Uitslagenlijst Najaarsloop Epe

Epe - Zaterdag 3 november 2018

MMSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Sinke
NOP
1:17:10
1:17:08
2
Kimbrom Hadgu
Wxolle
1:18:28
1:18:27
3
Frank Eikenaar
PEC 1910
1:20:06
1:20:05
4
Jacob Snoek
Urk
1:24:18
1:24:13
5
Henk Smienk
Delfgauw
1:27:59
1:27:55
6
Mark van Opijnen
Alphen aan den Rijn
1:31:20
1:30:40
7
Matthias Kruisselbrink
Zwolle
1:31:39
1:31:27
8
Alex Smienk
Nunspeet
1:33:56
1:33:51
9
John Eikelboom
Hattem
1:38:39
1:38:24
10
Jaap Slump
Hattem
1:39:29
1:39:15
11
Johannes Baas
Kootwijkerbroek
1:40:19
1:39:31
12
Geoffrey Paardekooper
Rotterdam
1:41:41
1:41:30
13
Derko Budding
Elspeet
1:42:54
1:42:25
14
Hugo Louter
Apeldoorn
1:43:15
1:42:42
15
Eric Fitskie
Apeldoorn
1:43:42
1:43:21
16
Dinand Klein
Wezep
1:43:57
1:43:13
17
Chris Elliott
Hierden
1:44:00
1:43:25
18
Martin Oak
Heerde
1:44:06
1:43:35
19
Martin Mekelenkamp
De Gemzen
1:49:54
1:49:39
20
Steven Dijkman
Wenum Wiesel
1:50:05
1:49:16
21
Tom Denekamp
Vlissingen
1:50:30
1:49:43
22
Rik Kok
Nunspeet
1:50:36
1:50:07
23
Derrick Dijkman
Twello
1:51:11
1:50:22
24
Pepijn Oosterholt
Groningen
1:53:24
1:52:21
25
Andre de Zwaan
Running2000
1:58:26
1:57:44
26
Frans Hoolsema
Zeewolde
2:03:07
2:02:05
27
Jan van Loo
Oldebroek
2:11:23
2:10:31
MM40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinout van der Bok
Hellas
1:15:00
1:15:00
2
Bas Mekking
De Gemzen
1:15:11
1:15:10
3
Johan Kats
Daventria
1:16:12
1:16:11
4
Marco van Nek
Loopgroep PK
1:19:04
1:19:00
5
Bas van Beek
Cialfo
1:22:11
1:22:10
6
Wim van Rijswijk
AV '34
1:24:33
1:24:32
7
Jan Willem Davidse
PEC 1910
1:27:10
1:27:05
8
Gerard Kroes
De Gemzen
1:28:18
1:28:16
9
Marc de Wilde
Cialfo
1:31:02
1:30:52
10
Wim Wolf
Cialfo
1:31:08
1:30:25
11
Jan van Ommen
DWLoopschool Hattem
1:32:40
1:32:39
12
Willem de Weerdt
DWLoopschool Hattem
1:32:40
1:32:40
13
Johan van Hoorn
DWLoopschool Hattem
1:32:40
1:32:39
14
Hans Visser
Gouda
1:32:46
1:32:39
15
Henk Oldehinkel
Spurt '88
1:32:51
1:32:48
16
Johan van Dijk
IJsselmuiden
1:34:39
1:34:23
17
Niek Vogelaar
De Koplopers
1:34:41
1:34:12
18
Roel Kleine
HAC '63
1:35:23
1:35:06
19
Christiaan van Putten
Veluwe
1:35:32
1:35:22
20
Ard Cloo
Amersfoort
1:35:49
1:35:31
21
Ton L’Herminez
Huissen
1:36:28
1:35:52
22
Wessel Kranghand
HAC '63
1:36:38
1:36:19
23
Marco Raap
Apeldoorn
1:36:41
1:36:37
24
Joep van Huijstee
Cialfo
1:36:44
1:36:20
25
Wim Potjes
De Gemzen
1:37:45
1:37:34
26
Henk Jager
Hattem
1:38:16
1:38:03
27
Jean Benek
Athlos
1:38:34
1:38:11
28
Anton Schotman
Huissen
1:39:44
1:39:10
29
Jan Busser
Pijnacker
1:39:56
1:39:20
30
Teunis Snoek
Urk
1:40:12
1:39:58
