Uitslagenlijst Pheidippidesloop

Utrecht - Zaterdag 27 oktober 2018

ET1, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Weijenborg
Pro Phoenix
23:25
2
Reinout van der Bok
Hellas 1
23:50
3
Jelle van der Schoot
U-Track Running Team 1
25:04
4
Peter van den Broek
Hellas 3
25:59
5
Bram Dijkers
Hellas 2
26:51
6
Elwin Den Breejen
U-Track Running Team 2
26:57
7
Tom Gilbert
Superluie Reuzen-Luiaarden
27:23
8
Bart Zomer
Hellas 6
27:45
9
Bas Doorenbos
Einstein zat fout
27:50
10
Tim de Graaf
Phoenix Coming Up
28:07
11
Kasper van Gelderen
The Sand-Rockets
28:18
12
Justin Boers
Triodos 3
28:27
13
Inigo Muller
Lightning Fast Geopards
28:37
14
Richard van Galen
Natuur & Milieu
28:51
15
Ruud Smit
Universiteitsbibliotheek Utrecht
29:14
16
Martijn Estor
Triodos 4
29:34
17
Cees Pierik
Pppppppepernoten
29:58
18
Sem Tamara
What the Heck?! - I
30:25
19
Eline Verbon
Arunbidopsis
30:30
20
Peter Krekel
Treximo Hardloopgroep Bilthoven
30:43
21
Gerben de Klerk
Triodos 2
30:58
22
Marjolein Schotman
Batavieren
31:16
23
Jaap
Rukje
31:31
24
Jeffrey Vullink
Phoenix Comeback
31:41
25
Beke Romp
Waterschap Ad Infinitum
31:57
26
Willem-Jan Zaadnoordijk
Gaan met die zandmediaan!
32:00
27
Gert Doornenbal
Rust Twee Weinig
32:11
28
Maureen van Solinge
U-Track Running Team Ladies
32:29
29
Alex Verkennis
Werknaam - niet vergeten in te vullen
32:50
30
Bas Mulders
QWOP
32:59
31
Iris Maarse
Hellas 4
33:35
32
Ivo Becker
Plato's Platvoeten
35:22
33
Norma van Rij
Panbos Running Team
35:25
34
Klaas de Vries
Road Runners Zoetermeer
35:55
35
Gadi Armony
What the Heck?! - II
36:22
36
Ruurdje Procee
QWOPWOPWOP
36:26
37
Erna Couperus
Rust een weinig
36:56
38
Herman van Rooijen
Waterlopers
37:18
39
Emmy OldeMonnikhof
Dam's Angels
37:45
40
Dieuwke
IJs
38:02
41
Mathilde Plender
Team Rehobothkerk
38:04
42
Erik
Lotje
38:16
43
Jasmin Geijteman
Kees is geblesseerd
38:19
44
Hans galesloot
Hellas 5
38:28
45
Margriet Wilms
Annema Loopgroep 1
39:18
46
Marja Lankamp
Triodos 1
41:08
ET2, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Hendriks
Pro Phoenix
46:13
2
Imro van Soest
Hellas 1
48:26
3
Archie Hall
U-Track Running Team 1
50:58
4
Arjan Feenstra
Phoenix Coming Up
53:13
5
Nesrine Leene
Hellas 2
53:43
6
William Knol
U-Track Running Team 2
54:19
7
Florian Koopmans
Hellas 3
54:43
8
Francesco Carere
Einstein zat fout
56:48
9
Anton vd Stoep
Phoenix Comeback
57:26
10
Tian Schuurmans
Superluie Reuzen-Luiaarden
57:43
11
Tim Crijns
Triodos 4
58:36
12
Stuart Moncrieff
Triodos 2
59:40
13
Sverre van Ginneken
Lightning Fast Geopards
1:00:05
14
Benny Naber
Hellas 6
1:00:43
15
Roeland Berendsen
Arunbidopsis
1:00:55
16
Yu-Hsien Lin
What the Heck?! - I
1:01:34
17
Stefan Janssen
Triodos 3
1:01:40
18
Hans Blaauwbroek
Pppppppepernoten
1:01:46
19
Jitske Nijhuis
Batavieren
1:01:51
20
Gilles Yeung
The Sand-Rockets
1:02:35
21
Jeroen Bollaart
Universiteitsbibliotheek Utrecht
1:02:37
22
Katrien Hoffman
Werknaam - niet vergeten in te vullen
1:03:09
23
Jochem Bongaerts
QWOP
1:03:55
24
Jelmer Vierstra
Natuur & Milieu
1:04:00
25
Loek
Rukje
1:04:21
26
Antonia Verweij
Treximo Hardloopgroep Bilthoven
1:04:39
27
Myrthe Bouman
U-Track Running Team Ladies
1:05:31
28
Ed Geerlings
Rust Twee Weinig
1:05:45
29
William Neefjes
Waterschap Ad Infinitum
1:05:56
30
Lieve Teugels
Plato's Platvoeten
1:07:37
31
David Reurslag
Waterlopers
1:08:34
32
Onno Treep
QWOPWOPWOP
1:09:06
33
Marielle van Vliet
Gaan met die zandmediaan!
