postuma-Schuiling
SV Friesland
2:07:17
2:02:20
169
Niene van Streien
West-Terschelling
2:03:04
2:02:21
170
Minke Hell
Loopclub Burgum
2:14:38
2:02:24
171
Marcella Muller
's-Gravenhage
2:14:47
2:02:28
172
Esther Vellinga
Sneek
2:06:04
2:02:39
173
Marjanneke Ottema-De Bos
Groningen
2:10:43
2:02:42
174
Gerdien Telleman
Sneek
2:16:06
2:02:43
175
Janneke Brommet
's-Gravenhage
2:05:23
2:02:47
176
Tessa Dijkman
Zaanland
2:06:58
2:02:53
177
Monique Kaper
ATC '75
2:14:20
2:02:55
178
Ellen Stegeman
Heerde
2:15:46
2:03:01
179
Gerda Zegeling
Zwolle
2:12:37
2:03:04
180
Margriet van Amersfoort
Amsterdam
2:13:51
2:03:10
181
Sietske Kremer
Groningen
2:10:45
2:03:16
182
Miriam Kimkes
Amsterdam
2:11:53
2:03:19
183
Melanie Bouman Boverhoff
Montfoort
2:12:32
2:03:25
184
Lidwien Koot
Phoenix
2:13:09
2:03:32
185
Stevina Stoter
Emmen
2:14:08
2:03:33
186
Doreen Arnold-de Boer
Winsum Gn
2:04:49
2:03:33
187
Eveline Van Lingen
Bovenkarspel
2:13:26
2:03:34
188
Pytrick Adema
Drogeham
2:07:33
2:03:41
189
Hendrika Van der Heide
Horror
2:15:44
2:03:50
190
Karien Lagrouw
Leiden
2:06:15
2:03:50
191
Esther Heuzinkveld
Grou
2:13:48
2:03:55
192
Lia Oppewal
Dearsum
2:07:12
2:04:05
193
Marloes Bosma
Loopgroep Bedum
2:11:11
2:04:13
194
Marije Postma
Drachten
2:13:08
2:04:17
195
Petra van Lune
Loppersum
2:16:12
2:04:18
196
Jacqueline Wassenaar
Heerenveen
2:09:42
2:04:21
197
Anja Riem
Franeker
2:17:07
2:04:26
198
Jeanet Hibma
Franeker
2:17:07
2:04:26
199
Larisa Groenhof
Wolvega
2:14:36
2:04:28
200
Esmée Doets
Arena Atletiek
2:10:18
2:04:35
201
Willy van Asperen
Leeuwarden
2:17:51
2:04:42
202
Liselore Schickendantz
AV Heerenveen
2:08:55
2:04:47
203
Marieke Heida
Zaanland
2:12:50
2:04:48
204
Lianda van Dam
Arnhem
2:14:19
2:04:51
205
Esther Van Bergen
Horror
2:16:28
2:04:57
206
Suzanne ten Bhomer
Arnhem
2:11:42
2:05:03
207
Ymkje van der Wal
Gorredijk
2:17:11
2:05:06
208
Winanda Dijkstra
Drachten
2:11:49
2:05:09
209
Caroline Meika
West-Terschelling
2:15:26
2:05:10
210
Bianca Coehoorn-Rijpma
OLAT
2:11:12
2:05:15
211
Angelique Bonthuis
Zwolle
2:09:33
2:05:34
212
Sara Vergunst
LSV Invictus
2:10:47
2:05:40
213
Jolien van Vliet-Doornenbal
Wijk bij Duurstede
2:07:57
2:05:43
214
Marianne Brummel
Loopgroep Aart Stigter
2:14:54
2:05:50
215
Marijke Wierbos
Runners Stadskanaal
2:17:04
2:06:22
216
Froukje Veenema-Derks
Oudehorne
2:19:39
2:06:24
217
Nienke Kuik
Meppel
2:08:32
2:06:28
218
Ilse Wanders
Gasselte
2:15:28
2:06:33
219
Monique Lahuis
Gasselte
2:15:28
2:06:34
220
Fiona Krol
Gasselte
2:15:29
2:06:34
221
Anette Kiewit-Oosting
Formerum
2:07:30
2:06:46
222
Iemkje Postma
Raerd
2:16:37
2:06:56
223
Elsbeth Slijkhuis-Bakker
Groningen
2:08:37
2:07:06
224
Joyce van Schaik
Houten
2:17:12
2:07:06
225
Paula Wester
Rotterdam
2:14:18
2:07:07
226
Anne Schenkkan
Maarn
2:19:19
2:07:15
227
Anneke de Vries
AV Heerenveen
2:17:31
2:07:23
228
Cindy Lo-A-Tjong
Diemen
2:19:00
2:07:33
229
Nelleke Bok
Holten
2:19:03
2:07:49
230
Cindy de Jager
SV Friesland
2:17:20
2:07:57
231
Eva van Zuiden
Amersfoort
2:14:47
2:08:02
232
Aukje Kramer
's-Gravenhage
2:11:47
2:08:10
233
Geke Overvliet
Amsterdam
2:17:06
2:08:13
234
Vasthi Bennink
Meppel
2:13:59
2:08:31
235
Anouk Witteveen
Apeldoorn
2:20:02
2:08:34
236
Sylvia Berends
Veluwe
2:20:02
2:08:35
237
Michelle Bulthuis
Emmerich-Elten
2:13:23
2:08:35
238
Judit de Vries
Nijland
2:18:07
2:08:37
239
Kitty Schouten
IJsselstein Ut
2:10:46
2:09:13
240
Anita Vleer
LSV Invictus
2:14:29
2:09:14
241
Martha Klarenbeek
Oldeberkoop
2:14:29
2:09:21
242
Sara Bloemers
Helmond
2:14:30
2:09:34
243
Anouk Heeger
West-Terschelling
2:10:27
2:09:41
244
Gerdien Vagevuur-Bramer
Enschede
2:21:22
2:09:51
245
Sylvia Van der Zand
Enschede
2:21:22
2:09:51
246
Martha Bruinsma
Oranjewoud
2:19:51
2:09:58
247
Merel Vehmeyer
Houten
2:20:47
2:10:04
248
Femke Boersma
Klarenbeek
2:12:11
2:10:07
249
Jitske van Dam Zwart
Oud-Beijerland
2:11:21
2:10:09
250
Jenny Bolt
Loopgroep Nienoord
2:22:24
2:10:11
251
Welmoed Frederiks
Oudewater
2:22:12
2:10:16
252
Janet Borger
Drogeham
2:22:12
2:10:16
253
Sandra Holwerda
Sneek
2:20:17
2:10:19
254
Elbrich De Boer
Sneek
2:20:17
2:10:19
255
Carla Hoekstra
Tytsjerk
2:12:13
2:10:22
256
Femke Hospes
Dronryp
2:12:13
2:10:22
257
Sascha Bakker
Rotterdam
2:21:49
2:10:26
258
Esther van Swieten
Heemstede
2:20:21
2:10:27
259
Jutta Wibbens
Hattem
2:13:00
2:10:29
260
Hannelore Nobel
Oud-Beijerland
2:15:10
2:10:34
261
Saskia Rupsam
Oud-Beijerland
2:15:09
2:10:34
262
Jeannette van der Mei
Tjalleberd
2:12:58
2:10:37
263
Olga Knijn
Muiderberg
2:17:10
2:10:46
264
Tabithia Meulenberg
Pijnenburg
2:16:26
2:10:47
265
Winnie De Jong
Enkhuizen
2:14:51
2:10:56
266
Stephanie Carton
Soest
2:21:39
2:11:10
267
Marloes Aalbers
Utrecht
2:18:53
2:11:18
268
Marieke Hoogma
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
2:21:23
2:11:44
269
Wina Steenbergen
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
2:21:23
2:11:44
270
Elise Vedder
Peize
2:21:23
2:11:44
271
Rebecca de Jonge
Enschede
2:20:08
2:11:46
272
Cerinthe Overweg
Zwolle
2:14:55
2:11:49
273
Bianca Dijkstra
Loopgroep Nienoord
2:19:21
2:11:49
274
Geertje Nijholt
Snikzwaag
2:13:05
2:11:49
275
Mila Verdonk
Driebergen-Rijsenburg
2:14:06
2:11:52
276
Annemijn Eyssen
Bergen Nh
2:19:25
2:11:53
277
Mirjam Plante
Amsterdam
2:28:20
2:12:06
278
Henriët Pronk
De Gemzen
2:20:43
2:12:08
279
Mara Kuipers
Groningen
2:19:10
2:12:11
280
Djûke Elzinga
Joure
2:17:46
2:12:36
281
Christien ten Hoeve
Franeker
2:24:58
2:12:50
282
Margreet Osinga
Lichtlopen
2:19:55
2:12:56
283
Frouke Lampe
Sneek
2:25:08
2:13:07
284
Sylvia Kreugel
Utrecht
2:22:57
2:13:23
285
Tam Phan
Zevenaar
2:21:48
2:13:27
286
Shirley Kwasiba
Leiderdorp
2:14:43
2:13:29
287
Martine Verhulst
Fortius
2:25:49
2:13:30
288
Annemieke Craanen
Roden
2:24:42
2:13:36
289
Wendy Hendriks
Zwolle
2:26:36
2:13:43
290
Rianne van Lambalgen
Utrecht
2:23:55
2:13:53
291
Anique Geel
Wieringerwaard
2:21:00
2:13:58
292
Nellie Dijkstra
SV Friesland
2:18:56
2:13:58
293
Annemieke Rikhof
Nieuwegein
2:23:08
2:14:06
294
Lydia Nieuwhof
's-Gravenhage
2:26:09
2:14:07
295
Evelyn Wolthuis
Meedhuizen
2:26:36
2:14:15
296
Marieke Ferwerda
Leeuwarden
2:23:29
2:14:18
297
Irene Wamelink
Amsterdam
2:19:00
2:14:36
298
Melanie Konstant
RRZ
2:26:48
2:14:58
299
Siska Venema
Nijeholtwolde
2:20:35
2:14:59
300
Attt De Haan
Oudega Gaast Sleat
2:25:05
2:15:13
301
Fija Luten
Annen
2:28:07
2:15:40
302
Tineke Groen
Joure
2:17:18
2:16:01
303
Maartje van der Zande
Groningen
2:24:47
2:16:03
304
Irene Heemskerk
Triathlon
2:19:21
2:16:08
305
Sofie Cammaert
Molenhoek Lb
2:25:51
2:16:25
306
Carmen Kwasiba
Leiderdorp
2:19:35
2:16:32
307
Ans de Boer
ATC '75
2:27:53
2:16:35
308
Trudy Schroor
ATC '75
2:27:54
2:16:36
309
Nynke Douma
Delft
2:24:36
2:16:48
310
Joyce Bloemert
Meppel
2:19:19
2:17:15
311
Marjorie de Man
Hellas
2:22:43
2:17:20
312
Deborah van Delft van den Berg
Ridderkerk
2:22:48
2:17:20
313
Marlies Krikke
Loopgroep Bedum
2:24:17
2:17:20
314
Jacqueline Daalmeijer
Groningen
2:23:34
2:17:24
315
Elles Kamping
Zuidlaren
2:29:56
2:17:28
316
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
2:26:21
2:17:31
317
Jenny van der Veen
Uithuizen
2:26:21
2:17:31
318
Annekin Faber
Groningen
2:23:46
2:17:37
319
Anneli Kruimel Jansen
Nijmegen
2:22:10
2:17:41
320
Elizabeth van Welie
Gouda
2:25:57
2:17:51
321
Paula Korbach - Kaag
Itens
2:30:20
2:17:53
322
Ellen Van der Ploeg
Sonnega
2:30:20
2:17:53
323
Janine Maas
Driebergen-Rijsenburg
2:22:39
2:17:54
324
Sheila de Boer
Driebergen-Rijsenburg
2:22:39
2:17:54
325
Evelien Snitker
Leeuwarden
2:25:01
2:18:00
326
Mariëlle De Haan
Stiens
2:27:49
2:18:02
327
Dorithia Jansma
Stiens
2:27:50
2:18:04
328
Chantal Bosma
Malden
2:24:34
2:18:17
329
Daniela Jasper
Lienen
2:26:33
2:18:24
330
Petra van Kesteren
Athlos
2:22:52
2:18:35
331
Esther Hartgerink
Bentelo
2:29:36
2:18:38
332
Jantsje Zijlstra-Viëtor
Lionitas
2:20:48
2:18:41
333
Bianca Van Dijk
Loopgroep Leeuwarden
2:31:15
2:18:44
334
Bianca Kleverlaan -van Rijn
Noordwijkerhout
2:22:00
2:19:10
335
Sylvia van Dorresteijn
Houten
2:24:43
2:19:20
336
Harmke De Vries
Oudega gem Smallingerlnd
2:29:34
2:19:26
337
Renske Tjeerdsma
Munnekeburen
2:29:34
2:19:26
338
Angeliek Kraak
Wolvega
2:23:26
2:19:38
339
Fleur Manting-Dunning
Haren Gn
2:31:38
2:19:47
340
Anne Melchers
Rotterdam
2:27:36
2:19:47
341
Lisette Ter Borg
's-Gravenhage
2:29:38
2:19:53
342
Margreet Verhaag
's-Gravenhage
2:29:38
2:19:53
343
Mariska Oosterhuis
Amersfoort
2:31:37
2:19:56
344
Jacqueline Swart
Horror
2:21:13
2:19:57
345
Karin Visser
Meppel
2:23:10
2:20:47
346
Wilma Landstra
Haren Gn
2:31:56
