Uitslagenlijst De IJzeren Man Cross

Weert - Zondag 28 oktober 2018

MSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohamed Bensghir
14:22
2
Casper van der Putten
Asterix
14:26
3
Teun Duisters
Running Team Eindhoven
14:50
4
Guus Winkelmolen
Swift
14:59
5
Anday
Unitas
15:06
6
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
15:13
7
Guy Maas
Atletiek Maastricht
15:24
8
Sybout Jonkman
Unitas
15:31
9
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
15:58
10
Niels Jacobs
ATH
16:00
11
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
16:11
12
Rick Hendriks
Oss '78
16:25
13
Sam Krop
Eindhoven Atletiek
16:30
14
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
16:33
15
Ferdy Smeets
Caesar
16:40
16
Lorens Niehof
AVV
16:42
17
Daan Derks
St. Agth
16:50
18
Frank Hendriks
Deurne
17:46
19
Marvin Arts
Asterix
17:49
20
Roel Peters
GAC Gemert
18:00
21
Manfried Hertog
18:25
22
Cas Lasaroms
Budel
18:36
23
Frans Hool
AVON
18:42
24
Ronnie Corthout
Lummen
18:44
25
Lars Burgerjon
AV Weert
19:00
26
Dolf vd Voort
PAC
19:02
27
Daan Relou
ATH
19:17
28
Stephan Theunissen
Stein Lb
19:35
29
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
19:45
30
Thomas Heijligers
Nederland
20:06
31
Floris Vletter
Leiden Atletiek
20:06
32
Wiel Van Lier
Atletiek Helden
20:49
33
Martijn Stigter
GAC Gemert
21:01
34
Ruud Langstraat
ATH
21:08
35
Mark de Vries
Helmond
21:10
36
Bernie Nagel
't Jasper Sport
21:25
37
Bert Lemmens
De Langstraat
21:42
38
Henk Knapen
AV Weert
21:59
39
Segers
Stiphout
22:04
40
Hool
AVON
22:09
41
Harrie Bos
Helmond
22:47
42
Attila Kovacs
ATH
23:10
43
Michel Peeters
Herten
23:19
44
Marco Colson
Vlodrop
23:41
45
Jan van Lessen
24:05
46
Karl Heinz Loffelsender
AV Weert
24:25
47
Lulian Buijzen
Swift
25:37
48
Henny Houben
Weert
30:09
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marina Wrede
Duitsland
17:05
2
Eartha Weber
Maastricht
17:21
3
Serana Tielbeek- Kemp
Running Team Eindhoven
17:37
4
Carmen Blameuser
Duitsland
17:39
5
Sharon Trienes
Unitas
17:44
6
Melinda Schröder
Duitsland
17:58
7
Yara SCHOENMAKERS
Running Team Eindhoven
18:08
8
Van Hoesel
Running Team Eindhoven
19:05
9
Noel van Selow
Tilburg
19:07
10
Jill Janssen
Lommel
19:28
11
Van der Meijden
Cifla
20:07
12
Christel van Rooy
Atletiek Maastricht
20:19
13
Imke van Gog
Ospel
21:09
14
Femke van Gog
Ospel
21:22
15
Johanna Josten
Tegelen
21:56
16
Van Goch Samantha
Deurne
23:37
17
Anouk Snellen
Weert
26:55
18
Susan Houben
Weert
29:22
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nieuwenhuis-Gielen Karin
Tegelen
18:48
2
Boeckx Katleen
19:03
3
Evelien Mertens
AV Weert
19:42
4
Birgit Bertrand
Kerkrade
20:49
5
Hilde Schroven
Ham
22:00
6
Chantal Janssen
Tegelen
22:20
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja Peeters
Lummen
18:43
2
Nicole Loeve
HAC
20:23
3
Helen de Laat
Gastel
20:42
4
Judith de Bruin
Atletiek Helden
21:32
5
Lily-Anne Smeets
Swift
21:34
6
Marjan van den Tillaar
Loopgroep PK
22:04
7
Vandormael Marie Jeanne
22:46
8
Suzan Handels-Wiertz
Swift
24:37
9
Elise Swinkels
Geldrop
24:42
10
Ingrid Briels
AV Weert
25:19
