Uitslagenlijst 30e Kleine Haar Loop - De LAATSTE !!

Kring van Dorth - Zondag 7 oktober 2018

MAN, 1.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ypke Schuurman
Bathmen
4:36
4:35
2
David De Orde
Diepenveen
5:13
5:08
3
Max Kolkman
Deventer
5:25
5:24
4
Simon de Olde
Diepenveen
5:28
5:23
5
Camiel Fluit
Ede Gld
5:40
5:36
6
Naut Hollering
Deventer
5:57
5:55
7
Kian Fluit
Ede Gld
6:03
6:00
8
Quinten Fluit (heeft 1.5 Km gelopen
Ede Gld
6:30
6:30
9
David Vennink
Uithoorn
7:29
7:27
10
Daniel Vennink
Uithoorn
7:57
7:56
11
Herman Vlierman
7:58
7:50
12
Menno Papegaaij
Deventer
8:03
7:55
13
Chris Weisbeek
Deventer
11:00
10:56
14
Jesse Weisbeek
Deventer
11:00
10:55
VROUW, 1.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frederique Brinkman
Gorssel
5:02
4:58
2
Ilse van Bree
Eefde
5:14
5:12
3
Anna Kolkman
Deventer
5:23
5:22
4
Anouk van Bree
Eefde
5:42
5:39
5
Nadieh Brinkman
Gorssel
5:46
5:42
6
Lotte lubbers
Deventer
6:47
6:41
7
Norah lubbers
Deventer
6:51
6:45
8
Noy Atia
Zwolle
6:53
6:47
9
Liat Atia
Zwolle
6:54
6:48
10
Femke Lijftogt
Gorssel
7:03
7:00
11
Elynn ‘t Hoen (heeft 1.5 Km gelopen
Bathmen
7:06
7:05
12
Femme ‘t Hoen(heeft 1.5 Km gelopen
Bathmen
7:06
7:05
13
Femke Papegaaij
Deventer
7:38
7:30
14
Ylva Van den Heuvel
Eefde
7:53
7:46
15
Djoa van der Meij
Eefde
7:54
7:48
16
Marly Dikken
Eefde
7:54
7:49
17
Fien van den Heuvel
Eefde
8:10
8:03
18
Senna Walder
Deventer
9:25
9:22
MAN, 2.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Kolkman
Deventer
8:40
8:39
2
Xander Fluit
Ede Gld
9:03
9:01
3
Ilyas Tajiri
Epse
9:06
9:05
4
Loďc Schuurman
Bathmen
9:15
9:13
5
Kai Snel
Gorssel
9:25
9:24
6
Emilius van Poecke
Gorssel
10:03
10:02
7
Ole Ettema
Gorssel
10:05
10:04
8
Bjorn Koerhuis
Deventer
10:29
10:28
9
Finn de Grutter
Diepenveen
10:48
10:47
10
Elias Koerhuis
Deventer
11:18
11:17
VROUW, 2.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danique Fluit
Ede Gld
11:32
11:29
2
Suus de Grutter
Diepenveen
11:51
11:49
3
Anne Snel
Gorssel
12:04
12:02
4
Marit Zwerus
Diepenveen
12:45
12:45
5
Tess Baas
Diepenveen
12:45
12:45
6
Lynn Baas
Diepenveen
12:45
12:44
7
Finne Ettema
Gorssel
13:01
12:59
8
Lieke Bruggeman
Gorssel
13:07
13:05
MAN, 5.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Groot Bronsvoort
Marienheem
19:44
19:43
2
Hendri Weenk
Borculo
20:00
19:59
3
Oscar Greven
Zutphen
20:20
20:18
4
Riet van
Warnsveld
21:56
21:55
5
Manfred Vels
Doetinchem
23:19
23:16
6
robert Landman
Zutphen
24:03
24:01
7
Tom Koojman
Eefde
24:24
24:23
8
Max de Winter
Deventer
24:28
24:21
9
Tonnie de Winter
Deventer
24:38
24:30
10
Luc Hendriksen
Brummen
25:20
25:07
11
Hendri Lensink
Laren Gld
25:32
25:27
12
Gerbert Ketting
Ruurlo