2:21:44
347
Majella Geerdink
Burgum
2:24:12
2:22:22
348
Esther Dol
Enkhuizen
2:24:03
2:22:28
349
Caat van Walraven
IJlst
2:36:31
2:23:09
350
Martine Brandsma
Lemmer
2:27:39
2:23:30
351
Maartje ter Veen
Loopsport Groningen
2:33:09
2:24:11
352
Barbara De De Vivo
Sneek
2:34:11
2:24:20
353
Sandra Boers
Ruinerwold
2:26:50
2:24:27
354
Linda Ruijg
Hoorn Terschelling
2:25:40
2:24:55
355
Sylvana Hoogvliet
Alphen aan den Rijn
2:38:25
2:25:12
356
Marleen van Heuveln
West-Terschelling
2:26:03
2:25:42
357
Annette Roering
Hylas
2:29:30
2:25:54
358
Natalia Zijlstra
Groningen
2:34:26
2:26:08
359
Hanneke Hanenburg
Oppenhuizen
2:39:32
2:26:09
360
Sandra Stalman-Boon
Loopsport Groningen
2:35:27
2:26:19
361
Rita Brouwer
Zwolle
2:29:52
2:26:45
362
Tina Bosker
Loopgroep Bedum
2:34:12
2:27:15
363
Ciska Zwaagstra
Sneek
2:30:31
2:27:20
364
Sabine van der Lende
Zwolle
2:31:05
2:27:23
365
Eva Plaut
Groningen Atletiek
2:39:19
2:27:45
366
Grietje de de Vries
Loopclub Burgum
2:31:52
2:27:53
367
Diena Pel
Noardburgum
2:31:56
2:27:56
368
Agnes de Koning - van Dijk
Loopsport Groningen
2:37:02
2:28:11
369
Diana Huitema
Sneek
2:40:19
2:29:39
370
Maaike de Werk
Leiden
2:40:49
2:30:03
371
Margreet Struijk
SV Veendam
2:41:52
2:30:05
372
Sabine Budding
Arnhem
2:43:26
2:30:18
373
Hammie Vellinga
Franeker
2:36:42
2:30:23
374
Lonneke Lammers
Leeuwarden
2:39:37
2:30:29
375
Maaike van Deelen
Eefde
2:42:01
2:30:47
376
Marijke van Vliet
Katwijk Zh
2:41:43
2:31:11
377
Renske Aalders
Loopsport Groningen
2:40:49
2:31:50
378
Petra Koers
Gorredijk
2:43:48
2:32:05
379
Sabrina Kartowidjojo
Vleuten
2:39:34
2:32:09
380
Marjolein van Hemert
Lelystad
2:42:36
2:32:12
381
Johanna Jaspers
Midlaren
2:37:38
2:32:52
382
Coosje van Bruggen
Rotterdam
2:47:23
2:34:28
383
Margriet Haakma
Zwaag
2:40:20
2:34:29
384
Mary-Anne Sewell
Middelharnis
2:41:01
2:36:21
385
Femke Hoefste
Gasselte
2:46:19
2:37:30
386
Saskia Borst
Heemstede
2:44:34
2:39:51
387
Audrey van Gelder
SV Friesland
2:42:27
2:40:06
388
Laura Kroon
KAV Holland
2:41:32
2:41:15
389
Jasmin Woditzka
Hannover
2:52:27
2:41:16
390
Daphne van der Fluit
Broek op Langedijk
2:45:11
2:41:36
391
Tanja Wassenaar
Valkenburg Zh
2:54:24
2:43:52
392
Miranda ten Hoedt
Nieuwegein
2:49:20
2:44:37
393
Nynke Van Ruiten
Scharnegoutum
3:08:45
2:58:53
394
Irene Kuiper
Oudehorne
3:10:04
2:59:26
395
Barbara Müller-Martens
Didam
3:10:38
3:02:26
396
Floortje Krutzmann
West-Terschelling
3:37:28
3:24:11
V45, 21.1 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Barendsen
Rolde
1:41:36
1:29:03
2
Mirian van Dijke
Phoenix
1:37:44
1:32:35
3
Liesbeth Wijtsma
Loopgroep Leeuwarden
1:45:15
1:34:54
4
Jeannette Romeijn
Suomi
1:37:42
1:35:53
5
Marjon Feenstra
Franeker
1:39:02
1:37:46
6
Evelien Keeskamp-Croezen
PEC 1910
1:49:35
1:40:56
7
Irene van Drenth
Pijnenburg
1:43:20
1:43:08
8
Jacqueline Zacharias
Assen
1:51:38
1:43:19
9
Jeanette Overduin
LVA Plantaris
1:46:19
1:43:29
10
Miriam Saschowa
Driebergen-Rijsenburg
1:46:34
1:43:47
11
Marike Dragt
Soest
1:49:25
1:44:03
12
Annelies van Dorp
AV Gouda
1:56:22
1:44:07
13
Gerdi Wicherson
NOP
1:45:20
1:44:07
14
Karin Verhagen
Ugchelen
1:46:49
1:44:30
15
Monique Kaika
Leersum
1:54:06
1:44:38
16
Mirjam Van der Linden
AV Castricum
1:47:33
1:44:49
17
Heleen ten Kate
Groningen
1:51:53
1:45:02
18
Annie Zijlstra
Horror
1:49:06
1:45:22
19
Karin Pouls
Hanzesport
1:55:36
1:45:24
20
Jeanette Langeberg
Ciko '66
1:48:24
1:45:35
21
Dineke Bokkers
Nijkerk Gld
1:48:25
1:45:40
22
Marloes Frickel
Malden
1:47:07
1:45:40
23
Linda Tegnhed
Apeldoorn
1:54:27
1:46:42
24
Evelien van Donselaar
Voorthuizen
1:49:43
1:46:56
25
Heleen Slager
Groningen
1:54:06
1:47:12
26
Michelle Buitenhuis
Ciko '66
2:00:40
1:47:20
27
Wieja Talman
AV Heerenveen
1:49:21
1:47:52
28
Ester Bouma
Frieschepalen
1:58:38
1:47:56
29
Marije van Akkerveeken
Amsterdam
1:58:42
1:48:08
30
Tjarda Van Heek
Zandvoort
1:50:26
1:48:16
31
Thea van Asselt
ATC '75
1:51:40
1:48:26
32
Wendy Dekker
Santpoort-Noord
1:54:22
1:48:28
33
Lianne Arling
Daventria
1:55:09
1:48:32
34
Karin Van der Zwan
Velsen-Zuid
1:55:14
1:48:49
35
Erna Velthof
Hemelum
1:51:13
1:48:58
36
Karin van Tongeren
RRZ
1:56:22
1:49:02
37
Adrie Hartholt
LSV Invictus
1:50:29
1:49:06
38
Jane Al
Beverwijk
1:52:34
1:49:08
39
Tineke Haitsma-van Dijk
WZK Tri Team Wassenaar
1:55:07
1:49:11
40
Marlies Smit
Heemstede
1:50:29
1:49:18
41
Marjoleine Jansen
Zaanland
1:49:52
1:49:34
42
Marieke Miedema
Pijnenburg
1:54:43
1:49:57
43
Francine Beckers
ATC '75
1:53:17
1:49:59
44
Gera van Duijvenvoorde
Leiden
2:00:47
1:50:02
45
Mirjam de Graaf
Altis
1:54:52
1:50:19
46
Anneke Sikkema
Heeswijk-Dinther
1:59:46
1:50:20
47
Hilda Brak
Zegveld
2:00:07
1:50:26
48
Yvonne Schots
Wommels
2:00:55
1:50:51
49
Elisa Delforterie
Ugchelen
1:55:42
1:50:53
50
Annet Frietema
Franeker
1:53:32
1:51:02
51
Margreet ten Have
Driebergen-Rijsenburg
2:01:15
1:51:19
52
Lydia van den Hengel-Pals
Altis
1:51:47
1:51:25
53
Sylvia Steffens
Nieuw-Schoonebeek
1:53:57
1:51:36
54
Gonnie Poelman
ATC '75
1:58:54
1:51:41
55
Rita Bollemaat
Nieuwleusen
2:02:22
1:51:53
56
Trudy Geurds
Sassenheim
2:05:48
1:51:56
57
Joke Samplonius
Molkwerum
1:53:18
1:52:07
58
Alexandra Ridders
Hilversum
1:55:26
1:52:08
59
Angelique Zalm
Harderwijk
1:56:05
1:52:31
60
Liesbeth Hoekstra
Meerstad
2:04:00
1:52:38
61
Sietske van der Meer
Hanzesport
2:02:19
1:52:46
62
Berber Rijsptra
Stiens
1:57:16
1:53:07
63
Karin Verswijveren
Suomi
1:56:19
1:53:08
64
Afke Robroch
Austerlitz
1:55:35
1:53:09
65
Bea Tiemersma
Joure
1:55:53
1:53:18
66
Corrie Vegter
Winschoten
1:59:23
1:53:22
67
Linda Lafeber
DEM
1:55:55
1:53:25
68
Hilda Hiemstra
Harkema
1:57:58
1:53:30
69
Ineke Halve
Maasland
2:01:25
1:53:32
70
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
1:54:13
1:53:35
71
Jolanda Gerritsen
TION
1:59:50
1:53:47
72
Diane Griffioen
Phoenix
2:03:24
1:53:48
73
Nicole Nijmeijer
Archeus
2:01:42
1:53:49
74
Joke Perdok
Haren Gn
2:01:42
1:53:50
75
Iris Reuselaars
Weesp
1:55:04
1:53:51
76
Miranda Driessen
Arnhem
2:03:10
1:53:56
77
Alina Kruizenga
Groningen Atletiek
2:05:53
1:54:21
78
Ineke Elich
Haarlem
2:02:33
1:54:24
79
Ingrid Prins
Leeuwarden
1:57:00
1:54:31
80
Annet van Zeijts
Athlos
1:55:48
1:54:32
81
Annette de Ruiter
Leiden Road Runners Club
1:55:07
1:54:33
82
Liesbeth Wierda
Hempens
1:57:05
1:54:40
83
Joosje Fortuin
Driebergen-Rijsenburg
2:04:40
1:54:44
84
Ingrid Heijkoop
Zevenhuizen Zh
2:02:32
1:55:21
85
Anky Kant
Winschoten
2:01:27
1:55:26
86
Corine Boonen
NOP
2:04:21
1:55:27
87
Mireille Wolfers
Gouda
1:59:03
1:55:32
88
Martine Boddaert
Nijmegen Atletiek
2:07:16
1:55:32
89
Marion Mulder
Emmen
1:58:32
1:55:37
90
Cindy Van den Engel
Energie
2:03:18
1:55:44
91
MIrjam Weemhoff
Atletiek Maastricht
1:58:58
1:55:44
92
Janny Hofman
Impala
1:57:03
1:55:50
93
Oda van den Ende
Haarlem
2:05:06
1:56:03
94
Madeleen Uitdehaag
Lochem
2:01:38
1:56:06
95
Fenna Mulder
Tytsjerk
1:57:57
1:56:12
96
Astrid Huijsman
Arnhem
2:09:45
1:56:25
97
Annet Buitenhuis
De Gemzen
2:01:10
1:56:32
98
Hilda Spruitenburg
Hooghalen
2:03:25
1:56:41
99
Ina Harding
Sneek
1:59:35
1:56:46
100
Anneray Suister
Amsterdam
1:59:14
1:56:48
101
Jolanda Rutgers
Wenum Wiesel
2:08:21
1:56:56
102
Marjan Hoitinga
Utrecht
2:00:00
1:57:14
103
Marjan Dijken
Lemmer
2:00:24
1:57:19
104
Annemieke Vreken
Haarlem
2:06:25
1:57:20
105
Anneke Heijnis
Horror
2:06:03
1:57:25
106
Liesbeth Roos
Hoorn Terschelling
1:57:50
1:57:27
107
Tia Lokhorst Dalstra
Hattem
1:59:59
1:57:28
108
Johanna Paul
Abcoude
2:07:14
1:57:38
109
Natasja Hak
Schoonhoven
1:59:03
1:57:39
110
Bea Dijkstra Osinga
Stiens
2:01:56
1:57:39
111
Helena Krivorucsko
Voorschoten
2:00:21
1:57:44
112
Hilda Kooistra
Akkrum
2:01:25
1:57:58
113
Jannie Breeuwsma
Akkrum
2:02:04
1:58:07
114
Suze Scheepmaker
Distance Runners Voorhout
2:05:45
1:58:08
115
Jeanette Zijlstra
Sint Nicolaasga
2:02:41
1:58:08
116
Marijke de Jong
Hardlopen.nl
2:07:52
1:58:22
117
Elles Van Egmond
Sparta
2:02:38
1:58:23
118
Marianne Nicolaij
Stompetoren
2:02:30
1:58:40
119
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:10:15
1:58:41
120
Rieneke van Dijk-Bos
Warmenhuizen
2:06:37
1:58:41
121
Gerda Broekema
ATC '75
2:10:04
1:58:46
122
Mirjam Hilbrands
Groningen
2:07:16
1:58:52
123
Els Jacobi
Wageningen
2:06:13
1:58:55
124
Rommy Huizenga
Almere
2:07:21
1:59:06
125
Jose Klunder
Groningen
2:10:36
1:59:13
126
Ingrid Draaistra
Nagele
2:08:59
1:59:16
127
Nicolette Kloesmeijer
RRZ
2:11:04
1:59:18
128
Anita Molema
Oude Pekela
2:02:36
1:59:21
129
Verena Vöcking
Bocholt
2:09:24
1:59:24
130
Corrie Hooghiemstra
Tjerkgaast
2:03:59
1:59:25
131
Sandra de Vries
Enschede