11
W D H Maessen
Scopias
27:36
12
Olga Houben
Weert
28:15
13
Inez Ruitenbeek
Scopias
29:34
14
Monique Ottenheim
Baarlo
30:14
JA, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex Smeets
Caesar
16:20
2
Siem Winkelmolen
Swift
16:58
3
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
17:14
4
Koen Terheijden
Liessel
17:15
5
Thijs Vermeulen
Venray
17:42
6
Davy Schoeber
HAC
19:01
7
Lucas Dielissen
Tegelen
19:36
8
Willem Teunissen
AV Weert
21:41
9
Luc Burgerjon
AV Weert
22:27
JB, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Lith
Running Team Eindhoven
15:20
2
William Webster
GVAC
15:45
3
Fraon Bischoff
Unitas
16:09
4
Guus Winkelman
Running Team Eindhoven
16:52
5
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
17:00
6
Daniel Castro
Nieuwstadt
17:13
7
Olivier Gijbels
Venloop Running Team
18:03
8
Joris Timmermans
18:10
9
Cedric Smits
Unitas
18:20
10
Ruben van Groenewoud
Unitas
18:27
11
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
18:37
12
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
18:40
13
Mike van Wouwe
ATH
18:52
14
Teun Nagel
Somerenheide
19:40
15
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
19:50
16
Jordy Dols
Achilles-Top
20:03
17
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
20:17
MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohamed Bensghir
30:47
2
Pim Lambregts
Swift
31:12
3
René Giesen
Duitsland
31:44
4
Christoph Verhalen
32:27
5
Koen Huizinga
Schinnen
33:08
6
Van Beekveld
Sterksel
33:35
7
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
34:01
8
Finn Jannis Freitag
Duitsland
34:44
9
Stijn van den Bosch
Nijmegen Atletiek
34:58
10
Ismaail Ibroo
Weert
35:58
11
Peter Hoex
Venlo
36:07
12
Knarren
AVON
36:33
13
Chris Steuns
Swift
37:08
14
Björn Peeters
Lommel
37:18
15
Simon Verwijlen
AV Weert
37:36
16
Wiljo Ermers
GAC Gemert
38:24
17
Jeroen Dael
Scopias
38:35
18
Bart Lathouwers
Looise Av
39:07
19
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
39:20
20
Roy Mans
Weert
39:23
21
Roy Lammers
Lopersgroep Deurne
39:40
22
Mandelaars Steven
39:51
23
Rob Janssen
AV Weert
39:57
24
Ralph Thijssen
Bakel
41:31
25
Henrik Nitare
Asterix
42:33
26
Maarten Sentjens
Weert
42:40
27
Nitin Balakrishnan
Asterix
43:13
28
Adam Kudrewicz
Helmond
43:26
29
Sander van Venrooij
Oss
48:18
30
Michael van Gemen
Velden
50:17
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schroven
Tessenderlo
32:21
2
Ronald Langenhuizen
Roermond
34:10
3
Enkels
Tessenderlo
35:01
4
Achterberg
Nuenen
35:36
5
Erik de Laat
AV Weert
36:00
6
Edwin Kok
GAC Gemert
36:03
7
John Thielen
Lopersgroep Deurne
36:19
8
Nieuwenhuis Olav
Tegelen
36:44
9
Roel Roubroeks
Atletiek Helden
37:41
10
Lymandt
Kerkrade
38:40
11
Robert Reintjes
Helmond
38:40
12
David Leidelmeijer
AV Weert
39:02
13
Jos Adriaens
Nederweert
39:36
14
Jack Boots
Venlo
39:37
15
Gabriel Geuskens
Atletiek Maastricht
39:54
16
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
40:34
17
Leenen
Roggel
40:46
18
Stephan Qarimi
AV Weert
40:57
19
Hans Steijaert
HAC
41:16
20
Eric Dorpmanns
Venlo
41:42
21
Thielen
Vierden
41:52
22