1:09:10
34
Amanda van Slooten
Hellas 4
1:09:23
35
Peter Kurver
Panbos Running Team
1:10:23
36
Harm Hoogendoorn
Rust een weinig
1:11:38
37
Tim
IJs
1:12:08
38
Petra Saaijer
Dam's Angels
1:12:19
39
Jan Brouwer
Road Runners Zoetermeer
1:12:36
40
Irina
Lotje
1:14:15
41
Daniela Ciani
Hellas 5
1:14:20
42
Stefanie Snijders
Triodos 1
1:15:25
43
Pieter van Breugel
What the Heck?! - II
1:15:53
44
Jan Wilms
Annema Loopgroep 1
1:16:39
45
Leontien de Ridder
Kees is geblesseerd
1:17:12
46
Andre Rouvoet
Team Rehobothkerk
1:20:31
ET3, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jill de Gier
Pro Phoenix
1:02:46
2
Lorraine Bruin-Prins
Hellas 1
1:04:18
3
Anne Geytenbeek
U-Track Running Team 1
1:08:09
4
Rene Gelens
Hellas 2
1:09:44
5
Gerrieke Grootemarsink
Phoenix Coming Up
1:09:47
6
Simone van Bruggen
U-Track Running Team 2
1:11:25
7
Haitske Graveland
Hellas 3
1:13:53
8
Nienke van Pijkeren
Phoenix Comeback
1:14:26
9
Anja Mourik
Superluie Reuzen-Luiaarden
1:16:16
10
Tom Bongers
Batavieren
1:18:00
11
Rinkse Alkemade
Einstein zat fout
1:18:03
12
Roos Post
Triodos 4
1:19:19
13
Daan Leermakers
Werknaam - niet vergeten in te vullen
1:19:37
14
Sophie van der Giessen
Hellas 6
1:19:46
15
Eline Leentvaar
Lightning Fast Geopards
1:20:35
16
Anja van Dijken
Arunbidopsis
1:22:14
17
Rene Bloemink
QWOP
1:24:07
18
Willemijn D.
Pppppppepernoten
1:24:53
19
Lotte van der Worp
U-Track Running Team Ladies
1:25:32
20
Vincent Tunru
QWOPWOPWOP
1:26:15
21
Kristel Lageweg
Natuur & Milieu
1:27:13
22
Laurens Soumahu
Universiteitsbibliotheek Utrecht
1:27:54
23
Lars
IJs
1:28:25
24
Maarten Somers
Hellas 4
1:28:32
25
Mirjam Keulen
Treximo Hardloopgroep Bilthoven
1:28:36
26
Sven
Rukje
1:29:07
27
Esther Rebers
Rust Twee Weinig
1:29:25
28
Kyle Fort
What the Heck?! - I
1:29:32
29
Lesley Moncrieff
Triodos 2
1:30:07
30
Lauren Maxwell
Triodos 3
1:30:21
31
Adam Bursi
Plato's Platvoeten
1:30:35
32
Emilie Reinen
The Sand-Rockets
1:30:46
33
Jenny Hettelaar
Gaan met die zandmediaan!
