Uitslagenlijst Zeemijlenloop Delfzijl

Delfzijl - Zondag 28 oktober 2018

MSEN, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
36:19
36:18
2
Mark Jansonius
Apeldoorn
40:23
40:22
3
Mark van Ginkel
Anjum
41:34
41:33
4
Ricardo Damminga
Artemis
47:35
47:34
5
Jan Heerema
Uithuizen
52:26
52:07
M30, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alwin Heijting
Erm
36:12
36:11
2
Marcus Vording
Veendam
44:04
44:02
3
Martin Tooren
Bedum
47:47
47:38
4
Douwe Kosmeieu
Ten Post
54:08
53:20
5
Andreas Bos
Appingedam
1:02:03
1:01:47
M40, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Barry Bronsema
Meedhuizen
42:37
42:34
2
Peter Meijer
Bedum
44:08
44:07
3
Stefan Dagelet
Borger
45:11
45:07
4
Richard Schudde
Delfzijl
45:39
45:35
5
Johann Rehwinkel
Delfzijl
46:07
46:02
6
Erik Knapper
Aquilo
47:10
47:09
7
Gerben Zwerver
Winsum Gn
47:40
47:36
8
Luuk Kruizinga
Aduard
47:44
47:27
9
Adem Karaaslan
Uithuizen
48:36
48:28
10
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
49:09
48:56
11
Albert van den Noort
Fivelstreek
55:46
55:34
M50, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Appingedam
39:58
39:57
2
Siemon Hinrichs
Fivelstreek
43:32
43:29
3
Jan van der Velde
Fivelstreek
43:45
43:42
4
Wietze de Vries
Appingedam
44:24
44:21
5
Eric Helmantel
Eelde
46:39
46:37
6
Peter Trof
Appingedam
46:49
46:46
7
Manfred Kampen
Westoverledingen
47:24
47:19
8
Frans Riepma
Haren
48:13
47:31
9
Koos Stadlander
Aquilo
48:53
48:52
10
Jaap Smith
Baflo
49:40
49:36
11
Jan Vos
Artemis
50:22
50:13
12
Jack Brondsema
Fivelstreek
51:04
50:58
13
Wim Ammeraal
Leens
51:12
51:03
14
Matthias Kühn
Oldenburg
52:16
52:00
15
Maarten Hoeksema
Groningen
52:50
52:48
16
Menco van der Berg
Thesinge
53:02
52:43
17
Ab Slagter
Uithuizermeeden
53:15
53:05
18
Bert Vaatstra
Winsum
53:58
53:55
19
Ger Coster
Ten Post
54:07
53:43
20
Cor Klomp
Bedum
54:08
53:43
21
Rudy Telkamp
Hoogezand
54:08
54:01
22
Auke Latour
Yde
55:27
55:24
23
Albert Jan Hooren
Delfzijl
55:53
55:36
24
Dirk Kramer
Aurich
58:16
57:41
M60, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
44:31
44:29
2
Herman Morrien
Aquilo
44:49
44:47
3
Roelof Berends
Oudeschip
48:19
48:12
4
Anno Brandsema
Beilen
50:15
50:13
5
Bram Noordhuis
Appingedam
51:51
51:43
6
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk
53:01
52:58
7
Dirk Heun
Appingedam
54:13
54:06
8
Dirk Tempel
Groningen
54:33
54:15
9
Nico Vierkant
Assen
55:31
55:27
10
Jan Krans
Fivelstreek
55:45
55:41
11
Johann Willms
Krummhörn
55:52
55:22
12
S. Klevering
Spijk
1:02:31
1:02:26
13
Dirk Franssens
Saaksum
1:03:24
1:03:14
14
Jan Kalk
Fivelstreek
1:21:06
1:20:44
VSEN, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leonie Glazenborg
Apeldoorn
46:13
46:11
2
Sariena Evertsz
Delfzijl
46:52
46:49
V30, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Glas
Erm
44:06
44:04
2
Verena Flade
Aurich
48:31
48:22
3
Anna de Munck
Winsum
1:02:17
1:02:11
V40, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
Eelde
45:12
45:10
2
Katja Kanditt
Korschenbroich
48:12
48:09
3
Lydia Doornbos
Appingedam
49:10
49:05
4
Talea Kuiper
Delfzijl
59:38
58:04
V50, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
48:39
48:38
2
Aaltje Hovinga
SV Veendam
58:51
58:46
3
Maaike van der Werf
Woltersum
1:01:50
1:01:28
4
Anita Vos
Loopgroep Kameleon
1:05:07
1:04:55
5
Grietje Dijkmans
Winsum
1:06:07
1:05:50
V60, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Artemis
53:32
53:30
MAN, 6 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
André de Boer
Garrelsweer
47:47
46:58
2
Ronny Cramer
Delfzijl
51:33
51:13
3
Wouter Burggraaff
Steenwijkerwold
52:50
51:16
4
Max Burger
Appingedam
52:52
52:12
5
Marco Julian Schäfer
Wiesmoor
53:03
52:48
6
Elle Smit
Delfzijl
53:44
52:50
7
Tom Hospes
Hunzerunners Loopgroep
54:12
53:21
8
Jan Willem Hindriks
Winschoten
54:10
53:47
9
Danny Sardjan
Griningen
55:13
53:58
10
Ferry Goike
Winschoten
55:19
54:04
11
Harrold de Boer
Delfzijl
54:19
54:06
12
Johan Kruit
Zandeweer
54:36
54:24
13
Harrie Scholtens
Muntendam
54:44
54:35
14
Kor Tillema
Uithuizen
56:03
55:10
15
Sascha Riedel
Wangerland
55:41
55:13
16
Bert Pettinga
Kolham
56:47
55:59
17
Mark Wiltjer
Delfzijl
57:35
56:22
18
Bart Thimister
Appingedam
56:34
56:34
19
Tonny Hoorndijk
Appingedam
57:23
56:42
20
Martijn Prak
Fivelstreek
58:09
57:56
21
Harold Wever
Assen
59:18
58:04
22
Douwe Zijlstra
Appingedam
1:00:00
58:33
23
Harrry AB
Veendam
1:00:07
58:44
24
Wubbe Rendering
Aquilo
58:55
58:44
25
Tim Scholtens
Groningen
1:00:38
59:03
26
Sjors Hoeppertz
