Uitslagenlijst 50e Langs de Gouwe loop

Waddinxveen - Zondag 7 oktober 2018

J1-7, KIDSRUN T/M 7 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leandro van Vliet
AV '47
3:57
3:57
2
Levi van der Ham
AV Gouda
3:59
3:59
3
Sven de Heer
Bodegraven
4:03
4:03
4
Vayan Patel
Waddinxveen
4:12
4:12
5
Jayden de Knecht
Waddinxveen
4:30
4:30
6
Stijn de Haan
Waddinxveen
4:32
4:32
7
Sam Schreuder
Waddinxveen
4:38
4:38
8
Boaz Ernst
Waddinxveen
4:38
4:38
9
Gideon Ramaekers
Rotterdam
4:50
4:50
10
Rouane Ben Abou
Waddinxveen
5:37
5:37
11
Damon Callemeijn
Waddinxveen
6:40
6:40
M1-7, KIDSRUN T/M 7 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilse Boers
Waddinxveen
4:32
4:32
2
Anoek Turksema
Boskoop
4:34
4:34
3
Noor Dekker
Waddinxveen
4:35
4:35
4
Lulit Koevoets
Bodegraven
4:35
4:35
5
Elin Dekema
Gouda
4:51
4:51
6
Olivia Langenhuizen
Waddinxveen
4:58
4:56
7
Nea Rebelo de Almeida
Waddinxveen
5:47
5:44
8
Rosalet Koenders
Bodegraven
7:30
7:30
9
Brittney de Kok
Rotterdam
15:30
15:24
J8-12, KIDSRUN 8-12 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Moons
Antilope
7:43
7:43
2
Mees Boom
SC Reeuwijk
7:46
7:46
3
Robin Hemeler
Bodegraven
8:03
8:03
4
Matt ter Steege
Antilope
8:41
8:41
5
Koen van der Lans
Waddinxveen
8:58
8:58
6
Niels van Schoonhoven
Antilope
9:10
9:10
7
Wessel Jongmans
Waddinxveen
9:17
9:16
8
Gijs Pellekooren
Waddinxveen
9:20
9:20
9
Kevin Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
9:40
9:40
10
Thomas Boers
Antilope
10:05
10:05
11
Jayden de Heide
Arnemuiden
10:17
10:17
12
Yorben Rebelo de Almeida
Waddinxveen
10:41
10:41
13
Matthijs 't Hart
Rhoon
11:16
11:14
M8-12, KIDSRUN 8-12 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke van Tol
AAV '36
7:46
7:45
2
Fayah Bosman
Antilope
8:04
8:04
3
Eefje Hermeler
Bodegraven
8:04
8:04
4
Indy van Tol
AAV '36
8:19
8:18
5
Lois van der Zanden
AV Gouda
8:27
8:27
6
Britt van Tuinen
Moordrecht
8:27
8:26
7
Julie van Driel
Antilope
8:33
8:32
8
Romy Mourits
Antilope
8:49
8:48
9
Ana´s van der Meer
Antilope
8:50
8:49
10
Anke van der Krans
Zevenhuizen Zh
8:56
8:56
11
Yente Dekker
Waddinxveen
9:07
9:07
12
Britt Mourits
Antilope
9:08
9:08
13
Sanne Werkman
Hazerswoude-Dorp
9:10
9:10
14
Lieke Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
9:29
9:29
15
Zara Dekker
Waddinxveen
9:41
9:41
16
Hannah Supusepa
Waddinxveen
9:41
9:41
17
Anouk Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
9:50
9:50
18
Renee Veeningen
AV '47
10:10
10:10
19
Medlyn Enachie
Waddinxveen
10:10
10:10
20
Amira Ben Abou
Waddinxveen
10:17
10:15
21
Lara Hanssen
Waddinxveen
10:17
10:17
22
Cailleigh Scholtes
Nieuwerkerk ad IJssel
10:25
10:24
23
Samantha Scholtes
Nieuwerkerk ad IJssel
10:27
10:27
24
Puk van Middelkoop
Waddinxveen
10:32
10:31
25
Charlotte de Kok
Rotterdam
10:40
10:40
26
Wiep van Middelkoop
Waddinxveen
10:44
10:44
27
Fleur de Kok
Rotterdam
11:10
11:10
