Uitslagenlijst Drunense Duinen Cross

Drunen - Zondag 4 november 2018

MSEN, MSEN_MASTER 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bjrn Koreman
Leiden Atletiek
26:45
2
Rick Hartogs
DAK
27:35
3
Ahmed Abubakar
DAK
29:04
4
Mark Buiks
DJA
29:58
5
Dirk Evers
Spiridon
29:58
6
Erik v.d. Heijden
De Langstraat
31:03
7
Jeroen Verhees
Spiridon
31:09
8
Tijke Wentink
Attila
31:19
9
Roel Spierings
DAK
31:47
10
Floris van Drunen
NSAV 't Haasje
32:24
11
Mike Rasenberg
Attila
32:35
12
Jorg Schellekens
Attila
33:01
13
Antoine van der Sanden
DAK
34:02
14
Thomas Crul
Running Breda
34:17
15
Wouter Stokkermans
Atledo
35:49
16
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
38:41
17
Sjoerd diepstraten
Spiridon
38:54
M35, MSEN_MASTER 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel van Nispen
Sprint
28:40
2
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
32:23
3
Raymon van den Berg
OSS-VOLO
32:39
4
Patrick Verbunt
Tilburg Road Runners
32:59
5
Paul Visser
Tilburg Road Runners
33:41
6
Michel Broeders
Spiridon
33:48
7
Steven van Bunningen
Sprint
33:56
8
Stefan Smelt
DAK
35:41
9
Patriek Bruurs
Spiridon
37:00
10
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
37:40
11
Rob Heeren
Spiridon
38:35
12
Erwin Gulickx
Gloria
38:59
13
Robert Hagen
ACW '66
40:32
M45, MSEN_MASTER 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koos Verweij
DAK
29:15
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
30:04
3
Stfan van Marrewijk
Scorpio
31:22
4
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
32:30
5
Toine van Beckhoven
Attila
32:46
6
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
32:52
7
Hans v.d. Dungen
Achilles
34:07
8
Bart van Loon
Attila
34:13
9
Mar-Hein van de Wiel
DAK
34:25
10
Cocky de Brouwer
Achil '87
34:35
11
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
35:06
12
Anton Bogers
Atledo
35:22
13
Mark Schaap
Prins Hendrik
35:40
14
Johan Verweij
Achil '87
35:56
15
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
35:59
16
Harry Beekmans
DAK
36:15
17
Ed van der Jagt
Scorpio
37:38
18
Tonnie Scheutjens
Loopgroep GoRun
38:10
19
Peter Kramer
Atledo
38:12
20
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
39:29
21
Patrick van Gurp
DAK
39:34
22
Ron Breij
Achil '87
41:00
23
Martien van Weert
DAK
41:50
24
Richard de Jong
Atledo
42:22
25
Arjan Robben
avVN
47:28
M55, MANNEN MASTER 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
26:10
2
Johan Flipsen
Atledo
26:37
3
Cees van Gageldonk
Spiridon
27:06
4
Herman van Haaren
Achil '87
27:31
5
Hens Koreman
Atledo
28:14
6
Kees Pijnenburg
Atledo
30:59
7
Chris Sprengers
De Langstraat
32:28
M65, MANNEN MASTER 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Rooy
De Langstraat
28:21
2
Marlie Snijders
DAK
28:57
3
Walter van Gurp
DAK
30:14
4
Jan v d Lee
DAK
30:21
5
Ad Schoonderbeek
De Langstraat
30:51