1:32:30
34
Eva Couperus
Rust een weinig
1:32:48
35
Gerrie Eggels
Waterlopers
1:32:59
36
Wilco Machielse
Panbos Running Team
1:34:02
37
Mirjam Huttinga
Road Runners Zoetermeer
1:35:15
38
Marijan Uytewaal
Waterschap Ad Infinitum
1:35:18
39
Paul
Lotje
1:35:34
40
Gemma Claessen
Dam's Angels
1:36:28
41
Jorien Spanjaard
Kees is geblesseerd
1:38:13
42
Charlotte van Gelder
What the Heck?! - II
1:38:59
43
Nadya Tsviki
Hellas 5
1:40:09
44
Susanne Dons
Triodos 1
1:40:40
45
Willemijn Wilms
Annema Loopgroep 1
1:42:08
46
Anton Scheele
Team Rehobothkerk
1:45:05
ET4, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Taco Schaaf
Pro Phoenix
1:25:47
2
Rob Maas
Hellas 1
1:26:50
3
Stijn Verheij
U-Track Running Team 1
1:34:18
4
Wout van Dijk
Hellas 2
1:34:57
5
Magali Fleche
Phoenix Coming Up
1:38:09
6
Sibrand Rinzema
Phoenix Comeback
1:39:17
7
Daan Dekker
U-Track Running Team 2
1:39:20
8
Teun van Woerkom
Superluie Reuzen-Luiaarden
1:42:52
9
Lizzy Steller
Hellas 3
1:43:41
10
Willem Verhoeven
Hellas 6
1:46:12
11
Lorenzo Sierra Perez
Einstein zat fout
1:47:42
12
Joost Kuijten
Triodos 4
1:47:52
13
Roel Lambers
Werknaam - niet vergeten in te vullen
1:49:05
14
Eva Klaver
Batavieren
1:51:02
15
Roderik van der Wal
Lightning Fast Geopards
1:54:41
16
Jorden
IJs
1:54:58
17
Gerard Dekker
QWOP
1:56:07
18
Levien van Krieken
QWOPWOPWOP
1:56:40
19
Hans van Meegen
Pppppppepernoten
1:56:42
20
Hao Zhang
Arunbidopsis
1:57:20
21
Michiel Nanninga
Natuur & Milieu
1:57:26
22
Margot Thuy
U-Track Running Team Ladies
1:58:03
23
Koen Couperus
Rust een weinig
1:59:33
24
Annika Ten Napel
Treximo Hardloopgroep Bilthoven
2:00:25
25
Donna de Maat
Plato's Platvoeten
2:01:14
26
Willem Dabekaussen
Gaan met die zandmediaan!
2:01:22
27
Hester Smit
Universiteitsbibliotheek Utrecht
2:01:57
28
Wisse Middelkoop
Rust Twee Weinig
2:02:25
29
Zeguang Liu
The Sand-Rockets
2:04:39
30
Wouter van Benthem
Triodos 2
2:05:30
31
Daisy Devente
Hellas 4
2:06:37
32
Laura
Rukje
2:07:19
33
Andre Heemstra
Triodos 3
2:08:28
34
Roel Bronda
Waterlopers
2:09:03
35
Jing Zhu
What the Heck?! - I
2:09:26
36
Eric van der Vlis
Panbos Running Team
2:10:23
37
Henk Blom
Dam's Angels
2:10:51
38
Niels Lenting
Waterschap Ad Infinitum
2:12:13
39
Maurice van Maassen
Triodos 1
2:12:32
40
Cindy Spinders
Road Runners Zoetermeer
2:13:16
41
Jeroen Vinke
Kees is geblesseerd
2:13:50
42
mathieu Schenk
Hellas 5
2:15:06
43
Arjan Barendregt
What the Heck?! - II
2:17:36
44
Marleen Wilms
Annema Loopgroep 1
2:19:22
45
DaniŽl Baldť
Team Rehobothkerk
2:20:16
46
Noviya
Lotje
2:20:16
ET5, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne vd Put
Pro Phoenix
1:42:13
2
Marije Geurtsen
Hellas 1
1:42:49
3
Annick Boucher
U-Track Running Team 1
1:51:32
4
Lucia Bracco
Hellas 2
1:54:34
5
Ruud Kamp
Phoenix Coming Up
1:55:09
6
Hans C. Rebers
Phoenix Comeback
1:55:33
7
Selina Vink
U-Track Running Team 2
1:57:30
8
Jessica van Veluw
Hellas 3
2:02:38
9
Roosmarijn van Zummeren
Superluie Reuzen-Luiaarden
2:04:27
10
Hanne Hoffman
Werknaam - niet vergeten in te vullen
2:07:39
11
Stephanie Pirlot
Triodos 4
2:08:47
12
Joosje Machielse
Hellas 6
2:09:44
13
Johan van der Zee
Batavieren
2:10:28
14
Emma Griffin
Einstein zat fout
2:13:47
15
Niels Aerts
Arunbidopsis
2:14:10
16
Jolien Hofstede
Pppppppepernoten
2:16:35
17
Lisanne
IJs
2:16:47
18
Nicole Geerlings
Lightning Fast Geopards
2:17:09
19
Sara van der Boon
Natuur & Milieu
2:18:57
20
Ines van den Berg
U-Track Running Team Ladies
2:18:58
21
Nico Landman
Plato's Platvoeten
2:19:04
22
Hans Middelkoop
Rust een weinig
2:19:11
23
Maaike Brinkhof
QWOP
2:20:53
24
Bertine van Deijzen
QWOPWOPWOP
2:22:52
25
Ronald Vernes
Gaan met die zandmediaan!