Jeffrey Meurkens
Loopgroep Cranendonck
43:09
23
Sander Dinghs
Venlo
46:05
24
Peter Stiphout
Venlo
51:49
25
Edgar Struijlaart
Weert
54:12
26
Paul Bongers
Thorn
54:13
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos de Groot
De Rips
38:27
2
Leon Stijnen
Baexem
39:00
3
John Kocken
HAC
39:12
4
Jos Harmsen
Eindhoven Atletiek
39:51
5
Hans Peeters
Atletiek Helden
40:06
6
Korten Martien
Weert
40:47
7
Manders
GAC Gemert
41:25
8
Rob Wismans
Reuver
43:02
9
Hermkes Jan
Velden
43:05
10
Ton van der Honing
Swift
43:16
11
Zwart Maurice
43:23
12
Van Berkum
LOGO
43:33
13
Perry Peeters
STB
44:00
14
Jhonny van Rhee
Scopias
44:28
15
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
44:42
16
Jones Ewalds
Venlo
45:09
17
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
45:48
18
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
46:18
19
Nol Geurts
Heythuysen
49:42
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Niessen
Swift
37:30
2
Theo vd Wielen
Cifla
39:18
3
Jan Oehlen
avVN
40:47
4
Wiel van Lier
Atletiek Helden
40:49
5
Verstraten
Atletiek Helden
40:56
6
Hertogs
AV Weert
41:05
7
Wim Janssen
AV Weert
43:40
8
Henk van Eck
GAC Gemert
45:37
9
Ad Meeuwis
't Jasper Sport
46:28
10
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
47:42
11
André Dullers
Bocholt
47:55
12
Jos Sanders
avVN
54:22
VSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Wrede
Duitsland
35:07
2
Pia Zajonz
Duitsland
36:16
3
Anna-Lina Dahlbeck
37:49
4
Magda Winiarska
Someren
43:33
5
Linda Janssen
Neerkant
45:56
6
Natalia Fokina
GAC Gemert
46:11
7
Simone Rademakers
Weert
46:27
8
Demi Boerekamp
Someren
49:02
9
Erna Berkers
Someren
49:44
10
Zwart Marianne
Helmond
50:46
11
Lizette Klompen
Ospel
52:59
12
Iwona Kudrewicz
Helmond
54:05
MJUNA, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jette Winkelman
't Jasper Sport
12:24
2
Hannah Clercx
Asterix
12:51
3
Channelyn Ambrosiussen
Running Team Eindhoven
14:34
4
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
15:51
5
Nienke Janssen
AV Weert
17:22
MJUNB, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gitte Vanderberk
12:33
2
Ricarda Wrede
Koln
12:41
3
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
13:00
4
Kirsten Maes
Unitas
13:03
5
Nina van der Weele
Running Team Eindhoven
14:31
6
Iris Hagedorn
Unitas
14:49
7
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
15:23
8
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
16:17
JJUNC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
10:52
2
Dion Eijssen
Unitas
11:03
3
Arjen De Smet
Ham
11:30
4
Timo Klomp
ATH
11:34
5
Alexander Volders
Tessenderlo
11:35
6
Jeroen van Lith
Running Team Eindhoven
11:59
7
Gerben Vaessen
Unitas
12:06
8
Gijs Buist
AV Weert
12:36
9
Kars Reijnen
HAC
12:40
10
Robin Hartmans
Atletiek Maastricht
12:43
11
Tjeerd Buist
AV Weert
12:48
12
Hendrix Jarne
Paal
12:56
13
Justin Steenkamp
Running Team Eindhoven
13:01
14
Stijn van Pol
Atletiek Leudal
13:04
15
Guus van Riel
Atletiek Helden
13:22
16
Gijs van Lieshout
HAC
13:26
17
John Linders
Lopersgroep Deurne
13:33
18
Tariq Mabija
ATH
13:36
19
