Uitslagenlijst AVD Cross / Dwingelderveld-loop

Dwingeloo - Zaterdag 27 oktober 2018

VROUW, PRESTATIELOOP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Jongsma
Hellum
28:53
28:43
2
Alien Flik
Ruinen
34:48
34:46
3
Phylicia Boon
Groningen
35:45
35:45
4
Hannah Venema
De Sperwers
37:22
37:18
5
Minke Hell
Loopclub Burgum
37:52
37:50
6
Danielle Hoogvliet
Loopgroep Astrea
38:23
38:22
7
Marieke knol
De Sperwers
39:07
39:00
8
Annemarie Koster
Meppel
39:13
38:53
9
Henriët Koenen
Bovensmilde
39:22
39:15
10
Linda Rakers
Emmen
39:31
39:26
11
Sanne te Wierike
Groningen
39:39
39:33
12
Bianca Rust
Artemis
39:44
39:25
13
Laura Minck
Menaam
39:46
39:44
14
Melanie Brinkman
Ruinerwold
40:44
40:33
15
Lieke Hornstra
Vledder
40:48
40:43
16
Birgitta damhuis
Steenwijk
41:25
41:23
17
Rianne Steg
Appelscha
41:27
41:16
18
Jasien van Dijk
Groningen
41:41
41:31
19
Esther Oosterhof
Havelte
41:53
41:42
20
Ank Siebring
Loopgroep Groningen
41:57
41:54
21
Ilse Russcher
Groningen
41:57
41:54
22
Iepie Plagge
Groningen
41:59
41:49
23
Frouwkje Herder
LSV Invictus
42:00
41:51
24
Simone de Leeuw
Meppel
42:21
42:00
25
Selma Sampimon
Erm
42:28
42:26
26
Marijke vredeveld
Groningen
42:28
42:26
27
J Koops
Elim
42:35
42:30
28
Ester Molkenboer
DOS
42:40
42:32
29
Marion Jongman
Assen
43:27
43:20
30
Corina Nijnuis
Groningen
43:42
43:31
31
Jeltje Talen
Groningen
43:42
43:30
32
Carolien Borg
De Blesse
43:52
43:30
33
Hilde Bakker
Assen
43:58
43:37
34
M van Goo
Assen
43:59
43:37
35
Ella van den Berg
Oosterwolde
44:10
44:00
36
Geke Boogaard
Hoogeveen
44:20
44:19
37
Angelique Bangma
Havelte
44:21
44:08
38
Aniek Doorten
Dwingeloo
44:27
44:20
39
Gonda Stigter
Dwingeloo
44:29
44:21
40
Karin Venekamp
Loopgroep Groningen
44:34
44:19
41
Miriam Mulder
Wapse
44:35
44:25
42
Sonja Vredeveld
Dwingeloo
44:36
44:35
43
Nadja Vaartjes
Steenwijk
44:46
44:37
44
Geerline van den Bosch
Barneveld
45:12
45:04
45
Monique Meis
Loopgroep Groningen
45:15
45:00
46
Kim Liemberg
Carvoeiro
45:20
45:12
47
Paula Doorten
Dwingeloo
45:20
45:13
48
Carmen Holman
Groningen
45:25
45:11
49
Janita van de Vinne
Assen
45:27
45:06
50
Monique van Wijnbergen
Naarden
45:31
45:15
51
Erika Wensink
Steenwijk
45:36
45:24
52
Maureen Gerbers
Steenwijk
45:49
45:46
53
Marjan van Dalen
Steenwijk
46:09
46:00
54
Neel van Mourik
LSV Invictus
46:11
46:01
55
Aaf luning- kraan
Ruinen
46:13
46:13
56
Rita Eisses
DOS
46:49
46:35
57
Marloes van Dijk
Groningen
46:59
46:41
58
Rineke Veldman
Havelte
47:07
46:55
59
Miranda schuiten
Groningen
47:07
46:56
60
Saskia Roskam
Broek op Langedijk
47:09
46:53
61
Carly Kok
Swifterbant
47:10
47:04
62
Tineke Poelstra
Appelscha
47:13
47:09
63
Wieke Koornstra
Langezwaag
47:35
47:20
64
Nellie Kamp
Uithuizen
47:43
47:24
65
Annemie Hanssen
Loopgroep Groningen
47:58
47:44
66
Janneke Huiting
Zuidhorn
48:10
47:45
67
Marije Bakker
Havelte
48:24
48:02
68
Anita Hendriks
Havelte
48:27
48:16
69
Marieke Schoon
Assen
48:38
48:20
70
Eliza Marskamp
Assen
48:46
48:24
71
Debby Tohata
Groningen
49:37
49:26
72
Nienke de Haan
Loopgroep Groningen