Delfzijl
1:00:47
59:19
27
Stef Kroon
Assen
59:29
59:23
28
Dirk De Weert
Loopgroep Kameleon
1:00:40
59:54
29
Erik Bakker
Uithuizermeeden
1:01:06
59:58
30
Cor Luppes
Veendam
1:00:36
59:59
31
Abel Korte
SOS
1:01:24
1:00:11
32
Sebastiaan Lenting
Holwierde
1:00:28
1:00:20
33
Ben Staal
Groningen
1:02:42
1:01:05
34
Siep Kuiper
Groningen
1:02:42
1:01:08
35
Alje Wierenga
Midwolda
1:04:10
1:03:22
36
Hans Arling
Siddeburen
1:04:21
1:03:23
37
Rigte Boerma
Uithuizermeeden
1:03:49
1:03:41
38
Peter Zee
Assen
1:05:58
1:04:05
39
Hebe Jager
Appingedam
1:06:03
1:04:17
40
Rene Paul Huiting
Assen
1:04:29
1:04:25
41
Gerrit van der Eide
Loppersum
1:05:42
1:04:28
42
Ronald Haan
Delfzijl
1:06:22
1:04:28
43
Jan Rienstra
Groningen
1:06:22
1:05:21
44
Bert Krol
Wagenborgen
1:06:51
1:05:43
45
Han te Winkel
Slochteren
1:07:38
1:05:53
46
Frans Groenewold
't Zandt Gn
1:06:06
1:06:06
47
Bert van Schie
Appingedam
1:08:23
1:07:13
48
Paul Ivo Rauch
Winschoten
1:08:52
1:07:17
49
Henk Timmer
Winschoten
1:08:52
1:07:18
50
Tom Buné
WINSCHOTEN
1:08:53
1:07:19
51
Richard Krijnsen
Sappemeer
1:09:11
1:08:08
52
Gert Blaauw
Siddeburen
1:08:15
1:08:10
53
Jacob Schoonboek
Appingedam
1:09:16
1:08:16
54
Harbert Schutte
Bellingwolde
1:10:41
1:09:26
55
Theo de Vries
Farmsum
1:10:07
1:09:33
56
Mark Tilman
Loppersum
1:12:21
1:10:33
57
Harry Blaauw
Uithuizermeeden
1:11:42
1:10:35
58
Dick Zwiers
Nieuwolda
1:12:52
1:11:07
59
Hilbrand Kamphuis
Appingedam
1:12:06
1:11:16
60
Klaas Smit
Oudeschip
1:13:01
1:12:07
61
Pieter Haan
Delfzijl
1:21:42
1:20:46
VROUW, 6 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Boschman
Rottum Gn
56:19
55:14
2
Marloes Lenting
Fivelstreek
55:44
55:38
3
Marinda Pieters-Gankema
Warffum
56:20
56:07
4
Mia Hut
Winsum Gn
58:02
57:36
5
Anja Schuurman
Zuidbroek
58:10
57:54
6
Ina Schuitema
Appingedam
1:00:34
1:00:18
7
Riëtte Danhof
Loopgroep Kameleon
1:01:19
1:00:34
8
Monique Paulus
Sonsbeck Ger
1:02:48
1:01:57
9
Marian Danhof
Loopgroep Kameleon
1:03:13
1:02:26
10
Hilda Oosterkamp
Loopgroep Kameleon
1:04:10
1:03:05
11
Ida van Noord
Groningen
1:04:23
1:03:08
12
Liesbeth Wagter
Groningen
1:05:01
1:04:14
13
Lieke Buls
Zoutkamp
1:05:43
1:04:18
14
Monica Smith
Wildervank
1:06:07
1:04:43
15
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
1:06:10
1:05:03
16
Wiesje Jakobs
Warffum
1:07:37
1:06:28
17
Esther Huisman
Appingedam
1:07:27
1:06:34
18
Annelies Schaaphok
Loopgroep Kameleon
1:07:37
1:06:44
19
Dianne Boerema
Uithuizermeeden
1:08:04
1:06:57
20
Louise van Wijk
Warffum
1:09:17
1:07:50
21
Esther Korte
SV Veendam
1:09:50
1:08:44
22
Antje Landlust
Bellingwolde
1:10:40
1:09:25
23
Annette Doornkamp
Zuidbroek
1:10:32
1:10:05
24
Simone Bogema
Uithuizermeeden
1:11:42
1:10:33
25
Wendy de Wal
Emmeloord
1:12:21
1:10:34
26
Tineke Hemmes-Dost
Loopgroep Kameleon
1:13:21
1:12:27
MAN, 3 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Finn van Pijkeren
Middelstum
21:21
21:18
2
Marcel Wenkman
Spijk
22:18
22:03
3
Leon Lourens
Oude Pekela
22:09
22:06
4
Pascal Kiel
Appingedam
23:49
22:55
5
Julian van Dijken
Delfzijl
23:15
23:04
6
Willem Koops
Musselkanaal
23:58
23:53
7
Johan de Groot
Delfzijl
24:42
23:55
8
Ronny Dammer
Siddeburen
24:36
24:29
9
Alexander Jakobs
Woldendorp
24:44
24:30
10
Jorus Nieuwenhuis
Leens
25:10
24:31
11
Martijn Bos
Holwierde
25:55
24:39
12
Michiel Janssen
Westerbroek
26:03
24:45
13
Wout van der Eide
Loppersum
26:00
24:49
14
Pieter Jan de Vries
Holwierde
25:49
24:50
15
Gertjan Wessels
Appingedam
25:50
24:51
16
Maarten Knol
Groningen
25:08
25:00
17
Olaf Groenbroek
Groningen
25:32
25:18
18
Max Peters
Zeerijp
25:39
25:28
19
Rutger Aalders
Roodeschool
25:51
25:32
20
Eric Swijghuizen
Spijk
27:00
25:32
21
Dennis Puister
Appingedam
26:52
25:36
22
Frank van Dijken
Delfzijl
25:56
25:42
23
Stijn Weggemans
Delfzijl
26:44
25:44
24
Gijs Bouman
Delfzijl
27:13
26:16
25
Wesley Boers
Fivelstreek
26:21
26:17
26
Sverre Tuil
Delfzijl
27:20
26:19
27
Koen Biemond
Godlinze
27:22
26:19
28
Remco Schilder
Loppersum
27:24
26:21
29
André Tap
't Zandt Gn
27:09
26:22
30
Thomas Hoorndijk
Delfzijl
27:23
26:23
31
Roan Smit
Delfzijl
27:17
26:24
32
Daniel Metzlar
Delfzijl
27:30
26:24
33
Lars Venhuizen
Delfzijl
27:26
26:26
34
Rob van de Pol
Appingedam
27:14
26:40
35
Rowan van Lennip
Appingedam
27:17
26:47
36
Henk Snijder
Slochteren
27:09
26:48
37
Erik van Dijk
Ten Boer
28:07
26:49
38
Rene Pot
Siddeburen
26:58
26:51
39
Erik Battjes
Delfzijl
28:00
26:53
40
Corné de Bruijn
Delfzijl
27:34
27:07
41
Paul Bourguignon
Delfzijl
28:02
27:14
42
