Uitslagenlijst 1e AVT Lageveldloop

Wierden - Zaterdag 13 oktober 2018

J-9, 1500 METER (JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Per Bakker
Zwolle
5:57
5:56
2
Pim Nijland
AV Rijssen
6:43
6:40
3
Simon Jaspers Faijer
Vriezenveen
7:11
7:06
4
Justin Reinink
Shalom - De Slakkies
7:24
7:19
5
Mick Botter
Vriezenveen
7:27
7:22
6
Lars Reinink
Shalom - De Slakkies
7:28
7:23
7
Jitse Tijhof
Morgenster - de Boystars
7:42
7:38
8
Sten Feddema
Wierden
7:49
7:46
9
Joris Meijer
AV Rijssen
7:50
7:47
10
Michiel Toeters
Vriezenveen
8:11
8:08
11
Joris Winkel
Shalom - De Slakkies
8:20
8:16
12
Bram Sluiskes
Morgenster - de Boystars
8:50
8:48
13
Déon Nijland
Vriezenveen
11:01
10:56
14
Gerjon Meijer
Shalom - De Slakkies
12:13
12:10
J1012, 1500 METER (JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Runar Slinkman
AV Rijssen
5:36
5:36
2
Twan vossebelt
AV Rijssen
5:41
5:40
3
Stef Jaspers Faijer
Vriezenveen
5:41
5:41
4
Wout Voortman
AV Rijssen
6:14
6:13
5
Luuk Fokke
Shalom 1
6:16
6:15
6
Casper van Sluijs
De Hihiyena's - Mariaschool
6:18
6:15
7
Niels KleinJan
Notter
6:19
6:17
8
Bauke ter Weel
Enter
6:25
6:24
9
Floris Winter
Shalom 1
6:31
6:31
10
Nout Meijer
ACO Van Elderen
6:37
6:34
11
Jorn Smalbrugge
Hasselt
6:39
6:37
12
Frederik Wessels
Shalom 1
6:39
6:37
13
Tim Jannink
De Hihiyena's - Mariaschool
6:39
6:36
14
Marijn Huisken
Wierden
6:45
6:43
15
Naud Meulman
Twenterand
6:46
6:46
16
Delciano Poscool
Shalom 1
6:56
6:55
17
Jelte ter Weel
Enter
7:03
7:01
18
Hielke Lammersen
De Hihiyena's - Mariaschool
7:12
7:09
19
Jelle Tijhof
Morgenster - de Boystars
7:35
7:31
20
Billie Kamphuis
De Hihiyena's - Mariaschool
8:07
8:04
21
Martijn Sluiskes
Morgenster - de Boystars
11:28
11:24
M-9, 1500 METER (JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Seppenwoolde
Atletics Nijverdal
6:39
6:38
2
Isa vossebelt
AV Rijssen
6:50
6:49
3
Romee Folbert
Shalom - De Tijgers
6:53
6:52
4
Liza Ogink
Shalom - De Tijgers
7:12
7:10
5
Stacey Lee Goorman
Wierden
7:32
7:27
6
Kirsten van Stipriaan
Shalom - De Strijders
7:37
7:35
7
Julia Hoff
Shalom - De Strijders
7:39
7:37
8
Anouk van Stipriaan
Shalom - De Strijders
7:48
7:46
9
Renske Toeters
Shalom - De Tijgers
8:10
8:07
10
Liz Feddema
Wierden
8:16
8:13
11
Lotte ter Braak
Shalom - De Tijgers
8:51
8:48
12
Eva ter Braak
Vriezenveen
9:24
9:19
13
Iemke Wessels
Atletics Nijverdal
10:06
10:02
M1012, 1500 METER (JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
Vriezenveen
5:39
5:38
2
Eline Wessels
AV Rijssen
6:20
6:19
3
Isa Folbert
Shalom - The Sportsgirls
6:56
6:55
4
Annerieke Timmerman
Morgenster - Girlstars
6:57
6:54
5
Lotte van Sermondt
Shalom - The Sportsgirls
6:59
6:57
6
Hanna Pool
Shalom - The Sportsgirls
7:17
7:15
7
Veerle Jansen Eupe
Rijssen
7:17
7:15
8
Melanie Mohammed Oussaid
Shalom - The Sportsgirls
7:25
7:25
9
Ruth Roelofs
AV Rijssen
7:39
7:38
10
Noralin de Boer
Morgenster - Girlstars
7:44
7:41
11
Willeke Sluiskes
Morgenster - Girlstars
7:50
7:47
M, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Averink
AV Rijssen
9:12
9:10
2
Jan Hiltjesdam
Rijssen
9:32
9:30
3
Niels van de Heuvel
Rijssen
10:02
10:00
4
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
11:05
11:03
5
Tim van der Monde
ACO Van Elderen
11:31
11:28
6
Mikel Berenst
Vroomshoop