49:43
49:29
73
Anna-Rixt Meekma
Assen
49:48
49:31
74
Anneke Keizer
Swifterbant
49:50
49:44
75
Gonda Nieborg
Eelde
50:01
49:48
76
Ella Kol
Meerstad
50:04
49:58
77
Nelleke Gosker
De Wijk
50:11
49:45
78
Jeanet Elting
Groningen
50:13
50:01
79
Kaylee Biemholt
Wanneperveen
50:20
50:06
80
Diana de Vries
Groningen
50:28
50:14
81
Vivian Mulder-welvering
Groningen
50:29
50:17
82
Wil Hoekstra
Meeden
51:27
51:20
83
Rika Dallinga
Meeden
51:28
51:20
84
Janet Hendrikse
Assen
51:36
51:30
85
Ollete Pras
Tynaarlo
51:41
51:16
86
Jeannette Naber
Loopgroep Groningen
52:11
51:58
87
Maaike Wobbes
Flevo Delta
52:20
52:03
88
Ester Wevers
Meppel
53:15
53:00
89
Lydia Smit
Havelte
56:27
56:15
90
Sietske van der Bij
Friesland
57:03
56:44
91
Yke Wijbenga
Loopgroep Hugo Veenker
57:10
56:49
92
Janet Pras
Groningen
57:22
56:58
93
Lizie van Heel
Flevo Delta
1:07:30
1:07:11
MAN, PRESTATIELOOP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Guido Rus
Groningen
27:33
27:33
2
Pieter Dirk Riedstra
Scharmer
29:34
29:33
3
Dennis Brandenburg
Steenwijk
30:12
30:12
4
Richard Scheper
Utrecht
31:14
31:12
5
Eduard Boer
Loopgroep Groningen
31:29
31:28
6
Gerard Buitelaar
Groningen
31:48
31:47
7
Gerjo Sampimon
Erm
32:07
32:06
8
Matthijs van Dokkum
Diphoorn
32:29
32:28
9
Bas Overweg
Emmen
33:00
32:54
10
Jaap van der Vliert
Friesland
34:18
34:17
11
Winfried Zwier
Groningen
35:07
35:05
12
Henk Dorland
Zwolle
35:19
35:02
13
Rolf Lans
De Sprinter
35:55
35:50
14
Jan Schutte
Sibculo
36:21
36:18
15
Pieter van der Bij
Jirnsum
36:34
36:32
16
Jan Boer
Assen
37:01
36:54
17
Johan Brandsma
Zwolle
37:11
37:05
18
Rogier Kattenberg
De Sprinter
37:14
37:10
19
Jacob Baron
Emmen
37:27
37:23
20
Luc Lucardie
Zuidveen
37:51
37:51
21
Karlo Bakker
Hoogeveen
37:53
37:46
22
Jasper Wiefferink
Groningen
38:01
37:59
23
Oscar Reursing
Wijster
38:27
38:26
24
Marcel Vos
Dwingeloo
38:35
38:29
25
Jan Lip
HAC '63
38:46
38:43
26
Jans Kikkert
Alteveer
39:04
39:02
27
Raoul Clemminck
Tilburg
39:07
39:00
28
Lenze Klein
Appelscha
39:19
39:14
29
André Waninge
Pesse
39:44
39:25
30
Bas Leusink
Hoogeveen
39:48
39:37
31
Erik Plagge
Groningen
39:48
39:38
32
Tom Lubbinge
Ruinen
40:41
40:23
33
Nanno Borger
De Sperwers
40:43
40:38
34
Paul Annegarn
Ruinen
40:49
40:46
35
Roelof Bolding
Dwingeloo
41:09
41:06
36
Teun Grit
Westerbork
41:17
41:11
37
Sascha Suselbeek
Veeningen
41:36
41:29
38
Jan Woldman
Dwingeloo
41:44
41:40
39
Arjan Frans
Meppel
41:47
41:24
40
Hans Schoonbeek
Uithuizen
41:56
41:37
41
Leo Kochen
DOS
41:58
41:42
42
Harry Bos
Uithuizen
41:59
41:39
43
Gerrit Raaben
Assen
42:00
41:51
44
Thomas ten Cate
Beilen
42:03
41:34
45
Taco Riemers
Dwingeloo
42:17
41:54
46
Albert Mulder
Wapserveen
42:23
42:13
47
Hendrik Jan kleef
Haule
42:24
42:18
48
Dennis koopman
Hoogeveen
42:36
42:19
49
Albert Jan Luth
Meppel
42:50
42:25
50
Bert Haan
Sleen
43:07
42:59
51
J.H. Heinen
Havelte
43:44
43:24
52
Jeroen de Boer
Dwingeloo
43:53
43:28
53
Roland Otten
Meppel
43:55
43:38
54
Tonnie Borman
Meppel
44:23
44:10
55
Henk Daling
HAC '63
44:28
44:25
56
Sjouke Zwier
Dwingeloo