31
Rob Stofberg
Clytoneus
1:42:10
1:41:55
32
Henk van der Voort
Elburg
1:42:11
1:41:41
33
Reint Scholten
De Gemzen
1:42:32
1:42:24
34
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
1:42:33
1:42:24
35
Wim van de Poll
Oldebroek
1:43:31
1:42:48
36
Aleid Bosch
De Gemzen
1:43:55
1:43:45
37
Roel Hemmer
Deventer
1:44:34
1:43:29
38
Nico Nieuwkerk
Apeldoorn
1:44:41
1:44:18
39
Z Roos
Bunschoten
1:44:56
1:44:07
40
Pieter Both
Harderwijk
1:45:04
1:44:17
41
Bram Leferink
Zwolle
1:45:53
1:45:00
42
Harry de Boer
Bussum
1:48:06
1:47:09
43
Eric Jansen
Zwolle
1:49:57
1:49:01
44
Henk Leurs
Epe
1:49:58
1:49:11
45
Maikel van Bemmel
Bovenkarspel
1:50:05
1:49:33
46
Eelco Haak
Apeldoorn
1:50:28
1:50:08
47
Jan van der Meulen
Nederlandse Triathlonbond
1:51:00
1:50:27
48
Gerhard Heeringa
Athlos
1:52:33
1:52:09
49
Jan Kaat
De Gemzen
1:56:04
1:55:23
50
Ruben Schaap
Isala '96
1:56:18
1:55:25
51
Nico Lijkendijk
De Gemzen
1:56:25
1:55:33
52
Henk ter Steege
Balkbrug
1:58:47
1:58:37
53
Bert Vlijm
De Gemzen
1:58:58
1:58:15
54
Jan Rengers
IJhorst
1:59:34
1:58:46
55
Frits Lautenbag
De Gemzen
2:03:30
2:02:55
56
Eric Zoet
Running2000
2:04:54
2:04:47
57
JanWillem Gunnink
Eemnes
2:05:31
2:04:32
VMSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Elliott
Hierden
1:43:59
1:43:24
2
Manon Dirksen
Apeldoorn
1:47:44
1:47:06
3
Jeanetta van de Mheen
Harderwijk
1:50:22
1:50:06
4
Marleen Spaan
Tolbert
1:59:51
1:58:49
VM40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra van Delft
Athlos
1:45:05
1:44:44
2
Fanny Hubner
Athlos
1:45:06
1:44:47
3
Margot van der Ven
Groene Ster
1:46:41
1:46:34
4
Anita de Ruiter
Epe
1:48:29
1:48:15
5
Anne Vossebelt
Raalte
1:51:39
1:50:46
6
Daniëlle van den Brink
Huissen
1:51:45
1:51:10
7
Nettie Beldman
PEC 1910
1:52:31
1:51:54
8
Monique Kruidhof
Athlos
1:52:32
1:52:08
9
Angelique Backus
Haaksbergen
1:54:56
1:54:22
10
Didi van der Velde
De Gemzen
1:56:25
1:55:42
11
Bertie Hendriks
De Gemzen
1:58:04
1:57:20
12
Aleida de Graaf
Bunschoten
1:58:07
1:57:19
13
Barbara Kok
Epe
1:59:48
1:59:20
14
Ylona Wolf
Cialfo
2:02:19
2:02:07
15
Willeke Ouwens
Zeewolde
2:14:02
2:13:12
16
Astrid Mast
Harderwijk
2:30:30
2:29:29
17
Liza Gerritse
Harderwijk
2:30:30
2:29:30
M10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willard Bredewold
BB lopers
35:12
35:12
2
Antoine van Brummelen
Eibergen
43:48
43:46
3
Hans Peters
Vaassen
43:50
43:49
4
Roel van der Steege
Isala '96
43:51
43:50
5
Kristian Geerts
Zwolle
44:01
43:33
6
Peter Guiljam
2BFit
44:06
43:59
7
Jesse van Essen
Vaassen
44:09
43:41
8
Aalt Wensink
De Gemzen
44:26
44:23
9
Casper Rieck
IJsselmuiden
44:28
44:22