H5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bastiaan Bretveld
Phanos
18:04
18:02
2
Wouter Stuurman
Zoetermeer
18:24
18:24
3
Matthijs Horlings
Alphen aan den Rijn
18:34
18:34
4
Jeffrey Snoeck
Waddinxveen
18:58
18:57
5
Marius Buijs
Nootdorp
18:58
18:57
6
Wijnand Fransen
Nieuwegein
19:02
19:01
7
Stephan van Eijk
Nederlandse Triathlonbond
19:02
18:59
8
Marinus Boer
Waddinxveen
19:22
19:20
9
Raoul Smit Sibinga
AV Gouda
19:26
19:26
10
Erik van Daalen
Antilope
19:45
19:44
11
Thijs Brunsting
Boskoop
20:07
20:04
12
Jaap van Tuinen
Moordrecht
20:17
20:15
13
Marco de Wilde
Benthuizen
20:59
20:56
14
Alex Alingh
Rotterdam
21:00
20:59
15
Mika Luijbregts
Waddinxveen
21:01
21:01
16
Marcel Verblaauw
Waddinxveen
21:07
20:55
17
Sjaak van der Poel
Noordwijk Zh
21:13
21:11
18
Henk Nijstad
Voorburg
21:26
21:26
19
Steven Bretveld
Antilope
21:36
21:32
20
Sander Luijbregts
Antilope
21:43
21:43
21
Alain van den Eijnden
Den Haag
21:46
21:46
22
Frank van Haastrecht
Antilope
21:59
21:57
23
Serge van de Meent
AAV '36
22:01
21:58
24
Meindert Hurkmans
AV '47
22:31
22:29
25
Gaaiko van Kampen
Waddinxveen
22:47
22:43
26
Wouter de Heide
Roosendaal
22:49
22:46
27
W. van den Bos
Rhoon
22:50
22:42
28
Noah Bosman
Antilope
23:02
22:56
29
Frans Veldmans
Aarlanderveen
23:37
23:27
30
Sieb Glasbergen
Amsterdam
23:41
23:41
31
John Droog
Antilope
23:53
23:53
32
Hans Boere
Antilope
24:30
24:23
33
Nando Stieltjes
Gouda
24:33
24:28
34
Christian van Dijk
Antilope
24:48
24:43
35
Alex Verbakel
Boskoop
24:54
24:46
36
Mauro van Vliet
AV '47
25:01
24:55
37
Milan Esveldt
AV '47
25:11
25:04
38
Victor Moons
Waddinxveen
25:15
25:13
39
Jasper Anker
Waddinxveen
25:17
25:09
40
Arie de Mik
Antilope
25:19
25:11
41
Maurice Buring
Woerden
25:22
25:14
42
Richard Stieltjes
Gouda
25:28
25:23
43
Ivo van Ark
Alphen aan den Rijn
25:40
25:31
44
Piet Scholma
De Meern
25:44
25:39
45
Jos Nagel
Waddinxveen
25:53
25:48
46
Mark van der Kruijff
Waddinxveen
26:02
25:55
47
Thijs van Schoonhoven
Antilope
26:08
26:01
48
Jarno van Klaveren
Antilope
26:12
26:05
49
Rob van der Lans
Waddinxveen
26:46
26:42
50
Wesley van Leeuwen
Waddinxveen
26:48
26:43
51
Roel van der Voort
Waddinxveen
26:53
26:46
52
Joop Raaphorst
avVN
27:12
27:07
53
Roel de Boer
Schoonhoven
27:30
27:22
54
Jim Ernst
Waddinxveen
27:42
27:34
55
Haessan Ouahabi
Gouda
28:03
28:03
56
Chatchawan Mamanee
Waddinxveen
28:15
28:04
57
Tobias Verhoog
De Meern
28:28
28:22
58
Bas van der Windt
Boskoop
29:18
29:13
59
Simon Supusepa
Antilope
29:32
29:23
60
Sjors Willemstein
Antilope
29:58
29:51
61
Harry Fehling
Sparta
30:00
29:52
62
Matt Kaptein
Antilope
30:05
29:57
63
Herman Mens
AV '47
30:11
30:00
64
Menno Pot
De Meern
31:09
31:03
65
Marc 't Hart
Rhoon
31:13
31:04
66
Albart Deelen
Waddinxveen
31:19
31:16
67
Jan Poot
Antilope
31:37
31:29
68
Khaled Ouahabi
Moordrecht
32:55
32:41
69
Wouter Razenberg
Antilope
