Uitslagenlijst Parkcross

Hoorn - Zondag 28 oktober 2018

J-9, JUN T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zeb Tesselaar
Hera
3:46
2
Kyan Bremer
Feniks
4:19
3
Jort Keeman
Hoogkarspel
4:39
4
Robin Pieterse
Hoorn
4:52
5
Jan Steltenpool
Andijk
5:05
6
Liam van Asselt
Zwaag
6:55
7
Max
7:35
M-9, JUN T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Boumans
Hollandia
3:52
2
Juliet Jonk
Volendam
4:03
3
Maartje Rol
NEA Volharding
4:11
4
Ilse Boumans
Hollandia
4:25
5
Charlene Konings
Hoorn Nh
4:34
6
Anna Keeman
SAV
4:37
7
Kim de Greeuw
Hollandia
4:42
8
Esmee v.d. Woude
Hollandia
4:48
9
Mila van Asselt
Zwaag
5:09
10
Moniek Preijer
Andijk
5:31
11
Kim van Keulen
Hollandia
5:37
J-12, JUN 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vasco Mosselman
SAV
3:16
2
Thijs ten Bruggencate
Broek op Langedijk
3:31
3
Tije Hoekema
Hoorn Nh
3:41
4
Senna Giling
Hollandia
3:45
5
Rowan de Wit
NEA Volharding
3:48
6
Sven Mulder
Hylas
3:57
7
Jelle Rol
NEA Volharding
3:59
8
Chris de Groot
Hollandia
4:00
9
Rick Schirrmann
Wognum
4:17
M-12, JUN 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lana Broers
Hylas
3:23
2
Jinte Braas
SAV
3:28
3
Meike Rozemeijer
Hera
3:33
4
Sophie Roos
Hollandia
3:45
5
Liz Jonk
Volendam
3:46
6
Sterre Kuipers
AV Edam
3:46
7
Fiene Jonk
Volendam
3:50
8
Lynn van Vlaanderen
AV Edam
3:53
9
Kaitlyn van Dongeren
SAV
3:55
10
Rosalie ten Bruggencate
Hera
3:56
11
Laura Babucci
NEA Volharding
3:58
12
Brenda de Vos
NEA Volharding
3:59
13
Ilse Tol
AV Edam
4:02
14
Nienke Mast
NEA Volharding
4:04
15
Madalynn de Jong
SAV
4:13
16
Tara de Greeuw
Hollandia
4:18
17
Lois
SAV
4:22
18
Marlies Koings
Hoorn
4:56
J-15, JUN 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rien Elings
Spanbroek
6:05
2
Jeff Tesselaar
Hera
6:11
3
Milan Bouwer
Hera
6:20
4
Aike v.d. Lei
AV Edam
6:31
5
Jelmer Oudenaller
SAV
6:35
6
Ioann Lobles
Noordkop
6:47
7
Sven Verduijn
Noordkop
6:52
8
Jelle Hessing
Hollandia
6:59
9
Jared Broers
Hera
7:03
10
Sander Buikman
AV Edam
7:06
11
Wesley van Huijksloot
SAV
7:15
12
Ymme van Komen
Hollandia
7:19
13
Mika v.d. Les
AV Edam
7:40
14
Stef Beerepoot
Spanbroek
7:53
15
Sicco Deurloo
Hollandia
8:09
16
Jelle Schirrmann
Wognum
8:30
M-15, JUN 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vere Tavenier
SV Sportlust
7:22
2
Robine Hooiveld
SAV
7:59
3
Ella van der Velde
SAV
8:20
4
Tara Koomen
SAV
8:35
5
Marit Schoemaker
ARO '88
8:40
J-19, JUN 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Smilda
Hera
8:52
2
Angelo Visser
NEA Volharding
9:43
3
Quinten van Delft
Hollandia
10:18
4
Luuk Bruins
Hollandia
10:21
M-19, JUN 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Verdonck
AV Edam
11:29
2
Annika Boogaard
SAV
11:42
3
Zola Assorgia
SV Sportlust
15:37
VROUW, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hylas
21:04
2
Danielle van Dorth
Hylas
22:23
3
Noor Kuilboer
Hera
22:33
4
Manon Kruiver
NOVA
23:03
5
Nina van Diepen
Hylas
23:20
6
Celine Ruiter
Hylas
23:36
7
Heleen Wildoer
SAV
23:38
8
L. Bellens
Hylas
23:43
9
Maaike Vooren
Hylas
24:08
10
Tanya ten Velden
Triathlon
24:17
11
Paulien Zwart-Kuin
SAV
26:36
12
Leonie de Gier
Amsterdam
26:43
13
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
26:55
14
Emma-Joy van Dorp
Zaanland
26:58
15
Chelsea Pantelic
Hera
27:00
16
Floor ter Burg
Wieringerwaard
28:56
17
Eline van Breukelen
Medemblik
29:01
18
Martine Schouten
Triathlon
29:14
19
Chanika Out
AV Monnickendam
31:33
20
Frenchie de kunder
Hollandia
34:29
21
Katja Konstantinovski
Amsterdam
34:36
22
Romy Stahli