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
13:43
20
Lars Tuithof
Steyl
13:45
21
Joep ten Houten
HAC
13:55
22
Jarno Hanraets
Steyl
14:05
23
Stef Langendonk
HAC
14:29
24
Ramón Setz
Geldrop
16:06
25
Dennis de Jager
HAC
16:12
26
Sander Kuppens
AV Weert
16:16
27
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
16:18
28
Stijn Fila
Atletiek Helden
16:36
MJUNC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
9:04
2
Carmen Coombs
Running Team Eindhoven
9:21
3
Bo Spoor
Running Team Eindhoven
9:30
4
Emma Bijnen
HAC
9:48
5
Lynn van Ham
Achilles-Top
9:54
6
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
10:12
7
Eva van der Putten
HAC
10:16
8
Floor Vulders Jochems
GAC Gemert
10:18
9
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
10:22
10
Kiki Kooijman
AV Weert
10:24
11
Valerie Chu
AV Weert
10:25
12
Maureen Mols
Achilles-Top
10:26
13
Demi de Vries
HAC
10:43
14
Mirre Vissers
Atletiek Helden
10:44
15
Meike Janssen
AV Weert
10:47
16
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
12:04
17
Eline Smolenaers
AV Weert
12:36
18
Daphne van de Ligt
GAC Gemert
13:18
19
Maud Seuren
AV Weert
13:40
JJUND, JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loek Moons
Budel-Schoot
8:28
2
Dani Meisen
Meerssen
8:33
3
Julian van Rens
ATV Venray
8:46
4
Abel Kovacs-Borbas
ATH
9:00
5
Fergus Tabor
HAC
9:13
6
Luuk Verhoeven
HAC
9:15
7
Wout Harmsen
Eindhoven Atletiek
9:18
8
Tijn Bruins
ATV Venray
9:19
9
Stef Lathouwers
Looise Av
9:21
10
Simon Goossens
Atletiek Helden
9:26
11
Jesse van Doren
Geldrop
9:29
12
Finn Janssen
Atletiek Helden
9:30
13
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
9:34
14
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
9:53
15
Bas Verheijen
AV Weert
10:05
16
Ramses ten Houten
HAC
10:06
17
Guido Geuskens
Atletiek Maastricht
10:11
18
Merijn Bond
Achilles-Top
10:18
19
Cas vd Broek
ATH
10:21
20
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
10:23
21
Senna America
Achilles-Top
10:26
22
Boaz van Lieshout
Atletiek Maastricht
10:28
23
Channing Wiedemeijer
ATV Venray
10:31
24
Kay Marris
AV Weert
10:47
25
Kick Van Vliet
HAC
10:50
26
Nate Sillekens
Atletiek Helden
10:52
27
Kasper Vletter
Leiden Atletiek
10:54
28
Willem Klomp
ATV Venray
11:42
29
Luc Sanders
ATV Venray
12:36
30
Ian Waals
AV Weert
14:16
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:02
2
Lynn Thijs
't Jasper Sport
6:08
3
Chayel Bletterman
ATV Venray
6:10
4
Amberlie Wellens
Looi
6:16
5
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
6:26
6
Kiara Sluijpers
AVON
6:36
7
Claire van den Hurk
ATH
6:47
8
Vera van Erp
Atletiek Leudal
6:50
9
Sien van Camp
Looi
6:57
10
Evy Kuppens
AV Weert
7:07
11
Layla van Berkel
HAC
7:20
12
Lilli Philipsen
AV Weert
7:29
13
Isa Krebbers
ATV Venray
7:43
14
Merel Gerritsen
AV Weert
7:51
15
Louise Smolenaers
AV Weert
8:02
16
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
8:03
17
Brechje Arts
ATV Venray
8:07
JPUPA, JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karsten Debets
Caesar
4:20
2
Tijn de Koning
Bakel
4:24
3
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
