Uitslagenlijst 14e Oldemeijercross

Hardenberg - Zaterdag 20 oktober 2018

J-9, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Rosier
Dalfsen
5:23
5:22
2
Joris
Hardenberg
5:46
5:44
3
Thijs Dorgelo
Spurt '88
5:52
5:49
4
Milan Potgieter
Hardenberg
5:58
5:54
5
Hidde de Jonge
Spurt '88
6:02
6:00
6
Lasse de Jonge
Oldenzaal
6:03
6:00
7
Brían Pastoor
Hasselt
6:12
6:10
8
Lars Potgieter
Hardenberg
6:25
6:21
9
Thijmen Lamberink
Spurt '88
6:43
6:42
10
Jonatan de Jonge
Oldenzaal
6:45
6:42
11
Sil Breukelman
Hardenberg
6:59
6:57
12
Jurre de Jonge
Hardenberg
8:03
8:02
13
Maro Fokke
Vroomshoop
8:17
8:14
14
Sepp Eggengoor
Hardenberg
8:30
8:27
M-9, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Seppenwoolde
Rijssen
5:38
5:37
2
Isa Vossebelt
AV Rijssen
5:45
5:45
3
Wiep Seinen
ACO Van Elderen
5:46
5:46
4
Nora Lynn Otten
HAC '63
5:48
5:48
5
Emma Duval
ACO Van Elderen
5:55
5:54
6
Carmen Bruinsma
Atletics Nijverdal
5:55
5:55
7
Yinthe Buitenkamp
ACO Van Elderen
6:06
6:06
8
Marell Bokxem
Spurt '88
6:10
6:08
9
Deborah Wessels
AV Rijssen
6:13
6:10
10
Lieke Prins
Hardenberg
6:20
6:17
11
Isobel Kappert
Bergentheim
7:26
7:24
12
Liza Smalbrugge
Hasselt
7:26
7:24
13
Yelina Kappert
Bergentheim
7:26
7:24
14
Puck Seinen
ACO Van Elderen
7:27
7:27
J-12, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Runar Slinkman
AV Rijssen
4:47
4:47
2
Twan Vossebelt
AV Rijssen
4:50
4:50
3
Mika Keizer
De Sprinter
5:03
5:03
4
Mikel Berenst
Vroomshoop
5:08
5:08
5
Jorn Smalbrugge
Hasselt
5:22
5:21
6
Hendrik Olthuis
De Gemzen
5:27
5:25
7
Nout Meijer
ACO Van Elderen
5:36
5:35
8
Bo Woortmeijer
ACO Van Elderen
5:38
5:37
9
Kiran Rorije
De Gemzen
5:56
5:54
10
Hugo Schoemaker
Hardenberg
5:57
5:55
11
Joël Würsten
Hasselt
6:03
6:01
12
Kai Kappert
Spurt '88
6:07
6:04
13
Gijs de Haan
Spurt '88
6:26
6:22
14
Daan Hutten
Bergentheim
7:40
7:37
M-12, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
Twenterand
4:56
4:54
2
Esmee Vis
De Gemzen
5:06
5:05
3
Floor Willems
ACO Van Elderen
5:26
5:26
4
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
5:33
5:32
5
Resa Keizer
Ruinerwold
6:26
6:25
6
Trynke Lourens
De Gemzen
6:29
6:27
7
Ilse Makkinga
ACO Van Elderen
6:31
6:28
8
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
7:57
7:55
J-15, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
4:37
4:37
2
Stein Reinhard
Epe
5:17
5:15
3
Jordy Wergert
Hardenberg
8:26
8:22
M-15, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luena Spijkerboer
De Gemzen
4:45
4:45
2
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
5:22
5:22
3
Rilana Lamberink
Gramsbergen
6:10
6:08
4
Lorissa Aufderhaar
Hardenberg
6:13
6:13
5
Lena Nijhof
Marathon Pim Mulier
6:14
6:13
MSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
20:50
20:50
2
William van Eeken
ACO Van Elderen
21:39
21:39
3
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
21:56
21:56
4
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
21:56
21:56
5
Gerben Tiekstra
Dalen
22:37
22:37
6
Gido Scherphof
Vriezenveen
23:42
23:42
7
Peter Oldenhuis
Vriezenveen
24:31
24:29
8
Reinier de Boer
Dalen
24:54
24:53
9
Juan Oldehinkel
Spurt '88
25:13
25:12
10
Sonny Marsman
Daarlerveen
25:40
25:40
11
Roelof Huisjes
Venebrugge
26:14
26:07
12
Dennis Geesink
Heemserveen
26:40
26:34
13
William Dubbink
Daarle
26:50
26:48
14
Remy van der Beek
Enschede
