Uitslagenlijst 37e Snertcross

Tilburg - Zaterdag 27 oktober 2018

JJUNA, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Schellekens
Attila
15:10
2
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
15:17
3
Ian de Juncker
Attila
16:27
4
Max van Helmond
Rijen
16:55
5
Geert van Krevelen
Atledo
24:00
JJUNB, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brik van Dusselsorp
Atledo
15:05
2
Jasper van Laarhoven
Atledo
15:25
3
Sijb de Jong
Teteringen
15:35
4
Reijer Koudenburg
Taxandria Atletiek
17:28
5
Daan van Laerhoven
Taxandria Atletiek
19:29
MJUNA, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hanning
Spiridon
19:07
MJUNB, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
Attila
17:19
2
Sara Schouten
Atverni
17:29
3
Sanne Schouten
Atverni
19:37
JRECR, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jock van Bragt
Oosterhout Nb
16:20
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Puk van Gool
Attila
7:02
2
Jorg Schellekens
Attila
7:12
3
Benno Snepvangers
Atledo
7:31
4
Stijn van Nierop
DAK
7:35
5
Adriaan van Engelen
Gilze
8:36
6
Michel de Juncker
Tilburg
9:20
7
Maarten Koudenburg
Oisterwijk
9:45
VROUW, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne van Zandvoort
DAK
8:26
2
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
12:19
3
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
12:48
4
Hiske Koudenburg
Oisterwijk
13:02
5
Dorith Koudenburg
Oisterwijk
13:11
6
Lam Pui Yan
Tilburg
15:07
7
Dianne jansen
Tilburg
15:56
VSEN, LANGE CROSS V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
25:17
2
Bieke Schipperen
Scorpio
26:05
3
Dyanne Verpaalen
Spiridon
26:45
4
Bente Smagge
Attila
27:38
5
Nikki Bagchus
DAK
28:11
6
Roos Staps
Nederlandse Triathlonbond
29:04
7
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
30:03
8
Veronique van der Hijden
Spiridon
30:23
9
Judi Becx
Attila
30:49
10
Marieke Couwenberg
Gloria
31:13
11
Rosanne van Kerkhoven
Tilburg Road Runners
32:06
12
Esmay van de Laar
Attila
32:15
13
Aline Roks
Scorpio
32:48
14
Sanne van Breda
Gloria
33:19
15
Marijke Dijkstra
Spiridon
34:40
V35, LANGE CROSS V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
26:59
2
Jessica Joosten
ACW '66
27:10
3
Jaqueline Nieuwenhuizen
DAK
29:07
4
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
29:50
5
Yvette van Dulmen
Atledo
30:45
6
Marloes de Jong
Atledo
31:09
7
Yvonne Janssen
Sprint
32:32
8
Marleen van Dooren
Attila
37:28
9
Helen Schalk
Spiridon
38:53
V45, LANGE CROSS V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
26:33
2
Marionne Kat
Spiridon
27:55
3
Ingrid Spapens
Achil '87
28:02
4
Monique van Beurden
Spiridon
28:12
5
Inge Schipperen-Verhagen
Scorpio
28:16
6
Lianne Ivens
ACW '66
28:27
7
Marie-Louise Smagge
Attila
30:07
8
Karen Eldred
ACW '66
36:22
9
Lidy Swolfs - de Jong
Gloria
38:03
10
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
40:08
VRECR, LANGE CROSS V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascalle van Heijningen
Tilburg
29:01
2
Jolanda van Wegen
Spiridon
29:45
3
Alja Poklar
Tilburg
34:24
4
Irene van de Kruijs
Nieuwegein
37:53
5
Helma Caelers
Weert
39:35
6
Loes hansen
Tilburg
41:28
7
Noortje verschuuren
Tilburg
41:28
8
Bénédicte Enneking
Attila
41:47
9
Frédérique Verschuuren
Tilburg
42:42
MSEN, LANGE CROSS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
28:05
2
Stan Schipperen
Scorpio
28:16
3
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
28:27
4
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
28:35
5
Mesgina tesfay
Eindhoven Atletiek
28:39
6
Ahmed Abubakar
DAK
29:17
7
Robbert van de Wouw
Parcival
29:31
8
Bram Maas
Attila
30:27
9
Tijke Wentink