2:23:00
26
Vincent Kroese
Hellas 4
2:24:00
27
Josan Tielen
Rust Twee Weinig
2:25:17
28
Shanice Martopawiro
The Sand-Rockets
2:26:30
29
Simone Kortekaas
Universiteitsbibliotheek Utrecht
2:27:30
30
Anne-Marije van Dam
Triodos 2
2:29:11
31
Rico
Rukje
2:30:18
32
Pascal Albanese
What the Heck?! - I
2:30:20
33
Daniela Marmolejo Rincon
Triodos 3
2:33:31
34
Gemma van Eijsden
Panbos Running Team
2:34:57
35
Lianne Vette
Dam's Angels
2:35:05
36
Sjaak van der Post
Triodos 1
2:35:09
37
Ciska Blom
Waterschap Ad Infinitum
2:35:23
38
Annemarie Jacobs
Road Runners Zoetermeer
2:35:30
39
Jannet Kamminga
Waterlopers
2:35:44
40
Lin Rouvroye
Hellas 5
2:35:49
41
FranÁois Goedegebuure
Treximo Hardloopgroep Bilthoven
2:38:36
42
Domenico Fasci
What the Heck?! - II
2:38:51
43
Karla Tilman
Kees is geblesseerd
2:41:38
44
Liesbeth de Boer
Annema Loopgroep 1
2:42:05
45
Mirjam Visser
Team Rehobothkerk
2:42:35
46
Ricardo
Lotje
2:48:03
ET6, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Bakker
Hellas 1
2:05:06
2
Leon Graumans
Pro Phoenix
2:05:16
3
Wouter Heinrich
U-Track Running Team 1
2:15:01
4
Stefan Zegers
Hellas 2
2:20:28
5
Marieke Gimbel
Phoenix Coming Up
2:24:34
6
Jack van der Walle
U-Track Running Team 2
2:24:58
7
Inge van 't Veer
Phoenix Comeback
2:25:37
8
Marcel Uppelschoten
Hellas 3
2:31:37
9
Axel Garritsen
Superluie Reuzen-Luiaarden
2:32:20
10
Wil Spijker
Hellas 6
2:34:35
11
Tom Janmaat
Werknaam - niet vergeten in te vullen
2:36:21
12
Chiel Blokvoort
Triodos 4
2:37:42
13
Michiel Veneklaas
Batavieren
2:40:56
14
Joeri
IJs
2:42:38
15
Rob Lodder
Pppppppepernoten
2:47:01
16
Jillis Schokking
Einstein zat fout
2:47:34
17
Boet Hoitink
U-Track Running Team Ladies
2:48:34
18
Herman Couperus
Rust Twee Weinig
2:50:47
19
Derk de Haan
Rust een weinig
2:51:21
20
Mehdi Sajid
Plato's Platvoeten
2:51:29
21
Gilles Vismans
Arunbidopsis
2:52:13
22
Dennis
Hellas 4
2:52:40
23
Sander van Kasteel
QWOP
2:53:12
24
Frits Hilgen
Lightning Fast Geopards
2:56:19
25
Wiebe Bonthuis
Natuur & Milieu
2:56:39
26
Edwin van der Poel
Universiteitsbibliotheek Utrecht
2:56:53
27
Edwin Otten
QWOPWOPWOP
2:57:23
28
Alwina Hoving
Gaan met die zandmediaan!