27:18
27:16
15
Dirk Kuiers
Staphorst
27:40
27:36
16
Bas Overweg
Emmen
27:51
27:43
17
Tim van der Monde
ACO Van Elderen
28:09
28:07
18
Dennis Karst
Coevorden
28:15
28:10
19
DirkJan Minkjan
Westerhaar-Vriezenv Wijk
28:15
28:12
20
Christian Baarslag
Hardenberg
28:19
28:15
21
Jan Kooiker
Rouveen
29:52
29:48
22
Robbin Hutten
Bergentheim
30:09
30:01
23
Sander Aaltink
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
30:18
30:08
24
André Kerkdijk
Hardenberg
30:29
30:20
25
Jarno Hakkers
Hardenberg
33:54
33:38
26
Wouter Knol
Nieuwleusen
34:10
33:55
27
Lars Vandongen
Hardenberg
34:19
34:06
28
Peter Galenkamp
Hasselt
34:20
34:06
29
Dennis Tolsma
Hardenberg
34:24
34:09
30
Rene Snijder
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
36:20
36:04
31
Simon Zoetebier
Beerzerveld
38:12
37:58
32
Kilian Horstede
Rouveen
44:04
43:52
M40, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Saathof
Nijverdal
23:23
23:22
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
23:30
23:23
3
Bennie Thunker
Isala '96
24:04
24:04
4
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
26:05
26:04
5
Edwin Van Laar
Loopgroep PK
26:09
26:07
6
Henry Toerse
Balkbrug
26:10
26:09
7
Roelof Schra
Staphorst
26:46
26:42
8
Roland Zwiggelaar
Vriezenveen
26:48
26:47
9
Marcel Bouwhuis
Hardenberg
27:50
27:40
10
Marcel Heuver
Hardenberg
28:16
28:04
11
Dick Kampjes
Vechtdallopers
28:30
28:22
12
Jos Warrink
Spurt '88
28:42
28:36
13
Piet Kampman
Hardenberg
29:13
28:55
14
Gerrit Veurink
Rheezerveen
29:13
29:01
15
René Hemstede
Hardenberg
29:30
29:25
16
Ronald Ardesch
Hardenberg
29:38
29:28
17
Martin Veurink
Rheezerveen
29:43
29:29
18
John Jansen
Vriezenveen
30:32
30:17
19
Marc Wekamp
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
30:34
30:24
20
Frederik Zandman
Spurt '88
30:57
30:44
21
Marco Bokxem
Bergentheim
32:02
31:53
22
Pieter Fransen
Hardenberg
32:04
31:52
23
Gerjan Wanders
Hardenberg
32:20
32:09
24
Patrick van Almelo
Wierden
33:24
33:19
25
Jan van der Molen
Rheezerveen
33:57
33:44
26
Gert Hutten
Bergentheim
34:53
34:42
27
Derk Lotterman
Bruchterveld
38:03
37:52
28
Arnold Brinkman
Nieuwleusen
40:12
39:57
M50, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
AV '34
24:09
24:09
2
Fred Sluijs
Wierden
24:16
24:15
3
André Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
25:19
25:16
4
Roelof Hutten
Spurt '88
26:00
25:59
5
Tjibbe de Vries
Kampen
26:16
26:15
6
Jan Beldman
Dalfsen
26:30
26:29
7
Harm Kooiker
Rouveen
26:36
26:34
8
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
27:03
27:01
9
Albert de Boer
Meppel
28:05
28:02
10
Jetsko Borg
Onstwedde
28:16
28:13
11
Henk Meppelink
Gramsbergen
28:18
28:13
12
Jan Hankamp
Vroomshoop
28:18
28:16
13
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv Wijk
29:05
29:01
14
Roelof van der Velde
ACO Van Elderen
29:16
29:12
15
Jasper Klein
Dedemsvaart
30:28
30:26
16
Anne Marsman
ACO Van Elderen
30:33
30:24
17
Roel Otten
Spurt '88
30:40
30:37
18
Jan Schutte
Sibculo
30:55
30:49
19
Rob Somsen
Vechtdallopers
31:05
30:58
20
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
31:17
31:08
21
Gert-Jan Tuller
Hardenberg
31:57
31:52
22
Henk Kruidhof
Zwartsluis
32:27
32:17
23
Theo Oldehinkel
Spurt '88
32:38
32:24
24
Jan Nijboer
Westerhaar-Vriezenv Wijk
33:34
33:30
25
Kees de Jonge
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
