Uitslagenlijst Spirit goes British

Oud-Beijerland - Zaterdag 13 oktober 2018

-15JR, 1 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freek Bosveld
Dordrecht
5:45
2
Mees Schneider
Fortius
5:45
3
Raf Malais
Spirit Oud Beijerland
6:05
4
Roan van Veen
Spirit Oud Beijerland
6:13
5
Mike Bakhuizen
Spirit Oud Beijerland
6:14
6
Claudia Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
6:23
7
Noah van Bezooijen
Fortius
6:26
8
Sebastiaan de Rooij
Spirit Oud Beijerland
6:37
9
Novi Hermus
Fortius
6:55
10
Valerie Holleman
Oud-Beijerland
7:00
11
Merijn Laban
Oud-Beijerland
7:02
12
Noortje Bosch
Spirit Oud Beijerland
7:26
13
Tamar Tuppert
Spirit Oud Beijerland
7:29
14
Duco van Leeuwen
Oud-Beijerland
7:40
15
Stephan Hulhoven
Spirit Oud Beijerland
7:45
16
Esmee Holleman
Oud-Beijerland
7:48
17
Tula Hermus
Fortius
8:38
18
Kaj Bodegom
Mijnsheerenland
9:00
-15JR, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Nieuwenhuizen
Spirit Oud Beijerland
22:06
2
Daan Lemstra
Spirit Oud Beijerland
22:25
3
Tobias Massemyn
Oud-Beijerland
24:08
4
Valerie holleman
Spirit Oud Beijerland
25:27
5
Sander Velthuis
Spirit Oud Beijerland
26:44
6
Sjoerd Maasland
Spirit Oud Beijerland
28:32
7
Douwe van Hartingsveldt
Spirit Oud Beijerland
29:42
8
Puck Malais
Spirit Oud Beijerland
29:43
9
Alex van Lieshout
Spirit Oud Beijerland
29:47
10
Thijs Schuch
Spirit Oud Beijerland
33:08
16+JR, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurens Westerhuis
Strijen
18:39
2
Wouter Stapel
Spirit Oud Beijerland
22:32
3
Bob Luijendijk
Numansdorp
23:57
4
Vincent Massemyn
Oud-Beijerland
24:09
5
Joyce Lemstra
Westmaas
24:15
6
Thalita holleman
Oud-Beijerland
28:03
7
Nico Terlouw
Oud-Beijerland
28:21
8
Leonie Voogt
Heinenoord
29:19
9
Andries van der Giesen
Numansdorp
30:00
10
Erwin Bekker
Oud-Beijerland
31:10
11
Yara Schutrups
Oud-Beijerland
31:19
12
Carolijn Both
Oud-Beijerland
31:21
13
Joy Van Hetten
Heinenoord
32:08
14
Jannet Both
Oud-Beijerland
32:30
15
Babette Hoogendoorn
Oud-Beijerland
35:04
16
Ellen Bosch-Kossen
Spirit Oud Beijerland
35:19
VROUW, 5 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
47:51
2
Lea Melis
Spirit Oud Beijerland
50:47
3
Sandra van Santen
Oud-Beijerland
51:10
4
Therese Schilperoord
Oud-Beijerland
52:16
5
Yolanda Nobel
Spirit Oud Beijerland
55:37
6
Addie Streefkerk
Spirit Oud Beijerland
56:08
7
Marissa Veerman
Spirit Oud Beijerland
56:14
8
Sandra Hilhorst
Spirit Oud Beijerland
57:19
9
Evelyne Tol
Spirit Oud Beijerland
57:51
10
Anna van Zijderveld
Oud-Beijerland
58:35
11
Corine de Zwart
Oud-Beijerland
1:01:52
12
Roelie ten Kate
Spirit Oud Beijerland
1:02:26
13
Anja Hoogwerf
Spirit Oud Beijerland
1:02:26
14
Linda Kwakernaat-Pelgrim
Oud-Beijerland
1:02:53
15
Caroline van der Ree
Zuid-Beijerland
1:04:11
16
Ingeborg Malais
Spirit Oud Beijerland
1:04:44
17
Jetta Bijl
Zuid-Beijerland
1:04:46
18
Pauline Terlouw
Spirit Oud Beijerland
1:05:29
19
Florianne Zeelenberg
Spirit Oud Beijerland
1:06:17
20
Simone Leeuwenburgh
Oud-Beijerland
1:08:08
21
Bianca van den Berg
Spirit Oud Beijerland
1:08:09
MAN, 5 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
's-Gravendeel
32:27
2
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
33:30
3
Marcel van der Waal
Spirit Oud Beijerland
40:38
4
Pieter J÷rns
Spirit Oud Beijerland
43:03
5
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerland
44:46
6
Pieter Van der Ree
Zuid-Beijerland
44:54
7
Marus van Gent
Oud-Beijerland
47:17
8
Gerto Hoek
Oud-Beijerland
49:33
9
Pieter Berendregt
Oud-Beijerland
49:49
10
Johan Meinster
Oud-Beijerland
49:55
11
Marcel van de Wiel
Strijen
50:47
12
Frans den Outer
Oud-Beijerland
51:10
13
Aad van der Hoeven
Spirit Oud Beijerland
52:04
14
Marcel Huber
Oud-Beijerland
52:16
15
Nico Holleman
Piershil
53:43
16
Maurice Laban
Oud-Beijerland
54:39
17
Arjan van der Velde
Hardlopen.nl
56:22
18
RenÚ Schilperoord
Spirit Oud Beijerland
57:26
19
John Bakker
Oud-Beijerland
59:43
20
Ad van de Griend
Zuid-Beijerland
1:03:39
21
Richard Visser
Oud-Beijerland
1:03:56
VROUW, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Bruijs
Hoogerheide
1:13:55
2
Esther Bisdom
Oud-Beijerland
1:33:33
3
Christine Duyvendak
Spirit Oud Beijerland
1:38:36
4
Diane Meinster
Spirit Oud Beijerland
1:38:37
5
Carla van de Berg
Numansdorp
1:38:38
6
Andrea de Winkel-Koehof
Spirit Oud Beijerland
1:38:39
MAN, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ali Shugul
Hendrik-Ido-Ambacht
1:01:34
2
Matthew Harvey
Rotterdam Atletiek
1:03:59
3
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerland
1:07:52
4
Ron Huizer
Spijkenisse
1:10:10
5
Marcek vab Duuren
Oud-Beijerland
1:13:39
6
Nathan Marimutha
Zaandam
1:20:29
7
Paul Reedijk
Oud-Beijerland
1:20:30
8
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerland
1:21:35
9
Teele Westerhuis
Strijen
1:22:06
10
Rene Hommes
Oud-Beijerland
1:24:33
11
Arjan Leeuwenburgh
Heinenoord
1:24:47
12
Wim Schutrups
Spirit Oud Beijerland
1:28:00
13
Hans Buitendijk
Krimpen aan den IJssel
1:29:12
14
Leonhard van Egeraat
Bergen op Zoom
1:30:42
15
Cees van Es
Oud-Beijerland
1:31:30
16
Danny Lagerwerf
Spirit Oud Beijerland
1:35:23
17
Cees Assmann
Spirit Oud Beijerland
1:35:34
18
Harold van der Ent
Barendrecht
1:36:31
19
Bas Both
Spirit Oud Beijerland
1:36:34
20
John van Gilst
's-Gravendeel
1:54:15
www.uitslagen.nl
14-10-2018 20:36