Uitslagenlijst Grote Veldloop Vorden

Vorden - Zondag 4 november 2018

JEUGD, 1.8 KM JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn Westerbeek
Hanzesport
7:05
7:04
2
Cas ter Braak
Doetinchem
7:15
7:15
3
Noud Kleijn
Beltrum
8:03
8:01
4
Casper de Geest
Zutphen
8:04
8:03
5
Pepijn Olde Weghuis
Hanzesport
8:16
8:15
6
Merten van Dalen
Zutphen
8:16
8:15
7
Anne Wolbrink
Vorden
8:18
8:17
8
Nynke Stefess
Warnsveld
8:19
8:17
9
Isa Winter
Zutphen
8:22
8:21
10
Teun Koren
Zutphen
8:25
8:24
11
Yinte Heij
Oosterbeek
8:33
8:30
12
Myrthe de Wit
Doetinchem
8:36
8:33
13
Luuk Oosterbaan
Doetinchem
8:37
8:35
14
Maud Menkveld
Vorden
8:45
8:43
15
Nienke Salari
Doetinchem
8:50
8:47
16
Camiel Huls
Doetinchem
9:10
9:08
17
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
9:16
9:13
18
Thijme Dunnebier
Zutphen
9:22
9:21
19
Lisa Malaha
Warnsveld
9:26
9:24
20
Simeon Hengeveld
Almen
9:29
9:26
21
Samara Nikkels
Zutphen
9:30
9:29
22
Meike Lahuis
Doetinchem
9:32
9:30
23
Gijs Koren
Zutphen
9:55
9:53
24
Fien Koren
Zutphen
9:59
9:57
25
Jip Wassink
Zutphen
10:06
10:04
26
Jens Winter
Zutphen
10:08
10:06
27
Svenja Winter
(buiten mededinging)
10:09
10:04
28
Ilse Dekker
Warnsveld
10:28
10:25
29
Elia Talamini
Warnsveld
10:29
10:27
30
Teun Seesing
Doetinchem
10:31
10:28
31
Lola Smeenk
Warnsveld
11:01
10:58
32
Thijs Salari
Doetinchem
11:04
11:02
33
Ilse van Bree
Eefde
11:06
11:04
34
Arwen Gerritsen
Warnsveld
11:10
11:06
35
Julie Wassink
Zutphen
11:14
11:12
36
Faylinn Klein Brinke
Vorden
11:45
11:42
37
Lotte Beauvois
Doetinchem
11:46
11:43
38
Ilaiza Klein Blinke
Vorden
11:56
11:52
39
Julia Hamer
Eefde
13:55
13:50
40
Noemy Klein Brinke
Vorden
15:13
15:08
41
Anouk van Bree
Eefde
16:25
16:22
MAN, 7.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Farhaan Abdiali
Groenlo
26:08
26:06
2
Wim Ritsema
Dieren
26:43
26:41
3
Sjoerd van Heeren
Hanzesport
26:51
26:48
4
Marcel Vervelde
Doetinchem
27:16
27:15
5
Johan Pijpers
Hanzesport
27:20
27:17
6
Ab Reurslag
Hanzesport
27:22
27:20
7
Mark Kleve
LAAC Twente
28:14
28:13
8
Chris Frencken
Veluwelopers
28:58
28:55
9
Jaap van Riet
Warnsveld
29:17
29:15
10
Jacob Kortland
Deventer
29:18
29:16
11
Mark Penninga
Hanzesport
30:03
29:58
12
Sven Janssen
Baak
30:37
30:34
13
Peter Beumer
Lochem
30:40
30:38
14
Pino Bruna
Hanzesport
30:51
30:46
15
Sietse Brouwer
Doetinchem
30:57
30:47
16
Wim Fokker
Zutphen
31:04
30:56
17
Sander Saalmink
Warnsveld
31:13
31:03
18
Ronnie Wassink
Zutphen
31:15
31:02
19
Rudi Spekschoor
Marienvelde