33:08
33:02
70
Paul de Valk
Boskoop
33:42
33:31
71
Erik Dolmans
Waddinxveen
34:07
33:54
D5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dorine Elffers
Leiden Atletiek
20:18
20:17
2
Ingrid Vanhorick
SC Reeuwijk
20:46
20:45
3
Titia Schoemaker
Haag Atletiek
21:58
21:58
4
Linda van der Zanden
Gouda
22:48
22:48
5
Judith Dolmans
Waddinxveen
23:12
23:07
6
Eveline Blaauboer
Antilope
23:25
23:24
7
Irma Slingerland
Alphen aan den Rijn
23:56
23:56
8
Annemarie Dekker
AV Gouda
24:04
24:02
9
Iwona de Heer
Bodegraven
25:38
25:36
10
Everdien Horlings
Alphen aan den Rijn
25:39
25:37
11
Ilona Buring
Runners Club Woerden
25:42
25:33
12
Brenda Stoffele
's-Gravenhage
25:56
25:55
13
Marlot van Dooyeweert
Gouda
26:02
25:50
14
Sofia Koevoets
Bodegraven
26:47
26:45
15
Lisette vd Krans-Dibbets
Zevenhuizen Zh
26:51
26:49
16
Annemarie Kersbergen
Waddinxveen
26:53
26:43
17
Susan Huizenga
Waddinxveen
26:55
26:40
18
Thea vd Velde
Antilope
27:21
27:21
19
Maaike Anker
Antilope
27:28
27:22
20
Anouk Werkman
AV '47
27:32
27:17
21
Ilse Weijers
Hazerswoude-Dorp
27:32
27:17
22
Marjan Bakker
Waddinxveen
27:54
27:47
23
Faith Tupamahu
Nieuwerkerk ad IJssel
28:00
27:48
24
Mirjam Bot
Waddinxveen
28:05
27:53
25
Iris ten Barge
Antilope
28:09
28:05
26
Angela van Leeuwen-Troost
Antilope
28:10
28:02
27
Jolanka Boon
Antilope
28:25
28:15
28
Karin Bezemer
Gouda
28:36
28:28
29
Karin Kersbergen
Antilope
28:39
28:29
30
Ria van den berg
Gouda
29:18
29:09
31
Miranda Duiker
Waddinxveen
29:19
29:07
32
Cora van leeuwen
Zoetermeer
29:34
29:29
33
Marjon Kuiper
Waddinxveen
29:58
29:47
34
Monique Boon
Waddinxveen
30:30
30:27
35
Inge Wielhouwer
Waddinxveen
30:31
30:16
36
Karin van Beek
Antilope
30:32
30:23
37
Ceciel Thuys
Gouda
30:40
30:31
38
Laura Werkman
Hazerswoude-Dorp
30:44
30:29
39
Judith Werkman
AV '47
30:57
30:44
40
Kim Kastelijn
AV '47
30:57
30:47
41
Linda Deelen
Waddinxveen
31:18
31:14
42
Kim Kooter
Zevenhuizen Zh
31:41
31:28
43
Alice Verrips
Waddinxveen
31:49
31:35
44
Daphne Smit
Rotterdam
31:58
31:44
45
Carla Hazenberg
Antilope
32:02
31:52
46
Carin Voskamp
AV '47
32:17
32:04
47
Irene de Jong
Antilope
32:36
32:30
48
Janneke Driesen
Antilope
32:42
32:32
49
Jill van Adrichem
Zevenhuizen Zh
32:47
32:42
50
Dominique van Kesteren
Waddinxveen
33:07
33:05
51
Karen Setz
Capelle aan den IJssel
33:07
33:05
52
Marjolein Droog
Waddinxveen
33:30
33:20
53
Agnes Veeningen
Antilope
33:39
33:30
54
Janneke Mens
AV '47
34:09
33:57
55
Jeannette Supusepa
Antilope
34:17
34:08
56
Roseline Martus
Zwijndrecht
34:29
34:16
57
Mina Ouahabi-Tupamahu
Moordrecht
34:29
34:16
58
Aletta Faber
Waddinxveen
34:35
34:22
59
Debbie Idzes
Zoetermeer
34:44
34:40
60
Marielle Mazee
AV '47
35:29
35:18
61
Bernadet de Keyzer
Gouda
35:42
35:33
62
Ellen Boot
AV '47
36:23
36:12
63
Fiona Dekker
Waddinxveen
41:26
41:13
64
Natascha van Kesteren
Waddinxveen
41:37
41:34
65