2:58:36
29
Tom Rankenberg
The Sand-Rockets
3:00:45
30
Alex
Rukje
3:00:53
31
Kees van Dam
Triodos 2
3:02:07
32
Ruben Visser
Waterschap Ad Infinitum
3:05:26
33
Koen Garenfeld
Waterlopers
3:05:57
34
Joery Gleditz
Triodos 3
3:06:17
35
Sjaak Vervuurt
Hellas 5
3:06:50
36
Corine Heuzer
What the Heck?! - I
3:09:21
37
Jolanda Huttinga
Road Runners Zoetermeer
3:11:08
38
Jan Peeters
Triodos 1
3:11:29
39
Jasper Ludolph
Treximo Hardloopgroep Bilthoven
3:12:50
40
Bert van 't Oever
Dam's Angels
3:13:36
41
Barbara Steigenberger
What the Heck?! - II
3:13:55
42
Marcelle Uiterwijk
Kees is geblesseerd
3:14:23
43
Marijke de Boer
Annema Loopgroep 1
3:14:48
44
Cees Jansen
Panbos Running Team
3:17:02
45
Allard Bolland
Team Rehobothkerk
3:20:20
46
Coen
Lotje
3:22:38
ET7, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imo Muller
Hellas 1
2:27:33
2
Jeroen Rodenburg
Pro Phoenix
2:28:51
3
Thomas Luttikhold
U-Track Running Team 1
2:38:48
4
Rene Rensen
Hellas 2
2:47:04
5
DaniŽl Vink
U-Track Running Team 2
2:51:16
6
Seb Harrevelt
Phoenix Coming Up
2:51:25
7
Bert Kamphorst
Phoenix Comeback
2:53:24
8
Wytze Lenstra
Superluie Reuzen-Luiaarden
3:00:42
9
Jeroen van de Bogaerde
Hellas 3
3:01:10
10
Luc van Haaren
Triodos 4
3:04:44
11
Michael
IJs
3:06:37
12
Giovanni d. Hondt
Hellas 6
3:08:50
13
Anouk Kruiswijk
Batavieren
3:10:33
14
Serop Lazarian
Werknaam - niet vergeten in te vullen
3:12:03
15
Gustave Pol
Pppppppepernoten
3:19:13
16
Marcela Rados
U-Track Running Team Ladies
3:20:02
17
Diederik Aarendonk
Rust Twee Weinig
3:20:10
18
Jelle Soons
Einstein zat fout
3:20:26
19
Loek Knijff
Rust een weinig
3:20:43
20
Joas Wagemakers
Plato's Platvoeten
3:22:12
21
Guido van den Ackerveken
Arunbidopsis
3:24:05
22
Nermin Hadzic
Hellas 4
3:26:59
23
Jesse KŁpers
The Sand-Rockets
3:27:13
24
Atse van Pelt
Natuur & Milieu
3:27:52
25
Rijk Mercuur
QWOP
3:28:50
26
Martin Ziegler
Lightning Fast Geopards
3:30:14
27
Coert van Gemeren
QWOPWOPWOP
3:30:21
28
Olivier Baas
Triodos 2
3:31:45
29
Joris Dijkstra
Gaan met die zandmediaan!
3:33:08
30
Remco Lots
Waterlopers
3:35:56
31
Ad colen
Hellas 5
3:36:55
32
Almer
Rukje
3:37:13
33
Edward Slingerland
Universiteitsbibliotheek Utrecht
3:38:21
34
Dries Schuwer
Waterschap Ad Infinitum
3:39:27
35
Ton Rennen
Triodos 3
3:40:02
36
Dirk Talma
What the Heck?! - I
3:40:49
37
Joost van Eekelen
Triodos 1
3:45:04
38
Wim Ummels
Treximo Hardloopgroep Bilthoven
3:46:45
39
Tjeerd Oppedijk
Kees is geblesseerd
3:47:55
40
Norma van Rij
Dam's Angels
3:48:52
41
Ed Jacobs
Road Runners Zoetermeer
3:49:15
42
Bram-Sieben Rosema
Team Rehobothkerk
3:50:23
43
Kelly Mordente
What the Heck?! - II
3:53:48
44
Jefthe de Kuijf
Annema Loopgroep 1
3:54:10
45
Will Kolenbrander
Panbos Running Team
3:54:14
46
Fabian
Lotje
3:59:47
www.uitslagen.nl
27-10-2018 19:33