31:18
31:14
20
Jurre Jonker
Vierakker
31:19
31:12
21
Ellio Wortel
Warnsveld
31:23
31:10
22
Arne Oplaat
Diepenheim
31:28
31:21
23
Gerard Markvoort
Ruurlo
31:41
31:17
24
Michel Dunnebier
Hanzesport
31:49
31:39
25
Harry Jager
Hanzesport
31:58
31:55
26
Jan-Evert Straalman
Warnsveld
32:05
32:01
27
Kees Koren
Zutphen
32:06
31:51
28
Diederik Heij
Oosterbeek
32:08
31:59
29
Kees Jonker
Vierakker
32:33
32:25
30
Daan Migchelbrink
AVA '70
32:33
32:19
31
Bob Winter
Zutphen
32:46
32:27
32
Tom Kooijman
Eefde
32:50
32:47
33
Martijn van Os
Doetinchem
33:20
33:12
34
Remco Samuels
Warnsveld
33:24
32:53
35
Jocko Koster
Warnsveld
33:24
32:29
36
Eddy Derks
Zutphen
33:31
33:11
37
Marcel Klein Gunnewiek
Groenlo
33:35
33:21
38
Ronald Hendriks
Lochem
33:43
33:37
39
Richard Groters
Warnsveld
34:19
34:09
40
Harm Dijkman
Holten
34:20
34:04
41
Marc Wieggers
Zutphen
34:28
33:48
42
Frank Aartsen
Zutphen
34:31
34:03
43
Leon Geelink
Groenlo
34:34
34:21
44
Jeroen Meier
Zutphen
34:36
34:30
45
Dries Schuurman
Hengelo G
34:37
34:34
46
Gerard Smeitink
Doetinchem
34:38
34:21
47
Kasper van Ekeris
Joppe
34:40
34:13
48
Erik van Ekeris
Joppe
34:50
34:24
49
Giovanni Talamini
Warnsveld
35:10
35:00
50
Martin Sloetjes
Zutphen
35:15
34:47
51
Erik Rakitow
Warnsveld
35:19
34:23
52
Gerwin Wesselink
Doetinchem
35:24
34:53
53
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
35:24
35:08
54
Jorno Scholte
Schalkhaar
35:34
35:29
55
Thijs Harmelink
Vragender
35:39
35:26
56
Armando van Eijk
Brummen
35:46
35:13
57
Peter v/d Beuken
Brummen
35:46
35:13
58
Dennis Wentink
Vorden
35:47
34:52
59
Eric Bouwmeester
Zutphen
35:49
35:43
60
Herman OLtvoort
Laren
35:50
35:16
61
Christiaan Wesselink
Warnsveld
35:54
35:25
62
Evan Kettelarij
Lochem
36:05
36:02
63
Sebastiaan Horselenberg
Zutphen
36:07
35:24
64
Bert Teunissen
Toldijk
36:13
35:53
65
Jörn Huberts
Deventer
36:20
35:21
66
Pieter van der Brug
Zutphen
36:21
35:18
67
Taner Kahraman
Zutphen
36:32
36:09
68
Ednan Yildiz
Deventer
36:36
36:14
69
Thomas Besselink
Vorden
36:37
36:25
70
Joris Besselink
Vorden
36:37
36:25
71
Oene-Jan Stallinga
Eefde
36:40
36:38
72
Simon Schuurman
Hengelo
36:42
35:59
73
Tabe Schuurman
Hengelo G
36:42
36:00
74
Edwin Meijer
Vorden
36:44
35:49
75
Don Zagt
Hanzesport
36:45
36:32
76
Geert Remmelink
Arnhem
37:11
36:44
77
Erwin Horselenberg
Zutphen
37:25
36:42
78
Ron de Ruiter
Harfsen
37:42
37:13
79
Michael Smeenk
Warnsveld
37:46
37:27
80
Albert de Haan
Vorden
37:46
37:06
81
Peter Eerenbeemd
Deventer
38:05