25:37
25:35
13
Ronald Hendriks
Lochem
25:55
25:53
14
Ralph Schuurman
Deventer
26:05
26:03
15
Peter Schieven
Almen
26:09
26:04
16
Sujith Holtrup
Zwolle
26:17
26:16
17
Stef van der Zee
Eefde
26:48
26:47
18
Thijn van der Zee
Eefde
26:49
26:47
19
Roelof wiebing
Deventer
27:01
26:51
20
Arend-Jan Loozeman
Olst
27:28
27:24
21
Bjorn Sieders
Gorssel
27:49
27:48
22
Xavi Koster
Gorssel
27:52
27:51
23
Herman Oltvoort
Laren Gld
27:53
27:19
24
Edwin Ruumpol
Borculo
27:54
27:21
25
tieme rijks
Gorssel
28:17
28:15
26
Wilco Olden
Bathmen
28:21
28:18
27
Henk Bielderman
Laren Gld
28:42
28:34
28
Theo De Winter
Kring van Dorth
28:45
28:35
29
Lucas van Vilsteren
Epse
28:48
28:45
30
Thomas Walder
Deventer
29:09
28:40
31
Renz Heijink
Almen
29:33
29:26
32
Ronnie Heijink
Almen
29:33
29:26
33
Marcel Baas
Diepenveen
30:01
29:54
34
Michiel Kooijman
Eefde
30:09
29:56
35
Johan Van Ittersum
Deventer
30:23
30:11
36
Arno Geerts
Zutphen
30:24
29:48
37
Toon Woertman
Deventer
30:26
30:25
38
Danny Hollering
Deventer
30:29
30:23
39
Stijn Timmer
Zutphen
30:33
30:27
40
Floris Geurts
Gorssel
30:54
30:52
41
Gerti van der Meij
Bathmen
31:30
31:26
42
Gerrit Morrenhof
Heino
31:35
31:15
43
Guido de Hart
Deventer
32:58
32:44
44
Marc Siemelink
Diepenveen
33:05
32:54
45
Joost Siemelink
Diepenveen
33:05
32:54
46
Lars de Winter
Kring van Dorth
33:07
32:57
47
Guillermo Grana Gestal
Apeldoorn
33:36
32:59
48
Lloyd Mantle
Bathmen
33:55
33:39
49
Jos Geverink
Laren Gld
34:19
33:57
50
Otto Westra
Bathmen
34:49
34:22
51
Joep Didden
Harfsen
35:14
34:55
52
Fulco Holtrup
Zwolle
35:15
34:56
53
Henk Gieteling
Deventer
35:22
35:07
54
Gerrit Bleumink
Laren Gld
35:33
35:09
55
Bert Willemsen
Baarn
35:55
35:34
56
Henk Kloosterboer
Bathmen
35:58
35:33
57
Anton Kruiderink
Zutphen
36:05
35:51
58
Wim Jeurnink
Deventer
36:09
35:57
59
Henk kok
Deventer
36:41
36:37
60
Hans meijer
Colmschate
37:04
36:48
61
Hans de Hart
Deventer
37:22
37:08
62
Wim de Greeff
Joppe
38:30
38:11
63
Wil Roozenboom
Zutphen
38:36
38:10
64
Willem Hupkes
Deventer
39:24
38:58
65
Drik van der Scheer
Wichmond
39:57
39:43
66
Gerrit Waggeveld
Deventer
41:12
40:45
67
Ab Koetsier
Holten
41:18
40:59
68
Piet De Schaatser
Schalkhaar
45:05
45:04
69
Johan Koopman
Amersfoort
51:35
51:15
VROUW, 5.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jackie Beumer ( chip weg = betaald)
Laren Gld
10:57
10:23
2
Linda Ooms
Tonden
21:18
21:17
3
Wilma Fraas
Laren Gld
24:40
24:39
4
Lia van der Meulen
Apeldoorn
25:03
24:55
5
Liesbeth Brinkman
Gorssel
25:12
25:11
6
Dorine Janssen
Lochem
27:05
27:02
7
Anne Oltvoort
Borculo
27:53
27:20
8
Gyorgyi Corbet
Zutphen
28:49
28:47
9
Saskia Henskens
Deventer
28:52
28:49
10