2:11:06
1:59:36
132
Marjanne Vaartstra
Zuidhorn
2:03:16
1:59:43
133
Rebecca Banens
Utrecht
2:00:56
1:59:44
134
Marieke Bruininga
Emmen
2:05:02
1:59:44
135
Astrid Cazemier
Tolbert
2:03:28
1:59:55
136
Christina Boonstra
Akkrum
2:09:59
1:59:56
137
Judy Schoonhoven
Groningen Atletiek
2:12:42
1:59:56
138
Anneke van der Hoff
Wommels
2:09:59
1:59:56
139
Gera Hoekstra
Diepenveen
2:08:42
2:00:03
140
Veronique Holtmaat
Goirle
2:13:28
2:00:17
141
Esther Wynia
Groningen Atletiek
2:05:28
2:00:18
142
Mirjam Braakensiek
De Gemzen
2:04:57
2:00:18
143
Marjon Fidder
De Gemzen
2:04:57
2:00:19
144
Ellen Wynia
Groningen Atletiek
2:05:28
2:00:19
145
Alida Boks
Soest
2:06:35
2:00:23
146
Roely Hoekstra
Nijemirdum
2:09:16
2:00:34
147
Baukje Nijdam Efde
Jirnsum
2:08:12
2:00:37
148
Feikje Breimer
Fastfoot
2:02:55
2:00:38
149
Liane Peters
Klazienaveen
2:03:22
2:00:43
150
Jolanda Kämpfer-Ouwehand
Noordkop
2:07:08
2:00:45
151
Tineke Lautenbach
AV Heerenveen
2:06:07
2:00:52
152
Annechien Bouman
Diepenveen
2:09:35
2:00:56
153
Andrea van Zoest
Weesp
2:02:24
2:00:56
154
Hermien Gerritsen
Delfzijl
2:12:42
2:00:58
155
Marion van Doorm
Pijnenburg
2:06:36
2:00:58
156
Maaike vd Werf
Woltersum
2:08:13
2:00:58
157
Erna Wibbelink
Gouda
2:05:00
2:01:02
158
Chantall Takens
Haren Gn
2:10:25
2:01:15
159
Ingrid Port
PEC 1910
2:10:45
2:01:16
160
Marjo Koldeweij
De Wijk
2:03:22
2:01:21
161
Nicole Van Engelen
's-Hertogenbosch
2:13:46
2:01:22
162
Aagje Kruithof-Bruinsma
Lemmer
2:05:39
2:01:27
163
Saskia Bons
GAC Hilversum
2:09:42
2:01:31
164
Connie Kok
Nieuwleusen
2:04:53
2:01:43
165
Elise van den End
IJsselmuiden
2:10:15
2:01:45
166
Jeanette de Haan
Leeuwarden
2:08:16
2:01:47
167
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
2:06:50
2:01:47
168
Iris Hagemann
Hunzerunners Loopgroep
2:09:19
2:01:50
169
Karin Machiela
Leeuwarden
2:05:56
2:01:50
170
Anke Straatsma
Impala
2:13:39
2:01:53
171
Carola Penninx
Giethoorn
2:13:56
2:02:03
172
Catrien Brinkman
Nijeveen
2:13:56
2:02:04
173
Marjan Tuls
Loopgroep Houten
2:11:30
2:02:08
174
Riena Van der Gaast
Loopgroep Sneek
2:07:27
2:02:10
175
Marion Voskuil
Driebruggen
2:10:29
2:02:14
176
Renske Schroor
Hoorn Terschelling
2:03:04
2:02:20
177
Jacqueline Schuurman
Haarlem
2:12:56
2:02:34
178
Tineke Heida
Gersloot
2:04:56
2:02:48
179
Conny van Bennekom
Heerde
2:15:29
2:03:00
180
Anneke Koops-Kruijer
Groningen
2:14:25
2:03:01
181
Joke Visser
Gorredijk
2:11:43
2:03:02
182
Hilda de Vries
Drogeham
2:11:43
2:03:02
183
Fenna Smit
Enkhuizen
2:04:08
2:03:02
184
Ina Lanting
Annen
2:07:51
2:03:02
185
Neeltje Lefferts
AV Heerenveen
2:07:42
2:03:05
186
Dorien Gruppelaar
Leiden
2:07:41
2:03:13
187
Mirjam Flach Boverhoff
Dordrecht
2:12:32
2:03:25
188
Richt Folkerts
Wommels
2:13:38
2:03:26
189
Marianne de Haan
Startbaan
2:10:16
2:03:33
190
Reinette Gjaltema-van der Laan
Marum
2:07:07
2:03:36
191
Hanny van der Bij
SV Friesland
2:09:51
2:03:36
192
Sandra Biermann
Bocholt
2:13:39
2:03:40
193
Petra Lok
Lionitas
2:14:05
2:03:43
194
Roelie Plantinga
AV Heerenveen
2:08:52
2:03:43
195
Hilda Oosterkamp
Loopgroep Kameleon
2:15:31
2:03:47
196
Louk Messing
Heiloo
2:16:37
2:03:54
197
Trea Meesters
Horror
2:12:24
2:04:04
198
Rina Herder
Achterveld
2:07:14
2:04:10
199
Sandra Tamminga
Leeuwarden
2:05:46
2:04:10
200
Hilde Brouwer
Lionitas
2:17:13
2:04:11
201
Corine Hassink
Loopgroep Athletic Point
2:05:38
2:04:14
202
Ellen Lommerse
Almere
2:17:07
2:04:25
203
Gerry Eussen
Santpoort-Noord
2:13:54
2:04:27
204
Sylvia Kater-Kerkhoff
Heemskerk
2:09:55
2:04:32
205
Bianca Koppers
Wolvega
2:14:36
2:04:35
206
Jennifer Bijzet
Almere
2:12:45
2:04:36
207
Linda Dekker
Leeuwarden
2:14:16
2:04:43
208
Hieke Osinga-Sybesma
Koufurderrige
2:10:02
2:04:43
209
Jasmin Geijteman
U-Track
2:11:29
2:04:43
210
Sigrid Ihringer-Grobben
Athlos
2:08:17
2:04:46
211
Claudia Denneboom
Zaanland
2:12:50
2:04:47
212
Marlène de Lange
Boskoop
2:06:39
2:04:59
213
Lisette van der Krans-Dibbets
Zevenhuizen Zh
2:16:22
2:05:01
214
Ankie Dijkslag
Olst
2:07:38
2:05:01
215
Sipkje Louwsma
Wijnaldum
2:14:29
2:05:06
216
Nicole van Doorn
Leusden
2:07:25
2:05:11
217
Jantsje Fekken
Langweer
2:10:46
2:05:13
218
Jose Westeneng
Woltersum
2:12:33
2:05:18
219
Ilse de Winter
Sint Nicolaasga
2:10:02
2:05:28
220
Erna Klomp
Loopgroep Bedum
2:12:25
2:05:29
221
Esther Dinnissen
IJmuiden
2:17:28
2:05:31
222
Trea Walstra
Menaam
2:15:53
2:05:31
223
Steffie De Reuver
Zaandam
2:13:06
2:05:41
224
Marjon van Eck
Loopgroep Aart Stigter
2:14:54
2:05:50
225
Jannie de Munnik
NOP
2:11:51
2:06:00
226
Elly Koning
Enschede
2:15:24
2:06:01
227
Claudia van Osnabrugge
Leiderdorp
2:17:54
2:06:02
228
Greetje de Jong
Loopgroep Bedum
2:11:04
2:06:05
229
Annet de Bruijne
Horror
2:17:43
2:06:10
230
Charlotte Broekman
Soest
2:12:26
2:06:14
231
Jennifer Woltjer
Soest
2:12:26
2:06:14
232
Petra De Groot
De Koplopers
2:13:12
2:06:17
233
Annemiek Maissan
Tempo
2:08:49
2:06:24
234
Diana Den Hertog
Amersfoort
2:15:35
2:06:33
235
Laura Woppenkamp
Gasselte
2:15:28
2:06:35
236
Karin Spruyt
Grou
2:10:12
2:06:38
237
Gonny Darwinkel
Annen
2:11:31
2:06:42
238
Lucy Crain
Hoofddorp
2:16:23
2:06:43
239
Anneke Kiewiet
Gytsjerk
2:14:45
2:06:48
240
Kina Koetse
Assen
2:14:14
2:06:56
241
Ida Hylkema
It Heidenskip
2:11:37
2:06:58
242
Anneke Steinfort
Bolsward
2:10:31
2:07:00
243
Joukje Versluijs
Amstelveen
2:13:39
2:07:01
244
Grytsje Miedema
Workum
2:08:41
2:07:02
245
Annet Huntink
Pijnenburg
2:17:30
2:07:04
246
Patricia Versteeg
Houten
2:17:12
2:07:06
247
Jacqueline Groenewegen
Daventria
2:10:40
2:07:16
248
Ellie van Eijk
Maarn
2:19:39
2:07:35
249
Christina Buma
Oudega Gaast Sleat
2:13:01
2:07:37
250
Petra Roelofs
Ciko '66
2:21:26
2:08:05
251
Nancy Hertsenberg
Gorredijk
2:19:57
2:08:07
252
Maureen Jansen
Oegstgeest
2:12:17
2:08:08
253
Marlies Smit- Mast
Landerum
2:09:04
2:08:18
254
Willy van Beek
Ysbrechtum
2:16:38
2:08:18
255
Ingrid van de Leur
Hattemerbroek
2:16:54
2:08:19
256
Irma Kromhout-van Cappelle
Wageningen
2:18:06
2:08:25
257
Mirjam Kraan
Houten
2:18:33
2:08:27
258
Wilma Maaskant
Wenum Wiesel
2:20:02
2:08:34
259
Penny Steegstra
Leeuwarden
2:09:41
2:08:36
260
Andrea Bosman
Sparta
2:13:08
2:08:48
261
Mariska Stumpf
Sparta
2:13:08
2:08:48
262
Dineke Boltjes
Winschoten
2:18:44
2:08:52
263
Annette Voskuilen
Maastricht
2:10:53
2:08:54
264
Marjo Slootjes
Enschede
2:17:30
2:08:55
265
Francine Boerstoel
Utrecht
2:15:06
2:09:00
266
Anita Bijker
Loopgroep Sneek
2:12:16
2:09:09
267
Bianca Klinkhamer
Annen
2:19:59
2:09:10
268
Mireille Lauret Roemers
Utrecht
2:16:02
2:09:16
269
Miranda Jochems
Sneek
2:12:31
2:09:19
270
Marianne Kalkman
Utrecht
2:10:26
2:09:19
271
Kea de Groot
Delfzijl
2:13:50
2:09:24
272
Berlinda Rozenberg
Pijnenburg
2:19:52
2:09:26
273
Desiree Derriks
Ede Gld
2:14:00
2:09:28
274
Harriet Aans
Montfoort
2:18:33
2:09:30
275
Ida Pals
Lies
2:10:20
2:09:35
276
Gineke Hoogendoorn
AV '47
2:22:24
2:09:36
277
Margreet Alberts
Loopgroep Houten
2:20:56
2:09:40
278
Grada Sloos
Zoeterwoude
2:22:02
2:09:41
279
Andrea van Eeuwen
GAC Hilversum
2:20:49
2:09:46
280
Dorothy Winters
Weesp
2:11:45
2:10:18
281
Caroline Roeterdink
Zandvoort
2:22:27
2:10:21
282
Eva Lindner
Heemstede
2:22:28
2:10:22
283
Saskia Kellenbach
Schiedam
2:23:20
2:10:23
284
Linda Veninga
Gytsjerk
2:18:24
2:10:26
285
Irma Koelstra
Apeldoorn
2:21:29
2:10:29
286
Lucia Oenema
Gytsjerk
2:18:30
2:10:32
287
Marieke Aalberts
Apeldoorn
2:21:29
2:10:33
288
Sadie Amor
Voorne Atletiek
2:13:30
2:10:34
289
Sandra Middel-de Sterke
Rotterdam
2:17:27
2:10:34
290
Anemoon Elzinga
Midsland
2:10:51
2:10:41
291
Désirée van der Poel
Oosterend Terschelling
2:10:52
2:10:41
292
Oda Ritsema van Eck
Oegstgeest
2:15:13
2:10:44
293
Ilse Knijn
Muiderberg
2:17:11
2:10:48
294
Sandra Remijn
Heemskerk
2:14:15
2:10:48
295
Annet Pongers
Nijkerk Gld
2:18:44
2:10:51
296
Connie Roomer
Hoek van Holland
2:15:08
2:10:55
297
Henriëtte Hooge
HAC '63
2:13:07
2:11:21
298
Marjo van Pomeren
Sneek
2:19:26
2:11:34
299
Sytske Sytema
Deinum
2:23:07
2:11:38
300
Miriam Hölscher
Castricum
2:18:37
2:11:49
301
Lyset Rekers
Enschede
2:18:55
2:11:49
302
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
2:20:34
2:11:49
303
Irene Kriele
Sneek
2:15:07
2:11:57
304
Mirjam Vledder
Driebergen-Rijsenburg
2:18:50
2:11:59
305
Djieuwke Verseput
Driebergen-Rijsenburg
2:18:50
2:12:00
306
Rieta van Heuveln
Loopgroep Bedum
2:19:09
2:12:11
307
Renske Beets
Leusden
2:14:28
2:12:13
308
Marja Otto
Driebergen-Rijsenburg
2:19:09
2:12:15
309
Corine Bont-Tiebosch
Utrecht
2:19:10
2:12:17
310
Marieke Appels
Annen
2:17:08
2:12:20
311
Corrie Pars
Loopgroep Berlikum
2:17:19