4:25
4
Jorg Klomp
ATH
4:30
5
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
4:33
6
Ivar Colijn
AV Weert
4:34
7
Dean Schuurs
Scopias
4:35
8
Mads Verhofstadt
HAC
4:36
9
Alain Ritten
Achilles-Top
4:43
10
Giel Pennings
GAC Gemert
4:45
11
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
4:45
12
Stijn Pelzer
Achilles-Top
4:45
13
Toon Lathouwers
Looise Av
4:46
14
Koen Schiepers
Atletiek Maastricht
4:47
15
Gijs Deckers
Swift
4:48
16
Mike van Tilburg
HAC
4:56
17
Bram van Heugten
HAC
4:56
18
Joël Mabija
ATH
5:05
19
Rens Heygele
HAC
5:06
20
Casper Smink
ATH
5:07
21
Gilles Hermans
Atletiek Helden
5:08
22
Finn Jans-Beken
ATV Venray
5:09
23
Jordy Keijzers
Budel
5:10
24
Faas Wanten
Scopias
5:11
25
Koen Donkers
HAC
5:12
26
Tim Michiels
ATH
5:12
27
Ivo Bierman
AV Weert
5:13
28
Ravi Classen
Scopias
5:13
29
Loet Leveau
AV Weert
5:14
30
Niels van Camp
Looi
5:15
31
Ties van de Werken
AV Weert
5:16
32
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
5:17
33
Remco Adriaans
GAC Gemert
5:18
34
Pepijn van den Hurk
ATH
5:19
35
Adam Kovacs-Borbas
ATH
5:19
36
Nils van Leipsig
Swift
5:19
37
Sven Theunissen
AV Weert
5:20
38
Gijs op 't Root
AV Weert
5:21
39
Kieran Moors
AV Weert
5:22
40
Raf Wolters
Swift
5:23
41
Tristan Moors
AV Weert
5:25
42
Robert van Rooijen
Atletiek Leudal
5:27
43
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
5:30
44
Sem Elzinga
Atletiek Helden
5:30
45
Casper Rekmans
AV Weert
5:32
46
Mika Vermeulen
ATV Venray
5:35
47
Yon Peeters
Atletiek Helden
5:37
48
Fabian Kessels
AV Weert
5:40
49
Tuur Miseur
Looi
5:40
50
Thijs de Vre
HAC
5:43
51
Levi Franssen
ATV Venray
5:46
52
Finn Schuurmans
Achilles-Top
5:49
53
Jop Gubbels
Scopias
5:51
54
Lieven van den Broek
ATV Venray
5:52
55
Loek van Leeuwen
't Jasper Sport
5:52
56
Alex van der Putten
ATV Venray
6:01
57
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
6:05
58
Siem Geelen
AV Weert
6:11
59
Ties Hartjes
AV Weert
6:15
60
Thijs Bukkems
't Jasper Sport
6:17
MPUPA, MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiana Bogaerts
Looi
4:22
2
Anouk Langstraat
ATH
4:25
3
Dora Storms
Looi
4:26
4
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
4:30
5
Amina Dillmann
Achilles-Top
4:38
6
Lot Van Veghel
ATV Venray
4:41
7
Lieke Jans
Achilles-Top
4:43
8
Soraya Parades
4:47
9
Sofie van Wouwe
ATH
4:51
10
Lucy Janssen
ATV Venray
4:55
11
Sara van Ham
Achilles-Top
4:58
12
Ella Sponselee
GAC Gemert
5:03
13
Lieve Derks
ATH
5:03
14
Jaydee Leenders
ATV Venray
5:03
15
Isabel Rozema
Swalmen
5:06
16
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
5:07
17
Fleur Joosten
AV Weert
5:10
18
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
5:14
19
Ilse Hanraets
Scopias
5:15
20
Danique Adriaans
GAC Gemert
5:15
21
Laura Sluijpers
AVON
5:15
22
Hedwig Tabor
HAC
5:16
23
Lia Beets
Schaffen
5:16
24
Els Neuteboom
Atletiek Leudal
5:20
25
Roos Verdam
't Jasper Sport
5:26
26
Sofie Soer
AV Weert
5:26
27
Firdaous El Arji
AV Weert
5:30
28
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
5:31
29
Silke Hartjes
AV Weert
5:37
30
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
