Uitslagenlijst Safe2Lock Genneperheiloop

Gennep - Zondag 28 oktober 2018

D, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke van Berlicum
Oploo
25:04
2
Jasmin Beyer
Emmerich am Rhein
27:03
3
Jetske Janssen
Beers Nb
27:48
4
Claudia Elsnet
Kerpen
27:51
5
Heidy Meeuws
Beek en Donk
29:42
6
Karin de Klijn
Sporting Boxmeer
30:09
D45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erika Schoofs
Kevelaer
22:51
2
Claudia Seegers
Geldern
23:15
3
Mientje van Haare
Olympus Land van Cuijk
24:27
4
Marianne Spronk
25:05
5
Marian Kerkhof
mill
25:29
6
Ellie Felten
Wijchen
27:01
7
Natasja Marcellis
Overloon
27:22
8
Mirjam van der Wielen
Schaijk
27:40
9
Dorien Gerrits
Rijkevoort
27:42
10
Ingrid van Lieshout
Best
28:50
11
Sandra Aerdts
Sporting Boxmeer
30:30
12
Elsbeth Schäfer
Geldern
31:18
M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heiner Wardemann
Emmerich
18:10
2
Jurgen Claassen
Groesbeek
18:22
3
Heinz van Dongen
Duitsland
18:39
4
Pim van Deurzen
Nijmegen
19:09
5
Tom van Deurzen
Heijen
19:16
6
Jos Wijnen
Vianen Nb
19:28
7
Roy Dennemans
ATV Venray
20:16
8
Pim van den Oever
Oploo
20:29
9
Jacco Teerling
Gennep
20:57
10
Kay Hubers
Sporting Boxmeer
21:28
11
Jaap Mulders
Gennep
22:13
12
Robert van Orsouw
Schaijk
22:19
13
Seppe Mulders
Gennep
22:46
14
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
23:05
15
R van de Heijden
Grave
24:47
16
Bram Derks
Cuijk
24:57
17
Marcel Repkes
Sporting Boxmeer
26:06
18
Bennie van Kempen
Boxmeer
26:54
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Deenen
Venray
20:08
2
Mart van Rooij
ATV Venray
21:11
3
Marcel van Elst
Boxmeer
21:40
4
Frans Versteegen
Sporting Boxmeer
22:20
5
Jan Poels
ATV Venray
22:24
6
Joris Zeegers
Ledeacker
23:38
7
Henk Bernards
Gennep
23:39
8
Tihomir Kolembus
Emmerich am Rhein
25:07
9
Jos Thielen
Wanssum
25:27
10
J Vos
Gemert
26:16
11
Wolfgang Damen
Emmerich
26:57
12
Piet Aarts
Wanssum
26:59
13
Jan van Haare
Beers Nb
27:48
14
Frank Weimar
Best
28:34
15
Wolfgang Schäfer
Emmerich am Rhein
31:18
16
Joop Coolen
avVN
31:45
D, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maddy Ramakers
Posterholt
50:12
2
Stina Isselhorst
Hegelsom
53:44
3
Naomi Beer
Bergen Lb
57:12
D45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie van Dongen
Oeffelt
54:21
2
Will Arts
Cuijk
1:02:04
M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Koppenaal
Nijmegen
35:15
2
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
39:00
3
Milan Perc
Cuijk
40:01
4
Niek Verdijck
Asterix
42:00
5
Maarten Janssen
Gennep
44:00
6
Joop van den Heuij
Oeffelt
45:04
7
Joost Erinkveld
Arnhem
45:15
8
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
45:24
9
Tim Rost
Nijmegen
45:40
10
Rudy van Kempen
Beek en Donk
46:08
11
Dave Peters
Maashees
46:15
12
Cristian Spee
Voerendaal
49:22
13
Roger Engelberts
Ottersum
50:15
14
Sjoerd Arts
Ottersum
50:16
15
Willem de Weerd
Olympus Land van Cuijk
50:48
16
Roy Schaeps
Boxmeer
50:50
17
Tom Reijnen
Ottersum
51:21
18
R van de Heijden
Grave
52:23
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Kerkhof
Mill
38:39
2
Ronald van Noordenburg
Escharen
43:36
3
Tjeerd Dijkstra
Duiven
43:42
4
Eugene Roelofs
Sporting Boxmeer
44:22
5
Rene Cornelissen
De Keien
44:31
6
Eric Sommers
Olympus Land van Cuijk
44:31
7
Theo Toonen
Siebengewald
44:33
8
Corne van Kuijk
Groesbeek
44:53
9
Rob Aerdts
Siebengewald
48:43
10
Ton Weijters
avVN
50:26
11
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
50:28
12
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
53:41
13
Philip Wheeler
Cifla
54:21
14
Wim van der Maat
Geldrop Runners
54:48
15
Thijs van Kempen
Westerbeek
57:41
16
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:04:17
Wijziging nodig in de uitslag : paulp32@yahoo.com
www.uitslagen.nl
29-10-2018 18:45