Sandra Hout-Bouwmeister
Brummen
29:37
29:23
11
Carine Kleine Haar
Enschede
30:07
29:56
12
A. Derksen
Dieren
30:45
30:30
13
Lisette Senger
Deventer
31:38
31:13
14
Jenneke Preuter
Epse
31:42
31:34
15
Mascha Holtrup
Zwolle
31:45
31:24
16
Anke Hamer
Laren Gld
32:10
32:00
17
Jes Holtrup
Zwolle
32:18
32:16
18
Margreet scholerman
Deventer
32:22
32:16
19
Marieke Postmus
Deventer
32:33
32:23
20
Marieke Nijkamp
Deventer
32:43
32:31
21
Lia Elbertsen
Zutphen
32:48
32:25
22
Leonie Baas
Diepenveen
32:49
32:43
23
Joke Bennink
Deventer
33:00
32:52
24
Angeliek Arts
Arnhem
33:03
32:51
25
Anita Roeterdink
Bathmen
33:10
32:48
26
Fannie Hagendoorn
Groningen
33:17
33:11
27
Carien Wessels
Markelo
33:21
33:11
28
Elvira Folmer
Warnsveld
33:25
33:08
29
Miranda Momberg
Hengelo Gld
33:26
32:51
30
Margreet Spierings
Deventer
33:31
33:11
31
Anouk Nieuwenhuis
Zutphen
33:35
33:00
32
Irthe Brummelman
Laren Gld
33:51
33:24
33
Janette Endeman
Lochem
33:51
33:25
34
E. Endeman
Lochem
34:13
33:50
35
Astrid Freytag
Nijmegen
34:24
33:58
36
Maartje Holt
Zutphen
34:45
34:36
37
Ine van der Form
's-Gravenzande
34:45
34:30
38
Helen Timmer
Zutphen
34:46
34:40
39
Sylke Nijkamp
Epse
34:48
34:36
40
Marjan de Greef
Lochem
34:56
34:34
41
Riet Woldering
Voorst gem Voorst
35:00
34:51
42
Hanny Poelert- Bielderman
Laren Gld
35:04
34:55
43
Elly Gravendeel
Schalkhaar
35:13
35:09
44
Anastasia Willemsen
Baarn
35:19
34:58
45
Alie Bovendorp
Brummen
35:34
35:19
46
Marjon Fluit
Ede Gld
35:48
35:42
47
Hubertien Olthuis
Deventer
35:50
35:36
48
Patricia Hofstede
Deventer
35:51
35:35
49
Thea Kemper
Deventer
35:53
35:31
50
Patricia Willemsen
Baarn
35:55
35:35
51
Caitlin Vedder
Eefde
36:11
36:06
52
Danielle Dikken
Eefde
36:11
36:06
53
Johanna Lansink
Laren Gld
36:17
36:01
54
Gedi Hendriks-Bleumink
Lochem
36:25
36:13
55
Gea Schuppert
Gorssel
36:25
36:02
56
Tamara van den breemen
Zutphen
36:31
36:23
57
Babeth van vilsteren
Epse
37:37
37:33
58
Sybil van Oijen
Epse
38:12
37:54
59
Rosa van den Heuvel
Eefde
38:18
37:48
60
Anne Greet Bloemendaal
Keijenborg
38:21
37:46
61
Schoolderman Ria
Eefde
38:30
38:12
62
Annie Wouda
Apeldoorn
38:30
38:12
63
Marjo Jansen
Bathmen
39:17
38:58
64
Esther Dolphijn-Eijlders
Zutphen
39:19
38:54
65
Berdie Klein Geltink
Deventer
39:30
38:52
66
Adrie Eising
Lochem
39:30
39:14
67
Caroline van vilsteren
Epse
40:27
40:23
68
Irma van Delzen
Zutphen
40:33
40:19
69
Carla Ketelaar
Deventer
40:45
40:23
70
Karin Loskamp
Warnsveld
40:50
40:41
71
Marlon bogaard
Deventer
41:00
40:36
72
Marjan Horn
Bathmen
41:11
41:04
73
Jolanda Penninga
Zutphen
41:12
40:45
74
Sarah van Keulen
Zutphen
41:15
40:49
75
Ans Mellink
Deventer
41:27
41:03
76
Hilde Steekbakker
Gorssel
41:49