Simon de Jong
Loppersum
28:04
27:29
43
Stefan Groen
Delfzijl
28:36
27:29
44
Johan Hektor
Grootegast
28:17
27:32
45
Ronnie Zoer
Wagenborgen
28:45
27:36
46
Erik Telkamp
Delfzijl
28:15
27:54
47
Thomas van Noort
Delfzijl
28:57
27:56
48
Freddie Bakker
Ten Boer
29:32
27:58
49
Herben Hoorntje
Delfzijl
28:58
28:05
50
Patrick Doornbos
Delfzijl
29:00
28:06
51
Joachim Smid
Weener
28:42
28:16
52
Daan Timmermans
Delfzijl
28:51
28:18
53
Gijs Roosendaal
Delfzijl
28:54
28:20
54
Victor Castro Gamiz
Groningen
29:21
28:29
55
AT Reinders
Appingedam
29:12
28:31
56
Milan Koerts
Bierum
29:25
28:41
57
Martin Martens
Loppersum
30:17
28:45
58
Paul Van Gosliga
Tollebeek
30:02
28:49
59
Jasper Boonstra
Delfzijl
29:22
28:54
60
Andries Broekhuizen
Uithuizen
30:11
29:05
61
Juan Fernandez Munoz
Fivelstreek
30:33
29:10
62
Colin Smit
Delfzijl
30:08
29:12
63
Pieter Grootendorst
Delfzijl
29:48
29:15
64
Peter Akkerman
Siddeburen
29:23
29:17
65
Sjoerd van Huis
Siddeburen
30:14
29:20
66
Albert Hein
Groningen
30:41
29:23
67
Peter Kuipers
Uitwierde
30:22
29:36
68
Erik de Jong
Ten Boer
31:01
29:42
69
Rik Grootendorst
Delfzijl
30:32
29:59
70
Theo Bosker
Nieuwolda
30:14
29:59
71
Hans Roeters
Delfzijl
32:17
30:04
72
Bé van der Laan
Meedhuizen
30:57
30:06
73
Thomas van Bostelen
Nieuwolda
31:40
30:07
74
Damian Drewel
Appingedam
31:31
30:10
75
Jeremy Hendriks
Delfzijl
30:43
30:15
76
Wout Martens
Loppersum
31:49
30:16
77
Willem Brandsema
Spijk
30:35
30:21
78
Huub Speelman
Assen
31:14
30:23
79
Tjakko Speelman
Delfzijl
31:14
30:25
80
Tim Noorman
Farmsum
31:10
30:26
81
Rick Rozeboom
Appingedam
30:55
30:27
82
Harm Jan Pijper
Appingedam
31:57
30:32
83
Wessel Slob
Startenhuizen Lopp
31:49
30:45
84
John Mulder
Appingedam
31:18
30:47
85
Lammert Kiel
Appingedam
31:49
30:47
86
Peter Boelens
Delfzijl
31:19
30:47
87
Lars Steiginga
Zandeweer
31:52
30:48
88
Rutgrt Kombrink
delfzijl
31:52
30:49
89
Milan Bosma
Siddeburen
31:06
30:50
90
Diederik Wierenga
Norg
32:25
30:53
91
Martijn Groen
Delfzijl
32:05
30:58
92
Chris de Groot
Uithuizen
32:27
31:00
93
Ronny Klopstra
Kolham
31:51
31:04
94
Philip Klopstra
Kolham
31:55
31:07
95
Silvan van de Ploeg
Spijk
32:27
31:21
96
Jan Röttgers
Leer
32:08
31:23
97
Daan Martens
Loppersum
32:33
31:29
98
Eic Smidt
Appingedam
32:01
31:29
99
Martijn Stavasius
Delfzijl
32:07
31:32
100
Anne Jan vd Leest
Delfzijl
32:40
31:36
101
Alex Kotte
Fivelstreek
33:14
31:52
102
Karel Mulder
Groningen
33:37
32:00
103
Lars Mulder
Delfzijl
32:02
32:01
104
Malko Thijssen
Appingedam
33:14
32:12
105
Jan Kornelis Metzlar
Delfzijl
33:24
32:16
106
Tiddo Kruiskamp
Appingedam
33:15
32:16
107
Alexander Van Komen
Delfzijl
33:46
32:16
108
Stefan Hazekamp
Appingedam
33:29
32:19
109
Hans van Dijken
Delfzijl
32:54
32:25
110
Alex Reus
Delfzijl
33:48
32:25
111
TJ Reinders
Appingedam
33:01
32:27
112
Daan Visscher
Woldendorp
33:46
32:30
113
Jordi Lodenstijn
Delfzijl
33:36
32:31
114
Justin Honkoop
Nieuwolda
32:56
32:40
115
Marcel Groothof
Zuidhorn
34:34
32:40
116
Rick Bakker
Hoogezand
34:00
32:41
117
Jos van Heijningen
Meeden
33:40
32:53
118
Rene Bulthuis
Holwierde
33:46
32:56
119
René Riedel
Wangerland
33:31
33:04
120
Chris Kuiper
Delfzijl
33:40
33:13
121
Joran Doornbos
Appingedam
34:22
33:22
122
Johan Kor
Nieuwe Pekela
35:15
33:22
123
Roy Ytsma
Spijk Gn
34:46
33:26
124
Dennis Klasen
Delfzijl
34:42
33:31
125
Harold van der Leest
Spijk Gn
34:46
33:41
126
Willem Frederik ten Cate
Groningen
34:51
33:46
127
Bryan Ytsma
Spijk
34:57
33:57
128
Adrie Helmens
Siddeburen
35:21
33:58
129
Olaf de Hoop
Delfzijl
35:13
34:10
130
Ronny Noordenbos
Delfzijl
34:47
34:17
131
Maik Remminga
Appingedam
35:40
34:31
132
Bart IJbema
Noordhorn
36:08
34:31
133
Peter Kiel
Appingedam
35:38
34:36
134
Stan Noordhuis
Appingedam
35:41
34:37
135
Garco Bulstra
Uithuizermeeden
36:09
34:47
136
Tobias van der Deen
Siddeburen
36:05
34:55
137
Jeandre Enderle
Wagenborgen
36:06
34:56
138
Richard Borgman
Winsum Gn
35:40
35:13
139
Frans Meijer
Winschoten
36:55
35:27
140
Dick Doornbos
Delfzijl
36:46
35:28
141
Frits Huizen
Delfzijl
36:59
35:36
142
Janco de Winter
Middelstum
36:17
35:47
143
Klaas van der Molen
Fivelstreek
37:09
35:56
144
Andreas van der Molen
Berlijn
37:10
35:58
145
Henderikus Bruggink
Appingedam
37:29
36:03
146
Erwin van der Aa
Veendam
36:57
36:18
147
Rover Hamming
Eelde
38:05
36:21
148
Jan H Boelsem
Farmsum
37:24
36:33
149
Marco Veenendaal
Duiven
38:34
36:48
150
Micah Doornbos
Appingedam
37:51
37:30
151
Jodi Kremer
Leek
37:55
37:33
152
Bertus Visscher
Garsthuizen
38:56
37:48
153
