Uitslagenlijst Boszichtrun

Beilen - Zaterdag 20 oktober 2018

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
16:38
2
Leon van der Lans
HAC '63
16:42
3
Thijmen van der Loop
Vitalis
17:09
4
Karlo Hoeve
Staphorst
18:58
5
Finn van Pijkeren
Middelstum
19:09
6
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
19:53
7
Gerwin Kamps
Start '78
20:21
8
Thomas Smeman
LSV Invictus
21:23
9
Freddy de Witte
Staphorst
21:25
10
Robert Groenink
Meppel
23:15
11
Mark Huisman
Zuidlaren
24:05
12
Gerrit Mulder
Harderwijk
24:11
13
Erik Muggen
Loopgroep Beilen
24:48
14
Geert van Boven
Alteveer gem De Wolden
24:49
15
Jan Boer
Assen
25:17
16
Mark Riesthuis
Hoogeveen
25:45
17
Arjan ten oever
Ruinen
26:54
18
Gerrit Raaben
Assen
27:30
19
Gertjan Beikes
Beilen
28:06
20
Luke Coomans de Ruiter
Loopgroep Beilen
28:08
21
Ton Nieuwpoort
Loopgroep Beilen
28:15
22
Henk Daling
HAC '63
28:59
23
Richard van 't Lam
Spier
29:03
24
Frans Scheuneman
Friesland
29:26
25
Rutger de Vegt
Hoogeveen
29:38
26
David Zwiers
Westerbork
29:38
27
Hidde Zwiers
Westerbork
29:41
28
Lambert Veldman
HAC '63
30:16
29
Cor Hoogeveen
Loopgroep Smilde
30:26
30
Jan Kolling
Loopgroep gRUNN
31:36
31
Nico Swart
PEC 1910
33:03
32
Peter van Dijk
Assen
34:42
33
Ben Kok
Kampen
35:45
34
Arjen Nieuwenhuis
Diever
36:46
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara de Vries
Groningen
22:21
2
Anna Hendrikse
Assen
23:03
3
Anouk Huisman
Groningen Atletiek
24:04
4
Eline Luchtenberg
Assen
25:21
5
Annemiek Benning
Koekange
26:11
6
Annet Zoer
Ruinerwold
26:29
7
Suzanne Matthijssen
Beilen
27:04
8
Marije Haveman
Beilen
27:07
9
Evelien Schröder
Spier
27:15
10
Miranda Doedens
Assen
27:25
11
Maggie Zijgers
Hooghalen
27:25
12
Merel Meerman
Zoetermeer
27:37
13
Carlijne Kesseler
Zoetermeer
28:04
14
ShaĎna de Boer
Beilen
28:59
15
Annemiek Zwiers
Westerbork
30:02
16
Inge de Vegt
Hoogeveen
30:03
17
Mariska Veldman
HAC '63
30:15
18
Leanne Godeke
Hoogeveen
30:29
19
Jarka Giethoorn
Hoogeveen
30:29
20
Ineke Kikkert
Hoogeveen
31:03
21
Astrid Kuik
Assen
31:14
22
Baudy Minkema
Assen
31:14
23
Jessica van Nijen
Emmeloord
31:22
24
Kim van Nijen
Emmeloord
31:27
25
Inge Derks
Loopgroep Beilen
31:32
26
Marloes Klein Koerkamp
Dedemsvaart
31:46
27
Elise Harbers
Dedemsvaart
32:19
28
Loes Kool
Witteveen
32:38
29
Annet Bos
Wijster
32:48
30
Lieuwkje Keestra
Assen
32:51
31
Jolien Tubben
Coevorden
36:46
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingmar Kloek
Dedemsvaart
39:12
2
Martin Veenhuizen
SV Veendam
39:30
3
Stefan van Dijk
IJsselmuiden
40:07
4
Fjodor van der Sluijs
SV Veendam
41:03
5
Andres Faber
AV Heerenveen
46:46
6
Marco Groote
Noordscheschut
47:19
7
Jacob Strijbosch
Smilde
47:26
8
Kersten Nobel
Leeuwarden
48:20
9
Wilfred Lenting
Sappemeer
49:07
10
Jakob Udding
Wageningen
49:39
11
Winemar van der Kuip
Nieuwegein
50:15
12
Arnold Coomans de Ruiter
Loopgroep Beilen
51:24
13
Henk de Groot
Loopgroep Beilen
53:05
14
Mans Veldsink
Dedemsvaart
53:36
15
Arie Engberts
Assen
54:05
16
Arno Lunenborg
Hoogeveen
54:36
17
Ronald van Essen
Hoogeveen
55:39
18
Bart de Jong
Heerenveen
55:56
19
Johan Kroon
Scheemda
56:46
20
Frank Huiting
Groningen
57:01
21
Martijn Vos
Hoogeveen
58:59
22
Bert Koster
Wijster
58:59
23
Herman Hommen
Slootdorp
59:14
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
42:01
2
Clari Rolleman
Hoogeveen
46:33
3
Anja Otter
Hoogeveen
47:48
