Uitslagenlijst Kopjesloop + Bedrijvenloop_2

Delft - Zondag 14 oktober 2018

MEI-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeske Vellekoop
Den Haag
5:03
2
Roos Makkes
Delft
5:13
3
Anouk Steenks
Rijswijk
6:32
4
Sylke Vellekoop
Den Haag
12:43
JO-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle Slagt
Berkel
5:20
2
Roan Rozendal
Delft
6:17
3
Daan Olsthoorn
's Gravenzande
13:27
MEI12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jinwan Olsthoorn
De Lier
4:04
2
Wieke Joon
Delfgauw
4:11
3
Iske Slagt
Berkel
5:13
JO-12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Slagt
Berkel
3:59
2
Jun Olsthoorn
De Lier
4:58
V5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Sneekes
NFI Running Team 1
19:46
2
Judith van der Broek
Kees Olsthoorn A team
20:55
3
Louiza Veelenturf
Alphen ad Rijn
21:38
4
Manon Borgstijn
De Koplopers
22:24
5
Corina Voorn
De Koplopers
22:28
6
Mandy van de Leijgraaf
Gemeente Delft 3
23:21
7
Hizkia Taal
Haag Atletiek
23:27
8
Nanda Blom
Budding Words
23:55
9
Dominic Slagt
Delft Support
24:32
10
Rylana Soepenburg
Den Haag
25:00
11
Saskia Plomp
De Koplopers
25:46
12
Sonja Driessen
Gemeente Delft 1
25:54
13
Brigit Verkleij
SC Reeuwijk
25:59
14
Miranda de Roo
Delft voor Elkaar
26:06
15
Kirsten Post
Delft Support
26:08
16
Franciska Duijs
NFI Running Team 2
26:11
17
Karin Schrederhof
Gemeente Delft 3
26:13
18
Danielle den Dulk
De Koplopers
26:19
19
Ludie Wolve
Delft voor Elkaar
26:30
20
Ellen Melse
26:57
21
Kim van Rossen
Delfgauw
27:04
22
Nicole Vermeij
Delft voor Elkaar
27:05
23
Isabella Leeuwaarden
Rijswijk
27:07
24
Tanja Verbeeten
Provincie Zuid Holland
28:02
25
Mariëlle Jegers
NFI Running Team 3
28:14
26
Sonja Koelewijn
Delft voor Elkaar
28:22
27
Miranda Noordam
Delft Support
28:26
28
Joyce vd Kooi
Kees Olsthoorn B team
28:42
29
Mayonne van Wijk
Delft
28:43
30
Sophie de Haan
De Koplopers
28:59
31
Ineke Snel
Delft
29:00
32
Vera van der Meer
delfgauw
29:20
33
Patrica Groot
Gemeente Delft 1
29:27
34
Marianne Snijders
AV '40
29:30
35
Marielle van der Helm
Pijnacker
29:55
36
Hilda van der Veen
Delft Support
30:28
37
Agnes Jonkman
Gemeente Delft 1
30:38
38
Petra Martens
De Koplopers
30:40
39
Margret Nieborg
DCMR Milieudienst
30:47
40
Jiske Kiers
Werkse 1 / WSP
30:54
41
NFI team 2_3
NFI Running Team 2
31:15
42
Hilde van Slooten
Gemeente Delft 3
32:18
43
Aleida van den Akker
Provincie Zuid Holland
33:17
44
Djeva Tupan
Gemeente Delft 2
34:29
45
Mara Eikelenboom
Schipluiden
37:49
46
Judith van Leerdam
Delft
37:49
47
Carlijn Nooteboom
Maasland
37:49
48
Monique Rattink
Gemeente Delft 2
38:02
M5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Rotsaert
Kees Olsthoorn A team
17:08
2
Joost de Klerk
DCMR Milieudienst
17:10
3
Guido van Doorn
Den Haag
18:23
4
Gregory Bazalgette
Delft
18:30
5
Joeri Smit
Kees Olsthoorn A team
18:38
6
Jelmer Stuijt
AV '40
18:53
7
Edwin Zuidgeest
Werkse 1 / WSP
18:54
8
Alfred vd Voet
Kees Olsthoorn A team
19:08
9
Stijn van Moorsel
Prime Vision
19:09
10
Arthur Somers
Budding Words
19:16
11
Pepijn van Hees
Budding Words
19:19
12
NFI team 1_7
NFI Running Team 1
19:24
13
Charles Timmerman
Pallas '93
19:29
14
