Uitslagenlijst Veldloop Abbekerk 2018

Abbekerk - Zondag 21 oktober 2018

H5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Folkert Brolsma
Bergen Nh
20:08
2
Erik Koenis
Hoorn
20:57
3
Nick Beerepoot
Spanbroek
21:02
4
Ramon de Vries
Abbekerk
21:29
5
Sjaak Mettes
Abbekerk
21:36
6
Jelle Hessing
Abbekerk
22:04
7
Jeffrey van Warmerdam
Abbekerk
22:37
8
Max Zijlstra
Abbekerk
23:03
9
Rob Blank
Abbekerk
23:10
10
Jay Langerijs
Schoninghsdorf
23:13
11
Stef Beerepoot
Spanbroek
25:51
12
Jorrit la Pierre
De Gouwe
25:57
13
Joey Alders
Anna Paulowna
27:09
14
Peter Heddes
Hoorn Nh
27:17
15
Walter Verlaat
Abbekerk
28:06
16
Bert Odie
Abbekerk
29:22
17
Walter Langedijk
Wognum
30:40
18
Sjaak Ros
Abbekerk
31:23
19
Kor de Vries
Abbekerk
31:26
20
Niels Groeneveld
Abbekerk
32:50
21
jan van Oers
Wieringerwerf
34:52
22
Theo List
Middenmeer
36:26
V5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martine Schouten
Abbekerk
27:21
2
Eline Hartog
Westzaan
28:03
3
Xin van Warmerdam
Abbekerk
29:28
4
Marsja Ros
Abbekerk
29:49
5
Jet Mettes
Abbekerk
30:06
6
Evaline Kruyssen
Abbekerk
30:23
7
Chantal van Oers
Amsterdam
30:53
8
Mary Ros
Abbekerk
31:35
9
Conny Buis
Hoorn Nh
33:08
10
S. Roodenburg
Oosthuizen
33:26
11
Anja van IJsseldijk
Oostwoud
34:03
12
Patricia van Warmerdam
Abbekerk
35:12
13
Rika Hilverts
Abbekerk
35:21
14
Sigrid Langedijk
Wognum
36:49
15
Lydian de Poel
Hoorn Nh
41:51
16
Dorine Spitteler
Hoorn Nh
41:54
H<40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joey Plat
Volendam
39:29
2
Sjaak Bakker
Wervershoof
40:08
3
Colin Meijners
Wognum
41:46
4
Jeffrey van Diepen
Zwaag
42:20
5
Eric Klepper
Alkmaar
44:54
6
Robin Kras
Volendam
45:16
7
Jorrit Zuiker
Zwaag
46:22
8
Cor van Breugel
Abbekerk
51:49
9
Jos Tielen
Laussanne
52:57
10
Louis Lautenschutz
Volendam
54:37
11
Rick Meijer
Medemblik
57:20
H<50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eelco van der Wind
Hoorn Nh
37:36
2
Richard Kramer
Hoogkarspel
39:16
3
Jos Jacobsen
Westzaan
40:21
4
Rober Stroet
Wervershoof
40:38
5
R. Schilder
Hoogkarspel
40:50
6
Sander Steltenpool
Andijk
42:44
7
Jochem Marcus
Midwoud
45:26
8
Iwan Lautenschutz
Volendam
45:31
9
Rob Stavenuiter
Andijk
45:50
10
Alex Kok
Abbekerk
46:21
11
Harry Sier
Volendam
46:24
12
Harry Meuge
Opmeer
46:30
13
Niels Betten
Abbekerk
49:36
14
René Bosma
Volendam
49:39
15
Jan Nieuweboer
Volendam
50:18
16
John Veerman
Volendam
50:26
17
Jeffrey Mercx
Volendam
50:39
18
Edwin Bruin
Medemblik
51:32
19
Arend Grit
Dwingeloo
52:06
20
Frank Dekker
Spanbroek
52:18
21
Jan Jonk
Volendam
53:19
22
Frank Dekker
Grootebroek
54:02
23
Ronald Koppes
Zwaag
55:23
24
Rob Neuvel
Amsterdam
