Uitslagenlijst Rabo Ekensteinloop

Appingedam - Zaterdag 20 oktober 2018

TRIM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark van Ginkel
Anjum
17:16
17:14
2
Pascal Kiel
Appingedam
19:09
19:05
3
Frank Berghuis
Groningen
19:24
19:19
4
Alex Groothuis
Bierum
19:57
19:51
5
Henk Por
Groningen
19:57
19:53
6
Frits Venema
Middelstum
21:08
21:02
7
Jeroen Werkman
Uithuizermeeden
21:27
21:23
8
Jorus Nieuwenhuis
Leens
21:39
21:36
9
Remco Schilder
Loppersum
23:04
22:59
10
Rob Venema
Middelstum
23:20
23:13
11
Rob v.d. Pol
Appingedam
23:44
23:38
12
Vera Verhagen
Zuidwolde
24:27
24:23
13
Mirjam Vast
Stedum
24:37
24:29
14
Alice ter Harkel
Ten Boer
24:46
24:35
15
Klaas Sminia
Woltersum
24:54
24:48
16
Thom Vast
Stedum
25:03
24:55
17
Sander Boer
Wagenborgen
25:37
25:22
18
Daan Mertens
Loppersum
26:20
26:15
19
Karin Bootsma
Steenwijkerwold
26:23
26:13
20
Ida Joustra
Appingedam
26:32
26:25
21
Annemieke Rave
Appingedam
26:41
26:35
22
Lianne Zijlstra
Stedum
26:54
26:43
23
G. van Harskamp
Duiven
27:08
27:02
24
Gerda Degenhart
Wagenborgen
27:12
26:58
25
Bť van der Laan
Meedhuizen
27:24
27:07
26
Mirjam Knot
Appingedam
27:24
27:21
27
Izebrand Hoek
Uithuizen
27:37
27:25
28
Sam Kuiper
Groningen
27:51
27:39
29
R. Mollema
Delfzijl
28:14
27:57
30
Nelleke van Delden
Appingedam
28:16
28:07
31
Ellen Klein Eleveld
Middelstum
28:24
28:14
32
Lammert Kiel
Appingedam
28:26
28:17
33
Leo Brouwer
Groningen
28:26
28:13
34
Priscilla Reiffers
Appingedam
28:31
28:21
35
Jeannet Kruit
Zandeweer
28:38
28:22
36
Tanja Bootsman
Delfzijl
28:50
28:40
37
Rosalie Heymans
Appingedam
28:50
28:38
38
Annelies Hommes
Delfzijl
28:57
28:47
39
Alex Reus
Delfzijl
29:01
28:46
40
Esmond van Twuyver
Schildwolde
29:02
28:51
41
Sieta Jans
Stedum
29:06
28:57
42
Annelies Kamminga
Middelstum
29:18
29:05
43
Ettie Henstra
Groningen
29:28
29:18
44
Peter Kiel
Appingedam
29:38
29:30
45
Rick Visscher
Wagenborgen
29:50
29:29
46
Bert Jansen
Usquert
29:58
29:43
47
Ina Folkers
Garrelsweer
30:00
29:51
48
Menno Zuurman
Garrelsweer
30:03
29:50
49
Sander de vries
Groningen
30:11
30:04
50
Ivana Mast
Bedum
30:16
30:04
51
Dina Mast
Bedum
30:18
30:06
52
Klaziena van Twuyver
Schildwolde
30:19
30:07
53
Piet Blaauw
Delfzijl
30:19
30:01
54
Richard Borgman
Delfzijl
30:44
30:33
55
Jente van Dijken
Appingedam
30:49
30:38
56
Luit van Dijken
Appingedam
30:50
30:39
57
Frits Huizen
Delfzijl
30:57
30:43
58
Nanda van der Wal
Appingedam
31:05
30:55
59
Jaap Corstiaensen
Garrelsweer
31:24
31:12
60
Marjan Schipper
Appingedam
31:31
31:20
61
Albert Rijks
Appingedam
31:49
31:34
62
Jan Buitenkamp
Siddeburen
31:49
31:37
63
Marnie Jensema
Appingedam
32:42
32:28
64
Marianne Waterman
Sauwerd
32:49
32:33
65
Nienke van der Laan
Meedhuizen
33:16
32:59
66
Anita Westra
Uithuizen
33:24
33:09
67
Bas Hazeveld
Engelbert
34:10
33:56
68
Nick Hazeveld
Engelbert
34:10
33:56
69
Silvia Burema
Sauwerd
34:11
33:58
70
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
34:35
34:21
71
Anita Meter
Appingedam
35:05
34:56
72
Rita Woldendorp
Appingedam
36:16
36:01
73
Pascalle Medema
Appingedam
37:47
37:37
H, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
32:51
32:49
2
Jan Stuursma
33:35
33:33
3
Gerben Vermij
Leens
35:09
35:06
4
Gerard Vos
Appingedam
35:25
35:22
5
Freek Welbedacht
Groningen
36:15
36:13
6
Martijn Tervelde
Groningen
37:35
37:33
7
Ricardo Damminga
Baflo
39:57
39:54
8
Martin Tooren
Bedum
41:23
41:20
9
Lennart Blaauw
Appingedam
41:29
41:25
10
Peter Edens
Appingedam
41:32
41:28
11
marko Huizing
Ulrum
43:42
43:36
12
Edwin Kok
Middelstum
43:43
43:37
13
Georg Herder
Appingedam
