Uitslagenlijst Scholierenveldloop

Grootebroek - Woensdag 10 oktober 2018

MGR 3, MEISJES GROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Haley Prins
de Baskuul
5:15
2
Denise Slagter
de Baskuul
5:30
3
Eva Meijerink
de Uilenburcht
5:43
4
Lieke Vet
obs. Klim Op
6:12
5
Lotte Slagter
obs. Klim Op
6:26
6
Noortje Berkhout
Meester Spigtschool
6:28
7
Babet Mes
Willibrordusschool
6:37
8
Nikki Bas
Meester Spigtschool
6:39
9
Annemarijn van de Leemkule
Bangertschool
6:45
10
Daisy Koedam
de Uilenburcht
6:52
11
Laisa von Glahn
't Vierspan
7:03
12
Lize Hoogland
het Kerspel
7:06
13
Evie Boon
't Vierspan
8:30
JGR 3, JONGENS GROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Stuijt
Meester Spigtschool
5:06
2
Sil Baas
de Baskuul
5:10
3
Milan van der Steen
de Uilenburcht
5:17
4
Fedde Slagter
het Kerspel
5:45
5
Xavi Ddegeling
de Uilenburcht
5:56
6
Maaik Braak
't Vierspan
6:01
7
Manus de Groot
de Baskuul
6:35
8
Daan de Haas
't Vierspan
6:47
9
Démaro Hartog
't Vierspan
7:01
10
Nick Konink
De Hussel
7:31
MGR 4, MEISJES GROEP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Keeman
Bangertschool
5:09
2
Suzan Evenhuis
Gideonschool
5:11
3
Jasmine de Haas
de Uilenburcht
5:16
4
Dow Westerheijden
de Uilenburcht
5:23
5
Els Peerdeman
Bangertschool
5:40
6
Tess van Elsland
de Baskuul
5:45
7
Linn Prins
de Baskuul
5:48
8
Moniek Preijer
Idenburgschool
5:50
9
Rosanique Luckerhoff
Gideonschool
5:53
10
Cato Smakman
de Uilenburcht
6:16
11
Amber Huisman
de Baskuul
7:15
12
Jasmijn Degeling
de Baskuul
7:19
13
Lisa van Lunteren
Gideonschool
7:23
JGR4, JONGENS GROEP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dax Haakman
de Uilenburcht
4:35
2
Ricardo Zirschky
't Vierspan
4:40
3
Rens Van Zwol
de Uilenburcht
4:50
4
Finn jong
Meester Spigtschool
4:55
5
Milan van Veen
Meester Spigtschool
4:58
6
Aaron Kok
Gideonschool
5:04
7
Dylan de Leng
het Kerspel
5:04
8
Jari Reus
Willibrordusschool
5:13
9
Thomas Bremmers
Willibrordusschool
5:20
10
Joey Koster
Meester Spigtschool
5:26
11
Florian Grin
de Baskuul
7:21
MGR 5, MEISJES GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Visser
de Uilenburcht
4:34
2
Dana Bakker
het Kerspel
4:42
3
Ilse Laan
Bangertschool
4:56
4
Dianne Doeze Jager
Aan Boord
4:59
5
Senne Koning
de Uilenburcht
5:07
6
Frederique Karsten
het Kerspel
5:23
7
Noa Berger
Aan Boord
5:28
8
Britt Hoogendijk
Idenburgschool
5:29
9
Fabienne Buijsman
de Uilenburcht
5:41
10
Yuna May Schoolaert
Gideonschool
6:00
11
Cleo Vijzelaar
het Kerspel
6:26
12
Mara Degeling
de Baskuul
6:34
13
Emma Elzinga
het Kerspel
7:31
14
Izzy Koomen
het Kerspel
7:54
15
Lianne Bakkum
het Kerspel
7:59
16
Lisa Hoek
Gideonschool
8:03
JGR 5, JONGENS GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mees Duijn
het Kerspel
4:22
2
Frank Dels
het Kerspel
4:32
3
Olaf Aker
het Kerspel
4:36
4
Mike Koopman
het Kerspel
4:39
5
Milan Huisman
Meester Spigtschool
4:48
6
Sem Stuijt
Meester Spigtschool
4:49
7
Daan Dekker
't Vierspan
4:52
8
Ference Fecken
De Hussel
4:59
9
Liam Kesting
't Vierspan
5:04
10
Jan Schilder
Skitteljacht
5:05
11
Julaino Langendijk
de Uilenburcht
5:13
12
Jort Keeman
Bangertschool
5:31
13
Jan Steltenpool
Bangertschool
5:37
14
Jur Mol
het Kerspel
5:57
15
Carlos Sedhom
De Hussel
6:03
16
Hugo Cammandeur
het Kerspel
6:20
17
Bram Dekker
het Kerspel
6:24
MGR 6, MEISJES GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Hoogland
de Uilenburcht
4:15
2
Eline van Langen
het Mozaïek
4:18
3
Naomi Zirschky
't Vierspan
4:35
4
Femke van Velzen
het Kerspel
4:39
5
Sophie de Haas