37:10
82
Rik Busschers
Deventer
38:31
38:14
83
Khay Nio
Warnsveld
38:38
38:07
84
Patrick Palm
Zutphen
38:39
38:01
85
Eddy Pendavingh
Zutphen
38:47
38:07
86
Lowis Hensen
Apeldoorn
39:04
38:44
87
David Buist
Zutphen
39:14
38:25
88
Sven Breukelaar
Warnsveld
39:14
38:26
89
Ed van der Zwaan
Veluwe
39:18
38:55
90
Marcel van Maren
Toldijk
39:25
39:05
91
Erik Pelrum
Zutphen
39:29
38:59
92
Michel Hulsman
Dieren
39:29
38:52
93
Twan Koeslag
Zutphen
39:31
38:27
94
Arnold Marsman
Gelselaar
39:36
39:04
95
Lex Landeweerd
Warnsveld
39:37
38:30
96
Stefan de Croon
Twello
39:49
38:49
97
Oscar Knol
Warnsveld
40:03
39:19
98
Rob de Vries
Zutphen
40:11
39:15
99
Gerro Dijkstra
Zutphen
40:19
39:26
100
Benja Breijster
Vorden
40:34
39:59
101
Herman Ooms
Hengelo Gld
40:35
39:37
102
Ron Sportel
Veluwelopers
40:41
40:19
103
Rowan Tesink
Zutphen
40:45
39:42
104
Dylan Spekschoor
Marienvelde
41:01
40:57
105
Joop Verschuur
Baak
41:27
41:11
106
Pier de Roos
Heerenveen
42:30
42:01
107
Ronald Stegeman
Zutphen
42:31
41:36
108
Karel Cornegoor
Vorden
42:38
41:56
109
Raymond Nijenhuis
Lochem
42:39
41:42
110
Hasan Kumas
Arnhem
42:39
41:42
111
Ertugrul Özdil
Deventer
42:48
42:23
112
Jeroen Pijpers
Warnsveld
43:12
42:27
113
Richard Brinkers
Diepenheim
43:26
42:55
114
Alexander Guntenaar-Alba
Arta
43:28
42:18
115
Gert-Jan Koeslag
Zutphen
43:32
42:27
116
Roel Koeslag
Zutphen
43:32
42:28
117
Henk Hop
Hanzesport
43:46
43:13
118
Stefan Abbink
Hengelo
43:53
42:43
119
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
43:57
43:22
120
Frits van Schagen
Brummen
44:12
43:19
121
Theo Janssen
Baak
44:42
44:20
122
Arjan-Hans Guntenaar
Runners Vorden
44:52
43:41
123
Joris Langenkamp
Laren
45:03
44:27
124
Jan Hendrik Krook
Warnsveld
45:09
44:17
125
Gert Besselink
DE LOPER
46:06
45:30
126
Marc van Meeteren
Hanzesport
46:15
45:27
127
Appie Hissink
Warnsveld
48:35
47:41
128
Ab Koetsier
AV Holten
54:04
53:40
129
Pieter Divendal
Landsmeer
57:30
56:25
130
Ed Corveussen
Heerde
1:08:27
1:08:01
VROUW, 7.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanna van den Akker
Vorden
32:10
32:08
2
Marielle Klein Brinke
Vorden
32:47
32:38
3
Wilma Fraas
Laren
32:58
32:54
4
Simone Spaan
Arnhem
34:10
34:05
5
Rianne Nijhof
Warnsveld
35:00
34:42
6
Sanne Witten
Laren
36:13
35:58
7
Julia Spaargaren
Amsterdam
36:43
36:38
8
Wilma Steenblik
Borculo
36:48
36:26
9
Marije Stronks
Dieren
36:58
36:43
10
Noa Nijland
Borculo
37:28
37:13
11
Josien ter Beek
Hanzesport
37:50
37:29
12
Nicole van Dalen