2:12:21
312
Janet de Graaf
Atos
2:13:38
2:12:31
313
Yvonne Kooi
Borger
2:16:37
2:12:35
314
Annette Pijper
Loopgroep Nienoord
2:16:20
2:12:46
315
Nicolet Munsterman
Kampen
2:18:34
2:12:46
316
Aly Staal
Ootmarsum
2:25:43
2:12:47
317
Ida van der Velde
Burgum
2:25:55
2:12:48
318
Wytske van der Kooi
Burgum
2:25:55
2:12:48
319
Adriane van Duivendijk
Nieuwegein
2:24:22
2:12:51
320
Jessica Marugg
IJsselstein Ut
2:20:06
2:12:53
321
Annieke de Ruiter
Goutum
2:18:58
2:13:05
322
Corry Klompien
Zuidhorn
2:19:02
2:13:08
323
Froukje Mulder
Drachten
2:21:43
2:13:30
324
Jeanine Blankvoort
Zwolle
2:26:36
2:13:43
325
Joke Smit
Groningen
2:26:22
2:13:53
326
Gerda Hummel Reininga
Snakkerburen
2:20:22
2:14:07
327
Sylvia Kamstra
Sneek
2:17:23
2:14:08
328
Annemat Lukkes
Sneek
2:17:23
2:14:08
329
Helma Versteeg
Nieuwegein
2:22:12
2:14:30
330
Brigitte Haarms-Moonen
't Veld
2:26:35
2:14:38
331
Joke Bleijerveld
Loopgroep Dokkum
2:20:16
2:14:44
332
Lisette Hofman
Houten
2:25:04
2:14:53
333
Mareen Hennen
De Knipe
2:24:03
2:15:08
334
Ingeborg Minjon
Winkel
2:27:08
2:15:12
335
Jolanda Hoogebeen
Voorthuizen
2:16:31
2:15:12
336
Janneke Top
Westerlee Gn
2:24:14
2:15:13
337
Jacomine Paul
Abcoude
2:25:26
2:15:26
338
Tanja van Eeuwen
Leusden
2:26:30
2:15:27
339
Karin Nieuwenhuis
Linschoten
2:23:52
2:15:29
340
Tabitha Kraak
Sneek
2:28:38
2:15:29
341
Margreet de Geus
IJsselmuiden
2:28:52
2:15:35
342
Rini van Blokland
Phoenix
2:25:37
2:15:38
343
Saskia Luehof
Peize
2:28:59
2:15:44
344
Corine Nuijten
Nijkerk Gld
2:22:13
2:15:53
345
Ellen Smit
PAC
2:28:10
2:15:53
346
Elvira Torenvlied
Stompetoren
2:19:09
2:16:00
347
Monique Schoon
Stompetoren
2:19:09
2:16:01
348
Petra Bosma
AV Heerenveen
2:28:02
2:16:01
349
Rachel Braunstahl
Rotterdam
2:19:08
2:16:03
350
Karin Wierda
Impala
2:25:17
2:16:06
351
Gertine Nap
Clytoneus
2:28:58
2:16:12
352
Martina Mak
Groningen
2:23:39
2:16:12
353
Tanja Meijerink
Losser
2:17:53
2:16:13
354
Geertje Visser
Arum
2:28:07
2:16:13
355
Willemien Weits
Nieuwleusen
2:19:23
2:16:15
356
Helen Grandiek
Zaanland
2:27:04
2:16:16
357
Anskje Schaap
Heeg
2:27:36
2:16:19
358
Trees Maatman
AV Heerenveen
2:21:56
2:16:29
359
Joke Gros
Loopgroep Hugo Veenker
2:18:20
2:16:31
360
Simone de Best
Horror
2:27:08
2:16:40
361
Inge Dik
Haren Gn
2:27:36
2:16:40
362
Ellen Fase
Delft
2:24:37
2:16:48
363
Nanda Foendoe-Blok
Zoetermeer
2:27:13
2:16:50
364
Inge Zijlstra-Looman
Leeuwarden
2:22:15
2:16:53
365
Jitske Meijering
Diemen
2:28:27
2:17:00
366
Eline Weijers
Esbeek
2:28:38
2:17:02
367
Dorothee Veenstra
Leeuwarden
2:25:40
2:17:03
368
Lies Van Himbergen
IJsselstein Ut
2:30:11
2:17:10
369
Jose Sinnema
Heerenveen
2:19:05
2:17:10
370
Gea Poppen
Loopsport Groningen
2:26:29
2:17:13
371
Natascha Albers
Groningen
2:23:23
2:17:14
372
Renate Tijsseling
Voorne Atletiek
2:22:02
2:17:16
373
Martha Hettema
Borne
2:23:06
2:17:20
374
Gaja Duikersloot
Oldenzaal
2:30:25
2:17:28
375
Janna Haak
Loopgroep De Drentsche Aa
2:18:34
2:17:28
376
Saskia Louwsma
Nijland
2:24:29
2:17:30
377
Uilkje Jansma
Langweer
2:20:09
2:17:43
378
Hinke Wijngaard
Heerenveen
2:27:46
2:17:43
379
Maria Van Welie
Gouda
2:25:52
2:17:47
380
Erna de Vries
SV Friesland
2:23:07
2:17:47
381
Monique Groeneveld
KAV Holland
2:18:12
2:17:54
382
Nicole Vorderman
Atletics Nijverdal
2:23:29
2:18:01
383
Synthia Corstiaensen
Almere
2:26:13
2:18:06
384
Nynke Hoogendoorn
Nieuwegein
2:29:42
2:18:06
385
Henrike Bulthuis
IJsselmuiden
2:26:38
2:18:07
386
Ingrid Kalma
Amsterdam
2:28:47
2:18:15
387
Jip Nauta
Nieuwegein
2:30:08
2:18:37
388
Gea Bouma-Helmus
Bornerbroek
2:25:38
2:18:46
389
Gerda Wolke
Impala
2:28:06
2:18:54
390
Hinke Osinga
IJlst
2:31:34
2:18:56
391
Kiki de Boer
Loopgroep IJlst
2:31:34
2:18:56
392
Ellen La Crois
Uithuizermeeden
2:29:19
2:19:02
393
Marieke Faasen
Voorne Atletiek
2:27:23
2:19:08
394
Jitty Krol
Leeuwarden
2:26:34
2:19:14
395
Géke Glastra
Apeldoorn
2:30:42
2:19:27
396
Gelske Rozema
Goutum
2:25:22
2:19:28
397
Gea Steen-Slump
Heerenveen
2:31:15
2:19:42
398
Annemarie Flapper
Blauwhuis
2:25:25
2:19:44
399
Maria Oosten
Roodeschool
2:30:17
2:20:00
400
Miranda Westra- Bos
Hoorn Terschelling
2:20:56
2:20:11
401
Anne van Drunen
Groede
2:28:54
2:20:12
402
Will Hoogervorst
De Spartaan
2:30:25
2:20:13
403
Sylvia de Groot
Voorhout
2:30:25
2:20:14
404
Annet Hensums
Noordhorn
2:29:54
2:20:25
405
Irene Nater
Sint Maarten
2:32:28
2:20:31
406
Yvonne Zweers
Dieren
2:28:39
2:20:38
407
Anne-Marie Vroom
Loopgroep Zuidhorn
2:32:51
2:20:53
408
Linda Nijman
PAC
2:25:06
2:20:54
409
Arieke Knook
Breda
2:31:32
2:20:56
410
Francien Iedema
Delden
2:33:04
2:20:58
411
Verona C De Waal
Breda
2:28:34
2:21:19
412
Karin van Sas
Breda
2:28:34
2:21:20
413
Martine Meijers
Midwoud
2:28:41
2:21:31
414
Linda Bronts
Spartacus
2:26:24
2:21:40
415
Gerda Rijlaarsdam
LSV Invictus
2:27:20
2:22:01
416
Liek Gerritsen
Amersfoort
2:34:34
2:22:03
417
Aafke Hamstra- v d Wal
Loopclub Burgum
2:26:14
2:22:13
418
Marilyn McCann
Enkhuizen
2:24:03
2:22:28
419
Marlene Kreijkes
Franeker
2:36:30
2:23:49
420
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
2:33:02
2:23:56
421
Vera van der Meer
Zwolle
2:30:28
2:23:59
422
Ellen Zwarteveen
Rotterdam
2:36:28
2:24:10
423
Marielle Kenemans
Groningen
2:28:46
2:24:14
424
Carolien van der Touw
Groningen Atletiek
2:35:48
2:24:22
425
Trienette Schuiling
Gasselte
2:33:42
2:24:24
426
Tietsia Braams-Oosterhuis
Gasselte
2:33:42
2:24:24
427
Nelleke van den Berg
Pijnenburg
2:30:14
2:24:40
428
Marian Kooijman
Houten
2:34:52
2:24:40
429
Anke de Jong-Geurts
Horror
2:33:52
2:24:41
430
Suzanne van Stratum
Amsterdam
2:36:14
2:24:44
431
Christa van Elst
Utrecht
2:34:31
2:24:51
432
Diane Keuken
Duiven
2:33:16
2:24:54
433
Esther Knop
Midsland
2:26:05
2:25:18
434
Simone Dahmes
Midsland
2:26:05
2:25:19
435
Natascha Vale
Utrecht
2:26:32
2:25:21
436
Helma van Tol
LVA Plantaris
2:35:39
2:25:21
437
Jacqueline Freeke
Nietap
2:27:53
2:25:26
438
Tjitske van der Velde
Echtenerbrug
2:32:22
2:25:50
439
José REIJINGA
Groningen Atletiek
2:28:57
2:25:54
440
Annechien Hoefkens-Kruis
's-Hertogenbosch
2:36:41
2:25:55
441
Mariska Boersma
Veldhoven
2:33:02
2:26:03
442
Lida van Sloten
SV Friesland
2:28:27
2:26:08
443
Janneke Sas
Hoorn Nh
2:31:02
2:26:13
444
Paula van Veen
Voorne Atletiek
2:29:24
2:26:25
445
Marleen van den Engel
Voorne Atletiek
2:29:23
2:26:25
446
Martine Glerum
Duiven
2:37:02
2:26:30
447
Imca Vaartjes
Akkrum
2:29:12
2:26:45
448
Masja de Boer
AV Heerenveen
2:29:13
2:26:45
449
Anja Van der Heijden
Houten
2:36:59
2:26:47
450
Trea van der Heide
Balkbrug
2:40:24
2:27:19
451
Martina Westerhuis
Drachten
2:30:22
2:27:42
452
Gerda Klijn
Delfzijl
2:38:31
2:27:42
453
Ageeth de Graaf
Wolvega
2:33:43
2:28:06
454
Marjan Kamstra-Stuiver
Wommels
2:38:28
2:28:23
455
Wendy Bosman
Vledder
2:35:40
2:28:56
456
Karin Andersson
Leeuwarden
2:30:37
2:29:08
457
Rinny van Duijneveldt
Franeker
2:34:15
2:29:36
458
Annika Bangma
Arum
2:41:45
2:29:50
459
Grietje Stoker-Annema
SV Friesland
2:32:15
2:29:54
460
Marion Jorritsma
Barendrecht
2:36:14
2:29:55
461
Esther Koning
2:41:12
2:30:02
462
Ina Haan
SV Veendam
2:41:52
2:30:06
463
Janneke van der Werff
Nieuw-Vennep
2:38:50
2:30:19
464
Ingrid Schenkt
Amsterdam
2:37:17
2:30:23
465
Renate Jimmink
Zutphen
2:42:01
2:30:47
466
Ingrid Tjepkema
Drachten
2:35:19
2:31:40
467
Choe Mie Dilling-Chan
Loopsport Groningen
2:40:50
2:31:58
468
Esther van Dorresteijn
Gorredijk
2:43:48
2:32:05
469
Therèse Huitema
Blauwhuis
2:38:36
2:32:56
470
Geertje Brouwer
Blauwhuis
2:38:37
2:32:57
471
Femmy Prakken
Start '78
2:46:09
2:33:11
472
Anna Bosman
Nieuwleusen
2:36:37
2:33:28
473
Edith Slager
Start '78
2:46:28
2:33:29
474
Audrey Scholte-Mast
Emmen
2:37:37
2:33:34
475
Nicolai Bakker
Emmen
2:37:38
2:33:34
476
Sandra Vd Linden
Vledder
2:40:35
2:33:51
477
Ingrid Brouwer
West-Terschelling
2:34:23
2:33:58
478
Katja Kalb-Kinders
Valkenswaard
2:42:29
2:34:07
479
Diana Sijm
ATC '75
2:36:27
2:34:16
480
Karin in het Veld
Westervoort
2:39:23
2:34:22
481
Toziena van der Tuuk
Horror
2:46:06
2:34:29
482
Esther Buis
Velsen-Zuid
2:43:11
2:34:58
483
Mirjam Keijzer
Achterveld
2:38:34
2:35:33
484
Wieteke Keijser
Lutjewinkel
2:48:45
2:36:48
485
Karin Oosting
Gasselte
2:46:17
2:37:29
486
Els Wolfers
Harkstede
2:40:52
2:37:32
487
Marieke van Bruggen
Schiedam
2:54:06
2:41:09
488
Jeanette van Zanten
Utrecht
2:48:27
2:41:39
489
Anne-Marie de Reus
Lelystad
2:54:18
2:43:27
490
SYLVIA Tiersma
Hoogezand
2:54:59
2:53:03
491
Mariska Rook
Kampen
3:03:15
2:54:44
492
Anita Dijker
West-Terschelling
2:58:43
2:58:16
493
Anneke Lootsma
Jubbega
3:10:04
2:59:25
494
Annemieke Bregman