34:59
34:42
26
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
35:06
34:59
27
Jan Timmermans
Hardenberg
35:17
34:59
28
Dik Runherd
Balkbrug
35:44
35:32
29
Wolfgang Lischke
Hardenberg
35:47
35:25
30
Henk Doornebosch
PEC 1910
35:54
35:38
31
Henk Ramaker
Marienberg
37:25
37:08
32
Jan Snijder
Spurt '88
44:00
43:43
33
René Zengerink
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
44:44
44:36
34
Ab Koetsier
AV Holten
48:57
48:40
VSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
24:48
24:47
2
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
25:25
25:24
3
Marieke ten Brinke
ACO Van Elderen
26:11
26:10
4
Jolanda van Dam - Dijk
ACO Van Elderen
26:54
26:52
5
Gerlinda Marsman-Kuilder
Daarlerveen
28:33
28:30
6
Laura Timmerman
Hardenberg
29:19
29:16
7
Suzanne de Jeu
Hardenberg
30:47
30:37
8
Hennie Meijerhof
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
31:25
31:19
9
Linda Pielman
ACO Van Elderen
31:31
31:26
10
Coralien Wemmenhove
Hoogeveen
32:46
32:41
11
Marloes Herrijgers
Spurt '88
33:22
33:03
12
Maike Heus
Hardenberg
33:25
33:15
13
Laura Russcher
Rouveen
34:21
34:08
14
Nienke van der Woude
Hasselt
34:23
34:18
15
Kristyna Lexova
Hardenberg
34:26
34:13
16
Chantal van der Molen
Rheezerveen
34:58
34:44
17
Ingrid de Koning Gans
Hasselt
35:49
35:47
18
Annemieke Würsten
Hasselt
36:11
36:03
19
Karin Post
Hasselt
36:14
36:09
20
Mieke Pastoor
Hasselt
37:01
36:58
21
Marielle Kosters
Sibculo
38:12
37:57
22
Susan Otter
Hardenberg
38:19
38:05
23
Marjanne Vos
Lutten
40:30
40:18
24
Lucinda Tuenter
Rheezerveen
40:31
40:19
25
Marleen Hegeman
Hasselt
40:40
40:33
26
Gerdienke Zielman
Hasselt
41:12
41:07
27
Karin Hartman
Hardenberg
49:44
49:25
V40, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Bekhuis
Nederlandse Triathlonbond
28:55
28:53
2
Jolanda Assink
Bergentheim
31:53
31:48
3
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
34:58
34:56
4
Helga Timmer
Gramsbergen
35:42
35:23
5
Carolien Fransen
Coevorden
35:48
35:32
6
Ria Smalbrugge
Hasselt
37:18
37:15
7
Roselin van Gerresheim
ACO Van Elderen
38:54
38:37
8
Gerjanne Journee
Dalfsen
39:47
39:30
9
Lucette Drenth
Spurt '88
40:01
39:47
10
Jantina de Haan-Heuver
Brucht
49:44
49:25
V50, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Fuselier
Heino
29:28
29:25
2
Agnes Doedens
Schalkhaar
30:24
30:18
3
Gerda Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
31:50
31:44
4
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
35:15
35:08
5
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
36:42
36:34
6
Brigitte van der Veen
Ommen
37:25
37:14
7
Gerda van der Vegt
Dalfsen
39:50
39:33
8
Ankelien Mepschen
Spurt '88
42:02
41:53
9
Gerrie Bonkestoter
Vroomshoop
48:03
47:55
MSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
30:32
30:31
2
Frank Meijer
Atletics Nijverdal
34:06
34:06
3
Jorn Jansman
Atletics Nijverdal
34:51
34:51
4
Pascal Dankelman
ACO Van Elderen
36:01
36:01
5
Henk Bloemert
Rouveen
37:14
37:13
6
Lambert Russcher
Staphorst
37:54
37:54
7
Maarten Oosterhuis
Triathlon
38:24
38:23
8
Evert Teunis
Vriezenveen
38:36
38:35
9
Emiel Winkler
BB lopers
39:04
39:02
10
Mark Ekkel
Vroomshoop
40:35
40:28
11
Gerlof Engberts
Schoonebeek
40:47
40:45
12
John Sikken
Erm
41:02
40:59
13
Tom Hoppen
Almelo
41:18
41:07
14
Peter Jurjens
Den Ham Ov
41:29