Zutphen
38:45
38:21
13
Angelique Derks
Eefde
39:07
38:49
14
Annemieke Wijdieks
Hanzesport
39:09
39:02
15
Sandra Hout-Bouwmeister
Brummen
39:13
39:00
16
Danielle den Oude - Koopm
Zutphen
39:20
38:38
17
Wiljanneke Dwars
Brummen
39:23
39:05
18
Inez Wissink
Dieren
39:29
38:53
19
Indy Marsman
Gelselaar
39:34
39:02
20
Lia Elbertsen
Zutphen
39:41
39:22
21
Sarah Reyenga
Warnsveld
39:58
39:08
22
Inka Hupkes
Zutphen
39:59
38:56
23
Karin Komdeur
Gorssel
40:17
40:09
24
Annieke Nagtegaal
Zutphen
40:20
39:57
25
Annet Nijenhuis
Hanzesport
41:11
40:53
26
Marije Kabel
Warnsveld
41:19
40:58
27
Bianca Poelhuis
Groenlo
41:46
40:51
28
Nel van der Veen
Brummen
42:11
41:49
29
Marjan Dommerholt
Gorssel
42:20
41:44
30
Barbara Koren
Zutphen
42:22
42:03
31
Janine Scherpenkate
Doetinchem
42:32
41:47
32
Meike Nusselder
Hummelo
42:32
41:47
33
Christine Moolenaar
Eefde
42:33
41:55
34
Chantal Horck
Brummen
42:45
42:07
35
Wanda Heimensen
Zutphen
42:46
42:27
36
Gerda Ruckert
Zutphen
42:59
42:21
37
Bianca Meijeringh
Groenlo
43:00
42:03
38
Wilma Wolters
Vorden
43:00
42:11
39
Nienke van Nistelrooij
Voorst
43:01
42:01
40
Ellen Schleedoorn
Zutphen
43:02
42:13
41
Colette van de Leur
Warnsveld
43:15
42:26
42
Natasja Vennemann
Enschede
43:26
42:56
43
Marieke Peters
Vorden
43:32
42:42
44
Renate Deeterink
Warnsveld
43:37
42:50
45
Joyce Meijer
Gorssel
43:40
43:04
46
Els Damen
Hanzesport
43:43
42:45
47
Annemiek Groot Wesseldijk
Laren Gld
43:43
42:59
48
Myrthe te Lintelo
Lochem
43:44
43:00
49
Carine van Luijtelaar
Hanzesport
43:47
43:28
50
Jane Voskamp
Gorssel
43:56
43:03
51
Janneke Remmelink
Zutphen
44:10
43:18
52
Elise Koopman
Voorst gem Voorst
44:11
43:12
53
Elvira Folmer
Warnsveld
44:14
43:30
54
Henriëtte Ruessink
Wintersewijk
44:27
43:54
55
Petra Halma
Toldijk
44:34
44:03
56
Hirlande Spaargaren
Warnsveld
44:43
44:38
57
Germa Weers
Zutphen
44:45
43:47
58
Ellis Langenkamp
Laren
45:03
44:27
59
Annemiek Ruiterkamp
Warnsveld
45:16
44:13
60
Monic Sloot
Zutphen
45:47
44:48
61
Inge Mokkink
Lichtenvoorde
45:58
45:44
62
Sabine Wilgenhof
Vorden
46:09
45:10
63
Thea Noy
Arnhem
46:56
45:55
64
Janine Brussee
Velp Gld
46:56
45:56
65
Chantal Gerritsen
Deventer
46:59
46:01
66
Rita Oortgiesen
Laren Gld
47:11
46:11
67
Marjolein de Jong
Vorden
47:39
46:39
68
Anneke Makkinga
Warnsveld
48:53
48:53
69
Ria Kolkman
Bathmen
48:53
47:52
70
Hilde Steenbakker
Gorssel
49:56
49:19
71
Astrid Roozegaarde
Toldijk
50:16
49:47
72
Maartje Hoogbergen
Warnsveld
50:46
49:55
73
Edith Garritsen
Vorden