11:47
11:45
7
Frank Heuver
Vriezenveen
12:29
12:26
8
Rick Dasselaar
Vriezenveen
12:45
12:43
9
Hendry Snijder
Vriezenveen
12:52
12:49
10
Stas noltus
Wierden
13:14
13:11
11
Roan Voorbergen
Den Ham Ov
14:57
14:53
12
Julian Voorbergen
Den Ham Ov
15:47
15:43
V, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasmijn Postma
Hellendoorn
11:31
11:31
2
Nora Assink
Spurt '88
11:31
11:31
3
Estée Scheers
Nijverdal
12:08
12:05
4
Maud Schrijvers
Atletics Nijverdal
12:28
12:27
5
Esmee Mulder
Atletics Nijverdal
12:37
12:37
6
Teddy Balogh
Dedemsvaart
17:39
17:36
7
Manoah ten Kleij
Twenterand
17:59
17:56
8
Gesien Olthof
Vriezenveen
19:35
19:32
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Wiggers
Hengelo Ov
18:33
18:32
2
Niels Bourgonje
Rotterdam Atletiek
20:33
20:31
3
Ruben de Groot
Enschede
20:49
20:48
4
Gido Scherphof
Vriezenveen
21:00
20:59
5
Luc Kappert
Daventria
21:00
20:59
6
Peter Oldenhuis
Vriezenveen
21:00
20:59
7
Bieuwe Roelofs
AV Rijssen
21:02
21:01
8
Jeroen Stange
Wierden
22:35
22:28
9
Pim Oolderink
Enschede
22:45
22:43
10
Jouter Feddema
Wierden
22:52
22:45
11
Robert pongers
Wierden
23:20
23:19
12
Jan Willems
Bergentheim
23:24
23:21
13
Mart uit het Broek
Iphitos
23:29
23:26
14
Hendri Klein Kromhof
Daarlerveen
23:51
23:49
15
Martijn Slettenhaar
Vriezenveen
23:53
23:50
16
Pascal Harmsen
Vriezenveen
24:22
24:17
17
Rick Mulder
Wierden
25:43
25:34
18
Robert Egberts
Vriezenveen
27:22
27:15
19
Björn Hegeman
Wierden
27:43
27:36
20
Milan Voorbergen
Den Ham Ov
28:17
28:15
21
Rudger Kelder
Nijverdal
28:22
28:15
22
Martijn Kelder
Nijverdal
29:39
29:31
23
Jaap Verschuren
Almelo
30:19
30:19
24
Jelle de Wilde
Vriezenveen
33:18
33:15
25
Youri leussenkamp
Neede
33:48
33:38
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
18:57
18:55
2
Gert Berenst
Vroomshoop
22:28
22:27
3
Gertjan Smalbrugge
Rijssen
23:22
23:21
4
Erik jansen eupe
Rijssen
23:33
23:32
5
Bertil Jansen
Aadorp
24:26
24:23
6
Robin Podde
Den Ham Ov
29:14
29:05
7
Ruben Kuiper
Almelo
29:39
29:29
8
Norbert Nijland
AV Rijssen
29:46
29:37
9
Arjan Scherphof
Vriezenveen
33:21
33:18
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Leussenkamp
ASV
21:51
21:50
2
Han te Luggenhorst
Nijverdal
23:18
23:15
3
Bernhard Kootstra
Dalfsen
23:49
23:45
4
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
23:56
23:54
5
Hendri Schipper
Sibculo
23:59
23:57
6
Joop Buter
Diepenheim
24:10
24:09
7
Jan Hankamp
Vroomshoop
24:15
24:12
8
Jan Wullink
Vasse
25:59
25:54
9
Aldo Mulder
Nijverdal
26:50
26:46
10
Theo Platenkamp
Vriezenveen
27:21
27:15
11
Marcel Rauhe
Wierden
27:53
27:44
12
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
30:21
30:18
13
Peter Willems
Haarle gem Hellendoorn
32:57
32:53
14
Jan Wiltvank
Vriezenveen
34:59
34:53
15
Klaas Drent
Twenterand
35:39
35:31
16
Ab Koetsier
AV Holten
43:50
43:43
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aline Kootstra
Dalfsen
21:11
21:11
2
Anouk Bomers
Enschede
26:19
26:16
3
Nienke Bomers
Arnhem
27:12
27:09
4
Ellen Wichers Schreur
Atletics Nijverdal
27:27
27:24
5
Iris de Ruiter
Hellendoorn
27:40
27:36
6
Emmy van Marrum
Zwolle
28:02
27:57
7
Famke Zandman
Tubbergen
29:48
29:43
8
Iris Ruiter
Den Ham Ov
29:48
29:43
9
Annemiek Kunst
Vriezenveen
30:05
29:59
10
Margot Ligtenberg
SISU
30:18