Rian Huiberts
Delfzijl
40:40
38:47
154
Jilke Snijder
Bedum
40:19
38:57
155
Tom Roggema
Krewerd
41:30
39:53
156
Anjo Huizinga
Appingedam
41:32
40:06
157
Emiel Schuchard
Delfzijl
42:10
41:13
158
Koen Bootsman
Delfzijl
43:12
43:12
159
Joshua Ras
Delfzijl
46:26
46:26
160
Martin Veenstra
Delfzijl
48:42
48:33
161
Edward Blaauw
Uitgeest
1:05:36
1:05:28
VROUW, 3 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt de Vries
25:07
24:12
2
Larissa Essen
Groningen
24:25
24:23
3
Simone de Wolf
Appingedam
26:14
26:01
4
Jannie Laning
Oostwold gem Oldambt
26:03
26:02
5
Marja Bouma
Appingedam
28:05
27:53
6
Kim de Wolf
Groningen
28:25
28:11
7
Maaike de Jong
Loppersum
29:40
29:05
8
Tineke Roorda
Westeremden
30:03
29:31
9
Kirsten Eigenberg
Fivelstreek
30:18
29:33
10
Mirjam Vast Offeringa
Stedum
31:03
29:33
11
Janneke Lambers
Delfzijl
30:13
29:48
12
Lineke Blaauw
Meedhuizen
30:19
29:52
13
Jacqueline Willems
Appingedam
30:16
30:00
14
Karin Bootsman
Steenwijkerwold
31:36
30:02
15
Aafke Samshuijzen
Roodeschool
30:52
30:18
16
Ieke Bakker
Utrecht
30:56
30:41
17
Miranda van der Molen
Bedum
32:03
30:42
18
Melissa Luyken
Delfzijl
31:25
30:52
19
Marieke Hammenga
Groningen
31:54
30:58
20
Anneloes Bakker
Ten Boer
32:48
31:13
21
Nienke Biesheuvel
Roodeschool
32:40
31:25
22
Heidy Wieringa
Holwierde
32:53
31:26
23
Helena Nugteren
Groningen
32:28
31:45
24
Rielle van den Berg
Delfzijl
32:21
31:48
25
Julia Aalders
32:21
32:03
26
Jeannet Kruit
Zandeweer
32:47
32:09
27
Veerle Thijssen
Appingedam
33:13
32:11
28
Iris Werkman
Appingedam
32:59
32:13
29
Berber Werkman
Appingedam
33:00
32:14
30
Marit Noordenbos
Delfzijl
32:54
32:23
31
Nikki Wijkstra
Onderdendam
33:49
32:32
32
Heidy Hoeksema
Onderdendam
33:50
32:34
33
Sieta Jans
Stedum
34:12
32:40
34
Brenda Goudswaard
Delfzijl
34:11
32:41
35
Ellen Klein Haneveld
MIddelstum
34:13
32:42
36
Karin Koops
Nieuw Buinen
33:08
32:48
37
Kirsten Noordenbos
Delfzijl
33:40
32:53
38
Jenny Daun
Leer
33:43
32:58
39
Leonie Wind
Siddeburen
34:17
33:03
40
Aniek Jongejan
Delfzijl
33:39
33:12
41
Femke Kuiper
Delfzijl
33:40
33:13
42
Esmee Scheeringa
Delfzijl
34:15
33:14
43
Geanne Stol
Siddeburen
34:10
33:19
44
Hetty van der Molen
SV TEO
33:52
33:21
45
Evelien Vermue
Schildwolde
34:41
33:29
46
Lies Borg
Delfzijl
34:19
33:37
47
Rianne Bakker
Schildwolde
34:50
33:41
48
Evelien van der Eide
Loppersum
34:55
33:43
49
Dina Mast
Loopgroep Bedum
34:19
33:56
50
Hilda Hoorndijk
Appingedam
35:33
34:10
51
Christel de Vries
Holwierde
35:33
34:10
52
A de Koning
Delfzijl
34:58
34:12
53
Miranda Ytsma
Spijk Gn
35:19
34:18
54
Kirsten van der Leest
Spijk Gn
35:27
34:23
55
Janneke Top
Westerlee Gn
36:07
34:30
56
Lilian Prins
Winschoten
36:07
34:31
57
Gelria Kingma
Delfzijl
36:09
34:33
58
Lieke Thijssen
Appingedam
35:40
34:37
59
Salima Rozema
Appingedam
35:06
34:43
60
Hiennie de Vries
Delfzijl
35:39
34:52
61
Marit Kauw
Groningen
36:07
34:56
62
Gina Steen
Fivelstreek
36:39
35:01
63
Henriette Kosse
Delfzijl
36:40
35:01
64
Sylvanna Oosterbeek
36:08
35:14
65
Frieda Krijnsen
Sappemeer
36:21
35:19
66
Manny Banus-ten Brink
Fivelstreek
36:46
35:29
67
Anneke Langeland
Odoorn
36:47
35:30
68
Harma Hielkema-Damstra
Fivelstreek
36:50
35:31
69
Kirsten Krook
Kantens
37:13
35:48
70
Nikki de Jonge
Appingedam
36:40
35:52
71
Christina Bongertman
Delfzijl
36:40
35:52
72
Foekje Oosterhof
Appingedam
37:14
35:56
73
Tirza van der Molen
Berlijn
37:09
35:57
74
Yoke Straat
Uithuizermeeden
37:29
36:03
75
José ter Veer
Fivelstreek
37:34
36:15
76
Levi Boesenkool
Delfzijl
38:04
36:16
77
Desie Bovenkamp
Veendam
36:58
36:20
78
Jaleesa Donkers
Groningen
37:38
36:20
79
Ingrid Donkers
Fivelstreek
37:39
36:20
80
Marjan Boesenkool
Delfzijl
38:10
36:20
81
Anita Folkers
Appingedam
37:02
36:35
82
Dieta Hoorntje
Delfzijl
37:37
36:42
83
Irene Arntzen
Appingedam
37:27
36:43
84
Ineke Ottens
Groningen
37:59
36:44
85
Karlijn Mulder
Haren
38:32
36:47
86
Ria Wiersema
Loopgroep Kameleon
37:42
36:48
87
Yrsa Brouwer
Delfzijl
38:08
36:51
88
Jasmijn Boer
Delfzijl
37:36
36:57
89
Hilda Thimister
Appingedam
38:41
37:06
90
Linda Kruizinga
Loppersum
39:06
37:13
91
Nathalie Wijmenga
Fivelstreek
38:34
37:14
92
Stans Baar
Zuidhorn
39:06
37:14
93
Ellen Buurma
Delfzijl
38:23
37:25
94
Ietsje De Boer
Friesland
39:04
37:25
95
Naraysca Cecilia
Drachten
39:05
37:26
96
Leonie Boon-Rietvoort
Farmsum
38:24
37:27
97
Linda Pethke
Delfzijl
37:59
37:29
98
Annelies Haaijer
Delfzijl
39:12
37:31
99
Franciska Damhof
Fivelstreek
39:08
37:48
100
Debby Westerhuis
Holwierde
39:21
38:10
101
