Uitslagenlijst AV Hanzesport Clubkamp. Veldloop

Warnsveld - Zaterdag 6 oktober 2018

MPUPC, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie van Donk
Zutphen
6:42
2
Fien koren
Zutphen
7:18
3
Lena van Oosten
Zutphen
7:21
4
Ilse van Bree
Eefde
7:38
5
Lola Smeenk
Warnsveld
7:54
6
Laura Hamstra
Zutphen
8:02
7
Arwen Gerritsen
Warnsveld
8:04
JPUPC, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs koren
Zutphen
7:03
2
Jelte Lula
Zutphen
7:08
3
Mats Kolenbrander
Zutphen
7:28
4
Simeon Hengeveld
Zutphen
7:41
5
Timon Heesen
Gorssel
8:10
6
Paix Schutte
Zutphen
8:16
7
Luca Talamini
Warnsveld
9:13
MPUPB, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pop de Ridder
Zutphen
5:47
2
Isa Winter
Zutphen
6:10
3
Solei Schutte
Zutphen
8:31
JPUPB, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merten van Dalen
Zutphen
5:57
2
Teun koren
Zutphen
5:59
3
Mattheo van den Berg
Zutphen
6:07
4
Sam ten Bosch
Zutphen
7:03
5
Teun Rouwenhorst
Eefde
7:56
6
Nolan van Nieuwenhoven
Zutphen
8:18
MPUPA, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elin van den Eelaart
Gorssel
6:24
2
Lisa malaha
Warnsveld
6:29
3
Samara Nikkels
Zutphen
6:29
4
Emma Brouwers
Zutphen
6:32
5
Linne van der Zee
Eefde
6:49
JPUPA, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joras Weijenberg
Zutphen
5:40
2
Loek Linssen
Warnsveld
5:43
3
Olivier Snel
Zutphen
5:45
4
Tjebbe Post
Zutphen
5:56
5
Pepijn Olde Weghuis
Eefde
6:04
6
Jan van Oosten
Zutphen
6:22
7
Pepijn Snel
Zutphen
6:23
8
Tristan Meijer
Warnsveld
6:52
9
Taeke Oldenbeuving
Zutphen
7:12
10
Tom borninkhof
Lochem
7:21
11
Elia Talamini
Warnsveld
7:42
JJUND, 2.4 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Westerbeek
Zutphen
10:22
2
Tom Kooijman
Eefde
10:28
3
Thijn van der Zee
Eefde
11:18
4
Casper de Geest
Zutphen
11:43
5
Yorick Snelder
Zutphrn
11:46
6
Simcha Petersen
Zutphen
12:02
7
Tigo van den Eelaart
Gorssel
12:13
8
Avram Hulscher
Zutphen
14:28
9
Thijme Dunnebier
Zutphen
14:29
JJUNC, 2.4 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sus de Ridder
Zutphen
10:09
2
Sebastiaan Horselenberg
Zutphen
10:44
3
Capu Lamers
Zutphen
11:39
4
David de Wilde
Zutphen
12:26
MJAB, 2.4 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maam de Ridder
Zutphen
10:20
2
Fie Ingenhoven
Eefde
10:52
JJAB, 2.4 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerben Bentick
Zutphen
10:37
VSEN, 4.8 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Nijenhuis
Zutphen
27:30
VMAS, 4.8 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Reinders-Hunnekink
Zutphen
27:25
2
Lia Elbertsen
Zutphen
27:29
3
Barbara koren
Zutphen
28:22
4
Marian Klein
Zutphen
28:32
5
Judith Budde
Zutphen
29:46
6
Gerda Ruckert
Zutphen
30:08
7
Ina Thijs
Eeffe
30:11
8
Diana Koch
Zutphen
31:46
MMAS, 4.8 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef van der Zee
Eefde
20:50
2
Kees Koren
Zutphen
21:40
3
Michel Dunnebier
Zutphen
21:58
4
Daniel Knuttel
Warnsveld
23:30
5
Giovanni Talamini
Warnsveld
23:56
6
Michiel Kooijman
Eefde
27:25
7
Wim ter Hart
Gorssel
27:26
8
Berto Meijer
Warnsveld
27:51
M-VB, 0.4 KM VB ATLET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arwen Hovenier
Zutphen
3:01
J-VB, 0.4 KM VB ATLET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tobias Silverentand
Warnsveld
1:34
2
Stijn van Ewijk
Zutphen
2:00
www.uitslagen.nl
06-10-2018 10:35