10
Jeffrey Kersaan
Apeldoorn
44:30
43:58
11
Paul Swart
Velp
44:31
44:30
12
Niek Limpens
Apeldoorn
44:37
44:04
13
Rien Grootkarzijn
Hattem
44:39
44:30
14
Dennis Brandenburg
Steenwijk
44:40
44:38
15
Lauran Vissers
Apeldoorn
44:45
44:41
16
Jurian Molenaar
Urk
44:51
44:45
17
Rene Kip
PEC 1910
44:58
44:52
18
Randall de Boer
Apeldoorn
45:00
44:25
19
Andre Meuleman
Cialfo
45:01
44:57
20
Maykel Kers
Deventer
45:05
44:18
21
Mark Snapper
Nijkerk Gld
45:09
45:06
22
Thijs Liefers
Epe
45:12
44:45
23
Bert Westerbeek
Nederlandse Triathlonbond
45:26
45:14
24
Janko van Arken
De Gemzen
45:29
45:27
25
Richard Brinkhuis
Zwolle
45:32
45:22
26
Theo Jacobs
Cialfo
45:34
45:22
27
Herwin Kamp
Hattem
45:58
45:31
28
Marcel Kanselaar
Flevo Delta
46:08
45:54
29
Ton Kloos
Rotterdam Atletiek
46:16
46:05
30
Bas de Kluizenaar
Veluwe
46:26
46:23
31
Willem De Slome
Vaassen
46:28
46:03
32
Hans vd Wassenberg
Athlos
46:44
46:24
33
Marcel Doornekamp
Athlos
46:50
46:49
34
Rob Goutbeek
Zwolle
46:51
46:50
35
Jasper van den Berg
London
47:33
47:23
36
Marco Domine
Staphorst
47:45
47:26
37
Wim van Ravenhorst
Achterveld
48:04
48:00
38
Henk Norder
Zwolle
48:29
47:59
39
Henk Salomons
Emmeloord
48:32
48:30
40
Reinier Jonker
Hattem
48:36
48:10
41
Gert Reijere
Athlos
48:58
48:37
42
Arnout Slijkhuis
Assen
49:27
49:13
43
Martin Rotman
De Gemzen
49:42
48:54
44
Marcel Commandeur
Epe
49:44
49:39
45
Jan Salomons
Zwolle
49:47
49:40
46
Jan Lankwarden
Apeldoorn
49:51
49:17
47
Pieter Galema
Hattem
49:59
49:30
48
Frank Berghuis
Epe
50:10
49:43
49
Dick Hofman
Oosterbeek
50:15
49:30
50
Jeroen Nollet
Apeldoorn
50:53
50:18
51
Marcel den Besten
Hattem
51:13
50:12
52
Jeroen Lourens
Hattem
51:14
51:04
53
Colin van Kampen
Apeldoorn
51:21
50:48
54
Albert Post
Urk
51:22
50:29
55
Maurice Kommer
Heerde
51:41
50:57
56
Ton Hoozemans
Rotterdam Atletiek
52:15
51:59
57
Berend Wagena
Cialfo
52:20
51:35
58
Eibert Dijkgraaf
Doornspijk
52:24
51:54
59
Nico vd Ven
Rotterdam Atletiek
52:24
52:11
60
John van Miltenburg
Athlos
52:27
52:05
61
Reinbert Kleine
Zwolle
52:29
51:34
62
Henk de Kater
Rotterdam Atletiek
52:42
52:26
63
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
52:43
52:28
64
Wim Hinkamp
Rotterdam Atletiek
52:51
52:32
65
Dick de Reus
Nunspeet
53:13
52:17
66
Wim Duiveman
Kampen
53:28
52:57
67
Robert Wolters
Deventer
53:30
52:44
68
Henk Kooistra
avVN
53:42
53:04
69
Roelof Wiggerink
Emst
53:50
53:14
70
Wim Westerink
De Gemzen
54:00
53:14
71
Jan Ketting
Rotterdam Atletiek
54:07
53:55
72
Jan van de Craats
Kampen
54:26
53:57
73
Andre Hilberink
Climax
54:36
54:29
74
Erwin Westerhof
Kampen
54:54
54:23
75
