Uitslagenlijst Blauwe Meer Cross

Loon op Zand - Zondag 21 oktober 2018

JPUPC, PUPILLEN C - 60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
2:25
2
Lander Jansens
Gloria
2:33
3
Hugo de Jong
Attila
2:35
4
Raf Jörissen
Gloria
2:36
5
Brim Deveu
Gloria
2:36
6
Mike van der galien
Atledo
2:41
7
Sjoerd Potuit
Energie
2:44
8
Xander Slootjes
Scorpio
2:45
9
Siep van de Winkel
Atledo
2:48
10
Thomas Niessen
Scorpio
2:59
MPUPC, PUPILLEN C - 60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elfi Kradolfer
Haag Atletiek
2:43
2
Lenthe Lieveld
Taxandria Atletiek
2:45
3
Kaat Proost
Gloria
2:46
4
Emma Kradolfer
Haag Atletiek
2:46
5
Eline Pelkmans
Sprint
2:47
6
Fleur Claessen
ACW '66
2:48
7
Suza Pijnenburg
Haaren
2:50
8
Mila Pijnenburg
Haaren
2:57
JPUPB, PUPILLEN B - 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
3:45
2
Stan Struyfs
Gloria
3:56
3
Gijs Versteden
Attila
4:11
4
Rens Gulickx
Gloria
4:13
5
Riemer van son
Scorpio
4:20
6
Ramon Derks
Atledo
4:21
7
Juul Pijnenburg
Haaren
4:30
8
Milan Bavius
Atledo
4:32
9
Mick Soijer
Attila
4:33
10
Duuk schapendonk
Prins Hendrik
4:34
11
Timme Weterings
Attila
4:37
12
Tygo van der Schoot
Scorpio
4:42
13
Ferre Florijn
Scorpio
4:45
14
Marijn Niessen
Scorpio
4:51
15
Jort Griep
Scorpio
4:53
16
Goof Schoormans
Atledo
5:08
17
Jasper Broeders
Atledo
5:11
18
Jens de Bie
Atledo
5:37
MPUPB, PUPILLEN B - 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke de Weerdt
Sprint
4:12
2
Elin de Koeijer
Attila
4:15
3
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
4:18
4
Daniëlle Vrijmoed
Scorpio
4:31
5
Stien Huybrechts
Gloria
4:32
6
Tessa van Drunen
Attila
4:35
7
Floor Eelkema
Scorpio
4:40
8
Mirthe van den Broek
Gloria
4:42
9
Keisha Jansen
Scorpio
4:47
10
Nora Schramade
Prins Hendrik
5:00
11
Kaylie Faes
Spiridon
5:01
12
Lies Hoffmann
ACW '66
5:03
13
Saar van Holland
Attila
5:05
JPUPA, PUPILLEN A - 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:21
2
Lucas Rutjes
Atledo
4:22
3
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:22
4
Len Horvers
Tilburg Road Runners
4:38
5
Loek Graafmans
Spiridon
4:44
6
Tijn Loderus
Sprint
4:45
7
Boris Griep
Scorpio
4:46
8
Rogier Gitz
Attila
4:48
9
Iker Kuijs
DAK
4:50
10
Yuri Derks
Atledo
4:56
11
Juul van Eil
Gloria
4:58
12
Sam Boelen
Fortuna
5:03
13
Ludovic Grimmelikhuizen
Scorpio
5:07
14
Jelle Kreeft
Spiridon
5:10
15
Solar Neguse
Gloria
5:13
16
Wilbert van den Burg
Spiridon
5:16
17
Niels Kunnen
Attila
5:16
18
Mads Schellekens
Attila
5:32
19
Stijn Koek
ACW '66
5:37
20
Stefan van Tilborg
Gloria
5:41
21
Jasper Boelen
Spiridon
5:41
22
Kenyi Irokromo
Tilburg Road Runners
5:43
23
Tom Kula
Scorpio
5:50
24
Luciano van den Hoven
ACW '66
5:52
25
Jurre Verschure
Atledo
5:58
26
Tim van Sas
Gloria
6:09
27
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
6:15
MPUPA, PUPILLEN A - 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoë van Gils
Rotterdam Atletiek
4:36
2
Freke van Eil
Gloria
4:55
3
Isa Hermes
Prins Hendrik
4:56
4
Amber Jansens
Gloria
4:56
5
