Uitslagenlijst RUNNERSWORLD Wintercup

Lelystad - Zondag 7 oktober 2018

4-8, 800M - KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hofman
Lelystad
3:58
2
Eloise Gerringa
Spirit Lelystad
4:32
3
Jorrit van den Berg
Lelystad
4:58
4
evi Beele
Lelystad
5:09
5
Yfke Bremer
Dronten
5:27
6
Lucas Postma
Almere
5:37
7
Kathelijne Gerringa
Lelystad
6:22
9-11, 800M - KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Stobbe
Almere '81
3:20
2
Revi Stobbe
Almere
3:34
3
Amber Visch
Lelystad
4:02
-17, 2 KM - JEUGD LO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke glas
Lelystad
9:01
2
Luca Gerringa
Spirit Lelystad
9:36
3
Roy van Weezep
Lelystad
9:38
4
Bram Hiemstra
Lelystad
11:20
5
Danique Huis in 't Veld
Meppel
11:21
6
Linde de Kromme
Lelystad
12:15
7
Alen Janssen
Lelystad
12:21
M/V17, 2 KM - JEUGD LO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Hiemstra
lelystad
11:20
-17, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric glas
Lelystad
21:36
2
Jari Bras
Lelystad
23:56
3
Skye van den IJssel
lelystad
25:02
4
Rick Winkelman
Spirit Lelystad
25:32
5
Leon Winkelman
Spirit Lelystad
25:38
6
Kjell Geerlings
Lelystad
25:48
7
Sterre Kruijsifix
Lelystad
26:13
8
Ilse Bierma
Lelystad
27:16
9
Lieve Kruijsifix
Lelystad
27:48
10
Bente Kruijsifix
Lelystad
27:49
M17+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirco Hogetoorn
Spirit Lelystad
19:37
2
Clifton Martendorp
Lelystad
20:37
3
Roger Davin
Lelystad
21:42
4
Robert Brussee
Nunspeet
23:01
5
Sebastiaan Duijff
Dronten
23:23
6
Rian Stehouwer
dronten
31:09
M36+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lennart Otten
Dronten
20:39
2
Jurgen Wijnruit
Lelystad
20:42
3
Floris Kruijsifix
Lelystad
22:07
4
Marco Koeleman
lelystad
23:18
5
Liron Siderius
Dronten
23:24
6
Dimitry Fleming
Lelystad
23:37
7
Arjan Hendriksen
Almere
23:48
8
Michael Bras
Lelystad
23:59
9
Berjo Poel
Lelystad
24:02
10
Simon Bijker
Lelystad
27:18
11
Faisal Bourass
Lelystad
29:23
12
Dennis de Vente
Lelystad
30:44
13
Sonja van Lieshout
Lelystad
43:19
M51+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
20:49
2
Ruud Disse
Lelystad
21:37
3
Gert Brussee
Running2000
22:03
4
Gerrit Mulder
Harderwijk
22:33
5
Paul Anneveldt
Loopgroep De Bazuin
23:12
6
Bob Klomp
Bussum
24:41
7
Dennis Geerlings
Lelystad
25:59
8
Wilbert Heeman
Lelystad
27:17
9
Rob de Swart
Lelystad
30:21
M/V65, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roelof Pepping
avVN
23:02
2
Mart de Bruin
Lelystad
23:35
3
Rob Glebbeek
Lelystad
25:42
4
Hotze Attema
Lelystad
28:39
5
Pieter van der Zwaag
Spirit Lelystad
29:28
6
Henk Jongman
Lelystad
31:26
7
Layla Torenvliet
Lelystad
32:05
8
BvDonk
Lelystad
33:32
9
JurriŽn Kemmink
Lelystad
33:37
10
George van Maaren
Lelystad
39:47
11
Bert Brink
Dronten
56:56
V17+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos van den IJssel
Lelystad
20:45
2
Gaby Remmelts
Lelystad
25:21
3
Kim Linszen
Lelystad
29:26
4
Noortje Friederich
Lelystad
29:27
5
Mylou Starrenbrug
Lelystad
29:31
V36+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Bremer
Dronten
21:09
2
Diana Raap
Lelystad
25:10
3
Sandra Verschure
Lelystad
29:37
4
Suzanne Torenvliet
Triathlon
30:35
5
Esther Kruijsifix
Lelystad
30:38
6
Rochelle van Abeelen
Lelystad
43:20
V51+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Micke Gerritzen
Lelystad
27:22
2
IJtje Jonker
Spirit Lelystad
27:50
3
Ina Sweep
Lelystad
29:38
4
Marlies Wullink
Lelystad
29:39
5
Karin Vesterink-Geubbels
Lelystad
30:51
6
Marianne Eelman
Spirit Lelystad
30:53
7
Monique van der Horst
Spirit Lelystad
33:26
-17, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn van den IJssel
Lelystad
38:27
2
Sven van Weezep
Spirit Lelystad
53:41
M17+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Postma
Almere
38:26
2
Jan Dirk Westmaas
Dronten
52:41
3
Joeri Wolf
Arnhem
57:10
M36+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Murk Falkena