Ferry Engel
Delta Sport
19:30
15
Stefan van der Sman
Prime Vision
19:35
16
Marius Schwarz
Provincie Zuid Holland
19:40
17
Jurre Keizers
Budding Words
19:50
18
Marco Medendorp
Werkse 2
20:07
19
Oleg Cristea
Prime Vision
20:11
20
Cyril van Schijndel
Budding Words
20:22
21
Erik van 't Schip
Kees Olsthoorn A team
20:31
22
Kees Olsthoorn
Kees Olsthoorn A team
20:33
23
Marco Steijn
Provincie Zuid Holland
20:35
24
Ali Vakili
De Koplopers
20:38
25
Harry Suijker
De Koplopers
20:41
26
Casper van der Marel
Gemeente Delft 3
20:44
27
Wouter Homan
Prime Vision
20:48
28
NFI team 1_4
NFI Running Team 1
20:50
29
Kees Koudenburg
DCMR Milieudienst
20:52
30
Ed Schenk
DCMR Milieudienst
20:54
31
Fred van Berkum
Delft voor Elkaar
20:54
32
Gijs van Oevelen
Delft Support
20:55
33
Ernst Bovenkamp
Kees Olsthoorn B team
21:08
34
Vincent Olsthoorn
Kees Olsthoorn A team
21:14
35
Han van den Boogaard
Delft voor Elkaar
21:15
36
Berend van Oevelen
Delft Support
21:16
37
Senton Dijkgraaf
Gemeente Delft 1
21:17
38
Joost van Boekel
Voorburg
21:19
39
Nielsen Vermij
Prime Vision
21:19
40
Michiel de Rijcke
Prime Vision
21:19
41
Adrie Straathof
Delft
21:25
42
Hans Valstar
Olympus '70
21:43
43
Sander van Geene
Werkse 1 / WSP
21:46
44
Odair Inocencio
Delft Support
21:49
45
Jos Toetenel
De Koplopers
22:07
46
Leo van Marrewijk
Budding Words
22:10
47
Frans de Graaf
Provincie Zuid Holland
22:14
48
Jesse Budding
Budding Words
22:15
49
JeanMichel Stoorvogel
Vlaardingen
22:34
50
John van Zweeden
Haag Atletiek
22:39
51
Ron Bruyns
Leidschendam
22:47
52
Leo Peschier
NFI Running Team 1
22:48
53
Hamid el Haider
Gemeente Delft 2
22:51
54
Jan Massar
Kees Olsthoorn B team
22:58
55
Ari Borgstijn
De Koplopers
23:00
56
Bruun van der Steuijt
Gemeente Delft 1
23:01
57
jip Pluim
Delft
23:02
58
NFI team 2_2
NFI Running Team 2
23:06
59
Marco Steekelenburg
Provincie Zuid Holland
23:12
60
Robert van Heijningen
Werkse 1 / WSP
23:21
61
Berend Boten
Delft Support
23:21
62
Huub Keizers
Budding Words
23:23
63
Mark Steenks
Gemeente Delft 1
23:24
64
Jeroen van de Werken
Werkse 1 / WSP
23:26
65
Pim Struik
Prime Vision
23:32
66
Dick Lam
De Koplopers
23:33
67
Michael Boomsma
Leiderdorp
23:34
68
Cristopher Taal
Gemeente Delft 2
23:46
69
Frank vd Berg
's-Gravenzande
23:48
70
Guido Bindels
Werkse 2
23:53
71
Adrie Wenteler
Den Hoorn
24:03
72
Mart van Blitterswijk
Delft
24:13
73
Eddy Thans
Prime Vision
24:16
74
Bernhard Groot
De Koplopers
24:28
75
Jorrit van den Berg
NFI Running Team 1
24:53
76
Eric Melse
24:58
77
Richard van Haagen
DCMR Milieudienst
25:03
78
Marc Groenenboom
DCMR Milieudienst
25:38
79
Glenn Roepnarain
NFI Running Team 2
25:44
80
Mathieu Kramer
Werkse 2
25:46
81
Stevie Varela Fortes
NFI Running Team 3
26:16
82
Hidde Keizers
Delft
26:50
83
Ben Olsthoorn
De Lier
26:54
84
Jeffrey Merx
Werkse 1 / WSP
26:55
85
Fred vd Gon Netscher
Haag Atletiek
27:01
86
Erik Leeuwaarder
Fortuna
27:12
87
Dico van Meerten
NFI Running Team 3
27:14
88
Hans de Groot
De Koplopers
27:23
89
Beer van der Zijde
Werkse 2
27:34
90
Pierre Tissot van Patot
Haag Atletiek
27:48
91
Harry Mulder
Wassenaar
27:54
92
Theo van Mierle
Wassenanaar
28:07
93