45:09
45:08
57
Twan Sampimon
Erm
45:09
45:08
58
Djurre Joh. van der Schaaf
Oentsjerk
45:19
45:02
59
Lieuwe Werkman
Groningen
45:38
45:25
60
Cor Hoogeveen
Loopgroep Smilde
45:45
45:41
61
G.J. Huizinga
Winschoten
46:19
45:57
62
Lars Noorman
Zuidlaren
46:49
46:33
63
Bauke Keekstra
Loopclub Burgum
47:25
47:10
64
Ton Benschop
Zwolle
47:32
47:14
65
Kor Stienstra
Loopgroep Hoorn
47:50
47:25
66
Antoine Bakx
Zwolle
48:07
47:49
67
Eelco Mol
Zuidhorn
48:11
47:46
68
Laurens Feitsma
Loopgroep Groningen
48:16
48:02
69
Arnold Hendriks
Havelte
48:27
48:16
70
Sander Marskamp
Assen
48:46
48:24
71
Dirk Boddeus
Loopgroep Groningen
49:03
48:48
72
Frans Fleer
Meppel
49:38
49:38
73
Pieter Lubbinge
Nijeveen
50:26
50:09
74
Jacobus van Klaveren
avVN
50:49
50:26
75
Stefan boogaard
Hoogeveen
52:14
52:12
76
Ben Kok
Kampen
52:30
52:07
77
Albert van der Heide
Groningen
53:27
53:16
VROUW, PRESTATIELOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte de Hosson
Groningen Atletiek
1:01:39
1:01:39
2
Marieke Lokhorst
Annen
1:06:10
1:06:09
3
Claudia van Tellingen
HAC '63
1:10:33
1:10:32
4
Hanneke Rus
Harkstede
1:12:14
1:12:05
5
Hilda Broekhuizen
Winsum
1:13:06
1:13:01
6
Gaby Gabay
Loopgroep Groningen
1:13:08
1:13:07
7
Fancy Hoekstra
Dwingeloo
1:13:22
1:13:18
8
Gea Meulema
Winsum
1:14:59
1:14:55
9
Astrid Hut
Amsterdam
1:16:56
1:16:48
10
Anna Hendrikse
Assen
1:17:48
1:17:44
11
Deborah Springer
LSV Invictus
1:18:18
1:18:04
12
Joke Nicolai
LSV Invictus
1:20:22
1:20:09
13
Ada Folio
De Sprinter
1:20:31
1:20:25
14
Rita Landeweerd
Loopgroep Groningen
1:23:06
1:23:03
15
Carola Penninx
Giethoorn
1:24:18
1:24:10
16
Petra Ploeg
Loopgroep Groningen
1:24:21
1:24:19
17
Anna Stratingh
Loopgroep Groningen
1:24:36
1:24:34
18
Mirjam Grijpstra
Loopgroep Groningen
1:24:36
1:24:33
19
Petra Lunenborg
Hoogeveen
1:24:37
1:24:26
20
Ellen Adema
Coevorden
1:25:19
1:25:14
21
Ronneke van der Molen
Loopgroep Beilen
1:25:41
1:25:33
22
Ingrid Jansen
Dwingeloo
1:25:45
1:25:39
23
Linda Timmer
Groningen Atletiek
1:25:52
1:25:46
24
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
1:25:57
1:25:47
25
Wicky Bakker-van Zelst
Velsen-Zuid
1:25:59
1:25:42
26
Catarina Leenhouts
Harkstede
1:26:19
1:26:04
27
Esther Kerssies
Loopgroep Beilen
1:26:31
1:26:23
28
Aly Prins Olijve
LSV Invictus
1:27:07
1:26:53
29
Ankie Kooij
Swifterbant
1:27:19
1:27:12
30
Klara Hummel
Hoogkerk
1:28:07
1:27:57
31
Chantal Winters Witte
Meppel
1:28:09
1:27:54
32
Jacinta
DOS
1:29:04
1:28:47
33
Hihmet Yigit
Leeuwarden
1:29:08
1:29:00
34
Tessa Donath
Meppel
1:29:18
1:29:05
35
Giny Norder
Lelystad
1:33:25
1:33:06
36
Arianne Lindhout
Zeist
1:34:40
1:34:19
37
Liesbeth Lageveen
Haren Gn
1:34:42
1:34:29
38
Anja Tuinstra
Kolham
1:35:18
1:35:09
39
Annet Guns
Hoogezand
1:35:24
1:35:24
40
Esther Jager
Sappenmeer
1:35:24
1:35:15
41
Hilma Spoelstra
Loopgroep Groningen
1:36:05
1:35:59
42
Renske Turkstra
Groningen
1:36:05
1:35:59
43
Marleen Schonherr
Loopgroep Groningen
1:36:35
1:36:27
44
Gera Kuijer
Aalden
1:37:35
1:37:27
45
Zheng Meyer-Zhao
Soest
1:37:43
1:37:30
