Uitslagenlijst Isokin Orderbos trail

Apeldoorn - Zaterdag 13 oktober 2018

M15, 15 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Jonker
Tilburg
1:09:11
V15, 15 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erica Veneman
Klarenbeek
1:21:44
V15+, 15 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth Hennink-Spoelma
Apeldoorn
1:11:27
2
Agnes Goldebeld
AV '34
1:29:11
3
Jannet Vermeulen-Stulen
Phoenix
1:32:25
4
Annemiek Kersten
Apeldoorn
1:33:11
5
Marleen Ter Maten
Barneveld
1:34:11
6
Karin de Wilde
Eerbeek
1:37:45
7
Gerda Kampen
Harderwijk
1:42:22
8
Ylona Wolf
Cialfo
1:48:11
9
Marjanne Brokkelkamp
Elburg
1:48:11
10
Anne krijt
Elburg
1:48:11
11
Chantal Weimer
Barneveld
1:56:13
12
Gerda Proper - Overeem
AV '34
1:59:40
M15+, 15 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertjan Lahuis
Veluwe
1:08:33
2
Herman Drost
Apeldoorn
1:08:48
3
Tjibbe de Vries
BB lopers
1:09:07
4
Sikko Roorda
AV '34
1:09:31
5
Ronald Derksen
Nederland
1:09:50
6
Rene Derksen
Loenen
1:12:28
7
Bert van Asselt
Apeldoorn
1:12:35
8
Ronald Kwint
Deventer
1:12:58
9
Peter van Sint Annaland
AV '34
1:13:02
10
Peter Machiels
AV '34
1:13:07
11
Jean Paul de Casparis
Almere
1:13:33
12
Randall de Boer
Apeldoorn
1:13:42
13
Rene Zegers
AV '34
1:14:17
14
William Knoeff
AV '34
1:17:07
15
John Patrick Goldebeld
AV '34
1:21:20
16
Fons Flierman
Ugchelen
1:21:40
17
Carl Penninga
AV '34
1:22:52
18
Auke wijnterp
Apeldoorn
1:24:30
19
Kees Kuiper
Apeldoorn
1:26:00
20
Benno Oderkerk
AV '34
1:27:09
21
Mynko Peterink
Veluwe
1:27:29
22
Arnoud van Agleren
Apeldoorn
1:27:29
23
Freek Gerritsen
AV '34
1:28:30
24
Leo van Wijk
Ugchelen
1:28:39
25
Maarten Slot
AV '34
1:29:33
26
Jan Jans
AV '34
1:29:34
27
Falco Hermes
Apeldoorn
1:32:17
28
Bas den Hollander
AV '34
1:32:26
29
Ton van Lambalgen
AV '34
1:32:59
30
Robert Jan Bras
Apeldoorn
1:33:32
31
Johan Kruiskamp
Apeldoorn
1:39:44
32
Edwin van Casteren
Apeldoorn
1:40:09
33
Rob Mariman
1:42:33
34
Guy van der Horst
AV '34
1:54:33
35
Eric-Jan Sobels
Barneveld
1:56:13
36
Hans van der Meulen
AV '34
1:59:40
M10, 10 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey kersaan
Apeldoorn
42:13
2
Edwin Bos
Barneveld
43:12
3
Vincent Böhm
Veenendaal
43:45
4
Huub Kolkman
Apeldoorn
51:12
5
Jarde van Blanken
Apeldoorn
54:20
6
Remon Kalter
Enschede
55:38
7
Jelmer Diks
Apeldoorn
56:49
8
Patrick Hijstek
Apeldoorn
1:00:35
9
Finn Bute
AV '34
1:11:12
10
Milan Coulanges
Apeldoorn
1:14:09
V10, 10 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geerline van den Bosch
Barneveld
1:02:14
2
Joke van Dijk
AV '34
1:02:41
3
Daniella Altink
Veluwe
1:03:08
4
Christa Scheers-ter Haar
Neede
1:03:16
V10+, 10 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Kalter
Daventria
39:58
2
Jannie Frenken
Grave
43:27
3
Marjon Drost
Apeldoorn
54:00
4
Marry Hooijer
Zwolle
55:30
5
Hirut Lammers
Apeldoorn
55:32
6
Corine Poot
Arnhem
57:02
7
Anita loman
AV '34
58:06
8
Wilma Polman
AV '34
58:10
9
Angelique Waayer
AV '34
58:54
10
Masja van Ingen
Druten
58:54
11
Nicole Salzmann
AV '34
59:11
12
Messica van Veen
AV '34
59:11
13
Anne Mulders
AV '34
59:56
14
Jo-Anne Prins
AV '34
59:57
15
Resi Mulders-Disveld
Lieren
1:00:04
16
Anita Schreuder
AV '34
1:00:19
17
Dianne Boevenbrink
AV '34
1:01:13
18
Kitty van Luttikhuizen
Apeldoorn
1:01:27
19
Annemarie van der Bend
AV '34
1:01:51
20
Inge Dijkman
1:03:27
21
Esther Leeuwerke
Apeldoorn
1:05:34
22
Almar van Suijdam
AV '34
1:08:02
23
Ellen van Langen
AV '34
1:11:12
24
Wilma Hendriks
AV '34
1:14:18
25
Wilma Schouwstra
AV '34
1:14:18
26
Marjolein Mulder
AV '34
1:14:42
27
Sylvia Diekema
AV '34
1:14:42
28
Silvia Laan
Apeldoorn
1:23:23
M10+, 10 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan kats
Daventria