41:23
15
Edwin van den Akker
Hardenberg
41:29
41:19
16
Jesse Oosterhuis
Hasselt
41:57
41:52
17
Kevin Timmerman
AV '34
42:05
42:02
18
Robert Lindeman
Emmer-Compascuum
43:40
43:33
19
Martin Grootoonk
Hardenberg
43:53
43:33
20
Joris Bosch
Vroomshoop
44:38
44:33
21
H. Welleweerd
Hardenberg
44:53
44:44
22
Eelco de Groot
Assen
45:32
45:15
23
Michel Smit
Spurt '88
45:38
45:29
24
Wietse de Jonge
Oldenzaal
45:51
45:46
25
Robin Slump
Hardenberg
47:20
47:06
26
Jannes Janssen
Hardenberg
47:39
47:23
27
Rob Salomons
Hardenberg
48:05
47:52
28
Simon Kosse
Geerdijk
48:57
48:48
29
Jaap Sterken
Nieuwleusen
49:08
48:49
30
Kevin de Bruijn
De Krim
49:40
49:22
31
Alex Breukelman
Hardenberg
52:17
52:02
32
Peter Kosse
Geerdijk
53:08
52:59
33
Bertus Veenstra
Erica
54:45
54:41
M40, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
ACO Van Elderen
32:51
32:50
2
Mark Saathof
Nijverdal
35:20
35:20
3
Rudolf Martens
Hardenberg
36:58
36:57
4
Serge Hofkamp
ACO Van Elderen
38:19
38:17
5
Tom van Tellingen
HAC '63
38:47
38:45
6
Henkjan van Goor
Daarlerveen
39:00
38:59
7
Wim Ramaker
Marienberg
39:09
39:07
8
Ronald Schotman
Nederlandse Triathlonbond
39:22
39:19
9
Bert Luchies
Vroomshoop
39:49
39:46
10
Martin de Haan
ACO Van Elderen
40:47
40:47
11
Ben Smith
Spurt '88
41:28
41:19
12
Karel Prins
Veeningen
42:36
42:34
13
E. Zuidema
Hardenberg
43:08
43:01
14
Erik Averesch
Slagharen
43:28
43:25
15
Christiaan Kuiper
Bruchterveld
45:48
45:35
16
Dinand Getkate
ACO Van Elderen
46:22
46:10
17
Johan Fransen
Spurt '88
47:51
47:43
18
Eric Grendelman
Slagharen
48:29
48:17
19
Jarno Boertje
Vroomshoop
48:40
48:31
20
Peter Bouwman
Hardenberg
51:36
51:19
21
Patrick Stadman
Hardenberg
55:28
55:22
M50, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilco Mars
ACO Van Elderen
37:59
37:58
2
Stef Riemens
BB lopers
38:09
38:08
3
Roel Westert
Ruinerwold
38:34
38:32
4
Robert Leussenkamp
Neede
38:43
38:42
5
Heinz Stroeve
Emlichheim
40:40
40:37
6
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
40:48
40:46
7
Henk Oldehinkel
Spurt '88
40:58
40:55
8
Gertjan Smalbrugge
Rijssen
41:46
41:41
9
Bernhard Kootstra
Dalfsen
42:06
42:03
10
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
42:06
42:02
11
Wim Matel
Spurt '88
42:20
42:17
12
Erik Bakker
De Bult
42:42
42:40
13
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlonbond
42:42
42:34
14
Harry Breukelman
Hardenberg
43:00
42:44
15
Fred Koningstein
Dalfsen
43:22
43:18
16
Eddy Geesink
Hardenberg
44:11
44:06
17
Wil Derks
Ommen
44:31
44:26
18
Eize Wind
Radewijk
44:33
44:28
19
Theo Salomons
Spurt '88
45:52
45:43
20
Rooseboom Peter
Hardenberg
46:24
46:16
21
Rene Bosman
Hasselt
47:20
47:12
22
Rolf Slump
Byford
47:21
47:11
23
Bernard Morsink
Ommen
47:30
47:18
24
Henk Korterink
Hasselt
47:37
47:33
25
Dick Remmers
ACO Van Elderen
47:58
47:47
26
Jan Altena
Bruchterveld
48:13
48:06
27
Chris Doldersum
Westerhaar-Vriezenv Wijk
48:21
48:13
28
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
48:27
48:14
29
Freddy Bril
Holtheme
48:30
48:19
30
Henk Biesterbos
Lutten
48:52
48:39
31
Jacco Pleijsier
Hasselt
49:06
49:02
32
Henk Tempelman
Spurt '88
49:11
49:00
33
Jan Runhaar
Hardenberg
49:35
49:21
34
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
50:54
50:37
35
Tonny Holleboom
Broekland Ov
54:29
54:14
36
G. Eshuis
Rheeze
55:29
55:13
37