41:34
77
Annemarie Olthuis
Deventer
41:55
41:40
78
Marijke Hengstmengel
Bathmen
42:31
42:15
79
Iris van Drie
Deventer
43:34
43:34
80
Kirsten Berndsen
Deventer
43:49
43:20
81
Jeanette Waggeveld
Deventer
46:25
45:57
82
Marianne de krosse
Epse
46:25
46:20
83
Karin Oosterveen
Deventer
46:29
46:08
84
Els Jonker
Deventer
46:38
46:15
85
Giny Kooi
Amersfoort
51:32
51:12
86
Ineke Rouwenhorst
Borculo
54:04
53:19
87
Miranda Olde reuver
Lochem
54:05
53:19
88
Herma van den Brink
Twello
1:06:41
1:06:02
89
Alice van den Brink
Twello
1:06:45
1:06:05
90
Ans Stormink
Gorssel
1:06:54
1:06:13
91
Gea Bruins
Gorssel
1:06:54
1:06:17
92
Isa den hartog
Groningen
1:10:20
1:09:37
93
Gretha Hopma
Groningen
1:10:34
1:09:51
94
Mila den hartog
Groningen
1:10:55
1:10:12
95
Erna Kroese
Velp Gld
1:13:04
1:13:04
96
Lia Schepers
Almen
1:24:58
1:24:23
97
Willemien Schepers
Laren Gld
1:24:59
1:24:24
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Werner Wessels
Markelo
35:49
35:49
2
Davied Meerstra
Deventer
38:20
38:19
3
Sjoerd Malda
Harfsen
38:37
38:36
4
Iljo Fluit
Ede Gld
38:49
38:49
5
Ruben Hiddink
Apeldoorn
39:33
39:33
6
Dirk Hoekman
Bathmen
39:46
39:44
7
BJ De Grutter
Diepenveen
40:10
40:09
8
Wilfred Loozeman
Raalte
41:01
40:59
9
Larbi El Ouahbi
Deventer
41:35
41:33
10
Remco Greven
Schalkhaar
41:42
41:38
11
Maarten van Mierlo
Arnhem
42:23
42:21
12
Sjoerd Hooijsma
Zwolle
44:12
44:05
13
Alexander Schrader
Spankeren
44:20
44:19
14
Manno van der Sluis
Bathmen
44:25
44:21
15
Stefan Koopman
Zwolle
44:54
44:52
16
Willem Romeijn
Voorst gem Voorst
44:56
44:51
17
Niels Fleerkate
Laren Gld
45:36
45:32
18
Cas Bakker
Deventer
46:22
46:18
19
Pieter Boumeester
Ellecom
46:36
46:34
20
Theo jeurnink
Arnhem
47:30
47:27
21
Emond Papegaaij
Deventer
47:37
47:32
22
Erik van Ekeris
Joppe
47:37
47:32
23
Frank Hamer
Laren Gld
47:37
47:26
24
Ronald Verstappen
Deventer
47:54
47:50
25
Harm Dijkman
Holten
47:57
47:51
26
Izak Pattij
Deventer
48:10
48:02
27
Henk Valkeman
Zutphen
48:12
48:03
28
Emiel Sanders
Deventer
48:20
48:12
29
Bart-Jan Veldink
Laren Gld
48:26
48:13
30
Rijjan Bos
Gorssel
48:33
48:28
31
Frans van Delft
Zwolle
48:35
48:17
32
Rainier Ilbrink
Laren Gld
48:43
48:33
33
Jan Wesseldijk
Laren Gld
49:03
48:50
34
Martijn peters
Zutphen
49:09
48:29
35
Gerrit Enderink
Joppe
49:13
49:03
36
Mark Bakker
Deventer
49:16
48:55
37
Arjen de Haan
Gorssel
49:22
49:16
38
Peter Dwars
Brummen
49:44
49:16
39
Alfons Jeurink
Schalkhaar
49:50
49:36
40
Koos Ronde
Twello
49:58
49:50
41
Rene Hekkelman
Laren Gld
50:04
49:59
42
Rob Deters
Deventer
50:07
49:50
43
Gert van oorspronk
Apeldoorn
50:47
50:41
44
Nico Kamphuis
Deventer
50:52
50:41
45
Bob Nahuis
Bathmen
50:55