4
Annelies Vrancke
Rolde
49:10
5
Maryleen van Asselt
Kampen
50:05
6
Merel Onnes
Groningen
52:39
7
Inge Hulzebos
Loopgroep Beilen
52:43
8
Esther Kerssies
Loopgroep Beilen
53:58
9
Lisette van Essen
Groningen
54:05
10
Els Wouda
Kollum
54:07
11
Simone Loovers
Loopgroep Beilen
54:55
12
Petra Lunenborg
Hoogeveen
55:06
13
Alberta v.d. Kuip
Nieuwegein
56:11
14
Ida van Noord
Groningen
56:25
15
Aswin Suierveld
Raerd
58:27
16
Eliena van der Velde
Vries
59:24
17
Kim de Jong
LSV Invictus
1:01:21
18
Thea Hendrikse
AAC '61
1:01:39
19
Verena Koster-Kalin
Wijster
1:03:24
20
Margriet Udding
Oosterwolde Fr
1:04:20
21
Meryam Bilgi
Steenwijk
1:04:55
22
Gerrie Strijbosch
Smilde
1:05:36
MAN, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Vervoort
Groningen
1:00:26
2
Robin Robart
Passaat
1:03:23
3
Eric Busstra
Assen
1:04:20
4
Martijn Nijenhuis
Groningen Atletiek
1:06:51
5
Geert Aardema
LSV Invictus
1:14:05
6
Arno Katerberg
Hoogeveen
1:14:21
7
Jonathan Engberts
AAC '61
1:14:26
8
André Kroon
Groningen
1:15:03
9
Hugo van der Woude
Groningen
1:15:59
10
Eddie Schipper
Drachten
1:16:09
11
Wiebe de Vries
LSV Invictus
1:16:31
12
Arjan Naber
Sleen
1:18:48
13
Anno Brandsema
Loopgroep Beilen
1:19:41
14
Wim Lammers
Bleskensgraaf
1:19:58
15
Peter Krom
Beilen
1:20:31
16
Erwin Bouwmeester
Beilen
1:21:25
17
Jan Russchen
Hoogeveen
1:22:38
18
Arie Driesprong
DOS
1:24:18
19
Robert Riesthuis
Hoogeveen
1:24:32
20
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
1:25:06
21
Rene Groot Beumer
Zuidwolde Dr
1:25:43
22
Hans Popken
Assen
1:26:08
23
Jan Post
Loopgroep Smilde
1:26:09
24
Alfred Knobbe
Lionitas
1:26:11
25
Henk ter Steege
Balkbrug
1:29:39
26
Frits Lautenberg
De Gemzen
1:30:10
27
Lucas Elting
Assen
1:30:52
28
Geert Veenstra
Meppel
1:31:13
29
Geert Woltjer
Loopgroep Beilen
1:31:40
30
Erik Staal
Harkstede
1:31:43
31
Henk Aarden
Assen
1:32:14
32
Egbert Geertsma
Groningen
1:32:18
33
Bert Loonstra
Rolde
1:33:19
34
E. ten Hove
Beilen
1:33:47
35
Henny Berends
Spurt '88
1:36:14
36
Ronald Jansen
Zwolle
1:36:41
37
Richard Koehorst
Hoogeveen
1:42:30
38
Harm Postma
Bitgum
1:46:44
39
Peter Velthuis
Groningen
1:49:27
40
Wim Baars
Delfzijl
1:52:10
VROUW, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita van Nijen
Emmeloord
1:16:48
2
Henriette Pepels
Beilen
1:19:40
3
Joke Nicolai
LSV Invictus
1:25:53
4
Tiny Wouda
Friesland
1:27:08
5
Marije Veenstra
Meppel
1:31:12
6
Marianne Eggermont
Groningen
1:32:11
7
Tanja Zwiers
Westerbork
1:33:46
8
Anita Hegen
Westerbork
1:33:47
9
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
1:37:18
10
Jorinde Rijke
Emmen
1:39:16
11
Nellie Dijkstra
Friesland
1:40:28
12
Marieke Appels
Annen
1:42:07
13
Annet Popken
Assen
1:42:08
14
Esther Schonewille
Hoogeveen
1:43:41
15
Annet Zwiep-Kuipers
Loopgroep Beilen
1:43:42
16
Lida van Sloten
Friesland
1:45:44
17
Tineke Dijkstra
Friesland
1:46:44
18
Bianca Klinkhamer
Annen
1:50:29
19
Anja Pieterman
Roodeschool
1:52:09
20
Grietje Stoker
Friesland
2:00:17
21
Sjoukje Sinnema
Friesland
2:00:18
Sponsors: Staatsbosbeheer, Gem. Midden-Drenthe,
Run2Day Assen, Jumbo Mulder, AH Beilen,
Bloemen Palet Beilen, Inducon bv. zwembadtechniek,
Marco Bakker hoveniersbedrijf, Camping Boszicht
Dank voor de gastvrijheid: camping Boszicht
Volgende loop is de Koningsloop op 27 april 2019: www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
21-10-2018 09:05