50:56
49:49
74
Karin Ruiterkamp
Zutphen
51:47
50:44
75
Judith Ruiterkamp
Zutphen
51:47
50:44
76
Fleur Harbach
Warnsveld
52:20
51:28
77
Linda van Son
Harfsen
52:20
51:42
78
Sybil van Oijen
Epse
52:20
51:43
79
Melanie Frederiks
Eefde
52:22
51:30
80
Sarah van Keulen
Zutphen
53:28
52:26
81
Cora Van Senten
Landsmeer
57:30
56:24
MAN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ali Ibrahimaschi
52:05
52:04
2
Arthur Schramade
Nijmegen
57:04
57:02
3
Wibo van Lanen
Malden
1:01:36
1:01:33
4
Michiel Brussee
Velp
1:01:37
1:01:33
5
Andre Neerlaar
Beltrum
1:02:19
1:02:15
6
Guido Haaijema
Eefde
1:02:39
1:02:03
7
Jorik Huizinga
Loopgroep Aart Stigter
1:02:59
1:02:57
8
Bart Blaauwgeers
Geesteren Ov
1:03:07
1:03:05
9
René Aaldering
Vorden
1:03:17
1:03:15
10
Michaël van Vliet
Hengelo G
1:03:22
1:03:06
11
Bastiaan Gosselink
Rheden
1:03:24
1:03:18
12
Peter Rouwhorst
Zieuwent
1:03:30
1:03:24
13
Bennie van Schaik
Klarenbeek
1:03:34
1:03:31
14
Jochem Gosselink
Velp
1:03:46
1:03:40
15
Arjan Hoekstra
Zutphen
1:04:00
1:03:57
16
John Peters
Wehl
1:04:16
1:04:12
17
Roedi ter Bals
Neede
1:04:28
1:04:22
18
Ricardo Boerkamp
Zutphen
1:04:31
1:04:24
19
Nico ten Bokkel
Warnsveld
1:04:47
1:04:35
20
Emiel Huizinga
Almen
1:04:57
1:04:43
21
Ronald Wiskamp
Zutphen
1:05:09
1:05:04
22
Tomas Vaskexicius
(bruto tijd)
1:05:47
1:05:47
23
Kevin Bruil
Halle
1:06:06
1:05:56
24
Leon Dieperink
Hengelo Gld
1:06:08
1:05:21
25
Vincent Moorman
Doetinchem
1:06:09
1:06:03
26
Johan Wensink
Klarenbeek
1:06:34
1:06:26
27
Martin Jakobs
Zutphen
1:06:38
1:06:27
28
Herrald Aaldering
Argo
1:07:06
1:06:13
29
Bas Woestenenk
Vorden
1:07:48
1:07:30
30
Remco Berenpas
Warnsveld
1:08:31
1:08:23
31
Henri ten Hofte
Zutphen
1:09:09
1:08:27
32
Hermi Van Egteren
Zelhem
1:09:13
1:09:09
33
Tom Nijland
Borculo
1:09:27
1:09:13
34
Emiel Huisken
Lochem
1:09:31
1:09:24
35
Gerrit Koopman
Zutphen
1:09:32
1:09:06
36
Theo van Bergen
Doetinchem
1:09:32
1:08:56
37
Jeroen Vos
Vorden
1:09:36
1:08:42
38
Martin Sluijter
Vorden
1:09:44
1:09:04
39
Martin Gotink
Wehl
1:09:47
1:09:39
40
Martin Scheers
Wehl
1:09:58
1:09:49
41
Jasper Gierkink
Varsseveld
1:10:00
1:09:34
42
Reno Sueters
Arnhem
1:10:09
1:09:23
43
Gerard de Grutter
Hanzesport
1:10:13
1:10:02
44
Bert van der Laan
Zutphen
1:10:42
1:10:32
45
Joop Sloot
Argo
1:10:53
1:10:14
46
Robert Landman
Zutphen
1:11:05
1:10:26
47
Reindert van Wessel
Doetinchem
1:11:16
1:11:05
48
Werner Wenstenenk
Hengelo G
1:11:30
1:10:58
49
Herman Broekhuis
Algemene Bathmense SV
