Uitslagenlijst Wim Lebbink Herfstlopen

Wehl - Zondag 21 oktober 2018

J4-8, KIDSRUN 4-8 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Vissenberg
Doetinchem
3:26
3:25
2
Jack van Haeren
Timpaan klas 5-A
3:29
3:28
3
Sepp van der Aart
4A
3:35
3:35
4
Riley Praster
Arnhem
3:39
3:39
5
Pelle Reijmer
Doetinchem
3:40
3:40
6
Cas Jansen
Zevenaar
3:48
3:47
7
Mike Welman
Timpaan klas 5-B
3:51
3:50
8
Siem Reijmer
Doetinchem
3:52
3:52
9
Tom Wamelink
Timpaan klas 5-A
3:54
3:54
10
Gijs Koren
AV Hanzesport
4:00
4:00
11
Ties Reijmer
Doetinchem
4:09
4:06
12
Rohan Houben
Didam
4:14
4:13
13
Roman Kock
Doetinchem
4:20
4:19
14
Roel Baars
Timpaan klas 4-A
4:21
4:19
15
Jarno van Haeren
3C
4:24
4:22
16
Ben Simons
Timpaan klas 5-B
4:37
4:36
17
Djairendo van Toor
Timpaan klas 3-A
4:39
4:39
18
David Simons
Timpaan klas 3-A
4:40
4:39
19
Tigo Koenders
Timpaan klas 4-B
4:48
4:45
20
Teun Buiting
Doetinchem
4:48
4:45
21
Willem Lukassen
Timpaan klas 5-A
5:08
5:08
22
Tim Engelen
Timpaan klas 3-A
5:20
5:17
23
Niek van Harn
Arnhem
5:38
5:34
24
Arie Willem Schoppers
Doetinchem
5:45
5:41
25
Kyenn van Hal
Timpaan klas 1/2B
5:45
5:42
26
Rick Engelen
Nieuw-Wehl
6:23
6:13
27
Kiano van Os
Timpaan klas 1/2B
6:51
6:47
28
Liam Dallali
4A
7:08
7:06
29
Djaymen Jansen
Doetinchem
7:25
7:21
30
Lex ter Voert
Timpaan klas 1/2C
7:34
7:31
31
Luca van Hal
Wehl
8:02
7:55
M4-8, KIDSRUN 4-8 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess de Jonge
Doetinchem
3:53
3:53
2
Rinske Rijk
Timpaan klas 4-B
3:55
3:54
3
Floor Huizing
's-Heerenberg
3:58
3:57
4
Lynn Sybom
Kilder
4:07
4:05
5
Dianne Span
Loerbeek
4:09
4:08
6
Remke Meinen
Doetinchem
4:16
4:15
7
Sofy Welman
Timpaan klas 3-B
4:25
4:24
8
Ilse van Bree
AV Hanzesport
4:26
4:22
9
Renske Wenting
Timpaan klas 5-A
4:34
4:32
10
Quinty van der Wilk
Westervoort
4:35
4:34
11
Arwen Gerritsen
4:40
4:36
12
Anouk van Bree
Eefde
5:01
4:58
13
Bauke van Ampting
Timpaan klas 3-B
5:01
4:59
14
Sofie Nijland
Pannerden
5:09
5:04
15
Sophie Wissing
Doetinchem
5:14
5:12
16
Blanca Jamrose
Timpaan klas 4-A
5:19
5:14
17
Anouk Haagen
Timpaan klas 3-C
5:34
5:32
18
Dewi Dierking
Timpaan klas 3-C
5:50
5:48
19
Everly Tonk
6:29
6:22
20
Renske Roos
Timpaan klas 1/2C
6:39
6:34
21
Britney Jongedijk
Arnhem
6:41
6:38
22
Jaycea Jansen
Doetinchem
7:41
7:36
23
Jolien Schoppers
Doetinchem
9:00
8:53
J9-13, KIDSRUN 9-13 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luca Greven
Doetinchem
4:38
4:38
2
Giel van Dillen
Wehl
4:40
4:39
3
Jorrit Rijk
Timpaan klas 7-B
5:06
5:06
4
Koen Raben
Timpaan klas 6-A
5:16
5:15
5
Duke Peppelinkhausen
Doetinchem