Den Helder
34:39
V35, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Reus-Bakker
SAV
23:05
2
Linda Schra- Metzelaar
Broek op Langedijk
23:17
3
Annemieke Bot
Hollandia
23:39
4
Katinka de Jong
Bovenkarspel
25:27
5
Esther Romein
Zwaag
26:52
6
Yavanna Mooijer
Volendam
28:39
7
Dorien Kuin
Hoogkarspel
28:49
8
Maaike Donker
Hem
29:49
9
Femke Vriend/Spaan
Venhuizen
33:55
V40, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Stroomer
Zwaag
26:33
2
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
27:52
3
Merrella Snep
Zwaagdijk-West
31:11
V45, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Audrey Breur
Noordkop
25:13
2
Linda Tesselaar
Hera
26:48
3
Astrid Wals
AV Monnickendam
29:43
4
Petra van Dijk
DOKEV
33:41
5
Cynthia Zegers
AV Monnickendam
35:35
V50, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
SAV
24:52
2
Margret Koster
SAV
27:57
3
Mariette van laar
SV Sportlust
28:10
4
Ingrethe Karsten
Loopgroep Hoorn
28:43
5
Sylvia Stahli
Den Helder
31:17
6
Bea Sikkink
Lutjebroek
31:28
7
Jenneke Satter
Breezand
31:46
V55, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Wouw
Hollandia
25:27
2
Winy Grent
Blokker
28:35
3
Karin Voogt
Hollandia
29:30
4
Rita Spoor
DOKEV
31:25
5
Annette Bleeker
SAV
31:43
6
Marinca Dinkla-Visser
AV Monnickendam
35:18
V60+, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
25:54
2
Mariau Baas
Hollandia
29:17
3
Marja Mulder
SV Sportlust
29:45
4
Mary Koenis
Hollandia
32:01
5
Pieternel Pot-Schutte
Noordkop
35:31
MTRIM, HEREN/TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Bruin
Hylas
21:01
2
Yordi Verkroost
Hylas
22:17
3
Ron van Diepen
Hylas
23:20
4
Ryan Stede
Hylas
23:33
5
Niels Vertelman
Hoogkarspel
23:36
6
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
25:29
7
Rogier van Dijk
DOKEV
25:44
8
Winsen Duker
Amstelveen
25:50
9
Quint Kuijper
Zwaag
25:51
10
Joey Alders
DOKEV
27:49
11
Chris Eykelenboom
DOKEV
28:32
12
Ernst Jonker
Hera
28:48
13
Bert Pelgrim
SV Sportlust
29:15
14
Niels Giling
Zwaagdijk-West
30:47
15
Wim Veltman
Hoogkarspel
31:02
16
Jan Willem Bijl
Hoorn Nh
33:01
17
Patrick Stahli
Den Helder
34:05
18
Theo Ust
Wieringermeer
36:05
HEREN, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filmon Tesfu
SV Sportlust
25:35
2
Robert Tou
Phanos
25:36
3
Gianluca Assorgia
AV '23
25:48
4
Jeroen Swinkels
Hylas
27:19
5
Thijs Mossel
AV Edam
27:41
6
Bouke Bouma
AV Edam
28:14
7
Luca van Diepen
Hylas
28:23
8
Tobias Pennekamp
De Goorn
28:29
9
Ferdy v-d Heide
Hylas
29:41
10
Gijs
Nieuwe Niedorp
29:59
11
Nico Zwarthoed
AV Edam
30:25
12
Paul Okkerse
SV Sportlust
30:53
13
Tyas Visser
AV Edam
31:06
14
Jeffrey van Diepen
Hollandia
31:47
15
Friso Dekker
Hoorn Nh
32:23
16
Jorrit Zulker
Hollandia
32:41
17
Alexander Beemsterboer
Loopgroep Hoorn
32:51
18
Erik Beudeker
AV Edam
32:56
19
Don Beukers
SV Sportlust
33:06
20
Johan Baas
Hollandia
33:18
21
Bart Stavenuiter
Andijk
33:31
22
Michael Rippens
Zwaag
33:48
23
Erik Witte
Amsterdam
34:56
24
Frank de Rijk
Hoorn Nh
42:17
H35, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Hanff
SAV
29:20
2
Ronald Marees
Oudesluis
31:28
3
Andre Diemer
Lycurgus
32:07
4
Erik Koenis
Hollandia
32:22
5
Gerben Broens
AAC
33:16
6
Niels Vaars
Breezand
34:21
7
John van de Swaluw
Wervershoof
34:27
8
Dennis Curvers
Noordkop
35:11
9
Rene Olij
Heerhugowaard
37:12
10
Patrick Zeelen
Heerhugowaard
39:38
11
Arjan Schouten
Wervershoof
39:41
12
Niels Romein
Hollandia
40:37
H40, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eelco van der Wind
Hollandia
28:21
2
Sander Collet