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
5:02
6
Puck van Gils
Sprint
5:13
7
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
5:15
8
Mila Pullens
ACW '66
5:17
9
Lore Proost
Gloria
5:23
10
Maud van Rijsewijk
Prins Hendrik
5:24
11
Ellen Smits
Drunen
5:31
12
Brenna van de Laar
Tilburg Road Runners
5:42
13
Jitte Stabel
Gloria
5:44
14
Amy van Gestel
Attila
5:45
15
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
5:54
16
Milou van Nigtevegt
Attila
5:56
17
Lotte Simon
ACW '66
6:01
18
Meike Koeman
Scorpio
6:07
19
Babette Dumoulin
ACW '66
6:11
20
Lizzy Meijer
ACW '66
7:34
JJUND, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samuel Dobbelstein
Prins Hendrik
5:46
2
Daan van gils
Puttershoek
5:48
3
Vigo Maljaars
Scorpio
5:49
4
Lennart de Vries
Scorpio
5:56
5
Wouter Fallaux
Energie
6:12
6
Robbie Smulders
Prins Hendrik
6:15
7
Stijn Maarschalk
Scorpio
6:16
8
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
6:25
9
Ryan Vos
Tilburg Road Runners
6:37
10
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
6:43
11
Jonas Vos
DAK
6:44
12
Koen van Weerden
DAK
6:47
13
Jamie van Steen
THOR
6:48
14
Michiel Gulickx
Gloria
6:50
15
Joran Kant
Scorpio
6:52
16
Ruben van Geenen
De Langstraat
6:55
17
Quinten Bressers
Atledo
6:56
18
Jesse van Gestel
Attila
7:01
19
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
7:06
20
Matthijs Koek
ACW '66
7:14
21
Rik Tuijtelaars
Gloria
7:29
22
Merijn van der Veek
ACW '66
7:32
23
Taylan Temel
ACW '66
7:33
24
Finn Mertens
Scorpio
7:38
25
Bram van Dongen
DJA
7:45
26
Christian Robben
7:52
27
Sander ten Have
Tilburg Road Runners
7:58
MJUND, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roza Feline Willemen
Sprint
6:02
2
Pippa Chadwick
AV '40
6:03
3
Lieve Peter
Tilburg Road Runners
6:10
4
Elien Smits
DAK
6:11
5
Jill Paulus
Scorpio
6:20
6
Lotte Griep
Scorpio
6:22
7
Valerie Bruurmijn
Gloria
6:35
8
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
6:37
9
Meike van den Broek
Gloria
6:43
10
Mirre Stabel
Gloria
6:54
11
Ziva Devue
Gloria
6:55
12
Femke Sprangers
Gloria
6:56
13
Anne Smits
DAK
7:03
14
Jade Pullens
ACW '66
7:09
15
Imke Geenen
Gloria
7:12
16
Maartje Grotenhuis
Prins Hendrik
7:23
17
Heleen de Bie
Atledo
7:28
18
Inge Kribbe
Attila
7:59
19
Esmée van Gerwen
Spiridon
8:06
20
Sanne Sprangers
Gloria
8:19
21
Amber Box
Attila
8:43
22
Sanne Kielman
Spiridon
10:04
MJUNC, JUNIOREN C - 18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hebe Chadwick
AV '40
6:30
2
Bieke Schipperen
Scorpio
6:31
3
Marit Griep
Scorpio
6:37
4
Anne de Jong
Atledo
6:42
5
Roos de Jong
Atledo
6:53
6
Maud van Sintmaartensdijk
Voorne Atletiek
6:54
7
Tinke Grotenhuis
Prins Hendrik
7:00
8
Nienke Blom
Sprint
7:26
9
Iris Verheij
Prins Hendrik
7:30
10
Silkie Graafmans
Spiridon
7:33
11
Anouk Andeweg
Spiridon
7:43
12
Anna Bijl
AVR '69
7:45
13
Vera van den Burg
Spiridon
7:54
14
Femke Gijzen
Sprint
8:09
15
Milena Weber
Attila
8:59
16
Amber van der Loop
ACW '66
9:52
JJUNC, JUNIOREN C - 24
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
8:06
2