1:11:40
1:11:26
50
Wouter Horstink
Winterswijk
1:11:42
1:11:20
51
Andre Blom
Winterswijk
1:11:42
1:11:19
52
Antonie Kleijn
Beltrum
1:11:50
1:11:30
53
Felix Jansen
Deventer
1:11:58
1:11:50
54
Leo Grooters
Ruurlo
1:12:16
1:12:00
55
Roel Doldersum
Zutphen
1:12:30
1:11:55
56
Ronald Dekker
Warnsveld
1:12:47
1:12:26
57
Mathieu Knaven
Gorssel
1:13:02
1:12:33
58
Kim Bosch
Runners Vorden
1:13:09
1:12:30
59
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
1:13:14
1:12:33
60
Erik Vink
Atletico '73
1:13:14
1:12:21
61
Tommy Gotink
Ruurlo
1:13:34
1:13:15
62
Ugur Kahraman
Zutphen
1:13:40
1:13:17
63
Martijn Sijmons
Dieren
1:14:07
1:12:55
64
Maickel Nieuwenhuis
Doetinchem
1:14:27
1:14:00
65
Chris Hendriks
Lochem
1:14:28
1:14:16
66
Ron de Kluizenaar
Apeldoorn
1:14:52
1:14:43
67
Peter Scholten
Hanzesport
1:15:09
1:14:29
68
Erik van Toly
Lochem
1:15:39
1:15:11
69
Barry Hondelink
Markelo
1:15:50
1:15:44
70
Henk Haneveld
Zutphen
1:16:18
1:16:12
71
Robert Schulte
Haaksbergen
1:16:20
1:16:14
72
René weenink
LVG
1:16:36
1:16:12
73
Jan ten Damme
Vorden
1:17:05
1:16:26
74
Erik Knopert
Warnsveld
1:17:27
1:17:20
75
Otto Klein Velderman
Druten
1:17:42
1:17:24
76
Luuk Lotters
Zutphen
1:18:11
1:17:36
77
Ben van der Heide
Argo
1:18:25
1:17:43
78
Hans Timmer Verhoor
Warnsveld
1:18:59
1:18:12
79
Daniel Knuttel
Warnsveld
1:19:00
1:18:19
80
Frank Elschot
Borculo
1:19:03
1:17:48
81
Robert Meyer
Zutphen
1:19:17
1:18:31
82
Patrick Post
Zutphen
1:19:19
1:18:28
83
Ruben Bunskoek
Almelo
1:19:58
1:19:15
84
Hans Mentink
Zelhem
1:20:33
1:19:48
85
Erik Goudswaard
ASV
1:20:39
1:20:13
86
Hans Post
Zutphen
1:20:47
1:19:56
87
Michiel Damhof
Born
1:21:03
1:20:46
88
Jurgen Helmink
Westendorp
1:21:21
1:20:41
89
Ben Hofenk
Warnsveld
1:21:40
1:20:34
90
Arjan Kiers
Apeldoorn
1:21:50
1:21:40
91
Hans Ruiterkamp
Avanti-Wilskracht
1:21:53
1:21:07
92
John Thijssen
Drempt
1:21:56
1:21:34
93
Martin Grootveld
Warnsveld
1:22:20
1:21:10
94
Ton van Uem
Borculo
1:22:32
1:22:10
95
Antonie Berger
Vorden
1:23:02
1:22:04
96
Maurits Hagen
Deventer
1:23:48
1:22:52
97
Harrold van den Nieuwboer
Almelo
1:24:27
1:23:44
98
Frans Passchier
Hengelo
1:24:40
1:24:14
99
Ben Pardijs
Dordrecht
1:24:57
1:23:50
100
Mark Pardijs
Deventer
1:25:22
1:24:15
101
Michiel Kooijman
Eefde
1:26:22
1:25:38
102
Cees de Boer
Hanzesport
1:26:23
1:26:12
103
Willem Schoterman
Goor
1:26:34
1:25:36
104
Wim ter Maat
Gorssel
1:26:44
1:26:04
105
Gerard Busschers
Wijhe
1:27:07
1:26:51
106
Remi Schrijver
Zutphen