46
M. Westerman
Groningen
1:38:24
1:38:22
47
Natasja Bennell
Ezinge
1:40:27
1:40:19
48
Maaike Huizing
Ezinge
1:41:33
1:41:26
49
Anja Piterman
Roodeschool
1:41:46
1:41:24
50
Annemieke Nieuwhof
Groningen Atletiek
1:43:15
1:43:04
51
Hillie Bos
Veendam
1:43:15
1:43:05
52
Anke Petersen
Friesland
1:43:21
1:43:00
53
Anneke Regnerus
Friesland
1:45:11
1:44:52
54
Mattie de Boer
Appelscha
1:45:11
1:44:52
55
Audrey van Gelder
Friesland
1:45:11
1:44:51
56
Marianne Mijdam
Grootegast
1:45:56
1:45:42
MAN, PRESTATIELOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Welbedacht
Loopgroep Astrea
55:45
55:45
2
Bram Veenboer
HAC '63
58:46
58:46
3
Tom van Tellingen
HAC '63
1:01:18
1:01:17
4
Rik Veenboer
Den Bosch
1:03:08
1:03:07
5
Kristiaan Smits
Dwingeloo
1:03:27
1:03:26
6
Peter van Dam
Loopgroep Astrea
1:03:34
1:03:33
7
Marten Tuller
Hoogeveen
1:03:48
1:03:46
8
Rob Hendrikse
Assen
1:03:49
1:03:45
9
Gerjan Bakker
Dwingeloo
1:05:43
1:05:40
10
Gerwin Grootoonk
Eelde
1:06:47
1:06:40
11
Willy Heijnen
De Sperwers
1:07:08
1:07:07
12
Maurice van der Vinne
Hoogeveen
1:07:42
1:07:37
13
René van Dieren
Assen
1:08:02
1:07:43
14
Peter Veenboer
Uitgeest
1:08:23
1:08:23
15
Henk Hartman
De Sperwers
1:08:33
1:08:33
16
Geert Aardema
Ravenswoud
1:10:06
1:10:05
17
Bram Olijve
Assen
1:11:31
1:11:19
18
W. Kok
Swifterbant
1:12:08
1:12:02
19
H. Oostra
GVAC
1:12:14
1:12:05
20
K. Kooij
Swifterbant
1:13:30
1:13:22
21
Albert Roskam
Broek op Langedijk
1:13:37
1:13:32
22
Henk Popken
LSV Invictus
1:13:37
1:13:27
23
Jan Tjeerdsma
HAC '63
1:13:47
1:13:43
24
Warner Kalis
Loopgroep Nienoord
1:13:52
1:13:51
25
Harm Roskam
Broek op Langedijk
1:14:01
1:13:55
26
Dick Nijhof
avVN
1:14:30
1:14:28
27
Nils Nijhof
avVN
1:14:30
1:14:27
28
Gert Jacobs
Nieuw Amsterdam
1:14:59
1:14:51
29
Lionel Huizing
Hoogeveen
1:15:00
1:14:54
30
Chris Meijer
Meppel
1:15:37
1:15:27
31
Hans Westra
Haren Gn
1:15:39
1:15:24
32
Jetse bakker
Assen
1:15:41
1:15:32
33
George de Roo
Friesland
1:15:43
1:15:41
34
Jan Nauta
Loopgroep Groningen
1:15:59
1:15:58
35
Fre van Rein
Vries
1:16:10
1:16:00
36
Leonardo Veen
Loopgroep Groningen
1:17:16
1:17:02
37
Geert Roskam
Broek op Langedijk
1:17:32
1:17:30
38
Pieter Roskam
Broek op Langedijk
1:17:32
1:17:29
39
Rob Libbers
Groningen
1:17:36
1:17:32
40
Frank Jansen
Bunne
1:17:50
1:17:34
41
Jos Bruin
AV Heerenveen
1:18:05
1:17:52
42
Jurgen Riesenbeck
Emmen
1:18:18
1:18:04
43
Jasper de Boer
Groningen
1:18:21
1:18:08
44
René Groot Beumer
Zuidwolde
1:18:32
1:18:22
45
Nico Keizer
Swifterbant
1:19:03
1:18:56
46
Wouter Meerman
Ten Boer
1:19:05
1:18:50
47
Ferdinand Timmerman
Assen
1:19:08
1:18:50
48
Maarten Slot
Apeldoorn
1:19:15
1:18:57
49
Jos Bazelmans
Amersfoort
1:19:23
1:19:18
50
Nico Roymans
Utrecht
1:19:30
1:19:26
51
Harm de Boer
AV Heerenveen
1:20:47
1:20:34
52
Jos Bakker
Velsen-Zuid
1:21:20
1:21:03
53
Joost Kerkhoff
Loppersum
1:21:31
1:21:16
54
Hans Noorman
Zuidlaren
1:21:49
1:21:45
55
Hans Nagtegaal
Friesland
1:22:28
1:22:13
56
Ronald Schipper
Loopgroep Groningen
1:23:36
1:23:12
57
Ruurd Veenstra