Pieter Fallaux
Energie
8:11
3
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
8:15
4
Lans Timmermans
Prins Hendrik
8:47
5
Milan Watzeels
Attila
8:49
6
Jelle van Geel
THOR
8:52
7
Sven Grooters
Prins Hendrik
9:05
8
Koen Diepen
Prins Hendrik
9:06
9
Rick Smits
DAK
9:07
10
Steyn Potuit
Energie
9:10
11
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
9:11
12
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
9:20
13
Remko van den Hout
Attila
9:23
14
Thomas van Orsouw
Oss '78
9:25
15
Vic Struyfs
Gloria
9:26
16
Sven van den Meerendonk
Prins Hendrik
9:30
17
Joost winkel
Sprint
9:31
18
Max de Kruijf
Prins Hendrik
9:45
19
Arne Dierckx
Gloria
9:50
20
Kamiel Watzeels
Attila
9:57
21
Robin Hartmans
Atletiek Maastricht
10:17
22
Maurits Kuipers
Sprint
10:28
23
Tristan Jay van der Loop
ACW '66
10:32
24
Olivier van Gelder
Scorpio
10:33
JJUNB, JUNIOREN B - 33
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brik van Dusseldorp
Atledo
12:05
2
Lars Laros
Scorpio
12:10
3
Ernson van den Bos
Scorpio
12:20
4
William Webster
GVAC
12:38
5
Wouter Schets
AV '56
13:03
6
Daniel van Noordenne
Energie
13:19
7
Ditchano Suijkerbuijk
Scorpio
13:43
8
Jasper van Laarhoven
Atledo
13:45
9
Koen Tilman
Sprint
14:39
10
Casper Suijkerbuijk
Tilburg Road Runners
14:54
MJUNB, JUNIOREN B - 33
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
Attila
14:51
2
Lotte van Orsouw
Oss '78
16:06
3
Tessa Schets
16:21
4
Roos Hulshof
17:18
5
Nikki van Gool
Gloria
18:20
6
Jeske van de Laar
Attila
20:07
MJUNA, JUNIOREN A - 33
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van leijsen
Prins Hendrik
14:35
2
Evi van Bladel
ACW '66
15:41
JJUNA, JUNIOREN A - 58
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarreau Suijkerbuijk
Scorpio
20:10
2
Jort Benz
Energie
20:22
3
Bram Maas
Attila
21:13
4
Marlon van Zijl
Energie
21:39
5
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
21:49
6
Peer Voesenek
Running Breda
22:15
7
Lars Schellekens
Attila
22:32
8
Stan de Deugd
Spado
22:52
9
Tom Fobbe
PAC
23:12
10
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
23:28
11
Martijn Smits
23:50
12
Jorrit Ivens
ACW '66
24:47
13
Ian de Juncker
Attila
24:48
14
Jason Smits
ACW '66
25:22
VSEN, VROUWEN - 5.800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara van Grunsven
23:46
2
Pauline van Donkelaar
PAC
24:07
3
Elsemieke Kin
PAC
24:15
4
Corinde van Es
PAC
25:07
5
Karlijn van Es
PAC
25:32
6
Bente Smagge
Attila
25:50
7
Noël van Selow
Attila
26:30
8
Nikki Bagchus
DAK
26:53
9
Hanna Kloek
Sprint
27:00
10
Marieke Couwenberg
Gloria
30:04
11
Esmay van de Laar
Attila
33:58
V35, VROUWEN - 5.800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
26:11
2
Jessica Joosten
ACW '66
26:23
3
Chantal van Oudheusden
Sprint
26:32
4
Anoek Adank-Heij
Sprint
28:20
5
Olga Jansen
34:19
6
Kirsten Don
35:29
7
Marleen van Dooren
Attila
35:51
8
Petra de Jong
Gloria
37:06
V45, VROUWEN - 5.800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
24:28
2
Inge Schipperen-Verhagen
Scorpio
27:06
3
Ingrid Spapens-van Korven