Patricia Hengeveld
Boskoop
41:38
41:27
H10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Blokland
Antilope
36:38
36:38
2
Julius Werk
Haag Atletiek
36:41
36:41
3
Tijn Jansen
Haastrecht
37:23
37:21
4
Pascal Verbeek
Gouda
37:46
37:45
5
Harmen Perk
Antilope
37:55
37:54
6
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
37:59
37:58
7
Xavier Crolla
AV '47
38:36
38:35
8
Arjan van den Berg
Flevo Delta
39:50
39:49
9
Stefan Pellekooren
Boskoop
39:51
39:51
10
Roland den Hertog
Gouda
39:52
39:50
11
Leon van Prooijen
AV '47
39:54
39:53
12
Gabri Hoogenboom
Hazerswoude Rijndijk
40:13
40:11
13
Gerard Droog
PAC
40:16
40:15
14
Robin Krins
Waddinxveen
40:51
40:49
15
Bastiaan Blokland
Oegstgeest
42:00
41:58
16
Mark Boon
Gouda
42:02
42:00
17
Vincent Boere
Antilope
42:14
42:11
18
Dammers Bergman
AAV '36
42:45
42:42
19
Jeffrey Wolswijk
Zegveld
42:58
42:56
20
Arnoud Rijneveld
AV Gouda
42:59
42:48
21
Hans Helmig
Waddinxveen
43:09
43:09
22
Rob Hoefnagel
AV '47
43:27
43:23
23
Jan de Jong
AV '47
43:42
43:41
24
Stephan Oosterhuis
Boskoop
43:48
43:47
25
Menno Wolswijk
Gouda
43:49
43:46
26
Jelle Meijer
Antilope
44:29
44:26
27
Rob Kuiper
Reeuwijk
44:32
44:30
28
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
44:37
44:34
29
Hans Coomans
OSS-VOLO
45:15
45:14
30
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
46:21
46:19
31
Jurriaan Wils
AV Gouda
46:34
46:22
32
Oscar de Vlaming
Gouda
46:57
46:56
33
Walter de Wilde
AV Gouda
47:09
46:58
34
Kars Brouwer
Haag Atletiek
47:12
47:09
35
Robin van Velzen
Waddinxveen
47:28
47:13
36
Harry douma
Ter Aar
47:29
47:22
37
Davey stolwijk
Waddinxveen
47:41
47:32
38
RenÚ Smulders
Antilope
47:41
47:38
39
Michel Boers
Waddinxveen
47:52
47:43
40
Thommy Sopakuwa
Waddinxveen
47:58
47:52
41
Ron Groenenberg
Antilope
47:59
47:54
42
Zbjgniew Altmajer
Gouda
48:03
47:54
43
Peter Krijgsman
Waddinxveen
48:06
48:00
44
Mark van Wijk
Waddinxveen
48:17
48:13
45
Fred Bijman
Waddinxveen
48:18
48:09
46
Raymond Bosman
Waddinxveen
48:20
48:10
47
Axel ten Barge
Waddinxveen
48:28
48:16
48
Rob van der Loo
Waddinxveen
48:29
48:25
49
Siebe Goudkade
Boskoop
48:31
48:19
50
RenÚ Kersbergen
Antilope
48:36
48:22
51
Hans van den Hil
Antilope
48:41
48:37
52
Kilian Obniski
Rijpwetering
48:59
48:52
53
Kamil Obniski
Rijpwetering
49:00
48:53
54
Frank Koevoets
Bodegraven
49:06
49:02
55
Ed Wiersema
Leiden
49:17
48:59
56
Ries Loef
AV '47
49:20
49:16
57
Rens Paauw
Boskoop
49:40
49:31
58
Fred de Koning
Antilope
50:11
49:59
59
Dennis Zijderhand
Gouda
50:24
50:15
60
Rob Meijer
Antilope
50:28
50:24
61
Arry Zwaan
Alphen aan den Rijn
50:41
50:39
62
Peter Salome
Boskoop
51:04
50:46
63
Ruud Brandenburg
Antilope
51:17
51:03
64
Amit Patel
Waddinxveen
51:40
51:36
65
Marcel Pellekooren
Boskoop
51:59
51:46
66
Gerben Strampel
Rijsenhout
52:03
51:57
67
Arie Bunnik
AAV '36
52:03
51:54
68
Jan Cornelis Wolff
Gouda
52:24
52:17