Driebergen-Rijsenburg
4:43:40
4:36:47
V55, 21.1 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelyne AbelnAvezaat
Smalle Ee
1:36:13
1:35:05
2
Jolanda Hageman
Gouda
1:40:48
1:36:50
3
Hilde Bos
Gieten
1:42:15
1:40:24
4
Frida Bilterijst-der Weduwe
TION
1:48:47
1:42:08
5
Leidy Bovens
Utrecht
1:56:04
1:42:50
6
Alie Brouwer
Joure
1:55:16
1:43:41
7
Kitty Kiebert
Noordwijk Zh
1:46:30
1:44:05
8
Paula Huiszoon
Bussum
1:51:37
1:45:09
9
Grietje Rijpstra
Stiens
1:57:13
1:45:47
10
Keelin O'Connor
Bavel
1:49:07
1:46:30
11
Jacinta Fancel
Leeuwarden
1:49:50
1:47:26
12
Wietske Udding Helder
De Wilp Gn
1:50:55
1:49:15
13
Anne Wilbers
Amsterdam
1:52:23
1:49:59
14
Corry Buma
Sneek
1:53:57
1:50:42
15
Harriet Speelman-Komen
Nijeveen
1:53:12
1:51:06
16
Jolanda Ammerlaan
Maasland
2:01:03
1:51:28
17
Loes Ouwerkerk
Nieuw Scheemda
1:56:42
1:51:37
18
Marijke Kroon
Vinkeveen
2:01:40
1:51:58
19
Annigje Meester
Joure
1:54:34
1:51:58
20
Mariza Ruijter
Almere
1:58:30
1:52:28
21
Carin Verdoorn
Loopschool Wim Akkermans
1:57:26
1:52:44
22
Anne-Marieke van Helvoort
Santpoort-Noord
2:02:20
1:52:53
23
Gerda Westra
Bussum
1:54:43
1:53:16
24
Tineke Hoekstra
Gouda
1:55:00
1:53:22
25
Ina Stege
NOP
1:58:47
1:53:25
26
Kitty Swiggers
Garmerwolde
1:54:42
1:53:36
27
Ineke Booy
Climax
1:58:16
1:53:45
28
Helma Janssen
Veenendaal
2:02:37
1:54:08
29
Betty Osinga
SV Friesland
2:00:24
1:54:32
30
Elly Abbink
Opende
1:59:48
1:55:19
31
Suzan Meijer
Argo
1:58:07
1:55:25
32
Gerrie van der Veen
Rotterdam
2:06:55
1:55:28
33
Alice Hagens
Distance Runners Voorhout
2:03:41
1:56:01
34
Wendelien Schalij
Leeuwarden
2:00:34
1:56:56
35
Marry de de Lange
ACO Van Elderen
2:03:30
1:56:56
36
Klaske Prose Romkes
Loopgroep Leeuwarden
2:01:33
1:56:59
37
Hennie Ouwendorp
Voorthuizen
1:59:55
1:57:01
38
Yvonne Wijermans
Amsterdam
2:03:42
1:57:04
39
Elly Hoorn
Gieten
2:04:55
1:57:26
40
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
2:01:56
1:57:39
41
Gea Elgersma
Sneek
2:09:32
1:57:59
42
Roos Boerma
Loopclub Burgum
2:01:28
1:58:06
43
Beatrix Downar
Sint Nicolaasga
2:00:49
1:58:20
44
Marjan in 't Velt
Drachten
2:00:49
1:58:43
45
Rixte Mulder
AV Heerenveen
2:02:07
1:58:54
46
Terry Bos
Sneek
2:11:40
1:59:24
47
Antje Sipkema
West-Terschelling
2:00:21
1:59:38
48
Annemarie Dooijes
Utrecht
2:02:30
1:59:46
49
Ingrid van der Veen
Leeuwarden
2:10:40
1:59:52
50
Alie van den Dries
Bennekom
2:01:56
2:00:04
51
Nelleke van Veen
LSV Invictus
2:06:42
2:00:18
52
Jenny van de Loo
Weesp
2:01:52
2:00:39
53
Ingrid Serrarens
Hengelo Ov
2:07:47
2:00:42
54
Mart van Donserlaar
Edam
2:04:36
2:00:51
55
Corrie Lansing
Leiden Road Runners Club
2:09:46
2:00:55
56
Siska Folkertsma
AV Heerenveen
2:06:23
2:01:11
57
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
2:11:10
2:01:14
58
Miek Greebe
Amsterdam
2:09:20
2:01:17
59
Tonia Zondag
De Wijk
2:03:22
2:01:21
60
Gerrie Ebbeling
Nijeveen
2:06:46
2:01:43
61
Joset Fit
Medemblik
2:08:55
2:01:46
62
Afra Galama
Heeg
2:04:00
2:02:06
63
Boukje Hoekstra
Emmeloord
2:08:17
2:02:56
64
Nelleke Appelo
Katwijk Zh
2:13:33
2:03:02
65
Anneke Wiersma
Impala
2:11:08
2:03:03
66
Gisele Van Zeben-de Vries
Stolwijk
2:05:12
2:03:06
67
Mayke Verweij
Phoenix
2:13:27
2:03:33
68
Annego Fokker
Bloemendaal
2:13:13
2:03:45
69
Tjitske de Jong
Mildam
2:09:48
2:04:03
70
Maria Schmeets
Gouda
2:13:16
2:04:47
71
Jouk Dijkstra
LSV Invictus
2:14:50
2:05:09
72
Pita Hoogendoorn
Weesp
2:09:59
2:05:12
73
Gonnie van Haaster
Castricum
2:07:01
2:05:26
74
Mirjam Voss Mous
Bavel
2:16:08
2:05:33
75
Betsy Meijer
Haaksbergen
2:13:42
2:05:45
76
Anja van Holten
Zeewolde
2:13:24
2:05:50
77
Leontien Ridder
De Bilt
2:12:13
2:05:56
78
Ria Perfors
Elst Ut
2:14:52
2:06:06
79
Petra Hamers
Utrecht
2:11:52
2:06:08
80
Dineke Mijer
Voorne Atletiek
2:12:51
2:06:20
81
Dianne Spanjers
RRZ
2:17:14
2:06:35
82
Gré Bezema
Gasselte
2:15:34
2:06:40
83
Marietje Nijhof
PEC 1910
2:16:21
2:06:51
84
Aly Prins-Olijve
LSV Invictus
2:12:32
2:07:16
85
Jeltje Ferwerda-ter Wee
Joure
2:15:06
2:07:16
86
Inge Sturop
Krommenie
2:09:30
2:07:22
87
Rika Hoekstra
LSV Invictus
2:13:55
2:07:30
88
Lian IJdema
Bolsward
2:11:03
2:07:33
89
Anna Galama
Zuidhorn
2:14:21
2:07:44
90
Ariane Pille
Daventria
2:11:12
2:07:47
91
Keelin O'Connor
Sprint
2:11:19
2:08:08
92
Connie Roomer
Hoek van Holland
2:12:46
2:08:33
93
Ans Van Rijn
Stegeren
2:20:46
2:08:33
94
Marie-Anne Peterse
Hilversum
2:16:59
2:09:05
95
Jeannette Schram-Moll
Wolvega
2:14:25
2:09:17
96
Marian Connotte
Pijnenburg
2:11:38
2:09:18
97
Reina Hes
Loopgroep Dokkum
2:16:19
2:09:33
98
Monique Beek
Weesp
2:14:27
2:09:39
99
Liset Klopman
Vorden
2:12:02
2:09:41
100
Vera Bak
IJsselstein Ut
2:21:15
2:09:44
101
Marieke Teernstra
Nieuwegein
2:17:23
2:09:46
102
Annelies Mosselman
Uden
2:12:03
2:10:04
103
Gonny Bergevoet
Argo
2:18:31
2:10:05
104
Thea Stam
Loopgroep Houten
2:17:34
2:10:05
105
Coosje Hoogendoorn
Amsterdam
2:12:52
2:10:09
106
Lina van der Linden-Treure
Alblasserdam
2:23:28
2:10:12
107
Ina Koning
Wervershoof
2:17:24
2:10:13
108
Ineke Overkempe
Daventria
2:13:50
2:10:25
109
Jolande Eijkelenkamp
Daventria
2:13:50
2:10:26
110
Aly Leijendekker
Tjalleberd
2:12:58
2:10:37
111
Rienke Veldhuis
AV Zeewolde
2:18:16
2:10:42
112
Marian Blokland
Atletiek Maastricht
2:21:53
2:10:52
113
Dineke Srowig
Appingedam
2:21:50
2:11:01
114
Alida Smit
ATC '75
2:22:40
2:11:23
115
Lidwien Broenink
Joure
2:23:59
2:11:25
116
Jennie de Vries
Nijland
2:24:48
2:11:37
117
An Bierman
Hunzerunners Loopgroep
2:20:06
2:12:38
118
Hennie Wesseling
ATC '75
2:18:34
2:12:59
119
Astrid Dorau
Leverkusen
2:20:08
2:13:04
120
Aukje Kracht
Leeuwarden
2:23:21
2:13:08
121
Marijke Bos
Oosterend Terschelling
2:13:56
2:13:12
122
Ildiko Baars
Keeken
2:21:33
2:13:29
123
Janneke Wubs-Komdeur
Emmen
2:15:57
2:13:43
124
Antsje Postma
Oentsjerk
2:21:49
2:13:52
125
Anje Zeilstra
Uithuizen
2:23:00
2:14:15
126
Coby Wille
Tzum
2:17:19
2:14:27
127
Margreeth Korten
Lionitas
2:16:51
2:14:32
128
Liesbeth Lagerweij
Midsland
2:15:30
2:14:47
129
Gaby Van Rooij
Amerongen
2:25:48
2:14:58
130
Yvonne van der Schalie
Amersfoort
2:18:56
2:15:01
131
Els Rijkhoff
Oostzaan
2:23:45
2:15:15
132
Lian De Jonge
Roden
2:18:31
2:15:27
133
Esther Liefers
Kiel-Windeweer
2:24:45
2:15:36
134
Gonnie Roumen
Dolichos
2:22:07
2:15:37
135
Neel van Mourik
SV Friesland
2:25:02
2:15:38
136
Conny Reijntjes
Sneek
2:24:50
2:15:57
137
Marlene Dettingmeijer
Enschede
2:26:45
2:16:02
138
Marijke Spruyt
Alphen aan den Rijn
2:18:11
2:16:05
139
Henny Sikken
Driebergen-Rijsenburg
2:27:30
2:16:25
140
Elisabeth Nederlof
Amsterdam
2:29:00
2:16:46
141
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
2:26:26
2:16:56
142
Margriet de Beer
West-Terschelling
2:17:24
2:17:02
143
Reina Scholtens
Loopgroep De Drentsche Aa
2:18:29
2:17:23
144
Ada Visser
PAC
2:24:16
2:17:23
145
Heleen Koster
PAC
2:24:16
2:17:25
146
Annabell Engles
Hoogland
2:27:21
2:17:30
147
Jo de Vetten Panda
Nijmegen
2:22:09
2:17:40
148
Ankie Boschma
Tijnje
2:23:00
2:17:44
149
Norine Senior
Groningen Atletiek
2:27:09
2:17:54
150
Ina Bruns
Oostzaan
2:30:34
2:18:36
151
Albertha Harms
Hoogeveen
2:22:12
2:19:27
152
Marina van Laake-Ruesen
Hoorn Terschelling
2:20:15
2:19:32
153
Wilma Maas
NOP
2:28:33
2:19:37
154
Diana Albertz
Voorhout
2:31:14
2:19:47
155
Marjan Boot
Athlos
2:21:40
2:20:18
156
Meintje van Mierlo
Deventer
2:27:49
2:20:21
157
Gerrie Boelhouwer
Hellas
2:32:40
2:20:49
158
Tineke Dijkstra
SV Friesland
2:29:05
2:21:09
159
Anneke Bos
Ede Gld
2:31:26
2:21:27
160
Brigit Bodlaender
Houten
2:29:15
2:21:47
161
Hilda Goedemoed
Amstelveen
2:30:35
2:22:18
162
Kitty Brussee
Zwammerdam
2:25:34
2:23:28
163
Karin Heslinga
Goor
2:33:02
2:23:38
164
Mattie De Boer
LSV Invictus
2:31:09
2:26:08
165
Nel Nieuwpoort
Delft
2:28:50
2:27:16
166
Anke van Dijk
Wommels
2:36:38
2:27:34
167
Suzan van Bergen
Groningen
2:30:47
2:27:38
168
Marian Eijndthovenschaik van Eijnd
IJsselstein Ut
2:37:00
2:27:46
169
Ans Agricola
Joure
2:35:51
2:28:02
170
Hilly Oosting
Annen
2:35:58
2:28:28
171
Hieke Veenstra - Rinsma
Loopgroep Hugo Veenker
2:30:21
2:28:31
172
Inge Kools
SV Friesland
2:36:56
2:28:59
173
Petra Bosman
Amersfoort
2:41:03
2:29:11
174
Anneke van der Meer
Leeuwarden
2:39:25
2:29:12
175
Karin Beers
Almere
2:36:07
2:30:05
176
Yvonne Spigt
Almere
2:36:11
2:30:08
177
Petra Fokker
Monster
2:36:11
2:30:08
178
Tineke Wendel-Duursema
Roden
2:33:46
2:30:09
179
Marlou Nivard
De Wilp Gn
2:36:11
2:30:33
180
Marlies Ten Haaf
Almere
2:43:09
2:31:05
181
Ingrid Hoving
Meppel
2:36:23
2:31:18
182
Gerda van Wier
Almere
2:38:24
2:31:49
183
Katy van Ree
Leusden
2:44:19
2:32:19
184