50:40
46
Olle Geurts
Deventer
51:01
50:42
47
kasper van Ekeris
Joppe
51:07
51:02
48
Martijn Weisbeek
Deventer
51:11
50:46
49
Jan Rood
Bathmen
51:17
51:09
50
Frank Lijftogt
Gorssel
51:22
50:50
51
Leon Huitink
Aalten
51:25
51:06
52
Arjan Busser
Zutphen
51:35
51:27
53
Eddy Veltmaat
Laren Gld
51:44
51:35
54
Jeroen Stekelenburg
Laren Gld
52:01
51:55
55
Peter Eerenbeemd
Deventer
52:17
51:58
56
Gerard de Ruiter
Almen
52:20
52:10
57
Jan van derForm
's-Gravenzande
52:36
52:20
58
Ap Onis
Gorssel
52:59
52:49
59
Theo Kosters
Goor
53:00
52:57
60
John Zanoni
Lochem
53:11
52:44
61
Marc Otterspeer
Nieuwerkerk ad IJssel
53:13
52:41
62
Michel Roording
Wichmond
53:23
52:42
63
Francesco Gribling
Bathmen
53:31
53:09
64
Olaf Koot
Bussum
53:48
53:30
65
Mike ’t Hoen
Bathmen
54:00
53:58
66
Arne Keuning
Diepenveen
54:20
53:53
67
Harmen Groenouwe
Bathmen
54:24
54:09
68
Harmen Pelgrum
Lochem
54:35
54:29
69
Richard Baas
Deventer
54:35
54:08
70
Peter Snel
Gorssel
55:15
54:44
71
Raymond Steggink
Holten
55:23
55:02
72
Jeroen Spruit
Deventer
56:08
55:51
73
Frits Poppema
Epe
56:11
55:54
74
Henry Schonewille
Bathmen
56:28
56:13
75
MENCO van Weringh
Laren Gld
56:47
56:41
76
Henk Dijkhuis
Goor
56:57
56:54
77
Maarten Timmer
Zutphen
57:15
57:06
78
Rémi Schrijver
Zutphen
57:18
56:41
79
Nils Leemans
Deventer
57:31
56:56
80
Eric klein nagelvoort
Holten
57:42
57:25
81
Jo Westerveld
Ruurlo
58:31
58:05
82
Dennis Ilbrink
Lochem
58:49
58:25
83
Jos thomassen
Deventer
59:16
58:50
84
Sander Harmsen
Almen
59:26
59:03
85
Bert Frieling
Bathmen
59:35
59:10
86
Arjan-Hans Guntenaar
Keijenborg
59:53
59:25
87
Henk Veldhuis
Deventer
59:58
59:40
88
Gerrit Schepers
Laren Gld
1:00:10
59:52
89
Joost Theeuwes
Warnsveld
1:00:11
59:49
90
Frits van Schagen
Brummen
1:01:01
1:00:32
91
Han Veldink
Harfsen
1:01:14
1:00:50
92
Ronald Bos
Hengelo Ov
1:01:50
1:01:32
93
Luc van Wanrooij
Laren Gld
1:02:10
1:01:33
94
Georg Echternach
Laren Gld
1:02:10
1:01:33
95
Benno Huntink
Doetinchem
1:02:30
1:01:56
96
Kobus Bruns
Gorssel
1:03:03
1:02:30
97
Wim van Schooten
Bathmen
1:03:07
1:02:46
98
Istvan Eremondi
Deventer
1:03:09
1:02:45
99
Paul Scholten
Gorssel
1:04:07
1:03:33
100
Andreas Schuurmans
Deventer
1:08:31
1:08:22
101
Gerhard Borkent
Deventer
1:08:35
1:08:31
102
Hennie Kappert
Gorssel
1:13:16
1:12:42
103
Wil Schenk
Bathmen
1:13:23
1:12:56
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leonie Koopman
Amersfoort
44:54
44:51
2
Amyke Veurink
Zwolle
47:46
47:43
3
Eunice Kers
Deventer
49:56
49:43
4
Joosje Maes
Warnsveld
53:16
53:05
5
Miranda Burgers
Deventer
53:24
53:18
6
Luus Stoop
Eefde
54:06
53:38
7
Willemijn Frieling
Arnhem
54:23
53:59
8
Nancy Gerritsen
Holten
54:32