Anita Westra
Uithuizen
39:24
38:16
102
Anita Meter
Appingedam
38:38
38:24
103
Ariane van der Windt
Delfzijl
39:24
38:27
104
Maybritt Evenhuis
Appingedam
39:24
38:28
105
Elize de Boer
Delfzijl
39:09
38:35
106
Patricia Kor
Nieuwe Pekela
40:38
38:45
107
Wendy Kammenga
Appingedam
40:30
38:45
108
Chantal Elstgeest
Groningen
40:30
38:45
109
Esmee de Lange
Appingedam
39:21
38:47
110
Sonja Luneburg
't Zandt Gn
40:02
38:47
111
Anouk Schuchard
Delfzijl
39:21
38:47
112
Naomy Medema
Delfzijl
39:54
38:52
113
Gerda Boer
Delfzijl
39:39
38:58
114
Charlotte van der Veen
Wagenborgen
40:56
39:06
115
Vera Vergeer
't Waar
40:57
39:07
116
Rosanne Niehof
Wagenborgen
40:58
39:08
117
Petra Akkerman
Groningen
40:38
39:14
118
Imca Veenstra
Fivelstreek
41:05
39:43
119
Jo Brijk
Haren Gn
40:30
39:59
120
Chantal Moerman
Delfzijl
41:05
40:01
121
Yvet Koster
Appingedam
42:00
40:07
122
Gerry Doornbos
Delfzijl
41:04
40:10
123
Miena Slagter
Holwierde
42:19
40:53
124
Nienke van der Laan
Meedhuizen
41:59
41:09
125
Bianca Bos
Delfzijl
42:31
41:28
126
Ell Mansens
Winschoten
43:24
41:31
127
Mieke Scheper-IJntema
Appingedam
43:09
41:43
128
Bianca Wezeman
Delfzijl
43:43
42:18
129
Marie Akkerman
Slochteren
43:44
42:20
130
Hilde Hekkema
Appingedam
43:51
43:00
131
Monica Eekhout
Niezijl
44:38
43:31
132
Ilona Battjes
Appingedam
45:41
44:19
133
Patricia Poort
Appingedam
45:26
44:29
134
Marjolein Verbeek
Duiven
46:22
44:33
135
Sylvia Zuur
Hellum
46:17
44:57
136
Anita Buné
Winschoten
47:05
45:32
137
Sarah Bune
Winschoten
47:05
45:33
138
Julia Roosendaal
Delfzijl
46:26
46:26
139
Mirthe Pentinga
Oosterwijtwerd
48:16
47:13
140
Patricia van der Zee
Uithuizen
50:05
48:22
141
Wieke Hofman
Uithuizen
50:05
48:24
142
Manuela Veenstra
Delfzijl
48:45
48:36
143
Dorrina Brugge
Delfzijl
1:01:42
1:00:29
144
Natascha Eissens
Delfzijl
1:01:41
1:00:30
145
Leonie Schuitema
Delfzijl
1:01:41
1:00:37
146
Esmay Rila
Veendam
1:03:04
1:01:43
147
Annet Mennega
Veendam
1:03:04
1:01:45
BEDR, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Huis & Hypotheek Appingedam
17:53
17:51
2
Nick Zuidema
Kamp & Koolhof
20:11
20:09
3
Sander Tartwijk
Huis & Hypotheek Appingedam
20:46
20:45
4
Peter Pettinga
Huis & Hypotheek Appingedam
20:51
20:48
5
Emiel Harder
Huis & Hypotheek Appingedam
21:04
21:02
6
Arjen Klasens
De Basiliek
21:47
21:43
7
Jan Pieter Kooi
Kon. Niestern Sander
22:11
22:08
8
Dik de Vries
Kamp & Koolhof
22:13
22:12
9
Rudi van Oosten
Brandsma De Jong
22:21
22:21
10
Frank Berghuis
Rabobank Noord-Groningen
22:31
22:18
11
Peter Edens
Brandsma De Jong
22:36
22:34
12
Hinke Schokker
Kamp & Koolhof
22:39
22:36
13
Erik Kok
Teijin Aramid
22:49
22:46
14
Fenna Heijen
Huis & Hypotheek Appingedam
23:05
22:55
15
Jesse Nijboer
Huis & Hypotheek Appingedam
23:06
22:55
16
Richard van der Meij
Wijnne Barends
23:09
23:00
17
EelkeJan Bouma
Kinese Fysiotherapeuten
23:13
23:06
18
Duurt Dijkman
Kamp & Koolhof
23:16
23:03
19
Graciëlla Evertsz
De Basiliek
23:21
23:16
20
Rik Niewehuis
Gemeente Delfzijl
23:29
23:22
21
Marleen Stiekema
Brandsma De Jong
23:32
23:29
22
Steven Wind
Poortinga | Bouwman
23:34
22:55
23
Jan ten Hove
Chemcom industries B.V.
23:41
23:28
24
Martijn Meijer
De Basiliek
23:43
23:37
25
Frank Marks
Huis & Hypotheek Appingedam
23:44
23:33
26
Kees Kuipers
Huis & Hypotheek Appingedam
23:44
23:33
27
Renate Kramer
Brandsma De Jong
23:44
23:40
28
Kris Klasens
Kon. Niestern Sander
23:59
23:54
29
Paul van Snick
Kamp & Koolhof
24:05
23:26
30
Rene Wijnsema
Stork Nederland B.V.
24:09
23:56
31
Auke Douma
Wijnne Barends
24:09
24:02
32
Roger Westerhuis
Brandsma De Jong
24:12
23:54
33
Marcel Koning
Poortinga | Bouwman
24:17
23:36
34
Erwin Koerts
Smit Sport
24:21
24:20
35
Peter Wassing
Stork Nederland B.V.
24:27
24:15
36
Heino Jonk
Amasus Shipping B.V.
24:28
24:03
37
Niels Woltman
Wijnne Barends
24:40
23:55
38
Tobias Stuut
Brandsma De Jong
24:43
23:37
39
Jessica Jager
Kinese Fysiotherapeuten
24:49
24:41
40
Monica Kamphuis
Brandsma De Jong
24:51
24:47
41
Henny Vernooy
De Basiliek
24:52
24:45
42
Sylvia Overgaauw
Smit Sport
24:57
24:43
43
Laura Kuiper
Jumbo Noordman
25:00
23:29
44
Dennis Ridder
Stork Nederland B.V.
25:00
24:48
45
Klaas Spruyt
Nouryon
25:03
24:38
46
Robert Zuidema
Budgetbeheer Eemsdelta
25:17
23:50
47
Berry Mulder
Teijin Aramid
25:19
25:15
48
Erwin Noordhoff
Amasus Shipping B.V.
25:22
24:57
49
Danny Kremer
Amasus Shipping B.V.
25:23
25:00
50
Geert Slagter
Smit Sport
25:26
25:12
51
Jan van den Berg
Elzinga Groep
25:36
24:50
52
Erwin van der Velde
Reym B.V.