Achil '87
27:10
4
Lianne Ivens
ACW '66
27:22
5
Monique van Beurden
Spiridon
27:45
6
Jolanda van Wegen
Spiridon
28:51
7
Marie-Louise Smagge
Attila
29:03
8
Ria Weerts
29:48
9
Loes Vingerhoets
Achil '87
30:12
10
Saskia Goole
AV '56
31:05
11
Lidy Swolfs
Gloria
36:10
12
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
37:56
MSEN, MANNEN - 8.700
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
29:44
2
Rick Hartogs
DAK
29:53
3
Mojalefa Kloprogge
U-Track
30:24
4
Aimane Benchellal
PAC
30:38
5
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
30:58
6
Jean-Andrew Fingal
PAC
31:03
7
Yoram Polak
PAC
31:08
8
Robbert van de Wouw
Parcival
31:33
9
Ahmed Abubakar
DAK
31:50
10
Khalid mokhtari
PAC
32:27
11
Hassan Mahamed
Attila
32:56
12
Twan Kleijwegt
PAC
33:31
13
Tijke Wentink
Attila
33:44
14
Coen Visser
PAC
33:50
15
Troy de Juncker
Attila
33:54
16
Erik van der Heijden
De Langstraat
34:55
17
Marc Janssen
Scorpio
35:26
18
Alvin Severijn
Ilion
36:01
19
Jeffrey Hazendonk
DAK
36:18
20
Antoine van der Sanden
DAK
36:19
21
Jorg Schellekens
Attila
36:34
22
Max Heijmans
Oss '78
36:56
23
Tobias van Roon
DAK
38:42
24
Thomas Crul
Running Breda
38:47
25
Ronald Alaerds
39:05
26
Jeroen Duif
GVAC
40:22
M35, MANNEN - 8.700
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van der Stelt
Scorpio
33:02
2
Bram van Hoek
Spiridon
34:30
3
Patrick Verbunt
Tilburg Road Runners
35:55
4
Michel Broeders
Spiridon
36:23
5
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
36:30
6
Berry Bouwens
39:51
7
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
40:55
8
Willem Sikkers
DAK
41:30
9
Rob Heeren
Spiridon
41:51
10
Patriek Bruurs
Spiridon
42:01
11
Erwin Gulickx
Gloria
42:39
M45, MANNEN - 8.700
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Marrewijk
Scorpio
33:38
2
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
34:25
3
Gerard Lensvelt
Spiridon
34:36
4
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
35:31
5
Toine van Beckhoven
Attila
36:02
6
Mar-hein van der Wiel
DAK
36:05
7
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
36:50
8
Jos Botermans
Spiridon
37:34
9
Bart van Loon
Attila
37:53
10
Mark Schaap
Prins Hendrik
38:31
11
Cocky de Brouwer
Achil '87
38:47
12
André Boel
OSS-VOLO
38:56
13
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
38:58
14
Johan Verweij
Achil '87
39:56
15
Sjef aertse
Tilburg Road Runners
40:53
16
Vincent van den Elsen
Taxandria Atletiek
40:54
17
Peter Kramer
Atledo
41:22
18
Tonnie Scheutjens
Loopgroep GoRun
41:50
19
René Wolfs
Loopgroep GoRun
54:22
M55, MANNEN - 5.800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Woord
THOR
24:06
2
Jan Menssen
Spiridon
25:15
3
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
25:34
4
Hans Brouwers
26:03
5
Herman van Haaren
Achil '87
26:22
6
Johan Flipsen
Atledo
26:23
7
Johan Jacobs
Atledo
27:04
8
Hens Koreman
Atledo
27:06
9
John Lewis Garcia
Spiridon
27:34
10
Jan Vermeer
Spiridon
28:19
11
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
28:35
12
Frank Faes