Friesland
1:23:37
1:23:31
58
Edward van Belle
Groningen
1:23:38
1:23:16
59
Henk Aalders
Meppel
1:23:38
1:23:25
60
Jan van Voorst
Hoogeveen
1:24:27
1:24:16
61
Arno Lunenborg
Hoogeveen
1:24:28
1:24:16
62
Jeroen Fleer
Zwolle
1:24:30
1:24:08
63
Wilco Kroon
Erica
1:25:20
1:25:14
64
Piet Kerstholt
Friesland
1:25:51
1:25:47
65
Erik Stam
Loopgroep Bedum
1:26:31
1:26:19
66
Harmen Stam
Loopgroep Bedum
1:26:31
1:26:20
67
Sjuk Dijkstra
Loopclub Burgum
1:26:59
1:26:42
68
Ulbe van der Wal
Friesland
1:26:59
1:26:43
69
Theo van Son
De Kieviten
1:27:01
1:26:49
70
Johan De Vries
Grootegast
1:27:09
1:26:58
71
Herman Euverman
Friesland
1:27:22
1:27:11
72
Bert Wiltinge
Dwingeloo
1:28:06
1:27:52
73
R.T. Olthof
Hoogkerk
1:28:08
1:27:58
74
Jan Witte
Meppel
1:28:09
1:27:54
75
Henk Dijkstra
Haren Gn
1:28:22
1:28:12
76
Jos Meeuwsen
Hardlopen.nl
1:28:57
1:28:39
77
Steven Akker
Pingjum
1:29:03
1:28:52
78
Roelof Mars
Nijeveen
1:29:09
1:29:04
79
Peter Leenhouts
Harkstede
1:29:28
1:29:14
80
Klaasjan louw
Giethoorn
1:31:52
1:31:30
81
Dennis Pijpker
Emmen
1:32:47
1:32:30
82
Teun Berends
Emmen
1:33:37
1:33:20
83
Marten Kingma
Friesland
1:35:38
1:35:21
84
Dirk Schipper
Groningen
1:39:25
1:39:12
85
Theo Runia
Friesland
1:39:42
1:39:25
86
Luuc de Koning
Almere
1:40:59
1:40:40
87
Wim Baars
Delfzijl
1:41:45
1:41:24
88
Marc van Gelder
Leeuwarden
1:45:11
1:44:51
VROUW, PRESTATIELOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mandy Super
Emmen
1:36:48
1:36:47
2
Janien Lubben
Emmen
1:36:48
1:36:48
3
Bettina Hamming
Groningen
1:39:12
1:39:10
4
Claartje Freriks
Havelte
1:41:22
1:41:15
5
Mirte Lehmann
Bontebok
1:41:49
1:41:47
6
Margriet Westrik
Hoogeveen
1:47:32
1:47:31
7
Marijke Bekkema
Hens
1:50:38
1:50:33
8
Irma van Veenendaal
Houten
1:53:30
1:53:24
9
Frouk van Dijken
Loppersum
1:54:25
1:54:15
10
Ans van der Meer
Garrelsweer
1:54:26
1:54:16
11
Martine van der Veen
Dwingeloo
1:55:55
1:55:38
12
Christien de Graaff
Groningen
1:56:11
1:56:02
13
Willie Elsinga
Aduard
1:57:56
1:57:49
14
Tiny Wouda
Friesland
1:57:59
1:57:55
15
Corine Visser
Friesland
1:58:10
1:58:04
16
Liane Santing
Vledder
1:58:37
1:58:31
17
Marloes Lap
Haren
2:02:05
2:01:51
18
Manon de Vos
Tiendeveen
2:02:13
2:02:11
19
Gea Tepper
Emmen
2:02:26
2:02:22
20
Annette Stikkelorum
Loopgroep Groningen
2:02:51
2:02:38
21
Karein Ferwerda
Groningen
2:04:24
2:04:07
22
Ingrid Stellingwerf
Dalen
2:09:45
2:09:29
23
Nanette Kiers
Coevorden
2:09:45
2:09:27
24
Annet Zwiep-Kuipers
Loopgroep Beilen
2:10:19
2:10:14
25
Antina Ottens
Runners Stadskanaal
2:10:21
2:10:14
26
Lineke Schrik
Runners Stadskanaal
2:10:21
2:10:14
27
Margreet Kerkhof
Zuidlaren
2:10:23
2:10:15
28
Jeanette Langius
Coevorden
2:11:13
2:10:55
29
Harriet Vermaas
Nieuw Amsterdam
2:11:13
2:10:54
30
Lammie Lomulder-Luis
Dalen
2:11:13
2:10:55
31
Corien Weijland
Groningen
2:12:55
2:12:41
32
Arianne Stolle
Loopgroep Groningen
2:14:18
2:14:02
33
Ingrid Boers
Loopgroep Groningen
2:16:10
2:15:57
34
Cornelia Benjamins
Hoogeveen
2:16:10
2:15:55
35
Ciska van Roosmalen
Andijk
2:23:08
2:23:00