36:54
2
Ronald Kraaijenzang
Daventria
41:12
3
Casper Bruins
GAC Hilversum
43:48
4
Mark Hakbijl
BB lopers
44:03
5
Jan Lankwarden
Apeldoorn
47:30
6
Tjeert Scholtens
Apeldoorn
47:32
7
Jochem Bargeman
Middelburg
50:07
8
Donald Hoogendorp
Apeldoorn
52:07
9
Keith Richards
Beekbergen
52:14
10
Ruud Harleman
Veluwe
53:48
11
Adriaan Mulder
Apeldoorn
54:00
12
Wim Altink
Veluwe
54:24
13
Maikel Mardjan
AV '34
54:39
14
Jan Veltman
AV '34
54:39
15
Alwin Rijpstra
Apeldoorn
55:02
16
John Hemmers
Nederland
55:33
17
Michiel Hollander
Arnhem
57:03
18
Hans Booister
Vlaardingen
57:13
19
Michel Klomp
Apeldoorn
57:36
20
Henk Jolink
AV '34
58:12
21
Johan Kalter
Klarenbeek
58:34
22
Hans Wichers Schreur
Apeldoorn
1:00:41
23
Sipko van Luttikhuizen
Apeldoorn
1:01:27
24
Eddie van Waardhuizen
Apeldoorn
1:01:30
25
Erik Heidekamp
Veluwe
1:02:10
26
Patrick Bosman
Rotterdam
1:03:16
27
André de Boer
Apeldoorn
1:05:05
28
Simon van der Meij
AV '34
1:15:35
29
Leo van Zeist
Apeldoorn
1:15:35
30
Bas van der Raaf
Vlaardingen
1:19:56
31
Fred Laan
Veluwe
1:23:22
M5, 5 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floris Heil
AV '34
23:12
2
Jesse van Heijningen
AV '34
23:13
3
Thijs Koers
Deventer
23:17
4
Geerten Koers
Deventer
23:18
5
Wesley Kloosterboer
AV '34
23:51
6
Maarten Stuivenberg
VAV
24:01
7
Sam van Emmerik
Cialfo
24:35
8
Sonny Brons
Apeldoorn
24:45
9
Dennis Koetsier
Eerbeek
24:56
10
Bram Gort
Apeldoorn
25:07
11
Sonny scherpenzeel
Beekbergen
25:20
12
Nick Smidt
AAC '61
25:36
13
Sam Overeem
AV '34
27:07
14
Jan-Mark Hazelcamp
Apeldoorn
29:02
15
Guus Janssen
Papendrecht
32:39
16
Kjell Hulleman
Apeldoorn
35:10
17
Richard Weigl
Apeldoorn
36:48
V5, 5 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Do Krol
AV '34
23:23
2
Desi van Emmerik
Cialfo
25:44
3
Lia van der Meulen
Apeldoorn
26:00
4
Simone Pelgrim
Beekbergen
26:55
5
Patty Goossen
Apeldoorn
34:05
6
Anna Berendsen
Papendrecht
34:49
7
Jacobien Kiewiet
AV '34
36:15
8
Suzan Merkus-Blumers
Herveld
36:18
9
Donna ten Hove
Apeldoorn
36:45
10
Nanda Slootweg
Apeldoorn
45:10
11
Kim van der Ende
AV '34
49:33
12
Anniek Konijnenberg
AV '34
57:50
V5+, 5 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Linde
Beemte Broekland
26:37
2
Betty Hofmeijer
Epe
30:42
3
Chantal Rozeboom
Apeldoorn
31:35
4
Maaike Streng
Apeldoorn
32:27
5
Loes van der Ende
AV '34
33:31
6
Ellen van Diemen
Apeldoorn
33:55
7
Lysette Rietveld
Apeldoorn
33:55
8
Linda Cornelissen
Amersfoort
34:07
9
Esther van Riessen
Apeldoorn
34:37
10
Sonja Vesseur-Nijenhuis
Apeldoorn
35:27
11
Nicoline Tuinstra
Apeldoorn
36:07
12
Simone van Duijne
Apeldoorn
36:07
13
Ida Heiner spronk
AV '34
36:19
14
Fiona Markus
Apeldoorn
36:56
15
Marianne kaus
Nijmegen
38:00
16
Henny Letwory
Apeldoorn
39:06
17
Tosca Ardaseer
Apeldoorn
39:27
18
Coby Hendriks van Wijhe
Apeldoorn
40:44
19
Marja van Wijk-Hendriks
Ugchelen
40:44
20
Gerda vd Brink
Apeldoorn
40:45
21
Elvira Croes
Apeldoorn
40:45
22
Paula Hermes
Apeldoorn
40:47
23
Ans rijkse
AV '34
43:09
24
Shirley Heinerman
Spijkenisse
48:04
M5+, 5 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Verboven
Cuijk
23:40
2
Dennis van Lohuizen
Veluwe
24:50
3
Ron Eijkenboom
AV '34
26:34
4
Gerard Verstraete
Doesburg
27:21
5
Lars-Erik Gruben
Apeldoorn
27:48
6
Huib Mojet
AV '34
31:56
7
Getjan Lammers
AV '34
32:02
8
Martijn Sidler
Apeldoorn
32:18
9
Bert Hulleman
Apeldoorn
32:29
10
Dick Boschman
Ugchelen
33:32
11
Frans Hendriks
Apeldoorn
34:58
12
Andre Jeths
Apeldoorn
36:07
13
Barry Tijssen
Apeldoorn
36:07
14
Marcel Kusters
Doetinchem
37:44
15
Jack Letwory
Apeldoorn
39:08
16
Piet Dijksterhuis
Ugchelen
39:11
17
Pieter Dijksterhuis
Ugchelen
39:11
18
Niels Nieuwenhuis
Spijkenisse
48:04
www.uitslagen.nl
14-10-2018 13:24