Tilburg Road Runners
29:19
13
Chris Sprengers
De Langstraat
30:37
14
Luc Billen
Gloria
31:16
15
Kees Pijnenburg
Atledo
32:20
M65, MANNEN - 5.800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
25:07
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
27:53
3
Bauke de Jong
avVN
31:30
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Weerts
12:47
2
Michel de Juncker
Tilburg
14:00
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet van Ballegooijen
Kerkwijk
13:48
2
Indy Nebbeling
Spiridon
14:02
3
Karien Musters
Sprint
16:51
4
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
19:24
5
Jose Boeije
Tilburg Road Runners
21:33
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefano Provenzano
Attila
24:31
2
Frans Fobbe
26:01
3
Jonas Freund
26:05
4
Joris Vugts
26:06
5
Martijn Lamers
Goirle
27:04
6
Arie Verhoeven
27:24
7
Dave Wijdemans
Tilburg
27:40
8
Michel Jehae
Attila
28:24
9
Sam de Ruiter
30:30
10
Lars van Engelen
33:42
11
Gerrit Heij
Attila
34:01
12
John in 't Groen
Loopgroep GoRun
35:57
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Verbeek
29:32
2
Ria Aarts
30:23
3
Lise Kusters
Groningen
30:47
4
Amanda van der Wielen
Eindhoven Atletiek
32:51
5
Ilse Aussems
Kaatsheuvel
36:37
6
Djess Klerx
39:07
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul van de Wouw
Oosterhout Nb
39:09
2
Jaap Mathon
Scorpio
39:52
3
Joep van Gorp
Taxandria Atletiek
40:29
4
Hennie van de Horst
OSS-VOLO
41:14
5
Berry Jansen
41:16
6
Kees de Kort
ACW '66
41:41
7
Arijan van Alphen
Oosterhout Nb
41:51
8
Ruben Keulers
Tilburg
43:04
9
William Verschuren
Loopgroep GoRun
43:30
10
Bram Mutsaarts
44:01
11
Kevin van Oosterwijk
46:39
12
Wouter Pepping
47:22
13
Peter van Baest
47:24
14
Michel van de Ven
47:43
15
Stephan Ent
48:27
16
Roland van Oosterwijk
49:11
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maartje Kusters
Tilburg
37:52
2
Karin Boel
OSS-VOLO
51:35
MRECR, BLOTE VOETEN RU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie Scheutjens
Loopgroep GoRun
13:09
2
Coen de Loos
Oost West en Middelbeers
15:27
VRECR, BLOTE VOETEN RU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanine van Overveld
THOR
14:58
2
Sjoertje Cromberge
Loopgroep GoRun
18:26
M, VB - 1.200 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
4:05
2
Tjalle Vink
ACW '66
4:41
3
Sven van den Hout
Sprint
4:45
4
Rick Standaert
ACW '66
4:55
5
Lars van Ravenstein
ACW '66
5:10
6
Jesse Vink
ACW '66
6:20
7
Tom Schoeters
Gloria
6:39
V, VB - 1.200 METE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
5:43
2
Lieke Sweep
Sprint
6:21
EPBC, ESTAFETTE PUPBC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon Derks
Atledo
11:21
2
Milan Bavius
Atledo
12:00
EPA, ESTAFETTE PUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Koek
ACW '66
11:20
EJCD, ESTAFETTE JUNCD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Timmermans
Prins Hendrik
7:36
2
Niels Laros
Toppers
7:50
3
Rick Smits
DAK
8:58
4
Colin Bressers
Atledo
9:08
5
Elien Smits
DAK
9:17
www.uitslagen.nl
27-10-2018 16:21