't Vierspan
4:40
6
Jana Nordemann
de Uilenburcht
4:54
7
Jill Struijs
Skitteljacht
4:56
8
Mika de Haan
Meester Spigtschool
4:59
9
Valerie Sinnege
de Uilenburcht
5:23
10
Sofie Brandsen
't Vierspan
5:25
11
Lisanne Groot
Willibrordusschool
5:38
12
Jenna Kok
Gideonschool
7:11
JGR 6, JONGENS GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Broersen
de Uilenburcht
4:13
2
Sven de Haas
de Uilenburcht
4:16
3
Jari van Veen
Meester Spigtschool
4:27
4
Goos de Vos
Bangertschool
4:32
5
Chris Beemster
Jozefschool
4:37
6
Lars van Zwol
de Uilenburcht
4:48
7
Daan Vriend
Jozefschool
4:52
8
Ronan Mantel
Idenburgschool
5:00
9
Lars Beima
Idenburgschool
5:03
10
Joppe Schuitemaker
Bangertschool
5:32
11
Aaron van der Steen
de Uilenburcht
5:45
12
Gianni Malagride
't Vierspan
5:50
MGR 7, MEISJES GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gwen Hoekstra
de Baskuul
4:27
2
Anouk Bouwman
Gideonschool
4:34
3
Alysha de Leng
het Kerspel
4:44
4
Norah Doeze Jager
Aan Boord
4:46
5
Suus Peerdeman
Bangertschool
4:49
6
Maud Visser
de Uilenburcht
5:07
7
Lauraly Spaak
de Uilenburcht
5:07
8
Valerie Courant
't Vierspan
5:10
9
Marieke Lakenman
de Baskuul
5:18
10
Mara Beima
Idenburgschool
5:48
11
Lois Langendijk
de Uilenburcht
5:50
12
Mieke Laan
Bangertschool
5:52
13
Rosa van Heusden
't Vierspan
6:01
14
Sanne Onneweer
het Kerspel
6:19
15
Esmee Hiemstra
de Uilenburcht
6:28
16
Esther Bleeker
Idenburgschool
6:32
JGR 7, JONGENS GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn Stap
de Baskuul
4:10
2
Maarten van Warmerdam
Jozefschool
4:11
3
Stein Lakeman
Jozefschool
4:23
4
Jesse Hoff
Idenburgschool
4:46
5
Tristan Klaver
Willibrordusschool
4:53
6
Jason Hoogland
de Baskuul
4:54
7
Tjeerd Mantel
Bangertschool
4:58
8
Sam Kraak
Bangertschool
4:59
9
Thijs Sijm
de Baskuul
5:05
10
Seger van de Leemkule
Bangertschool
5:42
MGR 8, MEISJES GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaitlin van Dongeren
de Baskuul
4:09
2
Melissa van Velzen
het Kerspel
4:20
3
Susanna Juckers
Idenburgschool
4:32
4
Lieke Smit
Idenburgschool
4:42
5
Suzanne Ruiter
Jozefschool
4:53
6
Demi Laan
het Kerspel
5:11
7
Cerise Rood
't Vierspan
5:19
8
Judith Bakker
Jozefschool
5:21
9
Dionne Rood
't Vierspan
5:23
10
Eva Botman
't Vierspan
5:26
JGR 8, JONGENS GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Preijer
Idenburgschool
3:49
2
Luke Hoekstra
de Baskuul
3:53
3
Milan van der Veen
Jozefschool
3:56
4
Mike Slagter
de Baskuul
4:01
5
Joran Klaver
Willibrordusschool
4:02
6
Jinne Jacobs
Jozefschool
4:03
7
Eric Juckers
Idenburgschool
4:06
8
Max Verkuijl
Jozefschool
4:07
9
Jesse Dekker
't Vierspan
4:14
10
Jesper de Haan
Meester Spigtschool
4:18
11
Luuk Dekker
Idenburgschool
4:24
12
Ruben Bleeker
Idenburgschool
4:27
13
Jason Voorhamm
het Kerspel
4:30
14
Zeger Lakenman
Meester Spigtschool
4:34
15
Kian el Amrani
Willibrordusschool
4:48
16
Jessy Struijs
Skitteljacht
4:57
17
Collin Roosendaal
Jozefschool
5:07
18
Kimi Ottens
de Uilenburcht
6:06
BEGLV, BEGELEIDERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Meijerink
de Uilenburcht
4:23
2
Gerda Evenhuis
Gideonschool
4:43
3
Marjolein Grin
de Baskuul
5:28
4
Patricia Noordeloos
5:39
5
Ella Bijlsma
Gideonschool
5:57
BEGLM, BEGELEIDERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerwin Struijs
Skitteljacht
3:26
2
Frank Visser
Meester Spigtschool
3:40
3
Stefan
Willibrordusschool
3:44
4
Jeroen Kok
Gideonschool
4:35
5
Dick Verdonschot
Bangertschool
4:48
6
Maurice Koning
de Uilenburcht
5:08
www.uitslagen.nl
11-10-2018 11:35