Jeanet Bakker
Loopgroep De Drentsche Aa
2:37:38
2:32:52
185
Simone Volbeda
Almere
2:46:24
2:33:18
186
Jenny Haze
Meppel
2:38:29
2:33:24
187
Miriam Poort
Almere
2:40:26
2:33:52
188
Sonja Dijkstra de Gorter
Harlingen
2:35:47
2:33:54
189
Annemiek Oterdoom
ATC '75
2:36:27
2:34:16
190
Sjouke Weiss
Gasselte
2:43:34
2:34:51
191
Marijke de Jager
Athleta
2:39:34
2:35:10
192
Aaltjen Volbers
Enschede
2:46:00
2:35:17
193
Marjan Verhaar
Wageningen
2:44:19
2:37:00
194
Sjoukje Sinnema
SV Friesland
2:42:27
2:40:06
195
Jolanda Heij
Sommelsdijk
2:45:07
2:42:30
196
Trijnie Spanjer
Scheemda
3:10:43
2:57:22
197
Aafje van den Akker
Loopgroep Bedum
3:10:54
3:10:23
V65, 21.1 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemiek van Rooijen
Loopgroep Houten
1:57:03
1:55:27
2
Hubertine Hingstman
Loopgroep Aart Stigter
2:05:52
1:56:10
3
Hennie Lollinga
Startbaan
2:07:49
2:01:10
4
Marga Stroo
TAS '82
2:02:50
2:01:24
5
Helma Smeenk
Enschede
2:18:33
2:12:13
6
Ineke Hekking
PAC
2:28:10
2:15:53
7
Janny Klarus
Loopgroep Bedum
2:28:28
2:21:06
8
Aukje Heida
AV Heerenveen
2:26:55
2:22:29
9
Cor Hoek
Leiden
2:36:03
2:25:48
10
Pen van Oyen
Amsterdam Zuidoost
2:36:03
2:25:50
11
Greta Merlo
Gent
2:39:12
2:26:59
12
Betty Verbeij
Reeuwijk
2:29:50
2:27:45
13
Hanny Luinge
Borger
2:36:40
2:27:55
14
Joke de Vries
Purmerend
2:30:19
2:28:25
15
Gre De Kloet
Alphen aan den Rijn
2:42:41
2:32:17
16
Mary Cahuzak
Almere
2:40:26
2:33:51
17
Monika Schmergal
Bergisch Gladbach
2:44:46
2:37:38
18
Margriet Prins
Velsen-Zuid
2:44:34
2:39:52
19
Betsy Boekhorst
IJsselstein Ut
3:06:25
2:55:24
20
Ineke Molenaar
Groningen
3:10:43
2:57:22
MSEN, 42.2 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Stuursma
SV Veendam
2:33:46
2:33:46
2
Riekele Kobes
SV Friesland
2:35:35
2:35:35
3
Jan Smit
AAC
2:54:07
2:54:02
4
Steven Hemstra
SV Friesland
2:56:45
2:56:44
5
Jochem Slijkhuis
Triathlon
2:59:58
2:59:56
6
Roelof Oostra
SV Friesland
3:00:02
3:00:02
7
Koos-Jelmer de Vries
SV Friesland
3:00:34
3:00:32
8
Henk-Jan Bouma Dolsma
Vitalis
3:00:56
3:00:54
9
Pieter Talsma
Athleta
3:03:36
3:03:33
10
Mark Hogeboom
BB lopers
3:12:35
3:12:33
11
Mechiel Zantema
SV Friesland
3:14:33
3:14:30
12
Dirk de Groot
Lionitas
3:31:34
3:31:26
13
Thierry van Groen
SV Friesland
3:37:52
3:37:49
14
Pieter-Joost Veerman
AAA
4:29:43
4:29:27
M40, 42.2 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pip Tesselaar
Hera
2:43:35
2:43:34
2
Frankwin Mussche
BB lopers
2:59:31
2:59:30
3
Jurriaan de Rouw
AV Heerenveen
3:00:29
3:00:26
4
Jamie Chisholm
Amsterdam
3:03:56
3:03:47
5
Harry Wiersma
Lionitas
3:04:34
3:04:32
6
Jan Albert Veenema
Horror
3:05:34
3:05:32
7
Alex Bergsma
AV Heerenveen
3:07:11
3:07:08
8
Dennis Lambalk
AV Edam
3:11:25
3:11:21
9
Ilan Palstra
Horror
3:11:28
3:11:25
10
Hayco van der Velde
AV Heerenveen
3:16:18
3:16:11
11
Jaap de Vries
AAC '61
3:18:32
3:18:31
12
Jaap Vink
SV Friesland
3:27:12
3:27:07
13
Michel Bertelkamp
Ciko '66
3:28:54
3:27:57
14
Richard van der Meij
Fivelstreek
3:29:23
3:29:13
15
Martin Den Hamer
Waterweg
3:32:34
3:32:25
16
Ronald Meijboom
ATC '75
3:35:44
3:35:36
17
Joost de Rijk
Running AP
3:36:01
3:34:46
18
Eppe Wolfis
Loopgroep Bedum
3:41:00
3:40:28
19
Willy Heijnen
De Sperwers
3:42:26
3:42:17
20
Jogchum Dijkstra
SV Friesland
3:49:22
3:49:15
21
Willem Hofman
Artemis
3:54:02
3:53:47
22
Thom Snijder
Loopgroep Bedum
3:56:36
3:56:23
23
Kjeld van Hees
Hellas
3:58:05
3:57:58
24
Hokkie Blogg
Phanos
3:59:29
3:59:23
25
Cees Schouls
Loopgroep Beilen
4:01:27
4:00:40
26
Alex Oskam
Loopgroep Bedum
4:08:04
4:07:50
27
Dennis Bruin
Loopgroep Hoorn
4:12:05
4:10:31
M50, 42.2 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik van Dijken
Loopgroep Bedum
3:01:48
3:01:42
2
Bart Eigenhuis
Pijnenburg
3:01:52
3:01:48
3
Peter Ligthart
BB lopers
3:02:02
3:02:02
4
Sieds Wiersma
Impala
3:02:19
3:02:19
5
Luuk Kornelius
Triathlon
3:06:23
3:06:19
6
Stefan Hinze
Katzenbach
3:12:57
3:12:52
7
Robert Boersma
NEA Volharding
3:13:41
3:13:34
8
Peter van den Broek
U-Track
3:13:58
3:13:48
9
Jan van Rijn
RRZ
3:15:57
3:15:47
10
Auke Nauta
Altena Road Runners
3:16:26
3:16:22
11
Frank Heijmink
AAV '36
3:19:34
3:19:34
12
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
3:20:56
3:20:51
13
Harmen J Jorritsma
AV Heerenveen
3:22:00
3:21:56
14
Henk Tuk
Voorne Atletiek
3:22:03
3:21:57
15
Jan ten Hove
Fivelstreek
3:23:14
3:23:04
16
Johan Bosma
Trecho
3:25:53
3:25:41
17
Jack Brondsema
Fivelstreek
3:27:18
3:27:07
18
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
3:28:08
3:27:35
19
Daan van der Geest
SV Friesland
3:32:05
3:32:01
20
Wim Kompier
OSS-VOLO
3:32:08
3:32:00
21
Albert Heikens
MarathonPlus
3:34:06
3:33:57
22
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
3:34:26
3:34:24
23
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
3:40:24
3:40:10
24
Henk Ruiter
Horror
3:41:44
3:41:38
25
Henk Hartman
De Sperwers
3:42:30
3:42:21
26
Dick Huizing
Loopgroep Bedum
3:43:59
3:43:45
27
Maurice Huijs
Spado
3:46:56
3:46:41
28
Hanno Treep
PEC 1910
3:51:03
3:51:01
29
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
3:52:41
3:52:36
30
Rob Faasen
Voorne Atletiek
3:56:27
3:56:14
31
Jan van der Meij
SV Friesland
4:00:01
3:59:55
32
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
4:11:37
4:11:30
33
Freddie Kalsbeek
AAC '61
4:11:54
4:10:47
34
Peter Boltjes
Aquilo
4:31:30
4:31:19
35
Herman Van der Donk
Loopgroep Nienoord
4:35:29
4:35:16
M60, 42.2 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Bouwens
AAV '36
3:18:40
3:18:30
2
Jan Holterman
Loopgroep Aart Stigter
3:27:40
3:27:39
3
Hans Heirman
OSS-VOLO
3:29:11
3:29:04
4
Wout Heslinga
Trecho
3:34:28
3:34:18
5
Rienk de Vries
SV Friesland
3:37:57
3:37:51
6
Fokko Hindriks
Groningen Atletiek
3:45:20
3:45:15
7
Duco Zijlstra
SV Friesland
3:47:08
3:46:59
8
Coos Datema
Loopgroep Zuidhorn
3:48:54
3:48:49
9
Lieuwe van Loon
Waterweg
3:49:15
3:49:06
10
Arie Cuppen
Pallas '67
3:53:37
3:53:28
11
Adrie van Dijk
ATC '75
3:56:31
3:56:23
12
Nico Landman
U-Track
3:58:55
3:58:41
13
Henk Schuitema
Loopgroep Bedum
4:07:54
4:07:42
14
Wim Kuijk
ATC '75
4:08:28
4:08:21
15
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
4:10:02
4:09:48
16
Tiny Raijmakers
De Keien
4:21:02
4:19:53
17
Bé Meerman
LAAC Twente
4:36:08
4:34:38
18
Wim Debets
AAV '36
4:45:37
4:45:26
VSEN, 42.2 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeanner Pennings
Nederlandse Triathlonbond
3:45:37
3:45:25
2
Krista van Soldt
OSS-VOLO
3:46:38
3:46:32
3
Evelien Sikkema
AV Heerenveen
4:07:27
4:07:13
V35, 42.2 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hinke Schokker
SV Friesland
3:04:39
3:04:39
2
Simche Heringa
U-Track
3:13:57
3:13:47
3
Jolanda Eelsing
Runners Stadskanaal
4:16:24
4:15:32
V45, 42.2 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
avVN
2:58:51
2:58:50
2
Ylona Kruis
Horror
3:11:39
3:11:37
3
Petra Bus
Loopgroep Bedum
3:32:35
3:32:23
4
Carla Frankruijter
Loopgroep Bedum
3:55:46
3:55:32
5
Rianne Vossers
LAAC Twente
3:57:42
3:57:30
V55, 42.2 KM WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerry Visser
LAAC Twente
3:45:14
3:45:10
2
Anja Verduijn-Koenekoop
Triathlon
3:46:34
3:46:03
3
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigter
3:56:19
3:56:10
4
Ria van Dam - de Haan
Loopgroep De Drentsche Aa
4:06:42
4:06:31
5
Frouwkje Herder
LSV Invictus
4:43:41
4:43:32
MSEN, 42.2 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fréderique Lotin
Gent
2:41:25
2:41:01
2
Matthijs Krones
Bergen op Zoom
2:55:03
2:54:22
3
Hendrik de Boer
Wiuwert
2:59:32
2:59:08
4
Yvar Debets
Amsterdam
3:03:09
3:02:37
5
Jacco Geul
Rotterdam
3:10:40
3:10:16
6
Alain Mertens
Utrecht
3:11:58
3:10:31
7
Sven Jeths
Apeldoorn
3:12:04
3:11:34
8
Jelte Zwart
Oud-Beijerland
3:13:12
3:12:46
9
Bart van der Veen
SV Friesland
3:14:09
3:13:43
10
Richard de Graaf
Mantgum
3:17:17
3:16:18
11
Anne Oenema
De Blesse
3:22:22
3:21:42
12
Maarten Mertens
Oisterwijk
3:23:07
3:21:58
13
Luuk Stiekema
Heemstede
3:24:24
3:23:40
14
Roeland Vos
Amsterdam Zuidoost
3:25:20
3:23:54
15
Jelte de Boer
Amsterdam
3:25:30
3:24:59
16
Olivier Thomis
Heist op den berg
3:26:32
3:25:24
17
Jan Sietsma
Drachten
3:27:38
3:26:52
18
Douwe Dijkstra
Groningen
3:28:35
3:26:54
19
Maarten Kleverlaan
Noordwijkerhout
3:29:20
3:28:15
20
Filip VanVaerenbergh
Sint-Niklaas
3:32:04
3:31:29
21
Jelmer Baukema
Amsterdam
3:33:15
3:31:33
22
Warner Hoijtink
Zwolle
3:33:11
3:31:57
23
Jan Bouwsma
Leiden
3:33:37
3:32:59
24
Jochem Baars
Gouderak
3:35:42
3:33:55
25
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
3:34:52
3:34:14
26
Andre Lammerse
Montfoort
3:36:02
3:34:47
27