25:37
24:40
53
Richard Ploeger
Teijin Aramid
25:46
25:41
54
Andre Bult
Brandsma De Jong
25:49
24:47
55
Bert Klok
Poortinga | Bouwman
25:50
25:11
56
Theo Haan
Brandsma De Jong
25:50
25:32
57
Jan Doorduin
Kon. Niestern Sander
25:50
25:40
58
Christien Meijer
Brandsma De Jong
25:53
25:44
59
Kevin Dijkman
Elzinga Groep
26:01
25:17
60
Adam Sarkodie
Chemcom industries B.V.
26:03
25:34
61
Christiaan Koning
Reym B.V.
26:04
25:47
62
Hendriëtte Edens
Reym B.V.
26:04
25:47
63
Rick Boelens
Amasus Shipping B.V.
26:09
25:47
64
Rob Borst
Poortinga | Bouwman
26:11
25:27
65
Pascal Pathuis
Chemcom industries B.V.
26:11
25:52
66
Bennie Veldman
De Basiliek
26:12
26:01
67
Sander Dost
Chemcom industries B.V.
26:12
25:47
68
Edzard Akkerman
Huis & Hypotheek Appingedam
26:15
25:42
69
Frits Spandou
Gemeente Delfzijl
26:15
26:09
70
Harbert Bruggers
Kon. Niestern Sander
26:17
25:57
71
Alex van Delden
Loodswezen regio Noord
26:17
24:33
72
Patrick van Wijk
Nouryon
26:20
25:54
73
Anton Scheltinga
Elzinga Groep
26:23
25:39
74
Stijn van Amstel de Vries
Wijnne Barends
26:25
25:34
75
Natasha Yarchenko
Kon. Niestern Sander
26:31
26:11
76
Matthijs Kor
Reym B.V.
26:36
25:38
77
Lisanne Benes
De Basiliek
26:51
26:38
78
Johnny Ligtlee
Kamp & Koolhof
26:54
26:41
79
Michel Albers
De Basiliek
26:54
26:44
80
Bart Klasens
De Basiliek
27:02
26:57
81
Max Kiewiet
Chemcom industries B.V.
27:02
26:40
82
Bart Kuipers
Brandsma De Jong
27:03
26:01
83
Colin Vial
Amasus Shipping B.V.
27:16
26:50
84
Delroy Oliveira
Chemcom industries B.V.
27:22
26:58
85
Bart Pijper
Amasus Shipping B.V.
27:22
26:56
86
Jeroen Katerberg
Rabobank Noord-Groningen
27:25
26:10
87
Floris Vos
Timmerbedrijf Boerma & Zn
27:29
27:20
88
Arnold Raspe
Brandsma De Jong
27:29
27:26
89
Roeland Kiewiet
Chemcom industries B.V.
27:30
27:05
90
Joetjen Muller
Brandsma De Jong
27:31
26:30
91
Derk Jan van der Laan
Zeolyst C.V.
27:32
26:15
92
Marten Elzinga
Huis & Hypotheek Appingedam
27:33
27:22
93
Arjan Boerema
Brandsma De Jong
27:40
27:00
94
Lydia van Oosten
Brandsma De Jong
27:41
27:05
95
Jacob Hut
Gemeente Delfzijl
27:43
27:06
96
Wim Pijper
PPG Silica
27:48
26:05
97
Jan Brouwer
Zeolyst C.V.
27:49
26:34
98
Leon Boer
Kinese Fysiotherapeuten
27:57
26:17
99
Jordi Test
Huis & Hypotheek Appingedam
27:59
26:36
100
Albert Smook
Stork Nederland B.V.
27:59
27:43
101
Mirte Poort
Huis & Hypotheek Appingedam
28:04
27:53
102
Lodewijk Brondijk
Timmerbedrijf Boerma & Zn
28:05
27:59
103
Daan Kruizinga
Stork Nederland B.V.
28:05
27:55
104
Joran Burgstra
Wijnne Barends
28:10
28:00
105
Sjirk de Jong
Brandsma De Jong
28:18
27:19
106
Alice Smit
Huis & Hypotheek Appingedam
28:19
27:21
107
Jan Buitenkamp
Gemeente Delfzijl
28:20
27:43
108
Sebastiaan Verstappen
Koninklijke Wagenborg
28:30
28:02
109
Gert-Jan van der Hoek
Brandsma De Jong
28:30
27:29
110
Melissa Dokter
Amasus Shipping B.V.
28:37
28:16
111
Feike van Driesum
Chemcom industries B.V.
28:39
28:21
112
Marjanne van Heel
Kinese Fysiotherapeuten
28:52
28:37
113
Hedzer Rozeboom
Elzinga Groep
28:53
28:07
114
Henk van der Heide
Stork Nederland B.V.
28:54
28:41
115
Sarah Fopma
Kinese Fysiotherapeuten
28:55
27:12
116
Jorrit Rinsma
Timmerbedrijf Boerma & Zn
28:58
28:53
117
Dennis Boerma
Timmerbedrijf Boerma & Zn
28:59
28:52
118
Edwoud Eiten
Stork Nederland B.V.
29:01
28:13
119
Gerben Land
Brandsma De Jong
29:04
28:19
120
Maurice Landman
Brandsma De Jong
29:04
28:19
121
Wendy Keller
EEW Energy from Waste Delfzijl
29:05
28:31
122
Loes Ouwerkerk
Brandsma De Jong
29:07
28:07
123
Carsten Rose
Brandsma De Jong
29:08
28:11
124
Roelof Eltingh
Koninklijke Wagenborg
29:09
28:50
125
Nienke Homan
Groningen Seaports
29:16
28:59
126
Jan Geert Wind
Brandsma De Jong
29:16
28:38
127
Robert Elzinga
Elzinga Groep
29:16
28:33
128
Bert Guns
Kinese Fysiotherapeuten
29:17
27:38
129
Jan Burgstra
Wijnne Barends
29:21
29:12
130
Tijn Oprins
Brandsma De Jong
29:24
29:04
131
Marcel Geertsema
Poortinga | Bouwman
29:26
28:48
132
Sandra Viel
PPG Silica
29:28
28:45
133
Jan-Douwe Rinsma
Timmerbedrijf Boerma & Zn
29:28
29:22
134
Sander Berends
Brandsma De Jong
29:32
29:18
135
Peter Bos
Brandsma De Jong
29:33
28:30
136
Roy Beukema
De Basiliek
29:38
29:33
137
Johan Paapst
Dow Benelux
29:40
29:22
138
Nicole Russchen
Chemcom industries B.V.
29:41
29:22
139
Sander Tuil
Expert Boersma
29:42
28:14
140
Derk Doornbos
Gemeente Delfzijl
29:48
29:10
141
Inge Ditshuizen
Nouryon
29:52
28:51
142
Ronald Sneek
Reym B.V.
29:55
28:56
143
Siemon Bierma
Brandsma De Jong
29:56
28:55
144
Martine Hageman
Brandsma De Jong
29:58
29:18
145
Simon Emerenciana
Chemcom industries B.V.