Dronten
38:29
2
Gerrit Alkema
Athlos
38:49
3
Rogier Beele
Lelystad
39:33
4
Fred Havinga
Almere
44:42
5
Remko Evenboer
Almere
44:55
6
Jeroen Huis in 't Veld
Meppel
45:03
7
Gabor van den Berg
Lelystad
45:15
8
Johan Visch
Lelystad
45:16
9
Marcel van Schooneveld
Lelystad
45:17
10
Aram van der Velden
Lelystad
45:30
11
Marco Winkelman
Spirit Lelystad
45:32
12
Richard Jongejan
Lelystad
46:44
13
Martijn van Weerdhuizen
Lelystad
47:04
14
Erik van Weezep
Lelystad
47:07
15
Bas Duynstee
Spirit Lelystad
47:10
16
Dennis van Dijk
Lelystad
47:19
17
Pieter Riley
Almere
47:51
18
Ydo van Veenendaal
Lelystad
47:52
19
Niels Steenbergen
Almere
48:09
20
Teun Klos
Lelystad
48:31
21
Raymond Hakkert
Lelystad
48:41
22
Ahmed Bourass
Lelystad
48:51
23
Maarten van Dorp
Lelystad
49:07
24
Andries Paarlberg
Almere
49:29
25
Donovan Lingers
Almere
50:09
26
Van Liempt
Spirit Lelystad
50:16
27
Rocky Holland
Oldenzaal
50:50
28
Peter Kuilboer
Lelystad
51:53
29
Gerard de Pee
Lelystad
52:06
30
Peter Wijnands
Lelystad
53:00
31
Sander van den Brink
Lelystad
54:03
32
Renť Ester
Lelsytad
54:33
33
Hans van der Kroft
Lelystad
58:30
34
Henk Sasse
Lelystad
1:00:03
35
Marco Fafieanie
Lelystad
1:00:17
36
Peter Bouma
Lelystad
1:01:59
37
Johan Mulder
Lelystad
1:03:51
38
Patricia Lahuis
Lelystad
1:05:10
39
Sander Wolschrijn
Spirit Lelystad
1:14:52
M51, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Wolf
Lelystad
40:19
2
Paul Latour
Almere
45:52
3
Jos van Rijn
Lelystad
46:22
4
Erik Bezema
Spirit Lelystad
46:56
5
Jos de Grauw
Almere
47:13
6
Alphons Klebbers
Lelystad
47:21
7
Marcel Warmerdam
Spirit Lelystad
51:20
8
Antoni van Elburg
Flevo Delta
52:23
9
Cees Geers
Lelystad
55:59
10
Ron Grift
Lelystad
56:08
11
Peter Velthuis
Almere
56:45
12
Jos Proost
Almere
57:07
13
Chris Meijer
Lelystad
1:00:05
14
Harry Stoorvogel
Lelystad
1:02:00
15
Eric de Kluijver
Lelystad
1:06:59
16
Herman van der Ham
Spirit Lelystad
1:09:52
M65, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton kok
Lelystad
48:39
2
Maarten schoone
Spirit Lelystad
56:43
3
Ahmed el Faouzi
Lelystad
57:13
4
Cees Roozenburg
Lelystad
58:22
5
Ineke roozenburg
Spirit Lelystad
58:29
6
Gerard van Kempen
Hardlopen.nl
58:31
7
Joke vink-keinhorst
Lelystad
1:03:29
8
Wil Eerman
Spirit Lelystad
1:03:29
9
Jan Jonker
Biddinghuizen
1:03:56
10
Marijke Rosmalen
Spirit Lelystad
1:05:58
11
Jan Jongman
Elburg
1:05:58
V36+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alet Nijhof
Lelystad
49:23
2
Miranda Witte
Dronten
53:07
3
Ellen Heeren
Dronten
54:40
4
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
55:54
5
Sabrina Oostra
Ede Gld
56:04
6
Simone Toppers
Spirit Lelystad
1:01:54
7
Jacoba Smits
Spirit Lelystad
1:03:52
8
Petie Schellingerhout
Lelystad
1:14:50
V51+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicolette Janssen
Spirit Lelystad
55:54
2
Klara Bultsma
Spirit Lelystad
56:04
3
Janine van der Meer
Spirit Lelystad
57:23
M36+, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohamed Farhani
Lelystad
1:00:02
2
Alwin Richter
Lelystad
1:02:09
3
Ramon Hofman
Lelystad
1:02:10
4
Edmar Hagen
Almere
1:10:33
5
Bart Bijnens
Spirit Lelystad
1:14:42
6
Erik Oevering
Nagele
1:20:45
M51+, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Fokker
avVN
1:07:06
2
Wim Bok
Lelystad
1:15:00
3
Vincent van Yperen
Flevo Delta
1:25:44
M/V65, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen Lemstra
Lelystad
1:04:00
2
Peter Geurtsen
Spirit Lelystad
1:24:27
3
Willem Landman
Spirit Lelystad
1:24:42
4
Richard Vroom
Lelystad
1:42:29
V17+, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Natasja Geraets
Wageningen
1:15:05
V36+, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Vos
Running2000
1:07:27
2
Ingrid van Weezep
Lelystad
1:18:35
W5-6, WANDELEN 5.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Huis in 't Veld
Meppel
52:00
www.uitslagen.nl
09-10-2018 09:24