54:25
9
Anja Sturris
Lochem
55:03
54:34
10
Annie Hagen
Deventer
55:26
54:53
11
Jitske Noordijk
Deventer
55:29
55:02
12
Ina Nijhof
Laren Gld
55:37
55:31
13
Camilla Klein Nagelvoort
Holten
55:37
55:16
14
Minie Paul
Deventer
55:45
55:31
15
Anneke van der Feijst
Bathmen
56:33
56:17
16
Monique van der Meij
Bathmen
56:35
56:20
17
Cobi kolkman
Twello
56:50
56:31
18
Dorien Snel-Veldhoen
Gorssel
56:51
56:20
19
Marian Reinders
Zutphen
56:55
56:28
20
Wiljanneke Dwars
Brummen
56:55
56:28
21
Annette Van Waveren
Lochem
57:17
57:00
22
Mariska Tigchelovend
Holten
57:22
57:14
23
Rita Hummelink
Bathmen
57:44
57:35
24
Marielle Mijnten
Brummen
57:57
57:41
25
Daniëlle Noort
Kring van Dorth
57:58
57:43
26
Gerria Toeter
Raalte
58:15
58:01
27
Nicolette Vreeman
Vorden
58:20
57:57
28
Karin Koers
Twello
58:46
58:27
29
Anna Otten
Vorden
58:57
58:22
30
Christine Moolenaar
Eefde
59:15
58:43
31
Lies Hummelink
Groningen
59:15
59:06
32
Ulrike van den nulft
Lochem
59:19
58:47
33
Martine koenders
Eefde
59:32
59:07
34
Ine Sijbers
Zutphen
1:00:11
59:48
35
Marianne Wiltink
Deventer
1:00:26
1:00:12
36
Jane Voskamp
Gorssel
1:01:02
1:00:33
37
Rixt Zeelenberg
Epse
1:01:09
1:00:58
38
Herma Vehof
Brummen
1:01:50
1:01:29
39
Laila Echternach
Laren Gld
1:02:10
1:01:33
40
Marloes Zwoferink
Deventer
1:02:43
1:02:32
41
Grada Asta
Eerbeek
1:02:45
1:02:20
42
Postmus, Epie
Deventer
1:02:48
1:02:13
43
Ans Achterkamp
Deventer
1:02:52
1:02:40
44
Rita Oortgiesen
Laren Gld
1:03:04
1:02:33
45
Sonja De Vries
Deventer
1:03:09
1:02:45
46
Ineke de Haan
Deventer
1:04:19
1:04:05
47
Saskia Serris
Deventer
1:05:06
1:04:53
48
Ariela Wielinga
Deventer
1:05:15
1:05:03
49
Debby Brandwagt
Deventer
1:05:16
1:05:03
50
Erica Smeitink
Doetinchem
1:05:19
1:05:00
51
Janneke Gerritsen
Zutphen
1:05:29
1:04:59
52
Nancy Irisarri Mendez
Deventer
1:05:46
1:05:34
53
Ingrid Kruit
Warnsveld
1:06:08
1:05:46
54
Johanna Post-Brands
Zutphen
1:06:08
1:05:47
55
Josephien Mollink
Epse
1:06:22
1:06:02
56
Rosemarijn mulder
Deventer
1:06:57
1:06:37
57
Stella Overkamp
Deventer
1:06:58
1:06:44
58
Kathleen Willemsens
Zutphen
1:08:49
1:08:19
59
Nelleke Flikkenschild
Zutphen
1:09:26
1:08:53
60
Marijke Baarspul
Deventer
1:09:28
1:09:02
61
Willeke van Velzen
Laren Gld
1:19:02
1:18:50
MAN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arthur Schramade
Nijmegen
1:01:45
1:01:44
2
Ab Reurslag
Lochem
1:02:21
1:02:20
3
Arne Wessels
Markelo
1:02:33
1:02:33
4
Guido Haaijema
Eefde
1:08:15
1:07:57
5
Jorn Bronsvoort
Bathmen
1:08:38
1:08:34
6
Arian Wassink
Deventer
1:08:56
1:08:54
7
Emiel Huizinga
Almen
1:10:20
1:10:13
8
Nico ten Bokkel
Warnsveld
1:10:35
1:10:32
9
Mark Penninga
Zutphen
1:11:49
1:11:45
10