Attila
30:56
10
Erik van der Heijden
De Langstraat
31:12
11
Juul van de Kruijs
Nederlandse Triathlonbond
31:26
12
Lars van Aalst
Attila
31:33
13
Marc Janssen
Scorpio
31:59
14
Jeroen Verhees
Spiridon
32:19
15
Chris Steenbakker
Nederlandse Triathlonbond
32:25
16
Sander Demmers
ACW '66
32:34
17
Jeffrey hazendonk
DAK
33:09
18
Mike Rasenberg
Attila
34:16
19
Niels Buijs
Parcival
34:50
20
Martijn Flipsen
Atledo
35:41
M35, LANGE CROSS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Maas
Spiridon
29:54
2
Thomas Nusmeier
Tilburg Road Runners
31:58
3
Joël Geurts
Sprint
32:22
4
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
32:26
5
Bram van Hoek
Spiridon
32:35
6
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
32:47
7
Paul Visser
Tilburg Road Runners
32:50
8
Patrick Verbunt
Tilburg Road Runners
33:21
9
Michel Broeders
Spiridon
33:40
10
Ricardo Damen
AVV
33:55
11
Gijs Verschuuren
Tilburg Road Runners
34:47
12
Roy Quodbach
ACW '66
36:05
13
Patriek Bruurs
Spiridon
37:25
14
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
38:08
15
Erwin Gulickx
Gloria
39:24
M45, LANGE CROSS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
30:32
2
Stefan van Marrewijk
Scorpio
31:32
3
Gerard Lensvelt
Spiridon
32:53
4
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
33:05
5
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
33:56
6
Jos botermans
Spiridon
34:03
7
Bart van Loon
Attila
34:23
8
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
35:10
9
Jan van Stigt
Altena Road Runners
35:45
10
Harry Beekmans
DAK
35:56
11
Marcel Traas
Nederlandse Triathlonbond
36:51
12
Sjef aertse
Tilburg Road Runners
37:19
13
Edwin Kemmeren
Spiridon
37:36
14
Jack van Broekhoven
Attila
38:18
15
Ed van der Jagt
Scorpio
38:24
16
Peter Kramer
Atledo
38:38
17
Mar-Hein van de Wiel
DAK
38:47
18
Richard de Jong
Atledo
42:28
19
Kees van Meer
Gloria
44:51
M55, LANGE CROSS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
24:34
2
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
26:43
3
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
27:10
4
Johan Flipsen
Atledo
27:25
5
John Lewis Garcia
Spiridon
28:25
6
Hens Koreman
Atledo
28:42
7
Johan Jacobs
Atledo
29:21
8
Ad Kieboom
Scorpio
30:29
9
Kees Pijnenburg
Atledo
30:34
10
Frank Faes
Tilburg Road Runners
30:55
11
Johan van Wanrooij
Atledo
31:07
12
Luc Billen
Gloria
31:22
13
Gerrit Heij
Attila
33:01
M65, LANGE CROSS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
26:26
MRECR, LANGE CROSS M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia van Velthoven
Cifla
22:02
2
Hans van Wegen
Spiridon
27:43
3
Gérard van Hoof
Tilburg
28:41
4
Kees van de Wouw
Tilburg
28:48
5
Wil van Amersfoort
Tilburg
30:49
6
Rody Kroon
Lage Zwaluwe
31:01
7
Godfried Verhagen
Berkel-Enschot
31:33
8
Tomasz Kucharczyk
Lubliniec
33:06
9
Luc van Ginneken
Beek-Ubbergen
33:46
10
Martijn Bloemberg
Tilburg
34:26
11
Stefano Provenzano
Attila
34:37
12
P. van der Schoot
Tilburg
34:43
13
Ittai Shacham
Tilburg
34:51
14
Jelle Sijtsema
Tilburg
35:14
15
Bram Klaassen
Tilburg
37:00
16
Ruud Groot
Tilburg
37:11
17
Jonas Freund
Tilburg Road Runners
37:53
18
Frank van Zijl
Tilburg
38:05
19
Pol Sagú Gasol
Tilburg
38:14
20
Bogdan Tica
Tilburg
38:25
21
Reijer Gerlijt
Attila
39:04
22
Harry Biemans
Tilburg
39:10
23
Steven Vervoort
Udenhout
39:21
24
Gilbert Schalk
Rijen
39:45
25
Robert Hagen
ACW '66
40:04
26
Bart Custers
Scorpio
40:09
27
Dave Wijdemans
Tilburg
40:11
28
Mark Schoot
Tilburg
40:29
29
Wil Lips
Spiridon
41:02
30
Natanop Pimonsathian
Tilburg
41:47
31
Ruben Keulers
Tilburg
43:44
32
Panagiotis Chatzipanagiot
Tilburg
49:31
www.uitslagen.nl
28-10-2018 19:22