5:21
5:21
6
Tim Schuurman
5:25
5:22
7
Jowy van Haeren
Timpaan klas 8-A
5:30
5:28
8
Noud Jansen
Wehl
5:31
5:31
9
Mick Hendricksen
Timpaan klas 6-A
5:33
5:31
10
Foppe Reijmer
6B
5:41
5:40
11
Teun Koren
AV Hanzesport
5:41
5:41
12
Bram Wamelink
Timpaan klas 8-A
5:43
5:40
13
Kjell Hulshof
Timpaan klas 8-B
5:44
5:42
14
Daan Reijmer
Timpaan klas 8-A
5:44
5:43
15
Pim Lueb
Timpaan klas 8-A
5:47
5:45
16
Raf Kremer
Timpaan klas 7-A
5:47
5:45
17
Karsten Span
Loerbeek
6:03
6:01
18
Finn Lebbink
Groenlo
6:05
6:03
19
Thijme Dunnebier
AV Hanzesport
6:09
6:09
20
Joep Buiting
Doetinchem
6:10
6:09
21
Mexx Bruil
Doetinchem
6:10
6:07
22
Ryan Klaassen
Timpaan klas 7-A
6:19
6:18
23
Loek Tiemissen
Zevenaar
6:54
6:49
M9-13, KIDSRUN 9-13 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evi Sliedrecht
Zevenaar
5:18
5:17
2
Carlijn Straatsma
Timpaan klas 7-A
5:24
5:23
3
Rianne Rijk
Nieuw-Wehl
5:25
5:24
4
Lenna Jansma
Zelhem
5:47
5:44
5
Meike Vos
Timpaan klas 8-A
5:51
5:49
6
Samara Nikkels
AV Hanzesport
5:54
5:53
7
Isis de Vrught
Timpaan klas 6-A
6:00
5:59
8
Gwen Klaassen
Klaassen Installatie
6:03
5:59
9
India Bruil
Doetinchem
6:05
6:03
10
Jill de Vrught
Timpaan klas 8-C
6:08
6:07
11
Laurien Vonk
Timpaan klas 8-A
6:17
6:15
12
Aniek Meinen
Doetinchem
6:29
6:26
13
Eline Vos
Timpaan klas 6-B
6:39
6:37
14
Iris de Jonge
Doetinchem
6:39
6:38
15
Evi Koenders
Wehl
6:51
6:47
16
Imke Koenders
Timpaan klas 6-B
6:52
6:48
17
Sophie Strikkeling
Klaassen Installatie
7:02
6:59
18
Eva van Ampting
Timpaan klas 6-A
7:23
7:19
19
Janice Olijslager
Doetinchem
7:37
7:34
20
Estelle Visser
Timpaan klas 8-B
7:40
7:36
21
Lynn Klaassen
Timpaan klas 6-B
7:40
7:37
22
Daisy Klaassen
Timpaan klas 8-B
7:40
7:37
23
Anne Strikkeling
Klaassen Installatie
7:47
7:44
24
Anke Raben
Timpaan klas 8-A
8:09
8:06
25
Anne Kloppenburg
Timpaan klas 6-B
8:09
8:06
26
Lieke Damen
8C
8:09
8:07
M-50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bob te Lindert
ARGO
15:52
15:52
2
Edwin Wissema
A.V. de Liemers
16:14
16:13
3
Jordy Kloet
ARGO
16:15
16:15
4
Sjoerd Wiecherink
ARGO
17:49
17:49
5
Tijmen Wisselink
17:52
17:52
6
Merlijn Wentink
Wehl
18:18
18:17
7
Jeroen van Daalen
Duiven
18:41
18:39
8
Robert Nijland
Pannerden
19:13
19:10
9
Rutger Molenkamp
Silvolde
19:41
19:38
10
Rolf Schootman
ASV Eibergen
19:42
19:41
11
Mees ten Vaarwerk
Beek
19:50
19:48
12
Teun Grauwelman
Nijmegen
20:05
20:04
13
Stan Jansen
Triathliem
20:18
20:15
14
Milan van Dijk
Triathliem
20:28
20:28
15
Niels de Hart
Doetinchem
21:12
21:07
16
Cas Hartskeerl
ARGO
21:51
21:46
17
Niek Bloemendaal
's-Heerenberg
21:55