VSEN, VSEN_MASTER 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
PAC
23:15
2
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
25:01
3
Dyanne Verpaalen
Spiridon
26:22
4
Corinde van Es
PAC
26:26
5
Jeannette Smelt
DAK
26:42
6
Bente Smagge
Attila
27:31
7
Nikki Bagchus
DAK
28:01
8
Roos Staps
De Langstraat
29:02
9
Jolien Bruininx
AVR '69
29:46
10
Marloes van der Wielen
ACW '66
29:49
11
Veronique van der Hijden
Spiridon
30:17
12
Esmay van de Laar
Attila
30:45
V35, VSEN_MASTER 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
27:24
2
Chantal van Oudheusden
Sprint
27:32
3
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
29:49
4
Yvette van Dulmen
Atledo
30:15
5
Marloes de Jong
Atledo
30:31
6
Marleen van Dooren
Attila
36:49
V45, VSEN_MASTER 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
25:54
2
Ingrid Spapens
Achil '87
28:01
3
Inge Schipperen
Scorpio
28:10
4
Monique van Beurden
Spiridon
28:45
5
Marie-Louise Smagge
Attila
30:22
6
Karen Eldred
ACW '66
36:10
7
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
38:36
8
Margriet ter Horst
Atledo
39:14
9
Marionne Kat
Spiridon
JJUNA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Schellekens
Attila
23:01
2
Ian de Juncker
Attila
24:56
3
Jorrit Ivens
ACW '66
26:01
4
Jason Smits
ACW '66
26:40
JJUNB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper van Laarhoven
Atledo
15:09
2
Stan Kok
DAK
16:32
3
Jasper Mol
Sprint
17:00
4
Koen Tilman
Sprint
21:04
MJUNA, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
18:06
2
Janneke Mengerink
Atledo
20:12
MJUNB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara Schoenmakers
Running Team Eindhoven
7:36
2
Minke Mollink
DAK
9:35
3
Jeske van de Laar
Attila
11:01
JPUPC, J_M PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
3:48
2
Mike van der galien
Atledo
4:05
3
Giel van den Mosselaar
Atledo
4:05
4
Willem de Jong
Atledo
4:06
5
Xander Slootjes
Scorpio
4:17
6
Jelle Jansen
Atledo
4:29
7
Brim Deveu
Gloria
4:38
8
Lander Jansens
Gloria
4:46
9
Jimi Carper
Scorpio
4:50
10
Olaf Lootens
DAK
4:53
11
Seth Wennekes
Scorpio
5:45
12
Thomas Niessen
Scorpio
6:03
MPUPC, J_M PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
4:19
2
Lynn van Hest
Tilburg Road Runners
4:23
3
Kaat Proost
Gloria
4:26
4
Isa Stroucken
Taxandria Atletiek
4:29
5
lENTHE lIEVELD
Taxandria Atletiek
4:32
6
Fleur Claessen
ACW '66
4:51
7
Carlijn IJpelaar
ACW '66
4:52
8
Evy van den Beent
Sprint
4:53
9
Annemijn Bakker
Prins Hendrik
5:04
10
Kate Peters
Prins Hendrik
5:11
11
Elle Evers
Taxandria Atletiek
5:26
JPUPB, J_M PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
3:31
2
Daan Gielen
Prins Hendrik
3:44
3
Stan Struyfs
Gloria
3:44
4
Rens Gulickx
Gloria
3:51
5
Siebe van der Lee
Atledo
3:51
6
Sem van Ravestijn
DAK
3:54
7
Gijs Versteden
Attila
3:55
8
Sam stroucken
Taxandria Atletiek
4:05
9
Milan Bavius
Atledo
4:05
10