44:21
44:15
14
Douwe Kosmeier
Ten Post
47:05
46:56
15
Geert Slagter
Appingedam
47:36
47:29
16
Mark Dijkstra
Stedum
48:29
48:15
17
Marten Elzinga
Groningen
53:13
53:02
H40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Appingedam
35:51
35:48
2
Barry Bronsema
Meedhuizen
37:09
37:06
3
Remco Oost
Kantens
39:10
39:09
4
Richard Schudde
Delfzijl
40:11
40:07
5
Peter van Dam
Groningen
40:27
40:24
6
Ferdie Witvoet
Groningen
40:53
40:50
7
Richard van der Werff
Usquert
41:52
41:48
8
Alwin Kruijt Spanjer
Zuidwolde
42:29
42:26
9
Maarten van der Helm
Wirdum
42:48
42:41
10
Luuk Kruizinga
Aduard
43:00
42:51
11
Niels Woltman
Eenrum
43:32
43:27
12
Gerben Zwerver
Winsum
45:48
45:42
13
Ferry Goike
Winschoten
47:05
46:57
14
Cor Klomp
Bedum
47:08
47:01
15
Erik Bakker
Uithuizermeeden
52:05
51:57
16
Jurgen
Winsum
55:33
55:23
H50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Brouwer
Zuidbroek
38:15
38:13
2
Erik van Dijken
Groningen
38:19
38:16
3
Siemon Hinrichs
Delfzijl
38:28
38:26
4
Edward Pechler
Groningen
39:38
39:35
5
Henry Perdok
Norg
39:54
39:51
6
Henk Kamsma
Groningen
40:57
40:55
7
Kor Blaauw
Appingedam
41:02
40:58
8
Henry Kuipers
Bedum
41:04
41:01
9
Aris Pestman
Spijk
43:04
43:02
10
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
43:55
43:48
11
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
44:07
44:03
12
Wim Ammeraal
Leens
44:23
44:18
13
Rinze Kramer
Bedum
44:48
44:44
14
Menco v.d. Berg
Thesinge
46:40
46:35
15
Bobby Broersma
Groningen
47:12
47:09
16
Ger Coster
Ten Post
48:59
48:52
17
Martieu Wienke
Sauwerd
49:21
49:15
18
Joost Kerkhoff
Loppersum
49:28
49:19
19
Wouter Meerman
Ten Boer
49:55
49:46
20
H.A. Goedhart
Appingedam
51:37
51:30
21
Tonny Hoorndijk
Appingedam
51:40
51:25
H60+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
39:40
39:37
2
Herman MorriŽn
Bellingwolde
40:21
40:19
3
Roelof Berends
Oudeschip
43:15
43:12
4
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk
46:17
46:13
5
Meine Hoitsma
Kollum
46:21
46:18
6
Henk Pater
Scheemda
46:25
46:19
7
Henk Smit
Groningen
46:39
46:35
8
Dirk Heun
Appingedam
47:53
47:47
9
Abdellah Ait Tami
Groningen
52:06
52:00
10
Eric de Klerk
Stitswerd
54:41
54:25
11
Dirk Franssens
Saaksum
56:46
56:38
12
Piet Kerstholt
Groningen
57:11
57:06
13
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
57:48
57:41
14
J. Schoonbeek
Appingedam
1:01:02
1:00:46
V, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sariena Evertsz
Delfzijl
41:41
41:38
2
Marieke Otten
Groningen
43:39
43:36
3
Annemarije Souer
Bedum
43:51
43:46
4
Femke Veldman
Delfzijl
46:06
46:04
5
HenriŽtte Edens
Appingedam
47:10
47:06
6
Leonie Woldendorp
Appingedam
49:51
49:38
7
Anita van Bergeijk
Oldenzijl
51:59
51:51
8
Cecile Kolthof
Middelstum
59:06
58:58
V40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lydia Doornbos
Appingedam
42:38
42:35
2
Wanda Evertsz
Delfzijl
46:16
46:11
3
Elise Kool
Loppersum
47:26
47:21
4
Marinda Pieters
Warffum
47:47
47:43
5
Carla Frankruijter
Bedum
48:59
48:52
6
Mia Hut
Winsum
51:21
51:15
7
Elske de Boer
Groningen
51:55
51:49
8
Ina Schuitema
Appingedam
53:51
53:42
9
Mara Kuipers
Groningen
57:24
57:11
10
Ellen la Crois
Uithuizermeeden
1:01:49
1:01:35
V50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simone Binnema
Eenrum
43:41
43:37
2
Gonny Houtman
Winsum
48:03
48:00
3
Aafke Hoff
Uithuizen
53:39
53:26
4
Tineke Roorda
Westeremden
56:15
56:06
5
Jeannet Bakema
Loppersum
58:09
57:54
6
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:00:15
1:00:00
7
Astrid Pestman
Spijk
1:00:16
1:00:11
www.uitslagen.nl
21-10-2018 13:26