21:52
18
Mick Peppelinkhausen
Doetinchem
22:03
21:59
19
Ralf de Groot
Zevenaar
22:37
22:33
20
Chris van der Meulen
KplusV
22:52
22:38
21
Robin Geschiere
Doetinchem
22:56
22:49
22
Ivo du Plessis
Mainfreight
23:22
23:13
23
Thomas Zweers
Kilder
23:27
23:19
24
Thijs Harmelink
Vragender
24:15
23:57
25
Dennis Nootenboom
KplusV
24:25
24:14
26
Hendrik van der Meulen
KplusV
25:02
24:51
27
Wilco Bruil
Doetinchem
25:49
25:36
28
Merein Teeuwen
KplusV
25:52
25:40
29
Bob Engelbarts
Stokkum
26:20
26:08
30
Wesley Gussinklo
Varsseveld
27:18
26:57
31
Hans Hissink
28:10
27:57
V-50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kerstin van Embden
Tri Fun Kleve
19:45
19:44
2
Vanya Ginsel
Doetinchem
22:36
22:34
3
Lizet Geuijen
Westendorp
22:55
22:48
4
Marit de Jong
Didam
23:32
23:28
5
Marloes van Daalen
Arnhem
24:27
24:20
6
Michelle van Westerop
´s-Heerenberg
24:32
24:23
7
Isis van Dijk
Loo
25:10
25:07
8
Lieke Sloot
Westervoort
25:21
25:12
9
Lienke Eenink
Gaanderen
26:28
26:17
10
Noortje Banda
Doesburg
26:31
26:17
11
Marit Nass
Duiven
26:41
26:34
12
Sanne Vredegoor
ARGO
27:04
26:51
13
Maureen Wissing
Megchelen
27:11
27:06
14
Tessa Smeenk
Fongers & Fongers
27:19
27:13
15
Rianne Boerstal
Wehl
28:08
27:50
16
Veerle Kimman
Doetinchem
29:05
28:42
17
Floortje Ebbers
Doetinchem
29:46
29:27
18
Marga Timmermans
Wehl
29:49
29:41
19
Sanne Bruil
Doetinchem
29:49
29:41
20
Carolien Salemink
Wehl
29:50
29:34
21
Inge Mokkink
Lichtenvoorde
29:58
29:40
22
Corien Oosterhuis
Halle
30:10
29:59
23
Marlies Tolkamp
Ulft
30:29
30:10
24
Diana Heuvel
´s-Heerenberg
30:31
30:11
25
Maaike Rijkaart
Doetinchem
30:32
30:19
26
Jana Klanderman
Halle
30:40
30:30
27
Rosan Kraaijvanger
's-Heerenberg
30:58
30:52
28
Leone Nijman
Hoog - Keppel
31:24
31:00
29
Kitty Wezendonck
Braamt
31:25
31:00
30
Maaike van der Hoogte
Dieren
31:25
30:59
31
Laura Herlfterkamp
Doetinchem
31:48
31:25
32
Manon Klaassen
Klaassen Installatie
32:50
32:27
33
Marian Salemink
Wehl
34:03
33:47
34
Jeanine Saalmink
Doetinchem
44:54
44:50
M40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Rutgers
Doetinchem
17:43
17:43
2
Richard Usher
Arnhem
18:29
18:28
3
Raymond Schuurman
Dinxperlo
18:49
18:48
4
Dries Pluimers
19:52
19:51
5
Pascal Rieken
's-Heerenberg
20:14
20:12
6
Koen Grauwelman
Zevenaar
20:24
20:23
7
Ger de Jong
A.V. De Liemers
20:25
20:23
8
Maarten van Alphen
Velp
20:28
20:26
9
Ferenc Farkas
Rheden
20:44
20:41
10
René Geschiere
Doetinchem
20:49
20:42
11
Frank Keurntjes
Braamt
20:52
20:51
12
Wilfred Elshof
Kilder
21:02
21:00
13
Geert Wevers
AVA '70
21:05
21:03
14
Gerbert te Lindert