Alex Trijselaar
's-Hertogenbosch
3:36:57
3:35:07
28
Robin Heman
Amsterdam
3:36:41
3:36:01
29
Nick Currie
Utrecht
3:37:18
3:36:42
30
Rui-Peng Wang
Utrecht
3:37:23
3:36:43
31
Leo de Haan
Utrecht
3:38:56
3:37:27
32
Nico Parasie
Voorburg
3:39:53
3:38:34
33
Barry Zeisseink
Arnhem
3:41:10
3:39:25
34
Jasper van Abswoude
Zwolle
3:41:08
3:39:44
35
Chantor Pascal van Beek
Social Mile
3:41:31
3:39:46
36
Martijn Korremans
Arnhem
3:41:31
3:39:46
37
Mark de Kok
Maasland
3:41:59
3:40:15
38
Rikkert van Schagen
Castricum
3:41:27
3:40:55
39
Ruben Hortensius
3:43:15
3:41:42
40
Martijn Otten
Heerenveen
3:44:47
3:43:15
41
Sjoerd Gudden
Nijmegen
3:46:53
3:45:23
42
Matthijs van der van der Hoorn
Woerden
3:47:56
3:46:46
43
Matthijs Wijnen
Groningen
3:47:41
3:47:07
44
Diederik Gombert
Utrecht
3:48:46
3:47:08
45
Gijs Van der Ploeg
Steenwijk
3:47:49
3:47:16
46
Eloy Testerink
Amsterdam
3:49:58
3:47:55
47
Dries H Ameling
Groningen
3:48:35
3:48:09
48
Tsjeard Hofstra
Wommels
3:49:36
3:49:10
49
Pieter Marcus
Leiden
3:52:21
3:51:13
50
Martijn Kloppenburg
Groningen
3:54:02
3:51:54
51
Martijn Hoek
Groningen Atletiek
3:53:21
3:52:30
52
Robert Jan van Wolde
Groningen
3:55:15
3:54:16
53
Guido Verweij
Bleiswijk
3:56:54
3:55:04
54
Jesse van Winden
Eenrum
3:58:22
3:56:30
55
Wouter van Straalen
Boskoop
3:58:52
3:57:42
56
Frank Zaadnoordijk
Zeist
3:59:27
3:58:50
57
Michael ten Broeke
Zevenaar
4:02:52
4:01:10
58
Johan Kats
Pesse
4:02:38
4:01:37
59
Ruud Vrijenhoek
Moerkapelle
4:05:47
4:03:57
60
Quirijn Verlaan
Zwolle
4:07:35
4:06:20
61
Christiaan Bos
Alkmaar
4:07:50
4:07:02
62
Pieter Riemersma
Wirdum Fr
4:08:13
4:07:37
63
Steven Kreule
Zwolle
4:11:41
4:09:59
64
Johan Pannekoek
Amsterdam
4:11:58
4:10:13
65
Thomas Aalderink
Hilversum
4:13:29
4:11:41
66
Patrick Rijnders
Vleuten
4:14:13
4:12:33
67
Hidde van Gelder
Delft
4:14:37
4:12:58
68
Pieter Willems
Eindhoven
4:15:28
4:13:39
69
Yvo Geutjes
Tolkamer
4:15:43
4:14:37
70
Klaas Holwerda
Eemnes
4:19:15
4:17:45
71
Antonio Alvarez
Velsen-Noord
4:26:47
4:25:48
72
Sil Haringa
Amsterdam
4:27:31
4:26:07
73
Nils Johansson
Utrecht
4:29:31
4:27:28
74
Cesar Trijselaar
Groningen
4:30:19
4:28:29
75
Daan Bultje
Groningen
4:31:17
4:30:22
76
Hielke Wijbenga
Groningen
4:52:12
4:50:55
M40, 42.2 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Witjes
Arnhem
2:57:28
2:57:05
2
Sander Turnhout
Nijmegen
3:02:52
3:02:23
3
Mark Peereboom
Leeuwarden
3:11:28
3:11:03
4
Cyriel de Jong
Gouda
3:14:41
3:14:06
5
Tjerk Jelluma
Woerden
3:16:13
3:14:49
6
Danny van der Sluis
RRZ
3:17:31
3:17:21
7
Evert van der Wal
Workum
3:19:27
3:18:49
8
Erwin Kreule
Nieuwleusen
3:19:44
3:19:13
9
Ronald van Mil
Maasland
3:22:29
3:20:47
10
Michiel Funke
West-Terschelling
3:21:40
3:21:34
11
Andre Postema
Atletiek Maastricht
3:22:45
3:21:49
12
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
3:22:45
3:21:58
13
Richard van der Werff
Usquert
3:22:54
3:22:15
14
Tobias Dansen
Woerden
3:23:52
3:22:29
15
Marc de Rooij
Zoetermeer
3:23:50
3:23:18
16
Serge Hofkamp
ACO Van Elderen
3:25:40
3:24:47
17
Jurgen Heemskerk
Noordwijkerhout
3:25:27
3:24:56
18
Bendiks Westerink
Heteren
3:27:47
3:26:26
19
Sytse Algera
AV Zeewolde
3:28:35
3:28:07
20
Thomas Fritsch
Hattem
3:29:48
3:28:54
21
Jan Karstens
Nieuwe Wetering
3:30:07
3:29:14
22
Demis Samuels
Loopgroep Bunnik
3:30:13
3:29:47
23
Marten Sjoerds
Workum
3:30:45
3:30:16
24
Arjan Tonnis
De Wilp Gn
3:32:11
3:31:39
25
Paul van Olden
Zevenaar
3:33:32
3:32:26
26
Erik Fokke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
3:33:20
3:32:29
27
Stefan Turenhout
Sassenheim
3:34:21
3:33:15
28
Richard Touber
SV Friesland
3:33:52
3:33:27
29
Kristian Hall
Amsterdam
3:34:06
3:33:29
30
Marc van Rooij
Lent
3:38:01
3:36:19
31
Tjeerd Rintjema
Gorredijk
3:37:11
3:36:41
32
Marco Boorsma
Horror
3:38:27
3:37:08
33
Peter Theo Hoekstra
Horror
3:38:47
3:37:28
34
Joris Vermeer
Wijk bij Duurstede
3:38:38
3:38:04
35
Frits Meester
PEC 1910
3:39:15
3:38:39
36
Paul Zonneveld
DEM
3:39:43
3:38:57
37
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassenaar
3:40:45
3:39:46
38
André Jellema
Lionitas
3:41:23
3:40:41
39
Bastiaan Schaap
Apeldoorn
3:43:06
3:41:01
40
Theunis Banga
Kollumerzwaag
3:42:04
3:41:01
41
Denis Lintzen
Schimmert
3:41:55
3:41:21
42
Robert Kristel
Amsterdam
3:43:29
3:42:25
43
Dick Moll van Charante
Loopschool Wim Akkermans
3:43:50
3:42:39
44
Sjouke Venema
Arum
3:43:29
3:42:42
45
Ludolf Pijlman
Groningen
3:45:01
3:43:00
46
Ronald Hergarden
Nijmegen Atletiek
3:44:25
3:43:03
47
Daniël Claessen
Arnhem
3:45:28
3:43:21
48
Jasper Schoorl
Weesp
3:47:10
3:45:16
49
Mark Meinema
Doetinchem
3:47:14
3:45:18
50
Berend Fekken
Scharsterbrug
3:47:34
3:45:55
51
André van der Neut
Breukelen Ut
3:48:18
3:47:21
52
Bart Dankloff
the Hague Road Runners
3:50:45
3:49:08
53
Peter de Graaf
the Hague Road Runners
3:50:45
3:49:09
54
Guido Mols
Krimpen aan den IJssel
3:50:08
3:49:12
55
Henry Dol
Capelle aan den IJssel
3:50:13
3:49:24
56
Najib Koraichi
Schimmert
3:50:34
3:50:00
57
Yuri Blaauw
Haren Gn
3:51:53
3:50:54
58
Louis Bont
Utrecht
3:52:38
3:51:04
59
Roel Olierook
Sassenheim
3:52:35
3:51:29
60
Ralph Zijlma
Almere
3:55:05
3:53:12
61
Steven ter Meulen
Papendrecht
3:54:19
3:53:34
62
Wilbert Timmermann
THOR
3:54:39
3:53:35
63
Robert Gijsen
IJsselstein Ut
3:54:24
3:53:45
64
Michiel Knol
Eelde
3:55:26
3:53:55
65
Nico Swart
Groningen
3:55:17
3:54:27
66
Jan de Jong
's-Gravenhage
3:55:56
3:54:38
67
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
3:57:59
3:56:22
68
Pascal Hartkamp
Boksum
3:57:56
3:56:36
69
Jeroen Fey
Goutum
3:57:49
3:56:48
70
Peter van den Belt
Groningen
3:59:22
3:57:20
71
Yark Huneman
Groningen
3:59:06
3:57:30
72
Jeroen Bijman
Kwadijk
3:59:52
3:59:10
73
Ronnie Krul
Nieuwleusen
3:59:54
3:59:27
74
Michel Dolstra
Meppel
4:01:56
4:00:52
75
Hedzer Koops
Eastermar
4:02:21
4:00:53
76
Siem Houtkooper
Stompetoren
4:01:58
4:00:55
77
Tom Jonkman
Doetinchem
4:03:54
4:02:11
78
Meindert Postma
Westergeest
4:03:15
4:02:11
79
Bas Zuurbier
Schagen
4:03:32
4:02:27
80
Erwin Mulder
Wildervank
4:03:56
4:02:47
81
Erik Rovers
Santpoort-Zuid
4:04:12
4:03:29
82
Alex Mentink
Hengelo Gld
4:05:22
4:03:52
83
Maarten van Wulfften Palthe
Bunnik
4:05:31
4:04:09
84
Marcel van Wijk
Loopgroep Nienoord
4:08:52
4:06:58
85
Jeroen Cruys
Sneek
4:08:24
4:07:05
86
Edo de Bakker
Midsland
4:08:25
4:07:24
87
Walter de Bruijn
Moordrecht
4:08:02
4:07:24
88
Tjeerd Bakker
Leeuwarden
4:09:41
4:07:49
89
Jelmer Offerein
Amsterdam
4:13:58
4:12:11
90
Bert Janssens
Gasselte
4:14:30
4:12:28
91
Alex Bekkers
4:16:30
4:14:57
92
Evert-Jan Teunissen
Elst Ut
4:18:30
4:16:48
93
Mark Nijmeijer
Enschede
4:20:44
4:19:14
94
Herman Jan Verlaan
Zwolle
4:22:25
4:21:11
95
Hendrik van Nieuw Amerongen
Woudenberg
4:24:02
4:22:22
96
Fred Nobbe
Purmerend
4:24:22
4:23:40
97
Sander Zielhuis
Loopgroep Leeuwarden
4:26:56
4:25:48
98
Jeroen Verver
Hoogezand
4:33:13
4:31:34
99
Patrice van Zaanen
De Bilt
4:33:47
4:32:55
100
Harry Krol
Gasselte
4:35:36
4:33:33
101
Pieter Doornbos
Zwolle
4:35:43
4:34:21
102
Klaas De Groot
Leeuwarden
4:36:34
4:35:06
103
Chee Ping Ng
Leiden
4:39:17
4:37:32
104
Arnout Meinema
Hilversum
4:47:51
4:45:49
M50, 42.2 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Vos
Ter Apel
3:13:56
3:13:28
2
Lammert van de Ploeg
De Westereen
3:17:30
3:17:04
3
Olaf Prins
Hasselt
3:21:53
3:21:22
4
Niek van der Molen
Loopgroep Dokkum
3:22:56
3:21:28
5
Erik Verschuren
Oegstgeest
3:23:51
3:22:52
6
Ronald Jansen
Climax
3:23:55
3:23:19
7
Joop Andela
Ruigahuizen
3:25:29
3:24:45
8
Tim Tessensohn
Hoofddorp
3:27:30
3:26:33
9
Dolf Albertz
Voorhout
3:28:13
3:27:42
10
Anne Dijkstra
Rûnom Mantgum
3:29:19
3:27:49
11
Daan van Turenhout
Noordeinde Nh
3:30:02
3:29:24
12
Alex Tiemes
Hengelo Ov
3:33:21
3:32:32
13
Henk Reinderink
Bolsward
3:35:18
3:34:05
14
Bas Hogervorst
Utrecht
3:36:10
3:35:21
15
Peter van der Voort
Boksum
3:37:58
3:36:56
16
Bert Kiemel
Stompetoren
3:40:28
3:39:24
17
Paul Jansen
Loopgroep Houten
3:40:53
3:39:40
18
Bram Luteyn
Groningen
3:42:21
3:40:21
19
Maarten Kraefft
AV Castricum
3:41:35
3:40:32
20
Frans Clignet
AV '34
3:42:14
3:40:45
21
Martin Brouwer
Sneek
3:42:25
3:41:06
22
Arjen Eijlers
Woerden
3:43:13
3:41:14
23
Philip van der Klaauw
Woerden
3:43:13
3:41:14
24
Jan Willem Fransen
Phanos
3:43:01
3:41:41
25
Richard Jonkman
Leeuwarden
3:42:58
3:42:21
26
Edgar Bakker
Groningen
3:43:25
3:42:43
27
Harm Kuipers
Hardlopen.nl
3:46:01
3:44:03
28
Jurrien Super
Delfzijl
3:45:12
3:44:21
29
Jeroen Moser
Roden
3:46:52
3:46:01
30
Freddy de Jong
Hardlopen.nl
3:46:50
3:46:05
31
Frode Numan
Sint Maartensbrug
3:47:17
3:46:30