30:14
11
Janneke de Wilde
Vriezenveen
31:41
31:35
12
Janneke Bom
Vriezenveen
31:52
31:45
13
Gertrude Mulder
Kampen
35:34
35:23
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
20:59
20:58
2
Marieke ten Brink
Step One / ACO
22:26
22:24
3
Suzanne Baars
Vriezenveen
26:26
26:22
4
Luciënne Entjes
Twenterand
30:25
30:17
5
Ingrid de koning Gans
Hasselt
32:19
32:13
6
Ria Smalbrugge
Hasselt
32:35
32:29
7
Arianne Kompagnie
Wierden
32:48
32:38
8
Vieke Maas
Hoge Hexel
33:28
33:21
9
Michal Voorbergen Laarman
Den Ham Ov
35:18
35:09
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Bekhuis
Vasse
25:14
25:08
2
Karin de Roode
SISU
34:41
34:36
3
Sandra Berenst
Vroomshoop
34:59
34:54
4
Margit Lammertink
Almelo
35:30
35:24
5
Jolanda Toeters
Twenterand
36:28
36:17
6
Martine de Klein
Enschede
40:42
40:33
MSEN, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
29:58
29:58
2
Rutger op den Dries
Hellendoorn
31:56
31:55
3
Niek Boom
Nieuw Heeten
32:51
32:50
4
Emiel Willems
Vriezenveen
34:57
34:56
5
Mark Groot Bronsvoort
Marienheem
36:10
36:08
6
Kevin Kamphuis
Wierden
39:19
39:17
7
Jos Hekman
Wierden
40:43
40:38
8
Gerwin Hammers
Wierden
44:04
43:58
9
Niek Ten Harkel
Wierden
44:46
44:40
10
Thijs Rozendom
Rijssen
44:53
44:45
11
Stef Broeks
Nijverdal
46:51
46:44
12
Rienk Kooiker
Borne
49:56
49:51
M50, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin te Wierik
Wierden
35:40
35:39
2
Rene van Weezep
Nijverdal
37:36
37:35
3
Hans Bramer
Hoge Hexel
39:47
39:45
4
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
40:19
40:17
5
Laurens Meeuwsen
Krabbendijke
42:31
42:28
6
Henk Jan Smedema
Loopgroep Het Lageveld
45:22
45:18
7
Arnoud Mekenkamp
Vriezenveen
45:25
45:21
8
Heite Dommerholt
Holten
46:02
45:58
9
Jan Schuttevaar
Vriezenveen
49:39
49:33
VSEN, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorina braamhaar
LAAC Twente
37:07
37:06
2
Sandra Hofman
Hellendoorn
42:40
42:35
3
Shanon Boerrigter
Wierden
43:03
43:02
4
Anouk Ymker
Vroomshoop
48:33
48:29
5
Riëtte Stokreef
Den Ham Ov
51:11
51:04
6
Imre van der Kolk
Wierden
52:37
52:35
V40, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Claudia van Tellingen
Sleen
43:29
43:25
2
Jacqueline oud Bennink
Hengelo Ov
45:46
45:41
3
Dineke Post
Vriezenveen
51:35
51:32
4
Susanne Plasman
Twenterand
55:16
55:13
M35, 5EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Meijer
Atletics Nijverdal
32:06
32:05
2
Mark Saathof
Nijverdal
34:43
34:41
3
Herwin Hasewinkel
Zwolle
35:24
35:23
4
Henkjan van Goor
Daarlerveen
36:17
36:17
5
Aalt Hagedoorn
Wierden
37:06
37:05
6
Tom van Tellingen
Sleen
37:56
37:53
7
Jeroen Hofstede
Nijverdal
38:44
38:42
8
Niels Krake
Almelo
38:57
38:54
9
Daniele Arseni
Enschede
39:05
39:04
10
Gerard Sluiskes
Wierden
41:22
41:19
11
Robert Beuving
Vriezenveen
42:12
42:05
12
Jeroen de Groot
Den Ham Ov
42:38
42:29
13
John Jansen
Vriezenveen
44:48
44:41
14
Jan de Romph
Wierden
46:32
46:23
15
Barrie van Heek
Wierden
46:40
46:36
16
Jos Evers
Vriezenveen
48:29
48:21
17
Sebastiaan Otter
Almelo
49:41
49:35
18
Léon Haanstra
Den Ham Ov
49:42
49:33
19
Gerald Dekker
Wierden
50:08
50:02
20
Ferdinand Dam
Daarlerveen
50:08
50:03
21
Martin Noeverman
Enter
50:10
50:02
22
Gerrit Schoonewille
Vriezenveen
50:45
50:42
www.uitslagen.nl
14-10-2018 13:42