5:43
31
Rian Janssen
Scopias
5:49
32
Senna Franssen
Achilles-Top
5:52
33
Dagmar Oosting
ATV Venray
5:58
34
Imke Wijnen
AV Weert
5:59
35
Lieke Rengs
ATV Venray
6:00
36
Romaysa Assakkali
ATV Venray
6:05
37
Maudy Vaes
AV Weert
6:05
38
Anouk Steijvers
AV Weert
6:05
39
Chiara Toller
ATH
6:22
40
Kato Boom
ATV Venray
9:57
MPUPB, MPB EN JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Van der Velden
Scopias
4:47
2
Sofie Rozema
Swalmen
5:10
3
Aila Colijn
AV Weert
5:11
4
Maud Heygele
HAC
5:19
5
Sien van Veghel
ATV Venray
5:29
6
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
5:37
7
Roos van Houts
't Jasper Sport
5:39
8
Marijke Schraets
Scopias
6:00
9
Maud Helmink
Scopias
6:09
10
Cathelijne Engels
AV Weert
6:34
11
Mara Berben
Swift
6:53
12
Lara Peeters
Atletiek Helden
6:55
13
Laura Geboers
Geldrop Runners
7:16
14
Nienke Roesink
HAC
8:29
JPUPB, MPB EN JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Wassenberg
Unitas
4:45
2
Jan Aardenburg
Unitas
4:50
3
Twan ten Have
Scopias
4:50
4
Jente Wekenborg
Scopias
4:54
5
Luuk Donkers
HAC
5:28
6
Kevin Kersten
ATH
5:31
7
Justin Smirk
HAC
5:37
8
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
5:37
9
Noud Kessels
Scopias
5:38
10
Stan Willemsen
Atletiek Helden
5:41
11
Bram Nabuurs
Overloon
5:46
12
Casper Van de Weert
't Jasper Sport
5:46
13
Roan van der Meulen
AV Weert
5:54
14
Tobias de Smit
't Jasper Sport
5:54
15
Luke Hesen
't Jasper Sport
6:07
16
Thijn Mennen
Deurne
6:13
17
Rowan van Tongeren
AV Weert
6:27
18
Eef Kirkels
AV Weert
6:29
19
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
7:44
MPUPC, MPC, JPC, MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
3:39
2
Arden Veldman
Achilles-Top
3:44
3
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
3:46
4
Ise Jans
Achilles-Top
3:46
5
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
3:54
6
Lune Verhofstadt
HAC
4:13
7
Lorijn Rutten
ATV Venray
4:15
8
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
4:15
9
Eden Kessels
AV Weert
4:15
10
Tessa Donkers
HAC
4:15
11
Lize Hartogs
AV Weert
4:38
12
Sofia Toller
ATH
5:08
JPUPC, MPC, JPC, MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lins Kiggen
AV Weert
3:36
2
Bram Rekmans
AV Weert
3:40
3
Koen Verheijen
AV Weert
3:46
4
Aron Kovacs-Borbas
ATH
3:59
5
Michiel Klomp
ATV Venray
4:02
6
Klaas van Camp
Looi
4:20
7
Finn Theunissen
AV Weert
4:28
8
Jort van den Hoef
ATV Venray
4:45
9
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
4:58
MPUPM, MPC, JPC, MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Dinghs
Venlo
4:04
2
Jitske Wekenborg
Venlo
4:09
3
Tess Wassenberg
Unitas
4:11
4
Nouk Helmink
Scopias
4:11
5
Elyza Leenders
Bergen
4:39
JPUPM, MPC, JPC, MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Rozema
Swalmen
3:40
2
Dirk Nabuurs
Overloon
3:54
3
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
4:07
4
Zef Philipsen
AV Weert
4:07
5
Pieter Emans
AV Weert
4:33
6
Pim Slaats
Bakel
4:51
7
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
5:06
8
Enne Dinghs
Venlo
5:08
www.uitslagen.nl
30-10-2018 18:46