36
Alma Benjamins
Hoogeveen
2:23:20
2:23:04
MAN, PRESTATIELOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Deenen
Loopgroep Groningen
1:25:54
1:25:54
2
Dorus Wolthekker
Nietap
1:26:08
1:26:07
3
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:26:47
1:26:46
4
Jordy Idsinga
Loopgroep Leeuwarden
1:27:38
1:27:35
5
Wim Ramaker
Spurt '88
1:27:54
1:27:52
6
Jochem Boonstra
Drachten
1:27:55
1:27:55
7
Tom Best
Start '78
1:28:46
1:28:45
8
Rob Westenbrink
Wapserveen
1:28:56
1:28:53
9
Rob Beks
ATC '75
1:29:48
1:29:45
10
Lambertus Moes
Leeuwarden
1:33:18
1:33:15
11
Arne ter Heide
Fluitenberg
1:34:34
1:34:31
12
Milco Winters
Meppel
1:34:49
1:34:46
13
Freddy Mulder
Zwolle
1:35:22
1:35:20
14
Arno Katerberg
Hoogeveen
1:36:17
1:36:15
15
Jelmer Marinius
Beilen
1:36:40
1:36:18
16
Johan Meinsma
Leeuwarden
1:36:50
1:36:50
17
Harry de Graaf
Steenwijk
1:36:57
1:36:54
18
Klaas de Haan
Start '78
1:37:17
1:37:15
19
Niels Idsinga
Loopgroep Leeuwarden
1:37:20
1:37:17
20
Jan Stienstra
Gouda
1:38:41
1:38:33
21
Job Hamming
grongen
1:39:12
1:39:10
22
Sander Liemberg
Paterswolde
1:39:21
1:39:17
23
Marc de Bruin
Groningen
1:39:49
1:39:37
24
Hendrik Gelijk
De Sperwers
1:39:54
1:39:43
25
Edwin Zwiep
Zuidwolde
1:40:41
1:40:40
26
Eelco de groot
Assen
1:41:21
1:41:05
27
Freek Schonewille
Impala
1:42:03
1:41:54
28
Erik Koopman
Hoogeveen
1:42:49
1:42:33
29
Marcel Rabbinge
Hoogeveen
1:42:49
1:42:33
30
Maurice ten Kate
Hoogeveen
1:43:21
1:43:10
31
Gerko brink
Norg
1:44:05
1:43:54
32
Frank Peetoom
Utrecht
1:44:07
1:44:04
33
Ron Kootstra
Borger
1:44:12
1:44:01
34
Michiel Mensink
Ambt Delden
1:44:19
1:44:16
35
Richard Terra
Bedum
1:44:29
1:44:25
36
Philip Elsinga
Loopgroep Zuidhorn
1:44:39
1:44:32
37
Eric van Veenendaal
Houten
1:44:40
1:44:34
38
Berny Koekoek
Zuidwolde Dr
1:45:27
1:45:10
39
Gerard Inberg
De Wijk
1:45:37
1:45:34
40
Gijs Tijseling
Drachten
1:45:38
1:45:37
41
Theo Beuving
Zuidwolde Dr
1:46:03
1:45:45
42
Garry Delis
Nijmegen Atletiek
1:46:37
1:46:31
43
Wiebe de Vries
LSV Invictus
1:46:50
1:46:45
44
Albert van Duinen
LSV Invictus
1:46:50
1:46:46
45
Harry Kruizinga
Hoogeveen
1:47:32
1:47:31
46
Henk Potman
Meppel
1:47:46
1:47:43
47
Thijs Veening
Groningen
1:48:17
1:48:10
48
Jan Bron
Loopgroep Zuidhorn
1:48:31
1:48:25
49
Arnold Coomans
Loopgroep Beilen
1:49:23
1:49:17
50
Paul Veenstra
Loopgroep Groningen
1:49:37
1:49:26
51
Michel Vollebregt
Loopgroep Groningen
1:50:21
1:50:11
52
Arjen Koers
Groningen
1:50:58
1:50:52
53
Pieter van der Veen
Dwingeloo
1:51:38
1:51:22
54
André Jellema
Leeuwarden
1:51:40
1:51:36
55
Duco Zijlstra
Friesland
1:51:50
1:51:45
56
Benny Bijlsma
Friesland
1:51:50
1:51:40
57
Lucien Wink
Havelte
1:53:28
1:53:20
58
Bernard Wilkens
Ureterp
1:54:12
1:54:03
59
Jan Pols
Groningen Atletiek
1:54:26
1:54:18
60
Henk Aarden
Assen
1:54:54
1:54:46
61
Benno Leferink
Loopgroep Groningen
1:56:11
1:56:00
62
Janko Bouma
Loopgroep Groningen
1:56:20
1:56:08
63
Henk Heemskerk
Loopgroep Groningen
1:56:21
1:56:09
64
Herman Bouwhuis
Den Ham
1:56:29
1:56:20
65
Fedde Bloemhof
Itend?