29:59
29:29
146
Jan Klooster
Kon. Niestern Sander
30:04
29:45
147
Ayhan Genc
Teijin Aramid
30:05
28:55
148
Cor Stel
EEW Energy from Waste Delfzijl
30:12
29:37
149
Koos van Koldam
Brandsma De Jong
30:16
29:22
150
Jurgen Zwerver
Huis & Hypotheek Appingedam
30:16
30:00
151
Bennie Pool
Budgetbeheer Eemsdelta
30:18
29:42
152
Martin Oomkes
Budgetbeheer Eemsdelta
30:18
29:41
153
Joop Gelderloos
Teijin Aramid
30:20
29:10
154
Jarno Wolda
Loodswezen regio Noord
30:22
28:38
155
Hans Beukema
De Basiliek
30:24
30:16
156
André Smit
Reym B.V.
30:26
29:27
157
Nelleke van Delden
Loodswezen regio Noord
30:35
30:20
158
Arne Biesterbosch
Stork Nederland B.V.
30:39
30:27
159
Klaas Kalk
Gemeente Appingedam
30:39
29:01
160
Harry Goedhart
PPG Silica
30:40
28:51
161
Arjen Emmelkamp
Jumbo Noordman
30:42
29:11
162
Wilma Thurkow
Kinese Fysiotherapeuten
30:43
29:01
163
Erwin Renkema
Zeolyst C.V.
30:46
29:51
164
Joop Steenhuis
Reym B.V.
30:47
29:49
165
Lukas Voorzee
Budgetbeheer Eemsdelta
30:49
29:19
166
Nienke Timmer
Kinese Fysiotherapeuten
30:50
29:34
167
Ruud van Roon
Teijin Aramid
30:53
29:41
168
Robbe van der Meij
Wijnne Barends
30:57
30:48
169
Samir Freije
Loodswezen regio Noord
31:00
29:15
170
Arjan Krol
Kon. Niestern Sander
31:02
30:44
171
Jan Loos
Smit Sport
31:03
29:58
172
René Ahlers
EEW Energy from Waste Delfzijl
31:04
30:27
173
Jan Uffen
Teijin Aramid
31:07
29:56
174
Gerda Degenhart
Brandsma De Jong
31:10
30:09
175
Paulien Nuiver
Kinese Fysiotherapeuten
31:11
29:57
176
Els Els van Vliet
Chemcom industries B.V.
31:17
30:53
177
Lisette Kuil
Brandsma De Jong
31:20
30:45
178
Andre Viel
PPG Silica
31:20
30:35
179
Wim ter Laan
Smit Sport
31:21
31:11
180
Winnie van El
Chemcom industries B.V.
31:22
31:03
181
Niels van de Schuur
Budgetbeheer Eemsdelta
31:27
30:02
182
Piter Oosterhof
Koninklijke Wagenborg
31:29
30:45
183
Peter Kraima
Wijnne Barends
31:30
30:48
184
Astrid Faber
Onderwijsbureau Marenland
31:32
31:26
185
Astrid Faber
Timmerbedrijf Boerma & Zn
31:32
31:25
186
Sylvia Bruggers
Huis & Hypotheek Appingedam
31:36
31:05
187
Allard Suiveer
Chemcom industries B.V.
31:39
31:12
188
Klaas Bontsema
Brandsma De Jong
31:43
31:02
189
Dineke Srowig
Smit Sport
31:49
31:45
190
Irene Faber
Timmerbedrijf Boerma & Zn
31:52
31:45
191
Nynke Veenstra
Kon. Niestern Sander
31:52
31:32
192
Tiemon Dijkstra
EEW Energy from Waste Delfzijl
31:53
31:16
193
Robert Stubbe
Brandsma De Jong
31:55
31:05
194
Jan-Peter Lageman
PPG Silica
31:55
30:15
195
Erik Koenz
Loodswezen regio Noord
31:59
31:43
196
Jeroen Doornbos
Onderwijsbureau Marenland
32:00
30:38
197
Stass Jansema
Dow Benelux
32:00
31:43
198
Harco Winter
Zeolyst C.V.
32:01
30:41
199
Jos Boumeester
Teijin Aramid
32:02
31:58
200
Kees Broeksema
Smit Sport
32:08
31:08
201
Bert ter Harkel
Huis & Hypotheek Appingedam
32:08
31:11
202
Gea Rouppé
Smit Sport
32:11
32:08
203
Peter Kwant
Nouryon
32:14
31:51
204
Joost Harkema
Jumbo Noordman
32:14
30:45
205
Sander Boer
Dow Benelux
32:15
31:07
206
José Mulder
Brandsma De Jong
32:21
30:46
207
Annet Wilkens
Onderwijsbureau Marenland
32:32
31:41
208
Izebrand Hoek
Rabobank Noord-Groningen
32:35
31:25
209
Henri Visscher
PPG Silica
32:38
31:56
210
Evelyn Wolthuis
Brandsma De Jong
32:38
32:05
211
Gunnar Doornbos
Brandsma De Jong
32:39
31:40
212
Coos Blaauw
Koninklijke Wagenborg
32:40
31:56
213
Gea Elzerman
Dow Benelux
32:51
32:35
214
Ina van Driesum
Chemcom industries B.V.
32:57
32:36
215
Johan Wolt
Nouryon
32:57
31:57
216
Joyce Stoutmeijer
Brandsma De Jong
32:59
31:22
217
Arnold Bos
Rabobank Noord-Groningen
33:02
31:47
218
Jessica van Putten
Brandsma De Jong
33:07
32:31
219
Michael van Vliet
Chemcom industries B.V.
33:17
32:50
220
Gonda Tobbe
De Basiliek
33:26
33:14
221
Alex Kruizinga
Brandsma De Jong
33:26
32:30
222
Dylano Boerma
Timmerbedrijf Boerma & Zn
33:32
33:23
223
Tanja Bootsman
Brandsma De Jong
33:32
32:58
224
Talitha Sprenger
Budgetbeheer Eemsdelta
33:40
32:11
225
Getty Wiltjer
Huis & Hypotheek Appingedam
33:43
33:11
226
Sjouke de Vries
Wijnne Barends
33:48
33:06
227
Steffen Voorzee
Budgetbeheer Eemsdelta
33:55
32:22
228
Sharon Vos
Poortinga | Bouwman
34:00
33:14
229
Jr de Haan
Teijin Aramid
34:00
32:35
230
Mirjam Bos
Wijnne Barends
34:01
33:09
231
Renzo Niehof
Onderwijsbureau Marenland
34:05
33:16
232
René Stuut
Brandsma De Jong
34:07
32:22
233
Gerard Sprenger
Budgetbeheer Eemsdelta
34:15
32:45
234
Manon Lingbeek
Reym B.V.
34:15
33:16
235
Nanda van der Baan
Timmerbedrijf Boerma & Zn
34:17
34:10
236
Paul-Richard Tielman
Reym B.V.
34:18
33:40
237
John van de Nieuwendijk
Groningen Seaports
34:21
32:35
238
Djamila Rozema
Amasus Shipping B.V.