Frits Poppema
Epe
55:06
54:41
76
Marcel Besselsen
Harderwijk
55:33
54:27
77
Henk Berkhof
Rotterdam Atletiek
55:35
55:21
78
Jan Wieferink
Apeldoorn
55:46
54:56
79
Jan Baack
Cialfo
55:59
55:55
80
Sjaak Klein
Wezep
56:06
55:23
81
Bas van Olphen
Vaasen
56:20
55:37
82
Henny Berends
Spurt '88
56:42
56:16
83
Frank Verder
Cialfo
56:46
56:41
84
Mats Ploeg
Dronten
57:12
56:40
85
Gerrit Durberg
Cialfo
57:38
56:41
86
Bernard Dekker
Vollenhove
57:40
57:27
87
Victor Lugt
Epe
58:57
58:01
88
Erik Roel
Rotterdam Atletiek
59:26
59:09
89
Ronald Kruyt
Rotterdam Atletiek
59:53
59:43
90
Leddy Karelse
Meppel
1:00:13
59:53
91
Ruud Horst
Hardlopen.nl
1:01:17
1:00:49
92
Dick Fecken
Flevo Delta
1:01:23
1:00:32
93
Jan van Riel
De Gemzen
1:01:52
1:01:12
94
Alex Remmers
Epe
1:03:28
1:02:26
95
Den Herder
Oene
1:03:50
1:02:47
96
Jan Westerbeek
Hattem
1:04:17
1:03:26
97
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:05:10
1:04:36
98
Ton van Ass
Vaassen
1:05:35
1:04:34
99
Willem Jan Jan Westerbeek
Britsum
1:05:40
1:04:42
100
Jan Mekelenkamp
Nijkerk Gld
1:07:00
1:06:01
101
Kasper Bisschop
BB lopers
1:08:40
1:08:39
102
Ben Kok
Kampen
1:11:09
1:10:11
V10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stephania Karathanasi
Groningen
26:30
25:26
2
Sieneke Ribberink
Hellas
46:07
45:50
3
Marjolyne Niesing
Tartlétos
48:59
48:43
4
Harma Makken-Slijkhuis
Assen
49:26
49:14
5
Melinde Hilberink
Climax
49:45
49:40
6
Trees van Bohemen
Nijmegen
52:10
51:22
7
Jolanda Bak-Hendriks
Colmschate
52:41
51:56
8
Jiale Cox
Rotterdam Atletiek
52:42
52:28
9
Joriska Schrijer
Kampen
53:28
52:58
10
Debby Schoolen
Apeldoorn
53:31
52:42
11
Oriëtte Langevoort
Bathmen
53:31
52:46
12
Tjitske Kooistra
avVN
53:38
53:02
13
Mariken Leurs
Amersfoort
54:00
53:14
14
Renate Kroes
De Gemzen
54:05
53:59
15
Aaltje Post
De Gemzen
55:35
54:49
16
Anja Warning
Hattem
55:41
55:10
17
Mijnie de Boer
Apeldoorn
55:46
54:56
18
Josée Kruisweg
Hattem
55:51
55:25
19
Jacqueline Toonen
Rotterdam Atletiek
55:57
55:48
20
Aukelien Visser
Apeldoorn
57:16
56:44
21
Jorien Kroeze
Zwolle
57:25
56:43
22
Wendelijn van den Berg
Rotterdam Atletiek
57:41
57:30
23
Marjan de Vries
Apeldoorn
58:46
58:07
24
Tessa Hofman
Arnhem
59:07
58:22
25
Monique Borst
Hattem
59:46
59:09
26
Yvonne Kremer
De Gemzen
1:00:49
59:56
27
Trees Camijn - van Wingerde
De Kieviten
1:01:09
1:00:35
28
Caroline van de Bunt
Flevo Delta
1:01:24
1:00:32
29
Sandra Schouten
Zwolle
1:02:26
1:01:31
30
Erna van der Gronden
Apeldoorn
1:02:34
1:02:00
31
Aline Bos
Vaassen
1:03:32
1:02:36
32
Britta Bovendorp
Emst
1:06:57
1:05:59
33
Hennie Faber-Hondeveld
Apeldoorn
1:09:21
1:08:30