Duuk Schapendonk
Prins Hendrik
4:08
11
Tijgo van der Schoof
Scorpio
4:09
12
Ramon Derks
Atledo
4:11
13
Riemer van son
Scorpio
4:11
14
Luuk van Gestel
DAK
4:12
15
Marijn Niessen
Scorpio
4:24
16
Maud Boinck
Prins Hendrik
4:24
17
Bram Weehuizen
Prins Hendrik
4:26
18
Lucas Kam
Atledo
4:27
19
Thijs van Loon
DAK
4:30
20
Ferre Florijn
Scorpio
4:31
21
Sam van Nieuwburg
DAK
4:32
22
Jasper Broeders
Atledo
4:34
23
Jort Griep
Scorpio
4:37
24
Thom van Bakel
Prins Hendrik
4:49
25
Goof Schoormans
Atledo
5:12
MPUPB, J_M PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
3:56
2
Elien de Koeijer
Attila
4:02
3
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:09
4
Tessa van Drunen
Attila
4:10
5
Louise Pinxteren
Gloria
4:15
6
Floor Eelkema
Scorpio
4:20
7
Stien Huybreghts
Gloria
4:26
8
Lieke Verschoor
DAK
4:28
9
Mirthe van den Broek
Gloria
4:33
10
Keisha Jansen
Scorpio
4:33
11
Jill Hess
Taxandria Atletiek
4:34
12
Sophia Peters
Prins Hendrik
4:35
13
Milou Brands
Atledo
4:43
14
Zo Otten
Atledo
4:44
15
Isabel Spijkers
Prins Hendrik
4:47
16
Bregje ten Wolde
Sprint
4:52
17
Minke van der Heijden
Sprint
4:53
18
Lies Hoffmann
ACW '66
4:53
19
Sofie van den Broek
ACW '66
6:02
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scott Romijn
Prins Hendrik
3:17
2
Lucas Rutjes
Atledo
3:23
3
Boris Bastiaans
Sprint
3:23
4
Melle van der Zanden
Prins Hendrik
3:30
5
Floris den Boer
Atledo
3:31
6
Boris Griep
Scorpio
3:32
7
Loek Graafmans
Spiridon
3:37
8
Hidde Struik
DAK
3:38
9
Jelle Kreeft
Spiridon
3:38
10
Bram van Wagtendonk
Sprint
3:39
11
Iker Kuijs
DAK
3:42
12
Jur van der Heijden
Sprint
3:42
13
Pepijn van Soest
Prins Hendrik
3:43
14
Juul van Eil
Gloria
3:46
15
Finn Hoek
Scorpio
3:47
16
Jiri van Bokhoven
DAK
3:51
17
Wilbert van den Burg
Spiridon
3:52
18
Tom Weevers
Scorpio
3:52
19
Max Verschoor
DAK
4:00
20
Bob ten Wolde
Sprint
4:05
21
Milan van beurden
DAK
4:09
22
Thijmen Rademaker
Prins Hendrik
4:11
23
Joost Evers
Taxandria Atletiek
4:14
24
Stijn van Baardwijk
ACW '66
4:15
25
Tijmen Rotte
Sprint
4:17
26
Koen van Gestel
DAK
4:20
27
Maarten van Schaik
Prins Hendrik
4:25
28
Noah Jacobs
Scorpio
4:25
29
Jurre Verschure
Atledo
4:30
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Hermes
Prins Hendrik
3:34
2
Freke van Eil
Gloria
3:35
3
Noor Faas
Sprint
3:40
4
Welmoed van Schaik
Prins Hendrik
3:41
5
Mirte Stumphius
Prins Hendrik
3:44
6
Rene Schutte
Prins Hendrik
3:47
7
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
3:48
8
Nieke westerveen
Atledo
3:49
9
Eva den Boer
Atledo
3:50
10
Fieke van Gemert
Prins Hendrik
3:51
11
Lore Proost
Gloria
3:56
12
Puck van Gils
Sprint
3:57
13
Anouk Rutjes
Atledo
3:58
14
Amber Jansens
Gloria
3:58
15
Mila Pullens
ACW '66
3:59
16
Juul Hoekstra
Sprint
4:02
17
Maud van Rijsewijk
Prins Hendrik
4:06
18
Florien Pinxteren
Gloria
4:09
19
Eef de Laat
DAK
4:16
20
Emma van Kan
Sprint
4:16
21
