Uitslagenlijst 54e Athlos Cross

Harderwijk - Zaterdag 27 oktober 2018

JPUPC, 1000M JONGENS/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Querijn Wierbos
Athlos
4:53
2
Joris Wever
Athlos
5:06
3
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
5:14
4
Ayoub Essabani
Athlos
5:53
5
Timo Huijsmans
Athlos
6:02
6
SDem Rijlaarsdam
Athlos
6:16
7
Wout Hinrichs
Athlos
6:21
8
Fedor Schanzlek
Zeewolde
6:25
9
Niels Timmer
Athlos
6:30
10
Tim van Plateringen
Athlos
6:31
11
Hugo Hoekwater
Harderwijk
6:35
12
Wessel Speets
Harderwijk
6:42
13
Victor Duits
Athlos
6:49
MPUPC, 1000M JONGENS/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Boutkan
Olympus '70
5:05
2
Demi Huijsmans
Athlos
5:33
3
Carina Pastoor
AV Zeewolde
5:36
4
Quinty van der Horst
Athlos
5:54
5
Naomi Engelgeer
Athlos
6:10
6
Maud Langendijk
AV Zeewolde
6:15
7
Fenne Korstanje
Athlos
6:19
8
Floor Blom
Athlos
6:25
9
Leonie Vonk
Athlos
6:37
10
Lisette Postma
Athlos
7:00
11
Tess Schuttelaar
Athlos
7:05
JPUPB, 1000M JONGENS/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Boutkan
Olympus '70
4:35
2
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
4:40
3
Milan Jager
Athlos
4:52
4
Matthias Maasse
AV Zeewolde
5:01
5
Jesse Leenstra
Athlos
5:06
6
Tjalle Bruining
Athlos
5:11
7
Milo ter Mors
Athlos
5:24
8
Tim Schuttelaar
Athlos
5:36
9
Gijs Langendijk
AV Zeewolde
5:40
10
Julian Krist
AV Zeewolde
5:41
11
Timo Goedhart
Athlos
5:47
12
Hugo Duits
Athlos
6:09
MPUPB, 1000M JONGENS/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mara Schreuder
Athlos
5:25
2
Rianne Postma
Athlos
5:56
MPUPA, 1000M JONGENS/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaydee Broersma
Athlos
5:06
2
Carlijn Scholte
Athlos
5:13
3
Fabienne Sinte Maartensdijk
Athlos
5:18
4
Rebecca van Pagee
AV Zeewolde
5:38
5
Eline Vonk
Athlos
5:43
6
Noortje Metselaar
Athlos
5:59
7
Fenna Thijs
Athlos
6:13
8
Alice Elwick
Athlos
7:13
JPUPA, 1000M JONGENS/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
4:34
2
Twan van der Heiden
Athlos
4:38
3
Nick Jacobs
Athlos
4:38
4
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
4:49
5
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
4:50
6
Giel Scholte
Athlos
4:52
7
Bjorn Klein
AV Zeewolde
4:57
8
Luuk Verkerk
Athlos
4:58
9
Stan van der Horst
Athlos
5:04
10
Jochua Broeksema
Athlos
5:12
11
Jaden Stols
Athlos
5:17
12
Mika Hofman
Athlos
5:20
13
Anas Essabani
Athlos
5:21
14
Levi van Twillert
Athlos
5:30
15
Thymo Mochelsen
Athlos
5:34
16
Tycho van Husel
AV Nijkerk
5:34
17
Sven van der Weide
Athlos
5:37
18
Julian Smids
Athlos
5:44
19
Jelle Pars
Athlos
5:47
20
Jochem de Wilde
Athlos
5:49
21
Boaz Korstanje
Athlos
5:50
22
Maurits Schrijver
Athlos
5:52
23
Corné den Hollander
Athlos
5:57
24
Levi Koers
Athlos
6:03
25
Mark Delhez
Athlos
6:06
MJUND, 1500M MEISJES J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber van Manen
Athlos
7:54
2
Sophia van Loo
Athlos
8:14
3
Iris den Otter
Athlos
8:29
4
Eva Middelkamp
Athlos
8:31
5
Lisa van der Sluijs
Athlos
9:05
JJUND, 2000M JONGENS J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van der Maaten
Athlos
9:24
2
Koen Geerling
Athlos
9:29
3
Mohamed Bouzalmat
Athlos
9:50
4
Daan Scholte
Athlos
9:57
5
Floris Remijn
Athlos
9:59
6
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
10:14
7
Luuk van der Maaten
Athlos
10:19
8
Ruben Jacobs
Athlos
11:05
9
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
11:05
10
Ruben Baars
Athlos
11:35
11
Luca Goedhart
Athlos
13:02
D5, 5000M DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
19:27
2
Karin Knopper
Triathlon
24:34
3
Miranda Witte
Dronten
29:43
H5, 5000M HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Poesial
Haag Atletiek
17:26
2
Robbin Pieterman
Leiden Atletiek
17:57
3
Merwin Dollison
SV Veendam
18:53
4
Jasper de Groot
Flevo Delta
20:34
5
Ludger Stuijf
AV Zeewolde
20:41
6
Stanley Boldewijn
Athlos
21:52
7
Cees Kuijt
Leiden Atletiek
22:04
8
Robert-Jan Wiegant
Harderwijk
22:36
9
Jelmer De Jong
AV Zeewolde
23:05
10
Robin Bruil
AV Zeewolde
23:11
11
Robert de Jong
Athlos
24:17
DSEN, 10000M DAMES SE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne van Leeuwen
Athlos
43:49
HSEN, 10000M HEREN SE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark te Brake
AVA '70
35:17
2
Tijmen Bouw
AV '34
37:07
3
Jan Willem Hagen
AV '34
38:09
J1417, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Senna Kampinga
Zeewolde Atletiek
30:50
2
Thijmen Middelkamp
C1
33:28
3
Daan Geerling
C3
37:06
M1417, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosa Molenberg
C2
32:38
2
Fien Molenberg
D1
32:46
3
Noa Sinte Maartensdijk
D2
37:31
H1834, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Postma
Athlos1
26:47
D35+, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alice Kranen-Westerink
Golden Girls Spero
41:14
MIX, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Breet
De Bosjesmannen
29:22
2
Bas van Groenestein
Almere 81 JJC
29:51
3
Toon Grooteboer
David, Poelert & de rest
30:13
4
Ellen Knopper
de 3 Musketiers
41:38
5
Alien van Wilgenburg
NOA
42:58
6
Tom van de Maten
Orange
43:53
BEDR, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Sinte Maartensdijk
CPO de Groene Zoom
34:24
H3510, 10000M HEREN MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
GertJan Liefers
Apeldoorn
38:02
2
Marcel Doornekamp
Athlos
39:28
3
Jan Eiben Roepman
Ermelo
39:46
4
Remco Hoetmer
GAC Hilversum
40:44
5
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
41:37
6
Jan Simonse
Athlos
41:51
7
Erwin Egbers
Harderwijk
48:54
8
Maikel Mardjan
AV '34
53:42
9
Andries Korlaar
Bunschoten-Spakenburg
53:48
J1218, 5000M JEUGD 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjell de Groot
Flevo Delta
18:59
2
Yassine Bouaziz
AV '34
20:18
3
Olav Koning
Athlos
21:15
4
Eeke Flink
Athlos
27:29
Cobalt Energieoplossingen
www.uitslagen.nl
27-10-2018 18:01