Rob Bloemenkamp
Bathmen
1:12:05
1:11:59
11
Kelvin Meijer
Deventer
1:12:17
1:12:07
12
Ricardo Boerkamp
Zutphen
1:12:41
1:12:37
13
Herman Broekhuis
Lettele
1:13:02
1:12:59
14
Leon Slegten
Wijhe
1:13:11
1:13:09
15
Jan Steegink
Deventer
1:13:37
1:13:36
16
Noah Zanoni
Lochem
1:13:57
1:13:34
17
Rommert de Bruijn
Utrecht
1:13:57
1:13:43
18
Wiljo Bussink
Aalten
1:14:01
1:13:57
19
Herbert Koerhuis
Deventer
1:14:16
1:14:12
20
Max Maarsingh
Aalten
1:14:17
1:14:13
21
Tom Mengers
Aalten
1:14:29
1:14:26
22
Theo Neerhof
Aalten
1:14:32
1:14:25
23
Wim Janssen
Laren Gld
1:14:35
1:14:21
24
Tomas Senne
Lichtenvoorde
1:15:20
1:15:16
25
Johan Damhuis
Zutphen
1:15:36
1:15:17
26
Paul Muhlenkort@hotmail.com
Gorssel
1:16:02
1:15:40
27
Ronald Goorhuis
Zutphen
1:16:19
1:16:12
28
Ronald Kwint
Deventer
1:16:56
1:16:55
29
Bert van der Laan
Zutphen
1:17:25
1:17:19
30
Gerard Hulman
Broekland Ov
1:17:44
1:17:30
31
Merijn Jansen
Warnsveld
1:18:12
1:18:08
32
Bas Scholten
Eefde
1:18:23
1:18:04
33
Henk Mengers
Aalten
1:18:32
1:18:29
34
Floris van Weringh
Zwolle
1:18:41
1:18:17
35
Felix Jansen
Deventer
1:18:52
1:18:39
36
Jan Kappers
Schalkhaar
1:19:04
1:18:55
37
Marco Grootscholten
Heino
1:19:04
1:19:00
38
Wim Jutten
Warnsveld
1:19:31
1:19:25
39
Willy van Schaik
Gorssel
1:20:23
1:20:17
40
Gerard Gerritsen
Deventer
1:20:51
1:20:49
41
André Ruiter
Nijverdal
1:21:19
1:21:11
42
Gerd de Lange
Doetinchem
1:21:39
1:21:18
43
Martin van Boheemen
Diepenveen
1:22:11
1:21:55
44
Andre Kleikvanebang
Velp Gld
1:22:39
1:22:12
45
Pieter Waardenburg
Lochem
1:22:58
1:22:44
46
Corné Spil
Wilp Gld
1:23:33
1:23:30
47
Michiel Schaafsma
Ruurlo
1:23:53
1:23:44
48
Walter Bluiminck
Lichtenvoorde
1:24:04
1:23:50
49
Dennis Klein Boonschate
Holten
1:24:54
1:24:42
50
Frans Bril
Bathmen
1:25:27
1:25:13
51
Peter Kneefel
Lochem
1:25:45
1:25:16
52
Gerard de Grutter
Zutphen
1:25:47
1:25:16
53
Willem Boverhof
Zwolle
1:26:05
1:25:21
54
Peter van Engen
Zwolle
1:26:34
1:26:07
55
Dico Oprel
Zutphen
1:26:34
1:26:27
56
John van zuijlen
Gorssel
1:26:44
1:26:35
57
Auke Jonker
Wilp Gld
1:26:54
1:26:29
58
Yoran Van Boheemen
Deventer
1:27:05
1:26:50
59
Geert Grievink
Aalten
1:27:48
1:27:37
60
Jeroen Jansen
Deventer
1:28:09
1:27:46
61
Ton van Uem
Borculo
1:28:19
1:28:07
62
Martijn van Riele
Zwolle
1:28:24
1:27:57
63
Gerard van Sloten
Deventer
1:28:31
1:28:03
64
Erik Goudswaard
Eibergen
1:29:07
1:29:02
65
Bennie ter Maat
Ruurlo
1:29:11
1:28:52
66
Roel ten Klooster
Wijhe
1:29:13
1:28:49
67
Karel Horn
Bathmen
1:29:21
1:28:51
68
Marc van Kempen
Nijmegen
1:30:32
1:30:09
69
Beekhuizen Beekhuizen
Doesburg
1:30:38
1:30:29
70
Rob van Gelder
Deventer
1:30:53
1:30:44
71
Marco Withagen
Deventer