1:56:35
1:56:29
66
Bart van der Veere
Loopgroep Groningen
1:56:46
1:56:35
67
Peter Visser
Friesland
1:58:10
1:58:04
68
Marnix Valkenburgh
Groningen
2:00:11
2:00:04
69
Bert Hulshof
Zwolle
2:01:07
2:00:49
70
Lionel Petitlaux
Haren
2:02:05
2:01:50
71
Herman Weening
Emmen
2:02:26
2:02:21
72
Cees de Haan
Loopgroep Groningen
2:02:51
2:02:36
73
Richard Timmerman
Klazienaveen
2:06:49
2:06:41
74
Chris Mulder
Hoogezand
2:07:00
2:06:41
75
Bert Guns
Fivelstreek
2:07:01
2:06:41
76
Hennie Lensink
Dalen
2:07:59
2:07:43
77
Marcel Huser
Klazienaveen
2:08:21
2:08:12
78
Roger Mulder
Groningen
2:08:47
2:08:34
79
Geert Kruimink
Coevorden
2:09:45
2:09:28
80
Ton Serlie
Dalen
2:09:46
2:09:31
81
P. Vermaas
Nieuw Amsterdam
2:11:14
2:10:56
82
Peter Oostland
Assen
2:11:55
2:11:45
83
Kor Gorter
Glimmen
2:13:26
2:13:13
MPUPC, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Clobus
AAC '61
5:00
2
Liza Molenaar
AAC '61
5:03
3
Esmay Haaksman
Winschoten
5:47
4
Franca Hamster
Aquilo
6:01
5
Leonie Kuiper
Blauwestad
6:15
MPUPB, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Puck Voors
De Sperwers
4:37
2
Anouk Huisman
Groningen Atletiek
4:45
3
Yosan Daniel
DOS
4:58
4
Lois Richardson
AV Heerenveen
5:04
5
Rianne Kuiper
Aquilo
5:06
6
Lotte Smith
Aquilo
5:27
7
Lindsey Kuil
Aquilo
6:51
MPUPA, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmée Mulder
De Sprinter
4:10
2
Zoey de Vries
Impala
4:13
3
Eliza Huizinga
Groningen Atletiek
4:15
4
Marit Versfeld
De Sprinter
4:17
5
Inez Spijker
Groningen Atletiek
4:31
6
Elke de Jong
Aquilo
4:57
7
Anniek Wiersum
AV Heerenveen
5:05
8
Inke Meijer
Aquilo
5:58
JPUPC, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Penning
Scheemda
4:44
2
Jesse Leeuwerke
Aquilo
4:45
3
Abel de Jong
Aquilo
4:45
4
Jorrit Riemeijer
Aquilo
4:47
5
Liam de Lang
AV Heerenveen
4:58
6
Tieme Muller
Lionitas
5:15
7
Jelle Sminia
Diever
5:30
8
Remco Loer
Aquilo
8:00
JPUPB, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurre Muller
Lionitas
4:30
2
Simon Talstra
Impala
4:38
3
Hidde Terpstra
Impala
4:59
4
Cas van Weeren
Groningen Atletiek
5:00
JPUPA, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart Bijker
AV Heerenveen
3:57
2
Thygo de Vries
AV Heerenveen
4:01
3
Mika Keizer
De Sprinter
4:08
4
Maxim Hoeve
Diever
4:17
5
Thomas Berends
AAC '61
4:27
6
Ruben Rosier
Dalfsen
4:39
7
Thijs Penning
Aquilo
4:45
8
Olav Clobus
AAC '61
4:49
VROUW, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiba Miran
Groningen Atletiek
3:28
2
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
3:34
3
Cato Bontekoe
Impala
3:53
4
Eva Mollema
Vitalis
4:05
5
Laura Prins
HAC '63
4:11
MAN, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Kwint
Groningen Atletiek
2:56
2
Robin Honebecke
ATC '75
3:01
3
David Vonk
HAC '63
3:02
4
Thijs Veenstra
Vitalis
3:08
5
Kosheen Miran
Leek
3:16
6
Justin Martena
SV Veendam
3:17
7
Guido van Weeren
Groningen Atletiek
3:19
8
Hedser de Boer
Impala
3:27
9
Tom de Jong
Aquilo
3:36
MJUND, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
5:45
2
Femke Yska
Horror
5:58
3
Tess Jaarsma
Horror
6:02
4
Jip Boerema
Groningen Atletiek
6:24
5
Sarah de Vries
Impala
6:45
6
Maud Visscher
Groningen Atletiek
6:51
7
Yvette Feikens
Aquilo
7:29
8
Resa Keizer
Ruinerwold
7:54
9
Meike Terpstra
Impala
8:05
JJUND, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Van der Werf
Horror
7:28
2
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
7:30
3
Sietze Ketelaar
Horror
7:41
4
Nando Kramer
Groningen Atletiek
7:54
5
Ate Clobus
AAC '61
8:02
6
Aris Remmerde
AAC '61
8:07
7
Jelmer Rensing
AAC '61
8:14
8
Tieme Dongstra
Diever
8:32
9
Mike Berends
AAC '61
8:35
10
Dilano Modderman
Aquilo
8:36
11
Jurre Boerema
Groningen Atletiek
8:49
12
Wout Plugge
Aquilo
8:55
13
Kyle Inwards
AAC '61
8:55
14
Wesley Boers
Fivelstreek
9:22
15
Ruben Piek
Impala
9:58
16
Teun de Jong
Aquilo
10:12
17
Thijs de Boer
Aquilo
10:13
18
Hidde de Jong
Aquilo
10:18