1:27:17
1:26:14
107
Jan te Luggenhorst
ASV
1:27:25
1:26:27
108
Frank Muller
Amsterdam
1:27:35
1:26:24
109
Thomas Schwietering
Ahaus
1:27:44
1:26:40
110
Tone ten Hove
Marienheem
1:27:57
1:26:48
111
Tim Pardijs
Zutphen
1:29:19
1:28:12
112
Rob Laarman
Zutphen
1:29:31
1:28:40
113
Jos Roerdink
Archeus
1:30:35
1:30:02
114
Frans Heering
AV Rijssen
1:30:51
1:30:27
115
Ronald Boerman
Archeus
1:31:07
1:30:33
116
Jaap van den Heuvel
Warnsveld
1:31:16
1:30:25
117
Ben Sibon
Hengelo OV
1:33:33
1:33:08
VROUW, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmé Möricke
Nijmegen
57:36
57:34
2
Nynke Dijkstra
Dan Haag
1:04:55
1:04:52
3
Jolanda Brugman
Zutphen
1:06:44
1:06:30
4
Maike den Houting
Argo
1:08:13
1:08:09
5
Monique Krajenbrink
Zutphen
1:08:15
1:08:01
6
Maria Weenink
LVG
1:08:44
1:08:40
7
Nicollette Ibink
Zelhem
1:12:00
1:11:54
8
Karla Blom
Vorden
1:12:10
1:11:29
9
Anita ter Hofte
Hanzesport
1:12:10
1:11:28
10
Aukje van Egteren
Zelhem
1:12:35
1:12:30
11
Lisanne Peppink
Neede
1:14:35
1:14:24
12
Adrie Feenstra
Warnsveld
1:15:03
1:14:56
13
Floor Hoevers
Vorden
1:15:03
1:14:20
14
Annelies Wesselink
Zelhem
1:15:47
1:15:36
15
Janice van Hal
Zutphen
1:16:49
1:16:44
16
Ans Reusken
Klarenbeek
1:19:54
1:19:49
17
Beanne Bakker
Drachten
1:20:45
1:20:17
18
Lydia van den Akker
Avanti-Wilskracht
1:21:53
1:21:07
19
Luus Stoop
Eefde
1:22:20
1:21:30
20
Inge Sipkens
Hanzesport
1:22:43
1:21:55
21
Patricia Isselman
Zutphen
1:22:43
1:21:55
22
Jet Klomp
Haaksbergen
1:24:23
1:24:17
23
Bregje de Bondt
Lochem
1:24:31
1:24:15
24
Margot van den Berg
Warnsveld
1:24:31
1:24:14
25
Danielle Jansen
Zutphen
1:24:40
1:23:49
26
Marian Reinders
Hanzesport
1:24:57
1:24:40
27
Frederike Golink
Warnsveld
1:24:58
1:24:45
28
Claudia van Daalen
Enschede
1:24:59
1:24:29
29
Femke Jentink
Doetinchem
1:25:06
1:24:27
30
Celeste Overbeek
Ulft
1:25:18
1:24:24
31
Marian Schutte
Zutphen
1:27:40
1:27:31
32
Alexa Huck
Ahaus
1:27:44
1:26:40
33
Renate Rouwenhorst
Silvolde
1:29:30
1:29:12
34
Erna Van der Neut
Warnsveld
1:29:54
1:28:52
35
Jetty Douma
Zutphen
1:29:55
1:28:54
36
Anna Otten
Vorden
1:30:50
1:29:58
37
Ria Bussink
Archeus
1:31:10
1:30:39
38
Dian Schurink
Archeus
1:31:11
1:30:39
39
Anja Sturris
Lochem
1:31:33
1:30:23
40
Ingrid Hochstenbach
Archeus
1:32:49
1:32:16
41
Frederiek Overbeek
Zutphen
1:34:25
1:33:37
42
Christel Thuis-Willems
Brummen
1:34:34
1:33:59
43
Martine koenders
Eefde
1:39:58
1:38:56
44
Josta Hoenink
Ruurlo
1:44:00
1:43:28
www.uitslagen.nl
08-11-2018 13:29