34:23
33:59
239
Janet Noordman
Jumbo Noordman
34:32
33:03
240
Annet Westert
Gemeente Appingedam
34:32
32:52
241
Vera Prins
Brandsma De Jong
34:33
33:56
242
Priscilla Reiffers
Brandsma De Jong
34:33
33:59
243
Sven Eitens
Brandsma De Jong
34:34
33:27
244
Harm Koers
Nouryon
34:40
34:16
245
Richard Bos
Expert Boersma
34:40
33:12
246
Bert Schonewille
Huis & Hypotheek Appingedam
34:42
33:20
247
Paulina van Zuylen
Poortinga | Bouwman
34:44
34:00
248
Annelies Hommes
Brandsma De Jong
34:46
34:12
249
Hans de Preter
Groningen Seaports
34:47
33:14
250
Tinette Kool
Teijin Aramid
34:48
33:20
251
Konraad Vos
Rabobank Noord-Groningen
34:49
33:35
252
Theo Dekker
Dow Benelux
34:57
34:40
253
Koos Riepma
Stork Nederland B.V.
35:07
34:18
254
Henk Pol
Stork Nederland B.V.
35:07
34:18
255
Rene Ottjes
Stork Nederland B.V.
35:08
34:18
256
Loraine Woldendorp
Brandsma De Jong
35:26
34:44
257
Ilona Kramer
Onderwijsbureau Marenland
35:26
34:35
258
Piet Blaauw
Poortinga | Bouwman
35:29
33:41
259
Wim Kluiter
Stork Nederland B.V.
35:35
34:46
260
Tinka de Vries
Brandsma De Jong
35:38
34:47
261
Evert Mulder
Brandsma De Jong
35:44
35:05
262
Evalien Kampinga
Brandsma De Jong
35:45
35:06
263
Esther Nijp
Brandsma De Jong
35:45
35:06
264
Lianne Schuiling
Teijin Aramid
35:45
34:19
265
Marten Brandsma
Brandsma De Jong
35:46
34:03
266
Froukje de Haan
Teijin Aramid
35:49
34:23
267
Nadja Bouman
Budgetbeheer Eemsdelta
35:55
34:24
268
Sandra Kroeze
Budgetbeheer Eemsdelta
35:56
34:29
269
Beate Tkacz
Zeolyst C.V.
35:58
34:38
270
Miriam Boerma
Timmerbedrijf Boerma & Zn
36:00
35:50
271
Marie-Lou Gregoire
Groningen Seaports
36:01
34:30
272
Kirsten de Vries
Chemcom industries B.V.
36:03
35:35
273
Diana de Vries
Chemcom industries B.V.
36:04
35:35
274
Saskia Cordes
Gemeente Appingedam
36:14
34:33
275
Imke van den Akker
Chemcom industries B.V.
36:15
35:56
276
Erika de Bruijn
Brandsma De Jong
36:30
34:49
277
Sandy Dijk
Gemeente Appingedam
36:33
34:51
278
Mandy Smidts
Kinese Fysiotherapeuten
36:40
35:24
279
Jan Mossel
Brandsma De Jong
36:42
35:20
280
Barbara Bosscher
Koninklijke Wagenborg
36:47
35:47
281
Gert Jan Fennema
Budgetbeheer Eemsdelta
37:26
35:54
282
Natasja Topelen
Brandsma De Jong
37:26
35:34
283
Otto Stuut
Brandsma De Jong
37:39
35:53
284
Martijn van der Veen
Amasus Shipping B.V.
37:41
37:15
285
Dunja Hendriks
Smit Sport
37:43
37:17
286
Ans de Vries
Poortinga | Bouwman
37:46
37:04
287
José Spijk
Poortinga | Bouwman
37:46
37:02
288
Romy Raspe
Brandsma De Jong
37:52
37:00
289
Onno Bosman
Budgetbeheer Eemsdelta
37:54
36:20
290
Iris Raspe
Brandsma De Jong
37:57
37:05
291
Daniëlle Hoogstra
Zeolyst C.V.
38:11
36:51
292
Alie Niehof
Brandsma De Jong
38:11
36:34
293
Indra Sprenger
Budgetbeheer Eemsdelta
38:22
36:54
294
Lars van de Schuur
Budgetbeheer Eemsdelta
38:28
36:56
295
Jeroen Timmer
Brandsma De Jong
38:29
36:48
296
Jan Kroeze
Budgetbeheer Eemsdelta
38:30
36:56
297
Joyce Wind
Chemcom industries B.V.
39:13
38:51
298
Fieneke Kieffer
Brandsma De Jong
39:17
38:24
299
Auke Kieffer
Brandsma De Jong
39:18
38:23
300
Charlotte Wessels
Gemeente Appingedam
39:24
37:44
301
Manuela Piening
Reym B.V.
39:29
38:30
302
Marleen Houwing
EEW Energy from Waste Delfzijl
39:44
39:09
303
Joyce Doornbos
Budgetbeheer Eemsdelta
39:46
38:14
304
Magteld Ruiters
Poortinga | Bouwman
39:48
39:04
305
Martine Sijtsma
Poortinga | Bouwman
39:49
39:06
306
Eline van Dijken
Jumbo Noordman
40:09
38:38
307
Nienja Wijsman
Gemeente Appingedam
40:09
38:29
308
Laura Colpa
Jumbo Noordman
40:09
38:40
309
Aileen Gnodde
Reym B.V.
40:34
40:17
310
Jaap Baas
Smit Sport
41:29
40:32
311
Arjan Boersma
Expert Boersma
41:30
40:01
312
Arjan Kant
Expert Boersma
41:34
40:04
313
Sjouk Viel
Smit Sport
41:38
41:16
314
René Doornbos
Kinese Fysiotherapeuten
41:40
40:31
315
Iris Wubbolts
Amasus Shipping B.V.
42:02
41:38
316
Karin de Haan-Benjamins
Rabobank Noord-Groningen
42:02
40:52
317
Jade Vermeulen
Smit Sport
42:25
42:00
318
Alie Kuiper-Miske
Kon. Niestern Sander
42:32
42:13
319
Carlies Flim
Gemeente Appingedam
42:37
40:58
320
René Sietsema
Reym B.V.
42:45
41:10
321
Suzanne Zijlstra
Gemeente Appingedam
42:45
41:05
322
Janneke Meelker
Gemeente Appingedam
42:59
41:20
323
Karin Beuker
Chemcom industries B.V.
43:34
43:14
324
Marco Terpstra
Budgetbeheer Eemsdelta
45:25
43:51
325
Kristel Rust
Budgetbeheer Eemsdelta
45:51
44:17
326
Sieka Heemstra
Wijnne Barends
46:56
45:59
327
Eloise Suiveer
Chemcom industries B.V.
47:37
47:08
328
Jaap Strijbos
Kon. Niestern Sander
48:18
46:49

Mede mogelijk gemaakt door MySports.tv
www.uitslagen.nl
05-11-2018 14:36