MJUNC, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dionne Schipper
Start '78
8:56
2
Brecht Frensel
AV Heerenveen
9:03
3
Hannah Talstra
Impala
9:33
4
Suze de Vries
Horror
9:38
5
Fera de Vries
AV Heerenveen
9:45
6
Indy de Blaauw
Aquilo
9:53
7
Marielle Lensen
HAC '63
10:45
8
Carlijn Loer
Aquilo
11:33
MJUNB, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera de Vries
Horror
13:38
2
Sanne Niestijl
AAC '61
14:50
3
Jonine Hofstra
LSV Invictus
15:27
JJUNC, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mads Meijer
De Sprinter
11:32
2
Sweder Visser
AAC '61
12:38
3
Wouter de Roo
HAC '63
12:40
4
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
12:40
5
Tim van Es
HAC '63
13:55
6
Marijn Piek
Impala
14:24
7
Ivor Feunekes
Nederlandse Triathlonbond
14:27
8
Mark Terpstra
Impala
14:58
9
Marnix Prins
HAC '63
15:32
JJUNB, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manolito musters
AAC '61
15:47
2
Jonatan Venema
NOP
15:55
3
Thijs Veenstra
Vitalis
16:32
4
Stefan de Vries
Start '78
16:50
5
Jing Oldhoff
Lionitas
18:03
6
Glenn de Vries
Lionitas
20:26
MJUNA, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
17:54
2
Ilse Rooks
LSV Invictus
19:02
3
Eline de Haan
AV Heerenveen
24:53
VSEN, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
21:07
2
Hinde Fokkema
Start '78
21:31
3
Dinie Ras
NOP
22:27
4
Eline Kelly
Start '78
23:02
5
Rozemarie Fokkema
Groningen Atletiek
30:37
V35, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien van der Vegt
HAC '63
25:43
2
Jazlin Ruinemans
Start '78
26:04
V45, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
De Sprinter
24:17
2
Henriette Pepels
Loopgroep Beilen
25:55
3
Betty Bijker
AV Heerenveen
27:32
JJUNA, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
19:21
2
Thomas Kwint
Groningen Atletiek
19:31
3
Janco Rijpstra
Lionitas
20:11
4
Jan Oldhoff
Lionitas
20:49
5
Klaas Douwe
Horror
21:24
6
Marlo Post
LSV Invictus
21:42
7
Ruben Korte
Lionitas
26:21
MSEN, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom hendrikse
AAC '61
29:23
2
Piet Wiersma
Jahn II
31:57
3
Hagos Brhane
Lionitas
32:53
4
Gert Jan Stevens
HAC '63
32:58
5
Harm Jan Martens
HAC '63
33:11
6
Luc Sillen
NSAV 't Haasje
33:26
7
Erik Bolding
Start '78
33:34
8
Folkert Visser
Impala
33:42
9
Jelmer van der Veen
Lionitas
34:35
10
Martijn Ruis
Horror
34:48
11
Ivan Smid
Emmen
34:58
12
David Hofstee
Impala
35:18
13
Jack Nijenhuis
Vitalis
35:18
14
Dick Wobbes
Loopgroep Leeuwarden
35:41
15
Jordi Stam
AV Heerenveen
36:13
16
Jeroen Bruulsema
DOS
36:27
17
Ruben Muller
Lionitas
38:44
18
Andres -falen- Faber ;-)
Beilen
43:35
M40, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie de Jong
LSV Invictus
33:31
2
Menno Mud
Lionitas
34:30
3
Aryen Driesen
NOP
34:34
4
Jeen Nauta
Start '78
36:34
5
Jan Loosman
NOP
36:59
6
Maurice Mulder
NOP
39:09
7
Jeroen Smith
Aquilo
40:32
8
Joost Jansen
NOP
40:56
9
Erik Meijer
Aquilo
50:30
10
Michel van der Spek
Aquilo
53:48
M50, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Lionitas
34:25
2
Melchior van de Pol
AV '34
36:05
3
Jacob van der Meulen
Groningen Atletiek
36:30
4
Theo Groenendijk
LSV Invictus
38:20
5
Doede Terlnin
NOP
38:56
6
Jaap Vlaming
NOP
39:12
7
PieterJan Vlaming
NOP
40:17
8
Rien Janse
NOP
40:19
9
Johannes van der Veen
Lionitas
43:13
10
Berry Pees
Start '78
43:19
11
Arie Driesprong
DOS
44:36
12
Jebbe Westerbeek
Start '78
45:57
13
Ron Otten
Dwingeloo
52:20
CANI, CANICROSSERS 7.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Team Bregje
De Sprinter
28:37
28:36
2
Rink Post
Appelscha
31:59
30:44
3
Dennis Dekker
Hoogeveen
32:08
30:33
4
Erik Muggen
Loopgroep Beilen
37:09
34:51
5
Fardou Haisma & hond Nala
Ureterp
40:23
38:13
6
Inge van der Hoeven
Westerbork
41:53
40:57
7
Ton Nieuwpoort
Loopgroep Beilen
42:05
40:14
8
Thea Hendrikse
AAC '61
43:52
43:39
9
Hendrie Blomsma
Assen
45:37
45:09
10
Jennifer Kluin
Steenwijk
1:07:37
1:04:45
www.uitslagen.nl
28-10-2018 22:26