Zo Dudok
Scorpio
4:17
22
Sanne Koolen
Prins Hendrik
4:20
23
Jitte Stabel
Gloria
4:22
24
Fenne van Heist
DAK
4:23
25
Babette Dumoulin
ACW '66
4:23
26
Zina Timmermans
Prins Hendrik
4:35
27
Fenne Peters
Prins Hendrik
4:37
28
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
4:40
29
Benthe Leermakers
Taxandria Atletiek
4:41
30
Bregje Brettschneider
DAK
4:50
MSPEC, M_V SPECIALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
3:00
2
Tjalle Vink
ACW '66
3:24
3
Rick Standaert
ACW '66
3:27
4
Jordan Beute
Sprint
3:46
5
Sander Graumans
Sprint
4:08
6
Brydon Dammers
Sprint
4:16
7
Tom Schoeters
Gloria
4:54
8
Hans van den Broek
ACW '66
4:57
9
Lars van Leeuwen
Sprint
5:17
VSPEC, M_V SPECIALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
4:21
2
Lieke Sweep
Sprint
4:44
3
Minke Geraerts
Sprint
5:25
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lennart de Vries
Scorpio
6:56
2
Samuel Dobbelstein
Prins Hendrik
6:59
3
Luuk Pelkmans
Sprint
6:59
4
Vigo Maljaars
Scorpio
7:03
5
Sjoerd Bastiaans
Sprint
7:06
6
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
7:20
7
Ryan Heeren
Spiridon
7:25
8
Juriaan Visser
Prins Hendrik
7:26
9
Kilan Goddijn
Sprint
7:32
10
Stijn Maarschalk
Scorpio
7:39
11
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
7:46
12
Jonas Vos
DAK
7:56
13
Stan van Gestel
DAK
8:01
14
Michiel Gulickx
Gloria
8:03
15
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
8:10
16
Ruben van Geenen
De Langstraat
8:16
17
Luca uitenbroek
Scorpio
8:18
18
Jules van Kan
Sprint
8:19
19
Koen van Weerden
DAK
8:20
20
Pelle Verschure
ACW '66
8:39
21
Joran Kant
Scorpio
8:43
22
Jelle de Negro
ACW '66
8:44
23
Quinten Bressers
Atledo
8:47
24
Finn Mertens
Scorpio
8:51
25
Lucas Lips
Spiridon
9:10
26
Rik Tuijtelaars
Gloria
9:13
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
7:20
2
Jill Paulus
Scorpio
7:21
3
Lotte Griep
Scorpio
7:22
4
Djayla Hoek
Sprint
7:29
5
Angel-lynn van Vugt
Sprint
7:30
6
Gwen van Hest
Tilburg Road Runners
7:38
7
Mirthe van Zon
DAK
7:51
8
Meike van den Broek
Gloria
8:06
9
Nolle Schalk
Spiridon
8:10
10
Anne Smits
DAK
8:15
11
Valerie Bruurmijn
Gloria
8:20
12
Ziva Devue
Gloria
8:21
13
Cateau van Gelder
Scorpio
8:23
14
Juul lammers
Sprint
8:26
15
Yara van der Heijden
Sprint
8:27
16
Meike van Ravenstein
ACW '66
8:33
17
Ghislaine Schalk
Spiridon
8:43
18
Jade Pullens
ACW '66
8:50
19
Marit Geurts
DAK
9:01
20
Mirre Stabel
Gloria
9:05
21
Jelske schets
Scorpio
9:08
22
Imke Geenen
Gloria
9:12
23
Isis Maas
Prins Hendrik
9:18
24
Rene Kramer
Atledo
9:52
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
9:53
2
Milan Watzeels
Attila
10:15
3
Lans Timmermans
Prins Hendrik
10:27
4
Sven van den Meerendonk
Prins Hendrik
10:36
5
Rick Smits
DAK
10:45
6
Pepijn Roels
Sprint
10:46
7
Joost Winkel
Sprint
10:47
8
Sven Grooters
Prins Hendrik
10:54
9
Vic Struyfs
Gloria
10:59
10
Kamiel Watzeels