AV Edam
29:07
3
Martijn Jorritsma
NOVA
29:44
4
Gerald Koeman
Hollandia
30:04
5
Tom ten Bruggencate
Hera
30:14
6
Toine Groot
SAV
30:24
7
Jos Jacobsen
Zaanland
30:34
8
Ronald Lienos
Noordkop
31:26
9
Jeroen Laurenschut
AV Edam
31:29
10
Sander Steltenpool
Andijk
31:43
11
Marco Collet
AV Edam
32:12
12
Bart Klaver
Hera
32:28
13
Alex Kok
Hollandia
33:36
14
Rob Sinnige
Westwoud
34:11
15
Rob Stavenuiter
Andijk
34:19
16
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
35:50
17
Ruud Boon
Wognum
36:37
18
Rick Wijnker
Velserbroek
37:16
19
Aschwin Brouwers
SV Sportlust
41:15
20
Lennard Kraak
Zwaag
44:56
H45, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pip Tesselaar
Hera
28:18
2
Richard Kramer
SAV
29:00
3
Ruben Romkes
Zaanland
30:28
4
Dennis Lambalk
AV Edam
30:41
5
Rober Stroet
SAV
30:51
6
John Gombault
Trias
31:43
7
Marco Rol
NEA Volharding
31:57
8
Lourens Kalverdijk
Hylas
32:15
9
Danny Pormes
DOKEV
32:16
10
Rob Donker
SV Sportlust
36:27
11
Sjaak Schuitemaker
SAV
36:52
12
Johan Bosman
Wervershoof
37:49
13
Edwin Bruin
Wieringermeer
37:56
14
John van Diepen
Berkhout
38:07
15
Eric Stamkot
AV Monnickendam
40:42
16
Ronald Koppes
Zwaag
42:02
H50, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
28:09
2
Cees Kersten
TAS '82
29:31
3
Joost van Galen
Zaanland
30:09
4
Ton Bosgoed
SAV
30:48
5
Gerard Warnaar
Hera
31:07
6
Peter Dekker
SAV
31:14
7
John Buikman
AV Edam
32:03
8
Kees Bot
Hollandia
32:55
9
Nico Ruiter
Trias
33:07
10
Rene van den Berg
Hera
34:14
11
Anko Top
Friesland
36:07
12
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
38:35
13
Luc de Jong
AV Monnickendam
39:48
14
Marcel Laan
Blokker
39:59
15
Mike Coffeng
Zwaag
40:10
16
Dick Zeelenberg
Hollandia
40:54
17
Gerard Beerepoot
Wognum
41:16
18
Martin van Ginkel
Hollandia
46:55
H55, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Korpershoek
NOVA
31:16
2
Hans Pater
Hera
31:23
3
Arjen Akkermans
AV Edam
31:29
4
Jaap Broers
Hera
32:33
5
Robbert Jak
SV Sportlust
33:10
6
Ton Sjerps
SAV
33:28
7
Ruud van Breukelen
Hollandia
34:23
8
Frank Boon
SAV
35:14
9
Ston Wagenaar
Hoogkarspel
35:39
10
Henk Meester
NEA Volharding
38:32
11
Marcel Beentjes
Hollandia
38:42
12
Lo Kuip
Sijbekarspel
41:08
13
Joost Botman
Wervershoof
41:26
14
Dammy Wehrman
Wieringerwerf
41:28
15
Diederit Miner
Monnickendam
44:42
16
Sjaak Pronk
Spanbroek
45:14
H60, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Smit
Hollandia
32:46
2
Piet Jonker
Trias
33:21
3
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
34:10
4
Nico Wagenaar
Hera
35:26
5
Ron Cadenau
Zaanland
36:31
6
Kees Mak
avVN
36:41
7
Jos ten Velden
SV Sportlust
37:18
8
Carol Peperkamp
Hylas
38:09
9
Arie Kossen
NOVA
39:53
10
Simon Laan
Hollandia
41:41
11
Harry Kraak
Noordkop
42:59
12
Piet Visser
Hollandia
43:05
H65+, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
33:53
2
Cees Meijer
SAV
35:40
3
Ton van der Meché
SV Sportlust
36:04
4
Anton Knijn
Hollandia
36:37
5
Koos v.d. Jagt
avVN
37:22
6
Mat Pronk
Hera
39:54
7
Peter Nuyens
AV Edam
40:15
8
Cees Bakker
Hera
40:35
9
Kik Huisman
Hollandia
40:47
10
Gerrit Valenteijn
Zaanland
41:25
11
Lody Peeters
AV Edam
41:34
12
Sjaak Boon
avVN
42:08
13
Jan Dorland
AV Edam
43:19
14
Wim Edam
AV Edam
46:36
15
Rikus Beemster
AV Monnickendam
47:13
16
Tim Veld
Hollandia
51:49
17
Joop Keizer
Hoorn Nh
55:04
VTRIM, DAMES/TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Hartog
Westzaan
42:15
2
Margareth Smal
Hollandia
42:52
3
Loes Kunst
Hollandia
44:06
Runnersworld, FritsPrint
www.uitslagen.nl
31-10-2018 16:48