Dick Aalderink
ACO Van Elderen
58:40
58:23
38
Pieter Eleveld
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:00:35
1:00:21
39
Harry Siegersma
Zwolle
1:01:08
1:00:49
VSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerja Zielman
BB lopers
39:07
39:05
2
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
43:55
43:51
3
Sabine Nijstad
HAC '63
46:02
45:56
4
Carolijn Wörner
Vroomshoop
46:27
46:21
5
Manon Herbert
AV '34
47:06
47:02
6
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
47:18
47:12
7
Nikki Geesink
Hardenberg
50:00
49:53
8
Marjet Beldman
Hardenberg
51:49
51:41
9
Moniek Beldman
Hardenberg
52:56
52:49
10
Sosja van Sluis
Hardenberg
53:02
52:46
11
Seline Hutten
Bergentheim
55:31
55:21
12
Judith Vogelzang
Ommen
57:07
56:59
13
Irene Smit
Isala '96
1:04:12
1:04:06
14
Sabine Leferink
Schoonebeek
1:04:15
1:04:00
V40, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
40:22
40:21
2
Claudia van Tellingen
HAC '63
44:58
44:55
3
Evelien Marsman-Besten
Lemelerveld
47:58
47:50
4
Geke Tempelman
Vechtdallopers
49:20
49:13
5
Annemarie Wessels
ACO Van Elderen
49:50
49:39
6
Carla Geesink
Hardenberg
50:32
50:26
7
Jennita Prins
Ommen
51:01
50:49
8
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:01:40
1:01:33
V50, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Van Schuppen
Cialfo
41:17
41:16
2
Jacqueline t Brummelhuis
HAC '63
50:11
50:11
3
Erna ten Brinke
Linde Dr
56:08
55:56
ESTAF, 9 KM ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jerrink Verhuur
Jerrink
42:11
41:59
J-15, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels van den Heuvel
AV Rijssen
11:30
11:30
2
Gijs van den Akker
Hardenberg
16:30
16:29
3
Sven Geerts
Hardenberg
17:40
17:40
4
Carlo Schoemaker
Hardenberg
19:09
19:09
M-15, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milou Oplaat
Diepenheim
13:13
13:13
2
Wieteke Terlouw
Spurt '88
14:37
14:36
3
Julia van Vulpen
Vollenhove
14:44
14:44
4
Janne Nijhof
Hengelo Ov
15:02
15:01
5
Lieke Schotanus
Spurt '88
15:28
15:27
6
Lena Nijhof
Hengelo Ov
19:01
19:01
MSEN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Hiltjesdam
Rijssen
10:46
10:46
2
Davy Snoeren
Vriezenveen
11:49
11:49
3
Guan Pullen
Hardenberg
17:24
17:23
4
Rienk Pullen
Hardenberg
18:43
18:41
M40, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Veendam
11:01
11:01
2
Jaap Stroeve
Hardenberg
15:57
15:54
M50, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan de Jong
Spurt '88
19:35
19:33
VSEN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlot Bruggink
AV Rijssen
13:09
13:09
2
Janneke Maathuis
Hardenberg
15:38
15:37
3
Marianne Potgieter
Spurt '88
18:06
18:04
4
Jeannet Hakkers
Hardenberg
18:08
18:06
5
Evelien Ramaker
Hardenberg
19:50
19:48
6
Marjon van Braam
Kloosterhaar
22:40
22:38
7
Rosanne Arkes
Lutten
22:40
22:39
V50, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Amersfoort
13:06
13:06
2
Sylvia van Velden
Voorschoten
15:20
15:20
3
Alie Botter
Hardenberg
18:34
18:32
4
Annie Katsma
Hardenberg
19:33
19:31
5
Anneke Vording
Holtheme
20:04
20:01
Deze wedstrijd is onderdeel van de
Vechtdalcrosscompetitie.
De overige wedstrijden zijn:
- Zwarte Dennencross op 17-11-2018
- Zandstuve Bosloop op 12-01-2019
- Aco van Elderen Crossloop op 16-02-2019
www.spurt88.nl
www.vechtdalcrosscompetitie.nl
www.uitslagen.nl
20-10-2018 15:11