Aschwin du Cbu
Berkel en Roodenrijs
28:20
94
Jeffrey Verstegen
Den Haag
28:33
95
Martin Slagter
NFI Running Team 3
28:34
96
Dirk Pakker
Rotterdam Atletiek
28:45
97
Stefan Geijsberts
Barendrecht
29:18
98
Kok Louwen
Fortuna
29:19
99
Henri Wijnants
Delft
29:28
100
Koos Oskam
Zoetermeer
29:40
101
Hans van Zeijl
Werkse 2
30:10
102
Erik Biermans
Delft
30:26
103
Chiel Overduin
the Hague Road Runners
31:04
104
Remie Autar
Gemeente Delft 3
31:06
105
Omi Malik
Gemeente Delft 3
31:12
106
Gerard Rijgersberg
Werkse 2
31:18
107
Rudi de Reuver
Utrecht
31:30
108
Henk Wiggemansen
Ter Aar
32:07
109
Niek van Adrichem
De Lier
32:30
110
Johan Lieffering
Delft
33:19
111
Wim Suiker
De Koplopers
34:03
112
Anton Schuurman
Amsterdam
35:37
113
Henk Lansbergen
avVN
36:01
114
Gé IJzendoorn
De Koplopers
36:02
115
Mike Rattink
Gemeente Delft 2
37:39
116
Cor van Wingerden
Maassluis
38:41
117
Michael Ward
Gemeente Delft 3
42:16
V10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet de Braak
Den Haag
50:43
2
Caitlin van den Brock
Rotterdam Atletiek
57:34
3
Esther Eikelenboom
Delft
57:57
4
Trudie de Koning
Delft
59:55
5
Dordu Ozdemir
Rotterdam
1:00:29
6
Lenie de Visser
Waterweg
1:01:25
7
Gulay Kartaz
De Koplopers
1:01:51
8
Funda Basdogam
Berkel en Rodenrijs
1:12:42
M10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ed de Niet
Rijswijk
40:19
2
Erwin van Harten
EUR Roadrunners
40:39
3
René Ambrus
Den Haag
43:40
4
Arjan Joon
Delfgauw
43:50
5
Edwin Metzemaekers
Spark
44:06
6
Jim Hoft
Haag Atletiek
45:59
7
Robert van der Heijden
Delft
45:59
8
Philip van Dongen
Maasland
46:11
9
Maarten Groot
Den Haag
46:26
10
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
47:28
11
Peter Tetteroo
Delft
47:29
12
Iwam Meynaar
Delft
48:40
13
Michael Out
Haag Atletiek
49:16
14
Peter Becker
Delft
50:25
15
Peter Hoogervorst
Ter Aar
51:12
16
Stefan Wigman
De Koplopers
51:48
17
A Bart
Den Haag
52:44
18
Stef van Holstein
Sparta
53:01
19
Jan de Vries
Den Haag
53:19
20
Martin Appel
53:22
21
Jan van der Wal
Delft
53:48
22
Marten de Koning
Delft
54:06
23
Pieter Breedveld
Delft
54:20
24
Erasmo Tasqvaliechio
Voorburg
55:36
25
Mario Heerkens
Rijswijk
55:39
26
Martin Waardenburg
Melissant
57:57
27
André van Leeuwen
Rotterdam
57:58
28
Aaf Overdevest
Pijnacker
59:18
29
Peter de Valois
Zoetermeer
1:12:04
30
Aad van der Maat
Haag Atletiek
1:16:53
31
John van Heijningen
's Gravenzande
1:34:04
V15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharon Verstegen
Den Haag
1:14:24
2
Quirine van der Salm
AV '40
1:34:51
M15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René de Lange
De Koplopers
55:42
2
Matthew Harvey
Rotterdam Atletiek
59:45
3
Rick Driehuys
Den Haag
1:03:16
4
Geert-jan Aafjes
De Koplopers
1:03:57
5
Ed Janssen
Nootdorp
1:04:58
6
Freek Pols
De Koplopers
1:14:07
7
Timon Oosterveer
De Koplopers
1:14:52
8
Hans Verbeek
De Koplopers
1:15:14
9
Nico vd Meer
Wateringen
1:21:39
10
Anthony Patterson
Delft
1:21:45
11
Ismail Yetin
Delft
1:23:58
12
Marcel Engel
Stellendam
1:25:25
13
M. van Veen
krimpen ad Lek
1:31:14
14
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:32:02
www.uitslagen.nl
14-10-2018 17:19