55:28
25
Simon Mooyer
Volendam
1:00:28
H50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Spanbroek
36:42
2
Gerard Warnaar
Zuidermeer
41:21
3
Hans Pater
Waarland
41:58
4
Rene Korpershoek
Nieuwe Niedorp
42:33
5
Jan Smit
Opperdoes
44:19
6
Nico Wagenaar
Sint Pancras
47:03
7
Ed Steur
Volendam
47:15
8
Kees Mak
Wognum
47:54
9
Arno van Ballegooij
Volendam
48:05
10
Hein Kroon
Volendam
48:44
11
Anko Top
Wieringerwerf
48:58
12
Anton Knijn
Berkhout
49:15
13
Evert Smit
Volendam
49:26
14
Frans Dekker
Heerhugowaard
49:28
15
Jos Duin
Twisk
49:55
16
Mat Pronk
Berkhout
51:09
17
Kees Hauwert
Onderdijk
51:21
18
Robbert van Meulem
Oostwoud
52:09
19
Gerrit Burggraaf
Abbekerk
52:10
20
Lody Peeters
Monnickendam
52:28
21
Co Kuip
Sijbekarspel
53:27
22
Nico Kras
Volendam
53:37
23
Marcel Laan
Blokker
54:12
24
Jack Tol
Volendam
54:20
25
Nico Wenker
Wognum
54:24
26
Jan de Vries
Abbekerk
54:33
27
Roy Gorres
Hoorn Nh
54:44
28
Gerard Beerepoot
Wognum
55:36
29
Tom mossel
Volendam
55:47
30
Cees haan
Edam
56:29
31
Jacques Roodenburg
Oosthuizen
56:49
32
Piet Jong
Blokker
58:04
33
Theo Mossel
Edam
58:33
34
Martin Pool
Oosthuizen
1:01:10
35
Jan Dolland
Edam
1:01:18
36
Ronald Heijeler
Purmerend
1:01:39
37
Henky Overeem
Volendam
1:02:34
38
Wim Edam
Noord Beemster
1:04:48
39
Sjaak Pronk
Spanbroek
1:07:24
40
Lou Coevert
Abbekerk
1:07:24
41
Fred Sinselmeijer
Edam
1:07:52
42
Jan J. laan
Zwaagdijk
1:07:53
43
Peter Hoedjes
oostwoud
1:10:20
44
Willem Jonk
Volendam
1:11:48
V<40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Langerijs
Abbekerk
43:20
2
Katinka de Jong
Bovenkarspel
48:31
3
Laura Hak
Alkmaar
49:50
4
Melanie Lautenschutz
Volendam
53:01
5
Yavanna Mooijer
Volendam
54:39
6
Nikki Jaspers
Medemblik
57:23
7
Aletta Schilder
Edam
57:35
8
Kristel Kes
Volendam
1:00:02
9
Maaike Koning
De Weere
1:01:03
V40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gisela Muhren
Volendam
50:57
2
Margriet Sta van Uitert
Edam
51:19
3
Marleen Stroomer
Zwaag
51:37
4
Hilly Jonk
Volendam
52:24
5
Alie Zwarthoed
Volendam
52:29
6
Gina van Riesen
Volendam
52:33
7
Yvonne Bond
Volendam
53:09
8
Margareth Smal
Oudendijk
53:41
9
Carina mossel
Volendam
53:46
10
Ingrêthe Karsten
Hoorn Nh
56:25
11
Mirjam van der Eijk
Midwoud
56:28
12
Winy Grent
Blokker
56:33
13
Loes Kunst
Avenhorn
56:35
14
Ineke van Boesschoten
Edam
56:41
15
Anneke Vink
Volendam
57:01
16
Elsa Lautenschutz
Volendam
57:34
17
Marga Tol
Volendam
58:35
18
Lida Kwakman
Volendam
59:26
19
Marjon Jaspers
Abbekerk
1:00:12
20
Carla Beerepoot
Grootebroek
1:01:12
21
Natasja Steur
Volendam
1:09:16
22
Carin van Bockxmeer
Blokker
1:10:47
www.uitslagen.nl
23-10-2018 16:50