34
Esther Riepen
Apeldoorn
1:09:21
1:08:31
35
Albertine Schoester
Woerden
1:11:13
1:10:22
36
Ilona Wagemans
Bussum
1:15:45
1:14:48
M5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin van Heiningen
AV '34
18:43
18:43
2
Robert Reitsema
Isala '96
18:47
18:46
3
Gertjan Tichelaar
avVN
18:54
18:54
4
Stefan Koopman
BB lopers
19:21
19:19
5
Michiel Ridderbos
Daventria
19:24
19:23
6
Johan Kanis
't Harde
20:20
20:17
7
Rene van Vliet
Veluwe
20:25
20:20
8
Jan Hollak
Veluwe
20:30
20:27
9
Cas Kanis
Isala '96
21:12
21:10
10
Freddy de Witte
Staphorst
21:13
21:09
11
Gert Hazeleger
Apeldoorn
21:17
21:14
12
Jarin Dijkgraaf
Doornspijk
22:14
21:44
13
Hans Marsman
Veluwe
22:15
22:10
14
Gert Brussee
Nunspeet
22:15
22:11
15
Mats van Essen
Vaassen
22:17
21:52
16
Jurgen van der Meer
AV '34
22:19
22:15
17
Evert Dorregeest
Ciko '66
22:23
22:14
18
Harry Veldkamp
Cialfo
23:07
23:05
19
Robert Brassee
Nunspeet
23:15
23:12
20
Gerralt Landman
Zwolle
23:24
22:22
21
Rinus Groen
Veluwe
23:24
23:23
22
Robert Egberts
Vriezenveen
23:52
23:21
23
Etienne Hurenkamp
Apeldoorn
24:03
22:36
24
Gerard Verstraete
Doesburg
24:07
23:59
25
Dennis Groeneveld
Heeten
24:24
24:04
26
Roelof Pepping
avVN
24:30
24:26
27
Guy Diekmann
Eerbeek
24:41
24:32
28
Dennis Alberts
Cialfo
24:42
24:24
29
Marc Blommers
De Gemzen
25:01
24:45
30
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:53
25:50
31
Koenraad Westerink
Harderwijk
26:09
25:09
32
Marthijn van Mossel
Zwolle
26:52
26:16
33
Jac Postma
's-Heerenbroek
27:17
27:15
34
Dick Doornenbal
Elburg
27:23
27:05
35
Dick van Beek
avVN
27:48
27:42
36
Maarten Heere
Epe
28:01
27:09
37
Willem Hoog Stoevenbeld
Rotterdam Atletiek
29:03
28:42
38
Harrie de Graaf
Cialfo
29:36
28:50
39
Leo Missler
Bennekom
30:44
30:37
40
Alber Giezen
Hanzesport
30:47
30:10
41
Lukas de Boer
Bussum
31:45
30:47
42
Johan van Santen
avVN
32:45
32:23
43
Tijn Zoer
Cialfo
32:47
32:09
44
Henry Roeland
Rouveen
35:44
35:03
V5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Mensink
Ciko '66
20:20
20:12
2
Corien van der Bijl
Veluwe
20:56
20:55
3
Irene Bijman
Isala '96
21:03
21:00
4
Simone Pelgrim
Beekbergen
22:44
22:36
5
Chantal Lokhorst
Nederlandse Triathlonbond
22:50
22:45
6
Sanne Platte
Elburg
22:55
22:51
7
Hellen Simens
De Gemzen
23:13
22:57
8
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
23:59
23:34
9
Elodie van Arken
De Gemzen
24:05
23:36
10
Andrea van der Meer
AV '34
24:09
24:04
11
Agnes Steenwijk
Epe
24:36
24:05
12
Natalja Duiveman
Isala '96
25:07
25:00
13
Maaike Visscher
Kampen
25:28
25:03
14
Antoinet van Essen- Prins
Vaassen
25:28
25:05
15
Channa van der Schans