69
Toine Setz
Reeuwijk
52:31
52:14
70
Gerard van Biesen
Capelle aan den IJssel
52:55
52:49
71
Fons Lens
Waddinxveen
53:28
53:17
72
Michel Buurman
Waddinxveen
53:43
53:27
73
Danny Heuvelman
Gouda
54:08
53:54
74
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
54:16
53:57
75
Ron Stuurman
Antilope
54:20
54:09
76
Pieter Hoogeterp
De Meern
54:22
54:09
77
Yoeri van der Putten
Boskoop
54:43
54:34
78
Kees Dorresteijn
Reeuwijk
54:58
54:39
79
Paul Geenen
Triathlon
55:56
55:48
80
Olaf Sopakuwa
Waddinxveen
55:59
55:53
81
Bart de Korte
Gouda
56:13
56:05
82
Martijn Michels
Boskoop
56:14
56:07
83
Siem Hornis
Gouda
56:18
56:01
84
Fred Struik
Waddinxveen
56:41
56:35
85
Jeroen Mulder
Antilope
56:45
56:31
86
Jos M÷hle
Waddinxveen
57:12
56:57
87
Amando Memel
Capelle aan den IJssel
57:51
57:33
88
Johan Kompier
Nieuwerbrug
57:51
57:48
89
Richard Verstegen
SC Reeuwijk
58:00
57:50
90
Jan van der Meij
AV '47
58:03
57:49
91
Mark Stam
Moordrecht
58:15
57:59
92
Floris van Tol
Waddinxveen
58:16
58:08
93
Theo Mattie
AAV '36
58:21
58:11
94
Dick Hut
Antilope
58:23
58:10
95
Marco Kleiweg
AV '47
58:27
58:12
96
Ralph Idzerda
Rotterdam
58:34
58:17
97
Arno Hogenelst
Antilope
59:06
58:53
98
Cor Droog
Boskoop
59:20
59:10
99
Jari van der Eijk
Delft
59:51
59:34
100
Miguel angel Rodriguez
Gouda
1:00:08
1:00:06
101
Damy de Zwart
Waddinxveen
1:01:07
1:00:53
102
Joshua van Meuwen
Waddinxveen
1:01:09
1:01:09
103
Edwin Geluk
Waddinxveen
1:02:22
1:02:09
104
RenÚ Mulders
Waddinxveen
1:05:30
1:05:15
105
Martin Damen
Zevenhuizen Zh
1:06:58
1:06:45
106
Peter de Valois
Zoetermeer
1:07:23
1:07:05
D10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemarie Dekema-de Rek
Gouda
42:37
42:34
2
Marit Stuurman
Zoetermeer
45:46
45:44
3
Van der Loo
Antilope
48:28
48:25
4
JosÚ Piest
's-Gravenhage
48:40
48:30
5
Daisy Kruimink
Voorne Atletiek
49:04
48:58
6
Maartje van Meijel
Waddinxveen
49:14
49:01
7
Annelieke van Weele
Waddinxveen
50:31
50:23
8
Marjolijn van Tol
Zevenhuizen
51:16
51:10
9
Yvonne Stikkelbroeck
Delft
51:21
51:15
10
Cyanne Janmaat
Waddinxveen
52:28
52:14
11
Angela Hunink
Rijswijk
52:28
52:12
12
Marjolein Vlasblom
PAC
52:44
52:36
13
Suzanna Weijs
Waddinxveen
54:37
54:33
14
Marie Cramer
Waddinxveen
54:54
54:37
15
Brigit Verkleij
SC Reeuwijk
55:20
55:12
16
Samantha de Knecht
Waddinxveen
56:04
55:54
17
Maartje ten Barge
Best
56:14
56:01
18
Gezina Alzema
Antilope
56:48
56:35
19
Lizzy Reith
Waddinxveen
58:01
57:46
20
Monique Kester
Waddinxveen
58:15
58:10
21
Janine van Maaren
Waddinxveen
58:16
58:09
22
Henriette Pellekooren
Antilope
58:17
58:01
23
Birgit Fijen
Gouda
58:22
58:15
24
Tamara Mourits
Antilope
58:25
58:13
25
Danielle Konijn
Antilope
58:25
58:13
26
Deliaan van der Vaart
AV Gouda
58:29
58:19
27
Linda Steenhuis
Antilope
59:12
59:05
28
Anita van Duijn
SC Reeuwijk
59:21
59:12
29
Milou van Luijk
Waddinxveen
59:51
59:34
30