1:31:30
1:31:06
72
Joost Berends
Deventer
1:31:36
1:31:30
73
Eugene Van der Pijll
Leidschendam
1:31:48
1:31:19
74
Martin Duthler
Varsseveld
1:32:55
1:32:40
75
Niek Weevers
Bredevoort
1:32:56
1:32:39
76
Wim Gudde
Vorden
1:34:13
1:33:53
77
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:34:20
1:34:05
78
Jan van den Belt
Zutphen
1:34:33
1:34:08
79
Albert Broekhoff
Schalkhaar
1:37:28
1:37:18
80
Anton Jeurnink
Deventer
1:38:01
1:37:33
81
Herman Huinink
Deventer
1:40:56
1:40:35
82
Wim Rusink
Westendorp
1:51:34
1:51:15
83
Henk Nijhof
Ruurlo
1:51:35
1:51:17
VROUW, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmé Möricke
Nijmegen
1:02:58
1:02:57
2
Anita Spieker
Deventer
1:15:51
1:15:49
3
Linda Stronks-ter Haar
Aalten
1:18:19
1:18:14
4
Diana ter Maat
Lichtenvoorde
1:18:21
1:18:16
5
Marjan Roelofs
Deventer
1:20:46
1:20:44
6
Daphne Stroobants
Deventer
1:21:40
1:21:34
7
Vera Masselink
Aalten
1:23:10
1:22:54
8
Astrid Goossens
Varsseveld
1:23:44
1:23:24
9
Willy Doosje
Winterswijk
1:24:13
1:23:57
10
Esther Mulder
Holten
1:24:54
1:24:42
11
Anja Beldman
Holten
1:24:54
1:24:43
12
Gerrianne Brinkman
Gorssel
1:24:58
1:24:35
13
Ellen Huinink
Varsseveld
1:25:27
1:25:06
14
Oriëtte Langevoort
Bathmen
1:25:39
1:25:31
15
Nikki Velthuis
Zutphen
1:26:19
1:26:00
16
Roelanda Jonker
Deventer
1:27:23
1:26:55
17
Nanny Ebbers
Aalten
1:27:47
1:27:38
18
Sandra Ouwersloot-Wensink
Aalten
1:27:48
1:27:38
19
Marion Doornink
Aalten
1:28:18
1:28:07
20
Ariane Pille
Diepenveen
1:29:45
1:29:38
21
Ankie Dijkslag
Olst
1:29:47
1:29:39
22
Gerrie Visschers
Hengelo Gld
1:30:05
1:29:53
23
Lisanne Hofman
Hengelo Gld
1:30:50
1:30:41
24
Nynke van der Kooij
Deventer
1:30:51
1:30:33
25
Femke Nauta
Enschede
1:32:45
1:32:24
26
Linda drent
Warnsveld
1:32:59
1:32:39
27
Annemarie Hijink
De Heurne
1:32:59
1:32:48
28
Betty de Haan
Holten
1:33:04
1:32:42
29
Miranda ter Haar
Aalten
1:33:34
1:33:21
30
Eugenie Maarsingh
Aalten
1:33:42
1:33:29
31
Ineke Overkempe
Diepenveen
1:34:18
1:34:11
32
Sissy van Bruggen
Holten
1:37:05
1:36:43
33
Dinie Pasman
Holten
1:37:05
1:36:43
34
Jolande Eijkelenkamp
Deventer
1:37:31
1:37:24
35
Alie Nijboer
Holten
1:37:35
1:37:14
36
Annette Blom
Bathmen
1:38:01
1:37:51
37
Ceciel Meijer
Colmschate
1:38:02
1:37:51
38
Anke Schuurman
Sinderen
1:38:21
1:38:10
39
Petra Kremer
Deventer
1:42:38
1:42:30
40
Belinda Ikink
Lichtenvoorde
1:45:56
1:45:39
41
Martine Menkhorst
Hengelo Gld
1:46:02
1:45:45
42
Anita Geven
Breedenbroek
1:46:14
1:45:48
43
Bibi Kleine Schaars
Aalten
1:46:25
1:45:59
44
Evelien Schuurman
Halle
1:51:32
1:51:14
Hartelijk dank voor uw deelname aan deze aller laatste Kleine Haar Loop.
www.uitslagen.nl
07-10-2018 17:17