Apeldoorn
25:51
24:52
16
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
25:59
25:34
17
Femke Reitsema
Isala '96
26:08
26:01
18
Esther van de Plasse
Cialfo
28:08
27:22
19
Ingeborg vd Heuvel
Rotterdam Atletiek
29:03
28:42
20
Ilse van Arken
De Gemzen
29:13
28:42
21
Manuelle Bot
Apeldoorn
29:44
28:48
22
Noor de Wilde
Cialfo
30:11
29:47
23
Deborah Marcus
Apeldoorn
30:17
29:17
24
Annet Buitenhuis
Apeldoorn
30:18
29:22
25
Inge Landman
Zwolle
30:24
29:22
26
Jeanine Hofman
Harskamp
30:27
29:44
27
Suzanne Hofman
Elburg
30:30
29:48
28
Roxana Kanselaar
Biddinghuizen
30:34
29:57
29
Gerri Vijge
Epe
31:21
30:39
30
Anna de Graaf
Epe
31:21
30:40
31
Janny Reezigt-Ponsteen
De Gemzen
32:19
31:55
32
Lisette ter Horst
Rotterdam
32:39
32:13
33
Janine Zoer
Epe
32:53
32:15
34
Judith Scholten
Epe
33:05
32:05
35
Wilma Nieuwenhuize
Zutphen
33:09
32:32
36
Nathalie Bourgonje
Veluwe
33:53
32:59
37
Judith Hofman
Oosterbeek
34:52
34:09
38
Dinie Frederiks
Warnsveld
35:49
35:10
39
Corry Huffels
Amersfoort
36:05
35:24
40
Ans Nijhoff
Elburg
36:24
35:44
41
Dirkje Hofman
Oosterbeek
36:53
36:11
42
Melanie groot Jebbink
Zutphen
41:46
41:07
43
Antoinette groot Jebbink
Zutphen
41:47
41:08
44
Marianne de Krosse
Epse
42:22
42:04
J0106, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Wieten
Isala '96
4:37
M0106, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yfke Lourens
Hattem
5:41
2
Anni Vosselman
Cialfo
5:45
3
Phileine Kleiman
Cialfo
5:47
4
Jamila Thielman
Zwolle
7:27
J0708, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Delano Thielman
Zwolle
4:41
2
Stan Overeem
Cialfo
5:06
3
Louran Veldhuis
Cialfo
5:07
4
Nathan Liefers
Epe
5:40
M0708, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Veldkamp
Cialfo
4:41
2
Arinya van 't Ende
Isala '96
4:54
3
Elke Stet
Cialfo
5:27
4
Tessel van der Valk
Cialfo
5:35
5
Isabo Bleijenberg
Cialfo
5:39
6
Bobbi-Roos van Rossum
Cialfo
5:42
J0910, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Axel Konijnenberg
Cialfo
4:11
2
Kyan Ridderbos
Daventria
4:12
3
Patrick Duiveman
Isala '96
4:34
4
Thijmen Hiemstra
Cialfo
4:35
5
Danny Gerrits
Cialfo
4:57
M0910, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenneke Heere
Cialfo
4:29
2
Catrijn Heere
Cialfo
4:52
3
Evi Vosselman
Cialfo
4:56
4
Brenda Wensink
De Gemzen
4:56
5
Marli-Anne van Rossum
Cialfo
4:59
6
Amber Veldkamp
Cialfo
4:59
7
Carice van Arken
De Gemzen
5:07
M1112, KIDSRUN (1KM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trynke Lourens
De Gemzen
4:41
18 december 2018
19.30 uur Coopertest, 19.50 uur 1000m en 20.00 uur 5000m. Elektr. Tijd
www.uitslagen.nl
03-11-2018 19:13