Heelweg
21:17
21:14
15
Peter Wissing
Megchelen
21:18
21:16
16
G J Rijk
Nieuw-Wehl
21:36
21:34
17
Ivo Buiting
Doetinchem
21:46
21:41
18
Jos Bergervoet
Eindhoven Atletiek
21:48
21:44
19
Christian Wolbrink
22:12
22:09
20
Frank Vissenberg
Doetinchem
22:46
22:36
21
Henk Willemsen
23:01
22:55
22
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
23:27
23:24
23
Jeroen Martens
24:18
24:11
24
Harrie Harms
Wehl
24:29
24:18
25
Bjorn Spruijt
Herwen
24:39
24:23
26
Bas Kruisselbrink
Westendorp
24:40
24:33
27
Gert Tolkamp
AVA
25:02
24:43
28
Sander Lueb
Wehl
25:06
24:57
29
Theo Kloppenburg
Wehl
25:15
25:01
30
R. Volman
25:30
25:26
31
Erik Hetterscheid
Wehl
26:09
25:56
32
Christiaan ten Brink
Aalten
26:16
26:05
33
Hammy Kunne
Lathum
26:25
26:17
34
Daniël Banda
Doesburg
26:43
26:27
35
Remco Polman
Babberich
27:24
27:09
36
Jan Wolbrink
27:34
27:25
37
Wim Berendsen
Loil
27:37
27:34
38
Eric Bosch
Doetinchem
27:50
27:41
39
Martin vh Bolscher
Wehl
28:00
27:56
40
Bennie Mullink
Wehl
28:03
27:54
41
Wiljo Gussinklo
Varsseveld
28:15
27:53
42
Jos Helmes
Etten
28:20
28:11
43
Henry Smeenk
Wehl
29:02
28:47
44
Paul van Reine
Hoog - Keppel
30:37
30:13
45
Ger Franken
Doetinchem
31:31
31:13
V40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
W K Tel
Nieuw-Wehl
22:36
22:34
2
Ilona Schmitz
Beek gem Montferland
22:37
22:34
3
Jeanette Langeberg
Velp
22:56
22:51
4
Hendrien Minkhorst
Hummelo
23:28
23:22
5
Natasja Thuis
Wehl
24:40
24:31
6
Clarinda Smit
Duiven
24:46
24:41
7
Iris Meulendijks
Doetinchem
26:34
26:28
8
Jette Sunter
Arnhem
28:31
28:12
9
Claudette Wolbrink
28:50
28:42
10
Monique Hetterscheid
Wehl
29:02
28:46
11
Mireille van Waardenburg
Doetinchem
29:04
28:48
12
Wilma Willems
29:14
29:02
13
Marijke Meijer
29:30
29:10
14
Daphne Daniëls
Westervoort
29:44
29:29
15
Wendy Doppen
Westendorp
29:53
29:36
16
Monique van Uum
30:03
29:45
17
Desiree Rieken
's-Heerenberg
30:11
29:50
18
Marietta Lap
Duiven
30:19
29:58
19
Irma de Winter
Stokkum
30:32
30:11
20
Mandy Delleman
Lengel
30:35
30:14
21
Ans Sesink
Westervoort
31:40
31:26
22
Mariëlle Spruijt
Herwen
31:54
31:38
23
Nicole Wieggers
Halle
32:39
32:28
24
Debby Strikkeling
Klaassen Installatie
32:50
32:26
25
Christel Rijkaart -Lebbink
32:58
32:45
26
Wilma Lammers
35:41
35:20
M-40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick Heutinck
Doetinchem
33:56
33:56
2
Erwin Reijmer
Doetinchem
34:51
34:51
3
Bas Arentz
ARGO
35:29
35:27
4
Remi Rondeel
ARGO top team
35:33
35:31
5
Evan Oosterink
Zelhem
36:08
36:07
6
Martin Hageman
37:31
37:28
7
Thomas Konings
Groenlo
37:35
37:33
8
Ferdi Ubbing