32
Bastiaan Adams
AAC
3:48:26
3:46:58
33
Lourens Dijkstra
Bovensmilde
3:49:47
3:48:36
34
Gezinus Bos
Hoogezand
3:49:54
3:48:49
35
Remco van der Pluijm
Prins Hendrik
3:50:38
3:49:03
36
Victor Herckenrath
De Keien
3:50:28
3:49:20
37
Joop Tromp
Nijland
3:50:41
3:50:08
38
Dirk Draaisma
Loopgroep Hoorn
3:51:52
3:50:19
39
Wim Bakker
Hylas
3:51:58
3:51:00
40
Anton Stoorvogel
LAAC Twente
3:52:45
3:51:42
41
Jan Schuurmans
Castricum
3:53:12
3:52:10
42
Martin van der Zee
NOP
3:53:43
3:52:44
43
Wieger Vreeke
Emmeloord
3:53:16
3:52:48
44
Peter Rusticus
Harkstede
3:55:10
3:53:14
45
Jan fokken van Gijssel
Scharmer
3:55:10
3:53:15
46
Sjaak de Graas
Hardlopen.nl
3:54:31
3:53:34
47
Gerard Dietvorst
Groningen
3:54:43
3:53:35
48
Geert Kwant
Haren Gn
3:54:22
3:53:37
49
Rene' Otten
Hardenberg
3:55:57
3:54:37
50
Guus Schutijser
Lijnden
3:56:15
3:55:17
51
Maurice Peters
Utrecht
3:57:08
3:55:28
52
Dirk Koster
Voorthuizen
3:56:18
3:55:30
53
Eddy Spreeuwers
Loopgroep Houten
3:56:53
3:55:39
54
Mark van der Pol
Renkum
3:56:34
3:55:43
55
Roel Verschoor
Noordkop
3:58:20
3:57:18
56
Kater Erwin
Heemskerk
3:58:46
3:57:36
57
Mark Min
Castricum
3:58:49
3:57:47
58
Kees van Kleinwee
Breukelen Ut
4:00:22
3:58:28
59
Johannes De Boer
It Heidenskip
4:00:21
3:59:43
60
Herman van Dam
Loopgroep Aart Stigter
4:01:28
3:59:47
61
Ruut Schalij
Utrecht
4:01:51
3:59:50
62
Casper Bekken
Schalkhaar
4:01:42
4:00:15
63
Erik Pakes
Groningen Atletiek
4:02:32
4:01:43
64
Auke Wijnterp
Apeldoorn
4:04:27
4:02:21
65
Tom Wolfs
Driebergen-Rijsenburg
4:04:26
4:03:12
66
Dick de Goeij
Gorinchem
4:04:35
4:03:15
67
Arien Bakker
's-Gravenhage
4:03:57
4:03:25
68
Marcel Schalkwijk
4:06:17
4:04:39
69
Cees Banning
Castricum
4:05:10
4:04:40
70
Hans Gehrels
Zeist
4:06:05
4:04:43
71
Peter Vollebregt
Loopgroep Houten
4:06:07
4:04:53
72
Bob Copper
Eelde
4:07:08
4:05:24
73
Jeroen Van den Tweel
Gouda
4:08:52
4:06:54
74
Bart Witmond
Haarlem
4:10:15
4:09:12
75
Feico Douma
Harlingen
4:10:58
4:10:02
76
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
4:12:48
4:11:24
77
Jan Jaarsma
Fortuna
4:12:44
4:11:33
78
Jan Dijkstra
Leusden
4:13:08
4:11:57
79
Meine de Jong
St.-Annaparochie
4:14:12
4:12:03
80
Aike Hensums
Deventer
4:14:08
4:13:07
81
Nico van der Meer
Monster
4:14:36
4:13:08
82
Danny Olinga
De Sprinter
4:14:41
4:13:45
83
Hans Vermeer
Maasland
4:16:24
4:14:41
84
Jan Garming
Dalen
4:16:26
4:15:08
85
Johan van der Molen
Zwolle
4:18:02
4:16:32
86
Teun van der van der Vorm
Zoetermeer
4:17:24
4:16:38
87
Pieter van den Hurk
Veghel
4:19:05
4:17:41
88
Frank van Zeijl
Leeuwarden
4:19:39
4:17:44
89
Klees Verkuil
Purmerend
4:18:33
4:17:48
90
Egbert j Nikkels
Boornbergum
4:19:30
4:17:55
91
Guus van der Bles
Loopgroep De Drentsche Aa
4:19:08
4:18:13
92
Aad Oosterom
Berkenwoude
4:19:45
4:18:35
93
Rene Langeslag
Almere
4:21:08
4:19:15
94
Rompt Noordenbos
Loopgroep Zuidhorn
4:23:22
4:21:57
95
Herman Boersma
Enschede
4:22:29
4:22:01
96
Henk de Groot
Loopgroep Hugo Veenker
4:24:46
4:23:11
97
Johan J R van Dijk
Haarlem
4:25:36
4:23:21
98
Cor Eckers
Zutphen
4:25:33
4:24:51
99
Chris Bremmer
Amsterdam
4:26:53
4:25:32
100
Corne Zwinkels
Voorne Atletiek
4:29:19
4:27:33
101
Lolke Cnossen
Horror
4:32:09
4:30:00
102
Eddy Hedemann
AAC '61
4:34:01
4:32:06
103
Jildert Visser
AAC '61
4:34:01
4:32:07
104
Bouke Fennema
SV Friesland
4:33:56
4:32:25
105
Syds Post
Berltsum
4:33:14
4:32:30
106
Adrie Smits
Cuijk
4:38:38
4:36:59
107
Ad Vester
Drachten
4:45:16
4:43:52
108
Rob Beijersbergen
Baarn
4:45:20
4:44:41
109
Pieter Keemink
Midwoud
4:47:37
4:46:12
110
Ruud Ardon
Voorne Atletiek
4:51:23
4:49:38
M60, 42.2 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julius van der Werf
Loopgroep Leeuwarden
3:44:17
3:43:40
2
Guenther Reinhold
Langen
3:49:26
3:47:37
3
Wierd Duursma
Loopgroep Beilen
3:48:45
3:47:59
4
Ton ten Have
Hanzesport
3:51:22
3:50:39
5
Rinse Postuma
Zaanland
3:58:19
3:56:22
6
Bernd Eiteneuer
Hünxe
3:58:04
3:56:31
7
Bernard Prins
Nieuwer ter Aa
4:07:33
4:06:07
8
Gert Zeevat
Midsland
4:07:27
4:07:22
9
Wim Wuestenenk
NOP
4:09:52
4:08:14
10
Frans Baar
Nederhorst den Berg
4:13:34
4:12:32
11
JPL Neuvel
Leiden
4:15:15
4:13:41
12
Peter van Ooijen
ATC '75
4:17:36
4:16:46
13
Dick van den Berg
Stedum
4:21:54
4:20:47
14
Willem Oostindier
Groningen
4:23:41
4:23:05
15
Martin Kemperman
Doorn
4:26:06
4:24:02
16
Thomas Lenden
Amsterdam
4:29:13
4:27:15
17
Wim Mouwer
Nunspeet
4:31:31
4:30:20
18
Pieter de Haan
Loopgroep Zuidhorn
4:31:56
4:30:32
19
Cees Voesenek
Breda
4:49:25
4:47:37
VSEN, 42.2 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariska Heeman
Utrecht
3:25:39
3:25:04
2
Loes van Puijenbroek
Amersfoort
3:39:23
3:38:28
3
Femke Hemstra
Leeuwarden
3:50:15
3:49:34
4
Meike Kuipers
Nuis
3:58:01
3:57:09
5
Tamara Vasilica
Luttenberg
4:25:09
4:23:57
6
Froukje Stuursma
Groningen
4:33:59
4:33:13
7
Heidi Langerak
Zeist
4:47:32
4:45:48
V35, 42.2 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Koerts
Amsterdam
3:19:01
3:18:35
2
Sarina Joseph
Westervoort
3:43:40
3:42:42
3
Maureen Leemrijse
Winterswijk
3:47:57
3:46:51
4
Jenneke Reesink
Amsterdam
3:49:22
3:47:46
5
Heidy Smit
Driebergen-Rijsenburg
3:50:14
3:48:59
6
Laetitia Ouillet
Utrecht
3:52:11
3:50:10
7
Marlies Ten Duis
Groningen
3:53:33
3:51:29
8
Willemijn Punt
U-Track
3:55:57
3:54:19
9
Tamara van Der Leij-Drentje
Drachten
3:55:16
3:54:26
10
Jolanda Jansen
Leeuwarden
3:58:04
3:56:29
11
Nancy de Kok
Maasland
4:00:41
3:58:57
12
Audrey Franken-Coopmans
Wieringerwaard
4:02:59
4:01:42
13
Judith Busscher
Utrecht
4:05:13
4:04:29
14
Ellen Morriën
Almere
4:09:08
4:08:06
15
Nicole Aaij-Burgmeijer
Rijnsaterwoude
4:08:58
4:08:18
16
Marlies De Jong
Runners Stadskanaal
4:16:24
4:15:32
17
Diana Kleijzen-Laponder
Utrecht
4:16:22
4:15:37
18
Evelien Janson
Groesbeek
4:18:43
4:16:52
19
Marijke Ouderkerken
Julianadorp
4:19:16
4:17:51
20
Ilse Feenstra
's-Gravenhage
4:20:55
4:19:47
21
Margreet van den Heuvel
Wijk bij Duurstede
4:24:00
4:22:50
22
Irene Kerkdijk
Haarlem
4:25:22
4:24:05
23
Femke Gerbranda
Emmeloord
4:25:32
4:24:36
24
Sippy van der Meer
Groningen
4:27:01
4:26:06
25
Anette Westerink
IJsselmuiden
4:32:31
4:30:37
26
Femke Boersma
Lemmer
4:33:54
4:32:11
27
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
4:36:14
4:34:30
28
Barbara van Leur
Formerum
4:36:55
4:35:06
29
Femke Turenhout
Sassenheim
4:39:11
4:38:47
30
Sietske van Wieren
Hünxe
4:45:09
4:43:36
31
Evelien Vlastuin
Arena Atletiek
4:52:33
4:51:54
32
Eve De Nies
Almere
4:53:11
4:52:00
V45, 42.2 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene van Enckevort
Loopgroep Houten
3:42:39
3:41:23
2
Florentine van der Wind
Driebergen-Rijsenburg
3:44:19
3:43:04
3
Marjan Oskam
Driebergen-Rijsenburg
3:44:45
3:43:31
4
Paula Fikkert
Hardlopen.nl
3:50:27
3:48:53
5
Lydia van Oosten
Siddeburen
3:52:04
3:50:31
6
Petra van den Berg
AAC
3:52:13
3:51:29
7
Marion Overmeer
Heiloo
3:55:08
3:53:13
8
Katinka Bergmans
Loopgroep Houten
3:57:04
3:55:47
9
Hanneke Rijstenberg
Loopgroep De Drentsche Aa
3:58:24
3:57:30
10
Christien Meijer
Wagenborgen
4:01:51
4:00:17
11
Heidi van den Berg
Loopgroep Zuidhorn
4:03:16
4:01:51
12
Betty van Zoelen
Hardlopen.nl
4:06:46
4:04:47
13
Jelda Panjer-Deems
Loopgroep De Drentsche Aa
4:09:09
4:08:16
14
Yvonne Sant
Hardlopen.nl
4:11:34
4:09:37
15
Hester Schotanus
Leeuwarden
4:18:58
4:17:31
16
Anuschka Ronner
Leeuwarden
4:18:58
4:17:31
17
Eeke Bouma
Heiloo
4:24:16
4:23:12
18
Ellen Van den Maagdenberg
Fortuna
4:25:06
4:24:08
19
Leonie Wigger
Havelte
4:26:10
4:24:35
20
Petra Pol
Leeuwarden
4:28:46
4:26:54
21
Jolande Ardon-Fransman
Voorne Atletiek
4:31:10
4:29:23
22
Anita Janssens
Gasselte
4:35:37
4:33:33
23
Helga de Ruiter
Marsum
4:40:55
4:39:04
24
Agnes Woldhuis
Ten Post
4:40:31
4:39:25
25
Ellie van Haren
Almere
4:41:16
4:39:28
V55, 42.2 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin van der Goot - Driessen
Pallas '67
4:02:00
4:01:30
2
Trudy Fijma
Almere
4:06:57
4:05:06
3
Ans van der Meer
Garrelsweer
4:10:35
4:09:28
4
Hennie van der Ouw
Alphen aan den Rijn
4:13:19
4:12:45
5
Karin Danhof
Loopgroep Zuidhorn
4:19:57
4:18:35
6
Riekie van den Berg
Stedum
4:21:55
4:20:48
7
Lydia de Haer
Pallas '67
4:22:27
4:21:57
8
Kiek van den Tweel
B.o.d. De Sprinters
4:34:29
4:32:31
9
Henderea Wortman
Hengelo Ov
4:36:08
4:34:37
V65, 42.2 KM RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ries van den Berg
Gouderak
4:29:51
4:28:58
voor vragen/opmerkingen over uitslagen:
info@terschellingmarathon.nl
- geen prijzen bij de recreanten -
Uitslagen wedstrijd op bruto-tijden; recreanten op netto-tijden
www.uitslagen.nl
09-11-2018 17:41