Sandra Roland
SC Reeuwijk
1:00:27
1:00:18
31
Jenny Verstegen
SC Reeuwijk
1:01:47
1:01:38
32
Marian Vooijs
Antilope
1:02:43
1:02:27
33
Ramona Bosvelt
Waddinxveen
1:03:23
1:03:12
34
Emilija Hardeman
Schoonhoven
1:03:44
1:03:35
35
Lonneke Goei
Antilope
1:04:22
1:04:11
36
Olga van der Laan
Oss
1:05:29
1:05:15
37
Edith Sybesma
Antilope
1:05:31
1:05:15
38
Mariska Neukerk
Antilope
1:06:27
1:06:11
39
Francis Leeflang
IJsselrunners
1:07:09
1:06:58
40
Angela Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
1:07:09
1:06:59
41
Birgitta Hodde
Nederhorst den Berg
1:09:57
1:09:39
42
Anca van der Reijjken
Antilope
1:14:45
1:14:29
H15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
J°rgen Verstralen
Stolwijk
54:42
54:41
2
JanKees Jacobse
AV Gouda
58:20
58:20
3
Tim Versluis
Amsterdam
1:00:32
1:00:31
4
Jan van Tol
AAV '36
1:02:39
1:02:37
5
Tim de Rooij
Nieuw-Vennep
1:03:35
1:03:35
6
Jan van der Meer
Antilope
1:04:17
1:04:16
7
Nico Scheffer
Vlaardingen
1:05:23
1:05:23
8
Pieter-Jos Blokzijl
Alphen aan den Rijn
1:05:49
1:05:47
9
Edwin Evengroen
Gouderak
1:06:11
1:06:09
10
Wouter Huizinga
Ilion
1:08:32
1:08:30
11
Bob Dekema-de Rek
Gouda
1:09:08
1:09:07
12
Martijn Mulders
AV '47
1:09:23
1:09:19
13
Patrick van Middelkoop
Waddinxveen
1:09:32
1:09:29
14
Marck van Middelkoop
Waddinxveen
1:09:32
1:09:28
15
Marten Schroten
Waddinxveen
1:10:00
1:09:53
16
Bert van Nierop
Bodegraven
1:10:28
1:10:23
17
Wouter van Straalen
Boskoop
1:11:07
1:11:01
18
Joost de Kleuver
Clytoneus
1:11:59
1:11:54
19
Nico van Hoek
Antilope
1:12:58
1:12:56
20
Joris Bronkhorst
Rijswijk Zh
1:14:01
1:13:55
21
Mark Verhagen
Bodegraven
1:14:08
1:14:06
22
Casper Hoogzaad
Gouda
1:15:03
1:14:57
23
Pieter Vincent
Best
1:15:30
1:15:27
24
Rick Cosijn
Gouda
1:15:45
1:15:39
25
Richard Moons
Antilope
1:16:17
1:16:14
26
Ad Mocking
Antilope
1:16:52
1:16:52
27
Hajo Houtzager
Antilope
1:18:18
1:18:16
28
Michel Luijbregts
Antilope
1:18:19
1:18:16
29
Ron Bouwman
Rotterdam
1:20:02
1:19:58
30
Peter Barnouw
PAC
1:20:17
1:20:16
31
Rens van der Meer
Antilope
1:20:17
1:20:17
32
Piet Staal
Bodegraven
1:21:16
1:21:14
33
Wilco van Leeuwen
Zoetermeer
1:22:43
1:22:39
34
Onno Hoogendoorn
Alphen aan den Rijn
1:23:41
1:23:39
35
Dinant Hietkamp
Waddinxveen
1:24:05
1:24:03
36
Armand Lant
Waddinxveen
1:27:24
1:27:17
37
Jeroen van Yperen
Waddinxveen
1:27:26
1:27:19
38
Peter de Haan
Gouda
1:27:33
1:27:28
39
Sebastiaan Kruijf
Leiden
1:31:18
1:31:13
40
Richard Amersfoort
Leiden
1:31:18
1:31:13
41
Thieu Engels
Amsterdam
1:31:53
1:31:50
D15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heidi Quint-Frings
Gouda
1:16:48
1:16:44
2
Melissa Roos
Bodegraven
1:21:16
1:21:14
3
Manon Helmich
AV Gouda
1:22:33
1:22:26
4
Svenja Riemann
's-Gravenhage
1:28:45
1:28:40
5
Petra Rijk
Leiden
1:32:02
1:31:57
6
Monique Hietkamp
Waddinxveen
1:32:24
1:32:23
www.uitslagen.nl
07-10-2018 21:05