Archeus
38:40
38:36
9
Wouter Ribbink
Spankeren
39:09
39:07
10
Ruben Garretsen
Keijbenborg
39:56
39:55
11
Jorn Heinst
Spijk Gld
40:56
40:53
12
Freek Spanbroek
Tolkamer
40:59
40:58
13
Robin Wijnhoven
Ulft
41:12
41:07
14
Jannick Koster
Didam
41:36
41:33
15
Remon Honders
Doetinchem
41:52
41:47
16
Jasper Nieuwenhuis
Kleve
42:24
42:19
17
Alexander Schrader
Spankeren
42:33
42:30
18
Wouter van Uum
ARGO
44:36
44:30
19
Sam ter Haar
Aalten
44:58
44:53
20
Luuk Bosch
45:51
45:42
21
Peter Smits
Duven
45:51
45:43
22
Mark Elshoff
Beek
46:07
45:58
23
Sander Gemmink
Varsseveld
49:26
49:20
24
Bert Römer
's-Heerenberg
49:34
49:23
25
Michel Zwartjens
Duiven
54:24
54:12
26
Peter ter Voert
Wehl
57:37
57:27
V-40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kaily Groot Zevert
Wehl
42:37
42:32
2
Astrid Reijmer
Maassluis
44:48
44:44
3
Linda Tiemes
Didam
47:54
47:44
4
Kelly Wolters
Doetinchem
48:20
48:15
5
Wendy Tiemes
Didam
52:27
52:17
6
Esther vana Maastrigt
ARGO
55:28
55:20
7
Maike Derksen
Wehl
57:37
57:27
M40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronnie Leusink
38:44
38:42
2
Stefan Scanu
Lichtenvoorde
39:55
39:54
3
Jan Gerritsen
Covadis
40:21
40:18
4
Clemens Krüs
Kilder
40:59
40:56
5
Oscar Mulling
Zeddam
41:31
41:26
6
Herrald Aaldering
ARGO
41:35
41:32
7
Arjen ter Heide
Doetinchem
42:01
41:58
8
Alex van Breugel
42:39
42:35
9
Rinke ter Haar
Aalten
43:28
43:24
10
Dennis Steintjes
Doetinchem
44:44
44:40
11
Martin Scheers
ARGO
44:47
44:41
12
Erdwin Lap
FROS Duiven
44:52
44:47
13
Ronnie Ligtenbarg
ARGO Doetinchem
44:54
44:47
14
Rob Schuurman
Varsseveld
45:30
45:27
15
Erik Duis
Didam
47:19
47:11
16
Michel Lubbers
Didam
47:44
47:36
17
René Wenting
Aalten
47:49
47:43
18
André Heinst
De Liemers
48:08
48:05
19
Fons Nieuwenhuis
Wehl
48:34
48:28
20
Hans Kruisselbrink
Varsseveld
48:34
48:26
21
Wilfried Keurentjes
Wehl
48:40
48:29
22
Marcel Janssen
Bemmel
49:26
49:19
23
Gerwin Bolder
Didam
49:54
49:45
24
Wim Sloot
50:45
50:37
25
Hans van Eijck
Emmerich Huthum
50:46
50:36
26
Harrie Jansen
Wehl
51:58
51:52
27
Raimond Simons
Wehl
51:59
51:54
28
Hennie Pouwels
Didam
54:38
54:29
29
Rene Tiemessen
Wehl
55:22
55:10
30
Johan Schrader
Spankeren
55:33
55:26
31
Frank Hardeman
Arnhem
56:56
56:44
32
Theo Thijssen
Zevenaar
57:22
57:12
V40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simone Hagedoorn
Wehl
47:05
46:59
2
Annelies Wesselink
Zelhem
48:30
48:24
3
Liane Hartjes
Wehl
50:07
50:00
4
Reinou Thijssen
Zevenaar
54:41
54:30
5
Ineke Kraan
Heelweg
55:20
55:12
6
Ellen Heuveling
Loerbeek
58:37
58:27
www.uitslagen.nl
21-10-2018 19:46