Attila
11:01
11
Koen Diepen
Prins Hendrik
11:05
12
Martijn Gulickx
Gloria
11:12
13
Jake Romijn
Prins Hendrik
11:22
14
Mathijs Goris
Gloria
11:25
15
Remko van den Hout
Attila
11:32
16
Arne Dierckx
Gloria
11:34
17
Thymen van Zon
DAK
11:34
18
Ivar van der Sanden
Prins Hendrik
11:37
19
Tristan van der Loop
ACW '66
11:59
20
Maurits Kuipers
Sprint
12:00
21
Roan van Vessem
Scorpio
12:19
22
Roemer Struik
DAK
12:23
23
Kwinten Rotte
Sprint
13:07
24
Olivier van Gelder
Scorpio
13:15
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
6:37
2
Anne de Jong
Atledo
6:43
3
Roos de Jong
Atledo
6:56
4
Tinke Grotenhuis
Prins Hendrik
6:59
5
Silkie Graafmans
Spiridon
7:30
6
Nienke Blom
Sprint
7:30
7
Anouk Andeweg
Spiridon
7:31
8
Vera van den Burg
Spiridon
7:58
9
Fenna Dudok
Scorpio
8:19
10
Femke Gijzen
Sprint
8:22
ESTA, EST PUPILLEN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Spiridon EstA 1
Spiridon
10:50
2
Gloria EstA 1
Gloria
11:16
3
Atledo Blauwe Bende A
Atledo
11:21
4
DAK EstA 1
DAK
11:29
5
DAK EstA 2
DAK
12:19
ESTBC, EST PUPILLEN BC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gloria/Atledo EstBC 1
Gloria
12:22
2
DAK EstBC 1
DAK
12:51
3
Atledo Blauwe Bende BC 1
Atledo
12:52
4
Atledo Blauwe Bende BC 2
Atledo
13:20
ESTCD, EST JUNIOREN CD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
PH EstCD 1
Prins Hendrik
9:05
2
Spiridon EstCD 1
Spiridon
9:56
3
DAK EstCD 1
DAK
10:20
4
DAK EstCD 2
DAK
11:11
5
ACW EstCD 1
ACW '66
11:16
MT84, M_TRIM_8400M>15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Stasse
Oosterhout
32:20
2
Hans Brok
DAK
32:34
3
Eric Jongmans
Drunen
33:59
4
Louis Biemans
Raamsdonk
34:35
5
Joop Mathen
Scorpio
36:11
6
Harry Biemans
Tilburg
37:40
7
Kees Klerx
DAK
38:26
8
Frans van Rooij
DAK
38:32
9
Tim van der Meer
Drunen
39:12
10
Gilbert Schalk
Rijen
39:59
11
Mike Vugts
Drunen
42:58
12
Tonny Baalmans
Atledo
43:47
13
Karel de Hooge
Dordrecht
45:25
14
Marcel Swinkels
DAK
46:21
15
Joop de Rooij
Drunen
46:27
16
Hendrik Zondag
's-Hertogenbosch
46:33
MT63, M_TRIM_6300M>15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert van Boxtel
Den Bosch
28:37
2
Jos den Hollander
DAK
34:19
MT42, M_TRIM_4200M>15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Crul
Loopvereniging TOF
19:08
2
Theo van Baardwijk
DAK
22:24
3
Koen Stroucken
Udenhout
26:41
4
Freddie van Elderen
Taxandria Atletiek
26:42
MT21, M_TRIM_2100M>15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benno Snepvangers
Atledo
7:35
VT63, V_TRIM_6300M>15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peggy Biemans
Raamsdonk
36:19
VT42, V_TRIM_4200M>15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patricia Peter
Tilburg Road Runners
21:21
2
Sabine van den Berg
Den Bosch
22:07
3
Martine Versluis
Udenhout
23:39
4
Bianca Brood
Breda
24:01
5
Nicole van der Sanden
DAK
24:27
www.uitslagen.nl
05-11-2018 20:38